Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4 - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-29, 06:01   #4171
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez Domiiniisiia Pokaż wiadomość
Mój na koniec mi powiedział, że jestem świetną dziewczyną i szybko znajdę tego jedynego ..
moj sie zapytal czy wszystko bedzie dobrze. ja nic nie odpowiedzialam
Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
miphuhiz, a my szukajmy juz lepiej sponsora do tych zakupow perfumowych, bo mi tu juz nic humoru nie poprawia...
mi to samo

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
Moze bedzie chcial ciagnac ten zwiazek jakos dalej... tylko sadze, ze na tych samych warunkach: Ty piate kolo u wozu, do ktorego sie odezwie raz na miesiac, ogolnie olewanie i obojetnosc, a w praktyce to pewnie przeciaganie takie dopoki nic lepszego nie znajdzie i nowa zdobycz sie nie trafi.
mi tez sie tak wydaje :/

tak sobie uswiadomilam, ze nigdy nie napisalam Wam jak wygladalo nasze rozstanie. tak wiec ja sie o cos wscieklam, on chcial spokoju, ja zaczelam sie awanturowac , on byl spokojny i dalej chcial spokoju, ja bylam coraz bardziej wzburzona i w tym wzburzeniu wypalilam, ze to bez sensu, ze tylko sie krzywdzimy nawzajem, ze przestalismy sie ogadywac, zmienilismy sie i chyba lepiej to zakonczyc. A on ku mojemu zaskoczeniu odpowiedzial "OK"

a co u mnie? w nocy z soboty na niedziele przez 3 godziny pisalam z eksem bo chcial zrobic cos bardzo glupiego. Dziekuje Bogu, ze bylam calkowicie trzezwa bo gdybym mu zrobila awanture bo bylam wczesniej na piwie, to nie wiem jakby to sie skonczylo
wczoraj tez po nim nie jechalam jak zwykle, chociaz mialam wielka ochote wygarnać mu czy juz na glowe calkiem upadl i co mu szczeliło do tego durnego łba Na ten czas spedzam sylwestra z eksem. bo on nie chce zeby ktos inny cieszyl sie takim lachonkiem jak ja a ja boje sie zostawic go samego.
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło

Edytowane przez miphuhiz
Czas edycji: 2008-12-29 o 06:10
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 08:35   #4172
Domiiniisiia
Zadomowienie
 
Avatar Domiiniisiia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 751
GG do Domiiniisiia
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
moj sie zapytal czy wszystko bedzie dobrze. ja nic nie odpowiedzialam


tak sobie uswiadomilam, ze nigdy nie napisalam Wam jak wygladalo nasze rozstanie. tak wiec ja sie o cos wscieklam, on chcial spokoju, ja zaczelam sie awanturowac , on byl spokojny i dalej chcial spokoju, ja bylam coraz bardziej wzburzona i w tym wzburzeniu wypalilam, ze to bez sensu, ze tylko sie krzywdzimy nawzajem, ze przestalismy sie ogadywac, zmienilismy sie i chyba lepiej to zakonczyc. A on ku mojemu zaskoczeniu odpowiedzial "OK"

a co u mnie? w nocy z soboty na niedziele przez 3 godziny pisalam z eksem bo chcial zrobic cos bardzo glupiego. Dziekuje Bogu, ze bylam calkowicie trzezwa bo gdybym mu zrobila awanture bo bylam wczesniej na piwie, to nie wiem jakby to sie skonczylo
wczoraj tez po nim nie jechalam jak zwykle, chociaz mialam wielka ochote wygarnać mu czy juz na glowe calkiem upadl i co mu szczeliło do tego durnego łba Na ten czas spedzam sylwestra z eksem. bo on nie chce zeby ktos inny cieszyl sie takim lachonkiem jak ja a ja boje sie zostawic go samego.
A co mogłaś powiedzieć? `Tak, będę szczęśliwa, w końcu nie będę miała Ciebie?!` Już mi się chce płakać, na samą myśl ..
Właśnie. Jak ja `mojemu` powiedziałam, że tak nie może być, to On `jak chcesz`, koniec. Już nie było Nas.
Takie to wszystko dziwne, beznadziejne, nie moje ..
__________________
Gdybyś wiedział, jak bolesna pustka rozprzestrzenia się we mnie, gdy pomyślę, że nie będę mogła Cię więcej mieć...
Domiiniisiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 08:54   #4173
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Spotykam się z nim po południu.
Nie mam ani odrobny nadziei ze jednak będzie dobrze. Czuję że to koniec. Kolejny raz
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 09:57   #4174
AgataAgataka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 451
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

