Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-11, 22:21   #391
aga_s83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 207
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez dysia77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja wiem, ze to już troche po czasie, ale czy u Was były w B. takie skarpetki męskie, pakowane po 3 szt, po 14,99 zł. U mnie chyba nie było albo tak się rozeszły, że nie zdążyłam kupić, nawet w wyprzedażówce ich nie było już we wtorek a oferta obowiązywała od 4 lutego.
Nie wiem, czy jest sens ich jeszcze gdzieś szukać, bo mój mąż się na nie napalił
ja u siebie też ich nie widziałam
__________________
aga
aga_s83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 22:24   #392
Empirical
Raczkowanie
 
Avatar Empirical
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dalej niż północ..
Wiadomości: 192
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez gabi1989 Pokaż wiadomość
Dziewczyny widziałyście w Waszych Biedronkach satynowe szlafroczki za 29,99? Jakie są kolory? Były w ogóle ?
Ja dzisiaj widziałam, co prawda mignęły mi tylko podczas przeglądania walentynkowych bokserek, ale z tego co kojarzę to był bordo i chyba taki zgaszony morski. Rzuciłam na nie okiem i moją uwagę zwrócił materiał i kolor, wyglądały trochę inaczej niż na zdjęciu, ale to był tylko rzut okiem więc wolę się nie wypowiadać. Sama chętnie się dowiem czy są godne polecenia, bo w sumie cena jest całkiem niska jak na szlafroczek aż załuję że się nie zatrzymałam na dłużej. Chociaż może to i lepiej, bo dzisiaj już się ugiełam i przygarnęłam promocyjne czekoladowe masło z perfecty i cudnie pachnący peeling z Joanny o zapachu kiwi Na koniec zobaczyłam kremy z Nivei, w dość niskiej cenie, na szczęście w pore się ewekuowałam.. ale może ktoś wie czy są dobre?

Od siebie dodam jeszcze, że nie polecam bokserek walentynkowych. Miałam zamiar je sprezentować TŻowi, ale ich jakość mnie przeraziła. Nieprzyjemny materiał, przy rozciąganiu brzydko traci kolor i nadruk się rozmywa w dodatku większość par miała dziurki na tyłku więc radzę sprawdzać i wyciągać z opakowania, ale nie polecam.

Ps. Tak poza tym, witam Was dziewczyny, to mój pierwszy post w Waszej biedronkowej twierdzy. Mam nadzieje, że przyjmiecie jeszcze jedną miłośniczkę.
__________________
Paparazzo chwil ulotnych..
Empirical jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 22:25   #393
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez paulinia18 Pokaż wiadomość
titina wydaje mis ie że trochę przesadzasz, co innego jest jak się zapłaci 20zł mniej, a co innego jak jest to tylko 2 zł, wyobrażasz sobie jak dziewczyna na drugi dzień podchodzi do kasjerki i mówi:- przepraszam, ja tu wczoraj zrobiłam zakupy i mi naliczono 2 zł mniej, chciałabym to dopłacić.
No ja jak bym to usłyszała to bym padła, niejednokrotnie pani ze sklepu pomyliła sie wydajać mi resztę, ale to jakieś małe pieniążki i nie chodziłam i się nie upominałam.

Dobre wychowanie nie ma tu nic wspolnego, a jeśli coś przy kasie kosztuje mniej niz jest na pólce to tylko i wyłącznie ich wina bo tak maja nabite w kasie i nie mogą mieć do nikogo innego pretensji, każdy musi pilnować swojego biznesu taka jest prawda, nie jednokrotnie płacimy ze coś wiecej niż wskazuje cena z półki-bardzo często mam tak szczególnie w Tesco :-( a jak zwracam uwagę paniom w kasie to mówić że cena na półce jest zła bo nie zdarzyły jej zmienić.
Każdy sklep ma swojego kierownika, managera czy jak mu tam który powinien szczególnie wszystko kontrolować.
To jest supermarket-tam pracuje grupa ludzi, a nie osiedlowy sklepik.
Cytat:
Napisane przez ladylukier Pokaż wiadomość
Nie wiem jak to dokładnie jest w Biedronce, ale pracowałam na kasie w Real i Carrefour i gdyby ktoś mi przyszedł i dał 2 zł do ręki "bo tydzień temu mniej zapłacił" to z pracą mogłabym się już żegnać.

