Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-) część II - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-18, 20:07   #391
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-) część II

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
a pijesz dużo ?
Z 4l dziennie Ja za szybko urosłam stąd to mam. I do tego prawdopodobnie doszło u mnie do absurdu - jestem wyższa niż mam w genach
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 08:08   #392
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-) część II

Cytat:
Napisane przez bessens Pokaż wiadomość
Hello dołączam do Was, jako ex- błyszczykomaniaczka...bo zawsze warto wiedzieć co tam w mazidłach piszczy a ja musiałam częściowo zrezygnować z błyszczyków z tego względu, że moja cera na brodzie była w opłakanym stanie- zaskórniki, pryszcze, miejscami jakieś przesuszenia. Kiedy po wizycie u kosmetyczki zobaczyłam swoją oczyszczoną, gladką skórę pomyślałam, że od tej pory będę uważać na to,co aplikuję na swoją buzię. I faktycznie, od kiedy używam nie "lejących się" szminek jest o wiele lepiej! Oczywiście błyszczyków też używam ale tylko na specjalne okazje bo mam ich dużo i są takie śliczne,szczególnie te nowe otrzymane np. w prezencie Hehehe no to kończę moje wyznania Pozdrówki!
witam
czy too znaczy ze blyszczole powodowaly u Ciebie wysyp pryszczy na brodzie?
jak to mozliwe?

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
To Poziomka musisz siedziec tak ja ja i unikać takich miejsc. Nie zemdlałam jeszcze nigdy ale ileś razy byłam bliska

ehh mdlenie, mialam to samo...
w tlumie, szczegolnie w kosciele
ostatnio w Polsce na mszy Rezurekcyjnej, oczywiscie sie "spoznilismy" bo przyszlismy na czas mszy a nie godzine wczesniej, no i nie bylo wolnych miesjc stoje, nagle wchodza ksieza, rozpoczyna sie msza, kadzidelko kadzi kadzi kadzi.. i nagle sie otknelam na zewnatrz z TZ i mi mowi ze mnie wyprowadzil bo wprawdzie nie zemdlalam ale najpierw ziewac zaczelam jak glupie a potem sie osunelam blada na niego...
nienawidze tlumow... i kadzidelek

---------------------------------------------

a wiecie ze moj MAC ktory zamowilam w piatek przyszedl juz do mnie w sobote rano
ale mam mieszane uczucie, spodziewalam sie czegosc lepszego chyba - daleko mu do Superbalma
ale kolorek fajny Lipglass Stain Peach Compliment

no i skusilam sie wczoraj jeszcze na Te NYXY ...
do wyboru 6 kolorkow ciekawe jak dlugo to bedzie szlo
wychodzi za jeden blyszczyk razem z przesylka ok 2 funty
dziewczyna ma jeszcze szminki na tej zasadzie tez, ale na razie skusilam sie na bluszczyki - taniej niz zamawiajac z cherry curtule
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 17:05   #393
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-) część II

NYX'y są super

Justyś wyślesz mi te zdjęcia, o które Cię prosiłam
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 17:32   #394
201610052004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 430
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-) część II

