Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarby! - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-10, 17:24   #391
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Ja wyprałam do 68 i te na wygląd największe wsadziłamw pojemniku do innej szafy. Z leo szybko weszliśmy na 68 to przynajmniej wiem ze mam uprane, poprasowane i gotowe do użytku
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 17:52   #392
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

A wiecie jak ja mam dobrze Moja mama się tak wkręciła, że wyprała mi wszystkie ciuszki i na dodatek poprasowała a tata kupił dwa wielkie przeźroczyste pudła i mi te ciuszki poskładali i jak do nich przyjechałam (bo wszystkie ciuszki do mamy zawiozłam żeby mi nie prześmiergły fajkami wtedy jeszcze) to mi je wręczyli i nie muszę już tego robić!!
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 18:05   #393
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Dzika Ropucha Pokaż wiadomość
A wiecie jak ja mam dobrze Moja mama się tak wkręciła, że wyprała mi wszystkie ciuszki i na dodatek poprasowała a tata kupił dwa wielkie przeźroczyste pudła i mi te ciuszki poskładali i jak do nich przyjechałam (bo wszystkie ciuszki do mamy zawiozłam żeby mi nie prześmiergły fajkami wtedy jeszcze) to mi je wręczyli i nie muszę już tego robić!!




Łeeee... To nie fair :P Pierz jeszcze raz
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 18:07   #394
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez beautifuldream Pokaż wiadomość
A swoją drogą też macie takie mdłości? Ja czuję się jak w pierwszym trymestrze aż mi zimno z tego wszystkiego a na łóżku czeka na mnie sterta wypranych ubranek Małego do prasowania
Ja na szczęście nie miałam ani na początku ani teraz.

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Ja właśnie odpoczywam po obiedzie Potem wezmę się za prasowanie

I znów wygrałam - tym razem na fb - wejściówka na targi happy baby Fajnie, bo specjalnie za wejściówkę bym nie chciała płacić, a będzie można skorzystac z darmowego usg 3D, tyle że od samego rana trzeba być i się zapisać.
Ty to masz szczęście

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Ja czekam z praniem do listopada jednak, samym początkiem zacznę prać. A pierzecie od razu 56 i 62 ? Ja 62 odłożyłam do drugiej półki jako 3-6 mc, i teraz nie wiem.
Właśnie ja też jeszcze czekam z praniem. Myślę, że zacznę jakoś koniec października/początek listopada. Będę prała 56 i 62, większe odłożę na później.

Niedawno wróciłam od rodziców. Mąż w pracy to co miałam siedzieć sama w domu. Mama kupiła dla małej dwie czapeczki. Jeszcze został mi do kupienia jakiś kombinezon, coś na wyjście ze szpitala.
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 18:09   #395
agne19s
Zadomowienie
 
Avatar agne19s
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 106
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

O kurczę dużo tych ubranek macie, teraz się boję ze mam za mało, bo tylko jedną pralke białych i jedną kolorowych rozmiaru 56 i te mniejsze 62. Mi na szczęście prasowanie odpadło bo wszystko do suszarki bebnowej wrzuciłam i jak były jeszcze ciepłe to poskladalam teraz pięknie pachną i czekają na mojego ludka nie znanej płci
__________________
"Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień!"
agne19s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 18:14   #396
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Łeeee... To nie fair Pierz jeszcze raz
Haha dokladnie, nikogo to nie może ominąć

My już jesteśmy prawie w domku po wyprawie do Szczawnicy. Niestety parka mimo moich nadziei mi się nie dopina na brzuchu i trochę mi zimno było podczas spacerów. Teraz zamierzam się położyć na kanapie i wygrzewac

