Bukiet ślubne we wlasnym wykonaniu - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-14, 18:30   #391
kwiatuszek78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 10
Dot.: Bukiet ślubne we wlasnym wykonaniu

Dzięki za podpowiedż jak go zrobie to wrzuce fotki ślub mamy 2 lipca i jusz niemoge się doczekać.My za wszystko płacimy sami idziemy pokosztach bukiet i ozdoby na samochód zrobie sama,samochód od naszego świadka a fotografką bedzie moja kuzynka(fotografia to jej pasja),byliśmy na weselach dużych na których niby było fajnie ale brakowało klimatu tego czegoś.Kasa to nie wszystko,weżmy sprawy w swoje ręce a bedzie lepiej niż jakby nam zrobili zawodowcy!!pozdrawiam wszystkie obecne i przyszłe panny młode
kwiatuszek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 20:03   #392
benka99
Rozeznanie
 
Avatar benka99
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 654
Dot.: Bukiet ślubne we wlasnym wykonaniu

Jeżeli zawoskujemy końcówki łodyg to potem nie ma sensu wkładanie ich do wody?
__________________
Nasz ślub 27.08.2011r.
Maksio - 31.05.2012
benka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 21:23   #393
asiulka18881
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Bukiet ślubne we wlasnym wykonaniu

Mi się wydaje że nie ma sesu bo woda nie dostanie się do kwiatka..
83mika- bardzo dziękuję
Na Allegro widziałam bardzo tanie szpilki z ładną końcówką więc nadadzą się albo do łodyg albo nawet wstążkę ładnie przypiąć
asiulka18881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 11:50   #394
83mika
Raczkowanie
 
Avatar 83mika
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 458
Dot.: Bukiet ślubne we wlasnym wykonaniu

Na pewno nie ma sensu, kwiatek się nie napije a dodatkowo wosk może się pokruszyć
83mika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 16:41   #395
freudka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: opole też:)
Wiadomości: 119
Dot.: Bukiet ślubne we wlasnym wykonaniu

ARTystka25
dziękuję za szczegółową instrukcję, myślę że mi się uda mam jeszcze takie pytanko czy zanim dam na końcówki te koraliki to moge je jeszcze na wszelki wypadek zawoskować? bardzo sie boję, że jednak pobrudzę sukienkę...
freudka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-25, 22:10   #396
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Bukiet ślubne we wlasnym wykonaniu

Cytat:
Napisane przez Gaabbi Pokaż wiadomość
Jest to przede wszystkim wina hurtowników i tych, którzy na giełdzie sprzedają kwiatki każdemu, a nie tylko osobom prowadzącym określoną działalność gospodarczą. .
Mnie by i tak sprzedali - w działalności mam obrót materiałem roślinnym, czy jak to klasyfikacja określa.
W Poznaniu kwiaty można kupić albo na profesjonalnej giełdzie, albo na specjalnym targowisku - tam sprzedają ci, których nie stać lub nie chcą zapłacić Giełdzie na Franowie za boks.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 18:00   #397
wielbicielka_stokrotek
Raczkowanie
 
Avatar wielbicielka_stokrotek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 156
Dot.: Bukiet ślubne we wlasnym wykonaniu

ja będę sama robiła bukiet. już byłam na giełdzie kwiatów. mój będzie z gerber. kupiłam 20 szt za 10zł stoją już 4 dzień w wazonie i są śliczne nie zmieniły wyglądu
__________________



chcesz się znaleźć w świcie naturalnego piękna Marizy
napisz do mnie



zapraszam www.pieknazmariza.klubmariza.pl

wielbicielka_stokrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-18, 19:45   #398
damianowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 199
Dot.: Bukiet ślubne we wlasnym wykonaniu

Cytat:
Napisane przez wielbicielka_stokrotek Pokaż wiadomość
ja będę sama robiła bukiet. już byłam na giełdzie kwiatów. mój będzie z gerber. kupiłam 20 szt za 10zł stoją już 4 dzień w wazonie i są śliczne nie zmieniły wyglądu
To koniecznie wklej zdjęcie
Życzę powodzenia

