Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część IV - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-08, 22:31   #4201
kasiaa1100
Rozeznanie
 
Avatar kasiaa1100
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 810
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część IV

Cytat:
Napisane przez sternik Pokaż wiadomość
Na zdjęciach wyglądają mega fajnie , ale rozumiem że na żywo może być inaczej.
Ja takie kolory na nogach uwielbiam, to chyba ten sam materiał co moje floxy.
Mi wydaje się że to jest dokładnie ten sam materiał i też może się z czasem zacząć łuszczyć niestety
kasiaa1100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 22:41   #4202
Snula
Wtajemniczenie
 
Avatar Snula
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Piła/Gdańsk
Wiadomości: 2 256
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część IV

http://www.ebay.co.uk/itm/Melissa-sh...item3f333e4662

kojarzycie może co to za model?
__________________
__what comes around goes back around.*

Snula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-08, 23:51   #4203
Lukardis
Zaczytanie
 
Avatar Lukardis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 688
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część IV

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
W dzień w serduszkach a wieczorem na pocztę w hunterach
Morelle odebrałam kulki nude. One nie pachną czy mi się coś z węchem stało? po pierwszym mierzeniu jakieś takie maławe jak na 39 może miałam stopy opuchnięte jak jutro będzie ciepło to kulki skoczą na dwór
Stare kolekcje dziwnie pachną. Te brokatowe serca pachną inaczej niż "nowe" dragony, a serca perłowe+brąz/złoto (jak kto woli) pachniały mi bardzo słabo jak je miałam.
__________________

"Ile razy masz ochotę kogoś krytykować przypomnij sobie, że nie wszyscy ludzie na tym świecie mieli takie możliwości jak ty"
Francis Scott Fitzgerald – Wielki Gatsby
Lukardis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 01:51   #4204
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część IV

To i ja się pochwalę nowym nabytkiem do kolekcji - lady dragon bow czarno-kremowe za niecałe 250zł
Miały być Karlowe lody, ale nie wyszło.

Czy cena 310zł za ten model http://www.asos.com/Vivienne-Westwoo....ac=rec_viewed jest atrakcyjna? Zastanawiam się czy sprawić sobie prezent na urodziny już teraz czy poczekać aż się przecenią?
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 02:22   #4205
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część IV

Kupiłam swoje pierwsze Melissy Fresh Bloom II! Jak one ładnie pachną W ogóle nie czuć w nich takiej okropnej gumy! Ale się zdziwiłam I jak włożyłam na nogę to chodziłam prawie cały dzień, zero obtarć, no nic.. Jestem w szoku!
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 06:03   #4206
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część IV

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Olcia mam 164 cm i nie pamietam jaki to rozmiar, pewnie 36 lub 38

Lady Ty zamawialas swoje kokardy z nonnon? pamiętasz ile szły do Ciebie? Nie moge sie doczekać
Ja zamawiałam swoje na zalando, szybciutko były u mnie
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 06:12   #4207
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część IV

Cytat:
Napisane przez thealee Pokaż wiadomość
To i ja się pochwalę nowym nabytkiem do kolekcji - lady dragon bow czarno-kremowe za niecałe 250zł
Miały być Karlowe lody, ale nie wyszło.

Czy cena 310zł za ten model http://www.asos.com/Vivienne-Westwoo....ac=rec_viewed jest atrakcyjna? Zastanawiam się czy sprawić sobie prezent na urodziny już teraz czy poczekać aż się przecenią?
moim zdaniem jak na nowe dragony to cena dobra
to pochwal się jeszcze gdzie udało Ci się tak tanio kupić kokardy
to Ty może sprzedajesz czarne campana 37?
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-09, 06:13   #4208
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część IV

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Incense Garden - kolor - postawiłam na beżowym dywanie, na białej kopercie przy kremowych Incense Wings
piękne.. ale faktycznie kolor nie slubny... chyba, ze to sukni w jakimś odcieniu... beżu / ecru / ivory??
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 06:23   #4209
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część IV

Cytat:
Napisane przez thealee Pokaż wiadomość
To i ja się pochwalę nowym nabytkiem do kolekcji - lady dragon bow czarno-kremowe za niecałe 250zł
Miały być Karlowe lody, ale nie wyszło.