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 18:20   #397
201604151126
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 384
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
O kurczę dużo tych ubranek macie, teraz się boję ze mam za mało, bo tylko jedną pralke białych i jedną kolorowych rozmiaru 56 i te mniejsze 62. Mi na szczęście prasowanie odpadło bo wszystko do suszarki bebnowej wrzuciłam i jak były jeszcze ciepłe to poskladalam teraz pięknie pachną i czekają na mojego ludka nie znanej płci
Ja myślę ze w sam raz ja tez dużo nie mam bo dziecko szybko rośnie i pewnie wszystkich tez nie uzyje, według mnie szkoda kasy wolę ja na cos innego przeznaczyć albo juz większe ciuszki kupic.
201604151126 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-10, 19:00   #398
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Ufff. Ja dziś takich boleści w plecach dostałam że się poryczałam z bólu... Masakra. Chcę już urodzić.

Pralek ubranek nie wiem ile miałam bo piorę też z naszymi jak mam za mało danego koloru.
Jeszcze tylko mam pieluszki do wyprania.
A prałam tylko do 62. Większe na razie nie.
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 19:06   #399
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Kurcze to ja chyba mam najmniej ciuchów dla Małej. Wyprałam do 68 włącznie i razem z rozkami,kocami,przesciera dłami, poszewkami na ochraniacz, ręczniki, moje koszule do karmienia i biustonosze itd wyszły mi 4 albo 5 pralek.
Teraz babcia dowiezie trochę ciuszków to jeszcze mi zostaną no ale to napewno nie będzie cała pralka, jeszcze tam zabawki wrzucę takie pluszowe. Mama te co kupiła przywiezie już wyprane.
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 19:23   #400
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Poprasowalam trochę (nawet nie 1/3) i plecy mi wysiadają Teraz odpoczywam, jeszcze sobie kolację zrobię W ogóle wydaje mi się, że ja mam tego wszystkiego mało, aczkolwiek to tylko kolory.


Doświadczone mamy - czy chwilowe twardnienie brzucha i jednoczesnym ból w dole pleców to skurcze przepowiadające? Bo mnie coś takiego złapało jak prasowałam. Teraz cały czas czuje lekki ból na wysokości kości ogonowej, ale brzuch jest miękki.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 19:26   #401
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Ufff. Ja dziś takich boleści w plecach dostałam że się poryczałam z bólu... Masakra. Chcę już urodzić.
Ciagle Cie coś męczy bidulko

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Łeeee... To nie fair :P Pierz jeszcze raz
Nie

Miałam pakować torbę...yhmmmm

A mnie boli mnie spojenie ledwo łażę...
No i za wczorajsze TŻ zaraz robi mi masaż i będziemy oglądać film na lapku, czekam tylko aż się siatkowka skonczy w tv
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-10, 19:35   #402
laszczmagdalena
Zadomowienie
 
Avatar laszczmagdalena
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 1 692
GG do laszczmagdalena
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Mnie dziś dopadł zespół cieśni nadgarstka - już ze 3 miesiące mnie męczy, ale dziś to już nic w prawej ręce utrzymać nie mogę i do szkoły nie poszłam, bo nawet notatek bym nie zrobiła

Poza tym był kuzyn TŻ z połowicą i nas zaprosili na chrzciny swojego syna na 25 października. Co się teraz w ogóle dzieciakom na chrzciny kupuje??
__________________
Czasem stracić równowagę dla miłości, to część życia w równowadze.


laszczmagdalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 20:03   #403
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez laszczmagdalena Pokaż wiadomość
Mnie dziś dopadł zespół cieśni nadgarstka - już ze 3 miesiące mnie męczy, ale dziś to już nic w prawej ręce utrzymać nie mogę i do szkoły nie poszłam, bo nawet notatek bym nie zrobiła

Poza tym był kuzyn TŻ z połowicą i nas zaprosili na chrzciny swojego syna na 25 października. Co się teraz w ogóle dzieciakom na chrzciny kupuje??
Miałam to przez cały 2 trymestr. Pozycja leżąca i siedząca kończyła się drętwieniem rąk. Teraz pod koniec znowu łapy się odzywają. Rozumiem Cię doskonale. Ciężko utrzymać cokolwiek w ręce. Ja musiałam robić przerwy na spacerowanie koło stołu nawet podczas obiadu U mnie dziś kręgosłup odmówił posłuszeństwa. Nie umiem znaleźć w miarę wygodnej pozycji

