nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-03, 16:05   #4201
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny, czy któraś z was używała podkładu Healthy Mix z Bourjois? Aktualnie używam ColorStay z Revlonu, ale na lato zastanawiam się nad zmianą na HM, a nie mam porównania pomiędzy tymi dwoma i zastanawiam się czy w ogóle warto
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 18:32   #4202
JolkaOlka
Raczkowanie
 
Avatar JolkaOlka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 116
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z was używała podkładu Healthy Mix z Bourjois? Aktualnie używam ColorStay z Revlonu, ale na lato zastanawiam się nad zmianą na HM, a nie mam porównania pomiędzy tymi dwoma i zastanawiam się czy w ogóle warto
Hej, ja używam obydwu podkładów zamiennie. Każdy z nich ma swoje plusy i minusy, ja mam wrażenie, że Revlon przesuszył mi twarz, dlatego wróciłam do HM, który jest bardziej nawilżający. Revlon ma większe krycie, ale ciemnieje na skórze, czego nie robi HM. Kolory HM są świetne, bo wpadają w żółć, a nie róż, krycie jest średnie, twarz jest rozświetlona. Warto spróbować, tym bardziej, że teraz na podkłady Bourjois jest promocja -30% w Super Pharmie, jeśli masz dostęp do tej drogerii - wychodzi wtedy nieco ponad 40zł za fluid. Ogólnie bardzo polecam HM, jest lżejszy niż Revlon i chyba jak na razie pozostanie moim ulubieńcem. Aha, konsystencję mają w sumie podobną, niezbyt lejącą, więc łatwo aplikować obydwa fluidy.

Edytowane przez JolkaOlka
Czas edycji: 2011-05-03 o 18:34
JolkaOlka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 19:34   #4203
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Przede wszystkim są to 2 zupełnie różne podkłady. CS jest dość ciężki i kryjąco - matujący, natomiast HM lekki i rozświetlający. Więc wybór podkładu w tym przypadku uzależniony jest od tego jaki efekt chcesz uzyskać. Jeśli szukasz lekkiego podkładu na lato to myślę, że Bourjois świetnie się sprawdzi. Polecam również Manhattan Perfect Adapt. Jest lekki, dobrze matuje, średnio kryje, daje bardzo naturalny efekt. Moim zdaniem jest świetny
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 19:39   #4204
carmel_
Rozeznanie
 
Avatar carmel_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 704
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Pewnie HM jest lepszy na lato?

Co myślicie o połączeniu revlona i np. pudru max factor creme puff?
__________________
mój blog******
fanpage
carmel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 19:54   #4205
truskawkowa92
Przyczajenie
 
Avatar truskawkowa92
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 26
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja używam pudru Stay Matte Rimmela z ColorStayem i super się razem zgrywają, makijaż trzyma się cały dzień.

Mam jednak do Was jednak małe pytanie dotyczące pędzla do podkładu. Jakich używacie, jakie polecacie? Zawsze nakładałam podkład palcami, ale naczytałam się o tym, jakie to te pędzle nie są super i chciałabym spróbować .
truskawkowa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 20:45   #4206
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez carmel_ Pokaż wiadomość
Pewnie HM jest lepszy na lato?

Co myślicie o połączeniu revlona i np. pudru max factor creme puff?
Myślę, że to trochę za dużo, przynajmniej jak dla mnie. Revlon jest podkładem mocno matującym i nie wymaga chyba aż takiego równie mocno matującego CP, który na dodatek jest kryjący. Ale wiadomo - każda cera jest inna.

Cytat:
Napisane przez truskawkowa92 Pokaż wiadomość
Ja używam pudru Stay Matte Rimmela z ColorStayem i super się razem zgrywają, makijaż trzyma się cały dzień.

Mam jednak do Was jednak małe pytanie dotyczące pędzla do podkładu. Jakich używacie, jakie polecacie? Zawsze nakładałam podkład palcami, ale naczytałam się o tym, jakie to te pędzle nie są super i chciałabym spróbować .
Osobiście nie fiksuje CS żadnym pudrem, ale jeśli chodzi o pudry matujące to polecam Manhattan, tworzy zgrany duet z każdym podkładem.