Czy cena 310zł za ten model http://www.asos.com/Vivienne-Westwoo....ac=rec_viewed jest atrakcyjna? Zastanawiam się czy sprawić sobie prezent na urodziny już teraz czy poczekać aż się przecenią?
Gdzie tak tanio mozna kupic kokardki? gratulacje

Te drugie sa drogie bardzo wiec jeśli bardzo ich pragniesz to w tej cenie bierz
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 06:29   #4210
sternik
Wtajemniczenie
 
Avatar sternik
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 060
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część IV

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Kupiłam swoje pierwsze Melissy Fresh Bloom II! Jak one ładnie pachną W ogóle nie czuć w nich takiej okropnej gumy! Ale się zdziwiłam I jak włożyłam na nogę to chodziłam prawie cały dzień, zero obtarć, no nic.. Jestem w szoku!
Gratuluję a jaki kolor? Trzymają rozmiarówkę? Jestem ich bardzo ciekawa, masz jakieś zdjęcia?
sternik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 06:53   #4211
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część IV

morelle -powiem ci, że mimo wszystko ze zdjęć będzie ciężko odróżnić fake od oryginału:/
Pudełko z woreczkami, kryształkami i cerytfikatem to mają wszystkie repliki-kwestia buta i jego podeszwy-ale tego na zdjęciach praktycznie nie widać. Myślę nawet że dobra replika będzie miała podeszwę ok - jedyne co się może nie zgadzać to materiał....
W sobotę podjadę do Arkadii i obejrzę z każdej strony podeszwę tych Maskrey II
Ja chyba nie będę ryzykować i nie kupię tych butów od kogoś tylko normalnie w sklepie-już wiem co chcę dostać na urodziny
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-09, 06:57   #4212
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część IV

a do mnie wczoraj przyszły Lychee od Zochy

a tak w ogóle, to musze pożalić! Jak przyszłam tu do was, to chciałam kupić czerwone prism, białe wiśnie i zielone z beżową kokardą LD. I co? Mam beżowe LD z różową kokardą, serca lychee i czerwone prism Wczoraj wylicytowałam beżowe wiśnie, ale coś laska się nie odzywa w sprawie przesyłki...Ma 0 komentarzy, wiec trochę się obawiam, ale w sumie ja też mam 0

muszę chyba stąd jak najszybciej uciekać, bo chyba się nie skończy na tych modelach
anntab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 07:26   #4213
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część IV

Cytat:
Napisane przez anntab Pokaż wiadomość
a do mnie wczoraj przyszły Lychee od Zochy

a tak w ogóle, to musze pożalić! Jak przyszłam tu do was, to chciałam kupić czerwone prism, białe wiśnie i zielone z beżową kokardą LD. I co? Mam beżowe LD z różową kokardą, serca lychee i czerwone prism Wczoraj wylicytowałam beżowe wiśnie, ale coś laska się nie odzywa w sprawie przesyłki...Ma 0 komentarzy, wiec trochę się obawiam, ale w sumie ja też mam 0

muszę chyba stąd jak najszybciej uciekać, bo chyba się nie skończy na tych modelach
Dobre są serducha?
Czerwone prism kupiłaś jak chciałaś ;-) tez sie czaje na jakieś mietowe buty.
U mnie 8stopni. Ide w gwiazdach gareth pugh
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 07:29   #4214
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część IV

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Dobre są serducha?
Czerwone prism kupiłaś jak chciałaś ;-) tez sie czaje na jakieś mietowe buty.
U mnie 8stopni. Ide w gwiazdach gareth pugh

dobre i piękne

pogoda kiepska, a ja już się doczekać nie mogę, zeby założyć któreś meliski...
anntab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 07:43   #4215
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część IV

Cytat:
Napisane przez kasiaa1100 Pokaż wiadomość
Tyle tylko że mojej mamie się to zaczęło łuszczyć dopiero po roku użytkowania a nie zaraz po zakupie :/ Ale stwierdziłyśmy że nie będziemy reklamować bo po pierwsze mało za nie zapłaciłam (jakąś okazję wynalazłam) i szkoda stracić tak wygodne buty - zawsze można je zostawić do samochodu .

