Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-04, 22:13   #4141
melysa
Raczkowanie
 
Avatar melysa
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 145
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Polecam, ja wszystkie winietki i inne drobne rzeczy robiłam sama i nawet fajnie wyszło, chociaż zachodu trochę jest
melysa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-04, 23:07   #4142
malwina1927
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 191
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Dziś odebrałam suknię :P
malwina1927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 06:21   #4143
turkusowapoziomka
ż o n a i d e a l n a
 
Avatar turkusowapoziomka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z nad Wisły.
Wiadomości: 7 703
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Nie chciałam robić sama bo mam prawię 170 osób na weselu, szkoda mi było czasu na to, dlatego zamawiłam.

Dostałam wczoraj w końcu odpowiedź na wiadomość, że kurier odebrał dziś (znaczy już wczoraj) przesyłkę więc dziś/ jutro pewnie będą już u mnie.

Co tam w tymi sukniami się dzieje?

Dziś idę na przedślubne farbowanie kłaków
__________________
Nie czekaj na specjalną okazję - wystarczającą okazją jest dzisiejszy dzień.
turkusowapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 06:26   #4144
fajita1
Wtajemniczenie
 
Avatar fajita1
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 2 125
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Stokrotek90 Pokaż wiadomość
Asiula - mi w błogosławieństwie przeszkadza jego sztuczność. Jakieś rytuały z klękaniem, krzyżami, wierszykami i wodą święconą... Część religijna odbywa się w kościele, więc nie rozumiem po co te rekwizyty w domu. My chcieliśmy żeby rodzice po prostu z nami byli, coś powiedzieli, bez sztuczności, ale i tak nie do końca się udało (nie wyszło zbyt naturalnie).
Ja tak narzekam, bo niczego innego się nie spodziewam jak wierszyk mojej mamy z internetu, woda święcona, krzyżyk i klękanie. Gdyby to miało być tak jak piszcie to jasne, bardzo chętnie. Ale po prostu się boję, że jedynie uczucie jakie będzie mi towarzyszyło to zażenowanie


Dziewczyny kto u Was nosi wódkę po stołach? Bo u nas będzie musiał jednak ktoś z gości, co jest dla mnie kiepskim pomysłem, ale kelnerka złamała nogę i nie mamy wyjścia
__________________
Przestrzeń bez Ciebie - klaustrofobia
09.09.2017 ♥
fajita1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 06:45   #4145
turkusowapoziomka
ż o n a i d e a l n a
 
Avatar turkusowapoziomka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z nad Wisły.
Wiadomości: 7 703
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

U nas obsługa. Przy czym zarówno mój tata jak i tata Tż, będą kontrolować ilość wódki na stołach.
__________________
Nie czekaj na specjalną okazję - wystarczającą okazją jest dzisiejszy dzień.
turkusowapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 07:38   #4146
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Fajita, to na tę kelnerkę nie ma zastępstwa?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 08:01   #4147
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez fajita1 Pokaż wiadomość





Dziewczyny kto u Was nosi wódkę po stołach? Bo u nas będzie musiał jednak ktoś z gości, co jest dla mnie kiepskim pomysłem, ale kelnerka złamała nogę i nie mamy wyjścia


