Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-07-29, 08:06   #4171
201611241302
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 3 242
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez vesper_ Poka¿ wiadomo¶æ
Bardzo ³adnie , ja¶niutko i naturalnie Ci to wysz³o! Ja kiedy¶ skusi³am siê na paprike zamiast mango i odpokutowa³am to soczystym pomarañczem , takim ¿e z kilometra widaæ ¿e to farba . Widaæ tylko moje w³osy tak na ten odcieñ reaguj±

Moja delia, od razu po farbowaniu
W³a¶nie na takim naturalnym , oszukañczym odcieniu rudego mi zale¿y , tylko w bardziej trwa³ej formie .
Dziêki
Fajnie ci wysz³o
Ja siê ba³am czerwieni po papryce, ale nic takiego nie ma

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Poka¿ wiadomo¶æ

¦liczna ta twoja Paprika . To jest ten odcieñ trochê bardziej jaskrawy od Mango?
DziêkiTak, bardziej wyrazisty Wczesniej robi³am mango.

Edytowane przez 201611241302
Czas edycji: 2011-07-29 o 08:07
201611241302 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-29, 09:00   #4172
vesper_
Raczkowanie
 
Avatar vesper_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Tak , tak , to ja Dziêkujê bardzo !

Niestety to jest kolor na 3mycia , farbuje w³osy mangiem , ale kolor wychodzi o wiele , wiele ja¶niejszy i bardziej z³oty, ale ta farba daje najnaturalniejszy efekt jaki znalaz³am wiêc siê jej trzymam

Ale obczajê sobie te matrixy , co polcasz , mo¿e bêdê mia³a now± ulubion± farbê

i d³ugie rude zdjêcia
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg cin_H_M_fw_09_H_M7.jpg (33,3 KB, 57 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg cynthiarose_201736_800_983918.jpg (63,8 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (57,2 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 02307_Nicole_Fox8_122_500lo.jpg (36,4 KB, 48 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg dl-1.jpg (146,0 KB, 60 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Picture 21.jpg (55,2 KB, 35 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Picture 11.jpg (123,5 KB, 25 za³adowañ)
__________________
http://dominikanah.blogspot.com czyli blogger-amator
vesper_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-29, 14:10   #4173
agatonu
Przyczajenie
 
