Sławny chłopak i (zwykła?) Ja... - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-12, 17:19   #391
201705071037
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 29
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Szkoda, że nic sie dzisiaj nie wyjaśniło. Trudno, w końcu będziecie musieli stanąć twarzą w twarz i wtedy On już sie nie wymiga
Ja również gratuluję
201705071037 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 17:25   #392
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Cytat:
Napisane przez cannelle89 Pokaż wiadomość
I ja z calego serca przylaczam sie do gratulacji! Na prawde podziwiam, ze przy tym wszystkim potrafisz nie zaniedbywac obowiazkow! A bohater naszej tzn. Twojej historii niech dla swojego i naszego dobra lepiej pojawi sie jutro na uczelni
Cytat:
Napisane przez Visine Pokaż wiadomość
Szkoda, że nic sie dzisiaj nie wyjaśniło. Trudno, w końcu będziecie musieli stanąć twarzą w twarz i wtedy On już sie nie wymiga
Ja również gratuluję
Dziękuje ! Teraz przygotowuje sie do koła Tyle że nie liczę na maxa na 30pkt chciałabym 25 i wiecej Ale niestety pewnie będzie mniej bo pierwszy raz piszę takie cóś i dopiero trzeba zorientować sie jak to wygląda. Oczywiście dam Wam znać

Hm czy się pojawi zobaczymy. Niestety łatwo sobie narobić zaległości. Już nie chodzi tylko o to że moze coś by się wyjaśniło. Jeśli by się w ogóle wyjaśniło.
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 17:34   #393
kate_rossi
Zadomowienie
 
Avatar kate_rossi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 490
GG do kate_rossi
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

przyłączam się do gratulacji . dzielna z ciebie babeczka ze mimo zyciowych rozterek umiesz wziaść się za siebie do roboty. szkoda że nic się nie wyjaśniło, my to tak przeżywamy, to nie wiem jak tobie się udaje zachować względny spokój. Podziwiam
__________________
kate_rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 17:44   #394
vanilia___
Raczkowanie
 
Avatar vanilia___
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 227
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Gratuluję!!! Można wiedzieć, jaki kierunek studiujesz i czy jesteś zadowolona?
vanilia___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 17:52   #395
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Cytat:
Napisane przez cannelle89 Pokaż wiadomość
I ja z calego serca przylaczam sie do gratulacji! Na prawde podziwiam, ze przy tym wszystkim potrafisz nie zaniedbywac obowiazkow! A bohater naszej tzn. Twojej historii niech dla swojego i naszego dobra lepiej pojawi sie jutro na uczelni
dobre, ale prawdziwe
__________________
Moher to siła.Moher to władza.
Moherowych kapeluszy.Nigdy się nie zdradza.

Moher daje młodość.Niesie wielkich przemian wiatr
Moherowy beret opanuje świat.

"Wielkie historie miłosne mogą nie mieć końca. Ale co muszą mieć nieodzownie – to początek."
~Kłamczucha

HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 17:59   #396
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

To, że się dzisiaj nie pojawił i w ogóle do Ciebie nie odezwał źle o nim świadczy. Może jutro się coś wyjaśni.

Kurcze dziewczyny przez was też zaczęłam kombinować kim ten facet jest
Finezjo, czy jego inicjały to J.M.?
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 18:04   #397
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

a moze nie moze dzwonic albo cos ?ograniczony budzet itp?
Albo ma tel w naprawie i nie dali mu zastepczego??
cieeekawe
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-12, 18:07   #398
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Dziewczyny no prosze Was. Kim jest ten facet to prywatna sprawa Finezji, a tym bardziej jego, uszanujcie to i przestańcie być takie dociekliwe.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 18:10   #399
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Jeśli mogę prosić to naprawde nie pytajcie bo chce to zachować dla siebie.
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 18:14   #400
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Ok, rozumiem nie będę już drążyć tematu pt. "kim on jest? "
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 18:51   #401
Ija
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 551
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Jeju! Jak on sie do Ciebie nie odezwie, to ja się do niego odezwe! Grrrr! ja tu walcze o komputer jak lew, żeby zobaczyć co tu u Finezji slychać, co on ciekawego wymyśli na wymówke, na zegarku tylko patrzylam czy aby na pewno już po 18, a tu mowisz, że go nie było... co on sobie robi? powiedz mu że ma się streszczyć bo tu na wizażu czekamy no!
Ija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-12, 19:00   #402
melisanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Baden-Württemberg
Wiadomości: 977
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Czepiacie sie, moze wywiad gdzies mial ;-)
A z reszta przydalby sie, moze Finezja by sie z niego wiecej dowiedziala niz od samego... samego jego
melisanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 19:14   #403
meredith85
Raczkowanie
 
