Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-05, 11:13   #4171
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Co tak nic nie piszecie?
Leje od wczoraj i już mnie w domu trafia


nosku to będę czekać na Twoją dalszą opinię. Ja mam dziś takie brzydkie włosy, pewnie przez tę wilgoć w powietrzu
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 15:38   #4172
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Przepraszam, że się nie odzywam, ale od dłuższego czasu nie mam neta w domu dzięki jednemu z piorunów.
U mnie ostatnio trochę zawirowań, ale staram się skupić na nauce do trzech zaległych egzaminów.
Mam nadzieję, że w końcu uporają się z tą awarią i będziesz wpadać częściej.
A póki co przynajmniej masz mniej pokus i więcej czasu na naukę Powodzenia jakby co!

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Bo TBSu nie zajrzałam, bo byłam z TŻem i mi nie pozwolił (), nie mam więc miniaturek do włosów. Nie mam też lakieru IsaDora, bo jak nietrudno się domyślić do SP też mnie nie puścił.
Ojojoj, niedobry ten Twój TŻ. Jak można tak odmawiać przyjemności ukochanej -to dla niego oczywiście

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A dziś rano potwornie mnie zdenerwował odwetowy negatyw na Allegro, ludzie chamscy powinni mieć zakaz korzystania z serwisów aukcyjnych.
Ja już jestem obojętna na takie odwety, chociaż nie powiem, pierwszy taki neg też mi podniósł ciśnienie. Pisałam nawet w tej sprawie do Allegro, ale oczywiście nic ich to nie obchodzi. A teraz po prostu liczę się z tym, że jak jakiś sprzedawca mi podpadnie i wystawię mu zasłużonego nega, w najlepszym wypadku dostanę od niego neutrala. Przykre, ale prawdziwe. Z kupującymi jest trochę lepiej, bo zwykle jak już olewają Allegro, to na całego i zanim wystawią komentarz, już mają zawieszone konto

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ten peeling do twarzy SO'BIO jednak ma drobinki, ale mało i takie kuliste nie drapiące choć twarde. Fajne toto
Wyśledziłam go na Beaute-test i faktycznie ma niezłe opinie A ja powili zaczynam nabierać ochoty na jakiś delikatny peeling z granulkami. Niby przy naczynkach zalecane są tylko enzymatyczne, ale zaczynam mieć ich powyżej uszu. Jak nie wypalają skóry do czerwoności (AA), to znów przypominają klej biurowy i słabo działają (Lirene). Ten drugi jeszcze na początku nawet mi pasował, ale im dłużej go używam, tym bardziej mnie drażni (nie mylić z podrażnia ). Teraz chcę czegoś odświeżającego, po czym naprawdę będę mieć uczucie, że moja skóra oddycha. Korci mnie ten z Oriflame, ale może najpier wypróbuję maseczkę. Może nawet dziś.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Zabieram się za pranie pędzli, nie robiłam tego przez całe wakacje albo i dłużej
Też powinnam, ale jakoś nie mam weny. No ale moje jednak częściej piorę więc nic im/mi się nie stanie, jak jeszcze poczekam.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Podobają wam się takie butki? http://www.reserved.com.pl/#/pl/coll...roduct/2/O7689 bo ja już nie wiem, nie znoszę łazić i szukać, gdyby były dobre to może bym kupiła? Tylko muszę dorwać 39 gdzieś, bo 38 ciasnawe.
Podobają, podobają podobne do moich szaraków, tyle tylko, że ja nie mam suwaczka, a po prostu z przodu tak trochę na siebie zachodzi skórka i są bardziej wycięte, przez co stopa wchodzi bez problemu. No i w tych jest fajniejszy, stabliniejszy obcas. Cenowo nawet ujdą.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Skończyłam pisać licencjata!!! Co prawda muszę jeszcze mocno dopracować technicznie przypisy i bibliografię, nie mam ani wstępu ani zakończenia, ale treść JEST.
Zuch-dziewczynka Gratulacje

