Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza! - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-07, 07:39   #4051
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Mam pytanie. Młody już drugą noc nie budzi się na karmienie. To normalne? Wasze dzieci też tak robią? Bo już się trochę boję czy jest wszystko ok. Ostatnio była kuzynka i mówiła, że jej siostrzenicą, która ma pięć miesięcy idzie spać o dwudziestej, a wstaje o siódmej rano i też nie je w międzyczasie. Wydawało mi się to dziwne trochę, ale może niektóre dzieci tak już mają?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 07:51   #4052
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Ty sie nie martw tylko ciesz! Chyba bym płakała ze szczęścia gdyby młoda się nie budziła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 07:58   #4053
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Ty sie nie martw tylko ciesz! Chyba bym płakała ze szczęścia gdyby młoda się nie budziła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wyjelas mi to z ust!
Tez popieram przedmowczynie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 09:11   #4054
MaLoS
Rozeznanie
 
Avatar MaLoS
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 848
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Ty sie nie martw tylko ciesz! Chyba bym płakała ze szczęścia gdyby młoda się nie budziła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Haha noooo tez sie zgadzam ja bym do Częstochowy na kolanach leciała!

Adaś wczoraj o 23 sie obudził, myślałam ze chce mleko, a on butle odpycha śmieje sie i buźka robi "am am"... to myśle sobie co jest do cholery ??? To dalej mu butle, a on dalej jak rybka rusza tym pyszczkiem, wiec sie skapnelam, wzięłam go do kuchni, mleko zagęściłam kleikiem ryżowym na półgęsto i zjadł cała miseczkę łyżeczka no i spał do 8 prawie... mam nadzieje ze to jednorazowa akcja, bo nie wyobrażam sobie po nocach go karmić łyżeczka 🙄

A tak to jedna pobudka na mleko to standard....
__________________
DECYZJA --> KONSEKWENCJE

Zmiany? Zawsze na lepsze
MaLoS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 09:11   #4055
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Niulka Bartek juz od dawna kładziony spać o 20stej wstaje na jedzenie 5-7

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 09:35   #4056
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Malos dobre
moja nauczyła się póki co otwierać buzię jak chce jeść coś innego niż mleko ;] ale w nocy jeszcze nie próbowała na szczęście
u mnie nie było nigdy nocy z jedną pobudką. Z dwiema się zdarzały, a tak to ostatnio 3-4 i dla mnie to spoko ;]
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 10:11   #4057
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Już tu pisałam, że moja nie budzi się na jedzenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-07, 17:42   #4058
harmonijca89
Raczkowanie
 
Avatar harmonijca89
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 388
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Ja o ilości pobudek w nocy nie bede pisac...

Dziewczyny jakie macie plany po macierzyńskim?
harmonijca89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 18:01   #4059
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez harmonijca89 Pokaż wiadomość
Ja o ilości pobudek w nocy nie bede pisac...

Dziewczyny jakie macie plany po macierzyńskim?
Ja zostaje mama na caly etat 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 20:49   #4060
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez harmonijca89 Pokaż wiadomość
Ja o ilości pobudek w nocy nie bede pisac...

Dziewczyny jakie macie plany po macierzyńskim?
otwieram firmę ;] już zaczęłam ogarniać powoli temat, bo od maja zostaję bez kasy i muszę przestać to odkładać w nieskończoność.
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 21:02   #4061
MaLoS
Rozeznanie
 
Avatar MaLoS
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 848
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Vel ---wow super! pochwal się jaką? chociaż jaka branża
__________________
DECYZJA --> KONSEKWENCJE

Zmiany? Zawsze na lepsze
MaLoS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-07, 21:18   #4062
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Velika szaleństwo! Podziwiam i kibicuje zarazem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 08:03   #4063
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez MaLoS Pokaż wiadomość
Cloche--- jak robisz takie zdrowe chipsy? Masz patent? ️ Ninka tez jest ekspres dziewczyna

