Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona III - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-20, 10:30   #391
Daria16071989
Zadomowienie
 
Avatar Daria16071989
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 762
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Hejka Laseczki.. Ale jestem zmęczona po tej wczorajszej komunii masakra... Nic mi się nie chce.. ;/ Dopiero się maluję..Chyba się wyszykuję dopiero na wieczór hahah bo z takim tempem to robię
Kochane trzymam za wizyte
Miłego dnia Wam życzę
__________________
Czas Nie Leczy Ran.. On Tylko Przyzwyczaja Do Bólu

Moje dwa aniołki:
25.02.2011 [*]
12.06.2011[*]
Daria16071989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 10:36   #392
shehzadi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 710
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
wylot mamy o 14 wykres prowadzę do jutra później już nie ma sensu bo zmiana klimatu nocne życie itd no i testów chyba też nie będę brać
I bardzo dobrze. Odstresujcie się i szalejcie.

Kasiahexe trzymam kciuki, żeby wszystko było ok. Jak się martwisz, to dzwoń do gina.
Toto masz rację - co kraj to obyczaj . A poza tym, co innego wieś a co innego miasto. Na wsi nadal panuje większy konserwatyzm i żadna dziewczyna nie wyszłaby bez chusty. W mieście - czemu nie .
__________________
[*]2.05.2011 Dawid
[*]29.11.2011 Dominika

shehzadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 10:46   #393
Kasiorek211
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 349
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Przeczytałam wszystko co naskrobałyście, ale oczywiście po drodze zapomniałam co której miałam napisać

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.
Kasiorek211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 10:55   #394
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

neska yyyy jak to się nie opalać?? hihi nie ma takiej opcji lecimy po to żeby się opalić odpocząć i coś zobaczyć

Nita no tak tyle że na olejek z avonu to już za późno ;/

Mam zamiar kupic jakąś z faktorem 6 i jakąś 30 2 lata temu kremowaliśmy się 30 przez pierwszy tydzień a później przez drugi 6 i nic się prawie nie opaliłam dopiero w ostatnim dniu jak się posmarowałam oliwką to mnei chwyciło delikatnie
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 11:07   #395
natalia_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 136
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

witam was kobitki

trzymam mocno za wasze wizyty, ale wam zazdroszę wizyt ja jeszcze 2 tygodnie muszę czekać

u nas strasznie zimno, agatka weź mnie ze sobą, ja chce do ciepełka

zapomniałam wam ostatnio napisać, że siara mi cieknie z piersi trochę szybko nie spodziewałam się, że to bedzie tak szybko
__________________
5.01.2011[*]
08.03.2015[*]

Mikołaj 19.11.2011
natalia_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 11:51   #396
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

mnie nic nie cieknie

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

hejo cos mało kulinarnie ostatnio

to u mnie dzisiaj właśnie upichcone spaghetti bolognesse
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 11:55   #397
shehzadi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 710
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
neska yyyy jak to się nie opalać?? hihi nie ma takiej opcji lecimy po to żeby się opalić odpocząć i coś zobaczyć

Nita no tak tyle że na olejek z avonu to już za późno ;/

Mam zamiar kupic jakąś z faktorem 6 i jakąś 30 2 lata temu kremowaliśmy się 30 przez pierwszy tydzień a później przez drugi 6 i nic się prawie nie opaliłam dopiero w ostatnim dniu jak się posmarowałam oliwką to mnei chwyciło delikatnie
Uważaj z tym słońcem . Ja używam ziaji - tej serii Sopot coś tam, coś tam. Bo są stosunkowo tanie, a jak Nita pisała, ponoć po 3 msc taki krem przestaje działać. Używam 30-tki, ale to dlatego, że się nie chcę opalić . A wg mojej siostry, która kiedyś się tymi składnikami kosmetyków interesowała i trochę się w temacie orientuje, nie ma wielkiej różnicy pomiędzy 30 a 50. Bo niby 30 chroni w 98% a 50 w 99%. Na ile to prawda - nie wiem.
__________________
[*]2.05.2011 Dawid
[*]29.11.2011 Dominika

shehzadi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 11:57   #398
kasiahexe
Zadomowienie
 