Avatar meredith85
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 449
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

I ja przeczytalam, i sie wciagnelam Finezjo, ja takie historie przerabialam juz kilka razy. I poradze ci jedno. Na spokojnie na uczelni powiedz mu wprost, ze uwazasz go za swojego kolege, i nie lubisz, jak twoi znajomi nie odpisuja na smsy, a tym bardziej umawiaja sie, a potem nie odzywaja. I zapytaj spokojnie dlaczego nie odpisywal. Prosta rozmowa, a chyba wiele wyjasni. Mysle, ze wazne jest, abys mu zasygnalizowala, ze nie lubisz takiej ignorancji ze strony swoich kolegow czy kolezanek.
meredith85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 19:31   #404
electric blue
Zadomowienie
 
Avatar electric blue
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 054
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Finezjo gratuluję wyników na studiach Oby jutro się coś wyjaśniło w związku z Nim...
__________________
together
we can
do more
electric blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 20:38   #405
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Cytat:
Napisane przez Dosiak Pokaż wiadomość
Kurcze dziewczyny przez was też zaczęłam kombinować kim ten facet jest
Finezjo, czy jego inicjały to J.M.?
Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Dziewczyny no prosze Was. Kim jest ten facet to prywatna sprawa Finezji, a tym bardziej jego, uszanujcie to i przestańcie być takie dociekliwe.
Cytat:
Napisane przez -Finezja- Pokaż wiadomość
Jeśli mogę prosić to naprawde nie pytajcie bo chce to zachować dla siebie.
zanim przeczytałam nowe posty pomyślałam o tym, że większość czytelniczek tego wątku liczy na to, że wreszcie dowiedzą się kim jest ten chłopak
Ja tam myślę, że nie ma co fochów mu stroić tylko normalnie jak z kolegą rozmawiać, zapytac dlaczego nie odpisuje, przeciez to nie boli. Foch spowoduje, że sie chłopak spłoszy. Będzie dobrze, jak nie love story to może przyjaźń.
I jeszcze jedno - nie rozpływajcie się nad sukcesami na studiach pisząc, że Finezja potrafi sobie radzić w takiej sytuacji - przecież normalne, że dziewczyny na studiach wzdychaja do chłopaków a to, ze im dobrze idzie to tylko świadczy o tym, że są mądre a nie głupieTymbardziej, że Finezja żadnego dramatu nie przeżywa
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 20:40   #406
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Dziewczyny, proponuję, żeby nie wypytywać Finezji, kto to jest dokładnie. Zostawmy imiona, nazwiska, kierunek studiów, miasta.

Bo jak wyszukiwarka google wyrzuci ten watek, to może negatywnie wpłynąć na relacje łączące Finezję i jej kolegę. Do tego on ma rodzinę, kuzynów, koleżanki i kolegów nie tylko ze studiów, a wizaż to wielka społeczność.

Finezjo - życzę Ci powodzenia, jednak pamiętaj, że on miał jakieś życie przed. I ma nadal jakieś swoje oosobiste życie. Nie naciskaj.

I choćby był najwspanialszym, dobrym człowiekiem, to nadal jest przystojnym chłopakiem (tak mniemam ), chłopakiem, który ma dopiero dwadzieścia lat.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 21:04   #407
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Zgadzam się z dzustam (ps. zagrałam w tę grę w twoim podpisie, brrr)
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 21:14   #408
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Cytat:
Napisane przez bravvurka Pokaż wiadomość
Zgadzam się z dzustam (ps. zagrałam w tę grę w twoim podpisie, brrr)
Cieszę się, mam nadzieję, że więcej osób zagra w tę grę - postara się i wygra. Bo warto zagrać, a potem zastanowić się nad zdobytm wynikiem
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 21:42   #409
melisanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Baden-Württemberg
Wiadomości: 977
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proponuję, żeby nie wypytywać Finezji, kto to jest dokładnie. Zostawmy imiona, nazwiska, kierunek studiów, miasta.

Bo jak wyszukiwarka google wyrzuci ten watek, to może negatywnie wpłynąć na relacje łączące Finezję i jej kolegę. Do tego on ma rodzinę, kuzynów, koleżanki i kolegów nie tylko ze studiów, a wizaż to wielka społeczność.