Vegeta--- moim zdaniem uzależnia glutaminian i jak ktoś je non stop to mu nie smakuje bez 🙄
zdrowe to one moze w dalszym ciagu nie sa, bo jednak wypieczone mocno, no ale lepsze na pewno od kupnych - cienkie plasterki (na tarce robie) merdam w oleju z sola i ziolami i rozkladam na blache i do pieca na 180°C na jakies 10-15 minut

oj uzaleznia. to jest udowodnione, glutaminian wrecz prowadzi do zmian w mozgu, gdzies w centrum smaku... no i na jezyku (kubki smakowe sie mniej wrazliwe robia). ale zmiany te nie sa nieodwracalne jak dobrze pamietam, wiec moze Asia ma jeszcze szanse
Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
cloche, ale co to za atrakcja - zdrowe chipsy? To nie ten smak
wierz mi, smak jest przeeeeeboski! no i ze zdrowe - nie przesadzajmy
Cytat:
Napisane przez harmonijca89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie macie plany po macierzyńskim?
wracam do pracy, ale tylko na pol etatu, przynajmniej na poczatek. mloda pojdzie do zlobka
cloche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 09:00   #4064
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
zdrowe to one moze w dalszym ciagu nie sa, bo jednak wypieczone mocno, no ale lepsze na pewno od kupnych - cienkie plasterki (na tarce robie) merdam w oleju z sola i ziolami i rozkladam na blache i do pieca na 180°C na jakies 10-15 minut

oj uzaleznia. to jest udowodnione, glutaminian wrecz prowadzi do zmian w mozgu, gdzies w centrum smaku... no i na jezyku (kubki smakowe sie mniej wrazliwe robia). ale zmiany te nie sa nieodwracalne jak dobrze pamietam, wiec moze Asia ma jeszcze szanse

wierz mi, smak jest przeeeeeboski! no i ze zdrowe - nie przesadzajmy

wracam do pracy, ale tylko na pol etatu, przynajmniej na poczatek. mloda pojdzie do zlobka
aaa... pieczone w oleju to od razu jakoś smaczniej brzmi Nie wiem czemu mi się ubzdurało, że to miała być taka zdrowa wersja pieczonych bez oleju i przypraw. Jak umyję w końcu piekarnik (po remoncie jest co myć, a ja nienawidzę mycia piekarników...) to zrobię sobie takie pyszoty
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 12:33   #4065
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez MaLoS Pokaż wiadomość
Vel ---wow super! pochwal się jaką? chociaż jaka branża
branża prawna, kancelarię otwieram

Cytat:
Napisane przez GGI Pokaż wiadomość
Velika szaleństwo! Podziwiam i kibicuje zarazem...
no w mojej branży to nie szaleństwo ale norma ;] dzięki
kurde młoda od nocy ma gorączkę poza tym nic, ani kaszlu ani kataru, nie wiem wtf jeszcze miesiąc od antybiotyku nie minął
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 12:39   #4066
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
branża prawna, kancelarię otwieram


no w mojej branży to nie szaleństwo ale norma ;] dzięki
kurde młoda od nocy ma gorączkę poza tym nic, ani kaszlu ani kataru, nie wiem wtf jeszcze miesiąc od antybiotyku nie minął
Może od ząbków.
Moja ma cały czas podwyższona temperature.

