Bydgoskie Panny Młode - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-01, 20:52   #4051
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Akusiowa Witam
Co do Karczmy pod Gołębiem to powiem tak. Ja biore ślub w lipcu 2012 i tez zastanawiałam sie na kilkoma miejscówkami w okolicy bydg. Karczma pod Gołębiem jest bardzo blisko mnie tyle ze jak mi pani zaśpiewała 170zł za os bez ciasta, napoi, wódki i kaw plus 40zł za poprawiny to troszke sie złapałam za głowę. Moim zdaniem dla mnie za drogo jak planuję weselicho na 140 osób. Salę oglądałam i jest ładna bo nowa klima ogrzewanie miejsce dla zespołu. Zyczą sobie ok 500zł za udostępnienie stołu wiejskiego. Co do samego miejsca to bardzo blisko przy bardzo ruchliwej drodze więc bym sie martwiła o dzieci które jak wiadomo nie usiedzą na sali tylko zaczną sie gonić na dworze.
Rozważałam również Pałac w Ostromecku ale doszlismy do wniosku ze po pierwsze goscie by byli ulokowani na 2-3 a nawet 4 salach co nie sprzyja zapoznawaniu rodzin i zabawie na innej sali. Do tego poprawin nie robili a moj ojciec uparł sie ze poprawiny muszą być. Wielki plus za samą atmosferę pałacu.
Jermir na Strzyżawie też zwiedzony. Hmmm miejsce do tańczenia śmiesznie małe, 170zł bez wódki i ciast plus 40zł za poprawiny. Drogo jak na to miejsce.
Obok pałacu znajduje sie Restauracja Leśna. Przyjemne miejsce ale ciocia nie poleca ze względu na "kuchnię" Raz im sie coś uda ugotować raz zepsują nawet rosół.
Jako ze u mnie bedzie sporo gości zarezerwowaliśmy salę w Dąbrowie Chełmińskiej (jakies 10-15 km od mostu) za klimatyzowaną salę płacimy 1200zł razem juz z prądem, gazem. Sama może pomieścić nawet 200 osób bo jest przestronna. JAkieś 1000zł za ustrojenie koscioła i tej sali plus kucharka z obsługą 2500-3000zł plus koszt produktów 4000zł (przy liczbie 120gosci) Co daje nam ok 9tys czyli zdecydowanie mniej jakbyśmy płacili w restauracji za 120gości. WIadomo wynajecie sali i kucharki zdecydowanie bardziej sie opłaca przy dużej liczbie gości bo jeśli chce sie robić wesele na 60osob to moim zdaniem wyjdzie tyle samo co wynajecie sali czy w restauracji. No i jak wiadomo kucharka przygotuje nam to co sami chcemy a nie to co narzuci restauracja.
No i to też kwestia czasu. Jeśli ktos nie ma czasu na przygotowanie wesela czyli wynajecie sali kucharki, kupno produktów później ich dostarczenie do pani gotującej, doglądanie strojenia sali itp to lepiej brać restauracje bo sie wchodzi i wychodzi i wszystko na głowie organizatorów.
Takie moje zdanie. A i jeszcze jedno nie ma co sie oglądać na to ze ktoś powie ze wynajmujesz remize itp Ważna jest dobra zabawa ze swoimi gośćmi bez robienia selekcji aby tylko ograniczyć lb gości bo koszty się liczą. Nie ma co szaleć brać kredytów bo przeciez nie chcemy zaczynać nowego zycia z partnerem od spłacania rat pożyczki na wesele.
zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 22:03   #4052
akusiowa
Raczkowanie
 
