Singielki 25+ część XII - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-05, 20:50   #391
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Dinulka czego ma się wystraszyć?
Może to głupio brzmi, ale przytyłam ostatnio + bez makijażu źle wyglądam
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 20:57   #392
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 377
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Może to głupio brzmi, ale przytyłam ostatnio + bez makijażu źle wyglądam
Do konca zycia nie bedziesz sie z nim spotykala, bedac w makijazu

Bez makijazu wyglada sie po prostu inaczej, nie ma co sobie zawracac glowe takimi rzeczami. Gdybys sie mu nie podobala to by sie z Toba nie spotykal. Przeciez nie spotyka sie dla makijazu
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 20:59   #393
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Może to głupio brzmi, ale przytyłam ostatnio + bez makijażu źle wyglądam
Dinulka wy lu zuj Podobasz mu się, chce z Tobą spędzać czas, nie będzie Cię z lupą oglądał To co on widzi a co Ty sobie wytykasz to inny temat w ogóle. Jak facetowi się podobasz i jest normalny to się podobasz i koniec. Nie zabieraj sobie fajnych chwil martwiąc się. Podejrzewam, że nie jesteś pierwszą laską, którą zobaczy bez makijażu i wie, że jest różnica
Nie katuj się, korzystaj!
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 21:12   #394
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Do konca zycia nie bedziesz sie z nim spotykala, bedac w makijazu

Bez makijazu wyglada sie po prostu inaczej, nie ma co sobie zawracac glowe takimi rzeczami. Gdybys sie mu nie podobala to by sie z Toba nie spotykal. Przeciez nie spotyka sie dla makijazu
do końca życia nie, ale póki co krótko się spotykamy i mogłabym z tym zaczekać haha

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Dinulka wy lu zuj Podobasz mu się, chce z Tobą spędzać czas, nie będzie Cię z lupą oglądał To co on widzi a co Ty sobie wytykasz to inny temat w ogóle. Jak facetowi się podobasz i jest normalny to się podobasz i koniec. Nie zabieraj sobie fajnych chwil martwiąc się. Podejrzewam, że nie jesteś pierwszą laską, którą zobaczy bez makijażu i wie, że jest różnica
Nie katuj się, korzystaj!
z lupą nie musi, widać gołym okiem ale postaram się zapamiętać Twoje słowa o nie zabieraniu sobie fajnych chwil
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 21:16   #395
Camomille91
Rozeznanie
 
Avatar Camomille91
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 508
Dot.: Singielki 25+ część XII

[1=260c4d4fdb0e7f4840fc704 76d5f7e46d82a0f3e;8021559 1]A wystarczy się wgłębić w jednozdaniowe hasło słownikowe, żeby nie powtarzać bzdur.



Dokładnie, to człowiek określa, jak skorzysta z tej apki i kogo szuka.

Jeszcze w temacie zwodzenia kobiet - w dużym mieście spokojnie można znaleźć partnerkę/partnera do seksu nikogo przy tym nie oszukując. Dlatego coraz więcej osób szczerze mówi o co chodzi, też to zaobserwowałam na T. Rozsądny człowiek chce mieć święty spokój i nie zechce bawić się w kombinowanie i narażać się na ewentualne naprzykrzanie się ze strony osoby rozczarowanej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
W sumie poszłabym na taki układ, ale co jeśli faktycznie kogoś poznam i ta osoba jak się dowie, że nie mam żadnego doświadczenia i jestem dziewicą to mnie wyśmieje i rozpowie jakiś sposób? Nie mam pojęcia czego można się w ogóle spodziewać po takim układzie i skąd poznać, żedana osoba nie chce mnie skrzywdzić?
Camomille91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 21:18   #396
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
do końca życia nie, ale póki co krótko się spotykamy i mogłabym z tym zaczekać haha


z lupą nie musi, widać gołym okiem ale postaram się zapamiętać Twoje słowa o nie zabieraniu sobie fajnych chwil
Zapamiętaj

