ALBOTHYL - globulki na bakteryjne zapalenie pochwy i upławy - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-05, 17:59   #391
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: ALBOTHYL - globulki na bakteryjne zapalenie pochwy i upławy

Cytat:
Napisane przez lapida Pokaż wiadomość
ja nie wiem, o jakim brudzeniu mowa, bo u mnie nic kolorowego nie wypływało..
jedynie zalewały mnie 'wody' - tzn byłam o wiele bardziej nawilżona niż zazwyczaj, wkładka to było za malo, potrzebowałam podpaski, ale nic nie barwiło
Nie wiem czy o barwienie chodzi - po pierwszym dniu po nocy cała podpaska była zmoczona
Ale miałam wrażenie - być może mi się wydawało, że mnie szczypało jak mi gdzieś tam spływało koło pośladków..
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 21:17   #392
niut80
Zadomowienie
 
Avatar niut80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: ALBOTHYL - globulki na bakteryjne zapalenie pochwy i upławy

.

Edytowane przez niut80
Czas edycji: 2018-09-01 o 23:30
niut80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 22:23   #393
lapida
Wtajemniczenie
 
Avatar lapida
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 021
Dot.: ALBOTHYL - globulki na bakteryjne zapalenie pochwy i upławy

Cytat:
Napisane przez niut80 Pokaż wiadomość
Nie zabarwiło, tylko odbarwiło - tam gdzie miałam plamy, po praniu jaśniejszy materiał był, kolor wyblakł.
no co ty mówisz? aż tak?
hmm... u mnie na szczęście nic nie wyciekło, więc nie ma też śladów na ubraniach. I nie daj boru łózku
__________________
Za wolność naszą i Waszą! 11.11.2013
lapida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 21:44   #394
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: ALBOTHYL - globulki na bakteryjne zapalenie pochwy i upławy

Ja już jestem po kuracji..
I cieszę się, że odnalazłam ten wątek bo choć uprzedzona byłam o tym, że może wylatywać tzw "mokry papier" to podejrzewam, że mogłabym być w niezłym szoku.. Bo małe farfocle jeszcze szło przeżyć ale to co na koniec wyleciało to po prostu aż szczęka opadła
U mnie terapia polegała na aplikacji jednej globulki codziennie przez 6 dni bez przerw ciągiem, czyli musiałam sobie tak wyliczyć to w czasie, żeby mi okres nie przerwał kuracji..
Faktycznie z każdym dniem podczas aplikacji czułam, że się wypełniam ale zgodnie z zaleceniami wkładałam je głęboko choć wymagało to pewnej wprawy bo już pod koniec było dosyć ciężko..
A okres dostałam tak jak planowałam idealnie jak w zegareczku, żadnych opóźnień nie miałam..

No i to w zasadzie tyle jeśli chodzi o moje doświadczenia

Aha no i jeszcze jedno.. faktycznie któregoś razu przeciekło mi na piżamę i wydawało mi się, że piżama się odbarwiła ponieważ miałam takie jaśniejsze plamy - zupełnie jakbym trochę Ace wylała. Szczęśliwie po praniu to zniknęło, więc to raczej nie było odbarwienie choć z początku tak wyglądało..
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 07:33   #395
aledra7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 97
Dot.: ALBOTHYL - globulki na bakteryjne zapalenie pochwy i upławy

dziewczyny, ja mam takie pytanie, otóż wczoraj na noc zaaplikowałam pierwszą tabletkę albothylu i w nocy obudziłam się z mokrymi majtkami od śluzu, czy to jest normalne że wydobywa się tyle śluzu? Jakie mogą być skutki uboczne? niestety na ulotce nie pisze za wiele rano dopadła mnie biegunka ale tylko jednorazowa, nie wiem czy to od albothylu
aledra7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 13:44   #396
maajjaa88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 570
Dot.: ALBOTHYL - globulki na bakteryjne zapalenie pochwy i upławy

na noc radze zakladac podpaske. Lek strasznie sie wylewa i robi mokre plamy, to normalne.
maajjaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 18:50   #397
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: ALBOTHYL - globulki na bakteryjne zapalenie pochwy i upławy

Cytat:
Napisane przez aledra7 Pokaż wiadomość
dziewczyny, ja mam takie pytanie, otóż wczoraj na noc zaaplikowałam pierwszą tabletkę albothylu i w nocy obudziłam się z mokrymi majtkami od śluzu, czy to jest normalne że wydobywa się tyle śluzu? Jakie mogą być skutki uboczne? niestety na ulotce nie pisze za wiele rano dopadła mnie biegunka ale tylko jednorazowa, nie wiem czy to od albothylu
Przepraszam, ale widać, że nie przeczytałaś ani jednego wcześniejszego postu , bo gdybyś przeczytała choćby stronę wstecz (bo nie mówię, że wszystkie) to wiedziałabyś, że takie właśnie "uroki" tego leku..

