30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-20, 17:22   #391
Shockeddd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 263
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Cytat:
Napisane przez dekko27 Pokaż wiadomość
Masz racje , ale wydaje mi się, ze sa ważniejsze sprawy według których należy dopasować. Rozumiem ze sa osoby skrajne katolickie i chcą po slubie, albo skrajnie w druga stronę, ale autorka nie ma racjonalnie jakiś sztywnych przekonan, nie chce z kim kolwiek, chce z uczucia.
Dlatego się przyznałem, że źle ją zinterpretowałem.
A co do kryterium to jak wiadomo, dla każdego coś innego będzie ważne.
Shockeddd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 17:27   #392
dekko27
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 532
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Cytat:
Napisane przez Shockeddd Pokaż wiadomość
Dlatego się przyznałem, że źle ją zinterpretowałem.
A co do kryterium to jak wiadomo, dla każdego coś innego będzie ważne.
Masz racje, dla mnie mało atracyjny bylby facet , który by oczekiwal ode mnie dziewictwa jak i za cos takiego by mnie skreslil.
Tak samo jak nie chciałabym partnera dla którego naistotniejszy by był kształt mojego tylka i rozmiar piersi.
Ale dla każdego co innego jest ważne.
__________________
piekło i niebo to stan umysłu...
dekko27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 21:27   #393
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Zastanawia mnie jak mozna wytrzymac do 30 -stki bez seksu? Szczegolnie we wczesnej mlodosci , to musi bolec? Ile mozna tlumic potrzeby ciala , no chyba ,ze ich nie ma po prostu albo sa na tyle male ,ze wystarcza masturbacja.
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 21:33   #394
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie jak mozna wytrzymac do 30 -stki bez seksu? Szczegolnie we wczesnej mlodosci , to musi bolec? Ile mozna tlumic potrzeby ciala , no chyba ,ze ich nie ma po prostu albo sa na tyle male ,ze wystarcza masturbacja.
A jak sobie wyobrażasz osobę, która seks łączy z miłością a nie znajduje partnera, którego pokocha.

Wiesz znam dużo takich ludzi że bez zakochania seksu nie ma i tyle i nie oszukujmy sie to nie taka sama potrzeba jak jedzenie czy piscie da się bez niej żyć na przykładzie mnóstwa ludzi.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 21:35   #395
dekko27
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 532
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie jak mozna wytrzymac do 30 -stki bez seksu? Szczegolnie we wczesnej mlodosci , to musi bolec? Ile mozna tlumic potrzeby ciala , no chyba ,ze ich nie ma po prostu albo sa na tyle male ,ze wystarcza masturbacja.
zależy co mamy na myśli mowiac o dziewictwie czy tylko blone czy brak doswiadczen z druga osoba.
Nie wiemy na jakim poziomie ma libido autorka ale ona nie uprawiala zadnego seksu.....nie wiemy jakie ma podejście do masturbacji itd. to wiele by mowilo o jej potrzebach..


---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
A jak sobie wyobrażasz osobę, która seks łączy z miłością a nie znajduje partnera, którego pokocha.

Wiesz znam dużo takich ludzi że bez zakochania seksu nie ma i tyle i nie oszukujmy sie to nie taka sama potrzeba jak jedzenie czy piscie da się bez niej żyć na przykładzie mnóstwa ludzi.
da się ale nie warto,da się takie potrzeby tez stlumic...jak się ma głębokie przekonania...np. ze seks bez milosci jest zly albo cos...przecież sa nawet zaburzenia np., pochwica wynikające z myslenia na temat seksu . Ktos chce a ciało się buntuje....naprawdę wlasny umysl potrafi być największym wrogiem.
__________________
piekło i niebo to stan umysłu...

Edytowane przez dekko27
Czas edycji: 2019-08-20 o 21:42
dekko27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 21:47   #396
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Cytat:
Napisane przez dekko27 Pokaż wiadomość
zależy co mamy na myśli mowiac o dziewictwie czy tylko blone czy brak doswiadczen z druga osoba.
Nie wiemy na jakim poziomie ma libido autorka ale ona nie uprawiala zadnego seksu.....nie wiemy jakie ma podejście do masturbacji itd. to wiele by mowilo o jej potrzebach..


