DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-19, 11:02   #4081
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: BIAŁYSTOK pierwsza wizyta

Powiem Ci szczerze: jesli na NFZ i do tego kobieta... to będzie bardzo ciężko. Nie znam żadnej sensownej kobiety ginekolog w Białymstoku, a na NFZ tym bardziej. Jeśli chcesz - mogę Ci polecić mojego gina, ale nie wiem czy Ci bedzie pasował - nie dość, że facet, to jeszcze przyjmuje wyłacznie prywatnie (nie zmienia to jednak faktu, że jest po prostu rewelacyjnym specjalistą i przemiłym człowiekiem)...
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-20, 17:28   #4082
anulkas1990
Raczkowanie
 
Avatar anulkas1990
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 119
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

WROCŁAW dr Antoni Rać , przyjmuje w środy od 14-16 na ścinawskiej i przyjmuje też na Weigla (akurat tam nie byłam, a mam zamiar się wybrać ) na NFZ. świetny lekarz, delikatny, taki przyjazny, polecam
__________________
21.08.2009 jesteśmy razem
18.01.2011
zaręczona


22.08.2015
nasz ślub
anulkas1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-20, 19:38   #4083
Minui
Raczkowanie
 
Avatar Minui
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 450
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
Cześć

Przejrzałam wątek, ale dużo postów jest sprzed paru ładnych lat.
Czy możecie polecić mi kogoś w Łodzi?

Zależy mi na lekarzu przyjaznym, otwartym, który wykazuje zainteresowanie pacjentką. Mam zamiar wybrać się po raz pierwszy i przy okazji poruszyć temat antykoncepcji, zatem chciałabym, żeby był to ktoś odpowiedni. Nie musi być na NFZ
Polecam pana doktora Piotra Krajewskiego Chodzę do niego do HERB-MEDu na Lermontowa 4 (Widzew Wschód). Jeśli chodzi o cenę wizyty to jest to uwarunkowane wyprzedzeniem, z jakim się wyznaczasz; do miesiąca w przód wizyta jest darmowa. Jeśli wyznaczasz się na termin bliższy niż za miesiąc, opłata wynosi 50-60 zł (niestety nie pamiętam dokładnie).

Pan doktor sympatyczny, zainteresowany pacjentką, otwarty. Ja również byłam u niego po moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne. Minusem może być to, że nie zlecił mi badań (brałam kolejno novynette, yasminelle i microgynon 21, z tymi ostatnimi trafiłam i biorę do dziś). Parę miesięcy temu miałam kryzysową sytuację, potrzebowałam recepty "na wczoraj", i zgodził się wypisać mi ją bez umawiania wizyty (która kosztowałaby mnie te 50zł) - zostawił ją dla mnie w recepcji Poza wspomnianym wyżej niezleceniem badań nie mam do niego absolutnie żadnych zastrzeżeń, kontakt z nim na jego telefon jest możliwy w każdej chwili
__________________
Cytat:
Napisane przez Szybkobiegacz
To nic takiego, może po prostu w twoim mieszkaniu są wrota do piekła.

- Are you an idiot?
- No, sir, I'm a dreamer.
Minui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-21, 21:54   #4084
basikagniezno
Zadomowienie
 
Avatar basikagniezno
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań, miasto pseudodoznań
Wiadomości: 1 437
Dot.: BIAŁYSTOK pierwsza wizyta

teraz wszędzie ciężko o dobrego gin na NFZ.
masakra.
basikagniezno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 14:48   #4085
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez Minui Pokaż wiadomość
Polecam pana doktora Piotra Krajewskiego Chodzę do niego do HERB-MEDu na Lermontowa 4 (Widzew Wschód). Jeśli chodzi o cenę wizyty to jest to uwarunkowane wyprzedzeniem, z jakim się wyznaczasz; do miesiąca w przód wizyta jest darmowa. Jeśli wyznaczasz się na termin bliższy niż za miesiąc, opłata wynosi 50-60 zł (niestety nie pamiętam dokładnie).

Pan doktor sympatyczny, zainteresowany pacjentką, otwarty. Ja również byłam u niego po moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne. Minusem może być to, że nie zlecił mi badań (brałam kolejno novynette, yasminelle i microgynon 21, z tymi ostatnimi trafiłam i biorę do dziś). Parę miesięcy temu miałam kryzysową sytuację, potrzebowałam recepty "na wczoraj", i zgodził się wypisać mi ją bez umawiania wizyty (która kosztowałaby mnie te 50zł) - zostawił ją dla mnie w recepcji Poza wspomnianym wyżej niezleceniem badań nie mam do niego absolutnie żadnych zastrzeżeń, kontakt z nim na jego telefon jest możliwy w każdej chwili