Finezjo - życzę Ci powodzenia, jednak pamiętaj, że on miał jakieś życie przed. I ma nadal jakieś swoje oosobiste życie. Nie naciskaj.

I choćby był najwspanialszym, dobrym człowiekiem, to nadal jest przystojnym chłopakiem (tak mniemam ), chłopakiem, który ma dopiero dwadzieścia lat.
Dokladnie tak, kto sie domyslil to jego, i lepiej zachowac to dla siebie
Bo potem moze sie okazac, ze Fnezja bedzie miala jakis klopot, w koncu jeszcze "troche" czasu studiowac tam bedzie...
Ps. Ja w tej grze wygralam - ale hamulce pewnie zdarte byly
melisanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-12, 22:03   #410
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Ja przegrałam w tej grze...ale wysłałam tżtowi na służbowego maila to będzie szok u niego w pracy.
Nie sądzę, żeby ktoś sie wczytywał w wątek i starał sie wyśledzić personalia bohaterów, za dużo roboty
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 22:07   #411
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Dziewczyny bardzo dziękuje za zrozumienie. I za uszanowanie mojego zdania. Wiem, że to może być intrygujące ale naprawde dla dobra sprawy nie zgadujcie.
Dziękuje

Staram się żyć normalnie, nie chodze przybita i nie pokazuje na około że coś jest nie tak. Oczywiście w środku mnie wszystko się zastanawia "Co jest?!" ale nie chce tych złych emocji przekazywać dalej i obarczać nimi otoczenia.

Sprawa wyjaśni się napewno. Myślę że już niedługo a nawet jeśli nie to kiedyś się wyjaśni. Śmieje się, że jak mój były odezwał sie po 2 latach to każdy sie odezwie Ktoś kiedyś powiedział że zerwaną nić zawsze można zawiązać ale pozostanie supeł. Nie chciałabym tu takich supełków, ale myśle że wszystko będzie dobrze. Dlaczego ma być źle? Nic nie zrobiłam! Nie narzucam sie, nie dręcze go telefonami, nic z tych rzeczy. Pozostaje tylko wyjaśnic sobie te sprawe i na stopie koleżenskiej wspomnieć ze to tak niezbyt gdy ktoś nie odp.

Co do wyników na studiach to ja nic szczególnego nie robie tylko jestem systematyczna i wywiązuje sie z zadań. Nie ma tyle lekcji co w klasie maturalnej, wstyd byłoby lecieć w kulki A lubie moje studia i uważam je za ciekawe. A z materiałąmi które nas ciekawią dobrze sie pracuje. Tyle.

__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens

-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 22:37   #412
sungold
Rozeznanie
 
Avatar sungold
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 833
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

nie bede tutaj sie powtarzac piszac, ze cala historia jest bardzo emocjonujaca.
dodam tylko jedno, nic na sile, czekaj. ja wiem doskonale rozumiem, sama naleze do osob, ktora czesto nadinterpretuja wszystko, rozumiem, ze tutaj chcialoby sie wszystko na teraz, wiedziec albo nie. ale naprawde znacie sie krotko, daj mu troche czasu. najlepiej widac to o czym chce powiedziec, gdy sie obserwuje ludzi z boku.
jezeli facetowi zalezy na dziewczynie, to predzej czy pozniej jakos to okaze, zaden nie bedzie niesmialy.
nie chodzi mi tutaj zebys nie odzywala sie czy cos, tylko w miare mozliwosci staraj sie byc 'niby na wyciagniecie reki, ale ciagle daleko'
"Bo przecież chodzi o to, żeby gonić króliczka, a nie złapać go."

pozdrawiam i zycze jak najlepiej
sungold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 12:43   #413
karollajna85
:)
 
Avatar karollajna85
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 18 679
GG do karollajna85
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

i ja tez sie wciągnełam to chyba nie nowość
Finezja pisz co sie dzieje czy widziałaś sie z nim i jak sie zachowywał.
__________________
ciuchy grudzień

kosmetyki
karollajna85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 14:38   #414
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Spotkaliśmy sie. Był w szkole. Reszte juz wiecie