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 20:18   #404
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez laszczmagdalena Pokaż wiadomość
Poza tym był kuzyn TŻ z połowicą i nas zaprosili na chrzciny swojego syna na 25 października. Co się teraz w ogóle dzieciakom na chrzciny kupuje??
Ja ostatnio jak byłam na chrzcinach to dałam po prostu kasę. Ale z tego co widziałam to były zabawki, dużo ubranek, kocyki, albumy, nawet pieluchy.
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 20:32   #405
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Nie. Coś jakoś czuję że nie powinnam. I tu kurcze niektóre z Was też w 34tc mają dzieciaczki 2,5kg i nikt im nie mówił że to kolosy.
W każdym razie nie mam przekonania do tego wywoływania - to by było w prywatnym gabinecie a to wiadomo nie szpital...
Na razie jestem na nie.
Czasem intuicja jest najlepszym doradcą ja mam teraz podobnie z przeczuciami co do SN, jestem jakoś dziwnie spokojna, że wszystko będzie dobrze.
Może Synek dojrzeje do pewnej wagi i postanowi po prostu sam bez wywoływania wyjść wcześniej na świat?

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Amelia miło że pamiętasz niestety nie udało mi się wczoraj nigdzie umówić na wizytę. Wczoraj i dziś jest też trochę spokojniej z tymi skurczami, obserwuje, w razie czego pojedziemy na ip.
Oby nie było trzeba, spokoju do wtorkowej wizyty !

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
My dzisiaj mamy zaplanowany totalny relaks i jedziemy właśnie do Szczawnicy tam się w sumie poznaliśmy. Wjedziemy sobie kolejka na Palenice, pochodzimy trochę, zjemy obiadek i powrót.
Aaale miałaś dzień świetna okazja do spędzenia ostatnich chwil tylko we dwoje

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
Amelia16 narazie czekają czy w ciągu tygodnia urośnie, jak nie to rozwiązanie, bo nie ma sensu jej wtedy trzymać dłużej w brzuchu, tym bardziej że w niedzielę będzie już 37 tydzień skończony.
Oby jeszcze troszkę przybrała Twoja kruszynka, łatwiej by jej było na świecie duże kciuki!

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Oglądam właśnie porody na Polsat Cafe Niedługo i nas to czeka Aż się wzruszyłam
Mnie też niezmiennie wzruszają "porody"... Czuję, że swój poród też przejdę bardzo emocjonalnie

Cytat:
Napisane przez india_love Pokaż wiadomość
Dziewczyny chyba mi się brzuch opuścił
Była piłka a jest zjeżdżalnia...
Fiu, fiu pamiętam jak w pierwszej ciąży wrzucałam fotkę na wizaż i jedna z dziewczyn napisała, że zjechał mi brzuch... Następnego dnia Synek już był na świecie więc coś w tym jest. Ale Ty chyba musisz zaciskać nogi do cesarki?!

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Chłopa mi poskładało. Boże, facet z katarem to więcej marudzi,stęka i płacze niż baba przy porodzie
Oj tak, ciekawe czy przeżyje ten katar może jedźcie na SOR?!

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
I znów wygrałam - tym razem na fb - wejściówka na targi happy baby Fajnie, bo specjalnie za wejściówkę bym nie chciała płacić, a będzie można skorzystac z darmowego usg 3D, tyle że od samego rana trzeba być i się zapisać.
Farciara!!!

