♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2 - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-06-05, 14:36   #4051
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
A mi się wydaje że jest mnóstwo czasu
Kasy też nie chce za dużo wydawać, staram się nie kupować zbyt wielu rzeczy, potem tylko problem co z tym wszystkim zrobić.
Zakupy mam zaplanowane na lipiec i sierpień
Mnie się wydaje, ze wszystko ogarniam na ostatnią chwilę pewnie spakuje się dzień przed porodem
Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Dzień dobry, dziewczyny Czy ja jeszcze mogę do Was dołączyć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zapraszamy powiedz coś o sobie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-05, 14:42   #4052
Annia26
Zadomowienie
 
Avatar Annia26
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 630
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Omg jak tak Was czytam to zaczynam się stresować że nic nie mam. Dopiero dzisiaj przyszły mi pierwsze zakupy czyli 2 kombinezony 😂 i to by było na tyle. Teraz szukamy fotelika i cały czas myślę czy ten isofix brać
Annia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-05, 14:52   #4053
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 916
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Ja myślę o dostawce z dwóch powodów po pierwsze na początku ciężko bylo mi dziecko odłożyć do lozeczka bo sie wybudzalo, a tak moze by się udało je po prostu odłączyć od cycka i by dalej spalo
A po drugie ostatnio córka przychodzi do nas do łóżka spać w nocy, nawet nie wiem kiedy dokladnie. podejrzewam ze jak się dziecko pojawi to też bedzie chciała z nami spać a we czwórkę możemy sie nie pomieścić, stąd pomysł o dostawce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Super ze wszystko ok Cześć ☺ na kiedy masz TP?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na 27 września Na środowym usg pokazywało 29 września, czyli dzień imienin mojego męża Ja jednak ciągle,mam nadzieję, że młody przyspieszy i wybije się w mój znak zodiaku, czyli pannę🤣
Cytat:
Napisane przez Riellee Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje, ze wszystko ogarniam na ostatnią chwilę pewnie spakuje się dzień przed porodem Zapraszamy powiedz coś o sobie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam 33 lata. Czekamy z mężem na pierwsze dziecko Mimo moich marzeń o córce, będzie to synuś, na co mąż zareagował hasłem, super, bo to oznacza, że zgodzisz się na kolejne dziecko🤣🤣 W obecnym czasie trwa między nami dyskusja nad imieniem

Widzę, że rozmawiacie o zakupach dla dzidzi. Ja mam tylko ciuszki. Od koleżanki w środę dostałam jeszcze 3 worki. Jak doliczę to, co kupiłam wcześniej, to powinno być ok Musimy się za to wziąć ostro za kupno wózka i fotelika do auta, który już czujemy - nie będzie łatwym zadaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-05, 14:56   #4054
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 916
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Annia26 Pokaż wiadomość
Omg jak tak Was czytam to zaczynam się stresować że nic nie mam. Dopiero dzisiaj przyszły mi pierwsze zakupy czyli 2 kombinezony i to by było na tyle. Teraz szukamy fotelika i cały czas myślę czy ten isofix brać
My na bank zamontujemy fotelik na isofix. Przeszukaliśmy fora i grupy na fb i większość ludzi sobie chwali. Zwłaszcza do naszego auta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-05, 15:04   #4055
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Dzień dobry, dziewczyny Czy ja jeszcze mogę do Was dołączyć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cześć

Co do fotelika to my z kolei na pewno weźmiemy na pasy. Planuje upchać naszego Minikida dla starszej na środek kanapy a łupinę dać z boku żeby 5 osoba jeszcze się zmieściła do auta. Jak weźmiemy fotelik na baze to będziemy mieć tylko 4 osobowe auto bo nikt się nie zmieści raczej pomiędzy foteliki 🤦w lipcu mąż podjedzie do 8 gwiazdek to zobaczymy co tam dobiorą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-05, 15:08   #4056
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
My na bank zamontujemy fotelik na isofix. Przeszukaliśmy fora i grupy na fb i większość ludzi sobie chwali. Zwłaszcza do naszego auta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witaj

