DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-03, 13:40   #4171
wezwana_nadzieja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 6
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

Szukam dobrego endokrynologa ginekologa z Poznania. Najlepiej na nfz. Proszę o pomoc! To bardzo ważne. Jestem w tragicznym stanie. Dziękuję.
wezwana_nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 19:28   #4172
basikagniezno
Zadomowienie
 
Avatar basikagniezno
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań, miasto pseudodoznań
Wiadomości: 1 437
Dot.: ginekolog endokrynolog

Cytat:
Napisane przez wezwana_nadzieja Pokaż wiadomość
Szukam dobrego endokrynologa ginekologa z Poznania. Najlepiej na narodowy fundusz zdrowia. Dzięki. To bardzo ważne.
prof.Robert Spaczyński, SALVEO, Poznań ul.Grodziska.
prywatnie- koszt wizyty od 250-300zł.
niestety-na NFZ kompletnie nie znam, może spróbuj w poradni przy polnej, ale napewno potrzebujesz skierowanie od lekarza rodzinnego.
basikagniezno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 22:34   #4173
Jagoda1994
Raczkowanie
 
Avatar Jagoda1994
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 46
Odp: Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez wezwana_nadzieja Pokaż wiadomość
Szukam dobrego endokrynologa ginekologa z Poznania. Najlepiej na nfz. Proszę o pomoc! To bardzo ważne. Jestem w tragicznym stanie. Dziękuję.
Wiesz nie wiem jak w Poznaniu ale w Łodzi do endokrynologa przez nfz pierwsze wolne terminy przypadają na 2016 rok także może być ciężko

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Jagoda1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 18:54   #4174
Vler85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2
Poszukuję ginekologa - endokrynologa

Hej dziewczyny!

Mój problem polega na tym, że muszę brać sterydy i póki co z bliżej nieokreślonych przyczyn nie mogę zajść w ciążę. Mam złe wyniki hormonalne. Pani ginekolog u której byłam z tym problemem widzi rozwiązanie które polegałoby na odstawieniu sterydów - jest to niestety niewykonalne. Mój lekarz prowadzący jest zdania, że przy sterydach można zajść w ciążę - potrzeba tylko mądrego lekarza ginekologa który by pomógł.
Na internecie znalazłam 2 o dobrej opinii:
- dr n. med. Michał Szuber
- lek. Andrzej Chojnicki
oraz 3 o którym powiedział mi inny lekarz
- prof. dr hab. n. med. Błażej Męczekalski

Nie mam tylko zielonego pojęcia którego wybrać? Może któraś była u któregoś z nich i może polecić?
Dodam tylko że interesuje mnie Poznań lub okolica.
Vler85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-05, 19:46   #4175
basikagniezno
Zadomowienie
 
Avatar basikagniezno
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań, miasto pseudodoznań
Wiadomości: 1 437
Dot.: Poszukuję ginekologa - endokrynologa

Cytat:
Napisane przez Vler85 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Mój problem polega na tym, że muszę brać sterydy i póki co z bliżej nieokreślonych przyczyn nie mogę zajść w ciążę. Mam złe wyniki hormonalne. Pani ginekolog u której byłam z tym problemem widzi rozwiązanie które polegałoby na odstawieniu sterydów - jest to niestety niewykonalne. Mój lekarz prowadzący jest zdania, że przy sterydach można zajść w ciążę - potrzeba tylko mądrego lekarza ginekologa który by pomógł.
Na internecie znalazłam 2 o dobrej opinii:
- dr n. med. Michał Szuber
- lek. Andrzej Chojnicki
oraz 3 o którym powiedział mi inny lekarz
- prof. dr hab. n. med. Błażej Męczekalski

Nie mam tylko zielonego pojęcia którego wybrać? Może któraś była u któregoś z nich i może polecić?
Dodam tylko że interesuje mnie Poznań lub okolica.

