Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-09, 10:53   #391
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 558
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ładnie w niej wyglądasz, elegancko, zwłaszcza w zestawieniu z bardzo zgrabnymi szpilkami .
Dziekuje .

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
james, świetna spódnica I przy okazji - bardzo jestem zadowolona z tego korektora od Armaniego, także dzięki ślicznie za polecenie i ściskam wirtualnie

Dziekuje i prosze .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 11:12   #392
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
OlaM, poczułam się skuszona, dziś lecę do Sephory po to Dryspun Finish B&B. Myję włosy co rano, wyglądają świetnie, wchodzę do biura i po 15 minutach mam kompletny "oklap". Nie wiem co jest... ale może to mi pomoże jakoś wyglądać
Mam nadzieję, że Ci się spodoba - daj znać
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 11:17   #393
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

nie sledzilam watku, wiec sorki za to
ale ....
bylam dzisiaj w Pepco i tam w wyprzedazowym regale z kolorowki, byly za 9,99zl brazery i roze z Calvin Klein CK
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 11:27   #394
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 558
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Nicole, jakie masz wlosy? Cienkie i delikatne? Moze to wina szamponow? Ja, odkad zmienilam zupelnie marke szamponow i odzywek to pierwszy raz w zyciu nie mam suchych wlosow. Nieco mniej sie tez przetluszczaja. Ladnie sa tez odbite od skory glowy. Ostatnio czesze sie szczota z dzika i sa jeszcze bardziej odbite. Az doszlo to tego, ze teraz odbicia okielznac nie moge, wiec szukam jakiegos spreju, ktory lekko usztywni mi wlosy. Moze wtedy uda mi sie je jakos uklepac.

--------------------------------------------------------------------
btw: zna ktos sposob na elektryzowanie sie wlosow? Po szczocie z dzika mam ten problem.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 11:33   #395
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

No to teraz zdradz, jakich kosmetyków do włosów używasz, bo zmiany jakie osiagnelas, bardzo są przeze mnie pożądane


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 11:54   #396
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 558
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
No to teraz zdradz, jakich kosmetyków do włosów używasz, bo zmiany jakie osiagnelas, bardzo są przeze mnie pożądane


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
Ja cale lata szukalam szamponow, bo mialam problemy ze skora glowy. Bardzo zle znosze sodium laureth sulfate i sodium myreth sulfate. Nieco lepiej, ale tez bez szalu sodium coco sulfate. Te skladniki podrazniaja mi skore glowy, powoduja swedzenie, wysuszenie i w konsekwencji lupiez tlusty. Po umyciu sie badziewnym szamponem (tu wliczam praktycznie wszystko: profesjonalne serie L'oreal, Kerastase, drogeryjne cudaki typu Pantene, szampony dla dzieci itp.) lupiez potrafie miec po kilku godzinach juz nawet. Bywalo, ze do krwi sie drapalam tak swedzialo.
Od dawna uzywam czerwonego szamponu Catzy na lupiez. Uzywam go nawet jak nie mam lupiezu co jakies czas. Traktuje go jak maseczke. Nakladam, spieniam i trzymam przez pare minut. Lagodzi bardzo sucha czy sciagnieta skore glowy. Polecam go zawsze nawet tym, ktorzy lupiezu nie maja.

Na co dzien uzywam marki Giovanii, ktorej w Polszy nie dostaniesz. Kupuje na Iherbie. Produkty jakies do odzywiania polecila mi Tiniaczek (). Mamy jednak zupelnie inne wlosy, wiec skusilam sie na te marke, ale na inne produkty. Wlasnie szapony i odzywki.
Kupilam:
http://www.iherb.com/Giovanni-Wellne...0&sr=null&ic=8
http://www.iherb.com/Giovanni-Smooth...4&sr=null&ic=1
http://www.iherb.com/Giovanni-Smooth...4&sr=null&ic=2
http://www.iherb.com/Giovanni-Tea-Tr...8&sr=null&ic=1

Wszystke produkty sa delikatne. Nie robia buby na skorze glowy. Problem z lupiezem tlustym bardzo sie zmniejszyl. Wystarczy, ze od swieta zastosuje Catzy. Szampony nie wyeliminowaly go do konca. Niemniej zminimalizowaly problem, jak zadne inne produkty.
Wlosy zawsze mialam jak dziecko: cienkie i miekkie. Byly jednak bardzo podatne na wysuszanie (skora za to sie przetluszcza) . Teraz sa miekkie jak kaczuszka. Zawsze szamponow jednak uzywam tak samo: jak maseczke. Pozniej na pare minut odzywka i finito. Olejku Joico od miesiecy nie uzywam .

