Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy! - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-15, 14:39   #4171
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Z tego co się orientuję, nie skraca się przerw. Możesz jej nie robić, ale nie skracać. Czyli włożyć krążek 8.08 i wyjąć za 3 tyg. Czytałaś uważnie ulotkę?? Dział "JAK OPÓŹNIĆ WYSTĄPIENIE KRWAWIENIA LUB PRZESUNĄĆ JE W CZASIE"
[1=b276cf7d045b24ab4154d1e 231f6ab4a04fdd640;5208536 3]Można skrócić, nie można wydłużyć.
Jednak "technicznie" chyba lepiej nie robić jej wcale.[/QUOTE]

Co to za techniki? Nieprawda
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 16:46   #4172
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Co to za techniki? Nieprawda
Dzięki za odpowiedzi, po prostu nie zrobię kolejnej przerwy tylko od razu włożę krążek . Teraz mam normalną przerwę.
soulone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 19:39   #4173
Ekahle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 55
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dwa dni temu założyłam krążek i czuję się super, nic się nie zmieniło (odpukać) Bałam się, że będzie się wysuwać albo wypadać, ale siedzi cały czas głęboko. To moje pierwsze hormony.
Ekahle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 01:10   #4174
Cappuccinovd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Witajcie, czytałam już prawie cały temat, gdy zdecydowałam się przejść na krążek 7 miesięcy temu, ale teraz pojawił się pewien problem. Mianowicie zawsze zakładałam i wyjmowałam krążek w niedziele o 23, a w zeszłym miesiącu po prostu zapomniałam i włożyłam go o 8 rano w poniedziałek. Oczywiście postąpiłam zgodnie z treścią ulotki.

Jednak tutaj pojawia się moje pytanie,

czy teraz powinnam wyjąć krążek, tak jak zwykle byłam to robić, w niedziele, czy jednak poniedziałek?

Pozdrawiam!
Cappuccinovd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 10:07   #4175
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Cappuccinovd Pokaż wiadomość
Witajcie, czytałam już prawie cały temat, gdy zdecydowałam się przejść na krążek 7 miesięcy temu, ale teraz pojawił się pewien problem. Mianowicie zawsze zakładałam i wyjmowałam krążek w niedziele o 23, a w zeszłym miesiącu po prostu zapomniałam i włożyłam go o 8 rano w poniedziałek. Oczywiście postąpiłam zgodnie z treścią ulotki.

Jednak tutaj pojawia się moje pytanie,

czy teraz powinnam wyjąć krążek, tak jak zwykle byłam to robić, w niedziele, czy jednak poniedziałek?

Pozdrawiam!
Obojętnie, jak Ci pasuje. Nie zrobi to większej różnicy
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 13:41   #4176
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Zaplanowałam, że włożę krążek jeden po drugim, bez przerwy. A czy jeśli bardziej mi pasuje to mogę wymienić w piątek, a nie w sobotę, w którą mijałoby 21 dni (czyli po 20 dniach)?
soulone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 14:53   #4177
karola12b4
Wtajemniczenie
 
Avatar karola12b4
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Mikołów
Wiadomości: 2 853
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dziewczyny powiedzcie mi bo ja dopiero pierwszy krazeka mam i nie moze sie mi plamienie skonczyc a w sobote wyciagam krazek.
Czy moze tak byc przy pierwszym krazku?
__________________
Yon Only Live Once
karola12b4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-22, 21:27   #4178
Ekahle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 55
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dziewczyny, zaczynam już wpadać w paranoję. Mam krążek od 1,5 tygodnia i żadnych skutków ubocznych. Wiem, że to dziwnie brzmi, ale wręcz oczekiwałam że coś mnie będzie boleć, będę plamić, a tu nic oprócz jednorazowego, małego plamienia. Okres się skończył błyskawicznie, libido ok, nie spuchłam. Od początku cyklu łykam harmonellę i żeń-szeń. To chore, ale zaczęłam się zastanawiać, czy aby mój krążek jest wybrakowany, może za mało hormonów wydziela, albo wcale?? Paranoja
Ekahle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-22, 23:18   #4179
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Ekahle Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zaczynam już wpadać w paranoję. Mam krążek od 1,5 tygodnia i żadnych skutków ubocznych. Wiem, że to dziwnie brzmi, ale wręcz oczekiwałam że coś mnie będzie boleć, będę plamić, a tu nic oprócz jednorazowego, małego plamienia. Okres się skończył błyskawicznie, libido ok, nie spuchłam. Od początku cyklu łykam harmonellę i żeń-szeń. To chore, ale zaczęłam się zastanawiać, czy aby mój krążek jest wybrakowany, może za mało hormonów wydziela, albo wcale?? Paranoja
Ciesz się tym, że skutków ubocznych brak
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 12:04   #4180
kafelatte
Raczkowanie
 