przywrocenie zawartosci usunietego postu
Cytat:
Napisane przez -Finezja-
Spóźnił sie minutke na wykład. Już myślałam ze nie będzie go dzisiaj. Obok mnie siedziały już niestety koleżanki. Ja akurat robiłam szybko notatki i nawet nie zobaczyłam kto wchodzi. I szturchneła mnie kumpela. Ja spojrzałam sie jednak tylko na tablice. Oczywiście kapnełam sie kto wchodzi ale chyba zrobiłam to specjalnie. Chciałam go olać. Patrzył sie idąc. Ja nie patrzyłam na niego. Usiadł gdzieś za mną. Dość daleko. Wykład już miałam z głowy. Gdy sie skończył zaczełam sie zbierać. Koleżanka jednak sie grzebała, nie mogłam sie ruszyć. On też sie zbierał i zbierał. Nie wiem czy specjalnie bo miał tylko torbe. W końcu przeszedł, stanął przed drzwiami, moja kumpela rozwaliła torbe i wysypała karteczki i w ogóle dramat.. Gdy w końcu wyszłyśmy on stał na korytarzu. Podszedł do mnie. Przepraszał. Tłumaczył. Wiecie co? Nawet nie pamiętam co mówił. Obok mnie stały kumpele, też dziwnie mi było jakoś tak.. Spojrzałam tylko na niego troche z góry i powiedziałam aha, spoko, no ok ale tonem hmm "i tak ci nie wierze, nie ściemniaj, dobra dobra.." Chyba troche przesadziłam. Widziałam jego mine, jego wzrok. Było mu przykro. On sie tego nie spodziewał. odwróciłam sie i poszłam z koleżana do biblioteki, potem przewijałysmy sie jeszcze kilka razy korytarzem, on stał w tym samym miejscu. Podeszłam na chwile bo musiałam wziąć ksero, wtedy kumpele sie zmyły i zostałam tylko ja z nim ale (nie wiem czemu to zrobiłam!) spojrzałam na niego ignorującym wzrokiem, stałam z minute nic nie mówiąc, potem sie od niego odwróciłam i poszłam. Potem koleżanka jak sie okazało była w ksero i mnie zawołała to wróciłam pod to ksero i tak stoimy chwilke i podeszła do nas taka laska i zaczeła ćwierkać do niego. On sie na nią patrzy nic nie mówi a ona nadaje hihi haha dotyczyła to jego i ja nie wytrzymałąm i odpowiedziałam jej tak troche chamsko. On tylko spojrzał i pokiwał głową nic nie mówiąc. Miał sie zacząć kolejny wykład i wchodzimy na sale i nagle widze ze on odwraca sie i idzie. Przeszłam kilka metrów i "niee Lucyna ja nie ide!" ale moje kumpela cofneła sie ze mną. Poszłyśmy do szatni, juz go nie było. Na peronie stał w towarzystwie jakis 2 dziewczyn ale nie z naszego roku. Stał tak ze nie widział ze my idziemy, przeszłysmy obojetnie i poczekałyśmy na pociąg troche dalej. Ja sie gotowałam. Wisadł do innego przedziału. Lucyna oczywiscie poszła w jego strone a ja za nią. Stał i rozmawiał przez tel. Spojrzał na mnie i sie usmiechnał. Ja też. Cholera nie tak jak zwykle. Usiadłyśmy jeszcze dalej. Po chwili on przeszedł ale tylko sie spojrzał i uśmiechnał. Czyli zrobił to co ja przed momentem. Idąc z L.
Wysiadł na innej stacji niz zazwyczaj. I cholera wtedy coś we mnie pękło. Przez takie niedomówienia straciłam swojego byłego chłopaka. Wtedy był dla mnie całym światem. To był horror. I ja zrozumiałam ze nie moge pokazywać swojego temperamentu bo przecież wszyscy mają do mnie na klęczkach przychodzić i mi sie kłaniać. Dlaczego mieliby to robić ???! Doszłam do domu ze łzami w oczach. Jak ja kocham takie powroty. Na wierzch wychodzi mój charakterek. Z jednej strony udzielna ksieżniczka której wszyscy powinni usługiwać i zachowywać sie tak jak ja chce z drugiej natomiat wrazliwa i pełna strachu dziewczyna która boi sie ze straci ludzi którzy są dla niej ważni. Poryczałam sie w swoim pokoju. Wysłałam mu esa czy bedzie dziś w ######## i ze chciałabym z nim porozmawiać. Oczywiście cisza. Tyle ze ja ciągle myślałam ze to z tym telefonem to KIT ! Po kwadransie zadzwoniłam. Pomyślałam ze co mi tam i tak jak go strace to go strace. Bardzo sie ucieszył. Nie moze wykonywac połaczeń i wysyłaś smsów, są tez problemy z odbiorem bo często sie tel zawiesza gdy sie sms otwiera. (A to miała nawet moja kumpela jakis czas temu) Rozmawialiśmy kolejny kwadrans. Byłam szczera i juz nie chamska. Heh to najlepsze co mogłam zrobić. Gdyby nie to zgłupiałabym dzisiaj. Kolejny raz przepraszal, musimy sobie wyjasnic to wszystko bo tak głupio, niezręcznie. Chcemy sie spotkać dzis w tym klubie. Ma dać mi znać. A wysiadł na innej stacji bo idzie do serwisu tel. Ktoś mu wytłumaczył jak dojść itp. Rozmawiało mi sie z nim fajnie, zupełnie inaczej. Nie chce aby pomyślał ze mi wisi bo mi NIE wisi. Nie chce go stracić tak jak byłego. Dziewczyny to jest osoba której ja nie moge stracić. Ja tego nie wytrzymam.

