Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność) - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-11-09, 11:15   #391
lubiekielbase
Zadomowienie
 
Avatar lubiekielbase
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
Taki jest rynek, normalne życie seksualne/uczuciowe ma top 5 % mężczyzn, reszta ciągle szuka i się frustruje.



Oczywiście już dziewczyny pokazały klasę. To zdjęcie z butem, cóż... mogłeś go nie dodawać, co nie zmienia faktu, że nie ono jest przyczyną twoich niepowodzeń. Poza tym laski już takie są, że najpierw gadają dodaj oryginalne zdjęcie, a potem i tak się czepiają. Tak samo z opisem, co byś nie dodał, to źle.
95% mężczyzn nie ma normalnego zycia uczuciowego i seksualnego?

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87317534]Skoro nie masz ciarek żenady, widząc opisy autora albo niektóre zdjęcia to pewnie sam takie dodajesz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

No co ty, przecież to przez to, że tylko 5% jest wybrancami...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wszystkie nicki zajęte.
lubiekielbase jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 11:18   #392
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Przepraszam bardzo,


Kobiety najpierw mówią - oceniaj siebie realnie, nie zagaduj modelek, zejdź na ziemie, zaakceptuj kobietę, która nie jest pięknością


Po czym... nie bierz pierwszej lepszej, miej wymagania, nie bądź desperatem

To jest w temacie wątku, więc nie na chadowy, ja się pytam gdzie tu jest konsekwencja jakaś....

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
95% mężczyzn nie ma normalnego zycia uczuciowego i seksualnego?

Dla mnie nie. Widzę jak jest. Ty powiesz, że twój kolega skądś tam, nie ma takich problemów. Ale on ci nie powie wprost o swoich frustracjach, bo byłby napiętnowany, szczególnie w momencie, gdy kobietom udało się podchwycić mądrze brzmiące słowo zza oceanu, czyli INCEL.
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 11:18   #393
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
Przepraszam bardzo,


Kobiety najpierw mówią - oceniaj siebie realnie, nie zagaduj modelek, zejdź na ziemie, zaakceptuj kobietę, która nie jest pięknością


Po czym... nie bierz pierwszej lepszej, miej wymagania, nie bądź desperatem

To jest w temacie wątku, więc nie na chadowy, ja się pytam gdzie tu jest konsekwencja jakaś....
Ja tam jestem konsekwentna.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 11:18   #394
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
Przepraszam bardzo,


Kobiety najpierw mówią - oceniaj siebie realnie, nie zagaduj modelek, zejdź na ziemie, zaakceptuj kobietę, która nie jest pięknością


Po czym... nie bierz pierwszej lepszej, miej wymagania, nie bądź desperatem

To jest w temacie wątku, więc nie na chadowy, ja się pytam gdzie tu jest konsekwencja jakaś....
To wróć do pierwszego posta i sprawdź czy na pewno
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 11:20   #395
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Owszem patusia, przeczytałem wątek, pojawia się kwestia tej słynnej SWOJEJ LIGI (ciekawe skąd te ligi, skoro podobno każda ma inny gust) i jak ktoś inny to pisze, to nie ma problemu.
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 11:23   #396
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
Owszem patusia, przeczytałem wątek, pojawia się kwestia tej słynnej SWOJEJ LIGI (ciekawe skąd te ligi, skoro podobno każda ma inny gust) i jak ktoś inny to pisze, to nie ma problemu.
Przecież pisze do WAS i w liczbie mnogiej, chyba że masz jakieś zapędy komunistyczne towarzyszu krewet i myślisz, że to tylko do ciebie. Rozwaliłes swoimi powtarzalnymi teoriami tyle tematów, że w końcu dostałeś własny, to tam siedź, jeśli nie potrafisz rozmawiać na inne tematy

Edytowane przez patusiaa23
Czas edycji: 2019-11-09 o 11:24
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 11:24   #397
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

No niby jo, ale dziwnym trafem dopiero jak ja zacząłem pisać.


