Tatuaż!!! - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-16, 14:29   #4141
Kiki van Goth
Raczkowanie
 
Avatar Kiki van Goth
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 495
Dot.: Tatuaż!!!

czekam na tż-ta z aparatem, bo sama nie wydumam, jak się wykręcić, żeby dobrze zrobić fotkę :P

btw, to mam dziwaczne odczucia względem tego tatuażu,mam sporo kolczyków, ogólnie wydawało mi się, że ból znoszę dobrze, dentysta i inne ciekawostki zazwyczaj na żywca (uczulenie na lidokainę <3), a wczorajszy tatuaż ściął mnie z nóg dziś znajoma z roku chwaliła się również swoim nowym nabytkiem i upiera się, że 'nie bolało'.
dziewczyny, poważnie Was tatuowanie NIE BOLI? tzn. chodzi mi o to,czy "boli,ale da się znieść", czy naprawdę czujecie tylko mrowienie?

ciężko mi to zrozumieć po wczorajszej sesji krojenia żywcem myślałam, że to może przez wystające kości, ale któraś dziewczyna pisała wyżej, że też jest szczupła, a "nie bolało".
jak to w końcu jest?

tatuator wczoraj powiedział mi, że to "ból konieczny", rozumiem istotę takiego bólu np. w przypadku depilacji (wiesz, że boli, ale i tak wyrwiesz co trzeba i nie będzie płaczu), ból przekłucia (też niby boli,ale krótko i w konkretnym celu), jednak bólu tatuowania nie mogę sobie przełożyć na "ból konieczny" do którego idzie się przyzwyczaić; wczoraj każda minuta była mordęgą, a nie zdarza mi się przesadzać:P
__________________
Nie mówię, żem geniusz
Lecz i nie dupa.
Też bym napisał 'Dziady',
Gdybym się uparł.

Edytowane przez Kiki van Goth
Czas edycji: 2011-11-16 o 14:31
Kiki van Goth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 14:59   #4142
mercer
Zadomowienie
 
Avatar mercer
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 516
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez Kiki van Goth Pokaż wiadomość
czekam na tż-ta z aparatem, bo sama nie wydumam, jak się wykręcić, żeby dobrze zrobić fotkę :P

btw, to mam dziwaczne odczucia względem tego tatuażu,mam sporo kolczyków, ogólnie wydawało mi się, że ból znoszę dobrze, dentysta i inne ciekawostki zazwyczaj na żywca (uczulenie na lidokainę <3), a wczorajszy tatuaż ściął mnie z nóg dziś znajoma z roku chwaliła się również swoim nowym nabytkiem i upiera się, że 'nie bolało'.
dziewczyny, poważnie Was tatuowanie NIE BOLI? tzn. chodzi mi o to,czy "boli,ale da się znieść", czy naprawdę czujecie tylko mrowienie?

ciężko mi to zrozumieć po wczorajszej sesji krojenia żywcem myślałam, że to może przez wystające kości, ale któraś dziewczyna pisała wyżej, że też jest szczupła, a "nie bolało".
jak to w końcu jest?

tatuator wczoraj powiedział mi, że to "ból konieczny", rozumiem istotę takiego bólu np. w przypadku depilacji (wiesz, że boli, ale i tak wyrwiesz co trzeba i nie będzie płaczu), ból przekłucia (też niby boli,ale krótko i w konkretnym celu), jednak bólu tatuowania nie mogę sobie przełożyć na "ból konieczny" do którego idzie się przyzwyczaić; wczoraj każda minuta była mordęgą, a nie zdarza mi się przesadzać:P

Mnie na początku nie bolało w ogóle, aż sobie pomyślałam, że to pikuś w porównaniu z depilatorem :P Ale tak gdzieś po 10 min już zmieniłam zdanie hehe
Wtedy z całych sił próbowałam się bardzo skupić na bólu. Kiedyś interesowałam się autosugestią i autohipnozą i to mi trochę pomogło, tak sobie wmawiałam przynajmniej Skupiałam się konkretnie na bólu i po jakimś czasie wydawało mi się, że już tego nie czuję tak bardzo. I tak wytrzymałam prawię godzinę

Może miałaś po prostu słabszy dzień akurat, skoro zazwyczaj radziłaś sobie z bólem
__________________

Life isn't about finding yourself.

