Zakupy na Vinted - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-10-21, 15:33   #4111
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez milka_70 Pokaż wiadomość
To działa w dwie strony

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dokładnie. Weszłam sobie kiedyś na grupę Oszukani na vinted czy coś w tym stylu i było tam mnóstwo osób, które wysłały komuś kasę poza vinted i np w ogóle nie otrzymały przedmiotu i okazywało się, że konto jest zawieszone.
Wiem, że kiedyś tylko w ten sposób się kupowało i było ok, ale być może nie było tylu oszustów co teraz.
Niestety, to prawda. I wydaje się, że nie ma tutaj idealnych rozwiązań
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-21, 17:39   #4112
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Zakupy na Vinted

A ja ma pierwszy raz sytuację, że laska nie odbiera paczki. Dostępna do odbioru od środy rano. Loguje się, odczytuje moje wiadomości. A paczka dalej nieodebrana.
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-21, 17:52   #4113
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
A ja ma pierwszy raz sytuację, że laska nie odbiera paczki. Dostępna do odbioru od środy rano. Loguje się, odczytuje moje wiadomości. A paczka dalej nieodebrana.
Też tak miałam. Laska się codziennie logowała, paczki nie odebrała .
Paczka wróciła do mnie po tygodniu chyba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-21, 19:07   #4114
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Też tak miałam. Laska się codziennie logowała, paczki nie odebrała .
Paczka wróciła do mnie po tygodniu chyba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moja poszła do Czeskiej Republiki
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-21, 23:36   #4115
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie dotyczące sklepów. Sprzedałam na Vinted sweterek. Kupiłam go w sklepie, nowy. Ubrałam dwa razy, uprałam i sprzedałam. Sweterek jest kaszmirowy. Dziewczyna pisze, że sweterek miał ewidentnie zaszytą dziurkę. Wiem, że nie miał, ale może sklep sprzedał mi z zaszytą dziurką? Mogło się coś takiego wydarzyć? Zrobiła zdjęcie z miejscem, w którym według niej była dziurka a ja w ogóle nie zwróciłam na to uwagi - ani w sklepie, ani przy użytkowaniu. Jak myślicie, co tutaj się mogło wydarzyć?
Nic nie widać, ale przecież zawsze może być błąd zrobiony przez maszynę. To się zdarza przecież. Ale żeby aż tak oglądać i wypatrzeć coś czego nie widać?


Cytat:
Napisane przez weezie Pokaż wiadomość
wlasnie ja chciałam napisać że dostałam dziś prośbę o kolejną weryfikacje z dowodu...zdziwiłam się bo myślałam że przy kolejnym pułapie jest weryfikacja bankowa, oczywiście prośba o weryfikację po sprzedaży w celu blokady środków...



Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
Kupiła poza Vinted, choć na Vinted oznaczyłam, że jej sprzedałam. Dała mi negatywa, ja jej i po sprawie
Masakra! odpisz pod jej negatywem, o co chodzi. Dla mnie wymyśla i zwykła naciągaczka, bo pewnie albo rozmiar albo kolor albo coś nie tak
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-22, 10:08   #4116
jaestera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 103
Dot.: Zakupy na Vinted

Ja właśnie zamówiłam dla córki kostium na bal z kapeluszem - cena 15 zł+8wysyłka i program ochrony kupujących. Stan bardzo dobry , wszystko miało być super.
Niestety kapelusz ma połamane ostre druciki, które wystają, jest zdeformowany i jeszcze chamsko zszyty białą nitką, którą ktoś zostawił i radośnie wisi. Nie chodzi o kasę tylko o zasady. Dla mnie stan "bardzo dobry" to bardzo dobry. Tak mnie to irytuje!!!

Wkurzyłam się i zgłosiłam "Mam problem", koniec końców mogę zwrócić, ale muszę zapłacić za zwrot...bosko
jaestera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-22, 17:58   #4117
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
Dokładnie Jak sobie pomyślę, że teraz miałabym się kilka dni pałować i udowadniać, że nie jestem wielbłądem, to krew mnie zalewa. Tym bardziej, że już przy zakupie wytargowała obniżkę i dostała darmową wysyłkę.
Cytat:
Napisane przez milka_70 Pokaż wiadomość
To działa w dwie strony