U nas będzie roznosił wynajęty przez nas w tym celu kelner. Syn mojej mamy koleżanki z pracy, ja go za dobrze nie znam ale jego siostra jest moją dobrą koleżanką. Nie wyobrażam sobie żeby miał to robić ktoś z gosci.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-05, 08:05   #4148
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
Co z sukienka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Generalnie to wygląda tak..kupiłam sukienkę za 300zł, rozmiar XS. Po wymiarach miałam być na styk. Oczywiście okazała się za duża tu i ówdzie i za długa. Więc zaczęłam szukać krawcowej i zdecydowałam się na "firmę", która zajmuje się szyciem sukien ślubnych i wieczorowych. Stwierdziłam, że nie chcę ryzykować. Umówiłam się, pojechałam na wstępną wycenę jakieś 3 miesiące temu. Szefowa powiedziała co trzeba jeszcze wg niej zrobić, zgodziłam się na to i umówiłyśmy się na 21.08 (ślub mam 15.09) na zebranie miar i rozpoczęcie przerabiania. Ja zapisałam w kalendarzu, ok. Przyjeżdżam o umówionej godzinie, szefowa szok, krawcowej nie ma, zapomniała przepisać sobie do kalendarza Ok., stwierdziłam że zdarza się. Zebrała wstępnie miary jakie umiała, ok. Stwierdziłyśmy że umówimy się na telefon, ona wyceni z krawcową dokładnie co i jak i zadzwoni. Napisała mi na następny dzień smsa, oddzwoniłam że przyjmuję cenę i że no umówmy się. Powiedziałam że mogę w poniedziałek, bo mam wolne i wtedy pasuje mi każda godzina. Nie..ona wtedy nie może bo oddają jakąś sukienkę ślubną, i mogłybyśmy na wtorek, ale nie, bo one będą mieć rozgardiasz, proszę przyjechać w środę. Trzy razy pytałam i potwierdzałam datę i godzinę. Jadę i co? Nikogo nie ma Nie powiem wkur..się że aż się trzęsłam, bo już 30.08 a my nawet nie wystartowałyśmy! a ja z pracy muszę do nich przejechać przez całe miasto, nastać się w korkach itd., i nie dosyć że tracę pieniądze to jeszcze czas Zadzwoniłam, zâ˜☠â˜☠â˜☠...najpierw broniła się, że wcale nie umawiałyśmy się na środę, że na wtorek, że ona wczoraj czekała i uwaga..dziwiła się że mnie nie ma (telefony nie istnieją, wystarczy się dziwić) ale jak przytoczyłam jej rozmowę to zamilkła. Powiedziałam że albo przyjeżdżają do mnie, albo ja przyjeżdżam ale sukienkę od nich odebrać. Jak dojechałam napisałam smsa które terminy mi pasują z prośbą o potwierdzenie. Oczywiście musiałam sama zadzwonić na koniec tygodnia, bo panna nie zamierzała. Umówiłyśmy się na wczoraj. Prosiłam znów o POTWIERDZENIE smsem, na którego oczywiście nie doczekałam się. Ale krawcowa zadzwoniła o 14.00 że będzie. Ja pomyślałam uf, wreszcie z kimś może uda dogadać się. No i przyjechała, przymierzyłyśmy, poprawki które już wykonała na plus. Oczywiście okazało się, że nie była doinformowana odnośnie wszystkich zmian Mam jechać w czwartek do nich, zgodziłam się pod warunkiem że będę miała kontakt już z nią, a nie szefową..

Swoją drogą jak pierwszy raz przyjechałam to szefowa była co najmniej wczorajsza...

Generalnie w poniedziałek mam odebrać. Myślę że już będzie ok. Ale trochę nerwów i szarpania mnie to kosztowało..
Wiecie..to nie są poprawki za 100zł. Z praniem i prasowaniem wszystko będzie kosztować mnie z 650zł. Więc no..nie stracą na mnie na pewno, a podejście do klientki..
Cytat:
Napisane przez fajita1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kto u Was nosi wódkę po stołach? Bo u nas będzie musiał jednak ktoś z gości, co jest dla mnie kiepskim pomysłem, ale kelnerka złamała nogę i nie mamy wyjścia
Kelnerzy Chciałam żeby każdy się bawił, a nie latał i nosił/załatwiał itd. Wszystko tak mam zrobione, że nie muszę się martwić. Tort przywiezie się sam, bukiet też, dekoracje również zostawiłam po stronie sali (mają swoją florystkę). Więc ja generalnie przyjeżdżam na gotowe. Jedynie to zdążyć Okazało się, że makijażystka maluje mnie dużo dłużej nie zakładałam i będę miała wszystko na styk. Żeby nie było pytałam o której proponuje, tak żebym na X godzinę zdążyła..
__________________