dziękuję za odpowiedź po sesji rozeznam się na kiedy można by się zapisać, jednak w międzyczasie porozglądam się, bo gdybym znalazła kogoś, które zleciłby badania, to wybrałabym taką osobę
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 15:57   #4086
Goska_880625
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez krystyna03c Pokaż wiadomość
Dziewczyny,a znacie jakiegos godnego polecenia ginekologa w Brzesku?
Jeśli w Brzesku to tylko dr Jacek Jackowski, przyjmuje w CenterMed na Browarnej 5c. Świetny specjalista a przy tym ma znakomite podejście do pacjentek. Ja chodze tylko do niego
Goska_880625 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 16:19   #4087
Daga_faro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Dr Artur Ludwin jest bardo dobrym lekarzem (przyjmuje w szpitalu w Krakowie, ul. Łazarza 14). Specjalizuje się w histeroskopiach i laparoskopiach.
Mi właśnie niedawno usuwał polipy i jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Bardzo wspiera swoje pacjentki. Polecam zdecydowanie!
Daga_faro jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-23, 18:07   #4088
Minui
Raczkowanie
 
Avatar Minui
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 450
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedź po sesji rozeznam się na kiedy można by się zapisać, jednak w międzyczasie porozglądam się, bo gdybym znalazła kogoś, które zleciłby badania, to wybrałabym taką osobę
I słusznie, lepiej mieć 100% pewności Powodzenia!
__________________
Cytat:
Napisane przez Szybkobiegacz
To nic takiego, może po prostu w twoim mieszkaniu są wrota do piekła.

- Are you an idiot?
- No, sir, I'm a dreamer.
Minui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-23, 18:49   #4089
sideritis
Zakorzenienie
 
Avatar sideritis
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 3 016
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez Daga_faro Pokaż wiadomość
Dr Artur Ludwin jest bardo dobrym lekarzem (przyjmuje w szpitalu w Krakowie, ul. Łazarza 14). Specjalizuje się w histeroskopiach i laparoskopiach.
Mi właśnie niedawno usuwał polipy i jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Bardzo wspiera swoje pacjentki. Polecam zdecydowanie!
A czy doktor Ludwin przyjmuje na NFZ? Bo mam wrażenie, że tylko prywatnie, a również słyszałam o nim dobre opinie.
__________________
„Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności i marazmie”.

sideritis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-24, 16:23   #4090
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Mam pytanie czy ktoras z was ma opinie na temat pani doktor Malgorzaty Figat doktor przjmuje w Boramedzie w Warszawie.
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-27, 14:00   #4091
FranaBanana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Ja polecę wspominanego już w tym wątku prof. Sawickiego, jest ordynatorem szpitala na warszawskim Bródnie. Chodziłam do niego całą ciąże i z czystym sumieniem mogę polecić! Wybitny specjalista, co widać po tym jak robi usg i odpowiada na wszelkie pytania. Nie bagatelizuje żadnych problemów, ale co ważniejsze nie straszy. W ciąży kobiety są podatne na zamartwianie i dodatkowe stresy nie są wskazane. Przez całą ciąże pod opieką prof. Sawickiego czułam się naprawdę bezpieczna polecam!!!
FranaBanana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-28, 20:46   #4092
Felicitym
Raczkowanie
 
Avatar Felicitym
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 84
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Szukam dobrego ginekologa na terenie Rybnika który przyjmuje bez rodzica. ( mam 16 lat) Bardzo proszę o pomoc.
Felicitym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 11:15   #4093
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez Felicitym Pokaż wiadomość
Szukam dobrego ginekologa na terenie Rybnika który przyjmuje bez rodzica. ( mam 16 lat) Bardzo proszę o pomoc.
Oj będzie ciężko bo nie wiem czy takiego znajdziesz. Ja miałam 17 lat to na pierwszą wizytę musiałam przyjść z mamą to było 13 lat temu ale myślę że się nic w tej kwestji nie zmieniło. Może się mylę ale mój gin nastolatki przyjmuje tylko z rodzicem, wiem bo ostatnio siedząc w poczekalni słyszałam jak się dziewczyna pytała o to w rejestracji.
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 11:30   #4094
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
Oj będzie ciężko bo nie wiem czy takiego znajdziesz. Ja miałam 17 lat to na pierwszą wizytę musiałam przyjść z mamą to było 13 lat temu ale myślę że się nic w tej kwestji nie zmieniło. Może się mylę ale mój gin nastolatki przyjmuje tylko z rodzicem, wiem bo ostatnio siedząc w poczekalni słyszałam jak się dziewczyna pytała o to w rejestracji.