Avatar agatonu
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wszech¶wiat
Wiadomo¶ci: 15
Question Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Hej mam pytanie , mo¿e która¶ z was u¿ywa³a takowego specyfiku jak ruda henna , konkretnie tej firmy
http://csimg.webkupiec.pl/srv/PL/290...or-zioaowy.jpg
Chcia³a bym uzyskaæ kolor rudawy jasny , mo¿e wyp³ukiwaæ siê do blondu lub rudawego blondu/ bursztynu, jednak nie chcê mêczyæ w³osów farbami, no i oczywi¶cie chcia³abym bez problemów móc powróciæ do naturalnego koloru , a mam bardzo jasny , p³owy blond . I czy u¿ycie henny jest mo¿liwe je¶li w czerwcu farbowa³am w³osy Natural&easy 546? Z tej farby obecnie pozosta³ mi jedynie miodowy filtr, a ca³a miedz niestety siê sp³uka³a ju¿ po 3 dniach .
agatonu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-29, 22:39   #4174
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez agatonu Poka¿ wiadomo¶æ
Hej mam pytanie , mo¿e która¶ z was u¿ywa³a takowego specyfiku jak ruda henna , konkretnie tej firmy
http://csimg.webkupiec.pl/srv/PL/290...or-zioaowy.jpg
Chcia³a bym uzyskaæ kolor rudawy jasny , mo¿e wyp³ukiwaæ siê do blondu lub rudawego blondu/ bursztynu, jednak nie chcê mêczyæ w³osów farbami, no i oczywi¶cie chcia³abym bez problemów móc powróciæ do naturalnego koloru , a mam bardzo jasny , p³owy blond . I czy u¿ycie henny jest mo¿liwe je¶li w czerwcu farbowa³am w³osy Natural&easy 546? Z tej farby obecnie pozosta³ mi jedynie miodowy filtr, a ca³a miedz niestety siê sp³uka³a ju¿ po 3 dniach .
Zio³owy balsam koloryzuj±cy Venity nie ma prawie nic wspólnego z henn±.
I tak u¿ywa³am tego. U mnie wychodzi³ czerwony i zmywa³ siê do¶æ szybko. Najlepiej kolor Chna wymieszac z jakims blondem tej firmy.
Mo¿esz tego u¿ywaæ nawet od razu po farbowaniu chemicznym. Z reszt± to te¿ bêdzie farbowanie chemiczne poczujesz jak tylko otworzysz tubkê.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-29, 23:39   #4175
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez agatonu Poka¿ wiadomo¶æ
Hej mam pytanie , mo¿e która¶ z was u¿ywa³a takowego specyfiku jak ruda henna , konkretnie tej firmy
http://csimg.webkupiec.pl/srv/PL/290...or-zioaowy.jpg
Chcia³a bym uzyskaæ kolor rudawy jasny , mo¿e wyp³ukiwaæ siê do blondu lub rudawego blondu/ bursztynu, jednak nie chcê mêczyæ w³osów farbami, no i oczywi¶cie chcia³abym bez problemów móc powróciæ do naturalnego koloru , a mam bardzo jasny , p³owy blond . I czy u¿ycie henny jest mo¿liwe je¶li w czerwcu farbowa³am w³osy Natural&easy 546? Z tej farby obecnie pozosta³ mi jedynie miodowy filtr, a ca³a miedz niestety siê sp³uka³a ju¿ po 3 dniach .
Moja Mama u¿ywa³a tej Chny firmy Venita, ale jako proszek w saszetkach, do rozrabiania z wod±. I wtedy ona wychodzi³a rudo, tak z odcieniem pomarañczowym, bez czerwieni. Co¶ jak na tym zdjêciu.

Co do drugiej czê¶ci pytania - mo¿esz u¿yæ zio³owej henny po farbie. Ale nie odwrotnie (czyli farba po hennie) bo na w³osy farbowane zio³ami chemiczne farby mog± nie przyj±æ, albo wyj¶æ nierówno.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-30, 13:01   #4176
endzeit
Raczkowanie
 
Avatar endzeit
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 31
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Poka¿ wiadomo¶æ
Mój dzisiejszy eksperyment:
Matrix Socolor 8CC (1/2 tubki) i 9G (1/4 tubki) z wod± 9%.
W rzeczywisto¶ci kolor soczysty i mocno pomarañczowy i ani trochê czerwony (nie udaje mi siê go porz±dnie uchwyciæ za Chiny).
Co¶ jak to co ma Christina na zdjêciu.
Szkoda tylko ¿e wiem, ¿e po 2 myciach zrobi siê trochê naturalniejszy, bo lubiê tak± ¿arówê
o matko! jakie piêkne w³osy!
endzeit jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-07-30, 23:14   #4177
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez endzeit Poka¿ wiadomo¶æ
o matko! jakie piêkne w³osy!
Dziêki!
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-08-01, 13:13   #4178
Lilua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

CocoPoznan bardzo dziêkujê za wcze¶niejsz± odpowied¼

Jaki¶ tydzieñ temu farbowa³am w³osy u fryzjera. Mia³ byæ ciemny rudy (pokazywa³am fryzjerce na zdjêciach) i oczywi¶cie nie wysz³o idealnie tak jak chcia³am. Za ciemno no i przy skórze ³adniejszy kolor, bo ja¶niejszy i bardziej rudy, a na koñcach praktycznie br±z... Fryzjerka skwitowa³a tylko, ¿e tak ju¿ jest zawsze, bo przy koñcach w³osy s± bardziej zniszczone. Farbowane Lorealem, wrzuci³abym zdjêcie, ale póki co jestem bez aparatu. Ehh...
Lilua jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-01, 18:29   #4179
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Lilua Poka¿ wiadomo¶æ
CocoPoznan bardzo dziêkujê za wcze¶niejsz± odpowied¼