Nic nie rozwaliłem, posty są na temat i odwołałem się do tego co było tu wcześniej.
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-09, 11:30   #398
flyingcrows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 439
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Całe to gadanie o top 5% facetów w sumie bardzo pasuje do wątku, bo wychodzi z takiego samego skrzywionego spojrzenia na świat jak ma autor wątku - totalnego fiksowania się na wyglądzie, kiedy problemem jest wnętrze.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
flyingcrows jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 11:31   #399
noqtore
Raczkowanie
 
Avatar noqtore
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 150
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Btw, autorze, słuchasz może rocka? Bardzo kojarzysz mi się z wokalistą The Offspring. To mógłby być fajny punkt zaczepienia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
noqtore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 11:33   #400
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Z wokalista the offspring jest taki problem, że gdyby nie był wokalista the offspring, to by się pies z kulawą noga za nim nie obejrzal

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

A autor to Karol z Polski, laborant
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 11:36   #401
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Swoją drogą Dexter Holland jest biologiem z wykształcenia
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-09, 11:39   #402
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
Z wokalista the offspring jest taki problem, że gdyby nie był wokalista the offspring, to by się pies z kulawą noga za nim nie obejrzal

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

A autor to Karol z Polski, laborant
Właśnie często widzę tego typu porównania: bo mnie to się np. podoba tamten aktor, albo tamten wokalista, albo tamten milioner, a on wcale nie ma typowej urody.
To mu zabierz kasę i sławę, a potem mów, że ci się podoba jego "uroda".
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 11:56   #403
noqtore
Raczkowanie
 
Avatar noqtore
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 150
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

No cóż, każdy ma swój gust. Mnie by to przyciągnęło bo bardzo lubię ten zespół, mam sentyment i pozytywne skojarzenia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
noqtore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 12:17   #404
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez flyingcrows Pokaż wiadomość
Całe to gadanie o top 5% facetów w sumie bardzo pasuje do wątku, bo wychodzi z takiego samego skrzywionego spojrzenia na świat jak ma autor wątku - totalnego fiksowania się na wyglądzie, kiedy problemem jest wnętrze.
Ja juz sto razy mu pisalam, ze jesli facet przecietny jest pewny siebie, umie flirtowac i czyms zainteresowac to bardzo chetnie rozwaze z nim relacje seksualna i byc moze uczuciowa. Za to jakby byl niesmialy no to sorry, na pewno nie. No ale tak, pewnie pieknosc 10/10 nie rozwazy i faktycznie bedzie chciala tylko te topowe 5%, no i stad smuteczek.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 12:25   #405
flyingcrows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 439
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87317981]Ja juz sto razy mu pisalam, ze jesli facet przecietny jest pewny siebie, umie flirtowac i czyms zainteresowac to bardzo chetnie rozwaze z nim relacje seksualna i byc moze uczuciowa. Za to jakby byl niesmialy no to sorry, na pewno nie. No ale tak, pewnie pieknosc 10/10 nie rozwazy i faktycznie bedzie chciala tylko te topowe 5%, no i stad smuteczek.[/QUOTE]No właśnie tego nawet bym nie była pewna haha. Nie zlicze na palcach ile razy widziałam pięęękne dziewczyny z mocno przeciętnymi facetami.
No i to chyba całkiem normalne? Na prawdę nie znam żadnej dziewczyny, która kierowałaby się samym wyglądem, może faceci tak bardziej mają i ze swojej perspektywy tak to widzą.

Sama nie jestem 10/10, więc możecie moje opinie dyskwalifikować, ale jak mnie jakieś uczucia biorą, to jeszcze się nie zdarzyło, żeby było to powodowane tym, że ktoś jest super przystojny i tyle.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
flyingcrows jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 12:28   #406
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87317981]Ja juz sto razy mu pisalam, ze jesli facet przecietny jest pewny siebie, umie flirtowac i czyms zainteresowac to bardzo chetnie rozwaze z nim relacje seksualna i byc moze uczuciowa. Za to jakby byl niesmialy no to sorry, na pewno nie. No ale tak, pewnie pieknosc 10/10 nie rozwazy i faktycznie bedzie chciala tylko te topowe 5%, no i stad smuteczek.[/QUOTE]


Wiadomo, ale jesli ktos chce szukac problemow to je znajdzie. Tyle padlo dobrych rad, przykladow, a ten zamiast wziac sie do roboty dalej jojczy. Przykro mi facet, no nie jestes top 5%, ale w dolnych 5% tez nie. Jestes w dokladnie takiej samej sytuacji jak wiekszosc mezczyzn.