A cena gerber powalająca
__________________
Mój dzień kwiecień 2012
damianowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 20:40   #399
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Bukiet ślubne we wlasnym wykonaniu

20 gerber za 10 zeta to 20 starych gerber ... na bank , do slubnego radze kupic droższe
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 09:05   #400
wielbicielka_stokrotek
Raczkowanie
 
Avatar wielbicielka_stokrotek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 156
Dot.: Bukiet ślubne we wlasnym wykonaniu

Cytat:
Napisane przez kasiulka Pokaż wiadomość
20 gerber za 10 zeta to 20 starych gerber ... na bank , do slubnego radze kupic droższe

mhm... nie wiem co na to odpowiedzieć. oznaczałoby to, że wszyscy sprzedawcy na tej giełdzie sprzedawali stare gerbery bo ceny były od 0,50 zł do 0,80 zł w zależności od wielkości kwiatka. dziś jest 4 dzień kiedy stoją w moim wazonie i żadna z 20 sztuk nie zwiędła. ale może i były stare
__________________



chcesz się znaleźć w świcie naturalnego piękna Marizy
napisz do mnie



zapraszam www.pieknazmariza.klubmariza.pl

wielbicielka_stokrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 09:27   #401
damianowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 199
Dot.: Bukiet ślubne we wlasnym wykonaniu

Cytat:
Napisane przez wielbicielka_stokrotek Pokaż wiadomość
mhm... nie wiem co na to odpowiedzieć. oznaczałoby to, że wszyscy sprzedawcy na tej giełdzie sprzedawali stare gerbery bo ceny były od 0,50 zł do 0,80 zł w zależności od wielkości kwiatka. dziś jest 4 dzień kiedy stoją w moim wazonie i żadna z 20 sztuk nie zwiędła. ale może i były stare
wiesz ja też miałam być przyjemność być na giełdzie i za taką cenę nie kupisz na bank chyba że staruchy jakieś
No ale może na innych giełdach byliśmy
__________________
Mój dzień kwiecień 2012
damianowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-19, 10:59   #402
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Bukiet ślubne we wlasnym wykonaniu

no własnie, moze inna giełda ,. u nas takich cen nie ma chyba ze staruchy
ze starymi gerberami jest tak ze jak je odłaczysz od wody to w krótkim czasie lubią smetnie zwieszac łebki ale oczywiscie choice is yours. Powodzenia
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 11:51   #403
wielbicielka_stokrotek
Raczkowanie
 
Avatar wielbicielka_stokrotek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 156
Dot.: Bukiet ślubne we wlasnym wykonaniu

kurcze no powiem Wam, że ciekawa sprawa

ja napewno na kwiatach oszczędzać nie będę, ale jak napisałam wcześniej droższych gerber nie było
__________________



chcesz się znaleźć w świcie naturalnego piękna Marizy
napisz do mnie



zapraszam www.pieknazmariza.klubmariza.pl

wielbicielka_stokrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 11:57   #404
wielbicielka_stokrotek
Raczkowanie
 
Avatar wielbicielka_stokrotek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 156
Dot.: Bukiet ślubne we wlasnym wykonaniu

widzę że orientujecie się w temacie dlatego chciałam zasięgnąć porady jak nazywają się te kwiaty i jak one się zachowują
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bukiet ślubny 2.jpg (2,8 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet ślubny 3.jpg (2,4 KB, 57 załadowań)
__________________



chcesz się znaleźć w świcie naturalnego piękna Marizy
napisz do mnie



zapraszam www.pieknazmariza.klubmariza.pl

wielbicielka_stokrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 13:43   #405
83mika
Raczkowanie
 
Avatar 83mika
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 458
Dot.: Bukiet ślubne we wlasnym wykonaniu