kurcze dziewczeta i nothigam nie nastarczam tego wszyskiego czytac. jestem z wami sama nie pisze bo nie wiem co mam wam napisac, ja jutrlo mam sprawe rozwodowa, niby maz ma wycofac pozeew ale nie wiem miotam sie z tym wszystkim,

Gofrzyca trzymaam kciuki za to spotkanie, co u taco?

asienko jestes, co u ciebie- dawno sie nie odzywalas?santygma jak ty sobie dajesz rade

dominiczk opolecam szwai ksiazki serie: Klub malo uzywanych dziewic, dziewice do boju i zatoka zatrutych jablek. super jesli ci sie nudziara podoba to tez powinno cie zadowolic
AgataAgataka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 10:17   #4175
Nikogo Słoneczko
Raczkowanie
 
Avatar Nikogo Słoneczko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: .
Wiadomości: 473
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

zobaczcie jaki dzis piekny dzien sloneczko swieci
wybieram sie dzis na zakupy i na łyzwy z kolezanka. On nie lubił łyżew. A ja lubię i tak dawno nie jezdzilam!
__________________

emptiness.




"Z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto.."

Edytowane przez Nikogo Słoneczko
Czas edycji: 2008-12-29 o 10:18
Nikogo Słoneczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 10:41   #4176
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
a co u mnie? w nocy z soboty na niedziele przez 3 godziny pisalam z eksem bo chcial zrobic cos bardzo glupiego. Dziekuje Bogu, ze bylam calkowicie trzezwa bo gdybym mu zrobila awanture bo bylam wczesniej na piwie, to nie wiem jakby to sie skonczylo
wczoraj tez po nim nie jechalam jak zwykle, chociaz mialam wielka ochote wygarnać mu czy juz na glowe calkiem upadl i co mu szczeliło do tego durnego łba Na ten czas spedzam sylwestra z eksem. bo on nie chce zeby ktos inny cieszyl sie takim lachonkiem jak ja a ja boje sie zostawic go samego.
czemu sie boisz zostawic go samego? co wy tam kombinujecie


Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
Spotykam się z nim po południu.
Nie mam ani odrobny nadziei ze jednak będzie dobrze. Czuję że to koniec. Kolejny raz
trzymam kciuki, zebys nie cierpiala i bylo dobrze

Cytat:
Napisane przez Nikogo Słoneczko Pokaż wiadomość
zobaczcie jaki dzis piekny dzien sloneczko swieci
wybieram sie dzis na zakupy i na łyzwy z kolezanka. On nie lubił łyżew. A ja lubię i tak dawno nie jezdzilam!
o, i tak trzymac

Postanowilam, ze juz wiecej sie do nie odzywam do niego, juz nigdy w zyciu. Nawet juz mu nie bede pisac jakim jest egoista... juz napisalam wszystko. I teraz juz cisza i ani slowa ode mnie nie uslyszy nigdy.
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 10:42   #4177
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Jakie słoneczko? U nas zimno i paskudnie....
Ale zaraz przyjeżdża po mnie koleżanka i wyjeżdżamy, powrót w piątek. Będziemy pić, jeździć i nie myślec o niczym
Oby sie udało
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-29, 10:47   #4178
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Być może. Ale ja już nie pozwolę, żeby to po raz kolejny tak wyglądało. Jeśli mamy być razem to musimy dojść do jakiegoś kompromisu. Chociaż jestem prawie pewna, że usłyszę dziś od niego, że to koniec...
soulone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 11:05   #4179
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

trzymam kciuki za wasze rozmowy

--
mam fatalny humor, fatalny Nie chce poczatku nowego roku, nic pozytwnego sie nie zdarzy juz. Zebym chociaz zapomniec mogla, to juz by mi wystarczylo...
__________________
.................