Aż mi się przypomniało jak miałam kiedyś regularnie na twarzy pryszcz na pryszczu a były wpatrzony jak w obrazek. Miłość jednak jest ślepa
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 21:22   #397
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Zapamiętaj

Aż mi się przypomniało jak miałam kiedyś regularnie na twarzy pryszcz na pryszczu a były wpatrzony jak w obrazek. Miłość jednak jest ślepa
no ja mam pryszcze, a miłości jeszcze nie ma
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-05, 21:25   #398
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
no ja mam pryszcze, a miłości jeszcze nie ma
Pewnie zauroczenie jest już
Wtedy też syfy nie przeszkadzają
Nikt nie jest idealny. Zaakceptuj po prostu, że mu się podobasz taka jaka jesteś
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 21:28   #399
hekate93
Zadomowienie
 
Avatar hekate93
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 178
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Może to głupio brzmi, ale przytyłam ostatnio + bez makijażu źle wyglądam
Nie przesadzaj, wyglądasz normalnie, jak każda inna dziewczyna bez makijażu, wiem bo widziałam

Cytat:
Napisane przez Camomille91 Pokaż wiadomość
W sumie poszłabym na taki układ, ale co jeśli faktycznie kogoś poznam i ta osoba jak się dowie, że nie mam żadnego doświadczenia i jestem dziewicą to mnie wyśmieje i rozpowie jakiś sposób? Nie mam pojęcia czego można się w ogóle spodziewać po takim układzie i skąd poznać, żedana osoba nie chce mnie skrzywdzić?
Pomijając całą resztę bo reakcja zależy od osoby ale nawet jeśli to komu niby miałby rozpowiedzieć? Jeżeli mówimy o poznaniu takiej osoby przez portal to przecież on nie zna twoich znajomych ani ty jego więc nawet jakby całej swojej śmietance towarzyskiej rozpowiedział, w co wątpię, to przecież do ciebie to nie dotrze w ogóle i powinno spłynąć jak po kaczce
__________________
I love sarcasm. It's like punching people in the face, but with words.
hekate93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 21:35   #400
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez hekate93 Pokaż wiadomość
Nie przesadzaj, wyglądasz normalnie, jak każda inna dziewczyna bez makijażu, wiem bo widziałam



Pomijając całą resztę bo reakcja zależy od osoby ale nawet jeśli to komu niby miałby rozpowiedzieć? Jeżeli mówimy o poznaniu takiej osoby przez portal to przecież on nie zna twoich znajomych ani ty jego więc nawet jakby całej swojej śmietance towarzyskiej rozpowiedział, w co wątpię, to przecież do ciebie to nie dotrze w ogóle i powinno spłynąć jak po kaczce
I jakby rozpowiedział - to świadczy tylko o nim.
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 21:42   #401
Camomille91
Rozeznanie
 
Avatar Camomille91
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 508
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez hekate93 Pokaż wiadomość
Nie przesadzaj, wyglądasz normalnie, jak każda inna dziewczyna bez makijażu, wiem bo widziałam



Pomijając całą resztę bo reakcja zależy od osoby ale nawet jeśli to komu niby miałby rozpowiedzieć? Jeżeli mówimy o poznaniu takiej osoby przez portal to przecież on nie zna twoich znajomych ani ty jego więc nawet jakby całej swojej śmietance towarzyskiej rozpowiedział, w co wątpię, to przecież do ciebie to nie dotrze w ogóle i powinno spłynąć jak po kaczce
A jak na fb jakiś komentarz zamieści, albo mnie otaguje, nie wiem. Raczej po nim spłynie jak po kaczce i jeszcze będzie miał ubaw ze mnie, a ja będę mieć problem.
Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
I jakby rozpowiedział - to świadczy tylko o nim.
Tak, ale mimo to nie wiadomo kto to może być. Spotkanie może być fajne, ale jak przyjdzie co do czego to co mu powiem? Poczekaj, jest jeden szkopuł - nigdy tego nie robiłam i co teraz...
Camomille91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-05, 21:44   #402
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Singielki 25+ część XII

dobra, po weekendzie się okaże czy miałyście rację
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 21:47   #403
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Zapamiętaj

Aż mi się przypomniało jak miałam kiedyś regularnie na twarzy pryszcz na pryszczu a były wpatrzony jak w obrazek. Miłość jednak jest ślepa
Jeden z moich eks tylko czekał az mi cos wyskoczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 21:50   #404
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez Camomille91 Pokaż wiadomość
A jak na fb jakiś komentarz zamieści, albo mnie otaguje, nie wiem. Raczej po nim spłynie jak po kaczce i jeszcze będzie miał ubaw ze mnie, a ja będę mieć problem.