Cytat:
Napisane przez india_love Pokaż wiadomość
Facet nie choruje. On walczy o życie
Buahahahha
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 21:40   #406
beautifuldream
Rozeznanie
 
Avatar beautifuldream
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 987
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Ja czekam z praniem do listopada jednak, samym początkiem zacznę prać. A pierzecie od razu 56 i 62 ? Ja 62 odłożyłam do drugiej półki jako 3-6 mc, i teraz nie wiem.
Ja prałam wszystkie od 56 do 68. Dzisiaj dałam radę tylko poprasować te na 56
__________________
23.07.2007r. --> 01.05.2011r. --> 28.07.2012r. --> 08.10.2013r. --> 21.11.2015r.


Wojtuś jest już z nami
beautifuldream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 21:51   #407
india_love
Raczkowanie
 
Avatar india_love
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 283
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Dzika Ropucha Pokaż wiadomość
A wiecie jak ja mam dobrze Moja mama się tak wkręciła, że wyprała mi wszystkie ciuszki i na dodatek poprasowała a tata kupił dwa wielkie przeźroczyste pudła i mi te ciuszki poskładali i jak do nich przyjechałam (bo wszystkie ciuszki do mamy zawiozłam żeby mi nie prześmiergły fajkami wtedy jeszcze) to mi je wręczyli i nie muszę już tego robić!!
Mama mi też uprasowała ale w drodze wyjątku bo paluchy mam spuchnięte do tego stopnia, że wszystko mi z rąk leci...a co dopiero żelazko
Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
Fiu, fiu pamiętam jak w pierwszej ciąży wrzucałam fotkę na wizaż i jedna z dziewczyn napisała, że zjechał mi brzuch... Następnego dnia Synek już był na świecie więc coś w tym jest. Ale Ty chyba musisz zaciskać nogi do cesarki?!
Nie strasz jeszcze 15 dni musi Młody poczekać aż mamie uśmiech wydziergają na brzuchu
__________________
Już jestem! Sambor, 26.10.2015

Edytowane przez india_love
Czas edycji: 2015-10-10 o 21:53
india_love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 21:53   #408
Sundance75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 48
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez laszczmagdalena Pokaż wiadomość
Poza tym był kuzyn TŻ z połowicą i nas zaprosili na chrzciny swojego syna na 25 października. Co się teraz w ogóle dzieciakom na chrzciny kupuje??
Hej, moja koleżanka dała coś takiego w prezencie http://www.prezentdlabobasa.pl/preze...a-dziewczynki/ Oczywiście mnóstwo wzorów i kolorów Wersje dla chłopców również. Mama malucha była zachwycona Coś tam jeszcze dorzuciła, bo uznała, że to za mało, ale nie wiem co dokładnie.
Sundance75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-10, 23:05   #409
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Dzieki za informacje ! To ja tez wypiorę 56 i 62 na pewno a 68 zobaczymy tymczasem ide spac, ledwo z lozka przed chwila wstalam - zajelo mi to 15 minut. A mloda dopiero teraz zaczyna szalec, w ciagu dnia bylo cos dzis slpokojnie
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-11, 06:57   #410
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Dzień dobry
Pół nocy nie spałam,obudziłam się o 1, po 4 dopiero zasnęłam. O 3 ból pleców, a raczej żeber był taki nie do wytrzymania że sobie zrobiłam kąpiel w środku nocy Teraz tez się obudziłam z bólem kości ale takich które z ciąża raczej nie mają nic wspólnego,boje się żeby to jakaś grypa nie była. A może to tylko na deszcz bo to głównie kontuzjowane kiedyś palce u ręki...
Zaraz tz musze budzić i musimy zacząć mieszkanie trochę ogarniać, o 13 babcia przyjeżdża
Poziomkowa daj znać jak po imprezie
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 06:59   #411
agne19s
Zadomowienie
 
