Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy: Najlepsze efekty miałam po ćwiczeniach z:
Ewą Chodakowską 1 8,33%
Mel B 2 16,67%
Anną Lewandowską 0 0%
Inne 9 75,00%
Głosujący: 12. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-15, 19:32   #4081
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez gorzala Pokaż wiadomość
Mini no właśnie ona jest taka ekspresowa trochę bo bulionem zalejesz i napecznieje i gotowe.. może powinnam byla zrobic swoj bulionek zamiast taki z kostki ( wiem wiem glutaminiany itp.. xD) może byłaby smaczniejsza, na slodko spróbuję jak mi się rano znudza platki sniadaniowe albo jaja xd
To moze platki jaglanealbo kuskus? Bo kasze sie gotuje, sama gotowalam
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 19:59   #4082
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

O kurde masz rację, ale wtopa!!! Cofam moj ostatni glupi komentarz. Jaglanej nawet nie otworzyłam, to z kuskusem próbowałam!!! glupek że mnie xd
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-15, 21:25   #4083
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez gorzala Pokaż wiadomość
O kurde masz rację, ale wtopa!!! Cofam moj ostatni glupi komentarz. Jaglanej nawet nie otworzyłam, to z kuskusem próbowałam!!! glupek że mnie xd
Hahaha

Ruszylam moje dupsko zmotywowana... ciasnymi spodniami w udach
Jestem po pracy, po detocell z 1 kg na noge i jest mi bosko; ide sprzatac jutro bede sie nieprzyzwoicie lenic, bo pojutrze mam egzamin i musze byc wypoczeta!
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 06:15   #4084
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Hurra Ty! Ja właśnie zjadam śniadanie przed pracą- nalesniki z banana i platkow owsianych. Wylalam na nie jogurt grecki i trochę miodu. Dzisiaj dzień wolny on ćwiczeń, ale chyba wieczorem trochę się porozciagam miłego dnia
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 07:15   #4085
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez gorzala Pokaż wiadomość
Hurra Ty! Ja właśnie zjadam śniadanie przed pracą- nalesniki z banana i platkow owsianych. Wylalam na nie jogurt grecki i trochę miodu. Dzisiaj dzień wolny on ćwiczeń, ale chyba wieczorem trochę się porozciagam miłego dnia
I nawzajem!

a ja dzisiaj cos silowego zrobie
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 11:55   #4086
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Pomysl na obiad dla rodziny: mrozonka barszczu czerwonego/ukrainskoego, piers z kuraka/indyka, ziooool cale mnostwo (u mnie pietrucha i szczypior, uwielbiamy), oleje jakie lubimy - u mnie dzis dwie lyzki arachudowegoi jedna sezamlwego i ziemniaczki!
Zupka pyszna, mniejsze zlo bo mrozonki, ekspres w przygotowaniu, a jak przyprawi sie na koncu, to i 8-10 msc dziecko moze zjesc
I wsjazowka : zamiast kostek sos sojowy. Z natiralbej fermentacji


Moje dziecie wyrasta na takich 60%warzywnych obiadach
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 13:04   #4087
sylwusiach
Zakorzenienie
 
Avatar sylwusiach
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 8 684
Send a message via Skype™ to sylwusiach
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Pomysl na obiad dla rodziny: mrozonka barszczu czerwonego/ukrainskoego, piers z kuraka/indyka, ziooool cale mnostwo (u mnie pietrucha i szczypior, uwielbiamy), oleje jakie lubimy - u mnie dzis dwie lyzki arachudowegoi jedna sezamlwego i ziemniaczki!
Zupka pyszna, mniejsze zlo bo mrozonki, ekspres w przygotowaniu, a jak przyprawi sie na koncu, to i 8-10 msc dziecko moze zjesc
I wsjazowka : zamiast kostek sos sojowy. Z natiralbej fermentacji


Moje dziecie wyrasta na takich 60%warzywnych obiadach
dobry pomysl
u nas wczoraj byl makaron ze szpinakiem mala tez jadla
__________________
Lilly 20.06.2015
sylwusiach jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-16, 14:10   #4088
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez sylwusiach Pokaż wiadomość
dobry pomysl
u nas wczoraj byl makaron ze szpinakiem mala tez jadla
Ja toleruje szpinak tylko na swiezo w koktajlach... inaczej nie ma mowy.