Tak, ale mimo to nie wiadomo kto to może być. Spotkanie może być fajne, ale jak przyjdzie co do czego to co mu powiem? Poczekaj, jest jeden szkopuł - nigdy tego nie robiłam i co teraz...
Chodzi Ci o umówienie się na sam seks? To się nie umawiaj skoro tak się obawiasz.

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Jeden z moich eks tylko czekał az mi cos wyskoczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój mowił na mnie Pikiel
Ale wtedy naprawdę byłam wysypana...

Edytowane przez Classic
Czas edycji: 2018-01-05 o 21:51
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 21:52   #405
Camomille91
Rozeznanie
 
Avatar Camomille91
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 508
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o umówienie się na sam seks? To się nie umawiaj skoro tak się obawiasz.
Tak, bo jestem tego ciekawa, a nie wiem na czym polega taka relacja w zasadzie i jaka może być czyjaś reakcja na moją osobę. Nie wiem jak osba, która ma w zwyczaju umawiać się na taki układ mogłaby się zachować, czy dla niej byłyby to szok, czy coś odrzucającego.
Camomille91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 21:53   #406
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
dobra, po weekendzie się okaże czy miałyście rację
Czekam na relację
Wyczuwam nosem Classic początek związku

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Camomille91 Pokaż wiadomość
Tak, bo jestem tego ciekawa, a nie wiem na czym polega taka relacja w zasadzie i jaka może być czyjaś reakcja na moją osobę. Nie wiem jak osba, która ma w zwyczaju umawiać się na taki układ mogłaby się zachować, czy dla niej byłyby to szok, czy coś odrzucającego.
A po co chcesz się umówić na seks skoro masz tyle wątpliwości i obaw? Żeby mieć z głowy?
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 21:55   #407
Camomille91
Rozeznanie
 
Avatar Camomille91
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 508
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Czekam na relację
Wyczuwam nosem Classic początek związku

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------



A po co chcesz się umówić na seks skoro masz tyle wątpliwości i obaw? Żeby mieć z głowy?
Gdybym chciała mieć z głowy, to pewnie już bym dawno miała tindera i umawiała się na takie spotkania.

Po prostu jestem ciekawa i mam ochotę Zanim wejdę w jakiś związek, to pewnie minie jeszcze dobrych kilka lat. Libido nie daje mi spokoju coraz bardziej Nie wiem, może takie myśli to już jakieś objawy desperacji.
Camomille91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 21:57   #408
gilmore162
Rozeznanie
 
Avatar gilmore162
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 555
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o umówienie się na sam seks? To się nie umawiaj skoro tak się obawiasz.

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------



Mój mowił na mnie Pikiel
Ale wtedy naprawdę byłam wysypana...
Też nie umawiałabym się na sam seks, zwłaszcza będąc dziewicą. Co jak co, ale dla mnie pierwsze doświadczenie seksualne powinno być z kimś komu na mnie zależy, bo to jednak zostaje w pamięci Teraz już mając za sobą kilka partnerów poszłabym na układ, ale tylko z kimś godnym tego

Classic, mój eks mówił na mnie Potworze, Potworku, niby pieszczotliwie, mówil ze to nie ma zwiazku z wygladem ale jak czułam się brzydko to wcale to pieszczotliwie nie brzmiało . Nie jestesmy razem 1,5 roku ale czasem gadając na fb czy na piwie ze znajomymi nadal tak do mnie mowi
gilmore162 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 21:57   #409
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez Camomille91 Pokaż wiadomość
Gdybym chciała mieć z głowy, to pewnie już bym dawno miała tindera i umawiała się na takie spotkania.