Avatar akusiowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 399
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

zochawks dziękuję Ci serdecznie za wyczerpującą odpowiedź ciesze się również, że nie jestem sama na rok 2012
planuje wesele tak na około 70 osób więc bez szaleństwa, zastanawiałam się również nad zrobieniem poprawin tutaj niedaleko mnie w osiedlowym klubie, jest tu taka mała biesiadna sala, więc jeśli się okaże że wyszłoby korzystniej to poprawiny zrobię pod nosem jako że mieszkam w Bydgoszczy do karczmy pod gołębiem też trzeba dojeżdzać i tutaj myśląc przez pryzmat gości nie wiem czy byliby zadowoleni opłacając sobie taxówki, bo zapewne poza miasto i cennik jest inny.. Mam tak więc ciężki orzech do zgryzienia... A Ty kochana myślałaś coś pod tym kontem ? Opracowałaś sobie w ogóle jakiś plan działania, co gdzie kiedy załatwiasz ?
akusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 11:37   #4053
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Moj narzeczony jest z Tczewa więc jego goście ok 30 osob przyjedzie autokarem wiec ich transport mam z głowy. Noclegi załatwię im w akademcu UTP lub w gospodarstwie agroturystycznym niedaleko sali weselnej. Teściowie będą nocować u mnie w domu. Co do moich gości to wszyscy zmotoryzowani i sami dojadą. O ich noclegi sie nie martwie bo częśc mieszka niedaleko a przyjezdni prześpią sie u rodziny w domach.
Co do zamawiania terminów.
Sala zaklepana na 14 lipca 2012
Kościół w Starym Fordonie też trzeba bedzie na wiosnę zamówić.
Zespół zamówiony specjalnie dla nas zagrają Panowie z Tczewa. Świetnie grają i rozkręcają zabawe (byliśmy na 2 weselach na których grali)
Kamera i zdjęcia hmmm trzeba poszukać.
Pani kucharka- są 2 na oku wiec trzeba bedzie sie zdecydować w najbliższych miesiącach.
Za suknią porozglądam sie pod koniec lata choć już mam upatrzony model Sincerity 3242
Ogolnie to by było na tyle. Wszystko wyjdzie jak to mówią w praniu. Kuzyn ślubuje w lipcu przyszłego roku wiec bedę podpatrywać jak oni to wszystko zorganizują
zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 11:46   #4054
akusiowa
Raczkowanie
 
Avatar akusiowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 399
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

ok masz zmotoryzowanych gości ale przecież na poprawiny będą z promilami jeszcze jechać i po kolejną dawkę w mniejszej ilości ale jednak tutaj właśnie zastanawia mnie kwestia dojazdu
akusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 14:55   #4055
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Jeżeli ktoś jedzie swoim samochodem to albo zazwyczaj jest ktoś, kto nie pije i robi za kierowcę. Tak przynajmniej jest w mojej rodzinie, wcześniej bierze sie takie szczegóły pod uwagę aby dokładnie zaplanować transport.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 17:30   #4056
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Dokładnie tak jak Karolcia napisała ktos kto jedzie samochodem przeciez nie moze pić. U mnie w rodzinie to kobiety zawsze są kierowcami na imprezach. A z reszta zawsze mogą sie zgrac i 2 pary jechac jednym autem. Ja za nikogo nie bede myslec jak dojedzie toć to juz dorośli ludzie. A komu zależy ten przyjdzie, przyjedzie lub przyleci. Taksówki też są lub zawsze mozna poprosić znajomego o taką usługe co zawiezie i przywiezie. Możliwe ze poproszę jakiegoś kolege co będzie robił za szofera w nagłych wypadkach.
zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 17:34   #4057
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Dokładnie tak jak Karolcia napisała ktos kto jedzie samochodem przeciez nie moze pić. U mnie w rodzinie to kobiety zawsze są kierowcami na imprezach. A z reszta zawsze mogą sie zgrac i 2 pary jechac jednym autem. Ja za nikogo nie bede myslec jak dojedzie toć to juz dorośli ludzie. A komu zależy ten przyjdzie, przyjedzie lub przyleci. Taksówki też są lub zawsze mozna poprosić znajomego o taką usługe co zawiezie i przywiezie. Możliwe ze poproszę jakiegoś kolege co będzie robił za szofera w nagłych wypadkach.
ale to tak nie jest, że jak ktoś chce. Jako osoba organiująca wesele musisz dowiedzieć się, kto przyjedzie swoim samochodem a kto nie, musisz wiedzieć czy kazdy będzie miał kierowcę na powrót.