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------


Tak jak morelle już wcześniej napisała ze spikes i trójkątami nic się nie powinno dziać bo to zupełnie inna guma. W spiksach ten mat jest jakby wbudowany od samego początku a te ultragirl o których ja pisałam i gardeny morelle były pokrywane powłoką matującą - tak mi się wydaję - która to właśnie zaczyna się łuszczyć po pewnym czasie.
Dokładnie tak, jak napisałaś. Nie zainteresuje się już raczej Garden drugi raz

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość

Ja dziś szokowałam sercami dove pink heheh chyba to są najpiękniejsze melissy. Różowe serducho daje czadu

buty robiły furorę w autobusie i w kolejce do lekarza

W dzień w serduszkach a wieczorem na pocztę w hunterach
Morelle odebrałam kulki nude. One nie pachną czy mi się coś z węchem stało? po pierwszym mierzeniu jakieś takie maławe jak na 39 może miałam stopy opuchnięte jak jutro będzie ciepło to kulki skoczą na dwór

Morelle dziękuję za butki



Rób zdjecia jak dojdą



Coś ostatnio pech Cie prześladuje.

Dzięki za zdjęcia. Jestem wyleczona z garden


Dokładnie. Mi te w większych palec bardziej wyłaził i rynna z tyłu się robiła. But latał i nic się na nodze nie trzymało.
Dokładnie tak jak napisała Lukardis. Stare kolekcje inaczej pachną i ten zapach wietrzeje z czasem. Moje wiśnie mają tak samo i stare kulki. Czy małe są to nie wiem, dla mnie były ogromne

Cytat:
Napisane przez sternik Pokaż wiadomość
Na zdjęciach wyglądają mega fajnie , ale rozumiem że na żywo może być inaczej.
Ja takie kolory na nogach uwielbiam, to chyba ten sam materiał co moje floxy.
Podobny, Twój wygląda na wzmocniony czymś

Cytat:
Napisane przez Lukardis Pokaż wiadomość
Stare kolekcje dziwnie pachną. Te brokatowe serca pachną inaczej niż "nowe" dragony, a serca perłowe+brąz/złoto (jak kto woli) pachniały mi bardzo słabo jak je miałam.


Cytat:
Napisane przez thealee Pokaż wiadomość
To i ja się pochwalę nowym nabytkiem do kolekcji - lady dragon bow czarno-kremowe za niecałe 250zł
Miały być Karlowe lody, ale nie wyszło.

Czy cena 310zł za ten model http://www.asos.com/Vivienne-Westwoo....ac=rec_viewed jest atrakcyjna? Zastanawiam się czy sprawić sobie prezent na urodziny już teraz czy poczekać aż się przecenią?
Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Kupiłam swoje pierwsze Melissy Fresh Bloom II! Jak one ładnie pachną W ogóle nie czuć w nich takiej okropnej gumy! Ale się zdziwiłam I jak włożyłam na nogę to chodziłam prawie cały dzień, zero obtarć, no nic.. Jestem w szoku!
Zdjęcia Dziewczyny wrzućcie.
Mi się Aurora nie podoba, więc nie wiem jaką ma cenę.

Cytat:
Napisane przez Snula Pokaż wiadomość
To jest Melissa Ultragirl Vazada

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
piękne.. ale faktycznie kolor nie slubny... chyba, ze to sukni w jakimś odcieniu... beżu / ecru / ivory??
Właśnie, no cóż trudno. Dobrze, że można odesłać na ich koszt.

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
morelle -powiem ci, że mimo wszystko ze zdjęć będzie ciężko odróżnić fake od oryginału:/
Pudełko z woreczkami, kryształkami i cerytfikatem to mają wszystkie repliki-kwestia buta i jego podeszwy-ale tego na zdjęciach praktycznie nie widać. Myślę nawet że dobra replika będzie miała podeszwę ok - jedyne co się może nie zgadzać to materiał....
W sobotę podjadę do Arkadii i obejrzę z każdej strony podeszwę tych Maskrey II
Ja chyba nie będę ryzykować i nie kupię tych butów od kogoś tylko normalnie w sklepie-już wiem co chcę dostać na urodziny
Ja tam widzę detale Lepiej się już nie da. Na tym od Ciebie od razu było widać, że napisy są na środku, a nie z boku. I, że nie ma napisu Hecho Brasil. Te buty mało nie kosztują, więc jak się nie ma pewności lepiej nie ryzykować.