Po prostu jestem ciekawa i mam ochotę Zanim wejdę w jakiś związek, to pewnie minie jeszcze dobrych kilka lat. Libido nie daje mi spokoju coraz bardziej Nie wiem, może takie myśli to już jakieś objawy desperacji.
W takim razie przeanalizuj za i przeciw, swoje obawy i zdecyduj. Żadna z nas za Ciebie decyzji nie podejmie ani nie zagwarantuje Ci jak się nieznany facet zachowa.
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-05, 22:01   #410
CarycaKatarzynaI
Zawsze łakoma.
 
Avatar CarycaKatarzynaI
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 072
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez gilmore162 Pokaż wiadomość
Dziękuję za miłe słowa dziewczyny



Czasem ciezko mi uwierzyc w te slowa, ze przyjdzie na nas czas, ale nawet z samych postow tutaj wynika, ze szczescie mozna poznac wtedy kiedy najmniej sie go spodziewasz
Teraz bede miala czas na realizacje swoich planow, poczawszy od znalezienia pracy, po reaktywacje silowni i nauki hiszpanskiego.
Opcja na wspolny film i przytulanie zawsze sie znajdzie, bo ja jestem z tych ktore od czasu do czasu po prostu tego potrzebuja (nie mam tu nawet na mysli seksu), ale głębsze relacje muszą po prostu poczekać, bo to nie moj czas.

Ja też mam dużo planów, które chcę zrealizować do końca roku. Mam nadzieję, że się uda. I właśnie w tych planach jest zmiana wizerunku. Muszę się poczuć bardziej atrakcyjna. Przede wszystkim dla siebie

Cytat:
Napisane przez Rosie Ross Pokaż wiadomość
Powodzenia! ja też ponownie zainstalowałam ( w razie gdyby na wyjeździe wieczorem mi się bardzo nudziło - w sensie, że w ekran się pogapię )

Przeczytałam trzy zaległe strony i ktoś pisał o samotnym wyjściu do kina.
Polecam tzn. byłam dwa razy i 1. raz było super bo poza mną na sali znajdowały się jeszcze jakieś osóbki w liczbie nie przekraczającej 10. Film to Mroczny Rycerz Powstaje i było to w środę wczesnym popołudniem natomiast jak byłam na drugiej części Kosogłosa w sobotę o 19 to już było mniej fajnie - miałam miejsce między dwoma parami
Też do kina chodzę sama Jakoś nie mam z tym problemów. Pamiętam, że kiedyś byłam sama na seansie Nawet na inne rzeczy potrafię iść sama, jakaś wycieczka, muzeum, obiad na mieście. Ale żeby do klubu pójść samej - nigdy!

Cytat:
Napisane przez Camomille91 Pokaż wiadomość
Gdybym chciała mieć z głowy, to pewnie już bym dawno miała tindera i umawiała się na takie spotkania.

Po prostu jestem ciekawa i mam ochotę Zanim wejdę w jakiś związek, to pewnie minie jeszcze dobrych kilka lat. Libido nie daje mi spokoju coraz bardziej Nie wiem, może takie myśli to już jakieś objawy desperacji.
Ja żałuję, że swój pierwszy raz nie przeżyłam z gorącym Włochem, tylko ubzdurałam sobie, że muszę zrobić to koniecznie w związku. Miałam mega fajną okazję uprawiać seks na plaży w nocy z hot Italiano i uciekłam

Może w taką stronę pójdź? Jednorazowo, a nie od razu układ
__________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko jest zaczarowane.
CarycaKatarzynaI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 22:03   #411
gilmore162
Rozeznanie
 
Avatar gilmore162
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 555
Dot.: Singielki 25+ część XII

Dziewczyny za godzinę stuknie mi siódemka w 20stce na karku Szkoda tylko, że mam dołek i te urodziny wesołe nie będą. Miałam ze swoim eks jechać na jakąś wycieczke, a teraz on nawet zyczen mi nie zlozy bo urwał kontakt
gilmore162 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 22:05   #412
hekate93
Zadomowienie
 