Edytowane przez syntagma
Czas edycji: 2008-12-29 o 11:25 Powód: dopisek
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 11:26   #4180
Pieszczoszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 180
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Nie sądziłam, że któregoś dnia i ja tu napisze swojego posta...

I mnie to dopadło... mój związek się rozpada... z byle pierdoły, powodu, dla co niektórych wydawałby się śmieszny. Więcej opisałam tu: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=299908

Jest mi źle... Jestem niesamowicie nerwowa, muszę coś sobie kupić na uspokojenie
Kocham go

Ostatnio rozmawialiśmy, mieliśmy próbować odbudować to, co padło... spróbować być szczęśliwymi ze sobą... nie dokończona rozmowa miała mieć finał wczoraj, lecz on się nie zjawił, nie napisał nawet, że nie przyjedzie... na smsy nie odpisuje, nie wiem co mam myśleć... nie mogę sobie poradzić w tej samotności
Pieszczoszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 11:30   #4181
anusiuniaa
Zakorzenienie
 
Avatar anusiuniaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 145
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

u mnie sypie się po 3 latach....
wczoraj dowiedziałam się ze jestem nudna i mało kobieca...
Przeglądam swoje fotki i zastanawiam się czego mi brakuje....??!!

Jak on wogóle moze tak mówić...
anusiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-29, 11:42   #4182
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
czemu sie boisz zostawic go samego? co wy tam kombinujecie
nic nie kombinujemy tylko ostatnio ten moj poczul sie zagubiony i samotny i po pijaku latal po autostradzie jak debil i jeszcze musial mnie o tym zawiadomic, gdybym przypadkiem miala zamiar sie wyspać. dlatego sie oniego boje :/
Wczoraj z kolei zaczal mi truc o sylwestrze. Znajac zycie i tak nic z tego nie wyjdzie, takze jednak szykuje sie na impre ze znajomymi badz wizazowanie

P.S. nie ma ktoras z Was ksiazki " Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy??"
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 11:42   #4183
irish_dancer
Raczkowanie
 
Avatar irish_dancer
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 177
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez anusiuniaa Pokaż wiadomość
u mnie sypie się po 3 latach....
wczoraj dowiedziałam się ze jestem nudna i mało kobieca...
Przeglądam swoje fotki i zastanawiam się czego mi brakuje....??!!

Jak on wogóle moze tak mówić...
Nie przejmuj się, mi mój facet wykrzyczał prosto w twarz: "jak Ty w tym wieku możesz miec cellulit!!!!!" bo to że jestem nudna i brak we mnie świeżości uświadomił mi już wcześniej...i wiesz co, jest jedyną osobą która tak o mnie mówi, więc jak patrzysz na swoje zdjęcia i dobrze się czujesz ze swoją kobiecością, której pewnie nic nie brakuje to olej buraka!!! Tak swoim kobietom mówią tylko Ci niedowartościowani...nie pozwól żeby zniszczył Twoje poczucie własnej wartości
irish_dancer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 11:49   #4184
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez irish_dancer Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się, mi mój facet wykrzyczał prosto w twarz: "jak Ty w tym wieku możesz miec cellulit!!!!!
:conf used:
o dzizas. Boszzz. co za burak. Tak czytam o Tych Waszych i stwierdzam, ze ten moj chyba nie byl taki najgorszy. moze rzeczywiscie to ja mialam muchy w nosie a on byl aniolem?
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 11:55   #4185
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
wczoraj dowiedziałam się ze jestem nudna i mało kobieca...
Cytat:
"jak Ty w tym wieku możesz miec cellulit!!!!!"
boze, trzymajcie mnie... Skad im sie to bierze??

