Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Pokaż wyniki sondy: Który z zegarków na zdjęciach jest najwłaściwszy?
casio 4 23,53%
swatch 2 11,76%
oozoo 2 11,76%
timex 4 23,53%
CK 5 29,41%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-24, 17:52   #4171
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez tenebris Pokaż wiadomość
Polecam koszulki http://fiberya.com 185g/m2 - zamawiałam TŻ jakiś czas temu i koszulka była bardzo porządna, materiał dobry jakościowo (u nas to ja mam hopla na tym punkcie ;p). Co do nadruku to wg mnie na święta nie wypada dawać coś nieprzyzwoitego, więc może jakieś zdjęcie ulubionego zespołu (znajdź jakieś fajne oryginalne, żeby jego koszulka była jedyna w swoim rodzaju ) albo jakiś ulubiony tekst / powiedzenie / samochód / motor - nie wiemy czym on sie interesuje
Stronkę sobie zapisałam

Jeszcze jakieś pomysły?
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 20:23   #4172
kasiastrunin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 273
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

dziewczyny a co sadzicie o kupnie zegarka w lombardzie, ale jak oczywiscie bedzie nowy/jak nowy i w oryginalnym opakowaniu?
Tz kocha zegarki, ale niestety ma kosztowny gust a mnie nie stac na porzadny, przyjaciolka mi podsunela pomysl zagladania do lombardów.. -w sumie w zyciu nie bylam w zadnym. jak myslicie?
kasiastrunin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 22:10   #4173
karookarolina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;37795559]Stronkę sobie zapisałam

Jeszcze jakieś pomysły?[/QUOTE]

A portfel?? Ja w zeszłym roku kupiłam swojemu na gwiazdkę portfel za mniej niż 50 zł, a do tej pory portfel wygląda jak nowy. Zaznaczam, że mój test na wytrzymałość portfeli przechodzi może 1 na 20 Jakby co to podam linka

Cytat:
Napisane przez kasiastrunin Pokaż wiadomość
dziewczyny a co sadzicie o kupnie zegarka w lombardzie, ale jak oczywiscie bedzie nowy/jak nowy i w oryginalnym opakowaniu?
Tz kocha zegarki, ale niestety ma kosztowny gust a mnie nie stac na porzadny, przyjaciolka mi podsunela pomysl zagladania do lombardów.. -w sumie w zyciu nie bylam w zadnym. jak myslicie?
a jakiś zegarek casio?? tańszy model??
karookarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 22:20   #4174
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Szukam pomysłu na prezent dla kumpla. Znamy się niedługo, pół roku, ale mamy mega kontakt więc chciałabym mu coś dać na święta. Myślałam o ksiazce czy płycie, ale on ma zupełnie odmienny gust i nie chciałabym nie trafić.

Może macie jakiś pomysł dziewczyny
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-24, 22:42   #4175
kasiastrunin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 273
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

tyle ze casio go nie zadowoli, na tyle znam jego gust.
tak mysle ze moze w lombardzie da sie zlowic jakas okazje super..
myslalam tez nad marynarka ale taka bardziej sportowa np z new yorkera czy h&M, za ok 200 zl tam sa genialne.
kasiastrunin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 08:21   #4176
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez karookarolina Pokaż wiadomość
A portfel?? Ja w zeszłym roku kupiłam swojemu na gwiazdkę portfel za mniej niż 50 zł, a do tej pory portfel wygląda jak nowy. Zaznaczam, że mój test na wytrzymałość portfeli przechodzi może 1 na 20 Jakby co to podam linka
O, chętnie O portfelu nie pomyślałam, a może to faktycznie niegłupi pomysł.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 08:41   #4177
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez kasiastrunin Pokaż wiadomość
dziewczyny a co sadzicie o kupnie zegarka w lombardzie, ale jak oczywiscie bedzie nowy/jak nowy i w oryginalnym opakowaniu?
Tz kocha zegarki, ale niestety ma kosztowny gust a mnie nie stac na porzadny, przyjaciolka mi podsunela pomysl zagladania do lombardów.. -w sumie w zyciu nie bylam w zadnym. jak myslicie?
No co Ty, lombard? nieee wg mnie to kompletnie nie trafiony pomysł. A ile masz kasy na ten prezent?