Avatar hekate93
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 178
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez Camomille91 Pokaż wiadomość
A jak na fb jakiś komentarz zamieści, albo mnie otaguje, nie wiem. Raczej po nim spłynie jak po kaczce i jeszcze będzie miał ubaw ze mnie, a ja będę mieć problem.
Ale skąd on ma twojego facebooka? Podajesz tyle informacji na ile czujesz się komfortowo i tyle.
Pogrubione - jaki ten problem będziesz mieć?
__________________
I love sarcasm. It's like punching people in the face, but with words.
hekate93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 22:06   #413
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Singielki 25+ część XII

Ja mam cicha nadzieje byc juz w moim mieszkaniu na urodziny ale to raczej mało realne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 22:08   #414
Camomille91
Rozeznanie
 
Avatar Camomille91
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 508
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
W takim razie przeanalizuj za i przeciw, swoje obawy i zdecyduj. Żadna z nas za Ciebie decyzji nie podejmie ani nie zagwarantuje Ci jak się nieznany facet zachowa.
Tak, nie oczekuję, że ktoś podemie decyzj, tylko coś podpowie, może z włąsnego doświadczenia. Ja nie mam pojęcia jacy są mężczyźni i co dla nich może byc szokujące. Wiadomo, że każdy jest inny, ale podejrzewam, że Wy tutaj macie większe doświadczenie i może jesteście w stanie wyobrazić sobie jaka może być reakcja.
Cytat:
Napisane przez CarycaKatarzynaI Pokaż wiadomość
Ja też mam dużo planów, które chcę zrealizować do końca roku. Mam nadzieję, że się uda. I właśnie w tych planach jest zmiana wizerunku. Muszę się poczuć bardziej atrakcyjna. Przede wszystkim dla siebie



Też do kina chodzę sama Jakoś nie mam z tym problemów. Pamiętam, że kiedyś byłam sama na seansie Nawet na inne rzeczy potrafię iść sama, jakaś wycieczka, muzeum, obiad na mieście. Ale żeby do klubu pójść samej - nigdy!


Ja żałuję, że swój pierwszy raz nie przeżyłam z gorącym Włochem, tylko ubzdurałam sobie, że muszę zrobić to koniecznie w związku. Miałam mega fajną okazję uprawiać seks na plaży w nocy z hot Italiano i uciekłam

Może w taką stronę pójdź? Jednorazowo, a nie od razu układ
Ale jak jednorazowo? Tego to ja już w ogóle sobie nie wyobrażam. Mam się umówić z kimś na jednorazową akcję pt. rozdziewiczenie?
Camomille91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 22:08   #415
hekate93
Zadomowienie
 
Avatar hekate93
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 178
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez CarycaKatarzynaI Pokaż wiadomość
Też do kina chodzę sama Jakoś nie mam z tym problemów. Pamiętam, że kiedyś byłam sama na seansie Nawet na inne rzeczy potrafię iść sama, jakaś wycieczka, muzeum, obiad na mieście. Ale żeby do klubu pójść samej - nigdy!
Właśnie nigdy nie rozumiałam niechęci do chodzenia samemu do kina - przecież idziesz tam żeby obejrzeć film a nie gadać z kimś

Cytat:
Napisane przez CarycaKatarzynaI Pokaż wiadomość
Ja żałuję, że swój pierwszy raz nie przeżyłam z gorącym Włochem, tylko ubzdurałam sobie, że muszę zrobić to koniecznie w związku. Miałam mega fajną okazję uprawiać seks na plaży w nocy z hot Italiano i uciekłam
A mit że pierwszy seks to tylko w związku z osobą, której zależy bla bla bla mnie bawi, wiadomo że niektóre dziewczyny się przywiązują więc lepiej w związku ale nie wszystkie, takie uogólnianie jest dziwne
__________________
I love sarcasm. It's like punching people in the face, but with words.
hekate93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 22:11   #416
Camomille91
Rozeznanie
 
Avatar Camomille91
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 508
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez hekate93 Pokaż wiadomość
Ale skąd on ma twojego facebooka? Podajesz tyle informacji na ile czujesz się komfortowo i tyle.
Pogrubione - jaki ten problem będziesz mieć?
Ktoś mnie pozna, dowie się, wszyscy będą się śmiać, że jestem cnotką bo w końcu to wyjdzie na jaw.