Myślę, że kasjerki z własnych pieniędzy nic nie musiały oddawać, bo przecież na kasę nabijało się tylko 2,79, jak coś wyjdzie to pewnie dopiero przy inwentaryzacji. Jakbym zauważyła przy kasie taki błąd to zwróciłabym uwagę kasjerce, ale na pewno nie wracałabym po kilku dniach narażając kasjerkę na nieprzyjemności (bo to w sumie jej błąd, że sama nie zwróciła uwagi) od kierownika.
Tak 2 zł to jest bardzo mało. Ale jeżeli sklep jest duży i sprzeda tych płatków tysiące opakowań to już nie jest mała kwota. I owszem różnice mogą wyjść na inwenteryzacji i jak wyjdzie źle to można pracować 3 miesiące bez premii, bądz w lepszym przypadku będzie trzeba robić zwrot na ten towat na magazyn a stany wirtualne wyzerować i wtedy jest miesiąc bez premii.
Nie chodzi o to aby po miesiącu oddawać te dwa zł ale będąc przy okazji powiedzieć kasjerce lub kierownikowi, że na ten towar poprostu cena żle na kasie wchodzi

Przykro mi dziewczyny ale w mojej B wszystkie kasjerki były uświadomione co do sprzedaży tych płatków i wszystko co do sztuki mi się zgadza jestem dumna

Ostatnio miała miejsce sytuacja z książkami z tymi, które powinny być za 27,99zł, 2 tytuły wchodziły na kasę 3 zł drożej to pisałam tu na wątku aby uważać przy zakupie
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 22:29   #394
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 916
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Empirical Pokaż wiadomość
Ps. Tak poza tym, witam Was dziewczyny, to mój pierwszy post w Waszej biedronkowej twierdzy. Mam nadzieje, że przyjmiecie jeszcze jedną miłośniczkę.
Witaj, pewnie, że przyjmiemy
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 22:37   #395
LostInTranslation
Rozeznanie
 
Avatar LostInTranslation
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 658
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Empirical Pokaż wiadomość
Od siebie dodam jeszcze, że nie polecam bokserek walentynkowych. Miałam zamiar je sprezentować TŻowi, ale ich jakość mnie przeraziła. Nieprzyjemny materiał, przy rozciąganiu brzydko traci kolor i nadruk się rozmywa w dodatku większość par miała dziurki na tyłku więc radzę sprawdzać i wyciągać z opakowania, ale nie polecam.
Kurczę, a tak się napaliłam na te bokserki Dobrze, że napisałaś. Jutro jak będę w B. to jeszcze je obejrzę.

Dziewczyny, a polecacie zmywacz do paznokci? Jeśli tak, to który lepszy - różowy, czy ten drugi (zielony chyba)?
__________________
Dorośli są naprawdę bardzo dziwni.
LostInTranslation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 22:55   #396
Empirical
Raczkowanie
 
Avatar Empirical
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dalej niż północ..
Wiadomości: 192
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Witaj, pewnie, że przyjmiemy
Cieszę się bardzo, czuję że w takim wypadku mój licencjat nie ma co liczyć na jakiekolwiek postępy.

Cytat:
Kurczę, a tak się napaliłam na te bokserki Dobrze, że napisałaś. Jutro jak będę w B. to jeszcze je obejrzę.

Dziewczyny, a polecacie zmywacz do paznokci? Jeśli tak, to który lepszy - różowy, czy ten drugi (zielony chyba)?
Ja niestety też się napaliłam, aż specjalnie się dzisiaj po nie wybrałam, no ale niestety rozczarowałam się a szkoda. Najlepiej sprawdź sama, ale też radzę się śpieszyć bo u mnie były już praktycznie same XL i jakieś takie.. przemacane.

Jeżeli chodzi o zmywacz, to ja mam różowy i nie narzekam, jestem zadowolona głównie ze względu na pojemność i dozownik a tak poza tym to nie wymagam od zmywacza niczego innego prócz zmywania, więc nie jestem dobrym ekspertem.
__________________
Paparazzo chwil ulotnych..
Empirical jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 00:03   #397
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez mela14kosmo Pokaż wiadomość
O a ja mam bardzo delikatną cerę i zdzieraki mi zawsze podrażniają.
Mam nadzieję, że znajdziesz swój ideał. Ja lubię lirene właśnie za delikatność i mogłam to dodać przy opinii
Ja mam wrażliwą, ale tłustą i z ogromną skłonnością do zaskórników i muszę ją dokładnie oczyszczać, żeby nie mieć nieładnych niespodzianek na twarzy.