To tak, jakbyś zaprosiła gości z innego miasta i niech sami martwią się o nocleg...
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-04, 08:15   #4058
akusiowa
Raczkowanie
 
Avatar akusiowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 399
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
ale to tak nie jest, że jak ktoś chce. Jako osoba organiująca wesele musisz dowiedzieć się, kto przyjedzie swoim samochodem a kto nie, musisz wiedzieć czy kazdy będzie miał kierowcę na powrót.

To tak, jakbyś zaprosiła gości z innego miasta i niech sami martwią się o nocleg...
dokładnie...

wiadomo,że trzeba wypytać ale ja chcę z góry zaoferować transport, bo jednak wesele to nie zwykła impreza na której nie obchodzi Cię jak kto dotrze i z góry zakładasz, że ktoś musi nie pić, to ktoś równie dobrze może odebrać jak odbieranie prawa jednej osobie z do pełnoprawnej zabawy na weselu.. u mnie problem rodzi się w przypadku poprawin, bo jak już napisałam wcześniej po ślubie zapewniam każdemu dojazd autobusem dla gości, więc nikt nie zostanie na lodzie, staram się myśleć też odnośnie wygody gości ale i tego,żeby nagle czasem na poprawiny nie przyjechło mi 5 osób bo stwierdzą ze 80zl ( cena przykładowa ) to za dużo aby płacić za dojazd i powrót taxówkami na i z poprawin, stąd moje pytanie czy lepiej na poprawiny wyszukać jakiś lokal, który byłby w Bydgoszczy w której nie ma takiego problemu z dojazdem jak poza granicami miasta, czy rozwiązać to jeszcze inaczej..
akusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 21:13   #4059
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Jestem tego zdania ze transport może kazdy sam sobie zorganizować bo takie obarczanie młodej pary o byle co to jakbym innych problemów nie miała. Bedzie kierowca wiec jak cos moze odwiezc a nie ze nagle wszystkim załatwiać taksy. No i nie porównujmy noclegów do transportu bo to 2 rózne sprawy. Ale czy trzeźwość na weselu równa sie brak zabawy? jA nawet zastanawiam sie czy nie zrobić bezalkoholowego wesela.
Co do poprawin w innym lokalu. Zorientuj się czy aby na pewno jakiś lokal chciałby odgrzać jedzenie z innej restauracji. Wątpie zeby właściciel sie na o zgodził. Lepiej wybrac lokal w Bydg na wesela a nie kombinować to tu a to tam.

Edytowane przez zochawks
Czas edycji: 2010-11-04 o 21:16
zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 21:23   #4060
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Jestem tego zdania ze transport może kazdy sam sobie zorganizować bo takie obarczanie młodej pary o byle co to jakbym innych problemów nie miała. Bedzie kierowca wiec jak cos moze odwiezc a nie ze nagle wszystkim załatwiać taksy. No i nie porównujmy noclegów do transportu bo to 2 rózne sprawy.
Co do poprawin w innym lokalu. Zorientuj się czy aby na pewno jakiś lokal chciałby odgrzać jedzenie z innej restauracji. Wątpie zeby właściciel sie na o zgodził. Lepiej wybrac lokal w Bydg na wesela a nie kombinować to tu a to tam.
Wybacz, ale byłam na weselu gdzie razem z mężem robiliśmy za kierowców. Ba! Dostaliśmy nawet przykaz od pary młodej, że my rozwozimy gości po weselu i koniec kropka. A nie mieliśmy najmniejszej ochoty siedzieć do 6 rano (bo o tej godzinie konczyło się wesele). Pól biedy jesli goście są w tego samego miasta lub mają kilkanaście kilometrów do domu, wówczas można wynająć kogoś znajomego, kto rozwiezie gości. Gorzej, jesli masz gości z odległych miejsc. O ile sami przyjadą ndo miasta, w którym jest wesele, o tyle nie tacy goście nie chcą martwić się, jak po weselu dojadą do hotelu czy innego miejsca noclegu. I to nie jest jakieś tam widzi mi się, tylko faktycznie problem. Bo nie dość, że jestem narażona na duże koszty dojazdy, to jeszcze na drogie taksówki, które w godzinach, kiedy kończą się wesela, kosztują dużo więcej, a już w ogóle jak jedzie się z poza miasta.
Z drugiej strony tak - wiem, że młodzi mają mnóstwo innych wydatków więc starają się myśleć ekonomicznie. Przecież można podpisać małą umowę z jakąś korporacją, że na tę godzinę rezerwujesz np. 3 taksówki na ileś kursów za taką cenę. W Bdg konkurencja jest spora, więc zawsze można wynegocjować jakąś cenę.