Avatar agne19s
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 106
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Pół nocy nie spałam,obudziłam się o 1, po 4 dopiero zasnęłam. O 3 ból pleców, a raczej żeber był taki nie do wytrzymania że sobie zrobiłam kąpiel w środku nocy Teraz tez się obudziłam z bólem kości ale takich które z ciąża raczej nie mają nic wspólnego,boje się żeby to jakaś grypa nie była. A może to tylko na deszcz bo to głównie kontuzjowane kiedyś palce u ręki...
Zaraz tz musze budzić i musimy zacząć mieszkanie trochę ogarniać, o 13 babcia przyjeżdża
Poziomkowa daj znać jak po imprezie
Witam .ja w nocy jakieś 12 razy siku ale po kilka kropelek i znowu do wyra... I tak co chwile... Masakra
__________________
"Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień!"
agne19s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 07:08   #412
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Hej dziewczyny, zastanawiam się co u cornflower_girl, ostatnio pisała o problemach zoladkowych a później cisza... mam nadzieję, że wszystko ok!

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 07:37   #413
201604151126
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 384
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Pół nocy nie spałam,obudziłam się o 1, po 4 dopiero zasnęłam. O 3 ból pleców, a raczej żeber był taki nie do wytrzymania że sobie zrobiłam kąpiel w środku nocy Teraz tez się obudziłam z bólem kości ale takich które z ciąża raczej nie mają nic wspólnego,boje się żeby to jakaś grypa nie była. A może to tylko na deszcz bo to głównie kontuzjowane kiedyś palce u ręki...
Zaraz tz musze budzić i musimy zacząć mieszkanie trochę ogarniać, o 13 babcia przyjeżdża
Poziomkowa daj znać jak po imprezie
To miałas straszna nocke ja tez trochę nie spalam ale takich przeżyć z bólami jak niektóre z Was to nie miałam, juz nie długo jakoś trzeba przetrzymac, mogła bys przeprosić babcię ze nie za bardzo się czujesz żeby nie przyjeżdżała, i przelezec cala niedziele ja mam taki plan.
201604151126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 08:27   #414
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez india_love Pokaż wiadomość
Nie strasz jeszcze 15 dni musi Młody poczekać aż mamie uśmiech wydziergają na brzuchu
Haha no to dobrze jakby wytrzymał, ale jakby już zażądał wyjścia to też już by źle nie było

Współczuję Wam nocek dziewczyny. Ja też się budziłam, ale najpierw do Filipa bo złapała go infekcja krtani i trzeba było zrobić inhalację, potem wrócił Mąż i nasłuchiwałam czy szkudzi ale czuję się wyspana. Do tego po luteinie i leżeniu dużo lepiej się czuję

Dołączam się do zmartwień nad Cornflower...
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 09:06   #415
201802011557
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 607
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Witam dziewczyny☺ja dziś miałam jedną z najgorszych nocy, nie spałam ani minuty przez mojego chłopa. Cała noc się martwilam i wylam jak dziecko. Nie odbierał tel, wiedziałam że gdzieś baluje. A mnie z tych nerwów strasznie brzuch bolą, wzięłam dwie nospy to zwymiotowalam, też z nerwów czasem tak mam. Wrócił o 8 rano, co się okazało z zabawy, szlak mnie trafił tak co wystrzelalam z po mordzie ze do tej pory ręce mnie bolą. Sama sobie urodzie to dziecko, w tyłku go mam. Teraz gotuję szybki obiad i nic dziś nie robię, tylko leżę cały dzień, może uda mi się zasnąć.
201802011557 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 09:15   #416
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Dzika Ropucha Pokaż wiadomość
A wiecie jak ja mam dobrze Moja mama się tak wkręciła, że wyprała mi wszystkie ciuszki i na dodatek poprasowała a tata kupił dwa wielkie przeźroczyste pudła i mi te ciuszki poskładali i jak do nich przyjechałam (bo wszystkie ciuszki do mamy zawiozłam żeby mi nie prześmiergły fajkami wtedy jeszcze) to mi je wręczyli i nie muszę już tego robić!!
Masz złotych rodziców