Ja za pierwszym razem miałam isofix, za drugim juz nie. Teraz też nie planuje. Nie będziemy aż tyle jeździć, żeby zapinanie pasami było męczące
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-05, 16:04   #4057
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Na 27 września Na środowym usg pokazywało 29 września, czyli dzień imienin mojego męża Ja jednak ciągle,mam nadzieję, że młody przyspieszy i wybije się w mój znak zodiaku, czyli pannę🤣Mam 33 lata. Czekamy z mężem na pierwsze dziecko Mimo moich marzeń o córce, będzie to synuś, na co mąż zareagował hasłem, super, bo to oznacza, że zgodzisz się na kolejne dziecko🤣🤣 W obecnym czasie trwa między nami dyskusja nad imieniem

Widzę, że rozmawiacie o zakupach dla dzidzi. Ja mam tylko ciuszki. Od koleżanki w środę dostałam jeszcze 3 worki. Jak doliczę to, co kupiłam wcześniej, to powinno być ok Musimy się za to wziąć ostro za kupno wózka i fotelika do auta, który już czujemy - nie będzie łatwym zadaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To termin wychodzi w sumie taki jak mi
A nad jakimi imionami sie zastanawiacie? My też nadal bez imienia 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-05, 16:46   #4058
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
To termin wychodzi w sumie taki jak mi
A nad jakimi imionami sie zastanawiacie? My też nadal bez imienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też bez imienia
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-05, 17:23   #4059
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
To termin wychodzi w sumie taki jak mi
A nad jakimi imionami sie zastanawiacie? My też nadal bez imienia 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z imieniem to jest zabawa Mamy swoje typy ale ostatecznie chyba zdecydujemy jak się młody urodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-05, 17:25   #4060
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 916
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Cześć

Co do fotelika to my z kolei na pewno weźmiemy na pasy. Planuje upchać naszego Minikida dla starszej na środek kanapy a łupinę dać z boku żeby 5 osoba jeszcze się zmieściła do auta. Jak weźmiemy fotelik na baze to będziemy mieć tylko 4 osobowe auto bo nikt się nie zmieści raczej pomiędzy foteliki 🤦w lipcu mąż podjedzie do 8 gwiazdek to zobaczymy co tam dobiorą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nam może pasów braknąć... Niestety nasze auto to nie jest rodzinny samochód. I tak łupinę zamontujemy za fotelem. Niby to auto 5-osobowe, ale środek to bardziej podłokietnik. Źle się tam siedzi.

Osiem gwiazdek są super. Na grupie na fb ich podczytuję Dzięki temu już wiemy, że do naszego auta, to brać albo Takatę, albo Maxi Cosi Pebble
Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Witaj

Ja za pierwszym razem miałam isofix, za drugim juz nie. Teraz też nie planuje. Nie będziemy aż tyle jeździć, żeby zapinanie pasami było męczące
Ja właśnie mam zamiar częściej jeździć. Mamę mam teraz ponad 30 km od siebie i chciałabym ją potem często odwiedzać
Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
To termin wychodzi w sumie taki jak mi
A nad jakimi imionami sie zastanawiacie? My też nadal bez imienia 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo, to piąteczka

Mnie się podoba Bartosz. Tu mąż ma problem, bo mu się źle kojarzy... Myślimy też nad Mikołajem
Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
My też bez imienia
Ciężko jest coś ładnego wybrać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-05, 17:29   #4061
wymaginowana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 154
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Ja tylko przeglądam rzeczy a w sumie nic nie zamawiam
mam 2 pary legginsików, 2 bodziaki i 1 pajacyka .