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dokładnie. Weszłam sobie kiedyś na grupę Oszukani na vinted czy coś w tym stylu i było tam mnóstwo osób, które wysłały komuś kasę poza vinted i np w ogóle nie otrzymały przedmiotu i okazywało się, że konto jest zawieszone.
Wiem, że kiedyś tylko w ten sposób się kupowało i było ok, ale być może nie było tylu oszustów co teraz.
Myślę, że dawniej było tyle samo oszustów co teraz, ALE przecież to nie jest zakup POZA Vinted. Na Vinted jest cała korespondencja, jest ogłoszenie (można sobie zrzuty porobić dla spokoju ducha), więc umowa zostaje zawarta. Robiąc przelew masz dane tej osoby, więc wiesz, gdzie szukać złodzieja Za 15 zł to korzystałabym z Vinted, bo jest prościej łatwiej i przyjemniej, ale za 200 zł już bym nie zaryzykowała, że ktoś w mojej idealnej rzeczy będzie szukał mini dziurki (albo sam ją zrobi) albo twierdził, że moja oryginalna torebka to podróbka a Vinted pozwoli mu zachować ją i kasę. Bo wątpię, że są tam specjaliści od weryfikacji oryginalności czegokolwiek...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-10-22, 20:11   #4118
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Myślę, że dawniej było tyle samo oszustów co teraz, ALE przecież to nie jest zakup POZA Vinted. Na Vinted jest cała korespondencja, jest ogłoszenie (można sobie zrzuty porobić dla spokoju ducha), więc umowa zostaje zawarta. Robiąc przelew masz dane tej osoby, więc wiesz, gdzie szukać złodzieja Za 15 zł to korzystałabym z Vinted, bo jest prościej łatwiej i przyjemniej, ale za 200 zł już bym nie zaryzykowała, że ktoś w mojej idealnej rzeczy będzie szukał mini dziurki (albo sam ją zrobi) albo twierdził, że moja oryginalna torebka to podróbka a Vinted pozwoli mu zachować ją i kasę. Bo wątpię, że są tam specjaliści od weryfikacji oryginalności czegokolwiek...
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-23, 16:32   #4119
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 325
Dot.: Zakupy na Vinted

Ja widzę miejsce po czymś co mogło być dziurka,zaszyte.Widać to po powiększeniu.Nie wiem jak bardzo to widać na żywo, może tak było, choć wątpię żeby w sklepie wrzucono taki towar,takie egzemplarze trafiają do outletu. Może sama to zrobiła a może Ty przeoczyłaś,a ona wnikliwie go oglądała?Ja nigdy nie zapomnę jednej transakcji gdzie kupiłam rzecz w stanie idealnym a dostałam tak brudną i poprzecieraną na mankietach kurtkę , że szok.Po przesłaniu zdjęć z dziurami niemalże, napisała że to ja zrobiłam nosząc (miałam kurtkę zaledwie od kilku minut, brudną,nawet nie założyłam jej &#128521 Wtedy nie było ochrony kupujących, więc miałam szmatę za 100zł.Niestety nigdy nie wiemy na kogo trafimy.Ale należy też dużo wymagać od siebie, niestety, działa to w obie strony...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20221023_171702.jpg (149,5 KB, 109 załadowań)
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-23, 18:55   #4120
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 487
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Ja widzę miejsce po czymś co mogło być dziurka,zaszyte.Widać to po powiększeniu.Nie wiem jak bardzo to widać na żywo, może tak było, choć wątpię żeby w sklepie wrzucono taki towar,takie egzemplarze trafiają do outletu. Może sama to zrobiła a może Ty przeoczyłaś,a ona wnikliwie go oglądała?Ja nigdy nie zapomnę jednej transakcji gdzie kupiłam rzecz w stanie idealnym a dostałam tak brudną i poprzecieraną na mankietach kurtkę , że szok.Po przesłaniu zdjęć z dziurami niemalże, napisała że to ja zrobiłam nosząc (miałam kurtkę zaledwie od kilku minut, brudną,nawet nie założyłam jej &#128521 Wtedy nie było ochrony kupujących, więc miałam szmatę za 100zł.Niestety nigdy nie wiemy na kogo trafimy.Ale należy też dużo wymagać od siebie, niestety, działa to w obie strony...
A to nie jest czasami zaciągnięcie przeciągnięte na drugą stronę? To by już bardziej pasowało niż zaszyta dziurka?
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-23, 19:18   #4121
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Ja widzę miejsce po czymś co mogło być dziurka,zaszyte.Widać to po powiększeniu.Nie wiem jak bardzo to widać na żywo, może tak było, choć wątpię żeby w sklepie wrzucono taki towar,takie egzemplarze trafiają do outletu. Może sama to zrobiła a może Ty przeoczyłaś,a ona wnikliwie go oglądała?Ja nigdy nie zapomnę jednej transakcji gdzie kupiłam rzecz w stanie idealnym a dostałam tak brudną i poprzecieraną na mankietach kurtkę , że szok.Po przesłaniu zdjęć z dziurami niemalże, napisała że to ja zrobiłam nosząc (miałam kurtkę zaledwie od kilku minut, brudną,nawet nie założyłam jej &#128521 Wtedy nie było ochrony kupujących, więc miałam szmatę za 100zł.Niestety nigdy nie wiemy na kogo trafimy.Ale należy też dużo wymagać od siebie, niestety, działa to w obie strony...
Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
A to nie jest czasami zaciągnięcie przeciągnięte na drugą stronę? To by już bardziej pasowało niż zaszyta dziurka?
Ani przeciągniecie na drugą stronę, ani zaszyta dziurka. Jest to pozostawiona od środka nitka po odprutej metce. Przysłała mi jeszcze zdjęcie od środka z tą nitką i właśnie sobie przypomniałam, że przy odpruwaniu i wyciąganiu metki zostawiłam tę nitkę, bojąc się, że coś poprzecinam. Na żywo wcale tego nie widać
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-23, 19:46   #4122
ewelinka_
Zakorzenienie
 