byłam u prof.Męczekalskiego i osobiście nie jestem zadowolona- nawet kartoteki nie zakłada, ale nie wiem jak w innych przypadkach się zachowuje, więc ciężko mi go całowicie wykluczyć, jakieś doświadczenie napewno ma.
o dwóch wcześniejszych nie słyszałam.
dobry jest prof.Spaczyński Robert z Salveo, ale dość drogi- 300 zł wizyta.
poszukaj.
__________________
2.03.2015 - 84 kg
16.06.2015 - 67 kg
17.07.2015 - 62,5 kg
31.08.2015 - 60 kg

17.08.2016 57 kg
Cel : 52 kg

powoli, ale do przodu
basikagniezno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 12:06   #4176
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Poszukuję ginekologa - endokrynologa

Szukam dobrego lekarza- ginekologa w Katowicach, który przed przepisaniem tabletek anty zleca badania. Byłam już u kilku i żaden nie widział powodów dla zrobienia badan
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-07, 23:30   #4177
Jagoda1994
Raczkowanie
 
Avatar Jagoda1994
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 46
Odp: Dot.: Poszukuję ginekologa - endokrynologa

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Szukam dobrego lekarza- ginekologa w Katowicach, który przed przepisaniem tabletek anty zleca badania. Byłam już u kilku i żaden nie widział powodów dla zrobienia badan
Wiesz co moja koleżanka poszła prywatnie i kazał jej iść do lekarza rodzinnego po zlecenie morfologii tylko, że musisz powiedzieć prawdę po co ta morfologia bo wtedy lekarz Ci zaznaczy kika dodatkowych rzczy na skierowaniu do srawdzenia a wtedy idziesz już do pirewszego lepszego i dajesz wyniki, jak chcesz żeby dokładnie je przejrzał powiedz, ze lekarza rodzinnego zaniepokoiło to i to xd
__________________

Jagoda1994 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-10, 12:12   #4178
Vler85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2
Poszukiwany kontakt - dr K. Derwich - Poznań

Witajcie.
Czy ktoś może wie w jakich godzinach przyjmuje


dr n. med. Krzysztof Derwich? Podobno przyjmuje na os. Na murawie w Poznaniu - ale nikt tam nie odbiera .Ewentualnie może ktoś wie pod jaki właściwy numer dzwonić na Polną w Poznaniu? Jedna Pani z rejestracji mów,i że trzeba dzwonić na nr z końcówką 311 - ale pod tym numerem druga Pani z rejestracji mówi że taki lekarz tu nie pracuje - zwariować można

Podsumowując.
Czy ktoś mógłby mi podać poprawny kontakt do Pana doktora? Oraz określić kiedy i gdzie przyjmuje?

Z góry dziękuję.
Vler85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 12:23   #4179
zabka5
Raczkowanie
 
Avatar zabka5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 92
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

Słuchajcie dziewczyny - szukam dobrego ginekologa w Krakowie

Moja mama ma zakrzepicę po tabletkach, ja robiłam testy genetyczne i V Leiden jest w porządku, ale aktualna Pani ginekolog odmówiła mi prowadzenia dalszej kuracji antykoncepcyjną z uwagi na APTT 25sek.

Czy któraś z Was miała do czynienia z takim problemem w Krakowie i może polecić kompetentnego ginekologa.

Nie chodzi o kontynuację tabletek, ale o rzetelne zbadanie mnie i stwierdzenie - czy zakrzepica jest u mnie realna czy nie, bo poprzednia Pani ginekolog postraszyła mnie już następstwami zakrzepicy w trakcie ciąży (która dopiero przede mną w planach)
__________________
Pralnia z wyobraźnią
Wstąp i przekonaj się sam!!
zabka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 14:22   #4180
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez zabka5 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was miała do czynienia z takim problemem w Krakowie i może polecić kompetentnego ginekologa.
Ja co prawda nie mam takiego problemu, ale mogę polecić dr Olgę Kacalską- Janssen. Bardzo dobra lekarka, nie bagatelizuje żadnych objawów, stara się pomóc. Przy tym bardzo sympatyczna i ciepła osoba Pracuje w klinice Endokrynologii Ginekologicznej na Kopernika, a prywatnie przyjmuje w 3 miejscach w Krakowie.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 19:00   #4181
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Poszukiwany kontakt - dr K. Derwich - Poznań

