Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-02, 10:13   #4111
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Kiteczka wiem, że to rasa skinny ale śmieszna co łysa ale w zoologicznym u siebie takich nie widziałam
byłaś już w zoologicznym?

trzymam za farbowanie
to dziś?
jeszcze nie byłam
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dziękuję Kiteczko wiesz, że od dawna czaiła się na kobalcik ale tych zielonych nie mogłam sobie też odmówić dobrze, że wcześniej kupiłam czerwone w DeeZee bo też kusiłaby mnie czerwień
to do New Look leć pewnie 36 będą na Ciebie bo ja mam 37 rozmiar a zazwyczaj noszę 38 oba kolorki są intensywne i oczo☠☠☠ne, fotki mogą kłamać

jaką garderobę sobie wymarzyłaś?

troszkę pośpieszyłam się z wcześniejszym postem
to trzymam w niedzielę

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Kitka zobacz http://www.youtube.com/watch?v=x4PPG2a2SAg
kobaltowe też mają śliczny kolor, ale od razu rzuciłam się do oglądania tych zielonych, są śliczne
torebeczka też ja teraz nie wiem kiedy wybiorę się na takie zakupy, teraz jest sesja, w wolnych chwilach między wyjazdami TŻ będę się z nim spotykać a 26 lecę na wakacje a mam taką potrzebę zakupów


aaaaaaaaa jakie boskie te świnki!!! jak biegają i kwiczą! nie wyobrażałam sobie wcześniej tego kwiczenia jak o nim pisałyście, a to takie boskie śliczne są
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 10:19   #4112
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Nove dzięki fakt niziutkie tylko 10 cm w końcu jakaś odmiana w garderobie i coraz bardziej kolorowo
te buciki śmiało mogę traktować jako zastępstwo dla płaskich butów np. balerinek
i zakochałam się w tych torebeczkach z New Look chciałabym mieć wszystkie
kocham ten sklep

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------


☠☠☠nę tylko pisałam, dużo bazowych bluzek, koszul to nie Twój stajl
a ja wolę te sztywne torebeczki bo te miękkie to taka zwisająca ciapa i jak nie mam wypchanej to wkurzam się
właśnie muszę pozbyć się parę takich miękkich
tak buciki zamszowe wiedziałam, że bardziej spodobają Ci się niebieskie mi oba kolorki, bo kiedyś pisałam Wam, że chce mieć wszystkie kolory tęczy na nogach pomału realizuje swój plan chcę jeszcze mocną pomarańczkę a nie było w ostateczności skuszę się na koralowe i chyba wyższe bo te to takie do biegania ale polecam jak macie okazję wstąpcie tam przymierzcie
ja mam zawsze wypchana torebke po brzegi
buciki super!

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Cześć

tak, babcię mam szaloną żebyście wiedziały jak za☠☠☠iście prowadzi samochód, uwielbiam z nią jeździć ma fiacika Seicento
a do klubu seniora należy już jakiś czas, ma koło domu, śpiewa nawet w chórze i jeżdżą w trasy


Lady zielone buciki mają boski kolor, właśnie w takim kolorze chciałabym butki

oki, masz rację, pacnę od razu na całe włosy


robią mi w końcu garderobę i muszę jechać zaraz po gips i coś jeszcze, tata zapisał mi na kartce, że mam podejść z tym do pana w budowlanym i dać mu kartkę, bo sama sobie nie dam rady w związku z czym farbowanie dopiero w niedzielę ale to nic co ma być to będzie, a włoski chwilę odpoczną od farbowania, poolejuję je przed tym i poodżywiam mocno myślę, że ta nasza nowa maseczka z kupy będzie w sam raz
i znow entuzjastyczny poczatek dnia

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Kiteczka wiem, że to rasa skinny ale śmieszna co łysa ale w zoologicznym u siebie takich nie widziałam
byłaś już w zoologicznym?