Te kwiaty nazywają się Cantedeskia, zwana kalią lub kallą, (wg znawców błędne jest takie nazywanie) najczęściej osiągają wysokość do 80 cm. Są to wytrzymałe kwiaty, bardzo często stosowane teraz w florystyce, dawniej uważane raczej za kwiaty "cmentarne". Występują w bardzo szerokiej palecie kolorów od białego po nawet bardzo ciemny, prawie że czarny. Można wykonywać z nich przeróżne kompozycje. Od takich na prezentowanych zdjęciach do bukietów z wywiniętymi łodygami, poprzez kompozycje w naczyniach. Mając trochę umiejętności wiedzy na temat tych kwiatów można wyczarować przepiękne kompozycje.
Gdybyś chciała wykonać bukiet taki jak na zdj to jest to do zrobienia, musisz pamiętać o zabezpieczeniu końcówek, ponieważ mogą troszkę brudzić lub się "rozstrzelić"
83mika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 20:09   #406
muuachh
Raczkowanie
 
Avatar muuachh
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 249
Dot.: Bukiet ślubne we wlasnym wykonaniu

Witajcie
ja mam ślub w przyszłym roku a juz wiem jaka chcę wiazankę ale nie dam rady pewnie zrobic jej sama pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Wiazanka_Slubna_33_frezje_anthurium_eustoma.jpg (80,1 KB, 201 załadowań)
muuachh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 04:31   #407
83mika
Raczkowanie
 
Avatar 83mika
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 458
Dot.: Bukiet ślubne we wlasnym wykonaniu

Cytat:
Napisane przez muuachh Pokaż wiadomość
Witajcie
ja mam ślub w przyszłym roku a juz wiem jaka chcę wiazankę ale nie dam rady pewnie zrobic jej sama pozdrawiam
Piękny bukiet, myśle, że nie miałabyś z nim wiekszego problemu. Bukiet składa się z takich kwiatów jak"anthurium różowe, śniadek, eustoma różowa, frezje, ruscus. Do okoła jest kryza z organzy. Najłatwiej było by wykonać ten bukiet układając w dłoni, dokladając stopniowo kwiaty i oplatając materiałem a następnie ładnie wykończyc rączke wstążką. Moża również ułozyć bukiet w mikrofonie. Bykiet na zdj jest bardzo ladny jednak do końca niedopracowny, ktoś zapomniał o wykończyć rączkę
83mika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 04:59   #408
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Bukiet ślubne we wlasnym wykonaniu

Cytat:
Napisane przez 83mika Pokaż wiadomość
Najłatwiej było by wykonać ten bukiet układając w dłoni, dokladając stopniowo kwiaty
pod warunkiem ze ma się opanowaną technikę skretoległą bo zamiast biedermeierowskiej "kuleczki" wyjdzie jajo albo jesczcze cos gorszego ... nie wprawionym polecam raczej mikrofon. Tylko zastanowcie sie dobrze czy to naprawde taniej was wyjdzie - wszystkie te rosliny kupuje sie na giełdzie na paczki - 4 paczki kwiatów, ruskus, mikrofon, kryza, wstażka, klej...+ 2 rundki na giełdę bo najpierw trzeba pocwiczyc jak sie tego wczesniej nie robiło. Nikogo nie namawiam ani nie agituje ale naprawde taniej wyjdzie w kwiaciarni
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 07:14   #409
damianowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 199
Dot.: Bukiet ślubne we wlasnym wykonaniu

Cytat:
Napisane przez muuachh Pokaż wiadomość
Witajcie
ja mam ślub w przyszłym roku a juz wiem jaka chcę wiazankę ale nie dam rady pewnie zrobic jej sama pozdrawiam
Wydaje mi się, że zmienisz zdanie, najpierw suknia a potem bukiet bo ten niekoniecznie musi pasować do sukni.
A znawcą nie jestem, ale taka plastikowa rączka i ktoś to do internetu wrzuca a organza w bukiecie ślubnym to też chyba lata 80 - te
__________________
Mój dzień kwiecień 2012
damianowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-26, 09:58   #410
muuachh
Raczkowanie
 
Avatar muuachh
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 249
Dot.: Bukiet ślubne we wlasnym wykonaniu

Cytat:
Napisane przez damianowa Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że zmienisz zdanie, najpierw suknia a potem bukiet bo ten niekoniecznie musi pasować do sukni.
A znawcą nie jestem, ale taka plastikowa rączka i ktoś to do internetu wrzuca a organza w bukiecie ślubnym to też chyba lata 80 - te
mikrofon zawsze mozna obwiazac a reszta mi sie podoba, kazdy jak widzisz ma inny gust, jednym sie podoba innym nie...a sukienkę juz tez mam upatrzona więc jak widzisz mam juz wszystko zaplanowane
muuachh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 14:41   #411
83mika
Raczkowanie
 