Ja nakładam podkład palcami.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 21:01   #4207
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

dziewczyny, troszkę nie do tematu, ale trzymajcie za mnie kciuki )
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 22:01   #4208
carmel_
Rozeznanie
 
Avatar carmel_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 704
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Myślę, że to trochę za dużo, przynajmniej jak dla mnie. Revlon jest podkładem mocno matującym i nie wymaga chyba aż takiego równie mocno matującego CP, który na dodatek jest kryjący. Ale wiadomo - każda cera jest inna.
Właśnie u mnie nie matuje, nie wiem dlaczego. Dlatego używam transparentnego creme puff.
Ja nakładam gąbką
__________________
mój blog******
fanpage

Edytowane przez carmel_
Czas edycji: 2011-05-03 o 22:04
carmel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 11:11   #4209
kiciaaa87
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 627
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
dziewczyny, troszkę nie do tematu, ale trzymajcie za mnie kciuki )
Kciuki były


A co do podkładu, ja na lato też się z nim nie rozstanę. Mi akurat zależy głównie na kryciu, a czytałam o HM że nie jest mocno kryjący.
kiciaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 20:25   #4210
aduska1212
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 640
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cześć dziewczyny!
Potrzebuję pomocy tych z Was, które sporo revlonkowych kolorków już wypróbowały
Otóż aktualnie mam odcień 240 (skóra mieszana/tłusta). Jednak to nie do końca mój odcień. Muszę mieć więcej żóltych tonów. Czy któraś z was mogłaby mi doradzić, na jaki odcień mogłabym zamienić swój 240? Miałyście może podobny problem? Miałam też 320 i to również nie to
Odcień mógłby być odrobinę ciemniejszy niż 240, byleby żóltawy! i Nie okropnie ciemny bo nie mam zamiaru aż tak się opalać...
Liczę na Was!
aduska1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 20:42   #4211
Zeila
Raczkowanie
 
Avatar Zeila
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 458
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez aduska1212 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Potrzebuję pomocy tych z Was, które sporo revlonkowych kolorków już wypróbowały
Otóż aktualnie mam odcień 240 (skóra mieszana/tłusta). Jednak to nie do końca mój odcień. Muszę mieć więcej żóltych tonów. Czy któraś z was mogłaby mi doradzić, na jaki odcień mogłabym zamienić swój 240? Miałyście może podobny problem? Miałam też 320 i to również nie to
Odcień mógłby być odrobinę ciemniejszy niż 240, byleby żóltawy! i Nie okropnie ciemny bo nie mam zamiaru aż tak się opalać...
Liczę na Was!
Mam ten sam problem co Ty, i te same kolory co Ty testowałam, wiec razem z Tobą czekam na rady
Zeila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-04, 21:09   #4212
aduska1212
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 640
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

A więc Zeila trzymajmy kciuki, żeby nam ktoś podpowiedział
aduska1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 00:18   #4213
elzuniusia
Raczkowanie
 
Avatar elzuniusia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 95
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Chcę zamówić Color Stay z allegro ale też mam problem z odcieniem. Czy któraś z Was używała kiedyś podkład AA do cery tłustej i mieszanej matujący kolor 3-Miód? Ja takiego dotąd używałam i kolor mi pasował ale chciałabym color stay na większe wyjścia sobie kupić bo podobno jest trwalszy. Mam jednak problem z wyborem odcienia a do najbliższego douglasa mam prawie godzinę jazdy samochodem (więc nie opłaca mi się specjalnie jechać tym bardziej że nie mam pewności czy mają próbki w interesujących mnie kolorach).

Mój z AA nie ma w sobie nic z różu ale ciemny nie jest, chciałam wziąć 240 ale piszą że wpada lekko w róż, o 300 mówią że wcale nie wpada w róż ale na zdjęciach jakoś tak ciemno wygląda... Nie wiem co wybrać pomóżcie!
Lato się zbliża więc może wezmę ten golden beige (300)?

Poniżej wklejam kolory podkładów do c. tłustej i mieszanej jakie znalazłam w necie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Revlon ColorStay - kolory.jpg (37,8 KB, 186 załadowań)
__________________

elzuniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 08:08   #4214
aduska1212
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 640
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

j aktualnie używam 240 i niestety-nutkę różu ma... a też liczyłam na to, że jej nie będzie
aduska1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 09:08   #4215
roxanaL
Raczkowanie
 
Avatar roxanaL
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 309
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez elzuniusia Pokaż wiadomość
Chcę zamówić Color Stay z allegro ale też mam problem z odcieniem. Czy któraś z Was używała kiedyś podkład AA do cery tłustej i mieszanej matujący kolor 3-Miód? Ja takiego dotąd używałam i kolor mi pasował ale chciałabym color stay na większe wyjścia sobie kupić bo podobno jest trwalszy. Mam jednak problem z wyborem odcienia a do najbliższego douglasa mam prawie godzinę jazdy samochodem (więc nie opłaca mi się specjalnie jechać tym bardziej że nie mam pewności czy mają próbki w interesujących mnie kolorach).