Na koniec miesiąca planuje wybrać sie do jakiegos sklepu w galerii, pokupować sporo ubranek i wtedy zamowic ewentualnie resztę.
wymaginowana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-05, 18:06   #4062
calineczka_dwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 76
♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Ja dziś popełniłam zamówienie w gemini, wzorowałam się na tym co pisaliście jakiś czas temu, wrzucam listę z zamówienia, może komuś się przyda:
IMG_1591376764.164398.jpgIMG_1591376774.846518.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Poza tym mam już kosmetyki z hipp babysanft (oliwka, mleczko, szampon, płyn do kąpieli, żel do ciała i włosów, ), ponoć maja najlepsze składy z tych drogeryjnych, polecany krem do pupy i twarzy z babydream, patyczki higieniczne i płatki kosmetyczne tez z babydream i miskę pielęgnacyjną. Z pielęgnacji i zdrowia mam już prawie wszystko jeszcze muszę kupić pieluchy i szczotkę z Lullalove.

Ubranka też już skompletowane.
Fotel do karmienia uszak z ikei, komoda malm, przewijak gulliver i łóżeczko pinio już czekają na zasiedzenie.

Edytowane przez calineczka_dwa
Czas edycji: 2020-06-05 o 18:20
calineczka_dwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-05, 18:29   #4063
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

A ja po rozmowie z moim gin... jutro mam przyjść na wizytę, pobolewa mnie spojenie łonowe plus krzyże i odczuwam skurcze, kazał zażyć no spe i magnez i przyjść na 9.40. Także mam nadzieję, że tylko przypanikowalam i będzie ok... byle do rana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-05, 18:31   #4064
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Nam może pasów braknąć... Niestety nasze auto to nie jest rodzinny samochód. I tak łupinę zamontujemy za fotelem. Niby to auto 5-osobowe, ale środek to bardziej podłokietnik. Źle się tam siedzi.

Osiem gwiazdek są super. Na grupie na fb ich podczytuję Dzięki temu już wiemy, że do naszego auta, to brać albo Takatę, albo Maxi Cosi PebbleJa właśnie mam zamiar częściej jeździć. Mamę mam teraz ponad 30 km od siebie i chciałabym ją potem często odwiedzaćOoo, to piąteczka

Mnie się podoba Bartosz. Tu mąż ma problem, bo mu się źle kojarzy... Myślimy też nad MikołajemCiężko jest coś ładnego wybrać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie pomyślałam że mogę mieć u siebie za krótkie pasy muszę to sprawdzić
Cytat:
Napisane przez calineczka_dwa Pokaż wiadomość
Ja dziś popełniłam zamówienie w gemini, wzorowałam się na tym co pisaliście jakiś czas temu, wrzucam listę z zamówienia, może komuś się przyda:
Załącznik 7718528Załącznik 7718529


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Poza tym mam już kosmetyki z hipp babysanft (oliwka, mleczko, szampon, płyn do kąpieli, żel do ciała i włosów, ), ponoć maja najlepsze składy z tych drogeryjnych, polecany krem do pupy i twarzy z babydream, patyczki higieniczne i płatki kosmetyczne tez z babydream i miskę pielęgnacyjną. Z pielęgnacji i zdrowia mam już prawie wszystko jeszcze muszę kupić pieluchy i szczotkę z Lullalove.

Ubranka też już skompletowane.
Fotel do karmienia uszak z ikei, komoda malm, przewijak gulliver i łóżeczko pinio już czekają na zasiedzenie.
Mój syn tak ryczał przy wszystkim, że żadne mleczka, oliwki nie wchodziły w grę. Byle jak najszybciej ubrać i uspokoić. Ciemieniuche to mi się udało raz przeczesać
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-05, 18:39   #4065
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Jena dziewczyny szalejecie z tymi wyprawkami ja w sumie mam wszystko po młodej, ale wiadomo, że zawsze jeszcze coś tam trzeba dokupić,ale ostatnio to nie mam w ogóle weny i jakoś przy młodej nawet nie czuje, że jestem w ciąży, chociaż mega bolą mnie plecy i rwa planuje zacząć powoli prac i prasować, żeby nie zostać z tym w upały, ale najpierw muszę wszystko przewieźć od siostry