Edytowane przez sskers
Czas edycji: 2017-09-05 o 08:06
sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 08:13   #4149
nniee
Zakorzenienie
 
Avatar nniee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: 7th heaven
Wiadomości: 4 506
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

U nas kelnerki będą donosiły wódkę, ale mamy wyznaczoną parę, która będzie doglądać czy wszystko ok
__________________
08.04.2008
nniee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 08:17   #4150
turkusowapoziomka
ż o n a i d e a l n a
 
Avatar turkusowapoziomka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z nad Wisły.
Wiadomości: 7 703
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Misi a jak z Twoja suknia? kiedy odbierasz?
__________________
Nie czekaj na specjalną okazję - wystarczającą okazją jest dzisiejszy dzień.
turkusowapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 08:47   #4151
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez turkusowapoziomka Pokaż wiadomość
Misi a jak z Twoja suknia? kiedy odbierasz?

Mam odebrać jutro. Dzisiaj mają dzwonić i umówić się na konkretną godzinę na jutro, ale trochę się obawiam, że nie będą dzwonić...

Sskers faktycznie niepoważne... moja kuzynka też oddała suknię do przeróbki i w miesiąc miała ją już z powrotem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-05, 09:02   #4152
turkusowapoziomka
ż o n a i d e a l n a
 
Avatar turkusowapoziomka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z nad Wisły.
Wiadomości: 7 703
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;76884121]Mam odebrać jutro. Dzisiaj mają dzwonić i umówić się na konkretną godzinę na jutro, ale trochę się obawiam, że nie będą dzwonić...

Sskers faktycznie niepoważne... moja kuzynka też oddała suknię do przeróbki i w miesiąc miała ją już z powrotem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]

To dawaj znać bo martwię się razem z Tobą chyba ja bym z nerwów chyba osiwiała na Twoim miejscu