Avatar kasiahexe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 756
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Agatka ja jak byłam w Turcji to smarowałam sie 30 na pocztaku a potem juz 15 i wcale nie bylam jakos za mocno opalona hihi
__________________
Aniołek 09,01,2011

LIVKA jest juz z nami
kasiahexe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 12:04   #399
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cytat:
Napisane przez shehzadi Pokaż wiadomość
Uważaj z tym słońcem . Ja używam ziaji - tej serii Sopot coś tam, coś tam. Bo są stosunkowo tanie, a jak Nita pisała, ponoć po 3 msc taki krem przestaje działać. Używam 30-tki, ale to dlatego, że się nie chcę opalić . A wg mojej siostry, która kiedyś się tymi składnikami kosmetyków interesowała i trochę się w temacie orientuje, nie ma wielkiej różnicy pomiędzy 30 a 50. Bo niby 30 chroni w 98% a 50 w 99%. Na ile to prawda - nie wiem.

tez tak slyszalam , ze 30jest wystarczajaca , ze z tymi 50tkami to sciema
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 12:10   #400
sofciaa
Zadomowienie
 
Avatar sofciaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 417
GG do sofciaa
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Shehzadi, Toto1 co do wpuszczania do kościoła... myślę, że we wszystkich religiach powinny obowiązywać jasne zasady i kto ich się nie trzyma - nie wchodzi. U nas niby się wie, że a to trochę elegancko ale stonowanie w tą niedzielę iść... ale małolaty i tak robią po swojemu.
Nie mówię, żebym ja była chodząca świętość, bo kościoła dawno nie widziałam... ale no trzeba mieć jakiś szacunek i instynkt samozachowawczy.
Czytałam kiedyś super książkę Betty Mahmoody "Tylko razem z córką". Zdarzenia które opisywała miały miejsce w latach 80-dziesiątych w Iranie i jak dobrze pamiętam tam za fragment odkrytego ciała były surowe konsekwencje. Ale tak jak mówicie co kraj to obyczaj i cóż, czasy się zmieniają
__________________
"W życiu nie chodzi o to jak mocno możesz uderzyć, ale o to jak mocno możesz dostać i dalej iść do przodu."

25.02.2011 [*] Aniołek

Co nie zabije...


17.01.2012 Córcia
sofciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 12:15   #401
natalia_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 136
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
mnie nic nie cieknie

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

hejo cos mało kulinarnie ostatnio

to u mnie dzisiaj właśnie upichcone spaghetti bolognesse
jeśli chodzi o obiad to mam z wczoraj, rosół, piersi z kurczaka pieczone z mocarellą i koperkiem i pieczarkami z serem
a teraz robie ciasto bo na popoludnie jedziemy do teściów i planuję im zawieźć
__________________
5.01.2011[*]
08.03.2015[*]

Mikołaj 19.11.2011
natalia_23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 12:19   #402
Toto1
Zadomowienie
 
Avatar Toto1
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 1 579
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
hejo cos mało kulinarnie ostatnio
to u mnie dzisiaj właśnie upichcone spaghetti bolognesse
u mnie to samo co wczoraj baklazan nadziewany mieskiem z pietruszka, pomidorami i kardamonem mmmm

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
eee, ja nie idę do lekarza. Za to idę na spacer do koleżanki i kciuki sie przydadzą, żebym po drodze nie padła a kawałek mam
no tak to jest jak sie pisze posta prosto z lozka bez kawy
chodzilo mi o Nite
ale za ciebie tez potrzymam kciuki hahah

maaatko laski normalnie klebek nerwow ze mnie... sroda juz sie zbliza a ja zaczynam miec zle przeczucia....

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Sofciu niestety kraje jak Iran czy Irak dalej tkwia w jakims obledzie... tam malo co ma z religia wspolnego.. bo nikt mi nie powie ze Bog nakazuje mezowi oblewac zone kwasem... brrr cos strasznego, a najgorsze ze nikt na to nie reaguje... przymykaja oczy na wszystko...
__________________
لا إله إلا الله محمد رسول الله
Ahmed 10.05.2011



http://muslitotek.blogspot.com/
Toto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 12:23   #403
Kasiorek211
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 349
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cytat:
Napisane przez Toto1 Pokaż wiadomość
u mnie to samo co wczoraj baklazan nadziewany mieskiem z pietruszka, pomidorami i kardamonem mmmm



no tak to jest jak sie pisze posta prosto z lozka bez kawy
chodzilo mi o Nite
ale za ciebie tez potrzymam kciuki hahah

maaatko laski normalnie klebek nerwow ze mnie... sroda juz sie zbliza a ja zaczynam miec zle przeczucia....