Life is about creating yourself.






mercer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 16:27   #4143
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez 7of9 Pokaż wiadomość
ależ my szanujemy zdanie innych
tu chyba chodzi o dobór słów w wyrażeniu tego zdania. Ja rozumiem, że nie każdemu musi się podobać tatuaż ale żeby pisac "fuj, okropieństwo"? Po prostu te dwa słowa mnie uraziły, ot co
Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Pewnie, że każdy ma prawo do własnego zdania, ale... nie widzę sensu, aby wchodzić na wątek o tatuażach (lub każdy inny) i ni z gruszki, ni z pietruszki, pisać, że tatuaże są bleee. Trochę mi się to kupy nie trzyma . Forum ma tak wiele różnych tematów, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, coś co akceptuje i będzie mógł prowadzić bardziej produktywne rozmowy niż rzucanie tekstami fuj czy okropieństwo.
Cytat:
Napisane przez 7of9 Pokaż wiadomość
ależ my szanujemy zdanie innych
tu chyba chodzi o dobór słów w wyrażeniu tego zdania. Ja rozumiem, że nie każdemu musi się podobać tatuaż ale żeby pisac "fuj, okropieństwo"? Po prostu te dwa słowa mnie uraziły, ot co
Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Pewnie, że każdy ma prawo do własnego zdania, ale... nie widzę sensu, aby wchodzić na wątek o tatuażach (lub każdy inny) i ni z gruszki, ni z pietruszki, pisać, że tatuaże są bleee. Trochę mi się to kupy nie trzyma . Forum ma tak wiele różnych tematów, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, coś co akceptuje i będzie mógł prowadzić bardziej produktywne rozmowy niż rzucanie tekstami fuj czy okropieństwo.
Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
po pierwsze nie rzucam sie na nic "jak sep na mieso" lol
po drugie co innego wyrazic opinie uzywajac odpowiednich argumentow a co innego wejsc na watek na dany temat po to tylko zeby w sposob malo kulturalny go skrytykowac

dokladnie

jak mi sie nie podobaja okulary to nie wchodze na watek o okularach zeby napisac, ze sa okropne
No dobra, ale pamiętajmy, że to forum nie jest zamknięte- "dla miłośników tatuażu", więc opinie typu "nie podobają mi się" są chyba tutaj na miejscu...
Pytanie tylko, czy potrafimy uszanować zdanie innych, czy po prostu nazwiemy ich "trollem".

Cytat:
Napisane przez Kiki van Goth Pokaż wiadomość
btw, to mam dziwaczne odczucia względem tego tatuażu,mam sporo kolczyków, ogólnie wydawało mi się, że ból znoszę dobrze, dentysta i inne ciekawostki zazwyczaj na żywca (uczulenie na lidokainę <3), a wczorajszy tatuaż ściął mnie z nóg dziś znajoma z roku chwaliła się również swoim nowym nabytkiem i upiera się, że 'nie bolało'.
dziewczyny, poważnie Was tatuowanie NIE BOLI? tzn. chodzi mi o to,czy "boli,ale da się znieść", czy naprawdę czujecie tylko mrowienie?

ciężko mi to zrozumieć po wczorajszej sesji krojenia żywcem myślałam, że to może przez wystające kości, ale któraś dziewczyna pisała wyżej, że też jest szczupła, a "nie bolało".
jak to w końcu jest?
Kiedy byłam tatuowana, ból był do zniesienia, ale z czasem stawał się coraz bardziej nieznośny. Pod koniec tatuowania czułam się, jakbym miała zaraz zwymiotować.
Ale żebra to podobno jedne z najbardziej bolesnych miejsc do tatuowania
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 18:11   #4144
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
brawo dla mamy

moja mama jest niestety z tych co uwazaja, ze tatuaze to najgorsze zlo i tylko prostytutki i kryminalisci sobie je robia
i mimo iz jestem dorosla i sama mam swoje dzieci to z kazdym kolejnym tatuazem ukrywam sie przed mama poki sie da, jak juz zauwazy to nie jest zadwolona, na szczescie potem zapomina

ale jak zrobie wszystkie tatuaze, ktore mam w planach to mnie wydziedziczy chyba

jak moglas bleeeeee......napewno Ci juz zwisa skora gdzie go masz
z kazdym nastepnym to ile i jakie masz pokażżżżżż
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 18:40   #4145
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
z kazdym nastepnym to ile i jakie masz pokażżżżżż
mam 3
pierwszy to blad mlodosci, ktory pod koniec miesiaca ide zakrywac, drugi jest ok ale jest do poprawki bo tatuator byl kiepski a trzeci robilam niedawno i sa tu moje fotki

docelowo mam w planach 6
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 19:04   #4146
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: Tatuaż!!!