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Generalnie to wygląda tak..kupiłam sukienkę za 300zł, rozmiar XS. Po wymiarach miałam być na styk. Oczywiście okazała się za duża tu i ówdzie i za długa. Więc zaczęłam szukać krawcowej i zdecydowałam się na "firmę", która zajmuje się szyciem sukien ślubnych i wieczorowych. Stwierdziłam, że nie chcę ryzykować. Umówiłam się, pojechałam na wstępną wycenę jakieś 3 miesiące temu. Szefowa powiedziała co trzeba jeszcze wg niej zrobić, zgodziłam się na to i umówiłyśmy się na 21.08 (ślub mam 15.09) na zebranie miar i rozpoczęcie przerabiania. Ja zapisałam w kalendarzu, ok. Przyjeżdżam o umówionej godzinie, szefowa szok, krawcowej nie ma, zapomniała przepisać sobie do kalendarza Ok., stwierdziłam że zdarza się. Zebrała wstępnie miary jakie umiała, ok. Stwierdziłyśmy że umówimy się na telefon, ona wyceni z krawcową dokładnie co i jak i zadzwoni. Napisała mi na następny dzień smsa, oddzwoniłam że przyjmuję cenę i że no umówmy się. Powiedziałam że mogę w poniedziałek, bo mam wolne i wtedy pasuje mi każda godzina. Nie..ona wtedy nie może bo oddają jakąś sukienkę ślubną, i mogłybyśmy na wtorek, ale nie, bo one będą mieć rozgardiasz, proszę przyjechać w środę. Trzy razy pytałam i potwierdzałam datę i godzinę. Jadę i co? Nikogo nie ma Nie powiem wkur..się że aż się trzęsłam, bo już 30.08 a my nawet nie wystartowałyśmy! a ja z pracy muszę do nich przejechać przez całe miasto, nastać się w korkach itd., i nie dosyć że tracę pieniądze to jeszcze czas Zadzwoniłam, zâ˜☠â˜☠â˜☠...najpierw broniła się, że wcale nie umawiałyśmy się na środę, że na wtorek, że ona wczoraj czekała i uwaga..dziwiła się że mnie nie ma (telefony nie istnieją, wystarczy się dziwić) ale jak przytoczyłam jej rozmowę to zamilkła. Powiedziałam że albo przyjeżdżają do mnie, albo ja przyjeżdżam ale sukienkę od nich odebrać. Jak dojechałam napisałam smsa które terminy mi pasują z prośbą o potwierdzenie. Oczywiście musiałam sama zadzwonić na koniec tygodnia, bo panna nie zamierzała. Umówiłyśmy się na wczoraj. Prosiłam znów o POTWIERDZENIE smsem, na którego oczywiście nie doczekałam się. Ale krawcowa zadzwoniła o 14.00 że będzie. Ja pomyślałam uf, wreszcie z kimś może uda dogadać się. No i przyjechała, przymierzyłyśmy, poprawki które już wykonała na plus. Oczywiście okazało się, że nie była doinformowana odnośnie wszystkich zmian Mam jechać w czwartek do nich, zgodziłam się pod warunkiem że będę miała kontakt już z nią, a nie szefową..
No słaba sytuacja ale jeszcze prawie 2 tygodnie. W czwartek dawaj znać czy wszystko w porządku
__________________
Nie czekaj na specjalną okazję - wystarczającą okazją jest dzisiejszy dzień.
turkusowapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 09:21   #4153
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez malwina1927 Pokaż wiadomość
Dziś odebrałam suknię :P
Superr)
Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Generalnie to wygląda tak..kupiłam sukienkę za 300zł, rozmiar XS. Po wymiarach miałam być na styk. Oczywiście okazała się za duża tu i ówdzie i za długa. Więc zaczęłam szukać krawcowej i zdecydowałam się na "firmę", która zajmuje się szyciem sukien ślubnych i wieczorowych. Stwierdziłam, że nie chcę ryzykować. Umówiłam się, pojechałam na wstępną wycenę jakieś 3 miesiące temu. Szefowa powiedziała co trzeba jeszcze wg niej zrobić, zgodziłam się na to i umówiłyśmy się na 21.08 (ślub mam 15.09) na zebranie miar i rozpoczęcie przerabiania. Ja zapisałam w kalendarzu, ok. Przyjeżdżam o umówionej godzinie, szefowa szok, krawcowej nie ma, zapomniała przepisać sobie do kalendarza Ok., stwierdziłam że zdarza się. Zebrała wstępnie miary jakie umiała, ok. Stwierdziłyśmy że umówimy się na telefon, ona wyceni z krawcową dokładnie co i jak i zadzwoni. Napisała mi na następny dzień smsa, oddzwoniłam że przyjmuję cenę i że no umówmy się. Powiedziałam że mogę w poniedziałek, bo mam wolne i wtedy pasuje mi każda godzina. Nie..ona wtedy nie może bo oddają jakąś sukienkę ślubną, i mogłybyśmy na wtorek, ale nie, bo one będą mieć rozgardiasz, proszę przyjechać w środę. Trzy razy pytałam i potwierdzałam datę i godzinę. Jadę i co? Nikogo nie ma Nie powiem wkur..się że aż się trzęsłam, bo już 30.08 a my nawet nie wystartowałyśmy! a ja z pracy muszę do nich przejechać przez całe miasto, nastać się w korkach itd., i nie dosyć że tracę pieniądze to jeszcze czas Zadzwoniłam, zâ�☠â�☠â�☠...najpierw broniła się, że wcale nie umawiałyśmy się na środę, że na wtorek, że ona wczoraj czekała i uwaga..dziwiła się że mnie nie ma (telefony nie istnieją, wystarczy się dziwić) ale jak przytoczyłam jej rozmowę to zamilkła. Powiedziałam że albo przyjeżdżają do mnie, albo ja przyjeżdżam ale sukienkę od nich odebrać. Jak dojechałam napisałam smsa które terminy mi pasują z prośbą o potwierdzenie. Oczywiście musiałam sama zadzwonić na koniec tygodnia, bo panna nie zamierzała. Umówiłyśmy się na wczoraj. Prosiłam znów o POTWIERDZENIE smsem, na którego oczywiście nie doczekałam się. Ale krawcowa zadzwoniła o 14.00 że będzie. Ja pomyślałam uf, wreszcie z kimś może uda dogadać się. No i przyjechała, przymierzyłyśmy, poprawki które już wykonała na plus. Oczywiście okazało się, że nie była doinformowana odnośnie wszystkich zmian Mam jechać w czwartek do nich, zgodziłam się pod warunkiem że będę miała kontakt już z nią, a nie szefową..