Avatar kafelatte
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 31
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

odświeżam wątek
wczoraj założyłam mój pierwszy NR. przechodzę na tę metodę z minipigułki. ani ja, ani TŻ nie odczuwamy go, także na razie na plus. oczywiście są pewne obawy i baaardzo długo się wzbraniałam u mojej pani ginekolog przed tą metodą antykoncepcji, ale się zdecydowałam, bo dość mam nieregularnych cykli (czasem po 75 dni) przy minipigułce. aaale... to dopiero pierwszy krążek. mimo wszystko, życzę sobie powodzenia
kafelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 05:26   #4181
asieczka_92
Przyczajenie
 
Avatar asieczka_92
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 8
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

mam proste pytanie,
czy na tych upałach krążki trzymacie w lodówce czy np. w półce ?
asieczka_92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-12, 05:43   #4182
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez asieczka_92 Pokaż wiadomość
mam proste pytanie,
czy na tych upałach krążki trzymacie w lodówce czy np. w półce ?
Cały czas trzymam w lodówce, niezależnie od pogody
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 06:03   #4183
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez asieczka_92 Pokaż wiadomość
mam proste pytanie,
czy na tych upałach krążki trzymacie w lodówce czy np. w półce ?
Zawsze w lodówce.

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka. Przepraszam za ewentualne błędy.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-12, 06:48   #4184
kafelatte
Raczkowanie
 
Avatar kafelatte
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 31
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

ja trzymam w szufladzie. jest przecież napisane, że do 30 stopni można przechowywać NR w opakowaniu przez 4 miesiące
kafelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-15, 12:05   #4185
nicci
Raczkowanie
 
Avatar nicci
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: silesia
Wiadomości: 489
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

.

Edytowane przez nicci
Czas edycji: 2015-08-15 o 13:43 Powód: błędny wątek
nicci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 09:13   #4186
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dziewczyny, włożyłam krążek jeden po drugim, bez przerwy. Dzisiaj mija piąty tydzień (dokładnie w następną sobotę powinnam wyciągnąć). Dzisiaj po stosunku dostałam dość silnego plamienia, takiego brązowego jakby końcówka poprzedniego cyklu. Na razie to nie ustaje. Czy któraś z Was tak miała?
soulone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 09:31   #4187
Alice61
Raczkowanie
 
Avatar Alice61
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 132
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Nie miałam takiej sytuacji,ale jeśli nie zrobiłaś przerwy na krwawienie to może z racji małej ilości hormonów w krążku nie utrzymał on cyklu... ciężko powiedzieć, poza tym plamienia się zdażają przy stosowaniu, szczególnie na początku.
Alice61 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 09:46   #4188
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Alice61 Pokaż wiadomość
Nie miałam takiej sytuacji,ale jeśli nie zrobiłaś przerwy na krwawienie to może z racji małej ilości hormonów w krążku nie utrzymał on cyklu... ciężko powiedzieć, poza tym plamienia się zdażają przy stosowaniu, szczególnie na początku.
No u mnie to nie jest początek, bo krążek stosuję już od ponad dwóch lat. Nie zrobiłam przerwy na krwawienie, ale po trzech tygodniach wymieniłam krążek na nowy, więc nie jest to raczej spowodowane małą ilością hormonów. Przeczytałam w ulotce, że w czasie kiedy nie robimy przerwy między krążkami, może wystąpić krwawienie międzymiesiączkowe lub plamienie. W takim razie chyba właśnie w moim przypadku to wystąpiło
soulone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-22, 09:50   #4189
Alice61
Raczkowanie
 