Cytat:
Napisane przez anntab Pokaż wiadomość
a do mnie wczoraj przyszły Lychee od Zochy

a tak w ogóle, to musze pożalić! Jak przyszłam tu do was, to chciałam kupić czerwone prism, białe wiśnie i zielone z beżową kokardą LD. I co? Mam beżowe LD z różową kokardą, serca lychee i czerwone prism Wczoraj wylicytowałam beżowe wiśnie, ale coś laska się nie odzywa w sprawie przesyłki...Ma 0 komentarzy, wiec trochę się obawiam, ale w sumie ja też mam 0

muszę chyba stąd jak najszybciej uciekać, bo chyba się nie skończy na tych modelach
Moje gratulacje Jak nie odp za jakiś czas napisz do ebay-a.

Ja dziś mam pompom, źle sprawdziłam pogodę.... Miało być 23 st, a jest 13 st... Masakra! Wczoraj było 23 st... Chyba wezmę taxi do mamy z pracy bo zamarznę. Mam pierwszy raz w tym roku gołe, całe nogi. Zrobiłam się pięknie
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 08:12   #4216
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część IV

Co do zapachu to ja dostałam 2 pary apple od jednego sprzedawcy z ebay różowe i czarne, różowe pachną pięknie, czarne w ogóle a na pewno oryginały bo identyczne
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 09:02   #4217
arc-en-ciel
Raczkowanie
 
Avatar arc-en-ciel
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 388
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część IV

can, no to jest nas dwie, tez chce kupic te krysztalki i tez w sklepie, w razie jak odpadna krysztalki czy cos, nie bedzie problemu, w czasie weekendu jest -20% w hegos, przy takiej cenie to jest cos
arc-en-ciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 09:48   #4218
Lukardis
Zaczytanie
 
Avatar Lukardis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 688
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część IV

Cytat:
Napisane przez arc-en-ciel Pokaż wiadomość
can, no to jest nas dwie, tez chce kupic te krysztalki i tez w sklepie, w razie jak odpadna krysztalki czy cos, nie bedzie problemu, w czasie weekendu jest -20% w hegos, przy takiej cenie to jest cos
Ja mam w planach się wybrać do Hegos i obejrzeć te z kwiatkami jak będą, ale co z tego wyjdzie to nie wiem Wczoraj wyszłam to było 20+ stopni, ledwo wróciłam jak lunęło i grzmiało, a dziś brzydko no i nie ponoszę tych Meliss chyba
__________________

"Ile razy masz ochotę kogoś krytykować przypomnij sobie, że nie wszyscy ludzie na tym świecie mieli takie możliwości jak ty"
Francis Scott Fitzgerald – Wielki Gatsby
Lukardis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 09:49   #4219
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część IV

morelle ale nie powiem-miałaś szczęście-bo na dobrą sprawę też mogłaś kupić podróbki

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
Co do zapachu to ja dostałam 2 pary apple od jednego sprzedawcy z ebay różowe i czarne, różowe pachną pięknie, czarne w ogóle a na pewno oryginały bo identyczne
Czarne mają pewnie trochę inną gumę-ja mam jedne, które nie pachną ale różnią się gumą-jest twardsza i grubsza.
Cytat:
Napisane przez arc-en-ciel Pokaż wiadomość
can, no to jest nas dwie, tez chce kupic te krysztalki i tez w sklepie, w razie jak odpadna krysztalki czy cos, nie bedzie problemu, w czasie weekendu jest -20% w hegos, przy takiej cenie to jest cos
-20% robi różnicę to prawda-ciekawe tylko czy te rabaty będą się łączyć bo te Maskrey II są na sale w hegosie za te 900zł z hakiem...
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-09, 10:07   #4220
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część IV

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
morelle ale nie powiem-miałaś szczęście-bo na dobrą sprawę też mogłaś kupić podróbki


Czarne mają pewnie trochę inną gumę-ja mam jedne, które nie pachną ale różnią się gumą-jest twardsza i grubsza.