Nie strasz dziewczyny, zmieniło się wiele, to że jeden ginekolog nie przyjmie poniżej 18rż bez rodzica nie znaczy, ze nie zrobi tego inny. Wręcz przeciwnie, ja np. byłam na pierwszej wizycie w wieku 16 lat, bez matki, nikt nie miał z tym żadnego problemu.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 11:42   #4095
Minui
Raczkowanie
 
Avatar Minui
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 450
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
ja np. byłam na pierwszej wizycie w wieku 16 lat, bez matki, nikt nie miał z tym żadnego problemu.
Ja też
__________________
Cytat:
Napisane przez Szybkobiegacz
To nic takiego, może po prostu w twoim mieszkaniu są wrota do piekła.

- Are you an idiot?
- No, sir, I'm a dreamer.
Minui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 17:25   #4096
basikagniezno
Zadomowienie
 
Avatar basikagniezno
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań, miasto pseudodoznań
Wiadomości: 1 437
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez Minui Pokaż wiadomość
Ja też
ja też miałam 16 lat i nie było problemu.
to było 9 lat temu. ogólnie najgorsze badanie w życiu (dziewictwo). a lekarz nawet nie uprzedził,że tamtą stroną :P
basikagniezno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 20:23   #4097
monia_ma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Jeśli ktoś poszukuje dobrego ginekologa w Nowym Sączu to polecam dr Rafała Mazura, przyjmuje w CenterMed na Węgierskiej. Jest bardzo dobry. Ja chodzę do niego długi czas i nigdy się nie zawiodłam a siostra miała prowadzą ciąże przez niego. Dziś jestem ciocią słodkiego szkraba
monia_ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 22:22   #4098
dorota_200
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Kraków - dr Artur Ludwin jest świetny. Przyjmuje na Łazarza 14. Niesamowity, bardzo miły gość i bardzo kompetentny lekarz. Polecam!
dorota_200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 18:36   #4099
magda_269
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Jeśli chodzi o Tarnów to polecam Tomasza Bazańskiego! Przyjmuje na Słonecznej 32. Świetny gość!
magda_269 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-30, 19:59   #4100
kowal_mag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez Daga_faro Pokaż wiadomość
Dr Artur Ludwin jest bardo dobrym lekarzem (przyjmuje w szpitalu w Krakowie, ul. Łazarza 14). Specjalizuje się w histeroskopiach i laparoskopiach.
Mi właśnie niedawno usuwał polipy i jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Bardzo wspiera swoje pacjentki. Polecam zdecydowanie!
Popieram zdecydowanie! Świetny lekarz, bardzo kompetentny i dokładny, ma też bardzo fajne podejście do pacjentek.
kowal_mag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 13:53   #4101
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

To wychodzi na to że tylko ja miałam takie problemy że w wieku 17 lat musiałam iść z rodzicem do ginekologa bo nikt mnie nie chciał przyjąć?? A ten gin co u niego byłam niedawno też nie przyjmował bez rodzica, wiem bo słyszałam rozmowę.
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 20:36   #4102
Minui
Raczkowanie
 
Avatar Minui
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 450
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

basiczek24, wydaje mi się że wszystko zależy indywidualnie od lekarza, mój pytał, czemu nie przyszłam z mamą (przypominam że miałam 16 lat), odpowiedziałam zgodnie z prawdą że pracuje, ale wie że tu jestem i zaproponowałam że podam mu jej numer, ale powiedział że nie ma takiej potrzeby
__________________
Cytat:
Napisane przez Szybkobiegacz
To nic takiego, może po prostu w twoim mieszkaniu są wrota do piekła.

- Are you an idiot?
- No, sir, I'm a dreamer.
Minui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 16:26   #4103
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

ponawiam swoje pytanie o ginekologa z Łodzi, który odpowiednio dobrałby dla mnie antykoncepcję. zależy mi na dobraniu na podstawie badań.
przedzwoniłam do dwóch ginekologów znalezionych w wątku, ale niestety jedna pani będzie przyjmować po wakacjach i do drugiej też nie idzie się dostać. niestety
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 18:13   #4104
victorion
Rozeznanie
 
Avatar victorion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 975
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Toruń, dr Aleksander Skop (przychodnia Citomed, Tuwima 9)

Polecam! Profesonalnie, miło, delikatnie i ... tanio (recepta - 70zł studentki/100 norm., cytologia, USG 100 stud./120-140 norm). Poleciłam już Pana Doktora 2 koleżankom, które również są obecnie stałymi pacjentkami.
victorion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-05, 00:34   #4105
Atomoowka
Wtajemniczenie
 