Cytat:
Napisane przez monik46 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny☺ja dziś miałam jedną z najgorszych nocy, nie spałam ani minuty przez mojego chłopa. Cała noc się martwilam i wylam jak dziecko. Nie odbierał tel, wiedziałam że gdzieś baluje. A mnie z tych nerwów strasznie brzuch bolą, wzięłam dwie nospy to zwymiotowalam, też z nerwów czasem tak mam. Wrócił o 8 rano, co się okazało z zabawy, szlak mnie trafił tak co wystrzelalam z po mordzie ze do tej pory ręce mnie bolą. Sama sobie urodzie to dziecko, w tyłku go mam. Teraz gotuję szybki obiad i nic dziś nie robię, tylko leżę cały dzień, może uda mi się zasnąć.
Biedna... z tymi chłopami to zawsze coś... Zrób sobie meliskę, poleż, może zdrzemniesz się chociaż chwilkę
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 09:26   #417
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez monik46 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny☺ja dziś miałam jedną z najgorszych nocy, nie spałam ani minuty przez mojego chłopa. Cała noc się martwilam i wylam jak dziecko. Nie odbierał tel, wiedziałam że gdzieś baluje. A mnie z tych nerwów strasznie brzuch bolą, wzięłam dwie nospy to zwymiotowalam, też z nerwów czasem tak mam. Wrócił o 8 rano, co się okazało z zabawy, szlak mnie trafił tak co wystrzelalam z po mordzie ze do tej pory ręce mnie bolą. Sama sobie urodzie to dziecko, w tyłku go mam. Teraz gotuję szybki obiad i nic dziś nie robię, tylko leżę cały dzień, może uda mi się zasnąć.
Przytulam A chłopa bym rozszarpała. Mam nadzieję że Twój załapie szybko jak beznadziejnie się zachował.
BTW. niemiernie mnie dziwi że niektórzy TZ wychodzą teraz na imprezy i jeszcze nie odbierają itp.
Mój pod telefonem non stop, plus dał mi numery do znajomych z pracy jakby coś nie daj boże on nie odebrał. % poszły w odstawkę bo mogę przecież rodzić lada moment.
Przecież poród może zacząć się już w każdej chwili. Co oni postradali rozum?
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 09:45   #418
201802011557
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 607
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Przytulam A chłopa bym rozszarpała. Mam nadzieję że Twój załapie szybko jak beznadziejnie się zachował.
BTW. niemiernie mnie dziwi że niektórzy TZ wychodzą teraz na imprezy i jeszcze nie odbierają itp.
Mój pod telefonem non stop, plus dał mi numery do znajomych z pracy jakby coś nie daj boże on nie odebrał. % poszły w odstawkę bo mogę przecież rodzić lada moment.
Przecież poród może zacząć się już w każdej chwili. Co oni postradali rozum?
Wiesz wczoraj się poklocilismy przed jego wyjściem, może na złość chciał zrobić. Nie wiem. Duży wpływ ma ostatnio na niego jego kolega, który ok miesiąca temu zerwał ze swoją dziewczyną i teraz imprezuje. No i mój się do niego przyłączył. Im bliżej porodu tym coraz gorzej. A powinno być inaczej, tak jak mówisz. A tak w ogóle to bez tel wrócił, przebrany w koszule kolegi. Nie prędko się znowu do niego odezwę.

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Masz złotych rodziców


Biedna... z tymi chłopami to zawsze coś... Zrób sobie meliskę, poleż, może zdrzemniesz się chociaż chwilkę
Dzięki Ci☺ melisek w nocy 3 wypilam i boję się więcej.

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Przepraszam ze się żale, ale potrzebowałam się komuś wygadać.
201802011557 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 09:46   #419
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

dziewczyny z tego co się orientuję to u corn jest dobrze
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-11, 09:56   #420
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

monik46 po to tu siebie mamy aby się wygadać!
A TZ daj nauczkę. Ja bym pewnie do teściów zadzwoniła i rodziców. A do niego bym się dłuuugo nie odezwała.
Ogromnie Ci współczuję stresów. Odpoczywaj!
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-13 16:02:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.