Avatar ewelinka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 487
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
Ani przeciągniecie na drugą stronę, ani zaszyta dziurka. Jest to pozostawiona od środka nitka po odprutej metce. Przysłała mi jeszcze zdjęcie od środka z tą nitką i właśnie sobie przypomniałam, że przy odpruwaniu i wyciąganiu metki zostawiłam tę nitkę, bojąc się, że coś poprzecinam. Na żywo wcale tego nie widać
Dobrze że się wyjaśniło. A jak kupująca chce rozwiązać tą sprawę? Chce zwrotu pieniędzy i odesłać?
__________________


wymiana kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1279427







wymiana ubrania https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1272992



Moda przemija, styl pozostaje


Poszukuję La Cautiva Fueguia


ewelinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-23, 20:01   #4123
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ja myślę, że dostaniesz zwrot przecież to Twoje pieniądze. Tylko np. gdy ktoś nie wyśle przedmiotu to dostaje się pieniądze po kilku dniach dopiero, tu pewnie jest tak samo.
raczej nie
vinted umywa rączki, dla mnich transakcja jest zakończona. sprzedająca stwierdziła, żę piniędzy nie dostała.
Wystawiłam negatywa i tyle. 50 zł poszło się j....
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-23, 20:16   #4124
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez ewelinka_ Pokaż wiadomość
Dobrze że się wyjaśniło. A jak kupująca chce rozwiązać tą sprawę? Chce zwrotu pieniędzy i odesłać?
Poleciały negatywy i na tym zostało. Dopiero teraz obejrzałam to kolejne zdjęcie i już nie zamierzam jej się więcej tłumaczyć.
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-23, 20:44   #4125
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

Ja to chyba jestem dziwna, ale na takie pierdółeczki jak pół niteczki po metce to nie zwracam uwagi.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-23, 21:16   #4126
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja to chyba jestem dziwna, ale na takie pierdółeczki jak pół niteczki po metce to nie zwracam uwagi.
Ja też nie. Jeszcze z moim słabym wzrokiem to i tak bym tego nie zauważyła, a tu negatywy! wstyd by mi było zawracać komuś głowę taką pierdołą, bo to chyba na rękawie jest? kto ogląda pod lupą swoje rękawy?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-24, 17:20   #4127
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja to chyba jestem dziwna, ale na takie pierdółeczki jak pół niteczki po metce to nie zwracam uwagi.
Bałam się tego pisać ale mam tak samo i dziwię się, że niektórym chce się w takie pierdoły bawić przecież czasem w sklepie nówki rzeczy mają tyle "niedociagnięć" że jakbym miała na wszystkie patrzeć to chodziłabym goła