Jaki¶ tydzieñ temu farbowa³am w³osy u fryzjera. Mia³ byæ ciemny rudy (pokazywa³am fryzjerce na zdjêciach) i oczywi¶cie nie wysz³o idealnie tak jak chcia³am. Za ciemno no i przy skórze ³adniejszy kolor, bo ja¶niejszy i bardziej rudy, a na koñcach praktycznie br±z... Fryzjerka skwitowa³a tylko, ¿e tak ju¿ jest zawsze, bo przy koñcach w³osy s± bardziej zniszczone. Farbowane Lorealem, wrzuci³abym zdjêcie, ale póki co jestem bez aparatu. Ehh...
i dlatego ja nigdy nie dalabym pofarbowac wlosow fryzjerce,, zwlaszcza z rudosciami one sobie nie radza.
nie powinnas placic pelnej ceny za taka usluge
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-01, 20:49   #4180
Lilua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

I tak nie p³aci³am pe³nej kwoty, bo kupi³am kupon na Group'onie (zamiast 300z³ da³am 99z³). Ale jak w pierwszej chwili zobaczy³am salon, to my¶la³am, ¿e ucieknê... Nikomu raczej bym nie poleci³a.
A je¶li chodzi o farbowanie, to w³a¶nie zale¿a³o mi na ciemnym rudym, a nie wiem do koñca jak go uzyskaæ w warunkach domowych.
Lilua jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-01, 22:41   #4181
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Lilua Poka¿ wiadomo¶æ
I tak nie p³aci³am pe³nej kwoty, bo kupi³am kupon na Group'onie (zamiast 300z³ da³am 99z³). Ale jak w pierwszej chwili zobaczy³am salon, to my¶la³am, ¿e ucieknê... Nikomu raczej bym nie poleci³a.
A je¶li chodzi o farbowanie, to w³a¶nie zale¿a³o mi na ciemnym rudym, a nie wiem do koñca jak go uzyskaæ w warunkach domowych.
Do Lilua:
No, jak to zwykle u fryzjera z farbowaniem bywa. Nie wychodzi jak mia³o wyj¶æ. Ja te¿ nie mam zaufania do fryzjerów pod tym wzglêdem. Tylko dam siê strzyc . My¶lê, ¿e zmyje ci siê to szybko i kolor siê wyrówna. Ciemny rudy wychodzi Majirel 7.4 czy 7.42 albo ju¿ rudo-br±zowy wyjdzie 6.4. Z farb sklepowych mo¿esz spróbowaæ Excellence 7.43.

Do wszystkich!
Na ten ciemniejszy kolor na koñcówkach jest sposób. Nazywa siê L'Oreal Vitamino Color Equalise. Daje siê to na uwra¿liwione czê¶ci w³osa przed farbowaniem. Wype³nia ubytki we w³osach.

Drugi sposób - nie daje siê ca³ego kub³a farby od razu na ³epetynê na farbowane w³osy je¶li nie zmienia siê radykalnie koloru!
Najpierw odrost, po po³owie czasu do reszty dodaæ ³y¿kê (albo dwie) ciep³ej wody i dopiero to daæ na d³ugo¶ci. Dla od¶wie¿enia koloru mo¿e byæ nawet 5 min na d³ugo¶ciach, ale ja dajê na min 10. To s± podstawy fryzjerstwa. To nawet w instrukcjach farb profesjonalnych pisz±!
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-01, 23:21   #4182
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

coco nie zgadzam sie z tym drugim sposobem, dodawane wody do farby przejdzie jesli masz profeske z amoniakiem, ALE nie jesli uzywasz bezamoniakowych/ze zmniejszona zawartoscia amoniaku. probowalam na wlasnych wlosach i skonczylo sie tragicznie.
i jeszcze jedno- wielu dziewczynom nie wychodzi rowny kolor bo wlasnie daja za malo farby. osobiscie bylam w szoku jak kolezanka marudzaca nad nierownym kolorem przyznala , ze wlosy za stanik farbuje jedna mala farba. masz w pelni racje- nie walimy kubla farby, ale nie malujemy sie 30 ml farby.
tyle z moich obserwacji