Avatar 83mika
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 458
Dot.: Bukiet ślubne we wlasnym wykonaniu

Taki bukiet będzie pasował do większości sukien ślubnych, w razie czego zawsze można wypuścić kilka dłuśszych gałązek i zrobić bukiet kaskadowy
83mika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-02, 18:22   #412
marylka80
Zadomowienie
 
Avatar marylka80
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 740
Dot.: Bukiet ślubne we wlasnym wykonaniu

Hej dziewczyny, mam pytanko do was, bo planuje na swoj slub zrobic sama bukiet. Dzis zrobilam probny (zdjecia ponizej), tylko mam teraz problem, bo uzylam kwiatkow takich jakie byly dzis w kwiaciarni i teraz nie wiem czy one beda dostepne na poczatku czerwca...wiem ze z rozami i eustomami nie bedzie problemu, ale co z hortensja i slonecznikami miniaturkowymi, zna sie ktos tutaj na tym?
No i tam jeszcze jest jeden kwiatek ktory nawet nie wiem jak sie nazywa, takie niebieski drobne kwiatuszki ( troche podoby do czosnku, z dluga lodyga).
Za wszystkie informacje z gory dziekuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Sofi Nr-0029.jpg (90,0 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sofi Nr-0030.jpg (101,8 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sofi Nr-0037.jpg (95,3 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sofi Nr-0028.jpg (106,7 KB, 66 załadowań)

Edytowane przez marylka80
Czas edycji: 2011-08-02 o 18:23
marylka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 17:39   #413
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: Bukiet ślubne we wlasnym wykonaniu

Mnie marzy się bukiet z tulipanów. Ślub jest w maju więc nie powinno być problemu z ich kupnem. Zdecydowałam, że bukiet zrobię sama - będą trzy kolory: fukcja, jaśniejszy róż i może 3 białe zupełnie luźno związane wstążką. Bukiet ma wytrzymać w kościele, a później wystarczy, że będzie stał w wodzie... Podobno kwiaty należy trzymać w lodówce, owinięte papierem wtedy dłużej zachowają świeżość.

Pozdrawiam
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 14:22   #414
angelkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar angelkaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk :)
Wiadomości: 2 910
Dot.: Bukiet ślubne we wlasnym wykonaniu

Cytat:
Napisane przez ewuszkaaa Pokaż wiadomość
Mnie marzy się bukiet z tulipanów. Ślub jest w maju więc nie powinno być problemu z ich kupnem. Zdecydowałam, że bukiet zrobię sama - będą trzy kolory: fukcja, jaśniejszy róż i może 3 białe zupełnie luźno związane wstążką. Bukiet ma wytrzymać w kościele, a później wystarczy, że będzie stał w wodzie... Podobno kwiaty należy trzymać w lodówce, owinięte papierem wtedy dłużej zachowają świeżość.

Pozdrawiam
Nie bardzo się opłaca robić bukiet z kilku kolorów tulipanów samemu, ponieważ pamiętaj, że tulipany pakowane są po 20 szt. w paczce. No chyba, że będziesz miała do czego wykorzystać resztę to wtedy może to być opłacalne

aaa i dziewczyny nie wierzcie tak hurtownikom z giełdy! na pierwszy rzut oka kwiaty mogą wydawać się śliczne i świeże, a tak na prawdę wcześniej leżały miesiąc w chłodni i jak tylko wyjrzą na światło dzienne stracą swój 'blask'. Floryści mają wprawne oko i potrafią wychwycić takie 'perełki' of course nie twierdzę, że Wy nie

Pozdrawiam i życzę powodzenia w tworzeniu bukietów ślubnych
__________________



angelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 07:25   #415
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: Bukiet ślubne we wlasnym wykonaniu

@Angelkaa
Nie bylam jeszcze na gieldzie kwiatowej, wiec dziekuje za informacje, ze pakuja po 20 szt. Ja akurat wykorzystam 3 kolory poniewaz chce, zeby na stolach w walonach staly luzno ulozone tulipany.