Sent from my KIW-L21 using Wizaz Forum mobile app
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 18:33   #4067
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez MaLoS Pokaż wiadomość

U nas był od rana, ale Adasia najbardziej interesowały papiery i wstążki, dopiero jak wszystko wygniótł i wytrzaskał to zainteresował sie stacja muzyczną

GGI--- ja na olx kupiłam kilka świątecznych ubranek (2 bluzy, pajac) i dostaliśmy skarpetki z Tesco świąteczne, wiec mamy jakiś akcencik zreszta kocham olx, wlasnie kupiłam porządny kombinezon za niewielka kwotę
Właśnie dziś mamie mówiłam, że prezenty pod choinkę trzeba opakować w papiery fajnie, bo to na pewno największa zabawa dla małego będzie
Mikołajek mu nie robiłam, zostawiam wszystko pod choinkę.
Dziś właśnie widziałam u kuzynki coś podobnego do tej stacji, super łądnie i delikatnie grało i ona mówiła, że już tego teraz w sklepach nie widzi (ona ma po starszym dziecku), może ta Twoja to nowa wersja? Muszę poszukać filmiku jak to gra, to może też się skuszę.

Co do ubranek świątecznych to ja rok temu na wyprzedażach kupiłam w smyku skarpetki ,,my 1st christmas", i z takim samym napisem mam koszulkę z sh - będzie Marzy mi się czapeczka mikołaja dla niego jeszcze.

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Młody już drugą noc nie budzi się na karmienie. To normalne? Wasze dzieci też tak robią?
Korzystaj bo może to nie będzie długo trwało Mój nigdy nie przespał nocy ale od lipca kilka razy mu się zmieniały zwyczaje i pobudki między 1 a 6. Teraz na szczęście jedna, ale też nie wiem czy to nie dlatego że na wieczór i na tej pobudce to mm ma.
Cytat:
Napisane przez MaLoS Pokaż wiadomość

Adaś wczoraj o 23 sie obudził, myślałam ze chce mleko, a on butle odpycha śmieje sie i buźka robi "am am"... to myśle sobie co jest do cholery ??? To dalej mu butle, a on dalej jak rybka rusza tym pyszczkiem, wiec sie skapnelam, wzięłam go do kuchni, mleko zagęściłam kleikiem ryżowym na półgęsto i zjadł cała miseczkę łyżeczka no i spał do 8 prawie... mam nadzieje ze to jednorazowa akcja, bo nie wyobrażam sobie po nocach go karmić łyżeczka 🙄
Każdy mi mówi, że najlepiej wyjść szybko z butli i żeby ta kasza na noc była łyżeczką. Ale ja sobie właśnie nie wyobrażam go sadzać, karmić zmęczonego, a potem co znów myć po kaszy?
Cytat:
Napisane przez harmonijca89 Pokaż wiadomość

Dziewczyny jakie macie plany po macierzyńskim?
Nie wiedziałam jakie mam plany do niedawna, ale dostałam telefon z pracy i aluzję że dobrze by było wrócić wcześniej... Więc wymyślam rozwiązania i szykuję się na dyskusje.
Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Jak umyję w końcu piekarnik (po remoncie jest co myć, a ja nienawidzę mycia piekarników...) to zrobię sobie takie pyszoty
Weź mi nic nie mów - na widok mojego to większość kobiet by padła z obrzydzenia Jestem nawet pewna, że nie da się go doczyścić i gdyby to był trochę mniejszy koszt to kupiłabym nowy. A oczywiście mam niby taki samoczyszczący się
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 18:42   #4068
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Właśnie dziś mamie mówiłam, że prezenty pod choinkę trzeba opakować w papiery fajnie, bo to na pewno największa zabawa dla małego będzie
Mikołajek mu nie robiłam, zostawiam wszystko pod choinkę.
Dziś właśnie widziałam u kuzynki coś podobnego do tej stacji, super łądnie i delikatnie grało i ona mówiła, że już tego teraz w sklepach nie widzi (ona ma po starszym dziecku), może ta Twoja to nowa wersja? Muszę poszukać filmiku jak to gra, to może też się skuszę.

Co do ubranek świątecznych to ja rok temu na wyprzedażach kupiłam w smyku skarpetki ,,my 1st christmas", i z takim samym napisem mam koszulkę z sh - będzie Marzy mi się czapeczka mikołaja dla niego jeszcze.