Moje recenzje:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...#review-852752
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...#review-871534

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2014-02-09 o 12:01
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 12:28   #397
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Ciekawe te twoje szampony Jamsiku. Chyba tez się skusze
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-09, 12:37   #398
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Bardzo ciekawie to wyglada. Ja sls tez omijam, bo podobnie jak u ciebie łupież miałam gwarantowany.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 12:45   #399
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 558
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ciekawe te twoje szampony Jamsiku. Chyba tez się skusze
Warto. Kilkanascie lat szukalam szamponow dla siebie i w koncu znalazlam. Do tego sa tanie jak barszcz. Napawde warto. To moje wlosowe KWC.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Bardzo ciekawie to wyglada. Ja sls tez omijam, bo podobnie jak u ciebie łupież miałam gwarantowany.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Mnie nie tylko SLS krzywde robi. Na kazdy szamponowy sulfate zle reaguje.
Co do objetnosci to dodatkowo suche wlosy wiaze na samuraja (tak). Potem przeczesuje szczota marki, ktora ktos tu polecal (ta). I mam wlosy jak mlody Simba. Ostatnio tak sa wlosy odbite, ze ich uklepac nie moge i chyba potrzebuje czyms je dociazyc. Mysle o wodze z sola. Minusem jest elektryzowanie po szczocie, ktoremu na razie nie umiem zaradzic.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2014-02-09 o 12:47
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 12:58   #400
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 933
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45059117]Nicole, jakie masz wlosy? Cienkie i delikatne? Moze to wina szamponow? Ja, odkad zmienilam zupelnie marke szamponow i odzywek to pierwszy raz w zyciu nie mam suchych wlosow. Nieco mniej sie tez przetluszczaja. Ladnie sa tez odbite od skory glowy. Ostatnio czesze sie szczota z dzika i sa jeszcze bardziej odbite. Az doszlo to tego, ze teraz odbicia okielznac nie moge, wiec szukam jakiegos spreju, ktory lekko usztywni mi wlosy. Moze wtedy uda mi sie je jakos uklepac.

--------------------------------------------------------------------
btw: zna ktos sposob na elektryzowanie sie wlosow? Po szczocie z dzika mam ten problem.[/QUOTE]
Ja spryskuje włosy odrobiną lakieru.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 14:59   #401
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
Czy to tonik z serum? Mi sprzedawczyni własnie taki zachwalała, podobno jakaś nowość. Chyba miał różowe opakowanie.
Tak,właśnie o ten w różowym opakowaniu chodzi.Jednak o serum nic nie mówiła,jedynie,że nawilżający i nowość.
Na stronce go nie ma,a teraz tak myślę,że mógłby się sprawdzić po umyciu(zawsze używam po zmyciu micela).
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-09, 15:00   #402
teklaem
Raczkowanie
 
Avatar teklaem
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 253
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dziewczyny orientujecie się czy bywają promocje na te cienie pojedyncze firmowe z sephory? Jeśli tak, to wiecie jak często i ile wówczas kosztują? Bo dla mnie 40 zł za pojedynczy cień to trochę za dużo na razie, ale niektóre kolory kuszą

o te cienie mi chodzi : http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/C...orful/P1228001
teklaem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 15:13   #403
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Kupiłam to i to.
Ten pierwszy produkt do unoszenia włosów u nasady kupiłam pod wpływem tej notki. Nie zdążyłam jednak użyć, ale po tym wpisie oraz po filmikach na Youtube jestem pełna nadziei .
Tego drugiego (Thickening Hairspray) używam już od jakiegoś czasu, bo kupiłam w zeszłym roku jesienią na ebay'u taki zestaw z 4 produktami B&B, w tym właśnie tym sprayem, no i mi się dość spodobał, póki co bardziej niż znajdujący się też w tym zestawie Surf Spray, który zostawiam na lato. Thickening Hairspray (którego lakierem raczej nie nazwałabym - choć tak stoi w opisie Sephory) używam najczęściej na umyte i lekko podsuszone włosy. On nadaje im objętości i odkleja od nasady, ale powoduje, że są nieco sztywne. Generalnie jednak jestem z tego produktu zadowolona, dlatego sobie kupiłam nową butlę.





Ładnie w niej wyglądasz, elegancko, zwłaszcza w zestawieniu z bardzo zgrabnymi szpilkami .
No ten spray mnie zainteresował,tylko czy się sprawdzi teraz u mnie,bo zrobiłam trwałą podnoszącą włosy u nasady.Nie wiem czy jest teraz sens,co prawda ta trwała jest na miesiąc,bo później włosy odrastają i ta góra,która jest uniesiona znajdzie się niżej.teraz zastanawiam się czy nie zrobić jej na całości,wyjdą delikatne fale.
Jakie Ty masz włosy Olu?ja cienkie i liczę,że ta trwała mi optycznie zwiększy objętość
Chciałam ten spraj z B&B do włosów falujących,nadaje efekt mokrych włosów i delikatny skręt
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 15:13   #404
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45060250]Warto. Kilkanascie lat szukalam szamponow dla siebie i w koncu znalazlam. Do tego sa tanie jak barszcz. Napawde warto. To moje wlosowe KWC.
[/QUOTE]

Jamsiku a co jeszcze warto z iherba zamówić ?
Fajnie ze Ci szczotka z dzika przypasowala
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 16:04   #405
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45060250]Warto. Kilkanascie lat szukalam szamponow dla siebie i w koncu znalazlam. Do tego sa tanie jak barszcz. Napawde warto. To moje wlosowe KWC.