Poniewaz to sa zdecydowanie moje ulubione kwiaty i beda w sezonie mam zamiar je najpierw "przetestowac", czyli jak piszesz wystawic na swiatlo dzienne i zobaczyc co sie stanie, a takze zrobic probna wiazanke.

Na youtube jest wiele filmow instruktazowych o tym jak samemu robic bukiety (wiekszosc po angielsku).

Pozdrawiam
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 16:17   #416
freudka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: opole też:)
Wiadomości: 119
Dot.: Bukiet ślubne we wlasnym wykonaniu

Cześć kilka postów wcześniej zamieściłam zdjęcie bukietu jaki mi się marzył, a w załączniku fotka tego co sama stworzyłam, miało być ze samych słoneczników, ale jak zobaczyłam tę piękną eustomę, to nie mogłam się powstrzymać. Wiem, że nie jest idealny i można przyczepić się do szczegółów, ale pragnę zaznaczyć, że mi bardzo się podobał jak i większości gościom. wcześniej nie robiłam próbnego i w ogóle to mój debiut jeśli chodzi o bukiety(wczesniej robiłam tylko deko Kościoła)
Tak, więc głównie zamieszczam zdjęcie po to żeby się pochwalić co miałam w ręce w dniu ślubu, ale za wszelkie wskazówki i konstruktywną krytykę będę wdzięczna. BUZIAKI
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg slo.jpg (63,4 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg slo2.jpg (111,0 KB, 161 załadowań)
freudka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 09:05   #417
muuachh
Raczkowanie
 
Avatar muuachh
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 249
Dot.: Bukiet ślubne we wlasnym wykonaniu

Cytat:
Napisane przez freudka Pokaż wiadomość
Cześć kilka postów wcześniej zamieściłam zdjęcie bukietu jaki mi się marzył, a w załączniku fotka tego co sama stworzyłam, miało być ze samych słoneczników, ale jak zobaczyłam tę piękną eustomę, to nie mogłam się powstrzymać. Wiem, że nie jest idealny i można przyczepić się do szczegółów, ale pragnę zaznaczyć, że mi bardzo się podobał jak i większości gościom. wcześniej nie robiłam próbnego i w ogóle to mój debiut jeśli chodzi o bukiety(wczesniej robiłam tylko deko Kościoła)
Tak, więc głównie zamieszczam zdjęcie po to żeby się pochwalić co miałam w ręce w dniu ślubu, ale za wszelkie wskazówki i konstruktywną krytykę będę wdzięczna. BUZIAKI
bardzo ładny i ciekawy...zwłaszcza, że łodygi przyciełaś nierówno i fajnie to wyszło


---------dodane---------
znalazłam fajna stronke z bukietami, jest wiele ciekawych pomysłów na bukiet ślubny
http://poznan.forumslubne.pl/printvi...c6284607094d57

Edytowane przez muuachh
Czas edycji: 2011-08-25 o 09:13
muuachh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 21:57   #418
muuachh
Raczkowanie
 
Avatar muuachh
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 249
Dot.: Bukiet ślubne we wlasnym wykonaniu

dodaje zdjecia moich bukietów, które sama zrobilam dla pań prowadzących moje szkolenie...ten drugi nie jest jednak dokonczony bo potem dodałam jeszcze wykonczenie łodyg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 009.jpg (38,2 KB, 191 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 016.jpg (36,9 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 015.jpg (37,2 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 013.jpg (166,0 KB, 142 załadowań)
muuachh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 13:28   #419
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Bukiet ślubne we wlasnym wykonaniu

wywaliłabym te śmigła , tnz. chciałam powiedziec trzmielinę .. kompletnie tu nie pasuje.
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 15:45   #420
angelkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar angelkaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk :)
Wiadomości: 2 910
Dot.: Bukiet ślubne we wlasnym wykonaniu

Cytat:
Napisane przez kasiulka Pokaż wiadomość
wywaliłabym te śmigła , tnz. chciałam powiedziec trzmielinę .. kompletnie tu nie pasuje.
To samo chciałam powiedzieć
__________________



angelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-06 13:47:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.