lilua chociaz tyle, ze niecala kwota, ale szkoda wlosow na kiepskie farbowania. odzywiaj i potem wejdz na blog kathy tam jest opisany sposob na kolor, ktory chcesz uzyskac, na drugim rudym watku nazywamy go bumerangiem
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-02, 08:39   #4183
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
coco nie zgadzam sie z tym drugim sposobem, dodawane wody do farby przejdzie jesli masz profeske z amoniakiem, ALE nie jesli uzywasz bezamoniakowych/ze zmniejszona zawartoscia amoniaku. probowalam na wlasnych wlosach i skonczylo sie tragicznie.
i jeszcze jedno- wielu dziewczynom nie wychodzi rowny kolor bo wlasnie daja za malo farby. osobiscie bylam w szoku jak kolezanka marudzaca nad nierownym kolorem przyznala , ze wlosy za stanik farbuje jedna mala farba. masz w pelni racje- nie walimy kubla farby, ale nie malujemy sie 30 ml farby.
tyle z moich obserwacji
No oczywi¶cie, ¿e chodzi o farby z amoniakiem .
I o przypadek, gdy w³osy na koñcach s± za ciemne (co wynika z nagromadzenia pigmentów w d³ugo¶ciach w³osa przez wielokrotne farbowanie ca³o¶ci). Wtedy jak siê od razu da wszystko na ca³o¶æ, to jeszcze dodaje siê pigmentu na ju¿ wielokrotnie "malowane".

W przypadku nierównego koloru, gdy da³o siê za ma³o farby, i nie starcza, ¿eby porz±dnie pokryæ ca³o¶æ, to mo¿na byæ z³ym tylko na swoje sk±pstwo .
__________________
I love Vintage!

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2011-08-02 o 08:41
CocoPoznan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-02, 10:41   #4184
vesper_
Raczkowanie
 
Avatar vesper_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Ja jeszcze farbê nak³adan± na ca³o¶æ rozcieñczam z od¿ywk± i te¿ nie mam problemów z nierówn± farb±
__________________
http://dominikanah.blogspot.com czyli blogger-amator
vesper_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-02, 15:03   #4185
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez vesper_ Poka¿ wiadomo¶æ
Ja jeszcze farbê nak³adan± na ca³o¶æ rozcieñczam z od¿ywk± i te¿ nie mam problemów z nierówn± farb±
Ooo, nies³ysza³am o takim sposobie... A trzyma Ci siê potem kolor?
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-02, 17:42   #4186
Lilua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

A mog³abym prosiæ o adres do tego bloga kathy?

Powiem Wam, ¿e ja ju¿ sama nie ogarniam tego farbowania. Jak robi³am to sama w domu, kupowan± farb± w sklepie to wychodzi³o w sumie nawet równo. A wcale NIE robi³am tak jak pisz± na ulotkach, ¿e na farbowane to najpierw odrost a dopiero potem reszta. Natomiast pewnego razu stwierdzi³am, ¿e pójdê do fryzjerki z w³asn± farb±, ¿ebym mia³a idealnie równo. No i potem tego ¿a³owa³am jak nie wiem:/ Najpierw "szefowa" opieprzy³a mnie, ¿e w³a¶nie najpierw odrost, potem reszta, ¿e tak wszêdzie pisze itd. A potem sama mi tak zrobi³a i ta ca³a "reszta" w ogóle mi nie chwyci³a. Wygl±da³am idiotycznie.

CocoPoznan a czy z tym Excellence 7.43 to nie jest tak, ¿e on w³a¶nie wychodzi jasny? taki pod blond? kiedy¶ szuka³am zdjêæ w³osów po tej farbie, ale niestety nie znalaz³am.