Co do poprawin w innym lokalu. Też nie rozchodzi się o odgrzewanie, bo restauracje, które mają jakąś klasę, nie chcą serwować na poprawinach resztek (które trafiają po weselu do młodych). Poza tym cena. Ten sam lokal może iść na rękę z ceną i zapłacisz dużo taniej (być może właśnie z racji wcześniejszego jedzenia). W innym zamiast 60 czy 80 zł możesz usłyszeć 120... Pod uwagę trzeba wziąć wszystko... albo zrezygnować z poprawin na rzecz obiadu dla przyjezdnych gości...
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 07:45   #4061
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Karolca ale ja nie napisałam że polecę komuś z gości zeby rozwoził wszystkich gości od tego u mnie bedzie osoba z poza bawiących się która to zrobi. Jednym słowem bardzo brzydko postąpili Młodzi ze dali Wam taki rozkaz.
Co do poprawin. To w kazdej restauracji w której sie pytałam o poprawiny jest hasło że jedzenie z dnia poprzedniego. NO chyba ze zapłacisz 120zł i więcej za poprawiny od osoby to Ci dogotują coś nowego. W karczmie pod Gołębiem zA 40ZŁ od poprawiny pani powiedziała ze to opłata za obsługę a jedzenie to samo co stało przez x godzin na stole.
Moj tato uparł się (i go rozumiem) ze prawdziwe wesele musi byc z poprawinami i tyle. I wszyscy goscie są zapraszani na poprawiny nie ważne czy z daleka czy nie bo selekcji sie nie robi.
zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-05, 13:32   #4062
adu84
Raczkowanie
 
Avatar adu84
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 358
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

ja wesele i poprawiny miałam w Tangu na Wojska Polskiego... oczywiście była opcja, że na poprawinach jest to co zostało ze ślubu, ale dodatkowo całkowicie świeży był obiad - zupa, nowe mięso i surówki (tworzyliśmy sobie menu na poprawiny)... to co zostało z wesela (zimne przystawki, mięsa) zostało przygotowane i ewentualnie odgrzane na kolację... i kosztowało nas to 35 zł od osoby
__________________
żona od 25.07.2009
adu84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 22:06   #4063
goplaneczka
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad Wisły
Wiadomości: 72
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