---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------



da się ale nie warto,da się takie potrzeby tez stlumic...jak się ma głębokie przekonania...np. ze seks bez milosci jest zly albo cos...przecież sa nawet zaburzenia np., pochwica wynikające z myslenia na temat seksu . Ktos chce a ciało się buntuje....naprawdę wlasny umysl potrafi być największym wrogiem.
Że co?

Czyli uznaje seks tylko z miłości ale mam iśc z facetem do łóżka tylko po to aby zaspokoić swoje rządze. Tylko że strata szacunku do siebie i kac moralny to już pikuś.

Świetne rady dajesz.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 21:56   #397
Chicatimida89
Romantyczna
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 172
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Cytat:
Napisane przez dekko27 Pokaż wiadomość
zależy co mamy na myśli mowiac o dziewictwie czy tylko blone czy brak doswiadczen z druga osoba.
Nie wiemy na jakim poziomie ma libido autorka ale ona nie uprawiala zadnego seksu.....nie wiemy jakie ma podejście do masturbacji itd. to wiele by mowilo o jej potrzebach..


---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------



da się ale nie warto,da się takie potrzeby tez stlumic...jak się ma głębokie przekonania...np. ze seks bez milosci jest zly albo cos...przecież sa nawet zaburzenia np., pochwica wynikające z myslenia na temat seksu . Ktos chce a ciało się buntuje....naprawdę wlasny umysl potrafi być największym wrogiem.

Myślę, że jak już się czegoś zasmakuje to potem ciężej jest bez tego smaku wytrzymać. Jako, że jeszcze nie miałam okazji być z facetem w ten sposób, zapewne jest mi łatwiej trwać w tym stanie.

Jeśli chodzi o potrzeby to nie będę wdawać się w szczegóły, ale wszystkie reakcje i procesy zachodzące w moim ciele są takie jak u innych ludzi. Odczuwam pociąg itd.
Chicatimida89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-20, 21:58   #398
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
A jak sobie wyobrażasz osobę, która seks łączy z miłością a nie znajduje partnera, którego pokocha.

Wiesz znam dużo takich ludzi że bez zakochania seksu nie ma i tyle i nie oszukujmy sie to nie taka sama potrzeba jak jedzenie czy piscie da się bez niej żyć na przykładzie mnóstwa ludzi.
Pewnie dlatego bylam wielokrotnie zakochana
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 21:59   #399
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Pewnie dlatego bylam wielokrotnie zakochana
Dziecinny post.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 22:07   #400
HejkaHejka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 48
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

To może ja powiem bardziej otwarcie. We wczesnej młodości raczej za niczym nie tęskniłam, od kiedy zaczęłam regularnie uprawiać "satysfakcjonującą" masturbację to tego mi brakuje i za tym tęsknię, i nawet w snach bezwiednie mam bardziej obraz masturbacji niż seksu z facetem bo to poprostu znam.

Oczywiście miałam okres, że (raczej po pijaku) bym się przespała z kimkolwiek ale (na szczęście) w kilku takich przypadkach faceci mi odmówili...
Do pewnego momentu czułam też że jestem "lekko opóźniona" ale nie stanowiło to aż takiego problemu, a teraz jest to ogromny i blokujący w jakichkolwiek działaniach damsko-męskich kompleks.
HejkaHejka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 22:15   #401
dekko27
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 532
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Że co?

Czyli uznaje seks tylko z miłości ale mam iśc z facetem do łóżka tylko po to aby zaspokoić swoje rządze. Tylko że strata szacunku do siebie i kac moralny to już pikuś.

Świetne rady dajesz.
A gdzie ja napisałam, ze ma ktoś tak robic? Napisalam tylko, ze czasem cos może być blednym przekonaniem np. pojde do lozka tylko z jednym mezczyzna albo tylko z wieeelkiej milosci. Ok, można trwac w takich przekonaniach i do smierci ale potem jest watek mam 30 lat i jestem dziewica Nie -mam 30 lat nie mam milosci i nie miałam -tylko problem brak seksu , doswiadczen.