Avatar Atomoowka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 236
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Kobiety poszukuję dobrego gina z Warszawy na NFZ. Najlepiej z okolic Bródna, Targówka, ewentualnie pobliskich dzielnic.
Chciałabym zamienić tego swojego bo jednak nie spełnia moich oczekiwań.
I tu mam pytanie czy jak zmieniam gina to z poprzedniej przychodni zabieram swoją kartę? Pytanie pewnie głupie ale nie zmieniałam jeszcze gina. Chodzi mi np o badania które miałam wykonywane u obecnego tj cytologia, jakie tabletki miałam itd?
__________________
Kochany synek Aleks 25.03.2012
Wymarzony Mati 12.06.2018

Ślubuję Ci 10.05.2014


11.01.2013 kierrrrowca
Atomoowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 15:59   #4106
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Hej Jak połowa lasek tutaj (lub i więcej :P ) szukam dobrego ginekologa, w Warszawie. Zależy mi na południu Warszawy, tj. głównie Ursynów. Najlepiej na NFZ lub za niewielkie pieniądze (do 80zł/wizytę). Wszystko mi jedno, czy facet, czy babeczka. Nie chcę słuchać o tym, jaka to ze mnie latawica i czemu jeszcze dzieci nie rodzę, ale na upartego jakoś wytrzymam - ważne, żeby dobrze dobrał i przepisał leki oraz zbadał. Dalsze rejony Warszawy tak właściwie tylko w pobliżu metra - jestem prawie zupełnie niemobilna Ktoś coś wie??
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-10, 10:14   #4107
Anabe11e
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 50
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

POZNAŃ

Polecam dr Tomasza Stempniewskiego, chodzę do niego już od 1,5 roku i jestem zadowolona. Przyjmuje na NFZ w przychodni Apimed (Os.DĘBINA 103) ale ma też swój prywatny gabinet (Palacza 98/1). Na NFZ są bardzo długie terminy oczekiwania, bo Pan dr szybko wykorzystuje limity pacjentów , tak powiedziała mi pani położna w przychodni Pan dr jest bardzo miły i sympatyczny, robi badania, nie ma stresu u niego. Poświęca na pacjentkę tyle czasu ile potrzeba, choć w Apimedzie zapisują co 15 minut, najwyżej się troszkę poczeka. http://www.przychodniaapimed.pl/pora...inekologiczna/

Polecam również wspominaną już dr E. Skorupska-Jagielo. Przyjmuje prywatnie (ul.Promienista) Byłam u niej raz, była to moja pierwsza wizyta u ginekologa. Pani dr bardzo miła, wszystko wytłumaczyła co i jak dodatkowo ma listę aptek z porównaniem cen i podpowiada gdzie najtaniej wykupić leki. Poza tym bardzo dobrze wyposażony gabinet.

Edytowane przez Anabe11e
Czas edycji: 2013-07-10 o 10:18
Anabe11e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 11:58   #4108
nonetheless
Zakorzenienie
 
Avatar nonetheless
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 060
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

Nie strasz dziewczyny, zmieniło się wiele, to że jeden ginekolog nie przyjmie poniżej 18rż bez rodzica nie znaczy, ze nie zrobi tego inny. Wręcz przeciwnie, ja np. byłam na pierwszej wizycie w wieku 16 lat, bez matki, nikt nie miał z tym żadnego problemu.
mnie nie chciano przyjąć w jednej przychodni, mimo że do 18 zostały mi 2 miesiące, a w drugiej nie robiono żadnych problemów, chociaż na drzwiach do gabinetu wisiała kartka, żeby osoby niepełnoletnie przychodziły z osobą dorosłą. moim zdaniem jest to z jednej strony trochę głupie, z drugiej normalne.

a wracając do tematu, to czy ktoś poleciłby dobrego ginekologa z Ostrowca Św.?
__________________
25.12.2011
nonetheless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-13, 18:44   #4109
Morticia_91
Raczkowanie
 
Avatar Morticia_91
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 143
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Jeśli chodzi o okolice Gliwic, ja polecam dr Patrycję Fiegler-Rudol. Przyjmuje w Przyszowicach od pon do pt 17-21 w soboty 9 -13. Przemiła pani doktor. Badanie przeprowadziła tak, że praktycznie nic nie poczułam ;P Rzeczowa, odpowiada na wszystkie pytania. Zawsze ma mnóstwo pacjentek, także trzeba czasem swoje odsiedzieć. Ale naprawdę warto, polecam. Moje serce zdobyła od pierwszej wizyty
Morticia_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 09:21   #4110
Malwka8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry ginekolog-Piotrkow/Radomsko!Znacie?

Witam! Chciałam odświeżyć wątek. Poszukuję dobrego ginekologa w Radomsku, ponieważ mam problem z zajściem w ciążę. Jeśli ktoś tu zagląda proszę o pomoc!
Malwka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-19 19:10:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:56.