trzymam za farbowanie
to dziś?
u nas sciagaja je na zamowienie

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
Dziewczyny! ile mam poczekac do nastepnego farbowania, bo farbowalam tydzien temu tym nowym garnierem i wyszedl rudy jaka farbe polecacie, ktora zrobi mi fajny bezowy kolor? plukanki i szampon niwelizujacy zoltawy odcien nie pomagaja teraz
jeszcze z tydzien i farbuj smialo.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 10:22   #4113
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

a jaka farbke mi poleciacie, ktora na pewno da mi juz moj wymarzony bezowy blondzik czytalam ze jestescie zadowolone z wellatonu 12/01, u jednej dziewczyny na blogu pytalam sie jakim robie kolorkiem to chyba garnier nutrisse 111, ale po ostatnim doswiadczeniu jakos garnier mnie zawiodl, moze akurat ten nowy jest do niczego...
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 10:27   #4114
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Dzien dobry
Ja juz w pracy wpadlam sie przywitac
Musze ogarnac troche w pracy i nadrobic co naskrobałyście i zaraz jestem
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 10:28   #4115
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czy jest lagodniejszy to niewiem bo to przeciez detergent bo zawiera slsgdyby nie zawieral mozna mowic ze jest lagodnybuzie mozna myc takim plynem ale nie kazdym zapewne

tez uwielbiam ostre tarcie bo tylko takie pobudza krazenie w skorze nadajac jej zdrowy kolor ..enzymatyczne to sciema po co walic na buzie dodatkowa chemie ktora nic nie robi ,nie oszukujmy sie ale taka prawda
Tak myślałam właśnie z tym płynem

Co do enzymatycznych to chyba dobrego peelingu z tej grupy nie używałaś, dobry naprawde potrafi wiele zdziałać i to jedyny peeling który potrafi doprowadzić moją skóre do ładu. Drobnoziarnisty nic mi nie robi poza podrażnieniem, a gruboziarnisty to zbrodnia dla mojej skóry. Enzymatyczny - cudo.
I jest masa osób które takich ziarnistych peelingów używać nie mogą. Enzymatyczny to wcale nie ściema, jakby to była ściema to nikt by nie używał. Chemia która nic nie robi? No prosze cie. Oczywiście jest to chemia ale najwyraźniej coś robi skoro działa. Mowie wiadomo o dobrych peelingach. Rownie dobrze można by powiedzieć o kwasach że nic nie robią, chemia kładziona na twarz. A mi np 40 % glikolu dało taki efekt jak peeling enzymatyczny Ale czy to znaczy ze one nie działają i to sciema? Nie, po prostu moja skóra tak reaguje.
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
mrumru ja w uwielbiam tłuścioszki w legginsach, gdzie jeszcze cellulit się odznacza, sexy!

Lady
Ale śliczne kolory! W ogóle szok ;d takie niziutkie (jak na Ciebie ;D)
To samo pomyślałam, jakieś niskie jak na Lady Ale śliczne
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 10:33   #4116
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
jeszcze nie byłam

kobaltowe też mają śliczny kolor, ale od razu rzuciłam się do oglądania tych zielonych, są śliczne
torebeczka też ja teraz nie wiem kiedy wybiorę się na takie zakupy, teraz jest sesja, w wolnych chwilach między wyjazdami TŻ będę się z nim spotykać a 26 lecę na wakacje a mam taką potrzebę zakupów


aaaaaaaaa jakie boskie te świnki!!! jak biegają i kwiczą! nie wyobrażałam sobie wcześniej tego kwiczenia jak o nim pisałyście, a to takie boskie śliczne są
ja też w sklepie najpierw chwyciłam zielone
dzięki nie mogłam się zdecydować na kolor torebeczki ale zdecydowały buty
w New Look zawsze - 10% na nową kolekcją dla studentów za okazaniem legitki
jeszcze zdążysz skoczyć przed wakacjami u mnie też sesja ale jakiś lajcik nie odczuwam jej w ogóle