witam w wątku bydgoskim- ja co prawda swój ślub planuję w okolicach, a nie w samej brzydgoszczy, ale chętnie się z waszych rad skorzystam
pierwsze me pytanie brzmi: jakiego polecacie fotografa na sesję plenerową/studyjną?
pytanie drugie: czy w bydgoszczy działa jakiś salon sukien ślubnych? ten na gdańskiej jest zamknięty, jak byłam w nim dwa razy, na focha to jedyny, który udało mi się odwiedzić... nie mam zbyt wielkiego budżetu i szukam prostej, skromnej sukienki, niekoniecznie za 5 tyś...
a co do transportu- uważam, że PM powinni zorganizować jakąś alternatywę, szczególnie dla gości z daleka. w rodzinie mojego TŻ jest zwyczaj, że o pewnej godzinie podstawia się po prostu busa i pakuje gości na pociąg do domu- ja bym tak nie mogła. On wciąz powtarza, że noclegi i transport dla gości to jakieś nasze kujawsko-pomorskie zwyczaje i w innych regionach Polski nikt się tym nie przejmuje.
goplaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 22:15   #4064
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez goplaneczka Pokaż wiadomość
witam w wątku bydgoskim- ja co prawda swój ślub planuję w okolicach, a nie w samej brzydgoszczy, ale chętnie się z waszych rad skorzystam
pierwsze me pytanie brzmi: jakiego polecacie fotografa na sesję plenerową/studyjną?
pytanie drugie: czy w bydgoszczy działa jakiś salon sukien ślubnych? ten na gdańskiej jest zamknięty, jak byłam w nim dwa razy, na focha to jedyny, który udało mi się odwiedzić... nie mam zbyt wielkiego budżetu i szukam prostej, skromnej sukienki, niekoniecznie za 5 tyś...
a co do transportu- uważam, że PM powinni zorganizować jakąś alternatywę, szczególnie dla gości z daleka. w rodzinie mojego TŻ jest zwyczaj, że o pewnej godzinie podstawia się po prostu busa i pakuje gości na pociąg do domu- ja bym tak nie mogła. On wciąz powtarza, że noclegi i transport dla gości to jakieś nasze kujawsko-pomorskie zwyczaje i w innych regionach Polski nikt się tym nie przejmuje.
za brzydgoszcz zaraz dostaniesz
Salonów z sukniami jest pełno, na gdańskiej są chyba 3, potem Focha, Dworcowa, Sniadeckich. Są też komisy (niedaleko Urzędu Miasta na Grudziądzkiej).
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 22:43   #4065
goplaneczka
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad Wisły
Wiadomości: 72
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

ja się w brzydgoszczy urodziłam, więc mi wolno całe studia przez nią cierpiałam ja na gdańskiej odkryłam na razie jeden, ale dzięki za adresy, podejdę do nich.
goplaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 22:57   #4066
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

warto wspomóc się książką telefoniczną albo pf.pl
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 09:44   #4067
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Mój narzeczony też się dziwił noclegami dla gości, u niego raczej przyjezdni mają swój autobus który czeka po weselu i wsiadają i jadą do domu
__________________
Bzium Bzium i Tadam!


skimos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 19:08   #4068
Iwnama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Witam dziewczyny
To mój debiut na forum Cieszę się bardzo, że również należę do bydgoskich panien młodych i to do tych przyszłorocznych. Chociaz tu zaczyna się problem, bo zaręczyliśmy się dopiero niedawno, ślub planujemy na wrzesień-październik 2011, a jeszcze prawie nic nie mamy załatwione więc jak czytam, co niektóre z Was mają już na 2012 rok to się lekko przerażam...
Wstępnie zarezerwowaliśmy salę w Hotelu Akor (wspólny właściciel z Restauracją Olimpijską na Zawiszy) - może ktoś z Was słyszał jakieś opinie o tym miejscu? Pod uwage bierzemy też restaurację o nazwie Laleczka 2000 (rodzice TŻ bardzo zachwalają), ale niestety ta nazwa też mi nic nie mówi, nie mogę znaleźć żadnych opinii
Pocieszam się tylko, że część moich znajomych zorganizowała fajne wesele w dużo krótszym czasie niż nam został.
W końcu trzeba myśleć pozytywnie
Iwnama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 10:26   #4069
akusiowa
Raczkowanie
 
Avatar akusiowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 399
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Witaj
Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Ci restauracje Zawisza, sama będę robić tam wesele ale dopiero w 2012 roku no i na tej mniejszej sali zawisza, Pani menager jest przesympatyczna, pomaga ustalić menu,daje cenne rady i wskazówki, ma profesjonalne podejście i do tego jest bardzo życzliwa, sama mówi co osobiście by wybrała gdyby miała wybierać na własne wesele. Wiem z opinii znajomych, którzy tam robili, że byli wszyscy baaardzo zadowoleni. Informuj na bieżąco jak tam idą przygotowania chwal się wszystkim czym się da
akusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 20:38   #4070
Iwnama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Cieszę się, że ktoś się odezwał Mam nadzieję, że już niedługo będę się miała czym chwalić, tzn moje przygotowania do ślubu nabiorą tempa i będę miała czym się z Wami podzielić. Jutro jedziemy obejrzeć tę całą Laleczkę, więc będę miała to już z głowy i będzie można ostatecznie zadecydować, jaka sala. A w czwartek mamy zamiar wybrać się do kościoła. Ciekawa jestem jak tam będzie z terminami.
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, mam nadzieję, że będziemy pisać dość często.
Iwnama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 09:16   #4071
akusiowa
Raczkowanie
 