czesc dziewczyny
Postanowilam sie oficjalnie przywitac, bo podczytuje tylko od jakiegos czasu Sama jeszcze nic nie mam, ale jestem umowiona na poczatek grudnia na pierwszy tatuaz i tylko finanse mnie powstrzymuja, zeby go nie zrobic szybciej strasznie jestem podekscytowana, ale to na pewno jest wam dobzre znane
Cytat:
Napisane przez ZakkAtak Pokaż wiadomość
coz za blyskotliwa wypowiedz, mysle, ze 100 procent ludzi na tym forum juz dzieki tobie zaluje kazdego zrobionego tattoo na ciele, a ja ide usunac wszystkie swoje, bo na starosc bede taka sliczna i z jedrna skora a tu takie bardziewne tatuaze do tego a feee
dobre to bylo
Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
brawo dla mamy

moja mama jest niestety z tych co uwazaja, ze tatuaze to najgorsze zlo i tylko prostytutki i kryminalisci sobie je robia
i mimo iz jestem dorosla i sama mam swoje dzieci to z kazdym kolejnym tatuazem ukrywam sie przed mama poki sie da, jak juz zauwazy to nie jest zadwolona, na szczescie potem zapomina

ale jak zrobie wszystkie tatuaze, ktore mam w planach to mnie wydziedziczy chyba
no ja wiem na pewno, ze mojej mamie tatuaze sie podobaja, co nie zmienia faktu ze dostanie jakiegos mini ataku nerwow jak jej pokaze moj. Ale zapali sobie i jej przejdzie Bo jej oznajmilam nie raz, ze sobie zrobie, ale chyba nie brala tego nigdy na powaznie
A tak na serio to chyba zwyczajnie jej oszczedze nerwow i jej nie powiem. Jak sama zobaczy to zobaczy. kolczyk w jezyku po dobrych paru miesiacach zobaczyla
Nigdy tego nie zapomne. Siedziala na przeciwko mnie w restauracji, gadamy a ona nagle: ty masz kolczyk w jezyku?! A ja : '"niee"
sorki, troche zboczylam z tematu
__________________
CUZ EVERYBODY DIES BUT NOT EVERYBODY LIVES !

Edytowane przez natalalala
Czas edycji: 2011-11-16 o 19:05
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 19:06   #4147
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Tatuaż!!!

natka
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-16, 19:16   #4148
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
natka
postanowilam sie dolaczyc, bo musze troche ulzyc mojej ekscytacji
ps
jak tu malo emotek
__________________
CUZ EVERYBODY DIES BUT NOT EVERYBODY LIVES !
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 20:19   #4149
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez Kiki van Goth Pokaż wiadomość
czekam na tż-ta z aparatem, bo sama nie wydumam, jak się wykręcić, żeby dobrze zrobić fotkę :P

btw, to mam dziwaczne odczucia względem tego tatuażu,mam sporo kolczyków, ogólnie wydawało mi się, że ból znoszę dobrze, dentysta i inne ciekawostki zazwyczaj na żywca (uczulenie na lidokainę <3), a wczorajszy tatuaż ściął mnie z nóg dziś znajoma z roku chwaliła się również swoim nowym nabytkiem i upiera się, że 'nie bolało'.
dziewczyny, poważnie Was tatuowanie NIE BOLI? tzn. chodzi mi o to,czy "boli,ale da się znieść", czy naprawdę czujecie tylko mrowienie?

ciężko mi to zrozumieć po wczorajszej sesji krojenia żywcem myślałam, że to może przez wystające kości, ale któraś dziewczyna pisała wyżej, że też jest szczupła, a "nie bolało".
jak to w końcu jest?

tatuator wczoraj powiedział mi, że to "ból konieczny", rozumiem istotę takiego bólu np. w przypadku depilacji (wiesz, że boli, ale i tak wyrwiesz co trzeba i nie będzie płaczu), ból przekłucia (też niby boli,ale krótko i w konkretnym celu), jednak bólu tatuowania nie mogę sobie przełożyć na "ból konieczny" do którego idzie się przyzwyczaić; wczoraj każda minuta była mordęgą, a nie zdarza mi się przesadzać:P
mam strasznie niski próg bólu-prawie każdy tatuaż do dla mnie ogromna walka z sama sobą
przy tatuowaniu łydki płakałam smarkałam i błagałam o koniec-i mam nieskończoną-już dwa lata się zbieram
najdłuższą prawie sześciogodzinna sesję zniosłam najlepiejprzy innych tatuażach czasem wspomagałam się emlą i tylko dlatgeo mam je skończone