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Dekoracyjny Winiar stracił dla mnie na smaku odkąd firmę przejęło bodajże Nestle, Splendido z biedronki przypomina mi ten dawny dekoracyjny.
Dobry jest też z lidla, bardzo poprawili jego jakość bo na początku był prawie bez smaku czuć było tylko ten tłuszcz.


Używałam dziś po raz 1 obieraka do czosnku i jak dla mnie rewelacja
Nie jadłam majonezu przez 3 lata, ostatnio kupiłam malutki słoiczek dekoracyjnego i bardzo mi smakował, tak, jak zawsze, tylko drogi jest, dlatego szukam biedroneczkowego zamiennika

Cytat:
Napisane przez Empirical Pokaż wiadomość

Od siebie dodam jeszcze, że nie polecam bokserek walentynkowych. Miałam zamiar je sprezentować TŻowi, ale ich jakość mnie przeraziła. Nieprzyjemny materiał, przy rozciąganiu brzydko traci kolor i nadruk się rozmywa w dodatku większość par miała dziurki na tyłku więc radzę sprawdzać i wyciągać z opakowania, ale nie polecam.
Dobrze wiedzieć, chociaż do mojej B one i tak nie dotarły.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-12, 00:55   #398
emilia0508
królikoholiczka
 
Avatar emilia0508
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: S-k
Wiadomości: 7 624
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Ja też nie polecam tych bokserek. Taka lekka tandeta... Za podobna cene widzialam ostatnio w Pepco io wiele lepsze gatunkowo
__________________
ZAKOCHAJ SIĘ W USZACH PO USZY
NIE KUPUJ
ADOTUJ







Reading gives us someplace to go when we have to stay where we are
emilia0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 01:14   #399
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez emilia0508 Pokaż wiadomość
Ja też nie polecam tych bokserek. Taka lekka tandeta... Za podobna cene widzialam ostatnio w Pepco io wiele lepsze gatunkowo
Dziękuję, sprawdzę
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 08:33   #400
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

nie spac

z racji tego, ze wybralam sie dzis pieszo do pracy dla zdrwotonosci, godzina marszu, to mysle, wstapie po drodze do biedry, 20 minut tylko mam na pieszo i w nagrode kupie sobie z eveline lakier kolor nude, bo takiego nie mam, a w centrum juz wczoraj nie bylo

i płatki tez widzialam, ale ceny nie bylo, bo ile one w koncu sa te trojpaki ?

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

użyłam dzis tego podkladu kryjacego za 9,99 i powiem, ze to bardziej jest krem koloryzujacy, ale całkiem miły jest

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Tak 2 zł to jest bardzo mało. Ale jeżeli sklep jest duży i sprzeda tych płatków tysiące opakowań to już nie jest mała kwota. I owszem różnice mogą wyjść na inwenteryzacji i jak wyjdzie źle to można pracować 3 miesiące bez premii, bądz w lepszym przypadku będzie trzeba robić zwrot na ten towat na magazyn a stany wirtualne wyzerować i wtedy jest miesiąc bez premii.
Nie chodzi o to aby po miesiącu oddawać te dwa zł ale będąc przy okazji powiedzieć kasjerce lub kierownikowi, że na ten towar poprostu cena żle na kasie wchodzi

Przykro mi dziewczyny ale w mojej B wszystkie kasjerki były uświadomione co do sprzedaży tych płatków i wszystko co do sztuki mi się zgadza jestem dumna

Ostatnio miała miejsce sytuacja z książkami z tymi, które powinny być za 27,99zł, 2 tytuły wchodziły na kasę 3 zł drożej to pisałam tu na wątku aby uważać przy zakupie
nie wiem czemu, ale jakos mi niesmacznie po tym, poczulam po tych paru postach i do tego to przykro mi, jakby tu same złodziejki były i tylko czyhały, zeby w kasie ktos sie pomylil , jestem uczulona tez na takie akcje, ludzi, ale tego tu nie zauwazylam, a teraz jakos sie porobilo w przypadku tych płatkow po prostu niesmacznie
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 08:47   #401
fejs
Wtajemniczenie
 
Avatar fejs
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 473
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
nie spac

z racji tego, ze wybralam sie dzis pieszo do pracy dla zdrwotonosci, godzina marszu, to mysle, wstapie po drodze do biedry, 20 minut tylko mam na pieszo i w nagrode kupie sobie z eveline lakier kolor nude, bo takiego nie mam, a w centrum juz wczoraj nie bylo

i płatki tez widzialam, ale ceny nie bylo, bo ile one w koncu sa te trojpaki ?