Dla Ciebie to brak szacunku-dla kogos przygoda, doświadczenie. Zalezy w co wierzysz. Na swiecie jest masa roznych przekonan na temat seksu, wycinają łechatczki w imię swietosci, zakladaja burki, czekaja do ślubu, czekaja na milosc, czekaja na okazję,na kogos godnego zaufania. Jakie ma znaczenie co jest prawdziwe i dobre. Każdy ma jakieś cele i własne idealy.
Twierdze ze czekanie na odpowiednia osobe ma wiele plusow, oszczedza wiele rozczarowan i na pewno dla wielu osob to jest lepsze ale nie jestem od moralizowania tych co szczęścia do milosci nie maja a seks uprawiają. Bo zycie jest krótkie i na starość ciekawe czy lepiej jest mieć co wspominać niż być dumnym z własnej sztywności w poglądach. Czasem należy zmienić przekonania jak to do czego doprowadzily nam się nie podoba-jak w przypadku autorki.
__________________
piekło i niebo to stan umysłu...
dekko27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-20, 22:17   #402
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Cytat:
Napisane przez HejkaHejka87 Pokaż wiadomość
To może ja powiem bardziej otwarcie. We wczesnej młodości raczej za niczym nie tęskniłam, od kiedy zaczęłam regularnie uprawiać "satysfakcjonującą" masturbację to tego mi brakuje i za tym tęsknię, i nawet w snach bezwiednie mam bardziej obraz masturbacji niż seksu z facetem bo to poprostu znam.

Oczywiście miałam okres, że (raczej po pijaku) bym się przespała z kimkolwiek ale (na szczęście) w kilku takich przypadkach faceci mi odmówili...
Do pewnego momentu czułam też że jestem "lekko opóźniona" ale nie stanowiło to aż takiego problemu, a teraz jest to ogromny i blokujący w jakichkolwiek działaniach damsko-męskich kompleks.
Dla kogoś kto ma konserwatywne poglądy na temat seksu jedynym wyjściem jest masturbacja właśnie inaczej doprowadzi się do jeszcze większej katastrofy emocjonalnej.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 22:19   #403
dekko27
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 532
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Dla kogoś kto ma konserwatywne poglądy na temat seksu jedynym wyjściem jest masturbacja właśnie inaczej doprowadzi się do jeszcze większej katastrofy emocjonalnej.
Pytanie czy w takiej sytacji konserwatyzm jest zasadny skoro nie ma lepszych opcji. Ale to już każdy sam sobie musi odpowiedzieć.
__________________
piekło i niebo to stan umysłu...
dekko27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 22:29   #404
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Cytat:
Napisane przez dekko27 Pokaż wiadomość
Pytanie czy w takiej sytacji konserwatyzm jest zasadny skoro nie ma lepszych opcji. Ale to już każdy sam sobie musi odpowiedzieć.
To nie konserwatyzm tylko ludzkie emocje i postawa wobec seksu.
Wiesz jak mi się pić chce a napiję się czegoś co mi zaszkodzi to jeszcze pogorsze swoją sytuację i tak właśnie to wygląda w kwestii seksu.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 22:38   #405
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Dziecinny post.
Mozliwe. Jednak tak to w mlodosci wygladalo, bylam kochliwa , podobalo mi sie wielu chlopcow, co nie znaczy ,ze z kazdym uprawialam seks ale moglam. To sie wcale nie klocilo z oddzielaniem seksu od milosci bo wtedy tak wlasnie czulam -zakochanie.
Ty moze uwazasz , ze to musi byc wielka milosc , okupiona dlugim okresem czekania ale znam ludzi , ktorzy brali slub w fazie zakochania , ktora nigdy nie przerodzila sie w prawdziwa milosc i konczyla rozwodem. Nic tutaj nie jest pewne.

Nie watpie ,autorko , ze masz normalne potrzeby i musisz je realizowac sama, pytalam , bo sama bym tak nie mogla.