Cytat:
Napisane przez natalalala Pokaż wiadomość

no ja wiem na pewno, ze mojej mamie tatuaze sie podobaja, co nie zmienia faktu ze dostanie jakiegos mini ataku nerwow jak jej pokaze moj. Ale zapali sobie i jej przejdzie Bo jej oznajmilam nie raz, ze sobie zrobie, ale chyba nie brala tego nigdy na powaznie
A tak na serio to chyba zwyczajnie jej oszczedze nerwow i jej nie powiem. Jak sama zobaczy to zobaczy. kolczyk w jezyku po dobrych paru miesiacach zobaczyla
Nigdy tego nie zapomne. Siedziala na przeciwko mnie w restauracji, gadamy a ona nagle: ty masz kolczyk w jezyku?! A ja : '"niee"
sorki, troche zboczylam z tematu
moja mamci jest kochana
wspiera mnie i właściwie o wszystkim wie
wczoraj dumna ze swej córki zaprosiła sąsiadki ,żeby obejrzeć program w tv z moim udziałem gdzie opowiadałam min. o tym,że mam kolczyki intymne i o swoim podwieszaniu się
ona po prostu rozumie ,że to moja pasja i sens życia poniekąd więc się w to włącza
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 20:23   #4150
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Tatuaż!!!

ja raczej wysokiego progu bolu nie mam ale u mnie bylo tak......tatuaz na ramieniu praktycznie zero bolu, jakby mnie ktos drapal po prostu, tatuaz na ledzwiach robilam pod wplywem alkoholu a bolalo jak cholera, tez plakalam i prosilam o koniec
na plecach smarowalam sie emla, ale nieduzo bo kupilam mala tubke i bol byl znosny, takie drapanie szczypanie, w niektorych momentach nawet mi sie podobalo


Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
moja mamci jest kochana
wspiera mnie i właściwie o wszystkim wie
wczoraj dumna ze swej córki zaprosiła sąsiadki ,żeby obejrzeć program w tv z moim udziałem gdzie opowiadałam min. o tym,że mam kolczyki intymne i o swoim podwieszaniu się
ona po prostu rozumie ,że to moja pasja i sens życia poniekąd więc się w to włącza
a co to?
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 20:28   #4151
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
ja raczej wysokiego progu bolu nie mam ale u mnie bylo tak......tatuaz na ramieniu praktycznie zero bolu, jakby mnie ktos drapal po prostu, tatuaz na ledzwiach robilam pod wplywem alkoholu a bolalo jak cholera, tez plakalam i prosilam o koniec
na plecach smarowalam sie emla, ale nieduzo bo kupilam mala tubke i bol byl znosny, takie drapanie szczypanie, w niektorych momentach nawet mi sie podobalo



a co to?
inaczej suspension-podwieszanie ciała na hakach-bo oprócz piercingu od kilku lat działam w grupie zajmującej się podwieszaniem ludzi i pokazami zawierajacymi ten element bodymodu
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-16, 20:35   #4152
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość

moja mamci jest kochana
wspiera mnie i właściwie o wszystkim wie
wczoraj dumna ze swej córki zaprosiła sąsiadki ,żeby obejrzeć program w tv z moim udziałem gdzie opowiadałam min. o tym,że mam kolczyki intymne i o swoim podwieszaniu się
ona po prostu rozumie ,że to moja pasja i sens życia poniekąd więc się w to włącza
w końcu krew nie woda

no ja mialam okazje podziwiac wasz wystep na konwencie w GD, balam sie troche, nie wiedziałam czego sie spodziewac, ale byl bardzo fajny
Fajny byl dla mnie element zaskoczenia, ze za kolana podwieszaliscie, bo tego w zyciu bym sie nie spodziewala


Mam prośbę Możecie się wypowiedzieć przy okazji na temat tych prac
http://www.tattoopandemonium.com/tattoo/darek
__________________
CUZ EVERYBODY DIES BUT NOT EVERYBODY LIVES !