A i co do od¿ywiania to u¿ywam szamponu i od¿ywki loreala do w³osów farbowanych, dodatkowo jedwabiu na koñce i od¿ywki w spreju do rozczesywania (bez jest b. ciê¿ko). Wiele osób poleca³o odzywki Waxa, ale osobi¶cie nie zauwa¿y³am po niej ¿adnej ró¿nicy. Kerastase jest dobre, ale drogie

A w jakiej cenie s± farby fryzjerskie np Loreal Marijel albo w³a¶nie Matrix? Kupujecie u fryzjerów, czy w hurtowniach a mo¿e sklepach specjalistycznych?
Lilua jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-02, 18:46   #4187
elien333
Przyczajenie
 
Avatar elien333
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wodzis³aw ¦l±ski
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cze¶æ dziewczyny, proszê Was o pomoc bo przeczyta³am ju¿ chyba wszystkie w±tki i dalej nie wiem co zrobiæ Mam w³osy w kolorze ¶redniego blondu (farbowane) i marzy³by mi siê rudy, ale najlepiej gdyby nie wyszed³ z domieszk± czerwieni i nie wygl±da³ jak wóz stra¿acki
my¶la³am nad takim odcieniem:
http://images2.fanpop.com/images/pho...69-399-500.jpg
http://www.google.pl/imgres?q=Taylor+Tomasi+Hi ll&hl=pl&client=firefox-a&hs=tHz&sa=X&rls=org.moz illa:plfficial&tbm=isch &prmd=ivnso&tbnid=OWLVFT_ 197clNM:&imgrefurl= http://inlovewith-taylor-tomasi-hill.tumblr.com/&docid=BFIGSNbS_H8ptM&w=4 69&h=700&ei=ODc4TvOAKsWk-gbQrtW0Ag&zoom=1&iact=hc& vpx=360&vpy=132&dur=821&h ovh=274&hovw=184&tx=155&t y=177&page=7&tbnh=149&tbn w=143&start=67&ndsp=12&ve d=1t:429,r:7,s:67&biw=111 6&bih=470
Jak farba da³aby mi podobny efekt? na razie my¶lê nad jesiennym li¶ciem i intensywn± miedzi± loreala. co wy na to?
__________________
Odstaw szkock± nie ma jeszcze po³udnia.
elien333 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-02, 19:03   #4188
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Poka¿ wiadomo¶æ
Ooo, nies³ysza³am o takim sposobie... A trzyma Ci siê potem kolor?
kolor bedzie sie trzymal, mozesz tez dodac specjalna ampulke z olejkami nby chronic wlosy. koszt okolo 7 zl.

lilua

https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=481863

kupuje w hurtowniach, ostatnio z allegro. zalezy jakie firmy bo niektore nieoplaca sie zamawiac bo to przedraza, inne w hurtowniach sa naciagniete na maksa. np. za pierwszym razem kupilam kolestona w hurtowni i zaplacilam ponad 40 zl, opinie o moim czestym farbowaniu dostalam w gratisie, a teraz zakupilam na allegro za 25
powiedz z jakiego miasta jestes?? jesli z poznania moge pomoc w namiarach na hurtownie, podobnie z wawa i jedna we wrocku
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-02, 19:26   #4189
Lilua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Na sta³e mieszkam tu¿ pod Warszaw±, jednak studiujê w Gliwicach na Politechnice. Dlatego w ci±gu roku akademickiego praktycznie nie ma mnie w Warszawie. Ale wiem gdzie jest jeden sklep na ul. Koszykowej (co prawda dawno tam nie by³am).

Wesz³am na bloga i pewnie mia³a¶ na my¶li ten kolor, które ona proponuje uzyskaæ farb± Vitality's 8.44+7.44. Szczerze mówi±c to wcze¶niej nie s³ysza³am o tej farbie...
Jak dot±d g³ównie Loreal, ale jej trwa³o¶æ mnie nie zadowala...
Lilua jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-02, 20:12   #4190
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Lilua Poka¿ wiadomo¶æ
Na sta³e mieszkam tu¿ pod Warszaw±, jednak studiujê w Gliwicach na Politechnice. Dlatego w ci±gu roku akademickiego praktycznie nie ma mnie w Warszawie. Ale wiem gdzie jest jeden sklep na ul. Koszykowej (co prawda dawno tam nie by³am).