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Cytat:
Napisane przez hekate93 Pokaż wiadomość
Właśnie nigdy nie rozumiałam niechęci do chodzenia samemu do kina - przecież idziesz tam żeby obejrzeć film a nie gadać z kimś


A mit że pierwszy seks to tylko w związku z osobą, której zależy bla bla bla mnie bawi, wiadomo że niektóre dziewczyny się przywiązują więc lepiej w związku ale nie wszystkie, takie uogólnianie jest dziwne
Mi też się to nie wydaje konieczne. Czuję się gotowa na seks, nie mam jakichś większych obaw, jedyne to jak ktoś zareaguje na wiadomość, że nigdy tego nie robiłam i jak ja sobie z tym poradzę. Jak ja mu to powiem w ogóle? Jak się wytłumaczę z tego. Dziewica bez doświadczeń nagle zakłada tindera... czy to nie zabawne lub desperackie?

Edytowane przez Camomille91
Czas edycji: 2018-01-05 o 22:12
Camomille91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 22:13   #417
CarycaKatarzynaI
Zawsze łakoma.
 
Avatar CarycaKatarzynaI
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 072
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez Camomille91 Pokaż wiadomość
Ale jak jednorazowo? Tego to ja już w ogóle sobie nie wyobrażam. Mam się umówić z kimś na jednorazową akcję pt. rozdziewiczenie?
Ja po swoich doświadczeniach zmieniłabym swój pierwszy raz. Chyba wolałabym jednorazową akcję w jakimś fajnym miejscu. Ale decyzja przecież należy do Ciebie

Cytat:
Napisane przez hekate93 Pokaż wiadomość
A mit że pierwszy seks to tylko w związku z osobą, której zależy bla bla bla mnie bawi, wiadomo że niektóre dziewczyny się przywiązują więc lepiej w związku ale nie wszystkie, takie uogólnianie jest dziwne
Najgorsze, że miałam takie myślenie. I pierwszy seks wyobrażałam sobie, że fajerwerki lecą i ziemia się trzęsie. I tylko z partnerem, bo z innym nie wypada
__________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko jest zaczarowane.
CarycaKatarzynaI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 22:13   #418
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Singielki 25+ część XII

A jak ma ktos zareagować? To jakis wstyd czy co?

Poznajesz faceta, jest fajnie, chcesz to idziesz z nim do łóżka, nie to nie.

Ja bez związku na pewno bym sie nie zdecydowała majac obecne doswiadczenia ale każdy jest inny. Ale jak Ty masz takie obawy a co kto pomysli, a co kto powie to raczej układy nie sa dla Ciebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 22:14   #419
CarycaKatarzynaI
Zawsze łakoma.
 
Avatar CarycaKatarzynaI
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 072
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez Camomille91 Pokaż wiadomość
Mi też się to nie wydaje konieczne. Czuję się gotowa na seks, nie mam jakichś większych obaw, jedyne to jak ktoś zareaguje na wiadomość, że nigdy tego nie robiłam i jak ja sobie z tym poradzę. Jak ja mu to powiem w ogóle? Jak się wytłumaczę z tego. Dziewica bez doświadczeń nagle zakłada tindera... czy to nie zabawne lub desperackie?
Ale przecież nie musisz mówić, że jesteś dziewicą
__________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko jest zaczarowane.
CarycaKatarzynaI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 22:15   #420
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Singielki 25+ część XII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Jeden z moich eks tylko czekał az mi cos wyskoczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jak to? CHyba nie łapię

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Czekam na relację
Wyczuwam nosem Classic początek związku

zobaczymy, ale chyba jeszcze nie trochę się na siebie czaimy, ja jestem dość powściągliwa <głupia jestem, ale ciężko mi się przełamać>, a on widzę, że nie chce naciskać. Przynajmniej tak odbieram niektóre jego słowa czy zachowania.