Kupilam ananasa - bedzie.koktajl tropikalny na mleku kokosowym
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 16:33   #4089
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Ja też wczoraj zdecydowałam się na makaron :P . Z domowym sosem z pomidorów, pieczarek i cebuli Do tego były piersi kurczaczka.

Znacie jakiś dobry przepis z serem greckim? Kupiłam kostkę i w sumie nie wiem co z nim zrobić, wiem, że to dobry pomysł do sałatek, ale może ktoś ma jakiś inny pomysł?

Eluvtus jak sprawdzają Ci się oleje arachidowy i sezamowy? Są inne w smaku niż pozostałe?
Podobno dietetycy trąbią teraz, że najlepsze tłuszcze to olej kokosowy i masło klarowane, ale wiadomo, teraz jest 'boom' na odchudzanie to ludziom wszystko wcisną razem z jogurtami 'light' z pysznymi owocami, których nie znajdziesz i tak dalej, ale kucharze potwierdzają do smażenia masło klarowane, natomiast o nnych zastosowaniach nie bardzo :P Kiedyś moja mama kupiła do ryby i wszyscy byli zachwyceni efektem, bo nie paliło się tak szybko jak olej czy margaryna, ale pewnie jeśli 'masło' to o wiele bardziej kaloryczne potrawy?? Coś ktoś wie na ten temat?? :P

Edytowane przez gorzala
Czas edycji: 2016-06-16 o 16:35
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 17:08   #4090
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Ja kupiłam ostatnio olej Kokosowy do kąpieli mojej małej wypróbowałam go na włosy - u mnie się nie sprawdził. Do smażenia jajecznicy wypróbowałam -ok. Nie ten sam smak co na masełku, ale niby zdrowiej. Z tego co czytałam jest dobry do smażenia, ale nie myślę że nasz olej rzepakowy wcale gorszy nie jest..

Primavera dzień 2 plus długi spacer zaliczone
Śniadanie. Kanapki z chleba razowego z ziarnami z wedliną i pomidorem,
Drugie śniadanie. Jogurt naturalny, kromka tego chlebka i nektarynka.
Obiad kasza z gulaszem z piersi.
Kolacja. Jeszcze nie wiem :/

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

U mnie ten serek grecki tylko w salatkach. Dobry by był w salatce z buraków rukola, buraki cieniutko pokrojone, sos balsamiczny, pokruszony serek
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 17:17   #4091
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Muszę pomyśleć nad tym greckim. ;-)

Jako przekąskę dzisiaj wzięłam dwie łyżki lodów i połowę mango - jak szaleć to szaleć :P N akolację też nie mam pomysłu.
Moja współlokatorka taka jest, że wierzy, że jak mówią, że zdrowe, to zdrowe i kupuje. Ale słoik takiego oleju organicznego 100% bez dodatków kosztuje 10euro ~.~
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-16, 17:22   #4092
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Jak kogoś stać... :p ostatnio w programie wiem co jem na diecie chyba, było ba temat hitów takich jak nasiona chia itd i odpowiedników tanich, które można zakupić za grosze.
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 17:27   #4093
sylwusiach
Zakorzenienie
 
Avatar sylwusiach
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 8 684
Send a message via Skype™ to sylwusiach
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
Jak kogoś stać... :p ostatnio w programie wiem co jem na diecie chyba, było ba temat hitów takich jak nasiona chia itd i odpowiedników tanich, które można zakupić za grosze.
Ogladalam zamiast chia - siemie lniane,zamiast goi- borowki heheh

Szczerze to jakos siemie lnianie srednio moglabym wypic ...
__________________
Lilly 20.06.2015
sylwusiach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-16, 18:32   #4094
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Dostałam tutaj chia dosyć tanio w tesco chyba, niecałe 2 euro za taki mały woreczek... ale siemię też używam! dodaję do owsianki z orzechami, pestkami dyni i słonecznika.. Nie wyobrażam sobie pić tego :P XD Co do goji to też można dostać suszoną wersję nienajdrożej, ale to podobno świeże goji jest takie bogate w witaminy i tak dalej, nie żadne mrożone czy suszone, a o to raczej ciężko.. borówki uwielbiam Z resztą ja prawie wszystkie warzywa i owoce uwielbiam Z orzechów też kocham wszystkie, zwłaszcza takie podpieczone na patelni, robią się chrupkie i mniam. Najbardziej migdały, pistacje, brazylijskie i pekany. A ceny takie chore za nie T_T
Żeby tyle nie wydawać na dietę to dobrze by było orzechowca posadzić w ogrodzie, kupić wędki, żeby łososie łowić w Irlandii bo też się cenią Wszystkie zioła trzymać w ziemii i do tego małe warzywka jak marchew, cebula, rzodkiewka itp. Może wtedy taka dieta byłaby miła i bez parcia na kieszeń Aaaa no i zapomniałam o jakiejś sek*ownej kurce, żeby znosiła jajka