-20% robi różnicę to prawda-ciekawe tylko czy te rabaty będą się łączyć bo te Maskrey II są na sale w hegosie za te 900zł z hakiem...
Zanim kupiłam koleś wysłał mi kilkanaście zdjęć. Jak zobaczyłam podeszwę to już wiedziałam, że są oryginalne. Nie wiedziałam o tym napisie Ultragirl, ale numeracja i napis Hecho Brasil wystarczył mi. Wszystkie Melissy mają taką numerację, więc to była podstawa. Po drugie kupowałam przez ebay - ochrona paypal, zwrócili by mi koszty łącznie z wysyłką. Także no stress

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Pom Pom Pepermint zrobiły dziś furorę

Edytowane przez morelle_
Czas edycji: 2014-04-09 o 10:20
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 10:13   #4221
arc-en-ciel
Raczkowanie
 
Avatar arc-en-ciel
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 388
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część IV

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
morelle ale nie powiem-miałaś szczęście-bo na dobrą sprawę też mogłaś kupić podróbki


Czarne mają pewnie trochę inną gumę-ja mam jedne, które nie pachną ale różnią się gumą-jest twardsza i grubsza.

-20% robi różnicę to prawda-ciekawe tylko czy te rabaty będą się łączyć bo te Maskrey II są na sale w hegosie za te 900zł z hakiem...
gdyby rabaty sie laczyly to juz w ogole cena bylaby przystepniejsza, tylko, ze ja mam za daleko do Arkadii, jestem zmuszona kupowac online, daj znac jak je zmierzysz, czy u Ciebie wyjdzie Twoj rozmiar, czy wiekszy
arc-en-ciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 10:25   #4222
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część IV

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Zanim kupiłam koleś wysłał mi kilkanaście zdjęć. Jak zobaczyłam podeszwę to już wiedziałam, że są oryginalne. Nie wiedziałam o tym napisie Ultragirl, ale numeracja i napis Hecho Brasil wystarczył mi. Wszystkie Melissy mają taką numerację, więc to była podstawa. Po drugie kupowałam przez ebay - ochrona paypal, zwrócili by mi koszty łącznie z wysyłką. Także no stress

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Pom Pom Pepermint zrobiły dziś furorę
A widzisz-bo ja bym nie wiedziała czego szukać na tej podeszwie
A generalnie śmiać mi się chce jak pisze z tymi Brazylijkami-ja im po angielsku - one do mnie po portugalsku Grunt, że wszystkie korzystamu z tłumacza to i dogadać się możemy


A btw - dziewczyna od linka, który mi podesłałąś się nie odzywa. Poprosiłam ją o realne zdjęcia i .. cisza...
Cytat:
Napisane przez arc-en-ciel Pokaż wiadomość
gdyby rabaty sie laczyly to juz w ogole cena bylaby przystepniejsza, tylko, ze ja mam za daleko do Arkadii, jestem zmuszona kupowac online, daj znac jak je zmierzysz, czy u Ciebie wyjdzie Twoj rozmiar, czy wiekszy
dam znać w sobotę wieczorem.
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House

Edytowane przez candace1
Czas edycji: 2014-04-09 o 10:26
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 10:28   #4223
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część IV

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
A widzisz-bo ja bym nie wiedziała czego szukać na tej podeszwie
A generalnie śmiać mi się chce jak pisze z tymi Brazylijkami-ja im po angielsku - one do mnie po portugalsku Grunt, że wszystkie korzystamu z tłumacza to i dogadać się możemy


A btw - dziewczyna od linka, który mi podesłałąś się nie odzywa. Poprosiłam ją o realne zdjęcia i .. cisza...

dam znać w sobotę wieczorem.
Heheh ja pisałam po portugalsku z tłumacza Odp mi, że nawet spoko tłumaczy heheh

Wczoraj jak je mierzyłam pomyślałam, że mniejsze też mogłyby być dobre. Tylko nie wiem co z palcami Może kiedyś się trafią gdzieś to sprawdzę

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

To lipa... może nieaktualne.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 10:32   #4224
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część IV

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Heheh ja pisałam po portugalsku z tłumacza Odp mi, że nawet spoko tłumaczy heheh

Wczoraj jak je mierzyłam pomyślałam, że mniejsze też mogłyby być dobre. Tylko nie wiem co z palcami Może kiedyś się trafią gdzieś to sprawdzę

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

To lipa... może nieaktualne.

Ale ciągle wisi a ja napisałam z tydzień temu
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 10:34   #4225
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część IV

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość

Ale ciągle wisi a ja napisałam z tydzień temu
To molestuj Już na dniach powinny Ci przyjść tamte
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 10:38   #4226
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część IV

Jak jest z tym pay palem? Zdarzyło się już komuś korzystać z tej ich ochrony? Bo czytałam regulamin i tam jest napisane, ze nie wszystkie aukcje podpadają pod tę ich ochronę...