Korzystaj bo może to nie będzie długo trwało Mój nigdy nie przespał nocy ale od lipca kilka razy mu się zmieniały zwyczaje i pobudki między 1 a 6. Teraz na szczęście jedna, ale też nie wiem czy to nie dlatego że na wieczór i na tej pobudce to mm ma.

Każdy mi mówi, że najlepiej wyjść szybko z butli i żeby ta kasza na noc była łyżeczką. Ale ja sobie właśnie nie wyobrażam go sadzać, karmić zmęczonego, a potem co znów myć po kaszy?

Nie wiedziałam jakie mam plany do niedawna, ale dostałam telefon z pracy i aluzję że dobrze by było wrócić wcześniej... Więc wymyślam rozwiązania i szykuję się na dyskusje.

Weź mi nic nie mów - na widok mojego to większość kobiet by padła z obrzydzenia Jestem nawet pewna, że nie da się go doczyścić i gdyby to był trochę mniejszy koszt to kupiłabym nowy. A oczywiście mam niby taki samoczyszczący się
Ineso kup preparat do mycia szyb do kominkow rewelacja wczesniej włóż ciepla wode do piekarnika żeby nawilglo.... 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 18:50   #4069
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez GGI Pokaż wiadomość
Ineso kup preparat do mycia szyb do kominkow rewelacja wczesniej włóż ciepla wode do piekarnika żeby nawilglo.... 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jakiś konkretny? Tylko pewnie to trzeba wypłukać potem dobrze, bo śrendio do kontaktu z żywnością?
Oczywiście sposoby typu garnek z wodą stosowałam i nic nie daly
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-08, 18:53   #4070
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
A jakiś konkretny? Tylko pewnie to trzeba wypłukać potem dobrze, bo śrendio do kontaktu z żywnością?
Oczywiście sposoby typu garnek z wodą stosowałam i nic nie daly
Bez konkretow a mirszanka wody i octu w stosunku 50: 50 plus soda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 18:54   #4071
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez GGI Pokaż wiadomość
Bez konkretow a mirszanka wody i octu w stosunku 50: 50 plus soda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taak to też było
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 18:59   #4072
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Taak to też było
Pomysle jeszcze co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 20:25   #4073
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Nie nadgonię Was przepraszam, ale spróbuję już być na bieżąco....

Jakoś ostatnio nie mam weny na pisanie... Ale się poprawię... Postaram się też jakoś wbić w temat...
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 20:46   #4074
MaLoS
Rozeznanie
 
Avatar MaLoS
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 848
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Kayira-- wbijaj co tam u Was? Jakies zmiany?

GGI--- podłapuję pomysł z czyszczeniem piekarnika tez tego nie cierpię, bo nie widzę spektakularnych efektów!

Co kupujecie chłopom pod choinkę? Nie mam pomysłu na mojego....
a Adasiowi kupiliśmy z pomocą dziadka pościel LaMillou wiec szał i rozpusta! Do tego mała zabawkę i koniec, papiery i wstążki i tak bedą w tym roku najważniejsze

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Vel--- czyli porady prawne tylko do Ciebie! Suuuuuper 🏻
__________________
DECYZJA --> KONSEKWENCJE

Zmiany? Zawsze na lepsze
MaLoS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 20:58   #4075
AsiaPo
Mama Land
 
Avatar AsiaPo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 704
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

To jest mój UKOCHANY sposób na czyszczenie piekarnika, który i Wam polecam KLIK

Cloche: Dzięki za wiarę, ale jestem na straconej pozycji Jestem totalną nogą jeśli chodzi o gotowanie, nawet ja sama nie lubię jeść tego, co przygotuję, a dzięki glutaminianom zdarza się, że ma to smak
Nawet Córka gardzi moimi papkami, mimo że to tylko zblendowane warzywa plus rybka Słoiki wpiernicza na potęgę, no ale po prostu taki typ mi się trafił