Moj mi wczoraj pojechal, ze "w ogole z niczym nie umiem isc do przodu w zyciu, nic nie robie kompletnie, tkwie w miejscu i jestem leniwa". Znalazl sie znawca z koziej dupy traba, pan doskonaly Najgorsze, ze on naprawde tak mysli, on ideal, a ja takie dziecko nieudaczne...

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
nic nie kombinujemy tylko ostatnio ten moj poczul sie zagubiony i samotny i po pijaku latal po autostradzie jak debil i jeszcze musial mnie o tym zawiadomic, gdybym przypadkiem miala zamiar sie wyspać. dlatego sie oniego boje :/
a to Twoja wina, ze on samotny nagle i zagubiony? no ludzie... To co masz zrobic, go poznac z jakas dziewczyna, zeby sie mniej samotny poczul?

nie mam tej ksiazki...
__________________
.................

Edytowane przez syntagma
Czas edycji: 2008-12-29 o 12:00 Powód: dopisek
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 12:00   #4186
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez AgataAgataka Pokaż wiadomość
Gofrzyca trzymaam kciuki za to spotkanie, co u taco?
Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość



trzymam kciuki, zebys nie cierpiala i bylo dobrze


chciałabym zeby bylo dobrze, ale przestaje wierzyć
Chociaz robie sobie nadzieje tym ze jezeli nie chce tego dalej to by mi napisał. Że chce sie spotkac pogadać i będzie ok, no ale to niestety niespełnione marzenie.
I jeszcze śniło mi się dziecko dzisiaj, że jakieś nosiłam i tak jakby w szkole troszke więcej maluszków. I to wyczytałam w senniku:

Szukanie wyjścia z sytuacji konfliktowej; chcesz rozpocząć od nowa, skierować na nowy szlak swoje życie, także wewnętrzne. Dziecko podobnie jak młodość, może symbolizować szansę i możliwość dalszego rozwoju. Często ujawniają się w tym symbolu konflikty spowodowane przeważnie niedojrzałością. Poza tym sen o dziecku może być też aluzją do własnych dzieci lub wyrażać pragnienie ich posiadania.
ujrzeć: ogólnie korzystny znak
bawiące się: radość
wśród wielu bawiących się dzieci: szczęście w miłości i sukcesy we wszelkich przedsięwzięciach

no ale sen to sen a rzeczywistość jest inna.

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość

P.S. nie ma ktoras z Was ksiazki " Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy??"
A nie kochają tam powinno być??
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 12:02   #4187
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

" Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy", to jest kolejna czesc z serii, zdaje sie.

a ma ktos ksiazke "dlaczego oni sa debilami i jak o tym zapomniec?"
Nieznosze go
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 12:03   #4188
irish_dancer
Raczkowanie
 
Avatar irish_dancer
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 177
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Gdzieś na wizazu to śmignęło mi przed oczami:

http://peb.pl/nauka-i-technika/21683...aja-zolzy.html
irish_dancer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 12:04   #4189
Enka333
Raczkowanie
 
Avatar Enka333
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 393
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez irish_dancer Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się, mi mój facet wykrzyczał prosto w twarz: "jak Ty w tym wieku możesz miec cellulit!!!!!" bo to że jestem nudna i brak we mnie świeżości uświadomił mi już wcześniej...i wiesz co, jest jedyną osobą która tak o mnie mówi, więc jak patrzysz na swoje zdjęcia i dobrze się czujesz ze swoją kobiecością, której pewnie nic nie brakuje to olej buraka!!! Tak swoim kobietom mówią tylko Ci niedowartościowani...nie pozwól żeby zniszczył Twoje poczucie własnej wartości
Dziewczyny ręce mi opadają

Toż to buraki cukrowe!!!!!!!!!!