Swoją drogą jak pierwszy raz przyjechałam to szefowa była co najmniej wczorajsza...

Generalnie w poniedziałek mam odebrać. Myślę że już będzie ok. Ale trochę nerwów i szarpania mnie to kosztowało..
Wiecie..to nie są poprawki za 100zł. Z praniem i prasowaniem wszystko będzie kosztować mnie z 650zł. Więc no..nie stracą na mnie na pewno, a podejście do klientki..

Kelnerzy Chciałam żeby każdy się bawił, a nie latał i nosił/załatwiał itd. Wszystko tak mam zrobione, że nie muszę się martwić. Tort przywiezie się sam, bukiet też, dekoracje również zostawiłam po stronie sali (mają swoją florystkę). Więc ja generalnie przyjeżdżam na gotowe. Jedynie to zdążyć Okazało się, że makijażystka maluje mnie dużo dłużej nie zakładałam i będę miała wszystko na styk. Żeby nie było pytałam o której proponuje, tak żebym na X godzinę zdążyła..
To niezle jaja malo profesjonalna ta firma.trzymam kciuki by w czwartek byla gotowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 09:23   #4154
fajita1
Wtajemniczenie
 
Avatar fajita1
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 2 125
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Fajita, to na tę kelnerkę nie ma zastępstwa?
Nie, bo od początku było mówione, że oni wódki nie ogarniają, bo zdarzały się kradzieże itp i oni nie chcą brać na siebie odpowiedzialności za ilość. Ale moi znajomi co mieli tam wesele zatrudnili dodatkową osobę, która nosiła tylko wódkę i była właśnie z ekipy kelnerek. Tyle, że teraz właśnie jej nie ma, bo ma złamaną nogę.

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;76882666]U nas będzie roznosił wynajęty przez nas w tym celu kelner. Syn mojej mamy koleżanki z pracy, ja go za dobrze nie znam ale jego siostra jest moją dobrą koleżanką. Nie wyobrażam sobie żeby miał to robić ktoś z gosci.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]

Ja też sobie nie wyobrażałam, ale niestety ostatnio co raz częściej czuję, że jak coś się ma komuś posypać to zawsze to jesteśmy my
__________________
Przestrzeń bez Ciebie - klaustrofobia
09.09.2017 ♥
fajita1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 09:26   #4155
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Dla mnie to absurd, szukałabym innej kelnerki. I ogólnie to nie spotkałam się z sytuacją, że obsługa odmawia roznoszenia wódki.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 09:29   #4156
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez fajita1 Pokaż wiadomość
Nie, bo od początku było mówione, że oni wódki nie ogarniają, bo zdarzały się kradzieże itp i oni nie chcą brać na siebie odpowiedzialności za ilość. Ale moi znajomi co mieli tam wesele zatrudnili dodatkową osobę, która nosiła tylko wódkę i była właśnie z ekipy kelnerek. Tyle, że teraz właśnie jej nie ma, bo ma złamaną nogę.