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

użyłam dzis tego podkladu kryjacego za 9,99 i powiem, ze to bardziej jest krem koloryzujacy, ale całkiem miły jest

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------


nie wiem czemu, ale jakos mi niesmacznie po tym, poczulam po tych paru postach i do tego to przykro mi, jakby tu same złodziejki były i tylko czyhały, zeby w kasie ktos sie pomylil , jestem uczulona tez na takie akcje, ludzi, ale tego tu nie zauwazylam, a teraz jakos sie porobilo w przypadku tych płatkow po prostu niesmacznie
Tak, to prawda. Zrobiło się niesmacznie. ja tego problemu nie miałam, bo nie kupowałam tych płatków. Na co mi aż trzy 120 szt. opakowania płatków? Jedno takie starcza mi na 3 miesiące, to po co gromadzić. Będą jeszcze inne promocje w Romanie i wtedy jak będę potrzebowała, to sobie kupię. A tak to jest wyciąganie od ludzi pieniędzy, normalny marketing.
Jestem za rozsądnym kupowaniem.
__________________
chomik sangwaraba-zapraszam.



Wymieniam się książkami, filmami i drobnymi przedmiotami bezgotówkowo.

fejs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-12, 08:52   #402
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Ponawiam pytanie, czy u Was te płatki kosmetyczne też mają tylko 70% bawełny?
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:12   #403
evanaeve
Zadomowienie
 
Avatar evanaeve
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 793
GG do evanaeve
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Dzieki za opinie na temat tych bokserek bo wlasnie wczoraj sie nad nimi zastanawialam ale nie kupilam. Kiedys pamietam kupilam w Biedronce figi damskie w 3-paku i byly strasznie zlej jakosci. Po 1 praniu sie jakos tak rozciagnely i powiedzialam sobie ze juz tam fig wiecej nie kypie. Pewnie z tymi bokserkami byloby podobnie.
__________________




Życie takie ma klimaty, że co dobre to na raty
Jacek Kaczmarski
evanaeve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:16   #404
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 507
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Empirical Pokaż wiadomość

Od siebie dodam jeszcze, że nie polecam bokserek walentynkowych. Miałam zamiar je sprezentować TŻowi, ale ich jakość mnie przeraziła. Nieprzyjemny materiał, przy rozciąganiu brzydko traci kolor i nadruk się rozmywa w dodatku większość par miała dziurki na tyłku więc radzę sprawdzać i wyciągać z opakowania, ale nie polecam.
Cytat:
Napisane przez LostInTranslation Pokaż wiadomość
Kurczę, a tak się napaliłam na te bokserki Dobrze, że napisałaś. Jutro jak będę w B. to jeszcze je obejrzę.
A ja kupiłam te bokserki i jestem bardzo zadowolona Uważam, ze jakość jest ok, a nadruki bombowe
britnay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:23   #405
aga_s83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 207
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

ja od dziś jestem właścicielką kocyka przecenionego z 22,90 na 9,99
i zakupiłam też ten peeling enzmatyczny, bo tak chwaliłyście że nie mogłam przejść obok niego obojętnie ;-)

ps.: piece póki co stoją sobie...ciekawe...któraś z Was też pisała, że stały u niej...może muszą odstać swoje;-)
__________________
aga
aga_s83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:26   #406
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
nie wiem czemu, ale jakos mi niesmacznie po tym, poczulam po tych paru postach i do tego to przykro mi, jakby tu same złodziejki były i tylko czyhały, zeby w kasie ktos sie pomylil , jestem uczulona tez na takie akcje, ludzi, ale tego tu nie zauwazylam, a teraz jakos sie porobilo w przypadku tych płatkow po prostu niesmacznie
Ja także. Cieszę się, że te pracownice dobrze przypilnowaly płatków, ale sprowadzanie wizazanek do wrednych klientek czyhających na czyjś błąd jest trochę niegrzeczne.
Poza tym podam przykład: moja mama kupowała niedawno colę, tą po 4 butelki. Nabiło się z pojedynczego opakowania, cena 4 z groszami. Kasjerka od razu się zorientowala, że cena jest zla, zostalo to cofnięte i nabite poprawnie. Podejrzewam, że mama nawet by się nie zorientowała, bo kupowała jeszcze inne rzeczy i je pakowała przy nabijaniu zakupów na kasę .
Więc trzeba być uważnym sprzedawcą, taka praca. A akurat 3xpłatki za 2,79 powinny budzić zainteresowanie kasjerki