rozumiem, że autorami tych słów są ósme cuda świata rodzaju męskiego, wysportowani, zadbani, szarmanccy, inteligentni i kulturalni przystojniacy, którym nic nie można zarzucić a już na pewno nie braku męskości. Chodzące ideały.

szkoda, że nigdy takiego nie spotkałam.

moje poczucie wartości też legło w gruzach z powodu mężczyzny, to boli okrutnie
i wiecie, mimo, ze własnie zadnym cudem świata nie był, to ja nie potrafiłam mu powiedziec nic przykrego, co wpędziłoby go w jeszcze większe kompleksy niz miał, nie wiem jak to się dzieje, że innym tak łatwo pzrychodzi ranienie i sprawianie bólu komuś bliskiemu
teraz oczywiście troche żałuje, że nie "wyrównałam rachunków", choć może wcale lepiej bym się z tym nie czuła

kochane, zachowajmy klasę, nie dajmy sie krytykować w ten sposób, co to wogóle za zarzut??? bo Ty masz celulit!! o rany!!! tak jakby powiedział, że masz alergie albo katar!!
proponuje w takim razie upierdliwie zwracać uwage na jego : obgryzione paznokcie, wąskie bary, niewypielęgnowane dłonie i stopy, brak kaloryfera na brzuchu, fatalna fryzure i niemodne hobby.
__________________
Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. Mark Twain
Enka333 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-29, 12:05   #4190
anusiuniaa
Zakorzenienie
 
Avatar anusiuniaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 145
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

irish_dancer i co zrobiłaś?

nie myślałam że czyjeś słowa moga tak ranic i nie spodziewałam sie że usłyszę cos takiego od faceta który jest dla mnie całym światem;/
anusiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 12:12   #4191
dziuniaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nibylandia :]
Wiadomości: 638
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez soulone Pokaż wiadomość
Być może. Ale ja już nie pozwolę, żeby to po raz kolejny tak wyglądało. Jeśli mamy być razem to musimy dojść do jakiegoś kompromisu. Chociaż jestem prawie pewna, że usłyszę dziś od niego, że to koniec...
Trzymam za Was kciuki, za to, żebyście doszli do jakiegoś porozumienia..

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość

--
mam fatalny humor, fatalny Nie chce poczatku nowego roku, nic pozytwnego sie nie zdarzy juz. Zebym chociaz zapomniec mogla, to juz by mi wystarczylo...
A ja wierze w to, ze bedzie dobrze, a na pewno w to ze dasz rade zapomniec

Cytat:
Napisane przez Pieszczoszka Pokaż wiadomość
Nie sądziłam, że któregoś dnia i ja tu napisze swojego posta...

I mnie to dopadło... mój związek się rozpada... z byle pierdoły, powodu, dla co niektórych wydawałby się śmieszny. Więcej opisałam tu: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=299908

Jest mi źle... Jestem niesamowicie nerwowa, muszę coś sobie kupić na uspokojenie
Kocham go

Ostatnio rozmawialiśmy, mieliśmy próbować odbudować to, co padło... spróbować być szczęśliwymi ze sobą... nie dokończona rozmowa miała mieć finał wczoraj, lecz on się nie zjawił, nie napisał nawet, że nie przyjedzie... na smsy nie odpisuje, nie wiem co mam myśleć... nie mogę sobie poradzić w tej samotności
Szczerze? Chyba kazda z nas z daleka omijala ten watek, myslac, ze jej to nigdy nie bedzie dotyczyc.