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
kadzidelko kadzi kadzi kadzi.. i nagle sie otknelam na zewnatrz z TZ i mi mowi ze mnie wyprowadzil bo wprawdzie nie zemdlalam ale najpierw ziewac zaczelam jak glupie a potem sie osunelam blada na niego...
nienawidze tlumow... i kadzidelek
omg... ja dziury w pamięci odkąd pamiętam miałam tylko po alkoholu i to naprawdę w minimalnym stopniu (np. kilka minut zatartych). Co do tłumu, to w sumie miałam 2 zdarzenia - jedno to koncert Myslovitz na Juwenaliach: koncert już się zaczął, a ludzie nadal czekali w kolejce, bo idioci organizatorzy nie pomyśleli, żeby otworzyć więcej niż jedno wąskie wejście. Tłum był mocny, napierał, jakby ktoś upadł to nie wiadomo co mogłoby się stać. Trzymaliśmy się za ręce, mało nam rąk nie naciągnęło w stawach, koszmar. Drugie jeszcze gorsze, to ostatni koncert Placebo na Torwarze, napalone smarkule (sorry, nie mogę tego inaczej określić) ryły się do przodu, jak zaczęła się pierwsza piosenka, to przez ściśnięte masy szły fale i w końcu poszło "domino", upadło na ziemię ileś osób w tłumie, myślałam że już po mnie kiedy leżałam na ziemi Nigdy tego nie zapomnę. (już pomijam fakt, że ściśniętym przed koncertem ludziom chciało się pić taki był ścisk, powietrze - bez komentarza, przez 6 lat w tej hali nic się nie zmieniło, a potem się dziwią że ludzie mdleją. Byłam na różnych koncertach, stałam z przodu, w drugim rzędzie, ale nigdy nie byłam świadkiem i uczestnikiem czegoś takiego jak wtedy)
A kilka dni temu przeczytałam sobie o tragedii na Hillsborough i pooglądałam zdjęcia - to wszystko wystarczy, żeby unikać tłumów.
201610052004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 19:37   #395
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-) część II

Cytat:
Napisane przez Kuraiko Pokaż wiadomość
omg... ja dziury w pamięci odkąd pamiętam miałam tylko po alkoholu i to naprawdę w minimalnym stopniu (np. kilka minut zatartych). Co do tłumu, to w sumie miałam 2 zdarzenia - jedno to koncert Myslovitz na Juwenaliach: koncert już się zaczął, a ludzie nadal czekali w kolejce, bo idioci organizatorzy nie pomyśleli, żeby otworzyć więcej niż jedno wąskie wejście. Tłum był mocny, napierał, jakby ktoś upadł to nie wiadomo co mogłoby się stać. Trzymaliśmy się za ręce, mało nam rąk nie naciągnęło w stawach, koszmar. Drugie jeszcze gorsze, to ostatni koncert Placebo na Torwarze, napalone smarkule (sorry, nie mogę tego inaczej określić) ryły się do przodu, jak zaczęła się pierwsza piosenka, to przez ściśnięte masy szły fale i w końcu poszło "domino", upadło na ziemię ileś osób w tłumie, myślałam że już po mnie kiedy leżałam na ziemi Nigdy tego nie zapomnę. (już pomijam fakt, że ściśniętym przed koncertem ludziom chciało się pić taki był ścisk, powietrze - bez komentarza, przez 6 lat w tej hali nic się nie zmieniło, a potem się dziwią że ludzie mdleją. Byłam na różnych koncertach, stałam z przodu, w drugim rzędzie, ale nigdy nie byłam świadkiem i uczestnikiem czegoś takiego jak wtedy)
A kilka dni temu przeczytałam sobie o tragedii na Hillsborough i pooglądałam zdjęcia - to wszystko wystarczy, żeby unikać tłumów.
właśnie, to jest najgorsze, ja takich koncertach. to się niby wydaje nic powaznego, ale tak na prawdę, jeśli upadniesz tam, to nie patrząc zostaniesz zdeptany jak śmieć, ludzie w ogole nie zwracają na takie coś uwagi ! a żeby się podnieść to już wgl masakra plus jeszcze brak powietrza, zaduch.. takie coś jest straszne..
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 21:56   #396
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-) część II

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
NYX'y są super

Justyś wyślesz mi te zdjęcia, o które Cię prosiłam
dzieki
wiesz, zdecydowanie wole blyszczyki NYX bardziej niz szminki

wlasnie poslalam
tyle wystarczy? bo tylko te mam zaladowane w mailach, musialabym z plytek posciagac, ale jak chcesz wiecej to daj znac


