Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-09-28, 17:38   #4201
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Odsluchalam podcastu Ciemno wszędzie o Madzi Wasniewskiej. Baaaaaaardzo dokładny i dobrze przygotowany podcast, ale nie trafia do mnie do końca głos prowadzącej.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-28, 17:41   #4202
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Odsluchalam podcastu Ciemno wszędzie o Madzi Wasniewskiej. Baaaaaaardzo dokładny i dobrze przygotowany podcast, ale nie trafia do mnie do końca głos prowadzącej.
Mnie na początku też nie, ale cała reszta jest dokładnie taka jak lubię - wyważona, z wieloma szczegółami i z postawieniem na jakość a nie ilość.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-28, 19:18   #4203
Kasia_CW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 3
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cześć, jeśli można spytać co jest nie tak z głosem na CW? Co mogę poprawić (jeśli się da).

Pozdrawiam i dziękuję za wizyty na kanale.
Kasia_CW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-28, 19:43   #4204
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Kasia_CW Pokaż wiadomość
Cześć, jeśli można spytać co jest nie tak z głosem na CW? Co mogę poprawić (jeśli się da).

Pozdrawiam i dziękuję za wizyty na kanale.
Myślę, że tu chodzi o różne osobiste preferencje, jedni lubią niższe inni wyższe głosy, taką a nie inną modulację, barwę głosu itd. Właściciel głosu nie ma na większość tych cech żadnego wpływu.

Fajnie, że zajrzałaś na wątek, chyba pierwszy raz zjawia się autor kanału
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-28, 20:18   #4205
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Kasia_CW Pokaż wiadomość
Cześć, jeśli można spytać co jest nie tak z głosem na CW? Co mogę poprawić (jeśli się da).

Pozdrawiam i dziękuję za wizyty na kanale.
Mnie się również tak jak chimnay wydaje, że tutaj chodzi o barwę głosu bardziej, czyli coś, co postrzegamy bardzo subiektywnie, niż fakt, żeby coś było nie tak z samym dźwiękiem, bo ten jest dosyć dopracowany w Twoich podcastach. Dosyć, bo nie jest moim zdaniem stritce radiowy jak np. u Marcina Myszki, ale ja to postrzegam bardziej jako zaletę niż wadę. Bo dźwięk wypada naturalnie, co ja bardzo lubię, a nie ma też raczej błędów językowych, intonacja jest dobra, akcent z reguły też. Raczej trzeba się pogodzić z tym, że każdemu absolutnie nie da się dogodzić, sama to widzę po sobie, bo od niektórych twórców odrzucają mnie drobne rzeczy.

A tak ogólnie gratuluję Ci świetnych podcastów, masz naprawdę ogromny talent i tak jak pisałam w poprzednim poście, moim zdaniem królujesz w polskich kryminalnych podcastach i powinnaś bardziej promować kanał, jeśli oczywiście interesuje Cię również to, żeby na nim zarobić.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-28, 20:31   #4206
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Ciemno wszędzie to są głównie polskie sprawy czy zagraniczne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-28, 20:39   #4207
Rose969
Wtajemniczenie
 
Avatar Rose969
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 070
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Też miałam problem z głosem Ciemno Wszędzie przy sprawie BTK, bo to była pierwsza sprawa, której tam słuchałam. Ale potem przy kolejnych coraz bardziej się oswajałam i finalnie słucham z przyjemnością. Podobnie miałam z Jaśmin. Też z początku nie byłam przekonana. A teraz chętnie do niej wracam po raz kolejny, bo wręcz uwielbiam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.01.2013r.
08.01.2017r.
To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy.
Rose969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-09-28, 21:05   #4208
d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 498
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Też zerknęłam na Dahmera, ale szczerze, wynudziłam się strasznie, tam jest materiału może na 3 odcinki, nie rozumiem decyzji, żeby przeciągać to na 10, żeby za wszelką cenę odhaczyć cały jego życiorys i jeszcze po drodze zupełnie niepotrzebnie wprowadzić Gacy'ego (po co to było?). Nie rozumiem tej mody, że każdy serial teraz koniecznie musi mieć 10 albo kilkanaście odcinków. Pierwsze 2-3 odcinki świetnie budowały nastrój, potem zaczęło to popadać w jakieś dziwne tony i w zasadzie ciągle coś się powtarzało. Jakoś tak próbowano powiedzieć coś więcej, ale mam wrażenie, że kompletnie nie wyszło. Moim zdaniem lepiej by wysżło, gdyby zrobić z tego miniserial i grać tym napięciem, atmosferą niepewności (pierwszy odcinek, przyznaję, wgniatał w fotel, bardzo mi się podobał)
d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-29, 03:19   #4209
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Myślę, że tu chodzi o różne osobiste preferencje, jedni lubią niższe inni wyższe głosy, taką a nie inną modulację, barwę głosu itd. Właściciel głosu nie ma na większość tych cech żadnego wpływu.