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Co tak nic nie piszecie?
Leje od wczoraj i już mnie w domu trafia
Ja wczoraj w pracy byłam, a potem na imprezce u cioci i wujka, a dziś pospałam prawie do południa . No i u mnie też pada, ale w zasadzie od wczorajszej nocy dopiero. Bo jeszcze udało nam się wrócić z tatą piechotką. Dziś kolejna posiadówa, tym razem u babci, więc przynajmniej blisko, bo to naprzeciwko Co nie zmienia faktu, że i tak mi się nie chce iść, no ale że przyjechała rodzinka z Poznania, to nie wypada. W sumie i wczoraj byli, no ale niech tam im będzie, wpadnę na chwilkę na 3bita, którego zresztą sama babci robiłam
A tak ogólnie też mnie trafia przez tą pogodę. Lenia łapię i jakąś jesienną deprechę czy co Niech już będzie poniedziałek, to przynajmniej zleci, bo rano do pracy, a potem siłka Się uzależniłam, no i ból, bo w ndz czynne tylko 15-18 i podobnież roi się od pakerów, którzy mają wyznaczone treningi co 1-2 dni, więc nawet się nie wybieram. Myślałam, że na basen zacznę sobie w końcu chodzić i już nawet poszłam się dowiedzieć co i jak, a tu - nieczynny do 12ego. Zmieniają wodę, czyszczą, konserwują itp. Także muszę się wstrzymać z bólami

No a mój zbiór znów się przypadkiem rozrósł, dostał mi się balsam w prezencie. Jakbym mało miała
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 16:04   #4173
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Co tak nic nie piszecie?
Leje od wczoraj i już mnie w domu trafia
ja wczoraj wróciłam
cały tydzień pogoda była paskudna, ciągle padało, dopiero w piątek było względnie ładnie od wczoraj w Warszawie jest słonecznie, choć zimnawo (ale to wszędzie ) no ale lepsze to niż ciągły deszcz

widziałam w KWC Hypnotic Poison Sensuelle, wąchała któras z Was? ciekawe jak ma się do klasyka
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 20:45   #4174
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ice: przy myciu masuj szczoteczką do paznokci
Hmm i to pomoże na przesuszone i pękające skórki? Bo to moja zmora, niczym nie chcą się nawilżyć.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A to brzydal jednak ten Twój TŻ
Ano niestety nie przyjmuje do wiadomości, że kosmetyki to rzecz potrzebna. Ale miniaturki TBS muszę kupić i stały się potrzebne - jak zrobiliśmy przelew na czas za bilety to lecimy w przyszłym miesiącu do Rzymu. Miniaturki konieczne.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Podobają wam się takie butki? http://www.reserved.com.pl/#/pl/coll...roduct/2/O7689 bo ja już nie wiem, nie znoszę łazić i szukać, gdyby były dobre to może bym kupiła? Tylko muszę dorwać 39 gdzieś, bo 38 ciasnawe.
Hmm mi się nie podobają, za niski obcas do tej formy jak dla mnie. No i ostatnio obiecałam sobie, że butów z Re już nie kupię. Mam jedne peep toe, nosiłam je ostatnio, makabrycznie bolały mnie potem stopy i prawie poprzecinały mi skórę.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ja już jestem obojętna na takie odwety, chociaż nie powiem, pierwszy taki neg też mi podniósł ciśnienie. Pisałam nawet w tej sprawie do Allegro, ale oczywiście nic ich to nie obchodzi. A teraz po prostu liczę się z tym, że jak jakiś sprzedawca mi podpadnie i wystawię mu zasłużonego nega, w najlepszym wypadku dostanę od niego neutrala. Przykre, ale prawdziwe. Z kupującymi jest trochę lepiej, bo zwykle jak już olewają Allegro, to na całego i zanim wystawią komentarz, już mają zawieszone konto
Ja niby też wiem, że trzeba być mądrzejszym od ludzi, którzy wystawiają negatywy zanim użyją swojego mózgu (o ile potrafią ), ale jednak na dwa moje negatywy żaden mi się nie należał i dlatego strasznie się zdenerwowałam.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 06:00   #4175
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Jak mi się dziś nie chciało wstać Ledwo dojechałam do pracy, bo prawie zasypiałam nad kierownicą i jeszcze głowa mnie rozbolała coś. Najgorsze jeszcze, że tata ma od dziś 2 tygodnie urlopu i robi remont(wymieniamy okna), więc nie wiem w jakim stanie będzie dom jak wrócę. Pewnie bajzel będzie niezły

Wczoraj u mnie też była imprezka, urodziny dziadka. Znów się nażarłam okropnie i dziś mogłabym nic nie jeść, ale o głodzie w pracy ciężko się siedzi