Wesz³am na bloga i pewnie mia³a¶ na my¶li ten kolor, które ona proponuje uzyskaæ farb± Vitality's 8.44+7.44. Szczerze mówi±c to wcze¶niej nie s³ysza³am o tej farbie...
Jak dot±d g³ównie Loreal, ale jej trwa³o¶æ mnie nie zadowala...
nie nie, nie znalazlas, ten kolor nazywamy kolorem ashley simpson , jest wymienionych kilka roznych farb, ale vitalitys taka mieszanka nie uzyskasz ciemnej, a intensywna rudosc
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-02, 20:22   #4191
elien333
Przyczajenie
 
Avatar elien333
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wodzis³aw ¦l±ski
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Dziewczyny widzê, ¿e pomog³y¶cie ju¿ nie jednej wiec i ja prosze o pomoc mam w³osy w kolorze sredni blond (farbowane) i marze o rudym, ale bez domieszki czerwieni i nie za jasny-ostry, bo zle bym sie czu³a. chodzi mi o cos takiego http://26.media.tumblr.com/tumblr_lg...jw1ro1_500.jpg
jaka farba uzyska³abym cos podobnego? najlepiej drogeryjna
__________________
Odstaw szkock± nie ma jeszcze po³udnia.
elien333 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-02, 20:54   #4192
Lilua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Mam! o tym kolorze by³o chyba przy samym koñcu. Kolorek fajny, ale obawiam siê, ¿e dla mnie za mocno ciemny. Chocia¿...no sama nie wiem. Jak tylko bêdê mia³a okazjê, to wrzucê fotkê z moim obecnym.

Póki co muszê je mocno od¿ywiæ i chcê mieæ d³u¿sze. Rosn± mi strasznie wolno, praktycznie jak podcinam koñcówki to ¶cinam to co uros³o i tak w kó³ko
Lilua jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-02, 21:14   #4193
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Lilua Poka¿ wiadomo¶æ
Mam! o tym kolorze by³o chyba przy samym koñcu. Kolorek fajny, ale obawiam siê, ¿e dla mnie za mocno ciemny. Chocia¿...no sama nie wiem. Jak tylko bêdê mia³a okazjê, to wrzucê fotkê z moim obecnym.

Póki co muszê je mocno od¿ywiæ i chcê mieæ d³u¿sze. Rosn± mi strasznie wolno, praktycznie jak podcinam koñcówki to ¶cinam to co uros³o i tak w kó³ko

znam ten bol , mojej farbie zmienil sie sklad i ten sam kolor co zwykle przy tym samm zastosowaniu dal wisnie , a w efekcie prob znalezienia wlasciwej farby scielam wlosy na takie cieniowane do ramion ( wczesniej byly prawie do stanika cieniowane) nie bawie sie w regenracje bo mam proste wlosy co mega szybko odrosna, ale wspolczuje takiej walki
rudosci szybko plowieja wiec pamietaj , ze ten kolor tez wyjasnieje, a poziom 7 est dosc jasny z reguly
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-03, 09:00   #4194
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Lilua Poka¿ wiadomo¶æ
A mog³abym prosiæ o adres do tego bloga kathy?

Powiem Wam, ¿e ja ju¿ sama nie ogarniam tego farbowania. Jak robi³am to sama w domu, kupowan± farb± w sklepie to wychodzi³o w sumie nawet równo. A wcale NIE robi³am tak jak pisz± na ulotkach, ¿e na farbowane to najpierw odrost a dopiero potem reszta. Natomiast pewnego razu stwierdzi³am, ¿e pójdê do fryzjerki z w³asn± farb±, ¿ebym mia³a idealnie równo. No i potem tego ¿a³owa³am jak nie wiem:/ Najpierw "szefowa" opieprzy³a mnie, ¿e w³a¶nie najpierw odrost, potem reszta, ¿e tak wszêdzie pisze itd. A potem sama mi tak zrobi³a i ta ca³a "reszta" w ogóle mi nie chwyci³a. Wygl±da³am idiotycznie.

CocoPoznan a czy z tym Excellence 7.43 to nie jest tak, ¿e on w³a¶nie wychodzi jasny? taki pod blond? kiedy¶ szuka³am zdjêæ w³osów po tej farbie, ale niestety nie znalaz³am.