Chciałabym mieć takie problemy, zważywszy, że rozwiązanie ich można za pomocą kilku słów znaleźć w google łącznie z innym identycznym postem, gdzie odpowiedź już Ci została udzielona
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-10, 19:35   #4182
Felicitym
Raczkowanie
 
Avatar Felicitym
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 84
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

Jakiś dobry ginekolog z Żor przyjmujący na NFZ???
Felicitym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 07:20   #4183
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

Ja tez bym była zainteresowana dobrym ginem z Żor bądź okolic. Może być prywatnie ale napiszcie też ile za wizytę bierze ten konkretny ginekolog.
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-15, 12:07   #4184
Palma100
Przyczajenie
 
Avatar Palma100
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez kasiapruszkow Pokaż wiadomość
witam
chcialbym zeby jakis lekarz z Pruszkowa przygotowal mnei do ciazy ale nbie zdzierał kasy
mam do wyboru:
dr.Krzyzstof Sankiewizc
dr.Marcin Zbrotowicz
dr.aRkadiusz Kamiński
dr.Marek Koszarski
dr.Paweł Siekierski

moze ktroas z Was ma jakies dosiwadczenia z ktroyms z wymienionych?
I kogo w końcu wybrałaś? Moja kuzynka ma ten sam problem, skłania się ku Zabrotowiczowi(przyjmuje i w Pruszkowie i w Grodzisku, pracuje na Karowej), choć opinie o nim są dość zróżnicowane...
Palma100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-16, 16:39   #4185
eska68
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 5
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

Witam
Wiem,że w tym wątku poruszany był temat Pani Doktor Alicji Halbersztadt.
Dlatego też tutaj do Was kieruje moje pytanie
Za pół roku kończę 18 lat.
Chciałabym teraz pójść na wizytę kontrolną czy wszystko okej itd.
Przeszłam anoreksję,byłam leczona i teraz chcę to po prostu skontrolować
Ponadto mam straszneee wahania nastroju i obawiam się,że to coś z hormonami nie tak.

I tu moje pytanie : Czy doktor Halbersztadt przyjmuję pacjentki poniżej 18 roku życia (ale pow. 16) bez zgody rodzica ? i czy jest u niej problem z ew.antykoncepcją w takim przypadku ?

Proszę o jakieś opinie o tej Pani Doktor z waszej strony

Pozdrawiam

Edytowane przez eska68
Czas edycji: 2013-09-22 o 21:22 Powód: uzupełnienie
eska68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 11:33   #4186
wiecznierozdarta
Raczkowanie
 
Avatar wiecznierozdarta
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 172
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

Witam. Szukam dobrego ginekologa w Szczecinie, najlepiej na lewobrzezu, który przyjmuje na NFZ. Mam 20lat, to by była moja pierwsza wizyta u ginekologa w ogóle, tak więc najlepiej żeby ginekologiem była kobieta
wiecznierozdarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-20, 14:04   #4187
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Odp: Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez zabka5 Pokaż wiadomość
Słuchajcie dziewczyny - szukam dobrego ginekologa w Krakowie

Moja mama ma zakrzepicę po tabletkach, ja robiłam testy genetyczne i V Leiden jest w porządku, ale aktualna Pani ginekolog odmówiła mi prowadzenia dalszej kuracji antykoncepcyjną z uwagi na APTT 25sek.

Czy któraś z Was miała do czynienia z takim problemem w Krakowie i może polecić kompetentnego ginekologa.

Nie chodzi o kontynuację tabletek, ale o rzetelne zbadanie mnie i stwierdzenie - czy zakrzepica jest u mnie realna czy nie, bo poprzednia Pani ginekolog postraszyła mnie już następstwami zakrzepicy w trakcie ciąży (która dopiero przede mną w planach)
Ja ze swojej strony polecam dr Jadwigę Masior, przyjmuje w ramach NFZ w przychodni Kov-med oraz prywatnie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 21:22   #4188
eska68
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 5
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez eska68 Pokaż wiadomość
Witam
Wiem,że w tym wątku poruszany był temat Pani Doktor Alicji Halbersztadt.
Dlatego też tutaj do Was kieruje moje pytanie
Za pół roku kończę 18 lat.
Chciałabym teraz pójść na wizytę kontrolną czy wszystko okej itd.
Przeszłam anoreksję,byłam leczona i teraz chcę to po prostu skontrolować
Ponadto mam straszneee wahania nastroju i obawiam się,że to coś z hormonami nie tak.