Jakie macie sposoby na spędzanie czasu we dwoje wieczorami?? Nas już depresja łapie, ja się nudzę jak mops, a Mąż na wolnym czeka aż pójdzie do pracy Musimy jakoś ożywić naszą egzystencję, bo padniemy jak muchy

Ineso: Zrób im psikusa i zamiast wracać rzuć L4 na drugą ciążę Zaskoczysz ich i w ogóle

U nas nowości brak. Młoda zębów zero, postępów motorycznych zero, normalnie od 5 miesiąca stoi w miejscu Pozostaję w nadziei, że rzekomo przełomowy czas 7-8 miesięcy zadziała i u nas
__________________
A+D=M
M.
AsiaPo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 21:32   #4076
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez AsiaPo Pokaż wiadomość
To jest mój UKOCHANY sposób na czyszczenie piekarnika, który i Wam polecam KLIK

Cloche: Dzięki za wiarę, ale jestem na straconej pozycji Jestem totalną nogą jeśli chodzi o gotowanie, nawet ja sama nie lubię jeść tego, co przygotuję, a dzięki glutaminianom zdarza się, że ma to smak
Nawet Córka gardzi moimi papkami, mimo że to tylko zblendowane warzywa plus rybka Słoiki wpiernicza na potęgę, no ale po prostu taki typ mi się trafił

Jakie macie sposoby na spędzanie czasu we dwoje wieczorami?? Nas już depresja łapie, ja się nudzę jak mops, a Mąż na wolnym czeka aż pójdzie do pracy Musimy jakoś ożywić naszą egzystencję, bo padniemy jak muchy

Ineso: Zrób im psikusa i zamiast wracać rzuć L4 na drugą ciążę Zaskoczysz ich i w ogóle

U nas nowości brak. Młoda zębów zero, postępów motorycznych zero, normalnie od 5 miesiąca stoi w miejscu Pozostaję w nadziei, że rzekomo przełomowy czas 7-8 miesięcy zadziała i u nas
Asia padlam😂 ,,ocet soda sól i woda“ miszczostwo....

Postepy motoryczne u nas tez kiepskie wiec piateczka.

Prezenty
Moj maz dostaje kosmetyczke nowy zestaw golarki do golenia tyle mu wystarczy to ogicjalnie po kolacji przy wszystkich. A potem w zaciszu sypialni prezent Czyli Ja 😂



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-08, 22:05   #4077
Anastazja_91
Raczkowanie
 
Avatar Anastazja_91
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 67
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Mini Monix, z tego co kojarzę to Twoja córa jest bardzo rozwinięta pod względem ruchowym. Powiedz mi, jak Ty to ogarniasz? Mój mały wczoraj skończył 7 miesięcy i od 2 tygodni raczkuje, a od tygodnia staje przy dosłownie WSZYSTKIM i próbuje chodzić. Chodzę za nim krok w krok, bo co jakiś czas traci równowagę i jest ryk. Nawet spokojnie się wysikać nie mogę, bo po kilku sekundach jest w łazience, stoi i liże wannę albo wspina się po mnie... Nie interesuje go żadna zabawka, frajdę ma jedynie ze stawania. Bujaczek ble, krzesełko ble. Jedyną opcją jest chusta. Masz może jakieś specjalne patenty?
Anastazja_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-09, 06:22   #4078
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez Anastazja_91 Pokaż wiadomość
Mini Monix, z tego co kojarzę to Twoja córa jest bardzo rozwinięta pod względem ruchowym. Powiedz mi, jak Ty to ogarniasz? Mój mały wczoraj skończył 7 miesięcy i od 2 tygodni raczkuje, a od tygodnia staje przy dosłownie WSZYSTKIM i próbuje chodzić. Chodzę za nim krok w krok, bo co jakiś czas traci równowagę i jest ryk. Nawet spokojnie się wysikać nie mogę, bo po kilku sekundach jest w łazience, stoi i liże wannę albo wspina się po mnie... Nie interesuje go żadna zabawka, frajdę ma jedynie ze stawania. Bujaczek ble, krzesełko ble. Jedyną opcją jest chusta. Masz może jakieś specjalne patenty?
W kuchni siedzi grzecznie bo dostaje chrupki, gryzaczki. Jak jej się znudzi to wyciągam rondelek i miota nim sobie po podłodze. Jak już robię coś gorącego i muszę przemieścić gorący gar, to patent bardzo nie fajny mam.. Mianowicie jak muszę coś zrobić włączam tv w pokoju i ją tam zanoszę. Robię to jednak dla jej bezpieczeństwa a innego wyjścia nie mam, bo ona podchodzi pod nogi i wstaje za pomocą moich nogawek. Pozostałe rzeczy robię w czasie jej drzemek, albo po prostu za mną raczkuje
W kibelku dostaje papier toaletowy z szafki i jej układam a ona rozwalateż słabo ostatnio działa, bo i tak w rezultacie wstaje. Ogolie to ja za nią nie latam jak wstaje. Na poczatku tak, ale teraz już odpuściłam.
A wczoraj przyszlo łóżko turystyczne z kulkami, więc dzisiaj sprobujemy w ten sposob ograniczyć samowolki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-09, 08:50   #4079
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez AsiaPo Pokaż wiadomość
To jest mój UKOCHANY sposób na czyszczenie piekarnika, który i Wam polecam KLIK