---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie, czy u Was te płatki kosmetyczne też mają tylko 70% bawełny?
wydaje mi sie, że to zalezy od partii, raz mają 70 a raz 100. Nie wiem jaki skład maja te z 3paku, bo nie kupowałam

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez aga_s83 Pokaż wiadomość
ja od dziś jestem właścicielką kocyka przecenionego z 22,90 na 9,99
i zakupiłam też ten peeling enzmatyczny, bo tak chwaliłyście że nie mogłam przejść obok niego obojętnie ;-)

ps.: piece póki co stoją sobie...ciekawe...któraś z Was też pisała, że stały u niej...może muszą odstać swoje;-)
u mnie tez na początku stały
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury

Edytowane przez PaulinciaKWC
Czas edycji: 2013-02-12 o 09:25 Powód: zły kolor
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:30   #407
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Płatki fioletowe: 70% bawełny + 30 % włókna poliestrowe.
Z tym że wierzchnia wartswa (czyli ta którą dotykamy zmywanej powierzchni) to czysta bawełna. A poliester to wnetrze płatka, spojenie.
Kiedyś fioletowe mi bardzo pasowały, zobaczymy jak teraz.
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:34   #408
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez fejs Pokaż wiadomość
Tak, to prawda. Zrobiło się niesmacznie. ja tego problemu nie miałam, bo nie kupowałam tych płatków. Na co mi aż trzy 120 szt. opakowania płatków? Jedno takie starcza mi na 3 miesiące, to po co gromadzić. Będą jeszcze inne promocje w Romanie i wtedy jak będę potrzebowała, to sobie kupię. A tak to jest wyciąganie od ludzi pieniędzy, normalny marketing.
Jestem za rozsądnym kupowaniem.
Też nie kupuję, bo mam dopiero co napoczęte opakowanie płatków z innego sklepu, a staram się nie tworzyć aż takich zapasów produktów ogólnie dostępnych, zwłaszcza, że na dniach się przeprowadzam i im mniej balastu, tym lepiej

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość


u mnie tez na początku stały
"Moja" Biedronka była otwierana jakoś ponad rok temu i od początku był w niej wypiek pieczywa, ale co do tych sklepów, w których dopiero się przymierzają do instalacji pieca, to myślę, że to nie takie hop siup, że jakieś kontrole muszą być.
Tak mi się wydaje przynajmniej
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:35   #409
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez fejs Pokaż wiadomość
Tak, to prawda. Zrobiło się niesmacznie. ja tego problemu nie miałam, bo nie kupowałam tych płatków. Na co mi aż trzy 120 szt. opakowania płatków? Jedno takie starcza mi na 3 miesiące, to po co gromadzić. Będą jeszcze inne promocje w Romanie i wtedy jak będę potrzebowała, to sobie kupię. A tak to jest wyciąganie od ludzi pieniędzy, normalny marketing.
Jestem za rozsądnym kupowaniem.
5.55 za trójpak płatków to naciaganie ludzi? To super oferta wg mnie Płatki mi sie w szafce nie przeterminują, niech sobie leżą.
Poza tym, Tobie akurat starczają na 3 miesiące jedne. A mi na 3 miesiące starczy ten cały trójpak Także zapotrzebowanie ludzi może się bardzo różnić.
U mnie np płatki rozeszły się jak świeże bułeczki. Sprzedałam mamie info o trójpaku, zaszła w piątek ale już nie dostała

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Też nie kupuję, bo mam dopiero co napoczęte opakowanie płatków z innego sklepu, a staram się nie tworzyć aż takich zapasów produktów ogólnie dostępnych, zwłaszcza, że na dniach się przeprowadzam i im mniej balastu, tym lepiej
Jak się spakujesz to dopiero odkryjesz ile masz balastu