Fajnie, że zajrzałaś na wątek, chyba pierwszy raz zjawia się autor kanału
Dokładnie to, nic z dykcja czy tempem mówienia - po prostu jestem osłuchana z innymi barwami.

Z Jasmin miałam podobnie - potrzebowałam trochę czasu, żeby się przyzwyczaić, przy pierwszych próbach ciężko było mi się skupić. Teraz za nią tęsknię, bo wysłuchałam już wszystkich odcinkow po kilka razy...

Na CW na pewno wrócę żeby odsłuchać sprawę Alcali. Do usłyszenia Autorko
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-29, 08:09   #4210
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Widziałam, że wyszedł Epilog pierwszego sezonu Śledztwa Pisma, ale standardowo dostępny po subskrypcji . Choć może wykupię Audiotekę, jeśli już wyjdą jakieś opinie i okaże się, że warto.

[1=d1f8ef2008dea6bb47d7416 400721be959008b42_63b3700 256c75;89364730]Też zerknęłam na Dahmera, ale szczerze, wynudziłam się strasznie, tam jest materiału może na 3 odcinki, nie rozumiem decyzji, żeby przeciągać to na 10, żeby za wszelką cenę odhaczyć cały jego życiorys i jeszcze po drodze zupełnie niepotrzebnie wprowadzić Gacy'ego (po co to było?). Nie rozumiem tej mody, że każdy serial teraz koniecznie musi mieć 10 albo kilkanaście odcinków. Pierwsze 2-3 odcinki świetnie budowały nastrój, potem zaczęło to popadać w jakieś dziwne tony i w zasadzie ciągle coś się powtarzało. Jakoś tak próbowano powiedzieć coś więcej, ale mam wrażenie, że kompletnie nie wyszło. Moim zdaniem lepiej by wysżło, gdyby zrobić z tego miniserial i grać tym napięciem, atmosferą niepewności (pierwszy odcinek, przyznaję, wgniatał w fotel, bardzo mi się podobał)[/QUOTE]

No każdy ma inne odczucia, ja akurat po 3 odcinkach czułabym duży niedosyt; jedyne, co uważam za zbędne, to Gacy, a na tym serialu absolutnie się nie nudziłam, choć nuży mnie naprawdę wiele produkcji i zazwyczaj nie mogę się powstrzymać przed przewijaniem. Przede wszystkim moim zdaniem to zasługa dobrego aktorstwa.

Ba, nawet jak na Ryana Murphy'ego to nie spodziewałam się tak przemyślanej struktury; niestety, zazwyczaj w swoich serialach gdzieś w połowie gubi wątek.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-29, 11:39   #4211
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 302
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Kasia_CW Pokaż wiadomość
Cześć, jeśli można spytać co jest nie tak z głosem na CW? Co mogę poprawić (jeśli się da).

Pozdrawiam i dziękuję za wizyty na kanale.
Super, że napisałaś

Mi się Twój głos podoba, podcast super przygotowany, bardzo szczegółowy i polska sprawa, a takich głównie słucham Nie mogę się doczekać 3 części

Wielkie brawa
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-09-29, 12:33   #4212
Kasia_CW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 3
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cześć

Wizaż sobie podglądam od lat i ze zdziwieniem zobaczyłam posty o mnie 😱 dziwnie się czyta czyjeś opinie na swój temat, przyznaję.