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
nic nie kombinujemy tylko ostatnio ten moj poczul sie zagubiony i samotny i po pijaku latal po autostradzie jak debil i jeszcze musial mnie o tym zawiadomic, gdybym przypadkiem miala zamiar sie wyspać. dlatego sie oniego boje :/
Wczoraj z kolei zaczal mi truc o sylwestrze. Znajac zycie i tak nic z tego nie wyjdzie, takze jednak szykuje sie na impre ze znajomymi badz wizazowanie

P.S. nie ma ktoras z Was ksiazki " Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy??"
A to sobie znalazl rozrywki nie powiem Dalo mu cos to latanie po autostradzie? Hm o sylwestrze Osobiscie bym wybrala impreze ze znajomymi, niz nianczenie exa )

Cytat:
Napisane przez irish_dancer Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się, mi mój facet wykrzyczał prosto w twarz: "jak Ty w tym wieku możesz miec cellulit!!!!!" bo to że jestem nudna i brak we mnie świeżości uświadomił mi już wcześniej...i wiesz co, jest jedyną osobą która tak o mnie mówi, więc jak patrzysz na swoje zdjęcia i dobrze się czujesz ze swoją kobiecością, której pewnie nic nie brakuje to olej buraka!!! Tak swoim kobietom mówią tylko Ci niedowartościowani...nie pozwól żeby zniszczył Twoje poczucie własnej wartości
o lol co za s****....... a on co cud swiata?? piekny, zadbany, szczuply, zgrabny i w ogole??;/

Edytowane przez dziuniaa
Czas edycji: 2008-12-29 o 12:22
dziuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 12:16   #4192
irish_dancer
Raczkowanie
 
Avatar irish_dancer
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 177
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez anusiuniaa Pokaż wiadomość
irish_dancer i co zrobiłaś?
a kopnęłam buraka w d.... po 3 latach jestem sama od 3 miesięcy i nie jest to na pewno łatwe, ale wiem, że kiedyś sobie sama za to podziękuję
irish_dancer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 12:20   #4193
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
boze, trzymajcie mnie... Skad im sie to bierze??

Moj mi wczoraj pojechal, ze "w ogole z niczym nie umiem isc do przodu w zyciu, nic nie robie kompletnie, tkwie w miejscu i jestem leniwa". Znalazl sie znawca z koziej dupy traba, pan doskonaly Najgorsze, ze on naprawde tak mysli, on ideal, a ja takie dziecko nieudaczne...
o jaaa
Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość

a to Twoja wina, ze on samotny nagle i zagubiony? no ludzie... To co masz zrobic, go poznac z jakas dziewczyna, zeby sie mniej samotny poczul?

nie mam tej ksiazki...
nic mi takiego nie insynuowal tylko oczywiscie w chwili szczerosci (czytaj o 3 nad ranem) zaczal mi truc o tej samotnosci, biegac po autostradzie. A na drugi dzien pobiegl szczesliwy do kolegow...
dobra. nie chce byc zlosliwa i w ogole (jeszcze sie rzuci pod pociag i bedzie na mnie :/) ale zastanawiam sie dlaczego kurka nie mogl obudzic jakiegos kolegi kiedy byl tak samotny i zagubiony?
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 12:29   #4194
irish_dancer
Raczkowanie
 
Avatar irish_dancer
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 177
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez Enka333 Pokaż wiadomość

moje poczucie wartości też legło w gruzach z powodu mężczyzny, to boli okrutnie
i wiecie, mimo, ze własnie zadnym cudem świata nie był, to ja nie potrafiłam mu powiedziec nic przykrego, co wpędziłoby go w jeszcze większe kompleksy niz miał, nie wiem jak to się dzieje, że innym tak łatwo pzrychodzi ranienie i sprawianie bólu komuś bliskiemu
teraz oczywiście troche żałuje, że nie "wyrównałam rachunków", choć może wcale lepiej bym się z tym nie czuła
to chyba nie jest w kobiecej naturze, jak widac na pewno nie w naszej i to jest raczej powód do dumy niż żalu tylko słaby broni się mówiąc takie rzeczy, więc niech sobie żyją z tym swoim krytykowaniem, może inna kobieta im w końcu za to dokopie, my jesteśmy najwidoczniej za dobre
irish_dancer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 12:31   #4195
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez irish_dancer Pokaż wiadomość
a kopnęłam buraka w d.... po 3 latach
zasluzyl...