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Sofciu niestety kraje jak Iran czy Irak dalej tkwia w jakims obledzie... tam malo co ma z religia wspolnego.. bo nikt mi nie powie ze Bog nakazuje mezowi oblewac zone kwasem... brrr cos strasznego, a najgorsze ze nikt na to nie reaguje... przymykaja oczy na wszystko...
A że przeczucia złe to znaczy że co???

ps. z góry przepraszam za ewentualny haos w moich wypowiedzich - nie spałam od 4 nocy po dłużej niż 3 godziny
Kasiorek211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 12:25   #404
kasiahexe
Zadomowienie
 
Avatar kasiahexe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 756
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

a ja wam powiem tak
mam nadzieje ze nikogo nie uraze
Moim zdanie wiara i kościół do ktorego sie chce przynalezec powinno sie wybierac jak sie osisgnie juz pelnoletośc umysłowa
dziwic sie ze w UK muzułmnki chodza w leginsach i szpilach jak to jest wolny kraj kazdy robi co chce a moze one wcale nie chca byc muzałmankami?? a musze bo tak rodzice karza?? tak samo jest w Polsce tylko w polsce jak i w Egipcie jest praktycznie jedna wiara uznawana przez panstwo i dlatego im jest latwiej. a w takim UK milion wiar a 3/4 społeczenstwa to ateisci:/ a wiec nie dziwmy sie ze muzułmanskie dziewczyny chca byc bardziej europejskie zyja w kraju europejskim i juz. w Egipcie, Pakstanie czy Iraku te dziewczyny sa wychowan tak od dziecka nigdy nie widzidział ze mozna zyc inaczej.
Dlatego dobry katolikiem czy muzułmaninem jest sie wtedy kiedy sie to wiare swiadomie wybiera i akceptuje do konca i z przkonaniem .
Dlatego tak podziwiam Toto :
__________________
Aniołek 09,01,2011

LIVKA jest juz z nami
kasiahexe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 12:33   #405
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cytat:
Napisane przez Toto1 Pokaż wiadomość

[/COLOR]Sofciu niestety kraje jak Iran czy Irak dalej tkwia w jakims obledzie... tam malo co ma z religia wspolnego.. bo nikt mi nie powie ze Bog nakazuje mezowi oblewac zone kwasem... brrr cos strasznego, a najgorsze ze nikt na to nie reaguje... przymykaja oczy na wszystko...
czytałam książkę "Spalona żywcem". O pakistańskich kobietach. O tym jak przedmiotowo się je traktuje. O tym, że są mniej wartościowe od zwierząt. Bo na zwierzętach można przecież zarobić, a kobieta - kosztuje. Przerażający jest fakt, że urodzenie się w rodzinie dziewczynki traktowane jest jak koszmar i dramat. O zabijaniu żon w imię honoru rodziny. Okaleczaniu i upodlaniu. Muszę Ci powiedzieć, że po jej przeczytaniu straciłam szacunek do Waszej wiary. (całe szczęście Ty pokazujesz nam jasną stronę Waszej wiary, i dzięki Ci za to, bo żyjemy, albo przynajmniej ja żyję w niewiedzy). Mimo to nie rozumiem dlaczego jest to tam dozwolone. Dlaczego te kobiety musza tak cierpieć?!! za co?!!
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 12:40   #406
kasiahexe
Zadomowienie
 