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Odmraża mi się fasolka i próbuję zrobić taki zmodyfikowany przepis : http://dietetyczne-przepisy.net/zapi...ka-i-oliwkami/
Zmodyfikowany, bo zamiast oliwek, których nie cierpię wrzucę kurczaczka, a zamiast pleśniowego dam sera feta ;-) Będzie na jutro na obiad w pracy.
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 20:03   #4095
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Przechodze na diete 1700 kcal. Podliczylam.siebie i.musze schudnac 2-3 cm, bo dalej w udach stare sppdnie sie nie mieszcza :/ na wypieciu pupa ladna, ale bez wypiecia widac troche tluszczyku...
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 20:32   #4096
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Przechodze na diete 1700 kcal. Podliczylam.siebie i.musze schudnac 2-3 cm, bo dalej w udach stare sppdnie sie nie mieszcza :/ na wypieciu pupa ladna, ale bez wypiecia widac troche tluszczyku...
Nie zalamuj mnie :p ile masz w obwodzie pupę i udo? ja mam zamiar pozytywnie się zaskoczyć i jak będzie chłodny dzień, to moje stare jeansy mają być idealne!

Dzisiaj primavera środa plus spacer. Myślę czy nie włączyć w to biegania, tylko nie wiem czy dam radę.. No i jak zacząć?? W każdym razie walczę dzielnie :p

Dzisiaj zrobiłam tą kaszę jaglaną. Jest na prawdę smaczna! na opakowaniu jest napisane, żeby gotować 15 min. Ugotowalam na mleku (oczywiście przypaliłam garnek ) dodałam rodzynki, prawdziwe kakao, trochę siemienia, i 4 kostki gorzkiej czekolady. Smakuje jak budyń Zrobiłam plan obiadów na przyszły tydzień i działam dalej
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-17, 20:51   #4097
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Super, zainspiruje się twoim przepisem w jakis dzień. Idę właśnie spać. Wiem, że wcześnie ale nie mam sił. To przez brak.pozadnego snu, a przede mną jeszcze 7 dni pod rzad wstawania o 5.30.. chlop mnie zawsze wymeczy siedziec do 23 także ide już grzecznie spać, może bol głowy tez przejdzie.. stojąca praca potrafi dac w dupe :/ dobranoc!!!
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 12:10   #4098
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez gorzala Pokaż wiadomość
Ja też wczoraj zdecydowałam się na makaron :P . Z domowym sosem z pomidorów, pieczarek i cebuli Do tego były piersi kurczaczka.

Znacie jakiś dobry przepis z serem greckim? Kupiłam kostkę i w sumie nie wiem co z nim zrobić, wiem, że to dobry pomysł do sałatek, ale może ktoś ma jakiś inny pomysł?

Eluvtus jak sprawdzają Ci się oleje arachidowy i sezamowy? Są inne w smaku niż pozostałe?
Podobno dietetycy trąbią teraz, że najlepsze tłuszcze to olej kokosowy i masło klarowane, ale wiadomo, teraz jest 'boom' na odchudzanie to ludziom wszystko wcisną razem z jogurtami 'light' z pysznymi owocami, których nie znajdziesz i tak dalej, ale kucharze potwierdzają do smażenia masło klarowane, natomiast o nnych zastosowaniach nie bardzo :P Kiedyś moja mama kupiła do ryby i wszyscy byli zachwyceni efektem, bo nie paliło się tak szybko jak olej czy margaryna, ale pewnie jeśli 'masło' to o wiele bardziej kaloryczne potrawy?? Coś ktoś wie na ten temat?? :P
Zapomnialam odpisac! Mam rozne oleje, bo uzywam sppzywczych do.olejowania wlosow i paznokci, i po prostu urozmaicam diete roznymi tluszczami nam smakuje, sxczegolnie z sezamowym! Ma bardzo intensywny, taki orzechowy aromat.





Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
Nie zalamuj mnie :p ile masz w obwodzie pupę i udo? ja mam zamiar pozytywnie się zaskoczyć i jak będzie chłodny dzień, to moje stare jeansy mają być idealne!

Dzisiaj primavera środa plus spacer. Myślę czy nie włączyć w to biegania, tylko nie wiem czy dam radę.. No i jak zacząć?? W każdym razie walczę dzielnie :p

Dzisiaj zrobiłam tą kaszę jaglaną. Jest na prawdę smaczna! na opakowaniu jest napisane, żeby gotować 15 min. Ugotowalam na mleku (oczywiście przypaliłam garnek ) dodałam rodzynki, prawdziwe kakao, trochę siemienia, i 4 kostki gorzkiej czekolady. Smakuje jak budyń Zrobiłam plan obiadów na przyszły tydzień i działam dalej
Haha, tez chcialam taka niespodzianke. A tu... d*pa!
Przed ciaza 66 w talii, teraz 68.
Udo 52, teraz 55... a mam.jeszcze kilka par spodni niwtknietnych.
Pupa nie wiem. Tu zawsze bylo duzo
Szkoda mi spodni po prostu. I tak cwicze, doeta w porzaku... wiec postaram sie zeby bylo jesZcze lepiej.

Dzisiaj na obiad - peczak+ gulasz z szynki wp, cukini, wloszczyzny mlodej (naaaaatkiiiiiii!!!!!!!!! Marchwiowa, pietruszkowa, selerowa! Moje ci one ) i moze srednio zdrowo, ale sos pieczeniowy ciemny, wszystko w tym plywa. Maz bardzo lubi... wiec to tak pod noego ale i tak smakuje wybitnie warzywnie )
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.

Edytowane przez Eluvtus
Czas edycji: 2016-06-18 o 12:11
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 17:06   #4099
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Heloł!
Chyba jutro będę miała nieciekawie w pracy, manager będzie zły, że Irlandia dała sobie wkopać 3 gole i to w samej drugiej połowie :P

Po dwóch dniach depresji i smutów wreszcie wzięłam się do roboty i czuję się wspaniale Dzisiaj wykonałam playlistę z wczoraj - klik, a po niej dostałam tyle energii, że przez chwilę myślałam jeszcze o Killerze żeby machnąć w ramach dwóch dni wolnego, ale potem doszło do mnie, że 2 godziny to by było trochę dużo jak na raz :P
Kupiliśmy też z moim shejki proteinowe dzisiaj w Holland&Barret, jeden bananowy i jeden wiśniowy. Bananowy właśnie sprawdziłam i jest cudowwwwwnyyy! Tzn. w smaku, nie że działa jakoś cudownie, bo tego nie wiem :P
Teraz tylko prysznicek, coś lekkiego na kolację i spać Ale jestem szczęśliwa teraz haha