Edytowane przez robcia
Czas edycji: 2019-08-20 o 22:41
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 22:44   #406
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Mozliwe. Jednak tak to w mlodosci wygladalo, bylam kochliwa , podobalo mi sie wielu chlopcow, co nie znaczy ,ze z kazdym uprawialam seks ale moglam. To sie wcale nie klocilo z oddzielaniem seksu od milosci bo wtedy tak wlasnie czulam -zakochanie.
Ty moze uwazasz , ze to musi byc wielka milosc , okupiona dlugim okresem czekania ale znam ludzi , ktorzy brali slub w fazie zakochania , ktora nigdy nie przerodzila sie w prawdziwa milosc i konczyla rozwodem. Nic tutaj nie jest pewne.

Nie watpie ,autorko , ze masz normalne potrzeby i musisz je realizowac sama, pytalam , bo sama bym tak nie mogla.
Potrzeby seksualne ma wiekszość ludzi tylko trzeba wiedzieć jak je realizować i czy w ogóle aby nam to wyszło na dobre.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 22:51   #407
HejkaHejka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 48
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Chyba też nikt nie pisze, że uprawianie seksu w fazie nawet lekkiego zakochania jest złe. Moim zdaniem byłoby to ok, tylko właśnie zdarzają się ludzie którzy nie przeżyli obustronnego zakochania z możliwością uprawiania seksu w młodości i później.
HejkaHejka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 22:53   #408
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Cytat:
Napisane przez HejkaHejka87 Pokaż wiadomość
Chyba też nikt nie pisze, że uprawianie seksu w fazie nawet lekkiego zakochania jest złe. Moim zdaniem byłoby to ok, tylko właśnie zdarzają się ludzie którzy nie przeżyli obustronnego zakochania z możliwością uprawiania seksu w młodości i później.
No tak.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 23:08   #409
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Cytat:
Napisane przez HejkaHejka87 Pokaż wiadomość
Chyba też nikt nie pisze, że uprawianie seksu w fazie nawet lekkiego zakochania jest złe. Moim zdaniem byłoby to ok, tylko właśnie zdarzają się ludzie którzy nie przeżyli obustronnego zakochania z możliwością uprawiania seksu w młodości i później.
No tak tylko niektorzy nie daja sobie szans na zakochanie , nawet nie zauwazaja zainteresowania drugiej osoby jak rowniez same nie wykazuja inicjatywy.
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-20, 23:09   #410
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Dopóki się nie żadną seksu, to tak naprawdę tego nie brakuje, bo się tego nie zna, w sensie uczuć które temu towarzyszą i przyjemności. Też inaczej podchodzą na pewno osoby dla których seks to tylko zaspokojenie popędu, a co innego jak ktoś chce robić to z miłości i traktuje seks jajo formę zjednoczenia z partnerem, maksymalnej bliskości, wyrażania uczucia.

Jeśli komuś zależy na seksie tylko z milosci i seks to dla niego coś więcej niż zabawa i forma zaspokojenia, to lepiej żeby się się masturbowal, jeśli czuje podniecenie , a nie szedł do łóżka z byle kim i potem zalowal



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Czas edycji: 2019-08-20 o 23:11
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 23:11   #411
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87098533]Dopóki się nie żadną seksu, to tak naprawdę tego nie brakuje, bo się tego nie zna, w sensie uczuć które temu towarzyszą i przyjemności. Też inaczej podchodzą na pewno osoby dla których seks to tylko zaspokojenie popędu, a co innego jak ktoś chce robić to z miłości i traktuje seks jajo formę zjednoczenia z partnerem, maksymalnej bliskości, wyrażania uczucia.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

No a o czym ja pisze?
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 23:15   #412
HejkaHejka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 48
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
No tak tylko niektorzy nie daja sobie szans na zakochanie , nawet nie zauwazaja zainteresowania drugiej osoby jak rowniez same nie wykazuja inicjatywy.