świnki boskie rodzicom pokażę te skinny
kwiczenie słodkie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 10:33   #4117
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

asia od jasia swietne masz te loki a maz niech sie odczepi bo pewni zazdrosny cooojak podrosna ci te wlosiska to bedzie miodzio

lady zielone buty piekne moj kolor zreszta kocham tez miete szukalam takich rurek

kitka zazdroszcze babci moja tez chodzila na dyski z dziadkiem zawsze malowala tylko usta i brwi a buzie pudrowala bialym pudrem bo ciagle narzekala ze czerwona jest tesknie za nia


kurcze nawet do sklepu strach wyjsc u mnie - 8 rano bylo wszystko zamarzlo woda przy krawezniku , piekne zielone drzewa , kwiatywiem u was duzo gorzej szkoda mi zwierzakow w schronisku i tych bezpanskich
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 10:36   #4118
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja mam zawsze wypchana torebke po brzegi
buciki super!


i znow entuzjastyczny poczatek dnia


u nas sciagaja je na zamowienie


jeszcze z tydzien i farbuj smialo.
ja miałam kiedyś tak ale teraz wolę wersję mini torebek

ciekawe czy u mnie też ściągnęliby myślę teraz o śwince a miałam w planach psa innego

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Ja juz w pracy wpadlam sie przywitac
Musze ogarnac troche w pracy i nadrobic co naskrobałyście i zaraz jestem
witaj Adzi
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 10:37   #4119
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Tak myślałam właśnie z tym płynem

Co do enzymatycznych to chyba dobrego peelingu z tej grupy nie używałaś, dobry naprawde potrafi wiele zdziałać i to jedyny peeling który potrafi doprowadzić moją skóre do ładu. Drobnoziarnisty nic mi nie robi poza podrażnieniem, a gruboziarnisty to zbrodnia dla mojej skóry. Enzymatyczny - cudo.
I jest masa osób które takich ziarnistych peelingów używać nie mogą. Enzymatyczny to wcale nie ściema, jakby to była ściema to nikt by nie używał. Chemia która nic nie robi? No prosze cie. Oczywiście jest to chemia ale najwyraźniej coś robi skoro działa. Mowie wiadomo o dobrych peelingach. Rownie dobrze można by powiedzieć o kwasach że nic nie robią, chemia kładziona na twarz. A mi np 40 % glikolu dało taki efekt jak peeling enzymatyczny Ale czy to znaczy ze one nie działają i to sciema? Nie, po prostu moja skóra tak reaguje.


To samo pomyślałam, jakieś niskie jak na Lady Ale śliczne
enzymatyczny polecany jest do skory dojrzalej suchej i wrazliwej dziala poprzez rozpuszczenie naskorka wiadomo takie cery sa delikatne i nie mozna szorowac ich drobinkami..moja jest wlasnie taka i o dziwo mi nie pomaga takie lezenie peelingu na buzi ja potrzebuje pobudzenia jej przez masaz
zreszta na ten temat zrobilam dzis notke w blogu
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 10:38   #4120
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Tak myślałam właśnie z tym płynem

Co do enzymatycznych to chyba dobrego peelingu z tej grupy nie używałaś, dobry naprawde potrafi wiele zdziałać i to jedyny peeling który potrafi doprowadzić moją skóre do ładu. Drobnoziarnisty nic mi nie robi poza podrażnieniem, a gruboziarnisty to zbrodnia dla mojej skóry. Enzymatyczny - cudo.
I jest masa osób które takich ziarnistych peelingów używać nie mogą. Enzymatyczny to wcale nie ściema, jakby to była ściema to nikt by nie używał. Chemia która nic nie robi? No prosze cie. Oczywiście jest to chemia ale najwyraźniej coś robi skoro działa. Mowie wiadomo o dobrych peelingach. Rownie dobrze można by powiedzieć o kwasach że nic nie robią, chemia kładziona na twarz. A mi np 40 % glikolu dało taki efekt jak peeling enzymatyczny Ale czy to znaczy ze one nie działają i to sciema? Nie, po prostu moja skóra tak reaguje.