Mam nadzieję, że pogoda w najbliższych dniach się poprawi. Chcę w tym tygodniu zajrzeć do Bonarki po coś ciuchowego. Może ze 2 sweterki kupię i jakieś rurki w H&M...zobaczy się
Na perfumy też bym chętnie zajrzała, ostatni nowy flakonik kupiłam wiosną, więc chyba mogę teraz na jesień sprawić sobie jakiś?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 09:20   #4176
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Hmm i to pomoże na przesuszone i pękające skórki? Bo to moja zmora, niczym nie chcą się nawilżyć.
Taki masaż je zmiękczy. Zauważyłam dodatkowo, że wolniej narastają.


Wygrałam na blogu Sabbathy 3 lakiery!! Jak miło zaczał się dzień

Dokończyłam właśnie przerabianie listu motywacyjnego i jak się ogarnę idę złożyć - w ogłoszeniu podany był tylko numer telefonu, dzowniłam w piatek i kazali przyjśc dzisiaj z CV. Może od razu będzie rozmowa?
Najpierw jednak musze wydrukować na miescie, bo jak na złość skończył się tusz w drukarce

Później skoczę do Natury po masło awokado
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 11:40   #4177
off-wietrzka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 833
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Skończyłam pisać licencjata!!! Co prawda muszę jeszcze mocno dopracować technicznie przypisy i bibliografię, nie mam ani wstępu ani zakończenia, ale treść JEST.
bardzo ładnie!!


Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Coś mnie wzięło na robienie zdjęć pielęgnacji Przynajmniej szybko usnę


https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=136
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=137

no niezły zbiorek! widzę, że przypadł Ci do gustu krem na zimę z Avonu - mi się pod koniec słoiczka znudził i zużyłam do smarowania łydek...
off-wietrzka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-06, 13:52   #4178
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Off wietrzko: przypadły mi do gustu, ale to są te słoiczki, które używałam w zimie

Jestem po rozmowie - jestem dobrej myśli, facet też zadowolony, powiedział, że prawdopodobnie zdecyduje się na mnie, no ale ma jeszcze kilka osób
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 14:09   #4179
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jestem po rozmowie - jestem dobrej myśli, facet też zadowolony, powiedział, że prawdopodobnie zdecyduje się na mnie, no ale ma jeszcze kilka osób
no to super, że rokowania są dobre trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 14:28   #4180
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Skończyłam pisać licencjata!!! Co prawda muszę jeszcze mocno dopracować technicznie przypisy i bibliografię, nie mam ani wstępu ani zakończenia, ale treść JEST.
Gratulacje!:jupi : i zazdroszczę. Ja na razie nie mogę się zabrać za swoją mgr.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Coś mnie wzięło na robienie zdjęć pielęgnacji Przynajmniej szybko usnę


https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=136
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=137

Super kolekcja! I faktycznie widocznie zmalała! Lecę jeszcze oglądać kolorówkę.
A ja muszę się pochwalić, ze wczoraj wygrałam licytację prasowanych meteorytów Nacre des mers. Z maluteńkim ubytkiem zapłaciłam 106zł z przesyłką. Lubię takie okazje!
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Jak mi się dziś nie chciało wstać Ledwo dojechałam do pracy, bo prawie zasypiałam nad kierownicą i jeszcze głowa mnie rozbolała coś. Najgorsze jeszcze, że tata ma od dziś 2 tygodnie urlopu i robi remont(wymieniamy okna), więc nie wiem w jakim stanie będzie dom jak wrócę. Pewnie bajzel będzie niezły

Wczoraj u mnie też była imprezka, urodziny dziadka. Znów się nażarłam okropnie i dziś mogłabym nic nie jeść, ale o głodzie w pracy ciężko się siedzi