Cytat:
Napisane przez Kuraiko Pokaż wiadomość
omg... ja dziury w pamięci odkąd pamiętam miałam tylko po alkoholu i to naprawdę w minimalnym stopniu (np. kilka minut zatartych). Co do tłumu, to w sumie miałam 2 zdarzenia - jedno to koncert Myslovitz na Juwenaliach: koncert już się zaczął, a ludzie nadal czekali w kolejce, bo idioci organizatorzy nie pomyśleli, żeby otworzyć więcej niż jedno wąskie wejście. Tłum był mocny, napierał, jakby ktoś upadł to nie wiadomo co mogłoby się stać. Trzymaliśmy się za ręce, mało nam rąk nie naciągnęło w stawach, koszmar. Drugie jeszcze gorsze, to ostatni koncert Placebo na Torwarze, napalone smarkule (sorry, nie mogę tego inaczej określić) ryły się do przodu, jak zaczęła się pierwsza piosenka, to przez ściśnięte masy szły fale i w końcu poszło "domino", upadło na ziemię ileś osób w tłumie, myślałam że już po mnie kiedy leżałam na ziemi Nigdy tego nie zapomnę. (już pomijam fakt, że ściśniętym przed koncertem ludziom chciało się pić taki był ścisk, powietrze - bez komentarza, przez 6 lat w tej hali nic się nie zmieniło, a potem się dziwią że ludzie mdleją. Byłam na różnych koncertach, stałam z przodu, w drugim rzędzie, ale nigdy nie byłam świadkiem i uczestnikiem czegoś takiego jak wtedy)
A kilka dni temu przeczytałam sobie o tragedii na Hillsborough i pooglądałam zdjęcia - to wszystko wystarczy, żeby unikać tłumów.
ja to mam takie "church thing"
nigdzie wiecej, tylko kosciol
ale to chyba te kadzidla mnie dusza
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 22:07   #397
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-) część II

Justynko bardzo Ci dziękuję, piękne są

Jeśli tylko bedziesz miała wolną chwilę i ochotę - jak najbardziej wyślij więcej - chętnie pooglądam
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-20, 08:02   #398
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-) część II

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Justynko bardzo Ci dziękuję, piękne są

Jeśli tylko bedziesz miała wolną chwilę i ochotę - jak najbardziej wyślij więcej - chętnie pooglądam
dzieki

oki, moze kiedys sie doczekasz hahah
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 13:38   #399
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-) część II

moje NYXy juz w drodze
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 15:10   #400
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-) część II

dziewczyny, ale jestem już stara dzisiaj przeżywam 15 wiosnę

ale dzień wbrew pozorom beznadziejny.. w szkole sprawdziany, jakoś tak czuję się nie za dobrze.. smutno i wgl jakos dziwnie..

a u was jak tam ? jakieś nowości ?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 15:44   #401
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-) część II

100lat

Nic nowego... Ani błyszczyk ani w życiu ani na uczelni :/
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 15:49   #402
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-) część II

100 latek


ja czekam na moje blyszczyki az dojda
a tak poza tym to N U D A - siedze w pracy i odliczam godziny do konca!
w tym tygodniu sie nudze ale od poniedzialku to bede znowu sciany ze stresu gryzc bo koniec miesiaca sie zbliza haha
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 16:40   #403
201610052004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 430
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-) część II

Wszystkiego naj

A wiecie co... chcę nowy błyszczyk A przecież kupiłam ostatnio dwa.... no i zbieram kasę, nie mogę szastać (kasienka.b ---> tiak, na cielistego "effuniaka" ) meeeh
201610052004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 17:47   #404
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-) część II

Cytat:
Napisane przez Kuraiko Pokaż wiadomość
Wszystkiego naj

A wiecie co... chcę nowy błyszczyk A przecież kupiłam ostatnio dwa.... no i zbieram kasę, nie mogę szastać (kasienka.b ---> tiak, na cielistego "effuniaka" ) meeeh
Tez chciałam effuniaka ale mi nie podrodze do niego chwilowo Za to musze kupić rzeczy do pazurków
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 19:39   #405
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-) część II

effuniak?


---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Kuraiko Pokaż wiadomość
A wiecie co... chcę nowy błyszczyk A przecież kupiłam ostatnio dwa....
jejku ja tez chce! bo tyle zamowilam ale jeszcze ich nie mam, nie widze i moj glod nie jest zaspokojony!