To samo pomyślałam, jakieś niskie jak na Lady Ale śliczne
ojej to już niskich butów nie można kupić jak balerinki kupiłam to nikt nie pisał, że niskie jak na mnie teraz przynajmniej nie będę musiała nosić takich kierpców tylko te niskie szpilki nigdy nie myślałam, że takie niskie będą takie wygodne a zresztą to tylko 2-3 cm niższe i platforma niższa niż zawsze ale jest tak czy siak
dzięki Czeko
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 10:39   #4121
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
enzymatyczny polecany jest do skory dojrzalej suchej i wrazliwej dziala poprzez rozpuszczenie naskorka wiadomo takie cery sa delikatne i nie mozna szorowac ich drobinkami..moja jest wlasnie taka i o dziwo mi nie pomaga takie lezenie peelingu na buzi ja potrzebuje pobudzenia jej przez masaz
zreszta na ten temat zrobilam dzis notke w blogu
Każda skóra jest inna Albo peeling do tyłka. Bo mi niektóre tez nic nie robia i do kosza mozna wywalić. Ale drobinkami to sobie nic nie zrobie
A masaż to swoją drogą, jest świetny dla kazdej skory.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 10:39   #4122
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
asia od jasia swietne masz te loki a maz niech sie odczepi bo pewni zazdrosny cooojak podrosna ci te wlosiska to bedzie miodzio

lady zielone buty piekne moj kolor zreszta kocham tez miete szukalam takich rurek

kitka zazdroszcze babci moja tez chodzila na dyski z dziadkiem zawsze malowala tylko usta i brwi a buzie pudrowala bialym pudrem bo ciagle narzekala ze czerwona jest tesknie za nia


kurcze nawet do sklepu strach wyjsc u mnie - 8 rano bylo wszystko zamarzlo woda przy krawezniku , piekne zielone drzewa , kwiatywiem u was duzo gorzej szkoda mi zwierzakow w schronisku i tych bezpanskich
dzięki Caskada
ja też szukam takich bardzo obcisłych

świetny wpis na blogu
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 10:40   #4123
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ojej to już niskich butów nie można kupić jak balerinki kupiłam to nikt nie pisał, że niskie jak na mnie teraz przynajmniej nie będę musiała nosić takich kierpców tylko te niskie szpilki nigdy nie myślałam, że takie niskie będą takie wygodne a zresztą to tylko 2-3 cm niższe i platforma niższa niż zawsze ale jest tak czy siak
dzięki Czeko
Oj pewnie ze mozna Po prostu sie smieje ze co takie niskie A dla mnie 10 to nadal wysokie
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 10:44   #4124
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Oj pewnie ze mozna Po prostu sie smieje ze co takie niskie A dla mnie 10 to nadal wysokie
rozumiem

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

zajrzę do klubu chyba mam jakieś zaległości
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 10:47   #4125
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Każda skóra jest inna Albo peeling do tyłka. Bo mi niektóre tez nic nie robia i do kosza mozna wywalić. Ale drobinkami to sobie nic nie zrobie
A masaż to swoją drogą, jest świetny dla kazdej skory.
racja
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dzięki Caskada
ja też szukam takich bardzo obcisłych

świetny wpis na blogu
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 11:07   #4126
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Jestem!

Lady
Czesc
Zakupy
Wszystko bym brała
Torebki moje

Kitka
Ja tez mam niedosyd zakupowy
Juz bym najchetniej posza w tany i przepuściła świeżo otrzymana wypłate
I tez nie wiem,kiedy to nastapi
Brak czasu totalny

Jejku odwalilo mi chyba
Dzis jest -17 a ja zrywam sie z łóżka o 7 i lece na basen.
Baaaa na nogach, myślalam ze mi spodnie zamarzły
Ale byłam zapakowana jak eskimos
Chyba zaczne jeszcze ćwiczyc na piłce
3razy basen i 3razy piłka do wisny powinnam byc miss? co nie
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 11:11   #4127
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja też w sklepie najpierw chwyciłam zielone
dzięki nie mogłam się zdecydować na kolor torebeczki ale zdecydowały buty
w New Look zawsze - 10% na nową kolekcją dla studentów za okazaniem legitki
jeszcze zdążysz skoczyć przed wakacjami u mnie też sesja ale jakiś lajcik nie odczuwam jej w ogóle