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
ale zastanawiam sie dlaczego kurka nie mogl obudzic jakiegos kolegi kiedy byl tak samotny i zagubiony?
moze myslal, ze go w tej nocy w swoim lozku ukoisz, zeby ta samotnosc zagluszyc oczywiscie, tylko po to Kolega tego nie da

ja nie wiem po co ten moj ma taka obsesje zeby kontakt ze mna utrzymywac... no po cholere? Rzucil mnie, nie jestesmy razem, a on koniecznie chce sie ze mna przyjaznic. Po co mu ta przyjazn ze mna?! Jak taka jestem nieudaczna, jestem inna niz on, mam inne podejscie do zycia jak to on twierdzi... no to czemu nie chce odpoczac ode mnie tylko codziennie szuka kontaktu w jakis nieudolny sposob?! Do czego ja mu jestem potrzebna?
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 12:32   #4196
anusiuniaa
Zakorzenienie
 
Avatar anusiuniaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 145
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

po 3 latach to tak jak u mnie...
Qr...a!! czy wszystko musi się tak pier...ić??!!??
zaczełam wierzyc ze to facet z którym moge spedzić reszte zycia a tu proszę...

Wogóle powiedziałam mu że jeżeli on zacznie traktować mnie tak jak mężczyzna powinien traktować kobietę to przestanę być nudna i mało kobieca a on na to "jak mam Cie traktować jak kobiete gdy u Ciebie za grosz tej kobiety nie widać!!!"
anusiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 12:38   #4197
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez anusiuniaa Pokaż wiadomość
a on na to "jak mam Cie traktować jak kobiete gdy u Ciebie za grosz tej kobiety nie widać!!!"
obraz sie i nie odzywaj, dopoki nie zacznie kajac sie i przepraszac teraz Co za typ

Im sie zdaje, ze sa bog wie kim, maja nas w garsci i sie nie wymkniemy, i moga sobie pozwalac na wszystko
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 12:44   #4198
anusiuniaa
Zakorzenienie
 
Avatar anusiuniaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 145
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

najgorsze jest to ze zbliza się sylwester, a chce spedzić go z nim, kupiłam sukienke, umówiłam sie do fryzjera...
a głupio bedzie zrobić zawieszenie broni na 1 dzień a z drugiej strony wiem ze żle mi bedzie jak tego nie zrobię bo bede siedzieć w domu i ryczeć;/
anusiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 12:49   #4199
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
zasluzyl...



moze myslal, ze go w tej nocy w swoim lozku ukoisz, zeby ta samotnosc zagluszyc oczywiscie, tylko po to Kolega tego nie da
nie. na to nawet nie liczy. wie, ze na takie teksty jestem uodporniona (lata doswiadczen z nachalnymi adoratorami )

a z tym Twoim to na jego przykladzie najlepiej widac, ze chlopy to calkiem glupie są
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-29, 12:55   #4200
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 4

Cytat:
Napisane przez dziuniaa Pokaż wiadomość


A to sobie znalazl rozrywki nie powiem Dalo mu cos to latanie po autostradzie? Hm o sylwestrze Osobiscie bym wybrala impreze ze znajomymi, niz nianczenie exa )
stwierdzil, ze jednak chce zyc...
a z tym sylwestrem to nie jest wcale taka prosta sprawa. mam pare alternatyw:
a) eks
b) jakis nienormalny zobczeniec, ktory zaprosil mnie na romantyczny wieczor we dwoje (po tygodniu znajomosci :/)
c) przeszkadzanie znajomym w romantycznym wieczorze
d) impreza dla PAR x 6 (akurat jak sie rozparowalam to wzyscy zaczeli urzadzac imprezy dla par
e) imprezy z ludzmi, z ktorymi nie chce miec nic doczynienia (tzn. lubie ich, ale nie chce odnawiac znajomosci :/)
d) siedzenie w domu


sylwester zapowiada sie interesujaco :/
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:41.