Także jednak proponuję zagłębić się w lekturę bo czekają cię kolejne dużo ciekawsze niespodzianki
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-04, 11:34   #398
kamosz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: ALBOTHYL - globulki na bakteryjne zapalenie pochwy i upławy

/usuwam, znalazłam odpowiedź

Edytowane przez kamosz
Czas edycji: 2014-11-09 o 11:30
kamosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 16:34   #399
pytus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: ALBOTHYL - globulki na bakteryjne zapalenie pochwy i upławy

hej! dziewczyny wczoraj na noc włożyłam ostatnią globulkę i dzisiaj dostałam normalnie okres i moje pytanie: czy mogę używać tamponów podczas okresu, pytałam się dwóch ginekologów i jeden twierdzi że absolutnie nie a drugi ze nie ma żadnego problemu, mój to pacan i nic mi nie powiedział, a na ulotce nic nie jest napisane i wujek google też nic nie wie prosze pomóżcie mi , nienawidzę podpasek
pytus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 16:37   #400
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: ALBOTHYL - globulki na bakteryjne zapalenie pochwy i upławy

Absolutnie nie używaj, bo się, kolokwialnie mówiąc, zapchasz. Te resztki muszą mieć możliwość swobodnego wydostania się na zewnątrz, jak sobie nie chcesz załatwić jakiejś infekcji, albo zakażenia to odpuść sobie tym razem tampony.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 16:39   #401
pytus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: ALBOTHYL - globulki na bakteryjne zapalenie pochwy i upławy

ale ja nie czuje sie zapchana i nic ze mnie nie wyłazi ?
pytus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-06, 16:41   #402
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: ALBOTHYL - globulki na bakteryjne zapalenie pochwy i upławy

Cytat:
Napisane przez pytus Pokaż wiadomość
ale ja nie czuje sie zapchana i nic ze mnie nie wyłazi ?
Czasami wychodzi w całości, czasami w częściach, a czasem trzeba sobie pomóc, nie ma zasady. I tak wyjdzie, takie jest ich działanie - złuszczona tkanka i pozostałości globulek muszą się wydostać - prędzej, czy później.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 21:15   #403
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: ALBOTHYL - globulki na bakteryjne zapalenie pochwy i upławy

No dobra dziewczyny.. z Was samo wylazła jakby chusteczka... A ja przy 4 aplikacji wyczaiłam, że normalnie jakbym pełno twarożku miała wewnątrz. to mówimy o tym samym?
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 19:48   #404
rossa1232
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 115
Dot.: ALBOTHYL - globulki na bakteryjne zapalenie pochwy i upławy

Czy pieczenie sromu ( nie ciągle) po zakonczeniu leczenia Albothylem jest normalne ? bo w trakcie nic sie nie dzialo, skończyłam, chusteczka troszke wyszła a troszke musialam sobie pomóc, ogółem czułam w srodku suchosc ale tam nie piecze,może troszeszczke jak jest wescie do pochwy. Czuje pieczenie na wargach i jak rozchyle delikatnie wargi jest niby lekko czerwone i skóra sie " swieci " czyli jest po prostu sucho ? oczywiscie po zakonczeniu leczenia odrazu zabrałam sie za Invag,
albothyl został mi zapisany na dużą nadzerke, nie mialam zapalenia, może też mój błąd ze brałam te globulki codziennie na noc ( zapomniałam jak miałam to przyjmowac a telefonu do gin nie mam bo chodze na NFZ) ale tak chociaż zdązylam przed okresem który już powinien byc i pewnie przez lek sie spózni. Moge posmarowac wargi zwykłym alantanem czy przejdzie ? nie jest to bardzo uciązliwe ale czasami sie pojawia. Dodam że wystepuje sluz cos jak kurze białko, bardzo śliskie, w palcach sie to tak tylko rozmazuje i klei, lekko żółte czasem białe, to też wynik leku ? Przepraszam za długi post i pytania ale mam 18 lat i po prostu nie znam odpowiedzi na te pytania.