Avatar kasiahexe
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 756
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
czytałam książkę "Spalona żywcem". O pakistańskich kobietach. O tym jak przedmiotowo się je traktuje. O tym, że są mniej wartościowe od zwierząt. Bo na zwierzętach można przecież zarobić, a kobieta - kosztuje. Przerażający jest fakt, że urodzenie się w rodzinie dziewczynki traktowane jest jak koszmar i dramat. O zabijaniu żon w imię honoru rodziny. Okaleczaniu i upodlaniu. Muszę Ci powiedzieć, że po jej przeczytaniu straciłam szacunek do Waszej wiary. (całe szczęście Ty pokazujesz nam jasną stronę Waszej wiary, i dzięki Ci za to, bo żyjemy, albo przynajmniej ja żyję w niewiedzy). Mimo to nie rozumiem dlaczego jest to tam dozwolone. Dlaczego te kobiety musza tak cierpieć?!! za co?!!
też czytałam i czytałam duzo innych takich ksiazek :/
Tylko moim zdaniem to nie jest wina Wiary tylko kultury tradycji i zwyczajów:/
__________________
Aniołek 09,01,2011

LIVKA jest juz z nami
kasiahexe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 12:47   #407
Cookie24
Zadomowienie
 
Avatar Cookie24
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: zachodniopom.
Wiadomości: 1 884
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

shehzadi prezent sie podobal, mala powiedziala ze kolczyki sa w jej ulubionym kolorze hihihih
agatka zazdroszcze Tobie tych wakacji, ja na urlopie tylko o Bydgoszcz zahacze mam Nadzieje,ze wypoczniecie i naladujecie sie pozytywna energia
toto pamietaj, ze uratowac nas moze tyko spokoj nie zakladaj ,ze bedzie zle... Bo Bedzie dobrzeeee
za wszystkie wizyty..
Cos jeszcze mialam napisac.. ale nie mam dzis glowy.
Mam jakiegos dola ... ide przespac reszte tego dnia paskudnego, marna dzis ze mnie towarzyszka.
Cookie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 12:57   #408
Toto1
Zadomowienie
 
Avatar Toto1
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 1 579
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cytat:
Napisane przez Kasiorek211 Pokaż wiadomość
A że przeczucia złe to znaczy że co???

ps. z góry przepraszam za ewentualny haos w moich wypowiedzich - nie spałam od 4 nocy po dłużej niż 3 godziny
hehe a co pani prezes pilnowala towarzystwa ?
a zle przeczucia to...... no zle i juz

Cytat:
Napisane przez kasiahexe Pokaż wiadomość
Dlatego dobry katolikiem czy muzułmaninem jest sie wtedy kiedy sie to wiare swiadomie wybiera i akceptuje do konca i z przkonaniem .:
zgadzam sie z toba w 100%, czesto religia przekazywana z pokolenia na pokolenie traci swoja wartosc... inaczej jest jezeli rodzice tlumacza i ucza dzieci a nie tylko rzucaja "bo tak ma byc"...

Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
całe szczęście Ty pokazujesz nam jasną stronę Waszej wiary, i dzięki Ci za to, bo żyjemy, albo przynajmniej ja żyję w niewiedzy). Mimo to nie rozumiem dlaczego jest to tam dozwolone. Dlaczego te kobiety musza tak cierpieć?!! za co?!!
wiesz to dziala tak ze ta dobra strona islamu nie jest pokazywana bo jest nudna.. to tak ja sprzedawanie sensacji. np nikt nie wspomni ze facet pobil swoja zone dopoki... nie okaze sie ze jest muzulmaninem
aczkolwiek sytuacje opisywane w tych ksiazkach istnieja... i to nagminnie. niestety nie ma to przelozenia w religii. ale o tym nikt nie wspomina..
a dlaczego kobiety musza cierpiec?? tez chcialabym to wiedziec..

Cytat:
Napisane przez kasiahexe Pokaż wiadomość
też czytałam i czytałam duzo innych takich ksiazek :/
Tylko moim zdaniem to nie jest wina Wiary tylko kultury tradycji i zwyczajów:/
__________________
لا إله إلا الله محمد رسول الله
Ahmed 10.05.2011



http://muslitotek.blogspot.com/
Toto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 13:19   #409
Kasiorek211
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 349
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cytat:
Napisane przez Toto1 Pokaż wiadomość
hehe a co pani prezes pilnowala towarzystwa ?
a zle przeczucia to...... no zle i juz
eeee tam, jak tylko złe to nie masz się czym przejmować. Co innego gdybyś jakąś teorię wymyśliła ...? A takiej mam nadzieję, że nie masz
a pilnować trzeba było ale sama przy tym nieźle się bawiłam. Od środy Tż bolą rosnące ósemki więc oboje spaliśmy tylko kawałkami, później 2 noce szaleliśmy a wczoraj wracałam 300 km jako kierowca...padam na twarzyczkę.