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
Ja widzę miejsce po czymś co mogło być dziurka,zaszyte.Widać to po powiększeniu.Nie wiem jak bardzo to widać na żywo, może tak było, choć wątpię żeby w sklepie wrzucono taki towar,takie egzemplarze trafiają do outletu. Może sama to zrobiła a może Ty przeoczyłaś,a ona wnikliwie go oglądała?Ja nigdy nie zapomnę jednej transakcji gdzie kupiłam rzecz w stanie idealnym a dostałam tak brudną i poprzecieraną na mankietach kurtkę , że szok.Po przesłaniu zdjęć z dziurami niemalże, napisała że to ja zrobiłam nosząc (miałam kurtkę zaledwie od kilku minut, brudną,nawet nie założyłam jej &#128521 Wtedy nie było ochrony kupujących, więc miałam szmatę za 100zł.Niestety nigdy nie wiemy na kogo trafimy.Ale należy też dużo wymagać od siebie, niestety, działa to w obie strony...

Mam nadzieję, że nigdy nie trafimy na siebie na Vinted
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-24, 18:49   #4128
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja to chyba jestem dziwna, ale na takie pierdółeczki jak pół niteczki po metce to nie zwracam uwagi.
Ja przy sprzedawaniu zwracam uwagę i oglądam centymetr po centymetrze. Tego naprawdę nie było widać


Ale jak coś kupuję, to też nie przesadzam



Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ja też nie. Jeszcze z moim słabym wzrokiem to i tak bym tego nie zauważyła, a tu negatywy! wstyd by mi było zawracać komuś głowę taką pierdołą, bo to chyba na rękawie jest? kto ogląda pod lupą swoje rękawy?



Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
Bałam się tego pisać ale mam tak samo i dziwię się, że niektórym chce się w takie pierdoły bawić przecież czasem w sklepie nówki rzeczy mają tyle "niedociagnięć" że jakbym miała na wszystkie patrzeć to chodziłabym goła

Pozaciągane nowe sweterki, ostatnie sztuki to już standard. Zdarzyło mi się kupić z pełną świadomością, skoro nie było innego egzemplarza a ten mi się podobał
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-24, 19:26   #4129
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
Bałam się tego pisać ale mam tak samo i dziwię się, że niektórym chce się w takie pierdoły bawić przecież czasem w sklepie nówki rzeczy mają tyle "niedociagnięć" że jakbym miała na wszystkie patrzeć to chodziłabym goła

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------




Mam nadzieję, że nigdy nie trafimy na siebie na Vinted
Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
Ja przy sprzedawaniu zwracam uwagę i oglądam centymetr po centymetrze. Tego naprawdę nie było widać


Ale jak coś kupuję, to też nie przesadzam








Pozaciągane nowe sweterki, ostatnie sztuki to już standard. Zdarzyło mi się kupić z pełną świadomością, skoro nie było innego egzemplarza a ten mi się podobał
Dokładnie. Gorsze rzeczy widuję w sklepach i to nówki sztuki. Wiadomo- czyste, bez plam, dziur i nieznoszone.

Kiedyś sprzedałam koleżance kardigan, bo był na mnie za mały. Nowy, z metką, kupiony na wyprzedaży. Chwilkę powisiał u mnie w szafie. Kupiła i za jakiś czas wysłała mi zdjęcie jakiejś drobnej plamki czy niteczki, już nie pamiętam. Oglądałam rzecz zanim jej dałam, ona zresztą też. Zapytała, czy obniżę jej cenę. Odpowiedziałam, że spoko, widzę wadę, w takim razie możemy umówić się tak, że odda mi sweter a ja jej oddam pieniądze, bo na zmianę ceny się nie zgodzę. Temat się zakończył szybciej niż się zaczął i chyba się domyślacie, że sweterka nie chciała mi oddać.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-25, 12:30   #4130
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Zakupy na Vinted