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Dodam że w trakcie leczenia tak jak pisalo na ulotce nie podmywałam sie płynem do higieny intymnej, po zakonczeniu już tak, możliwe że podrażniłam sobie srom płynem ?

Edytowane przez rossa1232
Czas edycji: 2015-07-15 o 19:33
rossa1232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 11:18   #405
rossa1232
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 115
Dot.: ALBOTHYL - globulki na bakteryjne zapalenie pochwy i upławy

Up
rossa1232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 23:24   #406
Anate
Przyczajenie
 
Avatar Anate
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6
Dot.: ALBOTHYL - globulki na bakteryjne zapalenie pochwy i upławy

Hej Mam pytanie. Czy któraś z Was stosowała Albothyl i innymi globulkami? Ja mam przepisane to i Cicatridinę. Jedno i drugie 1x1. I nie mam pojęcia czy mam aplikować od razu po dwie czy jak? Niestety o tym ginekolog mi nie powiedziała jak również o zapychaniu i tych 'chusteczkach' które już czuje, a początkowo myślałam że to grzybica... Choć kto wie moze zrobiło się i jedno i drugie.
Anate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-29, 06:09   #407
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: ALBOTHYL - globulki na bakteryjne zapalenie pochwy i upławy

Cytat:
Napisane przez Anate Pokaż wiadomość
Hej Mam pytanie. Czy któraś z Was stosowała Albothyl i innymi globulkami? Ja mam przepisane to i Cicatridinę. Jedno i drugie 1x1. I nie mam pojęcia czy mam aplikować od razu po dwie czy jak? Niestety o tym ginekolog mi nie powiedziała jak również o zapychaniu i tych 'chusteczkach' które już czuje, a początkowo myślałam że to grzybica... Choć kto wie moze zrobiło się i jedno i drugie.
ja stosowałam albothyl z inną globulką naprzemiennie. nie wyobrażam sobie 2 na raz wtykać
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 11:54   #408
wanada
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 8
Dot.: ALBOTHYL - globulki na bakteryjne zapalenie pochwy i upławy

ja też już jestem po kuracji... dzięki Bogu wcześniej zajęłam się lekturą o tym co mnie może spotkać bo szczerze mówiąc będąc przygotowana byłam w lekkim szoku co się "ze mnie" wydobyło...
Ale, najwazniejsze że Albothyl zadziałał a ja mam to już za sobą. Co prawda jak sobie przypomnę co się działo podczas intymnych momentów z mim narzeczonym to robi mi się słabo dobrze że oszczędziłam mu tego widoku

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-08-16 o 18:58 Powód: link
wanada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 16:32   #409
anabell24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Dot.: ALBOTHYL - globulki na bakteryjne zapalenie pochwy i upławy

Witam.
Zaczęłam mieć krwawienia po współżyciu i dlatego poszłam do lekarza. Ginekolog powiedziała że to wina małej nadżerki i przepisała mi te globulki. Zaczęłam brać te globulki od poniedziałku i potem zaczął mi się okres. Wtedy przerwałam i miałam przy myciu się mega wielką kluchę zabarwioną krwią. O mało nie dostałam zawału co to może być, ale jak zaczęłam czytać info od was, to się uspokoiłam. Ginekolog dał mi to na małą nadżerkę Faktycznie pomaga ten lek? I doradzała mi wymrażanie. Jednak nie rodziłam jeszcze. Pójdę skonsultować to z innym ginekologiem. Czy któraś z was miała wymrażanie?
anabell24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-28, 18:21   #410
gEgoistka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 9
Dot.: ALBOTHYL - globulki na bakteryjne zapalenie pochwy i upławy

Cześć Dziewczyny,

Właśnie dowiedziałam się dzisiaj , że też mam nadżerkę :/
Tylko wydaje mi się , że moja ginekolog powiedziała żebym brała tabletkę raz w tygodniu. Niestety nie jestem tego pewna w stu procentach, bo przerażona tam siedziałam jak się dowiedziałam o nadżerce i stanie zapalnym. Kazała przyjść po 6 tygodniach na cytologię.
No i właśnie stąd moje pytanie do Was , czy branie tej globulki raz w tygodniu ma sens? Z tego co wyczytałam większość z Was dziewczyny brała co 2 dzień czy nawet codziennie.
gEgoistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 09:15   #411
maajjaa88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 570
Dot.: ALBOTHYL - globulki na bakteryjne zapalenie pochwy i upławy