Mam nadzieję, że pogoda w najbliższych dniach się poprawi. Chcę w tym tygodniu zajrzeć do Bonarki po coś ciuchowego. Może ze 2 sweterki kupię i jakieś rurki w H&M...zobaczy się
Na perfumy też bym chętnie zajrzała, ostatni nowy flakonik kupiłam wiosną, więc chyba mogę teraz na jesień sprawić sobie jakiś?
Jasne, perfumy Ci się należą! W ogóle jesteś z nas chyba jedną z najbardziej ascetycznych osób jeżeli chodzi o kosmetyki, dlatego możesz kupować ile wlezie!
Ja za to wczoraj poszalałam zakupowo! Pojechaliśmy do galerii Focus, pierwszy raz tam byłam! Ile tam sklepów! Normalnie raj na ziemi! A ile rzeczy mi się podobało! Najwięcej w sklepie Mohito (kupiłam tam sweterek w kolorze atramentowym z poduszkami na ramionach) oprócz tego jeszcze jeansy Levi'sy, majteczki 5-pak Marks&spencer, 2 bluzeczki w orsayu- półgolf zapinany na 3 guziczki z tyłu, kremowy i taką superancką bluzkę jakby w wężowy wzór, z motylkowymi rękawami i kokardą z tyłu z szyfonu czy czegoś takiego, no i taką marynareczkę z zaszewkami z krótkim rękawem i cieniutkim paseczkiem. Lubię orsay, bo mam tam rozmiar 34 Tż kupił sobie koszulę świetną w Croppie. Potem nażarliśmy sie w Mc Donald's i wieczór zaliczam do udanych Jak ja kocham zakupy! Ale nic kosmetycznego nie kupiłam, bo byłam z TŻ i nawet nie wchodziliśmy
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wygrałam na blogu Sabbathy 3 lakiery!! Jak miło zaczał się dzień

Dokończyłam właśnie przerabianie listu motywacyjnego i jak się ogarnę idę złożyć - w ogłoszeniu podany był tylko numer telefonu, dzowniłam w piatek i kazali przyjśc dzisiaj z CV. Może od razu będzie rozmowa?
Najpierw jednak musze wydrukować na miescie, bo jak na złość skończył się tusz w drukarce

Później skoczę do Natury po masło awokado
I znowu lakiery
Trzymam , żeby była rozmowa i wypadła pozytywnie

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jestem po rozmowie - jestem dobrej myśli, facet też zadowolony, powiedział, że prawdopodobnie zdecyduje się na mnie, no ale ma jeszcze kilka osób
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 14:31   #4181
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Teraz mam nadzieję, że nikt lepszy sie nie pojawi
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-06, 14:36   #4182
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Teraz mam nadzieję, że nikt lepszy sie nie pojawi
wierzę, że nie

dziś zaczyna się ten mój kurs na prawo jazdy, trochę się już stresuję niby nie mam powodu, bo to tylko teoria, ale mimo to jakoś mi dziwnie
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 15:31   #4183
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Organzzo: nie stresuj się Na pewno Ci się spodoba
Ja najpierw zaczełam jazdę.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 15:31   #4184
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Lucynko no w sumie ja niewiele kupuję, ale jak znów wlezę w perfumy to może się skończyć źle dla mojego portfela Nie wiem tylko czy w ogóle jakiś zapach mi się spodoba. Dawno nie niuchałam żadnych nowych perfum.

Hosenko trzymam kciuki żeby udało się z tą pracą

Ninuś nie bój nic, teoria to właściwie nudy. Dopiero jak będziesz mieć jazdy będzie fajnie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 15:35   #4185
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cześć dziewczyny

Melduję się i pozdrawiam gorąco zza oceanu U nas wciąż lato, chociaż ostatnie 2 noce były już chłodne.

Kosmetycznie (i ciuchowo) poszalałam, jak znajdę chwilę to na pewno wkleję nowe nabytki

Ogranza, trzymam kciuki za prawko, Hosenka, za Twoją pracę też
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 15:40   #4186
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Naprawili mi neta, sama nie wiem czy się cieszyć czy nie.
W każdym razie od dziś będę z wami na bieżąco.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 17:56   #4187
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
isa keratyna zapowiada się super - dodałam kilka kropel do końcówki Biovaxa w sprayu i daje efekt push-up mam nadzieję, że w poniedziałek/wtorek dokupię hydrolaty i zrobię już prawdziwe serum
push up tzn objętość plus lekkie usztywnienie?
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Wyśledziłam go na Beaute-test i faktycznie ma niezłe opinie A ja powili zaczynam nabierać ochoty na jakiś delikatny peeling z granulkami.