Avatar Alice61
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 132
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez soulone Pokaż wiadomość
Przeczytałam w ulotce, że w czasie kiedy nie robimy przerwy między krążkami, może wystąpić krwawienie międzymiesiączkowe lub plamienie. W takim razie chyba właśnie w moim przypadku to wystąpiło
I wszystko jasne
Alice61 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-22, 11:51   #4190
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Alice61 Pokaż wiadomość
I wszystko jasne
Co nie zmienia faktu, że wcale mi się to nie podoba, bo boli mi brzuch, a krwawienie nie ustaje... Ja jestem straszną panikarą jeżeli o to chodzi i jak dzieje się coś poza znanym schematem to się strasznie denerwuję
soulone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 12:05   #4191
mrowqqqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

witam, mam problem. Nuva ring uzywam juz z pol roku tym razem po miesiacu nie nie zrobilam 7 dniowej przerwy (po 4 tygodniach zalozylam nowy krazek), planowalam jeszcze ten jeden raz ja pominac ( czyli 2 raz nie zrobic przerwy), dostalam okres jakos pare dni przed wyciagnieciem krazka, z tego wzgledu zrobilam 2dniowa przerwe po czym wsadzilam nowy krazek, okres jednak trwa juz prawie dwa tygodnie... zastanawiam sie czy powinnam wyciagnac krazek, czy okres wkoncu sie skonczy, z gory dziekuje za pomoc

Edytowane przez mrowqqqa
Czas edycji: 2015-08-23 o 12:09
mrowqqqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 12:13   #4192
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez mrowqqqa Pokaż wiadomość
witam, mam problem. Nuva ring uzywam juz z pol roku tym razem po miesiacu nie nie zrobilam 7 dniowej przerwy (po 4 tygodniach zalozylam nowy krazek), planowalam jeszcze ten jeden raz ja pominac ( czyli 2 raz nie zrobic przerwy), dostalam okres jakos pare dni przed wyciagnieciem krazka, z tego wzgledu zrobilam 2dniowa przerwe po czym wsadzilam nowy krazek, okres jednak trwa juz prawie dwa tygodnie... zastanawiam sie czy powinnam wyciagnac krazek, czy okres wkoncu sie skonczy, z gory dziekuje za pomoc
Hej, właśnie mam podobny problem ponieważ nie zrobiłam przerwy między dwoma krążkami i w trakcie drugiego dostałam plamienia i lekkiego krwawienia - zaczęło się wczoraj i mam je nadal dzisiaj. Jest to opisane w ulotce, że krwawienie może w takiej sytuacji wystapić. Mimo to, zamierzam wyciągnąć krążek planowo czyli w sobotę za tydzień - na innych forach przeczytałam właśnie takie porady przy pojawieniu się krwawienia międzymiesiączkowego i nie będę nic zmieniać. Jeśli krwawienie nie przejdzie mi do planowanej przerwy to udam się do ginekologa.

W Twoim przypadku myślę, że nie powinnaś była robić tej dwudniowej przerwy - chyba zupełnie przez to wszystko Ci się poprzestawiało. Ja na Twoim miejscu, jeżeli krwawienie trwa już tak długo, to udałabym się do lekarza.
soulone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 15:44   #4193
maliko972
Raczkowanie
 
Avatar maliko972
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 261
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Witam Zastanawiam się nad stosowaniem pierścienia, ale mam pytanie, na które nie znalazłam odpowiedzi, choć przekopałam Internet wzdłuż i wszerz
Czy na komfort stosowania pierścieni ma wpływ rozmiar penisa? Mój partner jest bardzo hojnie obdarzony przez naturę i obawiam się, że pierścień nie ma sensu, będzie tylko przeszkadzał.
Tabletek brać nie mogę, bo miałam kiedyś po Yasminie problemy z wątrobą. Pozostają krążki albo plastry. Biegam, więc często się pocę, dlatego mam wątpliwości do co plastrów...
maliko972 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 17:31   #4194
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez maliko972 Pokaż wiadomość
Witam Zastanawiam się nad stosowaniem pierścienia, ale mam pytanie, na które nie znalazłam odpowiedzi, choć przekopałam Internet wzdłuż i wszerz
Czy na komfort stosowania pierścieni ma wpływ rozmiar penisa? Mój partner jest bardzo hojnie obdarzony przez naturę i obawiam się, że pierścień nie ma sensu, będzie tylko przeszkadzał.
Tabletek brać nie mogę, bo miałam kiedyś po Yasminie problemy z wątrobą. Pozostają krążki albo plastry. Biegam, więc często się pocę, dlatego mam wątpliwości do co plastrów...
Możesz wyciągnąć krążek na czas stosunku (max na 3 godz.). Ja tak robię, bo przeszkadza mojemu partnerowi.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 17:44   #4195
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez maliko972 Pokaż wiadomość
Witam Zastanawiam się nad stosowaniem pierścienia, ale mam pytanie, na które nie znalazłam odpowiedzi, choć przekopałam Internet wzdłuż i wszerz
Czy na komfort stosowania pierścieni ma wpływ rozmiar penisa? Mój partner jest bardzo hojnie obdarzony przez naturę i obawiam się, że pierścień nie ma sensu, będzie tylko przeszkadzał.
Tabletek brać nie mogę, bo miałam kiedyś po Yasminie problemy z wątrobą. Pozostają krążki albo plastry. Biegam, więc często się pocę, dlatego mam wątpliwości do co plastrów...
Krążek ma średnicę 5cm. Możesz sobie porównać. Albo j.w. wyjmowac na czas stosunku.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-23, 22:10   #4196
moniafr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 5
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez maliko972 Pokaż wiadomość
Witam Zastanawiam się nad stosowaniem pierścienia, ale mam pytanie, na które nie znalazłam odpowiedzi, choć przekopałam Internet wzdłuż i wszerz
Czy na komfort stosowania pierścieni ma wpływ rozmiar penisa? Mój partner jest bardzo hojnie obdarzony przez naturę i obawiam się, że pierścień nie ma sensu, będzie tylko przeszkadzał.
Tabletek brać nie mogę, bo miałam kiedyś po Yasminie problemy z wątrobą. Pozostają krążki albo plastry. Biegam, więc często się pocę, dlatego mam wątpliwości do co plastrów...
Facet prawdopodobnie w ogóle go nie poczuje, a jeśli nawet to można go wyjąć z pochwy na czas do 4 godzin i nie zmniejsza to jego skuteczności. Tylko pamiętaj w ferworze namiętności, gdzie go położyłaś
moniafr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 05:43   #4197
Cytrynusia
Rozeznanie
 