świnki boskie rodzicom pokażę te skinny
kwiczenie słodkie
zdążę z zakupami przed wakacjami o ile nie załapię się na żadną poprawkę bo wtedy sesja kończy mi się w dzień wyjazdu
ale etam, jak wrócę to przynajmniej będą już wszędzie nowe kolekcje pełne a przez luty zaoszczędzę

w Trójmieście jest New Look?
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kitka zazdroszcze babci moja tez chodzila na dyski z dziadkiem zawsze malowala tylko usta i brwi a buzie pudrowala bialym pudrem bo ciagle narzekala ze czerwona jest tesknie za nia


kurcze nawet do sklepu strach wyjsc u mnie - 8 rano bylo wszystko zamarzlo woda przy krawezniku , piekne zielone drzewa , kwiatywiem u was duzo gorzej szkoda mi zwierzakow w schronisku i tych bezpanskich
tak to jest z babciami kochana, nie smutaj


u Ciebie -8 stopni? Ja właśnie wróciłam ze sklepu i termometr w aucie pokazywał...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0343.jpg (64,8 KB, 8 załadowań)
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 11:14   #4128
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Jestem!

Lady
Czesc
Zakupy
Wszystko bym brała
Torebki moje

Kitka
Ja tez mam niedosyd zakupowy
Juz bym najchetniej posza w tany i przepuściła świeżo otrzymana wypłate
I tez nie wiem,kiedy to nastapi
Brak czasu totalny

Jejku odwalilo mi chyba
Dzis jest -17 a ja zrywam sie z łóżka o 7 i lece na basen.
Baaaa na nogach, myślalam ze mi spodnie zamarzły
Ale byłam zapakowana jak eskimos
Chyba zaczne jeszcze ćwiczyc na piłce
3razy basen i 3razy piłka do wisny powinnam byc miss? co nie
dziękuję Adzi
ta torebeczka 13 euro
są jeszcze takie kolorki http://www.newlook.com/shop/womens/b...chel_240859683
skuszę się chyba jeszcze na nią

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
zdążę z zakupami przed wakacjami o ile nie załapię się na żadną poprawkę bo wtedy sesja kończy mi się w dzień wyjazdu
ale etam, jak wrócę to przynajmniej będą już wszędzie nowe kolekcje pełne a przez luty zaoszczędzę

w Trójmieście jest New Look?

tak to jest z babciami kochana, nie smutaj


u Ciebie -8 stopni? Ja właśnie wróciłam ze sklepu i termometr w aucie pokazywał...
Gdynia
C.H KLIF
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 11:21   #4129
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Gdynia
C.H KLIF
też już znalazłam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 11:31   #4130
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Hej


Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Asia
Kojarzysz mi się z milion razy ładniejszą Martą z M jak miłość

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=ysgqbFkuKzo
krzysiu powiedz mi jak mam żyć!

To był hit 2011
w tvn mowili

Nie moge sie doczekac,az przyjdzie paczka z koleston 12.1
,a tak pozatym to wkoncu wczoraj poszlam do znajomej od tygodni jej obiecałam n nie wyspałam sie
__________________


aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 11:33   #4131
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dziękuję Adzi
ta torebeczka 13 euro
są jeszcze takie kolorki http://www.newlook.com/shop/womens/b...chel_240859683
skuszę się chyba jeszcze na nią

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------



Gdynia
C.H KLIF
U mnie nie ma NewLook
A jeźdyimy sporo z tz po De. I tez nigdzie nie widyialam
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 11:33   #4132
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Asia Jasia masz mega super ekstra kręcioły EVER koloru też nie zmieniaj !