Btw uwazam, ze profesjonalne zdjecia sa zazwyczaj slabe i wskazuja, ze ktos sie stara za bardzo. Darowalabym sobie fotografow.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 12:31   #407
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Ja juz sto razy mu pisalam, ze jesli facet przecietny jest pewny siebie, umie flirtowac i czyms zainteresowac to bardzo chetnie rozwaze z nim relacje seksualna i byc moze uczuciowa. Za to jakby byl niesmialy no to sorry, na pewno nie. No ale tak, pewnie pieknosc 10/10 nie rozwazy i faktycznie bedzie chciala tylko te topowe 5%, no i stad smuteczek.
Ale ja mówię o tym co zrobi WIĘKSZOŚĆ. Bo ty jesteś jedna. I np chłop szuka sobie partnerki - do związku, do seksu, bez różnicy. Jak trafi mu się jedna, to jest na nią niejako skazany - jeśli sobie odpuści, to wciąż będzie sam. A może mu w tej jednej mnóstwo rzeczy nie pasować. Właśnie to jest problem, że jak jest MAŁO kobiet, to trzeba przymykać oko na rzeczy, na które w normalnych warunkach by się nie przymknęło. No właśnie, NORMALNYCH. Normalne warunki to mają tylko chady i taka jest prawda.
A z kobietą 10/10 to prawie żaden facet nie ma do czynienia, tutaj jest bardziej podział na te bardzo atrakcyjne (10/10 itp), atrakcyjne i zadbane, zwykłe i brzydkie bądź tez takie, które z różnych specyficznych powodów mają zawężone pole poszukiwań faceta. I facet spoza top 5 % zazwyczaj ma zainteresowanie właśnie od tych ostatnich.



Mężczyźni cieszą się gdy poznają zadbaną, szczupłą kobietę (takich jest względnie duży procent), kobiety natomiast cieszą się gdy poznają chada (takich jest 5 %). I TO jest ta różnica.


I nie mówcie, że jest to OFFTOP, bo nie jest. Mamy mężczyznę w wątku, jest on normalny pod każdym względem, w sumie nie jest też brzydki, no i on nie ma żadnego zainteresowania, w tym momencie wręcz wypada przypomnieć, jak surowe zasady rządzą rynkiem ruchania.


Cytat:
Jestes w dokladnie takiej samej sytuacji jak wiekszosc mezczyzn.

Czyli BEZNADZIEJNEJ.
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 12:31   #408
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez noqtore Pokaż wiadomość
No cóż, każdy ma swój gust. Mnie by to przyciągnęło bo bardzo lubię ten zespół, mam sentyment i pozytywne skojarzenia.
To takie czcze gadanie. Swój gust to zwyczajnie fetysz. Poza takimi osobami, które mają coś takiego, to myślę że grubo ponad połowa ludzi kieruje się takim samym prymitywnym przyciąganiem jak Homo sapiens tysiące lat temu.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 12:33   #409
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
To takie czcze gadanie. Swój gust to zwyczajnie fetysz. Poza takimi osobami, które mają coś takiego, to myślę że grubo ponad połowa ludzi kieruje się takim samym prymitywnym przyciąganiem jak Homo sapiens tysiące lat temu.

No tak. Ale nie, lepiej pisać te głupoty, że każda ma unikalny gust. WŁAŚNIE WIDAĆ!
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-09, 12:34   #410
flyingcrows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 439
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
Ale ja mówię o tym co zrobi WIĘKSZOŚĆ. Bo ty jesteś jedna. I np chłop szuka sobie partnerki - do związku, do seksu, bez różnicy. Jak trafi mu się jedna, to jest na nią niejako skazany - jeśli sobie odpuści, to wciąż będzie sam. A może mu w tej jednej mnóstwo rzeczy nie pasować. Właśnie to jest problem, że jak jest MAŁO kobiet, to trzeba przymykać oko na rzeczy, na które w normalnych warunkach by się nie przymknęło. No właśnie, NORMALNYCH. Normalne warunki to mają tylko chady i taka jest prawda.
A z kobietą 10/10 to prawie żaden facet nie ma do czynienia, tutaj jest bardziej podział na te bardzo atrakcyjne (10/10 itp), atrakcyjne i zadbane, zwykłe i brzydkie bądź tez takie, które z różnych specyficznych powodów mają zawężone pole poszukiwań faceta. I facet spoza top 5 % zazwyczaj ma zainteresowanie właśnie od tych ostatnich.