Podobają, podobają podobne do moich szaraków, tyle tylko, że ja nie mam suwaczka, a po prostu z przodu tak trochę na siebie zachodzi skórka i są bardziej wycięte, przez co stopa wchodzi bez problemu. No i w tych jest fajniejszy, stabliniejszy obcas. Cenowo nawet ujdą.

No a mój zbiór znów się przypadkiem rozrósł, dostał mi się balsam w prezencie. Jakbym mało miała
Chcesz? 10 zł z groszami

Najbrzydsze nie są, nie chce mi się szukac innych, oby pasowały tylko

Jaki?
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ano niestety nie przyjmuje do wiadomości, że kosmetyki to rzecz potrzebna. Ale miniaturki TBS muszę kupić i stały się potrzebne - jak zrobiliśmy przelew na czas za bilety to lecimy w przyszłym miesiącu do Rzymu. Miniaturki konieczne.

Hmm mi się nie podobają, za niski obcas do tej formy jak dla mnie. No i ostatnio obiecałam sobie, że butów z Re już nie kupię. Mam jedne peep toe, nosiłam je ostatnio, makabrycznie bolały mnie potem stopy i prawie poprzecinały mi skórę.
Ale wam fajnie! My może na sam koniec września gdzieś skoczymy, zobaczę jak z tymi praktykami moimi- jutro zaczynam to moż esie dowiem ile maja potrwać

Wyższego się boję i tak A ja nie miałam nigdy od nich butów jeszcze.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wygrałam na blogu Sabbathy 3 lakiery!! Jak miło zaczał się dzień

Później skoczę do Natury po masło awokado
Gratulacje Ja dawno już nic nei wygrałam A Maczki jeszcze nie doszły
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jestem po rozmowie - jestem dobrej myśli, facet też zadowolony, powiedział, że prawdopodobnie zdecyduje się na mnie, no ale ma jeszcze kilka osób
A co miałabyś tu robić?
Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Melduję się i pozdrawiam gorąco zza oceanu U nas wciąż lato, chociaż ostatnie 2 noce były już chłodne.

Kosmetycznie (i ciuchowo) poszalałam, jak znajdę chwilę to na pewno wkleję nowe nabytki
Hej hej W jakim mieście przebywasz? Czekam na foteczki nowych skarbów
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Naprawili mi neta, sama nie wiem czy się cieszyć czy nie.
właśnie

Byliśmy z TŻ w sobotę na Śląsku, na ślubie Gajenki a potem się szwendaliśmy po Bytomiu i Katowicach, to był cudowny dzień Na koniec skoczyliśmy do Fashion House- zawiodłam się- ceny teoretycznie niższe ale generalnie np. staniki na które najbardziej liczyłam po obniżce wychodza drożej niż przesyłka ze zwrotem do UK więc co to za interes i oczywiście rozmiarowo żaden mi nie pasował (mojego 32g nie było i tak) a mierzyłam chyba z 10 TŻ kupił spodnie i sandały. Ja chciałam dżinsy jakieś fajne, ale jak zobaczyłam w Lee napis na metce "towar pozagatunkowy" to podziękowałam. Może dla osób o szczuplejszej sylwetce, na których byle co lezy dobrze to jest interes, ale ja nie zamierzam się potem bawić z poprawianiem i przeszywaniem krzywych szwów. Generalnie towar typowo wyprzedażowy. Były też stoiska kosmetyczne i fryzjerskie ale ceny miały normalne. Nie wrócę tam już.

Odwiedziłam dentystę po raz ostatni na długi czas mam nadzieję- 2 plombki zrobił.
Zaraz będę farbować kudełki, już się nie mogę doczekać :tuptup: Fotki "starych" włosów już zrobione.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 18:03   #4188
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

O, ja też zapomniałam napisać, że byłam na ślubie gayenki. Wyglądała przepięknie, miała cudowną suknię i śliczne niebieskie buciki. Można się było wzruszyć.