Mój z AA nie ma w sobie nic z różu ale ciemny nie jest, chciałam wziąć 240 ale piszą że wpada lekko w róż, o 300 mówią że wcale nie wpada w róż ale na zdjęciach jakoś tak ciemno wygląda... Nie wiem co wybrać pomóżcie!
Lato się zbliża więc może wezmę ten golden beige (300)?
odpowiem bo posiadam obydwa podklady o których piszesz, aa miód jest zdecydowanie ciemniejszy i żółtszy niż revlon 300 (revlon 300 jest ciut ciemniejszy niż 180, taki cieplejszy żółtawy odcień - dla mnie idealny)
jesli na lato potrzebujesz ciemniejszego niż miód z aa to musisz poszukać w dalszych numerach revlonu (ja mam jeszcze chyba 340 ale ten to już na konkretnie opaloną cerę). Zdecydowanie rozwiewam Twoje wątpliwości - golden beige nie jest ciemny
roxanaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 10:05   #4216
kiciaaa87
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 627
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Mój pierwszy Revlon - 220 dobrała mi pani w drogerii, niestety podkład wpadał w róż o czym przekonałam się dopiero po czasie. Dlatego postanowiłam przekopać ten wątek i następny kolor 180 wybrałam już na podstawie wizażu (a później szybkiego sprawdzenia odcienia w drogerii).
Znalazłam ciekawą rozpiskę, którą dostała wizażanka od koleżanki pracującej w drogerii. Było to pewnie kilkanaście stron temu. Wydaje mi się dość wiarygodna i pozwoliłam ją sobie zapisać. Rozpiska pokazuje który podkład wpada w róż.

Sande Beige 180 - żółty
Nude 200 - tego nie było
Natural Beige 220 - róż
Medium Beige 240 - róż
Fresh Beige 250 - róż
Golden Beige 300 - żółty
Warm Golden 310 - żółty
True Beige 320 - róż
Natural Tan 330 - żółty
Early Tan 340 - żółty
Rich Tan 350 - żółty
kiciaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 11:14   #4217
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez JolkaOlka Pokaż wiadomość
Hej, ja używam obydwu podkładów zamiennie. Każdy z nich ma swoje plusy i minusy, ja mam wrażenie, że Revlon przesuszył mi twarz, dlatego wróciłam do HM, który jest bardziej nawilżający. Revlon ma większe krycie, ale ciemnieje na skórze, czego nie robi HM. Kolory HM są świetne, bo wpadają w żółć, a nie róż, krycie jest średnie, twarz jest rozświetlona. Warto spróbować, tym bardziej, że teraz na podkłady Bourjois jest promocja -30% w Super Pharmie, jeśli masz dostęp do tej drogerii - wychodzi wtedy nieco ponad 40zł za fluid. Ogólnie bardzo polecam HM, jest lżejszy niż Revlon i chyba jak na razie pozostanie moim ulubieńcem. Aha, konsystencję mają w sumie podobną, niezbyt lejącą, więc łatwo aplikować obydwa fluidy.
Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź Zdecydowałam się jednak na Revlona PhotoReady zamiast HM, bo przeczytałam wiele recenzji, że naprawdę ma bardzo słabe krycie, a ja niestety mam fatalną cerę z wypryskami w strefie T. Dokładnie z tych powodów, które wymieniasz muszę odstawić ColorStay na jakiś czas- bardzo mi wysusza skórę na policzkach. Ciemnieje- niestety to prawda, mam 001 Ivory i czasem się zastanawiam czy to nie jest za ciemny odcień dla mnie, choć w buteleczce wygląda jak biały;D



Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Przede wszystkim są to 2 zupełnie różne podkłady. CS jest dość ciężki i kryjąco - matujący, natomiast HM lekki i rozświetlający. Więc wybór podkładu w tym przypadku uzależniony jest od tego jaki efekt chcesz uzyskać. Jeśli szukasz lekkiego podkładu na lato to myślę, że Bourjois świetnie się sprawdzi. Polecam również Manhattan Perfect Adapt. Jest lekki, dobrze matuje, średnio kryje, daje bardzo naturalny efekt. Moim zdaniem jest świetny
Dzięki za odpowiedź Jak mi się choć trochę cera poprawi to na pewno go kupię, bo ma bardzo ładne te najjaśniejsze odcienie
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 11:21   #4218
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź Jak mi się choć trochę cera poprawi to na pewno go kupię, bo ma bardzo ładne te najjaśniejsze odcienie
Nie ma za co
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 11:29   #4219
Zeila
Raczkowanie
 