Avatar akusiowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 399
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Też się cieszę, że to forum odżyje że nie będę sama planująca
Na chwile obecną mam ustaloną datę i wybrany lokal, no i na 99% DJ/prezentera bo orkiestry nie chcemy, jakoś aż nas wzdryga na samą myśl o kaleczonych pięknych piosenkach w oryginalnym wykonaniu no ale wiadomo jak kto lubi
akusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 14:05   #4072
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Akusiowa nie wszyscy fałszują. Dlatego ja zespół ściągam az z Tczewa Moim zdaniem piosenek z płyt mozna posłuchać w domu lub iść na disco.
zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 15:34   #4073
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez akusiowa Pokaż wiadomość
Też się cieszę, że to forum odżyje że nie będę sama planująca
Na chwile obecną mam ustaloną datę i wybrany lokal, no i na 99% DJ/prezentera bo orkiestry nie chcemy, jakoś aż nas wzdryga na samą myśl o kaleczonych pięknych piosenkach w oryginalnym wykonaniu no ale wiadomo jak kto lubi
mój zespół był cudowny
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 18:07   #4074
adu84
Raczkowanie
 
Avatar adu84
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 358
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

mój również
__________________
żona od 25.07.2009
adu84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 19:50   #4075
Asiula 86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Też się cieszę, że to forum odżyje że nie będę sama planująca
Na chwile obecną mam ustaloną datę i wybrany lokal, no i na 99% DJ/prezentera bo orkiestry nie chcemy, jakoś aż nas wzdryga na samą myśl o kaleczonych pięknych piosenkach w oryginalnym wykonaniu no ale wiadomo jak kto lubi


Akusiowa a Ty jakiego DJ będziesz miała??
Dziewczyny potrzebuję Waszej pomocy??
Zbieram opinie na temat DJ Roman Nalazek??
Każda informacja będzie dla mnie cenna.

Edytowane przez Asiula 86
Czas edycji: 2010-11-24 o 20:17
Asiula 86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 08:09   #4076
akusiowa
Raczkowanie
 
Avatar akusiowa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 399
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

nie chodzi mi o fałszowanie, ale po prostu nie lubimy piosenek w innych wersjach niż oryginalne.. Zochawks mówisz że muzyki z płyt można posłuchać w domu, owszem ale DJ prezenter to nie tylko DJ, który puszcza muzykę,ale robi show i różne ciekawe rzeczy..

Asiula 86 my zdecydowaliśmy się na Dj Starsky, gdyż wszędzie słyszeliśmy same pochlebne opinię czy to z lokali czy od ludzi, słyszałam również pozytywy na temat Dj Zbynia, ale już się nie interesowałam zbytnio.
akusiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 18:06   #4077
Asiula 86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Dziewczyny, potrzebuje pomocy!Mam dw atypy jeśli chodzi o DJ.1) Michał Starzecki2) Roman Nalazek

Edytowane przez Asiula 86
Czas edycji: 2010-11-25 o 18:17
Asiula 86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 18:46   #4078
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

nie znam zadnego. U nas bedzie grał Roman Cabaj z grupy Starsky music
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 19:07   #4079
Asiula 86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Witam!
Roman Cabaj świetny facet.
Byłam na wesleu, które prowadził -facet potrafi wyczuć klimat i dostsować się do róznych ludzi.Bardzo udana imprez dzieki jego osobie. A oczepiny bomba Tylko pozazdrościć, niestety mój termin miał już zajęty

Edytowane przez Asiula 86
Czas edycji: 2010-12-01 o 19:08
Asiula 86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 18:57   #4080
dogma26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

hej dziewczyny mam pytanko tzn. szukam opinii o Hotelu Brzoza, jak się sprawdzają w organizacji wesel. z góry dzięki za ospowiedzi, pozdrawiam
dogma26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-11 12:48:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.