Marynarka też jakoś mi nie pasuje :P ale pisz co lubi i ile masz kasy, coś wymyślimy
Cytat:
Napisane przez 69love69 Pokaż wiadomość
Szukam pomysłu na prezent dla kumpla. Znamy się niedługo, pół roku, ale mamy mega kontakt więc chciałabym mu coś dać na święta. Myślałam o ksiazce czy płycie, ale on ma zupełnie odmienny gust i nie chciałabym nie trafić.

Może macie jakiś pomysł dziewczyny
hmmm a w jaki sposób najbardziej lubicie spędzać wspólnie czas? albo skoro masz z nim mega kontakt, to może podpytaj subtelnie o gust
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-25, 09:44   #4178
karookarolina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;37800466]O, chętnie O portfelu nie pomyślałam, a może to faktycznie niegłupi pomysł.[/QUOTE]

http://allegro.pl/wild-portfel-meski...807796249.html

To jest portfel z byczej skóry WILD, tylko poszukaj po aukcjach, bo ja za ten portfel zapłaciłam ok 40 zł. Mój facet ma model 1. Byłam sceptycznie nastawiona do tej byczej skory i portfela za taką cenę, ale faktycznie wygląda po roku jak nowy. No i ciągałam z całej siły za kieszonki, szarpałam skórę i kompletnie nic się nie działo, gdzie nawet w wittchen portfel rozwalił mi się w rękach, więc polecam bardzo bardzo szkoda, że damskich nie mają... Nawet mój chłop mówi, że nigdy mu tyle portfel nie wytrzymał
karookarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 10:04   #4179
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

a ja od siebie polecam portfele firmy KRENIG, TZ dostał ode mnie chyba z 3 lata temu a portfel jest jak nowy.

Wittchen dostał od moich rodziców ale powiem szczerze, że krenig jest jakiś bardziej zgrabny, wittchen jakoś srednio do mnie przemawia :P

a te WILD też są niezłe
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 10:25   #4180
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość

hmmm a w jaki sposób najbardziej lubicie spędzać wspólnie czas? albo skoro masz z nim mega kontakt, to może podpytaj subtelnie o gust

Hmm gadamy godzinami, pijemy, gdzies chodzimy, zakupy, teatr, różnie różiscie ;d
Własnie ciężko z wypytywaniem, bo potem wyjdzie a po co, a na co, a ja nie chce prezentu bla bla bla;p

Dlatego też chciałabym coś niezobowiązującego raczej, stwierdziłam, że jak nic nie wymyśle to upieke mu wielkiego pierniczka w pewnym kształcie, który ma dla nas duże znaczenie i wiąże się z pewnymi wspomnieniami;p
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 13:49   #4181
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Mój Tż na szczęście powiedział co chce dostać na święta ale chciałabym jeszcze coś dokupić od siebie. Co myślicie o swetrze albo bluzie ?
To nie jest głupi prezent na święta? Albo torba podróżna ? ( bo jego jest w tragicznym stanie a jakoś nie kwapi się to zakupu nowej)
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-25, 15:18   #4182
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez karookarolina Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/wild-portfel-meski...807796249.html

To jest portfel z byczej skóry WILD, tylko poszukaj po aukcjach, bo ja za ten portfel zapłaciłam ok 40 zł. Mój facet ma model 1. Byłam sceptycznie nastawiona do tej byczej skory i portfela za taką cenę, ale faktycznie wygląda po roku jak nowy. No i ciągałam z całej siły za kieszonki, szarpałam skórę i kompletnie nic się nie działo, gdzie nawet w wittchen portfel rozwalił mi się w rękach, więc polecam bardzo bardzo szkoda, że damskich nie mają... Nawet mój chłop mówi, że nigdy mu tyle portfel nie wytrzymał
Hej! kupiłam mojemu tżowi właśnie taki, identyczny portfel chyba dwa czy trzy lata temu zajechał go strasznie, po 1,5 roku nie nadawał się do użytku, ale on nie dba o takie rzeczy :P ale prezent mu się podobał, ostatnio na urodziny mu 'wymieniłam' ten portfel na nowy
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 21:09   #4183
AAANNNIIIAAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 145
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

A co myślicie o prezentach typu:

-symulator lotów cena ok 250-330
-zaproszenie na kabaret/ do teatru ok 150
-voucher na gokarty - ok 100

dla chłopaka, który zawsze robi świetne prezenty?
AAANNNIIIAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-25, 21:56   #4184
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez AAANNNIIIAAA Pokaż wiadomość
A co myślicie o prezentach typu:

-symulator lotów cena ok 250-330
-zaproszenie na kabaret/ do teatru ok 150
-voucher na gokarty - ok 100

dla chłopaka, który zawsze robi świetne prezenty?


wg mnie to sa najlepsze prezenty
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 10:39   #4185
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez AAANNNIIIAAA Pokaż wiadomość
A co myślicie o prezentach typu:

-symulator lotów cena ok 250-330
-zaproszenie na kabaret/ do teatru ok 150
-voucher na gokarty - ok 100

dla chłopaka, który zawsze robi świetne prezenty?
fajny pomysł, można coś dobrać do zainteresowań
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 10:59   #4186
zawszetosamo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 22
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Witam Planuje kupić mojemu chłopakowi scyzoryk victorinox. Jako, że uwielbia wyprawy na ryby, i jest takim dość.. prostym człowiekiem, wpadłam na właśnie taki pomysł. Ale mam watpliwosci co do tego prezentu. Jest on osoba ktora lubi praktyczne prezenty, lecz jakiś gest od serca też by go niezmiernie ucieszył. Pracuje za granicą, ma pieniądze na wszystko wiec jakiekolwiek kosmetyki i ciuchy odpadaja, bo stać go na dużo lepsze niż ja jestem w stanie mu kupić ( mam ograniczony budżet do 100 zl) Na urodziny dostał zippo i byl zadowolony, teraz zawsze mi powtarza, ze ta zapalniczka przypomina mu o mnie. Macie moze jakies inne pomysly? ps. kiedys jego kolega mial taki scyzoryk, i mówił, ze tez z checia by sobie taki kupił, tylko standardowo zapomniał juz o tym scyzoryk wyglada tak http://static.productreview.com.au/p...f1c29d65da.jpg + do tego prezentu dorzucam mu swoje zdjecie w ramce + zaplanowany mily wieczor
zawszetosamo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 16:53   #4187
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez zawszetosamo Pokaż wiadomość
Witam Planuje kupić mojemu chłopakowi scyzoryk victorinox. Jako, że uwielbia wyprawy na ryby, i jest takim dość.. prostym człowiekiem, wpadłam na właśnie taki pomysł. Ale mam watpliwosci co do tego prezentu. Jest on osoba ktora lubi praktyczne prezenty, lecz jakiś gest od serca też by go niezmiernie ucieszył. Pracuje za granicą, ma pieniądze na wszystko wiec jakiekolwiek kosmetyki i ciuchy odpadaja, bo stać go na dużo lepsze niż ja jestem w stanie mu kupić ( mam ograniczony budżet do 100 zl) Na urodziny dostał zippo i byl zadowolony, teraz zawsze mi powtarza, ze ta zapalniczka przypomina mu o mnie. Macie moze jakies inne pomysly? ps. kiedys jego kolega mial taki scyzoryk, i mówił, ze tez z checia by sobie taki kupił, tylko standardowo zapomniał juz o tym scyzoryk wyglada tak http://static.productreview.com.au/p...f1c29d65da.jpg + do tego prezentu dorzucam mu swoje zdjecie w ramce + zaplanowany mily wieczor
scyzoryk to bardzo dobry pomysł, w szczególnosci dobry victorinox. nie rezygnuj z niego, bo jesli chłopak scyzoryka nie ma, a lubi wyprawy na ryby, do lasu, czy gdzies to z pewnościa mu się przyda
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 20:29   #4188
zawszetosamo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 22
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Ok, to zostane przy tym scyzoryku na tej zippo chciałam mu wtedy coś wygrawerować, ale już nie zdązyłam, i myslalam, ze moze by na ostrzu tego scyzoryka coś wygrawerować? jest taka możliwość, bo już patrzyłam na internecie. jakiś mały znaczący napis, żeby jako tako odzwierciedlał prezent od jego kobiety
zawszetosamo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 21:21   #4189
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Dziewczyny, a czy znacie jakieś sklepy z ciekawymi nadrukami? Tego typu jak z dziedzica pruskiego etc?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-26, 21:56   #4190
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez zawszetosamo Pokaż wiadomość
Ok, to zostane przy tym scyzoryku na tej zippo chciałam mu wtedy coś wygrawerować, ale już nie zdązyłam, i myslalam, ze moze by na ostrzu tego scyzoryka coś wygrawerować? jest taka możliwość, bo już patrzyłam na internecie. jakiś mały znaczący napis, żeby jako tako odzwierciedlał prezent od jego kobiety
świetny pomysł tylko nic ckliwego, bo to ani nie pasuje dla facetów moim zdaniem, a już na pewno nie do scyzoryka ja bym zrobiła po prostu: od (imię) dla (imię) i data.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-26, 22:02   #4191
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
świetny pomysł tylko nic ckliwego, bo to ani nie pasuje dla facetów moim zdaniem, a już na pewno nie do scyzoryka ja bym zrobiła po prostu: od (imię) dla (imię) i data.
ja bym się nawet do samej daty ograniczyła, jeśli już tak bardzo zależy dziewczynie na grawerze
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 22:00   #4192
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