Avatar Cytrynusia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 500
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez moniafr Pokaż wiadomość
Facet prawdopodobnie w ogóle go nie poczuje, a jeśli nawet to można go wyjąć z pochwy na czas do 4 godzin i nie zmniejsza to jego skuteczności. Tylko pamiętaj w ferworze namiętności, gdzie go położyłaś
Jakich 4 godzin?! Absolutnie. 3 godziny to maksymalny czas!
Cytrynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 07:20   #4198
moniafr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 5
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Cytrynusia Pokaż wiadomość
Jakich 4 godzin?! Absolutnie. 3 godziny to maksymalny czas!
Tak, masz rację, to były cztery godziny, tak jest w ulotce nawet, pamiętam, że to był w każdym razie dość długi czas
moniafr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 07:56   #4199
soulone
Wtajemniczenie
 
Avatar soulone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 506
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Zastanawiam się czy powinnam zacząć się martwić, bo to moje krwawienie międzymiesiączkowr trwa już czwarty dzień. E sobotę wyciągam krążek, czy jeśli do tego czasu krwawienie minie, to czy dostańę normalnie krwawienia z odstawienia podczas siedmiodniowej przerwy?
soulone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-25, 12:48   #4200
hrabinadesroutoutou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 148
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Powinnaś dostać normalnego krwawienia z odstawienia, jednak trzeba liczyć się z tym, że może być nieco bardziej skąpe lub krótsze. Chociaż u mnie osobiście nigdy nic takiego nie wystąpiło - kiedyś miałam plamienia cały miesiąc (przy Teenii) a krwawienie było identyczne jak w miesiąc bez plamień. Ale nie jest to reguła.
Generalnie tak, oczekuj normalnego krwawienie z odstawienia. Jeśli nie wystąpi w ogóle - wtedy się martw.
Wszystko będzie ok


A tak z innej beczki - wiem, że krążek może źle wpływać na infekcje intymne, jeżeli ktoś ma do nich skłonność. Jak sobie pomagacie? Ja teoretycznie nie mam skłonności do infekcji, ale teraz przyczepiła się do mnie jakaś okropna franca grzybica. Złapała mnie tuż przed ostatnim krwawieniem, myślałam, że jak zwykle - po krwawieniu wszystko się samo oczyści i odpuści. Miałam kilka dni spokoju a potem znów to samo :/
Zakupiłam Vagical - o kant tyłka rozbić, potem pani w aptece poleciła mi Iladian - i ten jakoś pomógł, plus maść z Clotrimazolem. Teoretycznie już upławów nie mam, ale pozostały okropnie podrażnione wargi sromowe. Używam Laktacydu do higieny intymnej, w tym tygodniu idę do ginekologa coby na to spojrzał i wyleczył ostatecznie, ale zapytuję na przyszłość: czego używacie aby zapobiegać? Nie chcę zmieniać metody, bo teraz zostaną mi już tylko minipigułki, a ja raczej z tych zapominalskich jestem.
hrabinadesroutoutou jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-23 12:54:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:43.