Ostatnio miałam dziwna sytuację. Sprzedałam kosmetyk w szklanej buteleczce. Kupująca nie zgłosiła problemu tylko mi napisała, że butelka się rozbiła. Poprosiłam, żeby wysłała mi zdjęcie. Wysłała dzień czy 2 później. Napisałam, żeby wcisnęła mam problem, opisała o co chodzi i Vinted odda jej pieniądze. Czas mijał, nic mi nie pisała,, nie dopytywała o koszt wysyłki itp, nie zgłosiła tez problemu. Transakcja automatycznie się skończyła, pieniądze dostałam. Od tego czasu minęło ok 2 tygodnie.
Co myślicie o tej sytuacji?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-25, 13:04   #4131
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ostatnio miałam dziwna sytuację. Sprzedałam kosmetyk w szklanej buteleczce. Kupująca nie zgłosiła problemu tylko mi napisała, że butelka się rozbiła. Poprosiłam, żeby wysłała mi zdjęcie. Wysłała dzień czy 2 później. Napisałam, żeby wcisnęła mam problem, opisała o co chodzi i Vinted odda jej pieniądze. Czas mijał, nic mi nie pisała,, nie dopytywała o koszt wysyłki itp, nie zgłosiła tez problemu. Transakcja automatycznie się skończyła, pieniądze dostałam. Od tego czasu minęło ok 2 tygodnie.
Co myślicie o tej sytuacji?

Ja bym olała

skoro zgłosiła problem a Ty jej wytłumaczyłaś co ma zrobić a tego nie zrobiła to już jej problem mogła coś zdziałać ale nie zdziałała i to w ciągu 2 tygodni…. Także olać i napewno nie oddawać pieniędzy nawet jeśli teraz się odezwie nagle pod pretekstem ze zapomniała czy coś :p czas był na to i tyle


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-25, 15:13   #4132
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Zakupy na Vinted

Dla mnie hitem jest to, że zadaje pytanie
- jaka jest szerokość pod pachami

I dostaje odpowiedź :
-w biuście ma x cm


Czy ludzie nie umieją czytać? Dla mnie wymiar w biuście to nie to samo co między pachami 🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-25, 19:22   #4133
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Dla mnie hitem jest to, że zadaje pytanie
- jaka jest szerokość pod pachami

I dostaje odpowiedź :
-w biuście ma x cm


Czy ludzie nie umieją czytać? Dla mnie wymiar w biuście to nie to samo co między pachami 🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a dla mnie akurat tak zreszta to ze strony domu mody polskiej, wychodzi na to, że pod pachami i w biuscie to ten sam wymiar.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg obwod.jpg (46,5 KB, 69 załadowań)
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-25, 19:58   #4134
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
a dla mnie akurat tak zreszta to ze strony domu mody polskiej, wychodzi na to, że pod pachami i w biuscie to ten sam wymiar.
Dla mnie nie, bo biust mierze na wysokości sutków, czyli wypada mniej, niż typowo między pachami, gdzie jest te kilka cm szerzej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-26, 08:23   #4135
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Zakupy na Vinted

Mnie w ogóle irytuje gdy ktoś na Vinted pisze do mnie per "ty".[COLOR="Silver"]
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-26, 08:56   #4136
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Dla mnie nie, bo biust mierze na wysokości sutków, czyli wypada mniej, niż typowo między pachami, gdzie jest te kilka cm szerzej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no to jakby się czepiać, to sutki każdy też może mieć trochę wyżej lub niżej
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-26, 11:02   #4137
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Zakupy na Vinted

Ja nie umiem mierzyć, nie wiem, czy dla mnie pachy to to samo miejsce co dla kogoś innego, więc nie podaję wymiarów i voila
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-26, 11:09   #4138
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja nie umiem mierzyć, nie wiem, czy dla mnie pachy to to samo miejsce co dla kogoś innego, więc nie podaję wymiarów i voila
No ale w czym problem - rozkładasz bluzkę i mierzysz odległość od pachy do pachy
Pachy to pachy, nie ma innego miejsca "pod pachami".

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Z drugiej strony mnie kiedyś dziewczyna zmierzyła długość bluzki od ramienia a nie od samej góry
A i jeszcze dużo osób nie ma rozróżnia talii i pasa.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-26, 11:18   #4139
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 278
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
No ale w czym problem - rozkładasz bluzkę i mierzysz odległość od pachy do pachy
Pachy to pachy, nie ma innego miejsca "pod pachami".

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Z drugiej strony mnie kiedyś dziewczyna zmierzyła długość bluzki od ramienia a nie od samej góry
A i jeszcze dużo osób nie ma rozróżnia talii i pasa.
Ja nie odróżniam talii od pasa. Oświeć mnie

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-10-26, 11:19   #4140
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez milka_70 Pokaż wiadomość
Ja nie odróżniam talii od pasa. Oświeć mnie

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
Ja tez długo nie odróżniałam talia to jest to wcięcie, wyżej niż pas

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-27 16:02:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:28.