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

no i zachorowalam na Maybelline COLOR SENSATIONAL nr112 Amber Rose ...
o taka

jak ja dorwe w promocji to bedzie moja
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 19:45   #406
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-) część II

Justyś takie staniki
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 20:48   #407
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-) część II

dziękuję dziewczyny na życzenia. jednak dzisiejszy dzień był najgorszymi urodzinami jakie w życiu miałam. dzień pełen rozczarowań, smutku a nawet w efekcie płaczu..
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 21:03   #408
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-) część II

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
dziękuję dziewczyny na życzenia. jednak dzisiejszy dzień był najgorszymi urodzinami jakie w życiu miałam. dzień pełen rozczarowań, smutku a nawet w efekcie płaczu..
Co się dzieje
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 21:45   #409
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-) część II

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Co się dzieje
heh.. nie miałam dziś 'ani jednej minuty dla siebie'. w szkole totalny zapieprz, 3 sprawdziany były dziś. ledwo zdażyłam wrócić do domu, to od razu musiałam wrócic na chór, gdzie zrobiłam mały poczęstunek.. do tego jestem STRASZNIE roczarowana. zawsze na chórze ten, kto ma urodziny dostaje prezent, ja nie dostałam nawet głupiej karki urodzinowej. i dokładnie rok temu, o tej samej porze i w tym samym miejscu (na chórze) w moje urodziny, poznałam pewnego drania, który zawracał mi dupę aż do wczoraj, a ja już o nim zapominałam powoli.. do tego moja przyjaciółka, z która mamy tradycje że kupujemy sobie cos na urodziny, nie sprezentowała mi nic, jak to ja zwykłam robić w jej urodziny. nawet powiedziala, że 'nie wie czy przyjdzie na urodzinowe ciasto'. z rodziny zadzwonił tylko tata z niemiec i babcia.. nawet babcia, która zawsze przysylala mi trochę kieszonkowych nie wysłała nic.. reszty rodziny ani widu, ani słychu.. wróciłam do domu, od razu siadłam za naukę, 'bo na jutro trzea umieć na sparwdzian, odpowiedź i kartkówkę'. nie mówiąc już o jakichkolwiek rozrywkach dziś, jak jakieś wyjście, dyskoteka, impreza, albo zwykłe pójście na lody.. nie myślałam, że te urodziny będą takie beznadziejne..

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2010-04-21 o 21:48
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-22, 08:15   #410
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-) część II

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Justyś takie staniki
aaaaa


Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
heh.. nie miałam dziś 'ani jednej minuty dla siebie'. w szkole totalny zapieprz, 3 sprawdziany były dziś. ledwo zdażyłam wrócić do domu, to od razu musiałam wrócic na chór, gdzie zrobiłam mały poczęstunek.. do tego jestem STRASZNIE roczarowana. zawsze na chórze ten, kto ma urodziny dostaje prezent, ja nie dostałam nawet głupiej karki urodzinowej. i dokładnie rok temu, o tej samej porze i w tym samym miejscu (na chórze) w moje urodziny, poznałam pewnego drania, który zawracał mi dupę aż do wczoraj, a ja już o nim zapominałam powoli.. do tego moja przyjaciółka, z która mamy tradycje że kupujemy sobie cos na urodziny, nie sprezentowała mi nic, jak to ja zwykłam robić w jej urodziny. nawet powiedziala, że 'nie wie czy przyjdzie na urodzinowe ciasto'. z rodziny zadzwonił tylko tata z niemiec i babcia.. nawet babcia, która zawsze przysylala mi trochę kieszonkowych nie wysłała nic.. reszty rodziny ani widu, ani słychu.. wróciłam do domu, od razu siadłam za naukę, 'bo na jutro trzea umieć na sparwdzian, odpowiedź i kartkówkę'. nie mówiąc już o jakichkolwiek rozrywkach dziś, jak jakieś wyjście, dyskoteka, impreza, albo zwykłe pójście na lody.. nie myślałam, że te urodziny będą takie beznadziejne..
hmmm chyba sie rozczarowalas bo sie spodziewalas ze dostaniesz duzo prezentow i bedziesz w centrum uwagi..
sek Olenko w tym ze urodzinki mialas w srode, to jest srodek tygodnia, kazdy jest zabiegany i dla kazdego to dzien jak kazdy inny
sama widzisz, szkola, sprawdziany, chor...
zaloze sie ze byloby zupelnie inaczej gdyby Twoje urodzinki wypadly w weekend
w tygodniu kazdy jest zajety swoimi sprawami i nie ma czasu pomyslec o kims innym...
brutalne to ale taka jest prawda