Edytowane przez natalalala
Czas edycji: 2011-11-16 o 20:38
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 20:47   #4153
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez natalalala Pokaż wiadomość
w końcu krew nie woda

no ja mialam okazje podziwiac wasz wystep na konwencie w GD, balam sie troche, nie wiedziałam czego sie spodziewac, ale byl bardzo fajny
Fajny byl dla mnie element zaskoczenia, ze za kolana podwieszaliscie, bo tego w zyciu bym sie nie spodziewala


Mam prośbę Możecie się wypowiedzieć przy okazji na temat tych prac
http://www.tattoopandemonium.com/tattoo/darek
o to miło spotkać tu na wizażu
uwielbiamy jako grupa konwencje w Gdańsku-najbliższy występ zaplanowany mamy na Wrocławskiej konwencji a potem chyba właśnie Gdańsk nas czeka
tysiąc pomysłów w głowie się kłębi-ale zawsze staramy się pokazać coś co jeszcze w Polsce na scenie nie było pokazywane-albo ciekawą pozycję albo kombinacje pewnych rzeczy-Roni właśnie w Gdańsku był podciągany do góry siła dwóch chłopaków z hakami w plecach

Dwa dni temu wróciłam z konwentu w Warszawie-i zaczynam się zastanawiać na tradycyjnymi metodami tatuowania
mój przyjaciel tatuował sobie stopę u Karoliny z Primitive tattoo-wszystko odbywało się ręcznie,nie maszynką elektryczną i zrobiło to na mnie duże wrażenie
parę osób tez stwierdziło,że jest mniej bolesne i łatwiej się goi
Czy ktoś oprócz mnie zawitał do Pałacu kultury na konwent?
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 20:54   #4154
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Tatuaż!!!

wygooglowalam sobie to podwieszanie i obejrzalam filmik na yt
masakra

czy Ci ludzie czerpia z tego przyjemnosc czy jak?
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 20:59   #4155
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Tatuaż!!!

jaka maskara-nie rozumiem
ot jeden z wielu współczesnych rytuałów związany z ludzkim ciałem
a to co ktoś czuje-zależy indywidualnie od osoby-czasem jest to "endorfinowy haj" a czasem tylko ból
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 21:07   #4156
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: Tatuaż!!!

miss venflon moze Ty sie wypowiesz bo opinie Svi juz znam
mozna sie "oodac" w rece tego chlopaka czy nie?
http://www.tattoopandemonium.com/tattoo/darek
__________________
CUZ EVERYBODY DIES BUT NOT EVERYBODY LIVES !
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 21:10   #4157
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez natalalala Pokaż wiadomość
miss venflon moze Ty sie wypowiesz bo opinie Svi juz znam
mozna sie "oodac" w rece tego chlopaka czy nie?
http://www.tattoopandemonium.com/tattoo/darek
że spoko jeśli chodzi o opanowanie konturu-i zdecydowanie na plus wypadają tu proste czarne i czarno-szare prace
a co w ogóle planujesz sobie robić?
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 21:18   #4158
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
jaka maskara-nie rozumiem
ot jeden z wielu współczesnych rytuałów związany z ludzkim ciałem
a to co ktoś czuje-zależy indywidualnie od osoby-czasem jest to "endorfinowy haj" a czasem tylko ból
jak to jaka? ludzie wbijaja sobie haki w cialo taka
dla mnie niepojete, rozumiem kolczykowanie, tatuowanie....bo to ozdabianie ciala a bol jest zlem koniecznym ale to? robienie sobie krzywdy w imie czegos, nie wiem czego

ale spoko - nie potepiam, kazdy robi sobie ze swoim cialem co chce
tylko nie rozumiem takiego procederu



ja wiem co natka chce sobie zrobic
ale nie wiem czy moge mowic
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 22:15   #4159
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Tatuaż!!!

przestalo mi sie luszczyc wyglada super ALE wciaz nie swedzi a boli i to bez dotyku, samo z siebie mija 7 doba..
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-16, 22:16   #4160
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: Tatuaż!!!

dziekuje bardzo za opinie
ja chce bardzo prosty na boku tatu pioro z napisem., troche wiekszy bedzie niz kobieca dlon. Juz kiedys opowiadalam na tamtym drugim watku nie ma co sie zaglebiac, wkleje fotke jak bede po

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość

ja wiem co natka chce sobie zrobic
ale nie wiem czy moge mowic
pewnie , ze mozesz. wielka to tajemnica nie jest tym bardziej, ze niedlugo bedzie na mnie
__________________
CUZ EVERYBODY DIES BUT NOT EVERYBODY LIVES !