Ja też sobie nie wyobrażałam, ale niestety ostatnio co raz częściej czuję, że jak coś się ma komuś posypać to zawsze to jesteśmy my
U mnie byl jeden kelner zobowiazany ze strony sali ktory byl odpowiedzialny za caly alkohol na weselu, on i managerka podpisywali z nami protokół przekazania i on jako jedyny mial klucz do magazynu z wódka. Gdyby cos zginelo to ponosilby odpowiedzialność. Ale bylam na weselach kilku gdzie wodke roznosil albo swiadek albo tato panny młodej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 09:52   #4157
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Fajita to może poszukajcie kogoś ze znajomych, sąsiadów?

Cytat:
Napisane przez turkusowapoziomka Pokaż wiadomość
To dawaj znać bo martwię się razem z Tobą chyba ja bym z nerwów chyba osiwiała na Twoim miejscu
Na pewno dam znać Ogólnie staram się nie stresować niepotrzebnie, ale ta suknia mnie rozbraja...
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 09:58   #4158
turkusowapoziomka
ż o n a i d e a l n a
 
Avatar turkusowapoziomka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z nad Wisły.
Wiadomości: 7 703
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

My też się w sumie boimy, że nam najzwyczajniej w świecie podkradną wódkę - bo tak naprawdę nawet się nie doliczymy ile "zginie" przy takim weselu... no ale trzeba zaufać ludziom bo inaczej to człowiek by zgłupiał.
__________________
Nie czekaj na specjalną okazję - wystarczającą okazją jest dzisiejszy dzień.
turkusowapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 10:03   #4159
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Masakra z suknią... ludzie są niepoważni. Po odbiorze radośnie opisałabym cały ten cyrk w internecie.

Co do roznoszenia wódki - u nas też sala nie ponosiła odpowiedzialności, więc zatrudniliśmy swojego "pana od wódki", który - z racji, że to znajomy rodziców - siedział normalnie ze wszystkimi przy stole. Nie chciałabym by wódkę roznosił np. któryś z ojców.
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-05, 10:04   #4160
fajita1
Wtajemniczenie
 
Avatar fajita1
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 2 125
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Dla mnie to absurd, szukałabym innej kelnerki. I ogólnie to nie spotkałam się z sytuacją, że obsługa odmawia roznoszenia wódki.
Nam od początku mówiła, że ona się tego nie podejmie i roznoszenie wódki jest po naszej stronie.

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;76886356]Fajita to może poszukajcie kogoś ze znajomych, sąsiadów? [/QUOTE]

Właśnie szukamy, ale jak się domyślacie zbyt wielu chętnych nie ma
__________________
Przestrzeń bez Ciebie - klaustrofobia
09.09.2017 ♥
fajita1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 10:18   #4161
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Szefowa mega niepoważna Jeśli nie ogarnia takiej rzeczy jak prowadzenie kalendarza, niech zostawi to komuś innemu.

Dam znać w czwartek jak będę po (będzie mi jeszcze wszywać najpewniej stanik). I mam nadzieję, że w poniedziałek odbiorę i będzie spokojnie wisiała już w szafie. Ale jestem dobrej myśli. Krawcowa bardzo sympatyczna i zorganizowana osoba
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 10:23   #4162
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Sskers,. masakra! Co to za podejście w ogóle? Chyba bym ich zastrzeliła.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 10:35   #4163
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Sskers Szok po prostu. Dawaj znać, obyś w poniedziałek już ją miała gotową

U nas wódkę nosili kelnerzy
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 11:06   #4164
malwina1927
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 191
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

U nas wódkę to kelner będzie roznosił, my ewentualnie będziemy mogli od czasu do czasu sami zaglądać ile jej poszło/zostało.

Co można dać świadkom jako podziękowanie? Będzie to małżeństwo, oprócz tego będą mieli też takie małe prezenciki jak pozostali goście, ale chcieliśmy ich jakoś tak bardziej wyróżnić...