I tu moje pytanie : Czy doktor Halbersztadt przyjmuję pacjentki poniżej 18 roku życia (ale pow. 16) bez zgody rodzica ? i czy jest u niej problem z ew.antykoncepcją w takim przypadku ?



Pozdrawiam

Proszę o jakieś opinie z waszej strony
eska68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 12:35   #4189
agacika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 22
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

Szukam endokrynologa (bo chyba do niego z zaburzeniami hormonalnymi m.in zaburzenia okresu?) w Warszawie, płatny czy nie bez znaczenia, ważne żeby był dobry bo już nie raz miałam 'przyjemność' z tymi słabymi lekarzami, przydałaby sie odmiana
agacika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-23, 19:48   #4190
Zdenowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7
Szukam Ginekologa w Gliwicach na NFZ

Cześć dziewczyny

Szukam w Gliwicach najlepiej Pani Ginekolog na NFZ, potrzebuje tabletki anty a jestem tutaj powiedźmy nowa od 3 lat ale nigdy nie chodziłam tu do lekarzy. Możecie mi kogoś polecić? Dobrze by było gdyby na wizyte nie trzeba było długo czekać.
Zdenowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 08:17   #4191
kamil92a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 54
ginekolog łódz

znacie jakiegos ginekologa który wypisze cos na przesuniecie okresu ( NP TABLETKI ANTYKONCEPCYJNE LUB HORMONY) bez badania ?

Da sie jakos wykrecic od badania. Chce przesunąc okres o 4 dni jednorazowo
kamil92a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-26, 21:11   #4192
zakrecona_pomarancza
Raczkowanie
 
Avatar zakrecona_pomarancza
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 277
Dot.: ginekolog łódz

Dziewczyny szukam dobrej pani ginekolog, która przyjmuje w Białymstoku. Zależy mi na tym żeby wypisała mi tabletki anty. W internecie więcej jest negatywnych niż pozytywnych opinii.. już sama nie wiem kogo wybrać. Pomóżcie
__________________
TŻ 2011r.
zakrecona_pomarancza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 06:24   #4193
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

Pani ginekolog żadnej dobrej niestety z własnego doświadczenia nie znam - z doświadczenia koleżanek: dr Młodzianowska - Kosel.

A z własnego doświadczenia to mogę Ci polecić mojego lekarza - dr Karwowski.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 06:44   #4194
zakrecona_pomarancza
Raczkowanie
 
Avatar zakrecona_pomarancza
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 277
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Pani ginekolog żadnej dobrej niestety z własnego doświadczenia nie znam - z doświadczenia koleżanek: dr Młodzianowska - Kosel.

A z własnego doświadczenia to mogę Ci polecić mojego lekarza - dr Karwowski.
Dziękuję bardzo!
__________________
TŻ 2011r.
zakrecona_pomarancza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 00:35   #4195
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Którą GINEKOLOG ENDOKRYNOLOG polecicie w SZCZECINIE