powiem Ci ze gdyby nie ta Nasza- klasa ktora mi przypomina o urodzinach znajomych i przyjaciol - sama pewnie bym te dni przeoczyla i zapomniala o nich zupelnie!


to jak? zupelnie nic nie dostalas? zadnego mazidla?

---------------------------------------

dziewczyny szminka Astor Shine Deluxe ktora przywiozlam z Polandii jest zaje..fajna!!! mam kolorek Deluxe - piekny zgaszony roz, lsni na ustach niesamowicie - niejeden blyszczyk sie moze przy nim schowac...

obiecuje ze jak juz dostane wszystko co kupilam, zamowilam itd to wkleje moj aktualny zbior - bo mam kilka nowych fajnych "gwiazdek"
no i choruje jeszcze na limitowanki Revlona - nie wiem czy w Polsce one tez sa... w uk sa piekne pastelowe kolory i choruje na brzoskwiniowy kolorek... wiec kiedys bedzie moj, ale musze sie spieszyc skoro to limitowanka ...
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 10:24   #411
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-) część II

dziewczyny, proszę doradźcie mi.. skończył mi się podkład i potrzeuję nowego.. najbardziej interesuje mnie taki satynowy efekt, nie chcę całkowitego matu tak, żeby buzia się nie świeciła jak choinka (jak w przypadku Rimmel Recover ) a żeby było leciutko satynowo rozświetlona.. poradzicie coś fajnego ? myslalam nad Satin Liquid Maybellina..
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 19:04   #412
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-) część II

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
dziewczyny, proszę doradźcie mi.. skończył mi się podkład i potrzeuję nowego.. najbardziej interesuje mnie taki satynowy efekt, nie chcę całkowitego matu tak, żeby buzia się nie świeciła jak choinka (jak w przypadku Rimmel Recover ) a żeby było leciutko satynowo rozświetlona.. poradzicie coś fajnego ? myslalam nad Satin Liquid Maybellina..
Mi po tym Dream Satin Liquid buzia się swieciła jak bombki chonkowe
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 19:10   #413
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-) część II

no nie mów ale ze względu na drobinki czy brak matu ?
bo ja już go kupiłam..
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 19:57   #414
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-) część II

ojojoj widzę że wątek swoim życiem żyje

ale mnie tu nie było!

buziaki

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Justysiu, no oczywiście że tak.. więc ja oczek nie podkreślam, bo mam ładne, haha
a ja podkreślam, mimo, że mam nienajgorsze oczywiście nie mówię o tuszu bo z racji tego, żem blond to mi rzęs nie widać. Ale uwielbiam oczka malować - to jak powrót do przedszkola i farbek, kredek itp
Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
a wiecie ze moj MAC ktory zamowilam w piatek przyszedl juz do mnie w sobote rano
ale mam mieszane uczucie, spodziewalam sie czegosc lepszego chyba - daleko mu do Superbalma
ale kolorek fajny Lipglass Stain Peach Compliment
e- a nie mówiłam czasem o nim że taki se jest? osobiście nie mam ale pisałam tu Ci kiedyś ;P
Ja tam lubie MACowe Lipglassy - ale ja zawsze lubiłam treściwsze błyszczyki
W ogóle mój zbiorek się ostatnio trochę powiększył, o kilka szminek i błyszczoli nie wiem czy nie przypadkiem sam MAC jak znajdę w majowy weekend chwilkę to Wam tu przedstawię