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Te sosy od czasu do czasu raczej nie zabiją człowieka, oczywiście lepiej jest robić samemu, ale ile z tym czasu i marasu, mi osbiście nawet zwykłego beszamelu się nie chce robić :P Mam grzyby suszone zmielone i suszone kapelusze, mogłabym piękny sos robić co chwila ale emm.. jakoś tak się nie chce człowiekowi tyle przy garach stać :P Jak już się poświęca jakiś czas na obiad to może tak, ale jak się chce szybko i prosto to czasem też biorę z torebki
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-18, 18:46   #4100
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Buuu, nie mam w ogóle formy nie dałam rady zrobić primavery czwartku do końca. Chyba jutro zrobię sobie przerwę od ćwiczeń, i spróbuje w poniedziałek jeszcze raz. Trochę mnie to załamuje
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 19:19   #4101
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Nie od razu Rzym zbudowano, Chodakowska od razu trenerem nie została, a Ty możesz od razu nie wykonać wszystkich ćwiczeń!!! Powinnaś raczej spojrzeć na to, ile już zrobiłaś! Ruszyłaś się z kanapy i zaczęłaś! Spróbowałaś! Z tego musisz być dumna Dziś dojdziesz do połowy, jutro do 3/4, pojutrze do końca!!! Na przykład ja ćwiczenia robię już od marca a dopiero teraz umiem wykonywać poprawnie ćwiczenia na plank (desce) bo wczesniej ramiona mi się załamywały po 5 sekundach!!! Głowa do góry i do roboty Pokonamy tą primaverę :P
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 20:10   #4102
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez gorzala Pokaż wiadomość
Nie od razu Rzym zbudowano, Chodakowska od razu trenerem nie została, a Ty możesz od razu nie wykonać wszystkich ćwiczeń!!! Powinnaś raczej spojrzeć na to, ile już zrobiłaś! Ruszyłaś się z kanapy i zaczęłaś! Spróbowałaś! Z tego musisz być dumna Dziś dojdziesz do połowy, jutro do 3/4, pojutrze do końca!!! Na przykład ja ćwiczenia robię już od marca a dopiero teraz umiem wykonywać poprawnie ćwiczenia na plank (desce) bo wczesniej ramiona mi się załamywały po 5 sekundach!!! Głowa do góry i do roboty Pokonamy tą primaverę :P
O, to to! Pyszne smoothie dla tej pani!
A dla Moni mega uklon i 10 smoothies ze az tyle robi przy 2,5 msczmym dzieciatku! Kochana, wyrozumialosci dla siebie! Dajesz czadu milion razy lepiej niz ja 2.5 roku temu, kiedy G. byl malusi...
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 20:23   #4103
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Dzięki dziewczyny! No staram się, ale w połowie zaczęło mi się kręcić w głowie i zrezygnowałam. Wcześniej byłam na godzinnym spacerze z wózkiem, to chociaż tyle.. A ten gorąc wykańcza podwójnie!
Eluvtus
Gdyby mój mąż w końcu się nie ogarnął to nic bym nie robiła ze sobą. Na czas ćwiczeń siedzi z dzieckiem. Chociaż tyle, bo ciężko z nim się odchudzać. Ciągle podsuwa pod nos czekoladki i słyszę że mi to nie potrzebne, bo mu się podobam. Każda inna zapewne chciała to słyszeć, ale co mi po tym kiedy ja czuję się źle z takim ciałem. Jak mi się uda znaleźć fotkę, to pokażę wam jak wygladalam na początku znajomości z tż, aż do ciąży.
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 20:31   #4104
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny! No staram się, ale w połowie zaczęło mi się kręcić w głowie i zrezygnowałam. Wcześniej byłam na godzinnym spacerze z wózkiem, to chociaż tyle.. A ten gorąc wykańcza podwójnie!
Eluvtus
Gdyby mój mąż w końcu się nie ogarnął to nic bym nie robiła ze sobą. Na czas ćwiczeń siedzi z dzieckiem. Chociaż tyle, bo ciężko z nim się odchudzać. Ciągle podsuwa pod nos czekoladki i słyszę że mi to nie potrzebne, bo mu się podobam. Każda inna zapewne chciała to słyszeć, ale co mi po tym kiedy ja czuję się źle z takim ciałem. Jak mi się uda znaleźć fotkę, to pokażę wam jak wygladalam na początku znajomości z tż, aż do ciąży.
Mialam podobnie, dlatego tyle mi zajal powrot do formy...
Badz dla siebie laskawa po prostu
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 20:34   #4105
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Najważniejsze to jak Ty się czujesz we własnym ciele, bo nawet najbliżsi nie są w stanie tego zrozumieć..
Co do ćwiczeń to rozumiem, że starałaś się utrzymać tempo pana/pani trener? Czasami trzeba troszkę zwolnić, pracować nad oddechem i wziąć mały łyk wody. Nic na siłę
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 20:40   #4106
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez gorzala Pokaż wiadomość
Najważniejsze to jak Ty się czujesz we własnym ciele, bo nawet najbliżsi nie są w stanie tego zrozumieć..
Co do ćwiczeń to rozumiem, że starałaś się utrzymać tempo pana/pani trener? Czasami trzeba troszkę zwolnić, pracować nad oddechem i wziąć mały łyk wody. Nic na siłę
No tak.. Tylko przez 3 dni mi to tempo odpowiadało, a dzisiaj nie dałam rady wytrwać do końca. Pamiętam, jak poszłam na zajęcia fitness i byłam jedyną osobą, która nie mogła nadążyć. Wstyd mi było jak nie wiem. Wolę w domu chyba ćwiczyć przez to :/