Z tym głosem sama mam problem, bo staram się mówić niżej a mimo to i tak piszczę jak nastolatka. I te przestery (mam donośny głos i jak się wyluzuję, to drę się na pół mieszkania). Teraz staram się mówić ciszej i może będzie lepiej.

Dziękuje za słowa uznania, bardzo mi miło. ❤️

Trzecia Wasniewską będzie trwała pewnie ponad 4 godziny. Myśle o zrobieniu Gacy’ego, ale to gigantyczny temat. Kolejna historia będzie z USA, zdecydowanie bardziej kameralna być może nie jest tak znana, ale dla mnie szalenie ciekawa. Dotyczy światka artystycznego.
Kasia_CW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-29, 12:52   #4213
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 302
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Kasia_CW Pokaż wiadomość
Cześć

Wizaż sobie podglądam od lat i ze zdziwieniem zobaczyłam posty o mnie 😱 dziwnie się czyta czyjeś opinie na swój temat, przyznaję.

Z tym głosem sama mam problem, bo staram się mówić niżej a mimo to i tak piszczę jak nastolatka. I te przestery (mam donośny głos i jak się wyluzuję, to drę się na pół mieszkania). Teraz staram się mówić ciszej i może będzie lepiej.

Dziękuje za słowa uznania, bardzo mi miło. ❤️

Trzecia Wasniewską będzie trwała pewnie ponad 4 godziny. Myśle o zrobieniu Gacy’ego, ale to gigantyczny temat. Kolejna historia będzie z USA, zdecydowanie bardziej kameralna być może nie jest tak znana, ale dla mnie szalenie ciekawa. Dotyczy światka artystycznego.
W sensie sama ostatnia część 4 godziny? wow! super wiadomość, pewnie będą tam historie Bartka i Kasi?

O panu Gacy oglądałam dokument na Netflixie, ciekawa historia z polskim wątkiem

Fajnie móc porozmawiać z podcasterem, którego się słucha i szanuje na wizażu, w takim trochę kameralnym gronie
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-29, 13:57   #4214
Silje_
Rozeznanie
 
Avatar Silje_
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 990
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Skoro mamy podcasterkę na wizażu to pozwolę sobie zadać pytanie. Wiele razy czytałam tutaj o podcaście Ciemno wszędzie i chciałam posłuchać. Natomiast nie jest dostępny w aplikacji podcast go, której używam. Autorko, planujesz udostępniać tam swoje treści?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Silje_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-29, 14:30   #4215
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Słuchaliście najnowszego odcinka Justyny Mazur o Grzegorzu i Kamili?

Wydaje mi się,że Olga Herring miała o tym podcast i to niedawno, ten z clickbaitem o Dodzie... Czy się mylę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-29, 14:33   #4216
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-29, 14:57   #4217
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Słuchaliście najnowszego odcinka Justyny Mazur o Grzegorzu i Kamili?

Wydaje mi się,że Olga Herring miała o tym podcast i to niedawno, ten z clickbaitem o Dodzie... Czy się mylę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na fb pisali ludzie, że tak i że całkiem inaczej to opowiedziały. Ja jeszcze nie słuchałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-29, 15:13   #4218
Keira90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 158
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Słuchaliście najnowszego odcinka Justyny Mazur o Grzegorzu i Kamili?

Wydaje mi się,że Olga Herring miała o tym podcast i to niedawno, ten z clickbaitem o Dodzie... Czy się mylę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, Olga miała ostatnio o tym odcinek. Dzięki za oświecenie, bo jak mi mignął na YT odcinek Justyny o tej sprawie jako nowy, to się zdziwiłam, bo przecież niedawno słuchałam o tej sprawie. A to w innym podcaście było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Keira90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-29, 15:15   #4219
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Nie znam odcinka Olgi, ale tak, ludzie w grupie na fb piszą, ze to ta sama historia. Ponoć Tomasz Lawnicki również nagrał podcast o tej sprawie.
Dużo słuchania podczas jazdy przede mną
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-09-29, 16:10   #4220
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Olgi podcast był 2 miesiące temu. Wysłuchałam Justyny i jakoś mi przeleciała ta historia przez palce, jakoś u Olgi ciekawsza mi się wydawała. Chociaż nie jestem fanką jednej i drugiej

Wysłane z mojego M2101K9G przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-29, 16:53   #4221
Kasia_CW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 3
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Dziękuję za miłe słowa i już znikam, żeby „nie dominować” rozmowy.