No i jasna sprawa , że od 7:30 w pracy jestem

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
mnie nic nie cieknie

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

hejo cos mało kulinarnie ostatnio

to u mnie dzisiaj właśnie upichcone spaghetti bolognesse
No właśnie, co ja będę dzisiaj jadła ??? W lodówce tylko światełko zostało
Kasiorek211 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 13:26   #410
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

TOTO - ja gdziesz przeoczylam co to za sądny dzien w środe ? jakies wyniki badań ?
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 13:37   #411
natalia_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 136
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cookie24 jak twoja karta obiegowa ??

Toto zobaczysz bedzie wszystko dobrze
__________________
5.01.2011[*]
08.03.2015[*]

Mikołaj 19.11.2011
natalia_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 13:38   #412
shehzadi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 710
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Sofciaa u nas jakoś w kościołach strój traktuje się po macoszemu. Rzadko ktoś zwróci uwagę osobie niestosownie ubranej. Jasne, powinno być inaczej, ale kto by miał to egzekwować.
Toto Ty się nie denerwuj. Spokój ma być!
Kasiorek a co Ty tak balujesz?

Cytat:
Napisane przez kasiahexe Pokaż wiadomość
a ja wam powiem tak
mam nadzieje ze nikogo nie uraze
Moim zdanie wiara i kościół do ktorego sie chce przynalezec powinno sie wybierac jak sie osisgnie juz pelnoletośc umysłowa
dziwic sie ze w UK muzułmnki chodza w leginsach i szpilach jak to jest wolny kraj kazdy robi co chce a moze one wcale nie chca byc muzałmankami?? a musze bo tak rodzice karza?? tak samo jest w Polsce tylko w polsce jak i w Egipcie jest praktycznie jedna wiara uznawana przez panstwo i dlatego im jest latwiej. a w takim UK milion wiar a 3/4 społeczenstwa to ateisci:/ a wiec nie dziwmy sie ze muzułmanskie dziewczyny chca byc bardziej europejskie zyja w kraju europejskim i juz. w Egipcie, Pakstanie czy Iraku te dziewczyny sa wychowan tak od dziecka nigdy nie widzidział ze mozna zyc inaczej.
Dlatego dobry katolikiem czy muzułmaninem jest sie wtedy kiedy sie to wiare swiadomie wybiera i akceptuje do konca i z przkonaniem .
Dlatego tak podziwiam Toto :
Zgadzam się w 100%. Do wiary nikogo nie zmusisz. A "suszenie głowy" nic nie da. Do mnie przemawiają słowa "po owocach ich poznacie" .
Lucy Toto ma rację. Media pokazują tylko najgorszą stronę - tak Islamu jak i Katolicyzmu. Bo to jest ciekawsze. Jasne, takie historie, o których mówisz zdarzają się, a nie powinny. I prawda, że to kwestia chorych tradycji a nie religii. Jeżeli chodzi o Pakistan, o nim coś wiem, więc mogę się wypowiedzieć, to największym problemem jest tam bieda i analfabetyzm (dotykający 50% społeczeństwa). Jeżeli nie masz co dać swojemu dziecku do jedzenia i widzisz, że ono umiera z głodu, a tu przychodzi do Ciebie gościu i mówi - idź się wysadź, to Twoja rodzina dostanie pieniądze - to jest Ci już obojętne, po co to robisz. A niestety takie sytuacje są w Pakistanie codziennością. Nie widzisz innej drogi wyjścia, nie ma pracy a ty do tego nie masz żadnego wykształcenia i wierzysz w to, co ci inni powiedzą. A jeżeli chodzi o kobiety, to różnie z tym bywa - niektóre są traktowane tak tragicznie jak mówisz, a niektóre, jak np. bratowa Tża umieją się ustawić. Brat Tża zatrudnił służącą, bo dla żony jest za gorąco na pranie i prasowanie . A w prezencie ślubnym dostała biżuterię za 35 tys. zł . Moja rodzina się ze mnie nabija, że ja się tak nie ustawiłam .