Czytać szybko bo chce potem EDIT. I prosze nie cytujcie.
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens


Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2008-11-14 o 06:09
-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 14:47   #415
ashlix
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 974
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

ja cały czas czytam i cały czas trzymam kciuki !! powodzenia!
i dzwoń do niego, po co te smsy ? :P
ashlix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 14:49   #416
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Normalnie kurtki nie ściągnęłam ani nic tylko wczułam się

Przeczytałam.
Mam wrażenie że zbyt poważnie do tego podchodzisz... Sama wiem że takie obrażania na początku znajomości to nic dobrego. Ja wiem że to przeżywasz, my z Tobą choć nie tak bardzo - to oczywiste, ale dla niego to naprawdę może nie mieć takiego znaczenia i dziwnie to wyjdzie, że Ty tak poważnie wszystko bierzesz...

Ale dziś pogadacie i może coś się wyjaśni. Tylko koniec grobowej miny i ignorancji
__________________


Edytowane przez mOna01
Czas edycji: 2008-11-13 o 16:01
mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 14:55   #417
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Jak mawiają: lepiej żałować czegoś co się zrobiło niż, że się czegoś nie zrobiło...

Ostudzę może trochę emocje w wątku , ale nie byłabym sobą gdybym tego nie powiedziała: na to spotkanie to za bardzo nie licz, że dojdzie do skutku... wiesz... babcia mu zachoruje albo klucze od domu zgubi i wyjść nie będzie mógł...

obym się myliła, bo to chyba ostatnia jego szansa u Ciebie?
nie, no jak teraz wystawi Cię do wiatru i się nie pojawi, to wszystko jasne...
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 14:56   #418
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Z miłą checią Jest dobrze. Teraz tylko koniec z fochem i olewką. Gadamy normalnie, jest po staremu. Będzie dobrze. I take it easy bo inaczej to nie wyjdzie mi na dobre..

Fresa ostudziłaś troche ale rozumiem o co chodzi. Nie chce o tym myśleć. I to nie jest ostatnia szansa to nie gra. Zawsze cos sie moze zdarzyć i jemu i mi. Jedynie głupia wymówka byłyby nie na miejscu. Ale teraz wiem np. ze to z tel. nie było wymówką tylko faktem. I też mi sie nie spieszy. Jesli to ma trwać jeszcze to niech trwa. Jedyna na czym mi zależy to aby było lepiej nie gorzej!
__________________


Jestem szczęśliwa. Mam kilka rzeczy które nadają życiu sens


Edytowane przez -Finezja-
Czas edycji: 2008-11-13 o 15:02
-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 15:06   #419
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Jak mawiają: lepiej żałować czegoś co się zrobiło niż, że się czegoś nie zrobiło...

Ostudzę może trochę emocje w wątku , ale nie byłabym sobą gdybym tego nie powiedziała: na to spotkanie to za bardzo nie licz, że dojdzie do skutku... wiesz... babcia mu zachoruje albo klucze od domu zgubi i wyjść nie będzie mógł...

obym się myliła, bo to chyba ostatnia jego szansa u Ciebie?
nie, no jak teraz wystawi Cię do wiatru i się nie pojawi, to wszystko jasne...

Oj Fresa .... trzymam kciuki za Finezje i życze jej jak najlepiej ...ale Twoj scenariusz wydaje mi sie być o wiele bardziej prawdopodobny ... niestety!

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2008-11-13 o 15:07 Powód: literówka
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 15:17   #420
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Sławny chłopak i (zwykła?) Ja...

Finezjo napisz prosze jak bedziesz juz wychodzic do tego klubu bo ja pierwsze co to na twoj watek
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:13.