Będzie sporo o K. i B. Tak, w trzeciej części, No „lecę” kolejno z tym, czego dowiadywaliśmy się z mediów.

Co do innych platform - na razie chce wrzucić na Spotify, nie myślałam o innych miejscach. Popatrzę.

Pozdrawiam 💕
Kasia_CW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-29, 17:06   #4222
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Kasia_CW Pokaż wiadomość
Dziękuję za miłe słowa i już znikam, żeby „nie dominować” rozmowy.

Będzie sporo o K. i B. Tak, w trzeciej części, No „lecę” kolejno z tym, czego dowiadywaliśmy się z mediów.

Co do innych platform - na razie chce wrzucić na Spotify, nie myślałam o innych miejscach. Popatrzę.

Pozdrawiam
O, Spotify to bardzo dobry pomysł To i ja się zapoznam z kanałem bo YouTube jest dla mnie nie do przejścia.

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-29, 17:23   #4223
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
W sensie sama ostatnia część 4 godziny? wow! super wiadomość, pewnie będą tam historie Bartka i Kasi?

O panu Gacy oglądałam dokument na Netflixie, ciekawa historia z polskim wątkiem

Fajnie móc porozmawiać z podcasterem, którego się słucha i szanuje na wizażu, w takim trochę kameralnym gronie
No to jest coś, zgadzam się


Cytat:
Napisane przez Kasia_CW Pokaż wiadomość
Dziękuję za miłe słowa i już znikam, żeby „nie dominować” rozmowy.

Będzie sporo o K. i B. Tak, w trzeciej części, No „lecę” kolejno z tym, czego dowiadywaliśmy się z mediów.

Co do innych platform - na razie chce wrzucić na Spotify, nie myślałam o innych miejscach. Popatrzę.

Pozdrawiam
Nie no, nie musisz uciekać.

Naprawdę super, że tu wpadłaś

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-29, 18:45   #4224
Silje_
Rozeznanie
 
Avatar Silje_
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 990
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Kasia_CW Pokaż wiadomość
Dziękuję za miłe słowa i już znikam, żeby „nie dominować” rozmowy.

Będzie sporo o K. i B. Tak, w trzeciej części, No „lecę” kolejno z tym, czego dowiadywaliśmy się z mediów.

Co do innych platform - na razie chce wrzucić na Spotify, nie myślałam o innych miejscach. Popatrzę.

Pozdrawiam
Okej, ja nie korzystam ze spotify, ale powodzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Silje_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-29, 20:07   #4225
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;89365399]Na fb pisali ludzie, że tak i że całkiem inaczej to opowiedziały. Ja jeszcze nie słuchałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Nie znam odcinka Olgi, ale tak, ludzie w grupie na fb piszą, ze to ta sama historia. Ponoć Tomasz Lawnicki również nagrał podcast o tej sprawie.
Dużo słuchania podczas jazdy przede mną
Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Olgi podcast był 2 miesiące temu. Wysłuchałam Justyny i jakoś mi przeleciała ta historia przez palce, jakoś u Olgi ciekawsza mi się wydawała. Chociaż nie jestem fanką jednej i drugiej

Wysłane z mojego M2101K9G przy użyciu Tapatalka
Justyna opowiedziała sprawę po łebkach w porównaniu do Olgi.