Avatar Zeila
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 458
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziękuje Wam dziewczyny za pomoc Moim następnym opakowaniem będzie więc 300 Golden Zdam później relację jak wypada na mnie kolorystycznie.
Zeila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 11:35   #4220
aduska1212
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 640
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny!
Wczoraj będąc w rossmanie zerknęłam na podkład AA-odcień miód. Jest bardzo żółciutki. Gdybym go kupiłam i mieszała odrobinę z moim revlonem 240 to jak myślicie, revlon nie straciłby swoich właściwości? Może w ten sposób udałoby mi się choć troszkę przełamać różową nutkę 240 i zużyć ten podkład. Bo nie mam go komu oddać, a wyrzucić-nie wyrzucę-szkoda
aduska1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 11:48   #4221
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez aduska1212 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Wczoraj będąc w rossmanie zerknęłam na podkład AA-odcień miód. Jest bardzo żółciutki. Gdybym go kupiłam i mieszała odrobinę z moim revlonem 240 to jak myślicie, revlon nie straciłby swoich właściwości? Może w ten sposób udałoby mi się choć troszkę przełamać różową nutkę 240 i zużyć ten podkład. Bo nie mam go komu oddać, a wyrzucić-nie wyrzucę-szkoda
Mieszałam kiedyś Revlona z City Matt i Revlon nie stracił swoich właściwości. Myślę, że możesz spróbować. Odcień nieco się zmieni
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 18:18   #4222
aduska1212
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 640
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

chyba właśnie tak zrobię. AA nie jest drogi, więc nawet jakby coś było nie tak, to płakać nie będę
jutro wyskoczę do rossmana i zobaczymy, jaki będzie efekt
aduska1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 19:26   #4223
Zeila
Raczkowanie
 
Avatar Zeila
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 458
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja też mam zmieszaną 320 Revlona z Paese i daję radę. Więc nie musisz się obawiać, spokojnie mieszaj.
Zeila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 20:49   #4224
aduska1212
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 640
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ok w takim razie z pewnością kupię AA i spróbuje kombinować

Edit : Zmieszałam swój revlon 240 i AA miód - odcień wyszedł wręcz idealny W takim razie jeżeli nie dobiorę odpowiedniego odcienia revlonu - będę stosować taka mieszankę

I mam pytanie do osób, które miały odcień 310 revlonu - czy jest on żółtymi pigmentami i jak jest z jego kolorem tzn. czy jest do średniej karnacji? Bo na niego miałabym ochotę przy następnym zamówieniu
u mnie w douglasie niestety są tylko odcienie 220, a nastepny to 320 żaden mi nie pasuje

Edytowane przez aduska1212
Czas edycji: 2011-05-07 o 15:03
aduska1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 16:09   #4225
kiciaaa87
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 627
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Macie sprawdzonych sprzedawców na all, chcę sobie zamówić Revlona ale to będzie mój pierwszy zakup kolorówki przez internet i trochę się obawiam.
Biorąc pod uwagę, że w USA ten podkład jest połowę tańszy, ryzyko oszustwa (podróbki) teoretycznie maleje. Mam rację?
kiciaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 16:39   #4226
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja na 100% mogę polecić tego sprzedawcę: http://allegro.pl/revlon-colorstay-s...586905499.html, już u niego kupowałam i wszystko było w porządku Dodatkowym atutem jest to, że ma pełną kolorówkę. Często na innych aukcjach jest taniej znacznie, ale mają może ze 2 odcienie Jeśli planujesz zakup np. Ivory to znacznie taniej jest na innych aukcjach, bo to jednak nie jest zbyt chodliwy odcień)
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 16:48   #4227
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

a czy na allegro są sprzedawane podkłady z pompką czy bez?
bo nie słyszałam o tym, żeby revlo miał pompkę, ale w jakimś watku czytałam, że to zależnie od sprzedawcy i wersję z pompką też mozna kupic ...
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 19:28   #4228
aduska1212
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 640
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

ja ze swojej strony mogę polecić sprzedawcę Paintball-Rybnik, wszystko w porządku, pieniażki wpłaciłam od razu po zakupie i podkład dotarł do mnie dwa dni później
aduska1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 11:10   #4229
Zeila
Raczkowanie
 
Avatar Zeila
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 458
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
a czy na allegro są sprzedawane podkłady z pompką czy bez?
bo nie słyszałam o tym, żeby revlo miał pompkę, ale w jakimś watku czytałam, że to zależnie od sprzedawcy i wersję z pompką też mozna kupic ...
Z tego co mi wiadomo, to wersja do suchej skóry ma pompkę, a ta do tłustej nie. No chyba, że coś się zmieniło
Zeila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 15:17   #4230
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Czy któraś z Was orientuje się może ile ten podkład mniej więcej kosztuje w Stanach?
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.