A i co do od¿ywiania to u¿ywam szamponu i od¿ywki loreala do w³osów farbowanych, dodatkowo jedwabiu na koñce i od¿ywki w spreju do rozczesywania (bez jest b. ciê¿ko). Wiele osób poleca³o odzywki Waxa, ale osobi¶cie nie zauwa¿y³am po niej ¿adnej ró¿nicy. Kerastase jest dobre, ale drogie

A w jakiej cenie s± farby fryzjerskie np Loreal Marijel albo w³a¶nie Matrix? Kupujecie u fryzjerów, czy w hurtowniach a mo¿e sklepach specjalistycznych?
Excellence wychodzi pewnie zale¿nie od naturalnych w³osów. Mam jedno zdjêcie które znalaz³am w sieci.
Majirel i Matrixa kupujê na Allegro.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 7.43 exc.jpg (45,3 KB, 103 za³adowañ)
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-03, 15:17   #4195
vesper_
Raczkowanie
 
Avatar vesper_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Dla mnie kolor jest bez zmian , trwa³o¶æ taka sama jak bez od¿ywki , tylko w³osy w lepszym stanie , bo dodaje wax a dla niego 15min trzymania z farb± to akurat

Coco to jest moje zdjêcie ze starego konta Tam kolor ju¿ mia³am lekko wyp³ykany , tak 2tyg po farbowaniu , ale bardzo lubie ju¿ taki odcieñ . Wklejam dzieñ po farbowaniu , w³osy s± bardziej miedziane

Pierwsze w ¶wietle dziennym , drugie w sztucznym
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg loreal.jpg (24,0 KB, 248 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg loreal2.jpg (17,4 KB, 296 za³adowañ)
__________________
http://dominikanah.blogspot.com czyli blogger-amator
vesper_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-03, 15:26   #4196
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez vesper_ Poka¿ wiadomo¶æ
Dla mnie kolor jest bez zmian , trwa³o¶æ taka sama jak bez od¿ywki , tylko w³osy w lepszym stanie , bo dodaje wax a dla niego 15min trzymania z farb± to akurat

Coco to jest moje zdjêcie ze starego konta Tam kolor ju¿ mia³am lekko wyp³ykany , tak 2tyg po farbowaniu , ale bardzo lubie ju¿ taki odcieñ . Wklejam dzieñ po farbowaniu , w³osy s± bardziej miedziane

Pierwsze w ¶wietle dziennym , drugie w sztucznym
ale sliczny kolor, a jak pasuje do Ciebie, sama klasa
co to za farbka??
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-03, 15:40   #4197
vesper_
Raczkowanie
 
Avatar vesper_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

w³a¶nie Excellence 7.43 tylko dzieñ po farbowaniu
__________________
http://dominikanah.blogspot.com czyli blogger-amator
vesper_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-03, 16:19   #4198
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez vesper_ Poka¿ wiadomo¶æ
w³a¶nie Excellence 7.43 tylko dzieñ po farbowaniu
jestem w szoku, ze farba nieprofesjonalna mozna taki sliczny efekt uzyskac
udowadniasz jednak , ze prawdziwa rudosc to tylko na poziomie 7
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-03, 21:07   #4199
Lilua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez vesper_ Poka¿ wiadomo¶æ
w³a¶nie Excellence 7.43 tylko dzieñ po farbowaniu
A jaki mia³a¶ kolor wyj¶ciowy? Jestem zaskoczona, ¿e jest tak ciemny, by³am pewna, ¿e wychodzi bardzo ja¶niutko!
Lilua jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-08-03, 21:37   #4200
vesper_
Raczkowanie
 
Avatar vesper_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: Poszukuje zdjêæ! D³ugie rude w³osy + tematy zwi±zane z farbowaniem

Odrosty taki z³otyciemny blond i w³osy na d³ugo¶ci takie jak w moim zdjêciu od CocoPoznan

Nie wychodzi jasno , ale spiera siê do takiego jasnego rudoblondu
__________________
http://dominikanah.blogspot.com czyli blogger-amator
vesper_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:48.