Witam nową koleżankę

Kurcze dziewczyny może wy coś wiecie więcej? Dostałam informację ze żłobka, że mogą przyjąć więcej dzieci w czerwcu i czy chcemy puścić młodą, ale kiedy rozmawiałam z koleżanką to mówiła, że jest potrzebne albo zaświadczenie z pracy, że się pracuje albo od lekarza, że ja nie jestem w stanie zajmować się tyle małą z powodu ciąży? 🤷Serio takie rzeczy trzeba? Bo tak się grubo zastanawiamy, czy jej jednak nie oddać na kilka godzin do rówieśników sama chodzi i mówi, że chce do żłobka, a ja widzę, że tęskni za kolegami i koleżankami. Tym bardziej, że u nas w mieście nie ma potwierdzonego żadnego przypadku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-05, 18:58   #4066
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez calineczka_dwa Pokaż wiadomość
Ja dziś popełniłam zamówienie w gemini, wzorowałam się na tym co pisaliście jakiś czas temu, wrzucam listę z zamówienia, może komuś się przyda:
Załącznik 7718528Załącznik 7718529


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Poza tym mam już kosmetyki z hipp babysanft (oliwka, mleczko, szampon, płyn do kąpieli, żel do ciała i włosów, ), ponoć maja najlepsze składy z tych drogeryjnych, polecany krem do pupy i twarzy z babydream, patyczki higieniczne i płatki kosmetyczne tez z babydream i miskę pielęgnacyjną. Z pielęgnacji i zdrowia mam już prawie wszystko jeszcze muszę kupić pieluchy i szczotkę z Lullalove.

Ubranka też już skompletowane.
Fotel do karmienia uszak z ikei, komoda malm, przewijak gulliver i łóżeczko pinio już czekają na zasiedzenie.
Też chce zamówić tą miskę. Ona jest duża czy mała? Zrobisz zdjęcie?
Cytat:
Napisane przez mamaporazczwarty Pokaż wiadomość
A ja po rozmowie z moim gin... jutro mam przyjść na wizytę, pobolewa mnie spojenie łonowe plus krzyże i odczuwam skurcze, kazał zażyć no spe i magnez i przyjść na 9.40. Także mam nadzieję, że tylko przypanikowalam i będzie ok... byle do rana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki za wizytę na pewno będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-05, 19:12   #4067
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Annia26 Pokaż wiadomość
Omg jak tak Was czytam to zaczynam się stresować że nic nie mam. Dopiero dzisiaj przyszły mi pierwsze zakupy czyli 2 kombinezony i to by było na tyle. Teraz szukamy fotelika i cały czas myślę czy ten isofix brać

Mimo że nie będziemy pewnie tez dużo jeździć to my kupiliśmy nawet dwie bazy. Do każdego auta osobno. Wiadomo ze powierzchnia z tyłu się zmniejszy, ale nam to nie przeszkadza bo rzadko kogoś wozimy. Ewentualnie ja jeżdze gdzieś z mama albo z siostrzeńcem i tyle. Dla mnie isofix to jest mega wygoda. Nieporównywalna do pasów. Tymbardziej przy maluszku na porę jesień zima. Te kurtki, kombinezony, ja prZy pasach pewnie bym się umeczyla i zgrzala. Nie dziękuje. Jak w aucie jest isofix to bym się nie zastanawiala nawet