Ale się rozpisałam. Wybaczcie.
__________________
[*]2.05.2011 Dawid
[*]29.11.2011 Dominika

shehzadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 14:29   #413
bacharybnik
Zadomowienie
 
Avatar bacharybnik
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 466
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Ja właśnie dostałam strój kąpielowy i spodnie ciążowe które kupiłam na allegro
Musiałam trochę czekać na przesyłkę bo zawsze wybieram najtańszą

____________________

"Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę
Ja o Twoje zdrowie najgoręcej proszę
Jestem przy Tobie od pierwszego grama
Tyś moje dziecko, a ja…Twoja mama"

17.09.2006 Kamilek
07.11.2010[*] Mój Aniołek
10.02.2011[*] Mój Aniołek
bacharybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 14:53   #414
amilcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amilcia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 297
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Witajcie.
Dzięki za trzymanie kciuków - pomogło.

Dzidziuś rozwija się dobrze, rośnie. Torbiel jeszcze się nie wchłonęła ale dalej mam brać luteinę i będzie ok.
Niestety, grzybek mnie polubił. Dalej Natamycyna, krem i tantum rossa. I jeszcze dostałam jeszcze coś na odkażenie dróg moczowych bo mam bakterie w moczu i czasem boli mnie prawa nerka. Mam też u internisty zrobić kontrolne usg nerki.
Kolejna wizyta za 3 tygodnie

Kasia - umów się do gina wcześniej, ta infekcja jest okropna, lepiej szybciej w razie, gdyby to u Ciebie też było coś zadziałać.
agatka - udanego urlopu, wypoczywaj i ćwicz

basia - pochwal się zakupami

neska - czy to znaczy, że koniec leczenia i możesz się starać?

toto - co to za złe przeczucia ? będzie wszystko dobrze. Ani się wasz źle myśleć !!!

Dziewczyny - przytyłam kilogram w dwa tygodnie - szok!!!

Edytowane przez amilcia
Czas edycji: 2011-06-20 o 15:01
amilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 15:01   #415
bacharybnik
Zadomowienie
 
Avatar bacharybnik
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 466
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cytat:
Napisane przez amilcia Pokaż wiadomość
Witajcie.
Dzięki za trzymanie kciuków - pomogło.

Dzidziuś rozwija się dobrze, rośnie. Torbiel jeszcze się nie wchłonęła ale dalej mam brać luteinę i będzie ok.
Niestety, grzybek mnie polubił. Dalej Natamycyna, krem i tantum rossa. I jeszcze dostałam jeszcze coś na odkażenie dróg moczowych bo mam bakterie w moczu i czasem boli mnie prawa nerka. Mam też u internisty zrobić kontrolne usg nerki.
Kolejna wizyta za 3 tygodnie

Kasia - umów się do gina wcześniej, ta infekcja jest okropna, lepiej szybciej w razie, gdyby to u Ciebie też było coś zadziałać.
agatka - udanego urlopu, wypoczywaj i ćwicz

basia - pochwal się zakupami
Super, że dzidziuś rośnie Ty już masz wizytę za sobą a ja się jeszcze stresuję co mi lekarz jutro powie.
Jutro rano idę sobie zrobić badanie moczu bo podejrzewam że też mam tam jakieś bakterie. Później z wynikami prosto do lekarza.

Teraz idę się położyć bo spać mi się chce, pod wieczór pochwalę się zakupami

____________________

"Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę
Ja o Twoje zdrowie najgoręcej proszę
Jestem przy Tobie od pierwszego grama
Tyś moje dziecko, a ja…Twoja mama"

17.09.2006 Kamilek
07.11.2010[*] Mój Aniołek
10.02.2011[*] Mój Aniołek
bacharybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 15:08   #416
amilcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amilcia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 297
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Basiu- mi lekarka mówiła, że w ciąży bakterie i grzyby nas bardzo lubią i to częsta przypadłość, nie martw się. Miłego odpoczynku.
amilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 15:21   #417
Toto1
Zadomowienie
 
Avatar Toto1
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 1 579
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

dzieki dziewuchy za postawienie mnie do pionu

kasiorku nowej teorii nie mam caly czas chodza mi te dwie... ze albo za mala przerwa po antybiotyku byla albo ta bardziej niedorzeczna ze nie moge miec synow....