Edytowane przez natalalala
Czas edycji: 2011-11-16 o 22:18
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 22:54   #4161
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez lollipop.ania Pokaż wiadomość
kiedyś czytałam na jakimś forum, że na bliznach strasznie boli jak tatuuje ;p
Potwierdzam


Cytat:
Napisane przez Kiki van Goth Pokaż wiadomość
dziewczyny, poważnie Was tatuowanie NIE BOLI? tzn. chodzi mi o to,czy "boli,ale da się znieść", czy naprawdę czujecie tylko mrowienie?

Pierwszy tatuaż - na stopie - nie bolał nic a nic, trochę tylko przy konturach, ale jak zaczął wypełniać to prawie zasnęłam
Drugi - na mostku, na bliźnie - pierwsze pół godziny łaskotało, o dziwo nawet przy konturach, ale wypełnianie kolorem było masakryczne. Całość trwała jakieś 3 godziny, ostatnie pół godziny miałam ochotę umrzeć Ale przez pierwsze pół się non stop brechałam, bo mnie łaskotało jak cholera, później dwie godzinki bólu, ale do wytrzymania, na koniec masakra
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-16, 23:09   #4162
Nerchie
Zakorzenienie
 
Avatar Nerchie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 661
Dot.: Tatuaż!!!

co do bólu... ja na swoim pierwszym tatuowaniu trochę drzemałam. Byłam taka zmęczona. Mnie bolało tylko na końcu, tylko 'dawanie' białego koloru. Cała reszta była nieprzyjemna, ale znośna.
__________________
Włosy: 75/100
Waga: 68/55

„Prawdopodobnie nie powiedziałbym wszystkiego, o czym myślę, ale na pewno przemyślałbym wszystko, co powiedziałem.”
Nerchie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 13:29   #4163
7of9
Raczkowanie
 
Avatar 7of9
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: enetrprise
Wiadomości: 445
Dot.: Tatuaż!!!

a ja użyłam emla i po sprawie. Nie lubię jak mnie boli i dlatego nie "cierpię dla idei". następny tatuaż też zrobię z emlą.
Teraz przekopuję się przez neta w poszukiwaniu fajnych kolorowych motyli na nadgarstek.
__________________
Proud to be yellow Drużynowy Mistrz Polski Na Żużlu 2014

Edytowane przez 7of9
Czas edycji: 2011-11-17 o 13:29 Powód: literówki
7of9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 13:48   #4164
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez 7of9 Pokaż wiadomość
a ja użyłam emla i po sprawie. Nie lubię jak mnie boli i dlatego nie "cierpię dla idei". następny tatuaż też zrobię z emlą.
Teraz przekopuję się przez neta w poszukiwaniu fajnych kolorowych motyli na nadgarstek.
kochana:
http://browse.deviantart.com/traditi...n=&q=butterfly

Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 15:06   #4165
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
ja za motylami nie przepadam, ale te sa swietne

http://gilrizzo.deviantart.com/art/t...butterfly&qo=7
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 15:09   #4166
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
ja za motylami nie przepadam, ale te sa swietne

http://gilrizzo.deviantart.com/art/t...butterfly&qo=7
te motyle same w sobie sa slabe ale za to kolory maja ekstra
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 18:30   #4167
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
te motyle same w sobie sa slabe ale za to kolory maja ekstra
wlasnie o to samo mi chodzilo takie jaskraweeeeeeeeeeeeeeeee
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 06:24   #4168
7of9
Raczkowanie
 
Avatar 7of9
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: enetrprise
Wiadomości: 445
Dot.: Tatuaż!!!

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
Dzięki Svi , na Ciebie zawsze można liczyć! Zapisałam sobie kilka obrazków na dysku, teraz rozmyślam co mi się zmieści na nadgarstek
Aguś87 - te maja fajne kolory ale mi się nie podobają Ja muszę mieć coś kolorowego ale stonowanego, jaskrawości nie dla mnie.
__________________
Proud to be yellow Drużynowy Mistrz Polski Na Żużlu 2014
7of9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 08:05   #4169
onawie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 6
Dot.: Tatuaż!!!

Ja cały czas szukam TEGO WŁAŚCIWEGO wzoru Niczym świętego grala, już prawie rok zastanawiam się co gdzie i jak bo z tym trzeba żyć już całe życie i powinien określać osobowość to kim jestem, może za bardzo pokręcona jestem nie da się mnie sklasyfikować jednym prostym tatuażem, a cała nie chce się tatuować
onawie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-18, 09:31   #4170
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Tatuaż!!!

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 790x790_F8RIM3JZGY7G3TFFCE.jpg (48,8 KB, 96 załadowań)
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:47.