Edytowane przez alamirka
Czas edycji: 2013-02-12 o 09:37
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-12, 09:39   #410
katarzyna_szy
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzyna_szy
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 216
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez dysia77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja wiem, ze to już troche po czasie, ale czy u Was były w B. takie skarpetki męskie, pakowane po 3 szt, po 14,99 zł. U mnie chyba nie było albo tak się rozeszły, że nie zdążyłam kupić, nawet w wyprzedażówce ich nie było już we wtorek a oferta obowiązywała od 4 lutego.
Nie wiem, czy jest sens ich jeszcze gdzieś szukać, bo mój mąż się na nie napalił
a ja widziałam wczoraj u siebie cały ich kosz więc może jest szansa
katarzyna_szy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:42   #411
dysia77
Zadomowienie
 
Avatar dysia77
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 880
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez katarzyna_szy Pokaż wiadomość
a ja widziałam wczoraj u siebie cały ich kosz więc może jest szansa
bardzo dziękuję za odzew Tobie i innym dziewczynom, które podłapały moje pytanie. Wczoraj znaleźliśmy je w innej B. tez wyprzedażówce. I chyba sa ok, zobaczymy po praniu
__________________
Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją
dysia77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:56   #412
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Jak się spakujesz to dopiero odkryjesz ile masz balastu
Nic mi nie mów, to moja dziewiętnasta przeprowadzka w życiu
Lubię się już rozpakowywać w nowym miejscu, ale pakowanie się, cały ten pośpiech i bajzel mnie nie kręci
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 09:58   #413
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Nic mi nie mów, to moja dziewiętnasta przeprowadzka w życiu
Lubię się już rozpakowywać w nowym miejscu, ale pakowanie się, cały ten pośpiech i bajzel mnie nie kręci
No to życzę żeby to już była ostatnia
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 10:02   #414
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

pisalyscie tu o lidlu, ze wyprzedaz, u mnie podobno tez bylo tak, bedzie remont w jednym i podobno cyrki byly, jak ludzie sie rzucali juz od 7 w sobote, o koszyki walka, no masakra
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 10:02   #415
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
No to życzę żeby to już była ostatnia
A ja sobie życzę, żeby to była przedostatnia, bo znowu będziemy wynajmować, a ja chcę do swojego domu wrócić, który teraz pusty stoi i na remont czeka
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 10:05   #416
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
A ja sobie życzę, żeby to była przedostatnia, bo znowu będziemy wynajmować, a ja chcę do swojego domu wrócić, który teraz pusty stoi i na remont czeka
o to ja Ci zycze bys wyremontowala i wrocila do domku


ja mialam w sumie 3, od mamy na blok i potem dom, ale ja to przezywam strasznie, z bloku jak do domu poszlam, to płakalam, ale to juz 11 lat bedzie w tym roku i sie przyzwyczailam, bardzo sie do miejsc przywiązuje, jak kot
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 10:06   #417
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Jadłyście te truskawki?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 10:08   #418
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

chcialam je kupic dzis do pracy, ale sama nie wiem i nie wzielam i tyle jadlam
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 10:11   #419
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
o to ja Ci zycze bys wyremontowala i wrocila do domku


ja mialam w sumie 3, od mamy na blok i potem dom, ale ja to przezywam strasznie, z bloku jak do domu poszlam, to płakalam, ale to juz 11 lat bedzie w tym roku i sie przyzwyczailam, bardzo sie do miejsc przywiązuje, jak kot
To ja mam odwrotnie, nie przywiązuję się za bardzo do miejsc, czy większości ludzi, dziwna jestem
Ale ten dom to po prostu DOM, nigdy nigdzie się tak dobrze nie czułam, jeszcze miałam wtedy zwierzaki, to już w ogóle domowo było Tęsknię za tym.

A w temacie już zaraz się ogarniam i ruszam do Biedroneczki na łowy Mam ochotę na coś niezdrowego do picia.

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Co do truskawek, to myślę, że zero smaku, ja wolę poczekać na nasze, polskie, pachnące i pyszne
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-12, 10:17   #420
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIX

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość


Co do truskawek, to myślę, że zero smaku, ja wolę poczekać na nasze, polskie, pachnące i pyszne
Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
chcialam je kupic dzis do pracy, ale sama nie wiem i nie wzielam i tyle jadlam
A ja już pożarłam 2 pudełeczka truskawek - u mnie były słodkie własnie a też się bałam że bez smaku będą w Kauflandzie też dobre
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:59.