Nie twierdzę, że tak nie jest. Ale niestety czasu nie da się cofnąć i przeżyć tego jeszcze raz
HejkaHejka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 23:17   #413
Shockeddd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 263
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Cytat:
Napisane przez dekko27 Pokaż wiadomość
Bo zycie jest krótkie i na starość ciekawe czy lepiej jest mieć co wspominać niż być dumnym z własnej sztywności w poglądach..
Wg mnie lepiej być dumnym, że się nie sprzedało swoich zasad.
Shockeddd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 23:19   #414
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
No a o czym ja pisze?
Ale to nie było do Ciebie, tylko odnośnie posta użytkownika robcia
Sorki, że niezacytowalam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 23:19   #415
HejkaHejka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 48
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Ludzie mają różne podejścia ale takie czy inne poglądy bazowe to jedno, a stan psychiczno - emocjonalny to drugie. W dołku psychicznym tak czy siak seks bez zobowiązań może wg mnie tylko zaszkodzić i bardziej zranić...
HejkaHejka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 23:20   #416
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Cytat:
Napisane przez Shockeddd Pokaż wiadomość
Wg mnie lepiej być dumnym, że się nie sprzedało swoich zasad.
I zalowac tego, że zrobiło się coś wbrew sobie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 23:26   #417
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87098533]Dopóki się nie żadną seksu, to tak naprawdę tego nie brakuje, bo się tego nie zna, w sensie uczuć które temu towarzyszą i przyjemności.[/QUOTE]
To ja mam inne doświadczenia. Bardziej chciało mi się seksu, kiedy byłam dziewicą, później jak juz miałam to za sobą to jakoś mniej.
Ale ja też straciłam dziewictwo dość późno, bo w wieku 21. lat, a największe libido miałam jednak będąc trochę młodszą. Żałuję, że przegapiłam te "najgoretsze" lata, ale cóż, wtedy jeszcze miałam nadzieję, że ktoś się we mnie zakocha z wzajemnością, tak się nie stało. Także mój pierwszy raz był bez zobowiązań i osobiście uważam, że wyszło mi to na dobre, bo gdyby nie to, to na pewno nie zwiazalabym się z moim pierwszym chłopakiem, bo już miałabym blokadę, że jak to, w tym wieku kompletnie nic nie robiłam? I pewnie do tej pory byłabym jeszcze dziewicą.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 23:33   #418
goldennight
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 787
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87098553]To ja mam inne doświadczenia. Bardziej chciało mi się seksu, kiedy byłam dziewicą, później jak juz miałam to za sobą to jakoś mniej.
Ale ja też straciłam dziewictwo dość późno, bo w wieku 21. lat, a największe libido miałam jednak będąc trochę młodszą. Żałuję, że przegapiłam te "najgoretsze" lata, ale cóż, wtedy jeszcze miałam nadzieję, że ktoś się we mnie zakocha z wzajemnością, tak się nie stało. Także mój pierwszy raz był bez zobowiązań i osobiście uważam, że wyszło mi to na dobre, bo gdyby nie to, to na pewno nie zwiazalabym się z moim pierwszym chłopakiem, bo już miałabym blokadę, że jak to, w tym wieku kompletnie nic nie robiłam? I pewnie do tej pory byłabym jeszcze dziewicą.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Czemu do tej pory może byś zanalazła kogoś odpowiedniego.
goldennight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 23:35   #419
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

Cytat:
Napisane przez goldennight Pokaż wiadomość
Czemu do tej pory może byś zanalazła kogoś odpowiedniego.
Znając siebie to myślę, że ten fakt tak by mnie blokował, że nie potrafilabym się otworzyć przed żadnym mężczyzną. A tak pozbyłam się "problemu" i później było mi w relacjach z mężczyznami łatwiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 10:49   #420
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: 30-letnia dziewica - reakcje mężczyzn

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87098562]Znając siebie to myślę, że ten fakt tak by mnie blokował, że nie potrafilabym się otworzyć przed żadnym mężczyzną. A tak pozbyłam się "problemu" i później było mi w relacjach z mężczyznami łatwiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Ja jednak uważam, że bardziej się żałuje tego czego czego się nie zrobiło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-27 10:38:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:18.