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
dziewczyny, ale jestem już stara dzisiaj przeżywam 15 wiosnę

ale dzień wbrew pozorom beznadziejny.. w szkole sprawdziany, jakoś tak czuję się nie za dobrze.. smutno i wgl jakos dziwnie..

a u was jak tam ? jakieś nowości ?
Poziomo! paskudo jedna! Ty stara? to co ja mam powiedzieć? za niedługo 25 wiosen za mną! ale w sumie jestem zadowolona z mojego dotychczasowego życia i nie czuję się staro
Bardzo spóźnione ale tez i bardzo szczere życzonka szczęścia i zdrówka i urodzinowe buziaki!!!

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
dziewczyny, proszę doradźcie mi.. skończył mi się podkład i potrzeuję nowego.. najbardziej interesuje mnie taki satynowy efekt, nie chcę całkowitego matu tak, żeby buzia się nie świeciła jak choinka (jak w przypadku Rimmel Recover ) a żeby było leciutko satynowo rozświetlona.. poradzicie coś fajnego ? myslalam nad Satin Liquid Maybellina..
yyyyy też chyba kiedyś pisałam tu o Recover, że to świecidło... haha słuchajcie starej wieszczki kasiajki następnym razem hihi
żartuję oczywiście
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 20:07   #415
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-) część II

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
no nie mów ale ze względu na drobinki czy brak matu ?
bo ja już go kupiłam..
Ogólnie mi świeciła jak bombka... Ale moja skóra to jest ogólnie %&@#!
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 20:09   #416
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-) część II

Kasiu, dziękuję za życzenia
a co do drugiej Kasi, to mam nadzieję, że ze mną nie będzie tak źle.. moje kumpele sobie chwalą.. no zobaczymy
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 12:52   #417
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-) część II

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość



e- a nie mówiłam czasem o nim że taki se jest? osobiście nie mam ale pisałam tu Ci kiedyś ;P
Ja tam lubie MACowe Lipglassy - ale ja zawsze lubiłam treściwsze błyszczyki
W ogóle mój zbiorek się ostatnio trochę powiększył, o kilka szminek i błyszczoli nie wiem czy nie przypadkiem sam MAC jak znajdę w majowy weekend chwilkę to Wam tu przedstawię


a moze i mowilas ale wiesz jak to jest - Tobie sie superbalm Lilac nie podoba a ja jestem w nim zakochana
ale juz sprzedalam tego MACa- wczoraj go wsyalalam

------------------


moje NYXy przybyly przed chwila
dzisiaj TZ w domu pilnuje robotnikow bo cos wymieniamy i wlasnie odebral mi je
nie moge sie doczekac kiedy je zobacze

jakby ktos chcial sobie poogladac jak rozne kolorki NYXa wygladaja to zapraszam tutaj
pokazane sa jak wygladaja w opakowaniach
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 20:30   #418
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-) część II

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
a moze i mowilas ale wiesz jak to jest - Tobie sie superbalm Lilac nie podoba a ja jestem w nim zakochana
ale juz sprzedalam tego MACa- wczoraj go wsyalalam
no masz rację w sumie. Ale Lilac mi się nie podoba kolorystycznie a nie jeśli o konsystencję chodzi a o MACach chyba pisałam że akurat te są takie sobie
nieważne dobrze, że znalazł kochający domek
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 22:12   #419
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-) część II

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
no masz rację w sumie. Ale Lilac mi się nie podoba kolorystycznie a nie jeśli o konsystencję chodzi a o MACach chyba pisałam że akurat te są takie sobie
nieważne dobrze, że znalazł kochający domek
ano pisalas :P
ale ja niedowiarek jestem i musze sama, sprawdzic, oparzyc sie i zapamietac :P

w Nyxach sie zwyczajnie zakochalam!
przecudne kolory mam
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 16:36   #420
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Koniec z błyszczykami!!! - Odwyk dla błyszczykomaniaczek ;-) część II

ale cisza,

bez sensu jest ciagniecie watku na sile
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:42.