Czekoladko, mi się Twoja włoski podobają ale mogłoby być chyba troszkę chłodniej cio ? chociaż rzeczywiście wellaton dobrze Ci rozjaśnia

Infuś za naukę i farbowanie aaaaaaa te zdjęcie legginsów
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 11:38   #4133
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez aniolek99 Pokaż wiadomość
Hej





To był hit 2011
w tvn mowili

Nie moge sie doczekac,az przyjdzie paczka z koleston 12.1
,a tak pozatym to wkoncu wczoraj poszlam do znajomej od tygodni jej obiecałam n nie wyspałam sie
A z jakim % oxy bedziesz robic
I jakie sa Twoje naturalki ? Łatwo sie rozjaśniaja ?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 11:38   #4134
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

hej!


Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
o masz! nununu!!
tak wiem szkoda wlosków
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość



oooo nieee
prawda szkoda włosków ,ale przez te mrozy i centralne mam takie suchawe konce że mnie ponosi z nerwów i mam ochote je chlasnąć ale raczej się nie odważę
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
[/COLOR]Dziewczynki fotki w albumie póki co tyle
jak widać u mnie WIOSNA
super butki i ta torebka koralowa? kolorek piękny
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Oj pewnie ze mozna Po prostu sie smieje ze co takie niskie A dla mnie 10 to nadal wysokie
dla mnie też a tak bardzo bym chciała śmigać na obcasach
włożylam ostatnio kozaki na obcasie ok 8cm i normalnie wieczorem myslałam że z bólu umrę tak mnie kręgosłup i biodro bolało poprostu nie mogę chodzić na obcasie

siedzę własnie z wellatonkiem na łepetynce
mój wielki come back do jasniutkich włosków !!!
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 11:39   #4135
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Lady za☠☠☠iste czółenka i torebeczka też fajna
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 11:42   #4136
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Kobitki, wstawiłam zdjęcia do albumu po farbowaniu, może którejś kiedyś się przyda
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 11:43   #4137
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

jaka farbke mi poleciacie, ktora na pewno da mi juz moj wymarzony bezowy blondzik czytalam ze jestescie zadowolone z wellatonu 12/01, u jednej dziewczyny na blogu pytalam sie jakim robie kolorkiem to chyba garnier nutrisse 111, ale po ostatnim doswiadczeniu jakos garnier mnie zawiodl, moze akurat ten nowy jest do niczego...
ponawiam pytanie
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 11:43   #4138
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
A z jakim % oxy bedziesz robic
I jakie sa Twoje naturalki ? Łatwo sie rozjaśniaja ?
Ja mam w domu 9% bo kiedys kupilam koleston 12/11 ,ale wyszlo zielono ,albo niebiesko (tzn odrosty rozjasniło troche,ale nalozyłam za odrost)
Naturalnie mam taki 'mysi'
Rozjasniam zawsze z 9 oxy i wychodzi jasno
Ostatnio robiłam wellaton 12/z z 9%,wyszło jasno ,ale za ciepło ,ale to z moja wina bo trzymałam za krotko

koleston potrzymam 30 minut na odroscie ,dobrze bedzie?

Efcia

jestes sliczna
Masz piekne oczy ,brwi tez ,swietny kształt
Nie wiem czy nie podobałas mi sie bardziej w ciemnych hm
__________________



Edytowane przez aniolek99
Czas edycji: 2012-02-02 o 11:48
aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 11:46   #4139
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Kobitki, wstawiłam zdjęcia do albumu po farbowaniu, może którejś kiedyś się przyda
śliczna jesteś - powtarzam się, wiem
i włoski śliczne, mega mega, i oczka
mówił Ci ktoś kiedyś, że masz w sobie coś z Christiny Ricci?

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
jaka farbke mi poleciacie, ktora na pewno da mi juz moj wymarzony bezowy blondzik czytalam ze jestescie zadowolone z wellatonu 12/01, u jednej dziewczyny na blogu pytalam sie jakim robie kolorkiem to chyba garnier nutrisse 111, ale po ostatnim doswiadczeniu jakos garnier mnie zawiodl, moze akurat ten nowy jest do niczego...
ponawiam pytanie
poprzeglądaj bloga Bunny i wybierz coś
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 11:47   #4140
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Efcia !!!!
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.