mój w tym roku dostaje karnet do salonu łaskotek
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 22:16   #4193
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Mój TŻ w tym roku dostanie skórzany portfel, bo stary mu się rozsypał. <-- gwiazdka
I bokserki z mikołajem <--- do buta szóstego grudnia
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 06:00   #4194
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

do salonu łaskotek?!

ja swojemu na mikołaja dam jakąś bluzkę na długi rękaw i czapkę, bo ten gamoń chodzi często z mokrą głową a pod choinkę standardowo nie wiem
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 09:42   #4195
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Na Mikołajki kupiłam TŻowi perfumy i może dokupię jeszcze rękawiczki.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 10:29   #4196
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Mojemu na mikolajki kupilam elegancką koszule do pracy i pasek zwykle mu brakuje tez zwyklych codziennych pielegnacyjnych rzeczy jak zel go golenia czy krem po goleniu, dezodorant itd wiec pewnie mu cos dorzuce plus cos slodkiego.

Pod choinkę kupiłam mu wypalarkę bluray do kompa bo dawno juz sie za nia patrzył. Droga była i musialam dlugo zbierac, ale bedzie zadowolony
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 14:35   #4197
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Zrobiłam dla Tż "Słoik słodkości"
Ale nie wiem co wymyślić w ramach etykiety... Macie jakieś pomysły? Bo taki goły to nie bardzo wygląda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PB281955.jpg (117,8 KB, 182 załadowań)
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 17:45   #4198
kasiastrunin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 273
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

moze jakos ladnie zrobione "dla mojego slodziaka" ? banalne ale mile
ja mojemu na Mikolajki chce upiec ladne pierniczki i wlozyc w opakowanie - serce blaszane po jakies bombonierze wedla ktore mi zostalo, ale pudełko chce jakos okleic/owinac czy ozdobic i wlasnie tez jakis ladny napis.
uwazacie ze pomysl ok?

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

a co do Swiat to raczej rezygnuje z zegarka bo po 1 to On ma 2, po 2 lombard odpada a wiem ze takie za 100 zl z all mu sie nie spodobaja.
Zastanawiam sie nad ladna marynarka z new yorkera czy H&M (a moze reserved..) mozecie mi doradzic jakis fajny sklep? Byle do 200 ta marynarka.. i dorzucic jakis t-shirt ladny (mozna juz za 20 zl dostac bo ida wyprzedaze )
kasiastrunin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 17:46   #4199
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez kasiastrunin Pokaż wiadomość
moze jakos ladnie zrobione "dla mojego slodziaka" ? banalne ale mile
ja mojemu na Mikolajki chce upiec ladne pierniczki i wlozyc w opakowanie - serce blaszane po jakies bombonierze wedla ktore mi zostalo, ale pudełko chce jakos okleic/owinac czy ozdobic i wlasnie tez jakis ladny napis.
uwazacie ze pomysl ok?
w tamtym roku zrobiłam dla mojego pierniczki-gwiazdki. Związałam je po 3 ładnym sznureczkiem i włożyłam do pudełka- tylko tekturowego. Tż był bardzo zadowolony
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-28, 19:53   #4200
nikiii
Zadomowienie
 
Avatar nikiii
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 534
GG do nikiii
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość
mój w tym roku dostaje karnet do salonu łaskotek
nikiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:09.