Cytat:
Napisane przez gEgoistka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,

Właśnie dowiedziałam się dzisiaj , że też mam nadżerkę :/
Tylko wydaje mi się , że moja ginekolog powiedziała żebym brała tabletkę raz w tygodniu. Niestety nie jestem tego pewna w stu procentach, bo przerażona tam siedziałam jak się dowiedziałam o nadżerce i stanie zapalnym. Kazała przyjść po 6 tygodniach na cytologię.
No i właśnie stąd moje pytanie do Was , czy branie tej globulki raz w tygodniu ma sens? Z tego co wyczytałam większość z Was dziewczyny brała co 2 dzień czy nawet codziennie.
Bralam kiedys ten lek ale nie na nadzerke. Stosowalam jedna globulke na wiczor przez 5 czy 6 dni (nie pamietam ile ich bylo). Pozniej wyszla ze mnie taka "chusteczka" mokra, to jest normalne przy tym leku. Moze zadzwon do lekarza i zapytaj jak masz je stosowac?
maajjaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 16:14   #412
gEgoistka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 9
Dot.: ALBOTHYL - globulki na bakteryjne zapalenie pochwy i upławy

Już sprawa załatwiona, dzięki za odpowiedź.
gEgoistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 22:41   #413
Azaya
Raczkowanie
 
Avatar Azaya
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Six Feet Under :)
Wiadomości: 120
Dot.: ALBOTHYL - globulki na bakteryjne zapalenie pochwy i upławy

Cytat:
Napisane przez maajjaa88 Pokaż wiadomość
Bralam kiedys ten lek ale nie na nadzerke. Stosowalam jedna globulke na wiczor przez 5 czy 6 dni (nie pamietam ile ich bylo). Pozniej wyszla ze mnie taka "chusteczka" mokra, to jest normalne przy tym leku.
Ja akurat biorę/brałam - wczoraj ostatnia globulka - na nadżerkę, ale tym samym trybem.
Powiedz mi, czy w trakcie też Ci coś wypadało? Czy tylko raz po jakimś czasie - jakim?
Ja sobie zdjęłam z "międzynóg" białe coś, co wyglądało jak dwie złączone, wyżute gumy do żucia dzień po włożeniu 5. globulki. Chwilę potem włożyłam 6. Dzisiaj mam zacząć Gynalgin jako kontynuację, ale to już inna kwestia.
Tylko odkąd wyjęłam pierwsze "coś", to czekam na następne. Ile więcej może tego być? Ja nie chcę! XD
Azaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-04, 14:49   #414
qrrrczak
Raczkowanie
 
Avatar qrrrczak
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: SCI
Wiadomości: 63
Dot.: ALBOTHYL - globulki na bakteryjne zapalenie pochwy i upławy

Przeglądając wątek zauważyłam, że głównie ten lek jest polecany przez lekarzy na nadżerkę, tymczasem ja będąc dzisiaj w aptece zapytałam farmaceutę o Vagical i właśnie Albothyl, ponieważ mam objawy grzybicy, a wizyta u ginekologa dopiero za jakiś czas.... Usłyszałam, że na tę dolegliwość zdecydowanie lepszy jest właśnie Albothyl. Kupiłam, czytałam wszelkie informacje, ale teraz się zastanawiam czy na pewno mogę się tym wspomóc? Co myślicie moje drogie?
qrrrczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 00:56   #415
Azaya
Raczkowanie
 
Avatar Azaya
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Six Feet Under :)
Wiadomości: 120
Dot.: ALBOTHYL - globulki na bakteryjne zapalenie pochwy i upławy

Ja dostałam to na nadżerkę, ale mam też objawy zapalenia. Nie wiem, co z grzybicą.

Ale wstrzymałabym się z Albothylem do czasu konsultacji z ginekologiem. Strasznie nieprzyjemne, nie skazuj się na to bez konieczności.