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-05, 20:25   #4068
borowczyki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 16
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Ja myślę o dostawce z dwóch powodów po pierwsze na początku ciężko bylo mi dziecko odłożyć do lozeczka bo sie wybudzalo, a tak moze by się udało je po prostu odłączyć od cycka i by dalej spalo
A po drugie ostatnio córka przychodzi do nas do łóżka spać w nocy, nawet nie wiem kiedy dokladnie. podejrzewam ze jak się dziecko pojawi to też bedzie chciała z nami spać a we czwórkę możemy sie nie pomieścić, stąd pomysł o dostawce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Super ze wszystko ok Cześć ☺ na kiedy masz TP?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też myślę o dostawce głównie dlatego, że synek na pewno będzie do nas przychodził, a nie łudzę się, że córeczka będzie spać sama w łóżeczku Błażej bardzo długo spał tylko na nas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
borowczyki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 08:02   #4069
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Mimo że nie będziemy pewnie tez dużo jeździć to my kupiliśmy nawet dwie bazy. Do każdego auta osobno. Wiadomo ze powierzchnia z tyłu się zmniejszy, ale nam to nie przeszkadza bo rzadko kogoś wozimy. Ewentualnie ja jeżdze gdzieś z mama albo z siostrzeńcem i tyle. Dla mnie isofix to jest mega wygoda. Nieporównywalna do pasów. Tymbardziej przy maluszku na porę jesień zima. Te kurtki, kombinezony, ja prZy pasach pewnie bym się umeczyla i zgrzala. Nie dziękuje. Jak w aucie jest isofix to bym się nie zastanawiala nawet


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja też polecam bazę ISOFIX no nie wyobrażam sobie najpierw pocić się w domu przy ubieraniu teraz dwójki, a później jeszcze pakowanie ich do auta i zapinać pasy 🤦☠♀️ja z młodą tylko raz zapisałam na pasy fotelik, bo jechałam z moją mamą i powiedziałam, że nigdy więcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-06, 10:00   #4070
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

A jak to jest z baza isofix? Bo fotelik się zmienia a baza zawsze pasuje ta sama? Czy za każdym razem trzeba kupić nową razem z fotelikiem? A i czy do różnych aut jest taka sama baza bo zastanawiam się nad tym ale mamy zamiar zmienić samochód jak skończymy całkowicie z remontem a kiedy to nastąpi tego nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 10:21   #4071
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Riellee Pokaż wiadomość
A jak to jest z baza isofix? Bo fotelik się zmienia a baza zawsze pasuje ta sama? Czy za każdym razem trzeba kupić nową razem z fotelikiem? A i czy do różnych aut jest taka sama baza bo zastanawiam się nad tym ale mamy zamiar zmienić samochód jak skończymy całkowicie z remontem a kiedy to nastąpi tego nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Każda firma ma swoją bazę. Żeby nie wymieniać bazy my będziemy musieli kupić następny fotelik z tej samej firmy, a ze nam to pasuje to spoko

Bazę i fotelik najlepiej przymierzyć do auta


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 10:22   #4072
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Riellee Pokaż wiadomość
A jak to jest z baza isofix? Bo fotelik się zmienia a baza zawsze pasuje ta sama? Czy za każdym razem trzeba kupić nową razem z fotelikiem? A i czy do różnych aut jest taka sama baza bo zastanawiam się nad tym ale mamy zamiar zmienić samochód jak skończymy całkowicie z remontem a kiedy to nastąpi tego nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z bazą to jest tak, że jak już kupisz jakiegoś producenta to masz ograniczone pole manewru co do wyboru kolejnego fotelika.
My mieliśmy łupinę na pasy (wiadomo na bazę wygodniej ale to zapinanie tego pasa naprawdę nie stanowiło żadnego problemu) i kolejny fotelik też wzięliśmy na pasy mimo tego, że mamy isofixa. Mamy teraz do 25kg więc córka jeszcze w nim spokojnie pojeździ. A tak to te kolejne fotele na bazy są w przedziale wagowym 9-18kg i już byśmy musieli wymieniać jej kolejny fotelik bo waży troszkę ponad 18 kg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 10:23   #4073
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Bylam 7 gin, szyjka 4 cm i wszystko ok, ale mam leżeć gdy pojawiają się skurcze i zażywać magnez i nospe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 10:31   #4074
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez mamaporazczwarty Pokaż wiadomość
Bylam 7 gin, szyjka 4 cm i wszystko ok, ale mam leżeć gdy pojawiają się skurcze i zażywać magnez i nospe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobre wieści lepiej spanikować i sprawdzić niż coś przegapić, jeszcze dużo dużo za wcześnie na porodowe atrakcje.