Ale tak, jak pisze jaksy, w ogóle mi ta opowieść nie zapadła w pamięci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 13:59   #4226
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 861
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Smutna historia. Z tego co czytałam na kanale u Olgi (Justyny jeszcze nie sluchalam) to to żeby Kamila i Grzegorz mieli romans nie jest w 100 % potwierdzone. Dlatego ona wolała o tym nie mówić. Ja ja całkowicie rozumiem. To znaczy prawdopodobne że łączyło ich coś więcej bo jednak spotkania gdy nie ma jej chłopaka, nocowanie, wspolne wyjazdy i takie uzależnienie od niego sugeruje że jak najbardziej coś ich mogło łączyć dlatego on robił sobie coraz większe nadzieję (oczywiście mógłby i bez tego ale po jej zachowaniu mógł tym bardziej). Jednak skoro nie ma 100 % potwierdzenia to szkoda mówić coś co nie jest pewne. Justyna czasem zauważyłam że jakby dodaje swoją wersję wydarzeń i nie przejmuje się za bardzo że nie są to fakty. Moim zdaniem właśnie to jest pewna wada jej podcastu mimo że ja w miarę lubię i może sprawiać wrażenie nierzetelnego lub zranić właśnie rodzinę bo nie ma tu pełnego oparcia w faktach tylko takie bardziej powiedzenie że mnie się tak wydaje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-30, 20:39   #4227
Rose969
Wtajemniczenie
 
Avatar Rose969
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 070
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Przesłuchałam odcinki u Olgi i u Justyny. Jakoś bardziej przemawia do mnie ten u Olgi. Ciekawiej to opowiedziała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.01.2013r.
08.01.2017r.
To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy.
Rose969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-01, 07:48   #4228
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

U Justyny nie będę tego słuchać, ale u Olgi ta historia mnie przeokropnie wymęczyła przez jej styl narracji. Już nawet nie włączam jej odcinków ostatnio.

Cytat:
Napisane przez Kasia_CW Pokaż wiadomość
Cześć

Wizaż sobie podglądam od lat i ze zdziwieniem zobaczyłam posty o mnie 😱 dziwnie się czyta czyjeś opinie na swój temat, przyznaję.

Z tym głosem sama mam problem, bo staram się mówić niżej a mimo to i tak piszczę jak nastolatka. I te przestery (mam donośny głos i jak się wyluzuję, to drę się na pół mieszkania). Teraz staram się mówić ciszej i może będzie lepiej.

Dziękuje za słowa uznania, bardzo mi miło. ❤️

Trzecia Wasniewską będzie trwała pewnie ponad 4 godziny. Myśle o zrobieniu Gacy’ego, ale to gigantyczny temat. Kolejna historia będzie z USA, zdecydowanie bardziej kameralna być może nie jest tak znana, ale dla mnie szalenie ciekawa. Dotyczy światka artystycznego.
O jeśli kiedykolwiek planujesz podcast o Gacym, to nie mogę się doczekać - brakuje mi porządnego podcastu o nim, a Twoim wydaniu to byłoby arcydzieło zapewne.
Powodzenia w dalszej twórczości i też na wątku fajnie byłoby poczytać wypowiedzi twórcy podcastów.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-02, 12:48   #4229
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Ja ostatnio słucham tylko Agi Rojek od reszty podcasterek odpoczywam ,może wrócę do Justyny ale na razie jakoś nje mam ochoty .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-02, 13:10   #4230
747bf32364fc13da37122d49c7e01f75501e8a1a_65540b783ff7c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 1 333
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Słucham właśnie podcastu Justyny Mazur o chłopczyku z Cieszyna. Długo się za to zabierałam. Nie mogę pojąć, jak rodzina mogła nie reagować. Nie mówię nawet o sąsiadach, ale jak rodzina mogła nie zauważyć przez 2 lata, że dziecko zniknęło... teraz ludzie do tej pory noszą zabawki na jego grób, ale to przecież bardziej w ramach pocieszenia dla siebie samych. To dziecko zostało zakatowane i przez 3 dni konało w męczarniach, samochodzik na grobie tego nie zmieni. Masakra, nie mogę się pozbierać, żaden podcast tak na mnie nie wpłynął
747bf32364fc13da37122d49c7e01f75501e8a1a_65540b783ff7c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-22 06:53:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:41.