Mnie nie tylko SLS krzywde robi. Na kazdy szamponowy sulfate zle reaguje.
Co do objetnosci to dodatkowo suche wlosy wiaze na samuraja (tak). Potem przeczesuje szczota marki, ktora ktos tu polecal (ta). I mam wlosy jak mlody Simba. Ostatnio tak sa wlosy odbite, ze ich uklepac nie moge i chyba potrzebuje czyms je dociazyc. Mysle o wodze z sola. Minusem jest elektryzowanie po szczocie, ktoremu na razie nie umiem zaradzic.[/QUOTE]


Na mnie patent z samurajem nie działa. Po rozpuszczenia mam coś strasznego na głowie. Gumka sie odciskają, a włosy przy głowie i tak przyklapniete.


Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 16:24   #406
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
No ten spray mnie zainteresował,tylko czy się sprawdzi teraz u mnie,bo zrobiłam trwałą podnoszącą włosy u nasady.Nie wiem czy jest teraz sens,co prawda ta trwała jest na miesiąc,bo później włosy odrastają i ta góra,która jest uniesiona znajdzie się niżej.teraz zastanawiam się czy nie zrobić jej na całości,wyjdą delikatne fale.
Jakie Ty masz włosy Olu?ja cienkie i liczę,że ta trwała mi optycznie zwiększy objętość
Chciałam ten spraj z B&B do włosów falujących,nadaje efekt mokrych włosów i delikatny skręt
Ja na pewno nie mam cienkich włosów. Kiedyś miałam gęste i grube, teraz nie są już tak gęste, ale nadal dość grube, tylko sianowate i suche (to efekt farbowania co dwa tygodnie i częstego prostowania). Są też dość ciężkie, więc odklejenie ich od nasady to trudna sztuka, zwłaszcza, że już od dość dawna noszę włosy długie, za łopatki.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 16:30   #407
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

James znowu kusi??? ja taka podatna na kuszenie!

już się nie mogę doczekać jutro, mam nadzieję, że moje nowe MACzki dolecą i moja bransoletka Lilou chyba, że znowu cyrki jakieś będą robić

Byłam dzisiaj w H&M, ale niestety spódnica ani śladu:/ może to i lepiej, bo bym się załamała pewnie jakbym przymierzała
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 17:01   #408
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A weźcie przestańce wybrzydzacie, jak nie wiem co: a co to za chude, a to za grube ... cieszta sie tym co mata, bo mogło być gorzej
Ta..., mogłyby być jakieś powykrzywiane...
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 17:04   #409
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że Ci się spodoba - daj znać
Kurcze, do Sephory nie dotarłam niestety. Na zakupy pojechałam, ale @, świnia jedna mnie zaskoczyła, jajniki zagrały więc wróciłam, a raczej doczołgałam się do domu zdychać pod kocem Zajrzałam do Sephory, ale tam luuuudu, kolejki i stwierdziłam, że nie dam rady. No, ale na pewno upoluję, bo już się napaliłam na to cudo, zastosuję i sam znać

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45059117]Nicole, jakie masz wlosy? Cienkie i delikatne? Moze to wina szamponow? Ja, odkad zmienilam zupelnie marke szamponow i odzywek to pierwszy raz w zyciu nie mam suchych wlosow. Nieco mniej sie tez przetluszczaja. Ladnie sa tez odbite od skory glowy. Ostatnio czesze sie szczota z dzika i sa jeszcze bardziej odbite. Az doszlo to tego, ze teraz odbicia okielznac nie moge, wiec szukam jakiegos spreju, ktory lekko usztywni mi wlosy. Moze wtedy uda mi sie je jakos uklepac.

--------------------------------------------------------------------
btw: zna ktos sposob na elektryzowanie sie wlosow? Po szczocie z dzika mam ten problem.[/QUOTE]

Na zelektryzowane włosy używam lakieru, psikam dłoń i delikatnie przejeżdżam po sterczących włosach.