Cytat:
Napisane przez Marvelous_Chandelier Pokaż wiadomość
Jeeeej ile z tym zamieszania! No ja mam zamiar isc w godzinach rannych, to moze nie bedzie miala opoznienia i cos zrobi a ludzi tez bedzie w kolejce mniej. Bardzo Ci dziękuję. Przynajmniej to ogarnę.
Ide do niej by jednak sie z takim lekarzem jakos oswoic, bo w koncu kobieta ma to samo
To sie ciesze ze sie wybierasz, bo zawsze lepiej posprawdzac podpytac. A nie sie meczyc. Zycze zdrowia i oby wszystko sie wyjasnilo i bys nie musiala martwic!
ja zwlekalam az 3 lata. I teraz bardzo zaluje.
Pytalam pierw kolezanki, ale niestety zadna u lekarza nie byla i nie maja kogo polecic/odradzic. Wiec szukam sama.
Dzieki za namiary na tego lekarza, jak sie okaze ze tamta nic nie zrobi w mojej sprawie to zastanowie sie nad pojsciem do niego masz juz umowiona wizyte?
Mam nadzieje ze okaze sie takim jak Twoje kolezanki mowily, a nawet lepszy i nie bedziesz musiala szukac innego
Wybacz, że dopiero odpisuje. Jakoś wątek zaginął mi w subskrypcjach Byłam 24.09 na pierwszej wizycie u niego i jestem baaardzo zadowolona. Nie szukam już innego Lekarz bardzo miły, sympatyczny i przede wszystkim uśmiechnięty, bardzo luźno mi się z nim rozmawiało. Lubie takich lekarzy którzy od razu łapią taki dobry kontakt z pacjentem. Cierpliwie odpowiedział na wszystkie moje pytania. Nikt mnie nie poganiał jak u poprzedniej pani, wszystko na spokojnie i bez stresu.
Tak więc szczerze polecam, napisze namiary bo może jeszcze komuś się przyda
SZCZECIN Doktor Mieczysław Ślazyk
przyjmuje na NFZ w przychodni Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, ul. Jagiellońska 44

http://spzozmsw.szczecin.pl/pl/show/page/id/130 -> tutaj jest grafik kiedy przyjmuje i tel.
Często ciężko sie dodzwonić, jak już nie jest zajęte to trzeba trzymać dłużej aż ktoś odbierze, można też umówić się osobiście

A jak Twoja wizyta u Dębskiej-Jarosiewicz?
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 08:59   #4196
tereska240
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

Jeśli któraś z Was szuka dobrego ginekologa w Tarnowie to zdecydowanie - Tomasz Bazański! Jest świetnym specjalistą, a do tego ma bardzo fajne podejście do pacjentek. Podczas wizyty w ogóle nie czułam się skrępowana. Polecam
tereska240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 12:09   #4197
wiolastach
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez Goska_880625 Pokaż wiadomość
Jeśli w Brzesku to tylko dr Jacek Jackowski, przyjmuje w CenterMed na Browarnej 5c. Świetny specjalista a przy tym ma znakomite podejście do pacjentek. Ja chodze tylko do niego
Zdecydowanie popieram! Dr Jackowski to najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Długo żaden lekarz nie był w stanie postawić prawidłowej diagnozy, a dr Jackowski zlecił parę badań i nareszcie zaczął u mnie prowadzić prawidłowe leczenie.
wiolastach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 17:56   #4198
emilw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

Jak chodzi o Kraków to dr Artur Ludwin jest rewelacyjny. Polecam wszystkim! Ma ogromną wiedzę i widać, że zna się na tym co robi a do tego bardzo ciepły i serdeczny dla pacjentek.
emilw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 19:54   #4199
marzena_951
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez emilw Pokaż wiadomość
Jak chodzi o Kraków to dr Artur Ludwin jest rewelacyjny. Polecam wszystkim! Ma ogromną wiedzę i widać, że zna się na tym co robi a do tego bardzo ciepły i serdeczny dla pacjentek.
Ostatnio miałam przyjemność trafić na tego lekarz i faktycznie potwierdzam, że jest bardzo dobry!
marzena_951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 21:07   #4200
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: DOBRY GINEKOLOG / ENDOKRYNOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez marzena_951 Pokaż wiadomość
Ostatnio miałam przyjemność trafić na tego lekarz i faktycznie potwierdzam, że jest bardzo dobry!
Ciekawe, że wszystkie opinie o dr. Ludwinie pisane są za każdym razem przez nowego użytkownika... Fajna reklama

Przepraszam za off-top.

Edytowane przez gwiazdka93
Czas edycji: 2013-09-29 o 21:09
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-19 19:10:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.