Ja nadal czekam na swoją "chusteczkę", na razie czuję ucisk, zapchanie, szczypanie, a jedynie wylewa się czasami biała ciecz ze śluzem. Wolałabym w sumie raz a dobrze niż tak po kawałku z ciągłym, mało ciekawym uczuciem w pochwie.
Mam nadzieję, że dziś odchodzą mi wody, a jutro będzie już poród : ))
Azaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 22:50   #416
qrrrczak
Raczkowanie
 
Avatar qrrrczak
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: SCI
Wiadomości: 63
Dot.: ALBOTHYL - globulki na bakteryjne zapalenie pochwy i upławy

Cytat:
Napisane przez Azaya Pokaż wiadomość
Ja dostałam to na nadżerkę, ale mam też objawy zapalenia. Nie wiem, co z grzybicą.

Ale wstrzymałabym się z Albothylem do czasu konsultacji z ginekologiem. Strasznie nieprzyjemne, nie skazuj się na to bez konieczności.

Ja nadal czekam na swoją "chusteczkę", na razie czuję ucisk, zapchanie, szczypanie, a jedynie wylewa się czasami biała ciecz ze śluzem. Wolałabym w sumie raz a dobrze niż tak po kawałku z ciągłym, mało ciekawym uczuciem w pochwie.
Mam nadzieję, że dziś odchodzą mi wody, a jutro będzie już poród : ))
Życzę Ci tego!
Wczoraj dała mi ta dolegliwość tak popalić, że zastosowałam, nie wytrzymałabym do wizyty, a niestety stówki na doktora teraz nie mam.... dzisiaj rzeczywiście jest o niebo lepiej, mam nadzieję jednak, że to ze mnie wyjdzie no a lekarza i tak nic nie zastąpi, to wiadomo tak że zawsze najlepiej jednak go odwiedzić
qrrrczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 22:53   #417
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: ALBOTHYL - globulki na bakteryjne zapalenie pochwy i upławy

Cytat:
Napisane przez Azaya Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że dziś odchodzą mi wody, a jutro będzie już poród : ))
Tylko się nie wystrasz "dziecka" Mi się do dziś po nocach śni to... coś
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 23:53   #418
Azaya
Raczkowanie
 
Avatar Azaya
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Six Feet Under :)
Wiadomości: 120
Dot.: ALBOTHYL - globulki na bakteryjne zapalenie pochwy i upławy

qrrrczak, dziękuję. Również życzę powodzenia, spokoju i łatwego pozbycia się

Tassarinian, kawałek wyszedł mi już ze trzy dni temu, wielkości dwóch-trzech wyżutych i zlepionych gum-listków
A dzisiaj nie czuję nic, nawet śluzu nie ma i nie wiem, co się dzieje. Wyjść też nie wyszło.

Ginekolog kazał mi zaraz po Albothylu wsadzać Gynalgin. Boję się, że wyczuję TO w środku i znowu będę się martwić xD
Azaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 18:45   #419
agata217w
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: ALBOTHYL - globulki na bakteryjne zapalenie pochwy i upławy

Hej Kobietki miałam zabieg elektro i po 2 tygodniach kontrola, akurat 1 dzień miesiączki a mój gin zapisał mi albothyl 2 opakowania czyli to aż 12 kulek i stosować co dzień Zakupiłam, czytam ulotkę a tam pisze, że nie można stosować podczas miesiączki, lekarz nic mi nie wspomniał nawet o tym, o "chusteczce" oczywiście tez nie. Czytam o tym i skoro po 6 dniach stosowania tego leku pochwa jest ciasna i kobietki nie mogą wcisnąć ostatniej kulki i to przy stosowaniu co 2 dzień to przeraza mnie wizja co będzie u mnie A i dodam jeszcze ze lekarz mi powiedział ze już jest ok, wygojone po zabiegu.. jaja jakieś czy co ?

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

https://polki.pl/zdrowie-i-psycholog...,10011886.html tutaj przeczytałam , ze nie mozna stosowac dluzej niz 9 dni cos mi sie wydaje ze zmienie gina
agata217w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 21:14   #420
qrrrczak
Raczkowanie
 
Avatar qrrrczak
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: SCI
Wiadomości: 63
Dot.: ALBOTHYL - globulki na bakteryjne zapalenie pochwy i upławy

Jeśli dobrze pamiętam to chyba nawet w ulotce było napisane, żeby tak długo nie stosować. Nie mam jej już więc dokładnie nie sprawdzę, ale może rzeczywiście to trochę dziwne, że powinnaś przyjąć aż 12
qrrrczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-26 01:55:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:56.