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 10:38   #4075
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87910066]Dobre wieści lepiej spanikować i sprawdzić niż coś przegapić, jeszcze dużo dużo za wcześnie na porodowe atrakcje.

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]A mialam dziś z nerwów tętno kolo setki, jazda ciaza inna i tak jak w tej nie czułam się w żadnej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 10:43   #4076
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez mamaporazczwarty Pokaż wiadomość
Bylam 7 gin, szyjka 4 cm i wszystko ok, ale mam leżeć gdy pojawiają się skurcze i zażywać magnez i nospe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To super wieści

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 11:48   #4077
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

My na dniach będziemy zamawiać całą resztę wyprawki, bo mąż stwierdził, że i tak musimy wydać tą kasę i tak, więc lepiej od razu kupić wszystko i mieć przygotowane niż bujać się co miesiąc z czymś.

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 12:12   #4078
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Na 27 września Na środowym usg pokazywało 29 września, czyli dzień imienin mojego męża Ja jednak ciągle,mam nadzieję, że młody przyspieszy i wybije się w mój znak zodiaku, czyli pannę🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to mamy taki sam termin

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez mamaporazczwarty Pokaż wiadomość
A mialam dziś z nerwów tętno kolo setki, jazda ciaza inna i tak jak w tej nie czułam się w żadnej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najważniejsze że wszystko jest dobrze, teraz oddech i chill

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Ja miałam wczoraj badanie krzywej cukrowej w diagnostyce i nie mam kurcze jeszcze wyniku :/
Najbardziej mnie męczy to sprawdzanie co jakiś czas.
Dziewczyny czy któraś z Was dostała wyniki w diagnostyce w weekend? Czy w ogole oni zamieszczaja wyniki w soboty i niedziele czy trzeba czekać do poniedziałku?
Nie chcę siedzieć jak na szpilkach :/
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 12:15   #4079
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Baambi Pokaż wiadomość
O to mamy taki sam termin

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------



Najważniejsze że wszystko jest dobrze, teraz oddech i chill

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Ja miałam wczoraj badanie krzywej cukrowej w diagnostyce i nie mam kurcze jeszcze wyniku :/
Najbardziej mnie męczy to sprawdzanie co jakiś czas.
Dziewczyny czy któraś z Was dostała wyniki w diagnostyce w weekend? Czy w ogole oni zamieszczaja wyniki w soboty i niedziele czy trzeba czekać do poniedziałku?
Nie chcę siedzieć jak na szpilkach :/

Chyba trzeba czekać. Ale może się mylę. No ja wyniku w weekend nigdy nie miałam.

Ja właśnie posegrowalam wszystkie ciuchy które mam kolorystycznie i robię pierwsze pranie tzn w normalnym środku. Następne pranie będzie jeszcze Loveli, ale do tego musze mieć komodę :/ a jeszcze nie mamy nawet zamówionej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 12:19   #4080
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
Chyba trzeba czekać. Ale może się mylę. No ja wyniku w weekend nigdy nie miałam.

Ja właśnie posegrowalam wszystkie ciuchy które mam kolorystycznie i robię pierwsze pranie tzn w normalnym środku. Następne pranie będzie jeszcze Loveli, ale do tego musze mieć komodę :/ a jeszcze nie mamy nawet zamówionej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ech, może odpuszczę po prostu i wejde np jutro rano i wieczorem. Nie będę sprawdzac co chwila. W alabie miałam już parę razy wyniki w weekend. Tutaj dopiero drugi raz mam badanie w diagnostyce no i nie ma nigdzie info jak to u nich jest.

Ja też nie mam jeszcze komody, nie mam nawet ciuszków bo teściowa wysłała źle ubranka po córce :/ nie można się dogadać z nią
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-29 14:39:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:11.