Co do moich włosów... ja jestem w stanie je odbić od głowy, tylko w pracy mam albo jakieś dziwne powietrze albo tak źle reaguję na klimę? Że mam natychmiast przyklapnięte włosy. Pracuję tam dopiero 1,5tygodnia więc muszę znaleźć jakiś sposób żeby tam te włosy poprawić. Stąd pomysł, że może ten sprej będzie rozwiązaniem. Zobaczymy, ciężko mi cokolwiek powiedzieć, bo za krótko tam siedzę

Natomiast jeśli nic nie pomoże to wrócę do Twojego posta o szamponach z iherb. Ja mam cienkie włosy, ale mam ich dużo (póki co ).

Byłam dziś w MACu, kupiłam bazę pod szminki i zalotkę. Mam nadzieję, że będę zadowolona
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-09, 17:11   #410
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja na pewno nie mam cienkich włosów. Kiedyś miałam gęste i grube, teraz nie są już tak gęste, ale nadal dość grube, tylko sianowate i suche (to efekt farbowania co dwa tygodnie i częstego prostowania). Są też dość ciężkie, więc odklejenie ich od nasady to trudna sztuka, zwłaszcza, że już od dość dawna noszę włosy długie, za łopatki.
Teraz jestem zainteresowana tym sprayem i jeszcze tą pianką

W ogóle ma wejść jakaś nowa marka na wyłączność S.też włosowa,pani konsultantka mówiła jak pytałam o maskę Fekkai.
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 17:14   #411
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45059514]Na co dzien uzywam marki Giovanii, ktorej w Polszy nie dostaniesz. Kupuje na Iherbie. Produkty jakies do odzywiania polecila mi Tiniaczek (). Mamy jednak zupelnie inne wlosy, wiec skusilam sie na te marke, ale na inne produkty. Wlasnie szapony i odzywki.

[/QUOTE] Jamestown, co polecasz z Giovanii, do suchego i wrażliwego skalpa, ale z suchym łupieżem, dodam, że moje włosy są wysokoporowate.
__________________

Edytowane przez myszka__77
Czas edycji: 2014-02-09 o 17:15
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 17:48   #412
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 933
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez teklaem Pokaż wiadomość
Dziewczyny orientujecie się czy bywają promocje na te cienie pojedyncze firmowe z sephory? Jeśli tak, to wiecie jak często i ile wówczas kosztują? Bo dla mnie 40 zł za pojedynczy cień to trochę za dużo na razie, ale niektóre kolory kuszą

o te cienie mi chodzi : http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/C...orful/P1228001
Zdarzają się promocje np. 3 w cenie 2, albo była kiedyś promo, że jak się przyniesie stary kosmetyk to nowy z marki Sephora można dostać -40% taniej. Widziałam też te cienie czasami na przecenach, no i oczywiście jak są dni vip to można je upolować za -20% .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 18:47   #413
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Ta..., mogłyby być jakieś powykrzywiane...
A żebys wiedziała
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 19:05   #414
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45059514]
Na co dzien uzywam marki Giovanii, ktorej w Polszy nie dostaniesz. Kupuje na Iherbie. Produkty jakies do odzywiania polecila mi Tiniaczek (). Mamy jednak zupelnie inne wlosy, wiec skusilam sie na te marke, ale na inne produkty. Wlasnie szapony i odzywki.
[/QUOTE]


To dzieki dziewczynom z naturalsowego watku
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 20:14   #415
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dziewczyny, skusiła się któraś na szczoteczkę clarsonic mia z citeam? widziałam już, że niektóre dziewczyny zamówiły, sprawdzały wszystko, porównywały zdjęcia i mają oryginały, więc zastanawiam się czy się nie skusić przypadkiem
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2014-02-09 o 21:34
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 20:29   #416
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Aaa zapomnialam: Dymku, gratuluje zarzeczyn
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 20:52   #417
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Aaa zapomnialam: Dymku, gratuluje zarzeczyn
hehe dziękuję po kilku dniach noszenia pierścionka ściągnęłam go i luby wypatrzył, od razu kazał nałożyć ponownie chłopak zaznacza co jego
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 21:24   #418
teklaem
Raczkowanie
 
Avatar teklaem
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 253
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Elizka, dzięki za odp. Chyba jednak sobie jeden kupię jutro bo niecierpliwa jestem
teklaem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 21:28   #419
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Dziewczyny, skusiła się któraś na szczoteczkę clarsonic mia 2 z citeam? widziałam już, że niektóre dziewczyny zamówiły, sprawdzały wszystko, porównywały zdjęcia i mają oryginały, więc zastanawiam się czy się nie skusić przypadkiem
jest wątek na wizażu o clarisonicu, dziewczyny zamawiały z groupona i dostawały podróbki
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-09, 21:34   #420
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4506938 2]jest wątek na wizażu o clarisonicu, dziewczyny zamawiały z groupona i dostawały podróbki [/QUOTE]

to o grouponie czytałam, ale póki co z citeam dziewczyny zamawiały i piszą, że oryginalne
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 17:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:16.