A ponieważ miałam beznadziejnie ustawione pociągi i trochę czasu siedziałam w Katowicach, to wpadłam do H&M i kupiłam sobie 3 pary spodni (mają teraz promocję) no i zastanawiam się czy któreś oddać... Nienawidzę kupować spodni, ale 3 pary naraz ro chyba przesada.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 18:03   #4189
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Rzyrafko: stanowisko to niby fakturzystka, ale oprócz wystawiania faktur jest też przyjmowanie towaru, przyjmowanie zamówień, robienie ofert dla klientów.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-06, 18:18   #4190
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
A ponieważ miałam beznadziejnie ustawione pociągi i trochę czasu siedziałam w Katowicach, to wpadłam do H&M i kupiłam sobie 3 pary spodni (mają teraz promocję) no i zastanawiam się czy któreś oddać... Nienawidzę kupować spodni, ale 3 pary naraz ro chyba przesada.
nie przesada, ja jak znajdę coś na siebie to też biorę więcej w innych kolorach
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Rzyrafko: stanowisko to niby fakturzystka, ale oprócz wystawiania faktur jest też przyjmowanie towaru, przyjmowanie zamówień, robienie ofert dla klientów.
Jeśli za godziwe pieniądze to czemu nie, trzymam kciuki

Zapomniałam się przyznać- kupiłam 2 cienie sypkie gosh i ten suchy szampon, przyleci za tydzień jakoś razem z puderkiem z letniej kolekcji
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 18:28   #4191
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Godziwe niestety nie są - przez okres próbny minimalne wynagrodzenie, a później ok 1300 netto.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 18:30   #4192
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Mimo wszystko nie tak źle.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 18:38   #4193
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Em a jakie to spodnie i jaka promocja?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 18:42   #4194
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
push up tzn objętość plus lekkie usztywnienie?
Dokładnie tak. Wreszcie mogę patrzeć na moje kłaki. Są takie jakby grubsze, sztywniejsze, ale nie obciążone czy obklejone. Z reguły mam dość miękkie włosy i jak je zwiążę to się odkształcają. Dzisiaj tak nie było.

Dokonałam dziś boskich zakupów ciuchowo-kosmetycznych.

- błyszczyk Maybelline Color Sensational 130 Exquisite Pink (dziękuję wszystkim, które go polecały, jest ekstra!!! i chyba godnie zastąpi Shiseido.. nie wiem czy jutro nie polecę po jakiś inny kolor, bo są w promocji w SP )
- tusz Maybelline Colossal - zapowiada się fajnie, szczoteczka mega
- buty w CCC - szare botki, od dawna czegoś takiego szukałam i w dodatku zgarnęłam ostatnią parę w moim rozmiarze
- sweter w Tally Weijl - normalny
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 18:51   #4195
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

ice, do 15.09 jest -40 zł na wszystkie jeansy. Są różne, rurki, zwykłe, czarne, jasne, ciemne. Większość po obniżce kosztuje 109 zł.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 19:13   #4196
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Hej
Była prośba o wrzucenie fot moich botków.
Kupiłam sobie też jedne szpilki, które mnie tak tragicznie obtarły i OBIŁY. tak ścisnęły, że ledwo co mogłam chodzić w adidasach. a w sklepie takie wygodne.. ale to moja wina, bo od razu do pracy je ubrałam i chodziłam cały dzień z 10h... i zrobiły mi..dziurę w pięcie :/ eh.

a te z zary b.wygodne. byłam w nich wczoraj na imprezie, przetańczyłam całą noc a dziś byłam w nich w pracy.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 19:17   #4197
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
ice, do 15.09 jest -40 zł na wszystkie jeansy. Są różne, rurki, zwykłe, czarne, jasne, ciemne. Większość po obniżce kosztuje 109 zł.
Dzięki za info

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Hej
Była prośba o wrzucenie fot moich botków.
Kupiłam sobie też jedne szpilki, które mnie tak tragicznie obtarły i OBIŁY. tak ścisnęły, że ledwo co mogłam chodzić w adidasach. a w sklepie takie wygodne.. ale to moja wina, bo od razu do pracy je ubrałam i chodziłam cały dzień z 10h... i zrobiły mi..dziurę w pięcie :/ eh.

a te z zary b.wygodne. byłam w nich wczoraj na imprezie, przetańczyłam całą noc a dziś byłam w nich w pracy.
Są śliczne
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 19:25   #4198
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Są śliczne
I wygodne, bo nie mają aż tak wysokiej szpilki + schowaną platformę.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 20:10   #4199
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Mimo wszystko nie tak źle.
No nie, więcej niż dostawałam w budżetówce, ale usamodzielnić się za to byłoby ciężko.


Bossy: śliczne buty
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-09-06 o 20:19
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 20:15   #4200
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Bossy: śliczne buty
Dzięki
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.