Cytat:
Należy pamiętać o następujących warunkach zakwalifikowania aukcji w serwisie eBay: należy znaleźć w opisie aukcji w serwisie eBay komunikat dotyczący Ochrony kupujących w systemie PayPal lub Ochrony kupujących w serwisie eBay
jak taki komunikat wygląda? ja mam po prawej stronie taką jakby reklamę paypal "Chronimy twoje zakupy". To jest to?

Cytat:
Jeśli sprzedający przedstawi dowód, że dostarczył towar na adres Użytkownika, firma PayPal może podjąć decyzję na korzyść sprzedającego, nawet jeśli Użytkownik nie otrzymał zakupionego towaru.
jak to jest z przesyłkami nierejestrowanymi? Dostaje się jakiś świstek w Anglii, ze się taką przesyłkę nadało? Bo jeśli tak i jeśli zaginie po drodze, to kasy nie zwrócą...
anntab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 10:42   #4227
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część IV

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
To molestuj Już na dniach powinny Ci przyjść tamte
e tam-aż tak mi nie zależy-najwyżej będę tamte rozciągać skarpetą
Czekam i czekam...

Cytat:
Napisane przez anntab Pokaż wiadomość
Jak jest z tym pay palem? Zdarzyło się już komuś korzystać z tej ich ochrony? Bo czytałam regulamin i tam jest napisane, ze nie wszystkie aukcje podpadają pod tę ich ochronę...



jak taki komunikat wygląda? ja mam po prawej stronie taką jakby reklamę paypal "Chronimy twoje zakupy". To jest to?



jak to jest z przesyłkami nierejestrowanymi? Dostaje się jakiś świstek w Anglii, ze się taką przesyłkę nadało? Bo jeśli tak i jeśli zaginie po drodze, to kasy nie zwrócą...
Nierejestrowana tak jak i u nas-nie ma żadnego potwierdzenia.
A generalnie te ich "rejestrowane" u nas przestają być rejestrowane Chyba, ze coś już się w tym temacie zmieniło?
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 10:51   #4228
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część IV

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Gdzie tak tanio mozna kupic kokardki? gratulacje

Te drugie sa drogie bardzo wiec jeśli bardzo ich pragniesz to w tej cenie bierz
Na Ebay upolowałam, ale to fart, bo aukcja tyle co wrzucona
Zdjęcia wrzucę jak tylko dotrą

Olcia, jesli chodzi o zigzagi to tak, ja. Te i Mango to były pierwsze upolowane przeze mnie Melissy, ale 37. Na upartego się w nie wcisne, ale to żadna frajda chodzić w za małych butach.
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 10:51   #4229
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część IV

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość



Nierejestrowana tak jak i u nas-nie ma żadnego potwierdzenia.
A generalnie te ich "rejestrowane" u nas przestają być rejestrowane Chyba, ze coś już się w tym temacie zmieniło?

ja się nie znam, dlatego pytam, jak to jest
anntab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 11:05   #4230
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część IV

Cytat:
Napisane przez anntab Pokaż wiadomość
Jak jest z tym pay palem? Zdarzyło się już komuś korzystać z tej ich ochrony? Bo czytałam regulamin i tam jest napisane, ze nie wszystkie aukcje podpadają pod tę ich ochronę...



jak taki komunikat wygląda? ja mam po prawej stronie taką jakby reklamę paypal "Chronimy twoje zakupy". To jest to?



jak to jest z przesyłkami nierejestrowanymi? Dostaje się jakiś świstek w Anglii, ze się taką przesyłkę nadało? Bo jeśli tak i jeśli zaginie po drodze, to kasy nie zwrócą...
Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
e tam-aż tak mi nie zależy-najwyżej będę tamte rozciągać skarpetą
Czekam i czekam...



Nierejestrowana tak jak i u nas-nie ma żadnego potwierdzenia.
A generalnie te ich "rejestrowane" u nas przestają być rejestrowane Chyba, ze coś już się w tym temacie zmieniło?
Cytat:
Napisane przez anntab Pokaż wiadomość
ja się nie znam, dlatego pytam, jak to jest
Wszystkie transakcje opłacane paypalem są chronione. Przesyłka nierejestrowana robi się u nas - tak jak napisała Can.
Wystarczy zgłosić spór przez swój profil na paypal.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-15 22:39:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:00.