Mężczyźni cieszą się gdy poznają zadbaną, szczupłą kobietę (takich jest względnie duży procent), kobiety natomiast cieszą się gdy poznają chada (takich jest 5 %). I TO jest ta różnica.


I nie mówcie, że jest to OFFTOP, bo nie jest. Mamy mężczyznę w wątku, jest on normalny pod każdym względem, w sumie nie jest też brzydki, no i on nie ma żadnego zainteresowania, w tym momencie wręcz wypada przypomnieć, jak surowe zasady rządzą rynkiem ruchania.





Czyli BEZNADZIEJNEJ.
Rozmawiałeś kiedykolwiek w życiu z JEDNĄ kobietą, która rzeczywiście ma takie podejście???

Nie wiem, to chyba jest jakieś lenistwo po prostu. Zwalić swoje niepowodzenia na coś czego nie da się zmienić (nie bycie "Chadem" z wyglądu), żeby nie musieć pracować nad resztą lol

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
flyingcrows jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 12:34   #411
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
Ale ja mówię o tym co zrobi WIĘKSZOŚĆ. Bo ty jesteś jedna.
Skoro ja tak mam, to sadze, ze wiele innych kobiet tez byc moze. Wiec nie, nie jestem jedna.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
A z kobietą 10/10 to prawie żaden facet nie ma do czynienia, tutaj jest bardziej podział na te bardzo atrakcyjne (10/10 itp), atrakcyjne i zadbane, zwykłe i brzydkie bądź tez takie, które z różnych specyficznych powodów mają zawężone pole poszukiwań faceta. I facet spoza top 5 % zazwyczaj ma zainteresowanie właśnie od tych ostatnich.
No to mi zasunales komplementem

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
Mężczyźni cieszą się gdy poznają zadbaną, szczupłą kobietę (takich jest względnie duży procent), kobiety natomiast cieszą się gdy poznają chada (takich jest 5 %). I TO jest ta różnica.
Nie. Roznica jest taka, ze dla was wyglad jest najwazniejszy i na tej podstawie sie zakochujecie, a my mozemy sie zakochac rownie dobrze w przecietniaku.
(To tylko moja teoria, bo zaraz na mnie naskocza, ze hurr durr wcale nie).
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 12:36   #412
flyingcrows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 439
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
To takie czcze gadanie. Swój gust to zwyczajnie fetysz. Poza takimi osobami, które mają coś takiego, to myślę że grubo ponad połowa ludzi kieruje się takim samym prymitywnym przyciąganiem jak Homo sapiens tysiące lat temu.
Jeśli kierujemy się prymitywnym przyciąganiem, to kobiety będą lecieć na męskich facetów, a jojczenie na temat swojego wyglądu jest bardzo niemęskie

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
flyingcrows jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 12:38   #413
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 560
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87317981]Ja juz sto razy mu pisalam, ze jesli facet przecietny jest pewny siebie, umie flirtowac i czyms zainteresowac to bardzo chetnie rozwaze z nim relacje seksualna i byc moze uczuciowa. (...)[/QUOTE]
Wydaje mi się, że pisałaś / pisałyście, że facet musi być atrakcyjny fizycznie, żeby coś do czegoś i żadna gadka nie pomoże.
Mogę powiedzieć, że z facetami jest inaczej. Nieatrakcyjna, na pierwszy rzut oka kobieta, dzięki gadce i fajności, może stać się atrakcyjna.
holgath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 12:40   #414
flyingcrows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 439
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez holgath Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że pisałaś / pisałyście, że facet musi być atrakcyjny fizycznie, żeby coś do czegoś i żadna gadka nie pomoże.
Mogę powiedzieć, że z facetami jest inaczej. Nieatrakcyjna, na pierwszy rzut oka kobieta, dzięki gadce i fajności, może stać się atrakcyjna.
Sama gadka nie pomoże, ale to jaki jest w życiu, pewność siebie, ogarnięcie, ambicje itd mogą imponować tak samo jak super szczęka czy sześciopak Chada.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
flyingcrows jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 12:40   #415
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Rozmawiałeś kiedykolwiek w życiu z JEDNĄ kobietą, która rzeczywiście ma takie podejście???