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
TOTO - ja gdziesz przeoczylam co to za sądny dzien w środe ? jakies wyniki badań ?
tak Nitus wyniki badan z sekcji, no i powiedza co tam w tych chromosomach sie po...psulo ze synek nie dal rady..
poza tym to pierwsza wizyta u gina po porodzie.. no i stracha mam jak cholera... boje sie uslyszec ze to cos jednak u nas nie gra...

Cytat:
Napisane przez shehzadi Pokaż wiadomość
Brat Tża zatrudnił służącą, bo dla żony jest za gorąco na pranie i prasowanie . A w prezencie ślubnym dostała biżuterię za 35 tys. zł .
heh, ja do tej pory mezowi wypominam ze ozenil sie ze mna bo taniej bylo . mi kurna zlota nie kupowal.. a tam to musowo inaczej slubu nie bedzie

Cytat:
Napisane przez amilcia Pokaż wiadomość
Dzidziuś rozwija się dobrze, rośnie.
nooo to super. wiedzialam ze z dzidziolem wszystko ok to teraz sie odgrzybiaj mala ktory to tydzien u Ciebie??

dobra spadam do sklepu... frytek mi sie zachcialo a ziemniorow brak
__________________
لا إله إلا الله محمد رسول الله
Ahmed 10.05.2011



http://muslitotek.blogspot.com/
Toto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 16:20   #418
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Hejo jestem i Ja
po wizycie

- potwierdzone , będzie dziewczynka
- ma ok 22 cm
- waży juz prawie pół kilo

Ma się dobrze , wypisala mi luteine mam sobie brac przed podróza na wczasy , wziac ze soba nospe
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 16:24   #419
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Hej
Amilcia super że jest wszystko ok
Kasiahexe trzymam za Ciebie żeby było dobrze
Toto Ty nie świruj bo na bank jest wszystko dobrze a to był tylko przypadek tak trzeba sobie tłumaczyć bo inaczej można zwariować!! daj mi znać sms jak po wizycie ok??

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
Hejo jestem i Ja
po wizycie

- potwierdzone , będzie dziewczynka
- ma ok 22 cm
- waży juz prawie pół kilo

Ma się dobrze , wypisala mi luteine mam sobie brac przed podróza na wczasy , wziac ze soba nospe
super tak się cieszę właśnie o Tobie myślałam

A my z Tż byliśmy na zakupach pochodziliśmy po sklepach za olejkami i w końcu nie kupiliśmy ani jednego bo wydawało nam się za drogo a w pierwszym sklepie (tesco) było najtaniej nawet taniej niż w rossmanie
Poprzymierzałam stroje kąpielowe i co?? oczywiście nie kupiłam hehe ale jutro pojedziemy przez miasto więc wyskoczę i kupię na szybkiego


Byliśmy też w Kościele pomodlić się i za Nas i za Was też oczywiście się pomodliłam nawet zapaliliśmy 2 świeczki
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK

Edytowane przez agatkaa1
Czas edycji: 2011-06-20 o 16:26
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 16:39   #420
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Super że wizyty udane Basia, czekamy na Twoją jutro

kurde, ktoś jeszcze miał iść dziś na wizytę

Toto, środa blisko, to dobrze, potem będziesz wiedziała na jakim wózku jedziesz
Agata, a jak byś mnie do walizki schowała i przemyciła jakoś?? Bo ja potrzebuję słońca...

ja jestem zakręcona, masakra, czuję się fatalnie, przez weekend też nieciekawie było. A wydawałoby się że już powinno przechodzić bo dzisiaj 11t3d

aa, byłam w centrum handlowym i są takie wyprzedaże że nie mogłam się powstrzymać i kupiłam komplecik dla fasolki... normalnie oglądałam te ciuszki i nie mogłam się zdecydować. Nawet za bardzo nie wiedziałam na jaką wielkość itp. Kompletnie jestem zielona w kwestii dzieci...
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015

Edytowane przez inutil
Czas edycji: 2011-06-20 o 16:40
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:22.