A propo tych małych prezencików dla gości - nie będą one jednakowe, bo niektórzy będą sami, bez par, a te prezenciki to mamy jedną sztukę na parę, i tekst też jest zmieniony na liczbę poj (ktoś bez pary) i na liczbę mnogą (para). I chciałam zrobić/kupić takie karteczki (tylko, że też takich to nie ma gdzie znaleźć), żeby podpisać imionami danych osób/par....dajcie jakiś pomysł, bo już mam mętlik...a czas ucieka
malwina1927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 11:40   #4165
turkusowapoziomka
ż o n a i d e a l n a
 
Avatar turkusowapoziomka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z nad Wisły.
Wiadomości: 7 703
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Co to za podziękowanie?

Ja dziś odebrałam krówki z naszymi etykietami
__________________
Nie czekaj na specjalną okazję - wystarczającą okazją jest dzisiejszy dzień.
turkusowapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 11:47   #4166
malwina1927
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 191
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Źle się wyraziłam, te prezenciki to będą takie same tylko wierszyki będą się różniły, w zależności czy to para czy nie i chcieliśmy je zostawić na stołach (okrągłe) na środku i żeby sobie każdy wziął, bo nie będziemy mieć winietek kto gdzie ma siedzieć na danym krześle tylko taka mała tablica będzie na każdym stole i dane gości i niech sobie sami już siadają koło kogo chcą. No i te prezenciki zostawimy na środku każdego stołu i jak to zrobić, żeby każdy wiedział, że dany prezent jest dla niego, chodzi mi o te karteczki jak zrobi,c (podobne do winietek) i one muszą być zawiązane do tych prezentów.
malwina1927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 11:59   #4167
turkusowapoziomka
ż o n a i d e a l n a
 
Avatar turkusowapoziomka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z nad Wisły.
Wiadomości: 7 703
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez malwina1927 Pokaż wiadomość
Źle się wyraziłam, te prezenciki to będą takie same tylko wierszyki będą się różniły, w zależności czy to para czy nie i chcieliśmy je zostawić na stołach (okrągłe) na środku i żeby sobie każdy wziął, bo nie będziemy mieć winietek kto gdzie ma siedzieć na danym krześle tylko taka mała tablica będzie na każdym stole i dane gości i niech sobie sami już siadają koło kogo chcą. No i te prezenciki zostawimy na środku każdego stołu i jak to zrobić, żeby każdy wiedział, że dany prezent jest dla niego, chodzi mi o te karteczki jak zrobi,c (podobne do winietek) i one muszą być zawiązane do tych prezentów.
No to nie rozumiem w czym problem
Mamy Ci pomóc wymyślić te wierszyki czy co?
__________________
Nie czekaj na specjalną okazję - wystarczającą okazją jest dzisiejszy dzień.
turkusowapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 12:08   #4168
malwina1927
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 191
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Raczej wymyślić jak zrobić te karteczki z imionami gości samemu (to coś podobnego jak dawniej dawało się szyszki, zapakowane w folię, do tego wstążka i karteczka)


http://allegro.pl/hakuna-podziekowan...252180448.html chodzi o taką karteczkę

Edytowane przez malwina1927
Czas edycji: 2017-09-05 o 12:10
malwina1927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 12:12   #4169
turkusowapoziomka
ż o n a i d e a l n a
 
Avatar turkusowapoziomka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z nad Wisły.
Wiadomości: 7 703
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez malwina1927 Pokaż wiadomość
Raczej wymyślić jak zrobić te karteczki z imionami gości samemu (to coś podobnego jak dawniej dawało się szyszki, zapakowane w folię, do tego wstążka i karteczka)
A no ok to jak wygląda opakowanie? da się przyczepić sznureczek/wstążkę?
Proponuję po prostu w przygotowanym kartoniku z imionami i wierszykiem zrobić dziurkę dziurkaczem i przywiązać wstążką lub sznurkiem
__________________
Nie czekaj na specjalną okazję - wystarczającą okazją jest dzisiejszy dzień.
turkusowapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 19:41   #4170
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II

Właśnie. Najłatwiej samemu wydrukować, dziurka i wstążka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-24 11:28:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.