Załączam moje byłe piękne ciałko. Chcę do tego wrócić!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1466278711501.jpg (11,5 KB, 11 załadowań)
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 20:49   #4107
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Tak jak mówię, dzisiaj trochę wolniej, a jutro już będzie lepiej ;-)Nie ma co porównywać się do możiwości innych ludzi. Ćwiczenia mają być chwilą wyłącznie dla Ciebie, czasem na wsłuchanie się w swoje ciało i poprawienie nastroju. Nie traktuj tego jako kary, bo zacznie cię demotywować
Co do zdjęcia to ja niestety nigdy nie miałam takiego ciałka i prawdopodobnie mieć nie będę. Całe życie byłam pulchniutka od dziecka aż w końcu zrobił się ze mnie prawdziwy grubas w liceum... Teraz jestem znów 'tylko' pulchniutka, ale i tak mam przynajmniej z 15kg do zrzucenia.. Niestety mam geny po tatuśku, a cała strona jego rodziny włącznie z nim to właśnie puchate misie, dlatego ciężko mi się zrzuca każdy kilogram buuu. ALE SIE NIE PODDAJE!!! XD Przynajmniej żeby tłuszczyk na plecach znikł i cycki trochę zmalały :P
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 20:57   #4108
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

"Puchate misie "
Hm. No ja chcę osiągnąć szybko efekt i to mnie chyba gubi.
A cycki.. cycki po karmieniu to będą jak dwa rodzyny. Już teraz są takie zwisające :/ będę musiała je zaakceptować, ale calą resztę można zmienić na lepsze
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 03:36   #4109
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
"Puchate misie "
Hm. No ja chcę osiągnąć szybko efekt i to mnie chyba gubi.
A cycki.. cycki po karmieniu to będą jak dwa rodzyny. Już teraz są takie zwisające :/ będę musiała je zaakceptować, ale calą resztę można zmienić na lepsze
NIEKONIECZNIE, moja droga!
U mnie: genetycznie mały biust, właściwie brak biustu, małe, zwisające A-B, BRZYDKIE (przytuczę rozmowę moją i przyjaciela z liceum: on: Eluvtus, masz cycki? Ja: no mam. On: to załóż jutro. ) dzisiaj mam wyrobiony mięsień piersiowy tak, że rzeczywiście, biust wydaje się być uniesiony i w ogóle, a sam cyc, mimo że mniejszy niż kiedykolwiek (po za A nie wybiegam ) to uniesiony i zaokrąglony przez ten mięsień wydaje się zaczynać dużo wyżej, przez co taki wiesz, efekt rzeczywiście pusz ap.
Mimo wszystko... fajnie było, że miałam jednak możliwość sprawdzić jak to jest być cycatą... bardziej praktycznie jest mieć małe cycki, a przynajmniej tak sobie to tłumaczę

coś spać nie mogę. Zjadłam owsiankę z brzoskwiniami, truskawkami i nasionkami (słonecznik, dynia, siemię, kokos), odpocznę godzinkę i pójdę pobiegać o bardziej ludzkiej porze niż 4:30

Dzień drugi jedzenia superregulanie i pilnowania jadłospisu w granicach 1800 kcal czas zacząć!

No a teraz... czas na romans z diablo 3
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 06:14   #4110
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
NIEKONIECZNIE, moja droga!
U mnie: genetycznie mały biust, właściwie brak biustu, małe, zwisające A-B, BRZYDKIE (przytuczę rozmowę moją i przyjaciela z liceum: on: Eluvtus, masz cycki? Ja: no mam. On: to załóż jutro. ) dzisiaj mam wyrobiony mięsień piersiowy tak, że rzeczywiście, biust wydaje się być uniesiony i w ogóle, a sam cyc, mimo że mniejszy niż kiedykolwiek (po za A nie wybiegam ) to uniesiony i zaokrąglony przez ten mięsień wydaje się zaczynać dużo wyżej, przez co taki wiesz, efekt rzeczywiście pusz ap.
Mimo wszystko... fajnie było, że miałam jednak możliwość sprawdzić jak to jest być cycatą... bardziej praktycznie jest mieć małe cycki, a przynajmniej tak sobie to tłumaczę

coś spać nie mogę. Zjadłam owsiankę z brzoskwiniami, truskawkami i nasionkami (słonecznik, dynia, siemię, kokos), odpocznę godzinkę i pójdę pobiegać o bardziej ludzkiej porze niż 4:30

Dzień drugi jedzenia superregulanie i pilnowania jadłospisu w granicach 1800 kcal czas zacząć!

No a teraz... czas na romans z diablo 3
E no chyba ćwiczeniami tych rodzyn nie da rady unieść :p widziałam już takie cycki w tych programach o chirurgii plastycznej. Kobitki szczuplutkie a tam dwa flaczki
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-26 14:11:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.