Cytat:
Napisane przez gilmore162 Pokaż wiadomość
Też nie umawiałabym się na sam seks, zwłaszcza będąc dziewicą. Co jak co, ale dla mnie pierwsze doświadczenie seksualne powinno być z kimś komu na mnie zależy, bo to jednak zostaje w pamięci Teraz już mając za sobą kilka partnerów poszłabym na układ, ale tylko z kimś godnym tego

Classic, mój eks mówił na mnie Potworze, Potworku, niby pieszczotliwie, mówil ze to nie ma zwiazku z wygladem ale jak czułam się brzydko to wcale to pieszczotliwie nie brzmiało . Nie jestesmy razem 1,5 roku ale czasem gadając na fb czy na piwie ze znajomymi nadal tak do mnie mowi
ja bym nie przesadzała, moje pierwsze nie było wyjątkowe, raczej jednorazowe i na spontanie, i nie miałam z tym związanej żadnej traumy ale z neta bym trochę się może bała, ale bardziej w kontekście, że to jakiś świr, zbok, niebezpieczny typ itp. I czy będę miala ewentualnie możliwość, by się wycofać, bo wiadomo, że w trakcie spotkania kobieta może jednak się rozmyślić, szczególnie przy 1 razie. Jakaś doza zaufania jest potrzebna w takich sytuacjach.
Cytat:
Napisane przez gilmore162 Pokaż wiadomość
Dziewczyny za godzinę stuknie mi siódemka w 20stce na karku Szkoda tylko, że mam dołek i te urodziny wesołe nie będą. Miałam ze swoim eks jechać na jakąś wycieczke, a teraz on nawet zyczen mi nie zlozy bo urwał kontakt
Wszystkiego najlepszego

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Jeden z moich eks tylko czekał az mi cos wyskoczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jak to? CHyba nie łapię

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Czekam na relację
Wyczuwam nosem Classic początek związku

zobaczymy, ale chyba jeszcze nie trochę się na siebie czaimy, ja jestem dość powściągliwa <głupia jestem, ale ciężko mi się przełamać>, a on widzę, że nie chce naciskać. Przynajmniej tak odbieram niektóre jego słowa czy zachowania.

Cytat:
Napisane przez gilmore162 Pokaż wiadomość
Też nie umawiałabym się na sam seks, zwłaszcza będąc dziewicą. Co jak co, ale dla mnie pierwsze doświadczenie seksualne powinno być z kimś komu na mnie zależy, bo to jednak zostaje w pamięci Teraz już mając za sobą kilka partnerów poszłabym na układ, ale tylko z kimś godnym tego

Classic, mój eks mówił na mnie Potworze, Potworku, niby pieszczotliwie, mówil ze to nie ma zwiazku z wygladem ale jak czułam się brzydko to wcale to pieszczotliwie nie brzmiało . Nie jestesmy razem 1,5 roku ale czasem gadając na fb czy na piwie ze znajomymi nadal tak do mnie mowi
ja bym nie przesadzała, moje pierwsze nie było wyjątkowe, raczej jednorazowe i na spontanie, i nie miałam z tym związanej żadnej traumy ale z neta bym trochę się może bała, ale bardziej w kontekście, że to jakiś świr, zbok, niebezpieczny typ itp. I czy będę miala ewentualnie możliwość, by się wycofać, bo wiadomo, że w trakcie spotkania kobieta może jednak się rozmyślić, szczególnie przy 1 razie. Jakaś doza zaufania jest potrzebna w takich sytuacjach.
Cytat:
Napisane przez gilmore162 Pokaż wiadomość
Dziewczyny za godzinę stuknie mi siódemka w 20stce na karku Szkoda tylko, że mam dołek i te urodziny wesołe nie będą. Miałam ze swoim eks jechać na jakąś wycieczke, a teraz on nawet zyczen mi nie zlozy bo urwał kontakt
Wszystkiego najlepszego
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-09 14:48:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.