Jakie macie sposoby na spędzanie czasu we dwoje wieczorami?? Nas już depresja łapie, ja się nudzę jak mops, a Mąż na wolnym czeka aż pójdzie do pracy Musimy jakoś ożywić naszą egzystencję, bo padniemy jak muchy

Ineso: Zrób im psikusa i zamiast wracać rzuć L4 na drugą ciążę Zaskoczysz ich i w ogóle
Dzięki za linka - tego mi było potrzeba po kiepskiej nocy, gorszym poranku i wizji, że kolejne trzy dni jestem sama z małym Czytam mataję i przegapiłam, no. Od razu moja potrzeba czyszczenia piekarnika zmalała na tyle, że znów mogę ją ignorować.

Ale że kiedy Ty się nudzisz?

Moje propozycje to: seks (tylko skąd siłę brać?), wino (no to chyba jeszcze nie dla Ciebie), glutaminian (to już masz) i seriale Pomogłam?

No taki był plan dawno temu, ale się zdezaktualizował.


Cytat:
Napisane przez Anastazja_91 Pokaż wiadomość
Mini Monix, z tego co kojarzę to Twoja córa jest bardzo rozwinięta pod względem ruchowym. Powiedz mi, jak Ty to ogarniasz? Mój mały wczoraj skończył 7 miesięcy i od 2 tygodni raczkuje, a od tygodnia staje przy dosłownie WSZYSTKIM i próbuje chodzić. Chodzę za nim krok w krok, bo co jakiś czas traci równowagę i jest ryk. Nawet spokojnie się wysikać nie mogę, bo po kilku sekundach jest w łazience, stoi i liże wannę albo wspina się po mnie... Nie interesuje go żadna zabawka, frajdę ma jedynie ze stawania. Bujaczek ble, krzesełko ble. Jedyną opcją jest chusta. Masz może jakieś specjalne patenty?
Ja mam:
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-09, 09:36   #4080
Anastazja_91
Raczkowanie
 
Avatar Anastazja_91
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 67
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Dzięki Dziewczyny.

Ja na początku też starałam się za nim non stop nie latać, ale było tak, że budził się w super humorze, później kilka razy się przewrócił tak, że uderzył głową w podłogę i dobry humor automatycznie mijał i zostawało noszenie na rękach. Mam nadzieję, że jak się trochę nacieszy już tym wstawaniem, to zacznie się znów więcej bawić zabawkami.
Anastazja_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-12 16:51:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:41.