Wystarczy obserwować jak to wygląda na portalach randkowych. Nie trzeba się pytać, bo kobiety zawsze wymyślają, że wcale nie.


Cytat:
Skoro ja tak mam, to sadze, ze wiele innych kobiet tez byc moze. Wiec nie, nie jestem jedna.

Nie jest tak.


Cytat:
No to mi zasunales komplementem

Ja wciąż mówię o TENDENCJI. Np jest koleś, zagadał sto kobiet, żadna nie chciała. No i ty jesteś 101. i akurat jesteś na tak. Ale np mieszkasz na drugim końcu kraju. To on dalej jest w dupie...


Cytat:
Nie. Roznica jest taka, ze dla was wyglad jest najwazniejszy i na tej podstawie sie zakochujecie, a my mozemy sie zakochac rownie dobrze w przecietniaku.

Kobiety największe emocje mają z chadami. Kobieta woli być skrzywdzona przez chada niż mieć stabilny związek z przeciętnym.
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 12:45   #416
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez holgath Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że pisałaś / pisałyście, że facet musi być atrakcyjny fizycznie, żeby coś do czegoś i żadna gadka nie pomoże.
Ja pisalam, ze tak jest na portalach randkowych. Logiczne, skoro do oceny ma sie tylko zdjecie i suche fakty.
Cytat:
Napisane przez holgath Pokaż wiadomość
Mogę powiedzieć, że z facetami jest inaczej. Nieatrakcyjna, na pierwszy rzut oka kobieta, dzięki gadce i fajności, może stać się atrakcyjna.
No to mam nadzieje, ze faktycznie tak jest, bo niestety mam inne doswiadczenia.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 12:46   #417
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez flyingcrows Pokaż wiadomość
Jeśli kierujemy się prymitywnym przyciąganiem, to kobiety będą lecieć na męskich facetów, a jojczenie na temat swojego wyglądu jest bardzo niemęskie

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
Czy ja jojczę? Mówię o faktach i nie zawiera się w mojej wypowiedzi podejście emocjonalne. Z resztą ja jestem z tych pewnych siebie przeciętniaków. Nie uważam żebym nie mógł zdobyć 10/10. Tyle, że mnie np. kobiety szybko nudzą. Nawet te piękne i mądre. W ogóle ludzie są dla mnie nudni, przewidywalni, schematyczni.
Może to oznaki jakiejś chronicznej depresji czy coś. Nie wiem.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 12:46   #418
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

No tak tylko czekałam aż nasz krewet się odezwie na tym wątku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 12:49   #419
flyingcrows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 439
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Czy ja jojczę? Mówię o faktach i nie zawiera się w mojej wypowiedzi podejście emocjonalne. Z resztą ja jestem z tych pewnych siebie przeciętniaków. Nie uważam żebym nie mógł zdobyć 10/10. Tyle, że mnie np. kobiety szybko nudzą. Nawet te piękne i mądre. W ogóle ludzie są dla mnie nudni, przewidywalni, schematyczni.

Może to oznaki jakiejś chronicznej depresji czy coś. Nie wiem.
No to już kwestia tego, czy szukasz kogoś kto będzie ci ekscytacje ciągłą w życiu zapewniał, czy kogoś kto ci będzie w ekscytujacym życiu towarzyszył

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
flyingcrows jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 13:03   #420
noqtore
Raczkowanie
 
Avatar noqtore
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 150
Dot.: Jak poznać drugą połowę, poza portalami randkowymi (fotogeniczność)

Owszem, każdy ma swój gust. Nie widzę w tym niczego dziwnego i nie sądzę, że to czcze gadanie. Zwłaszcza, że wygląd idzie w parze z chemią, czymś specyficznym, co akurat nam wpada w oko.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
noqtore jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 22:20:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.