Rozstanie z facetem XXXVII - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-06-15, 12:41   #4231
aspija22222
Raczkowanie
 
Avatar aspija22222
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 44
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Jak spędzacie długi weekend, jak nastroje?
aspija22222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-15, 13:58   #4232
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez aspija22222 Pokaż wiadomość
Jak spędzacie długi weekend, jak nastroje?
ja jutro pracuję, także wolne tylko dzisiaj. I jest kiepsko, jestem sama, kazdy ma swoje plany w parach. Od rana zaliczyłam książkę, porządki, gotowanie. Samotność wcale nie cieszy a Ty Aspija jak spędzasz wolne?
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-15, 14:20   #4233
aspija22222
Raczkowanie
 
Avatar aspija22222
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 44
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
ja jutro pracuję, także wolne tylko dzisiaj. I jest kiepsko, jestem sama, kazdy ma swoje plany w parach. Od rana zaliczyłam książkę, porządki, gotowanie. Samotność wcale nie cieszy a Ty Aspija jak spędzasz wolne?
Nie masz wolnych koleżanek, znajomych w pobliżu? Rodzina? Taka ładna pogoda, aż szkoda w domu siedzieć...
Ja od rana się uczę, jutro ostatni egzamin, jeszcze obrona i koniec tego wszystkiego.. Wieczorem idę do koleżanki na urodziny, ale długo nie posiedzę przez ten egz.. W sobotę wesele, na które kompletnie nie chcę mi się iść i już żałuję, że się zgodziłam. Jednak chyba wolę mieć czas zaplanowany, jak nic się nie dzieje to nie wiem co ze sobą robić...
aspija22222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-15, 15:09   #4234
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Nie mam wolnych koleżanek, wszystkie spędzają dziś czas z partnerami, rodzinnie. Chciałam spotkać się z bratem, ale źle sie czuje i spotkanie nie wyszło.
Aspija, powodzenia na egzaminie!
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-15, 19:45   #4235
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Eks idzie w sobotę na wesele... mieliśmy na nie iść razem w kwietniu miało być moje wesele, w czerwcu jego mimo wszystkiego złego co sie wydarzyło, siedzę dzisiaj sama jak palec i płaczę, że nam się nie udało, że nie możemy po prostu być razem szczęśliwi.
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-15, 20:59   #4236
agata180395
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 47
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Ja też czuję się paskudnie Cały dzień był ok, byłam u znajomych na grillu, było wesoło, a jak wróciłam do domu dowiedziałam się, że nie zdałam egzaminu i teraz strasznie smutno mi się zrobiło. Wiem, że gdybym nie zostawiła mojego ex mogłabym się mu wyżalić, a tak czuję się taka samotna
agata180395 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-15, 21:14   #4237
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Agata, pożal się nam, pożal się tym znajomym od grilla. A jego olej. Nie martw się niezdanym egzaminem, każdemu się to przytrafia. Kiedy poprawka ? będziemy trzymac kciuki
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-15, 21:28   #4238
agata180395
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 47
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

26 czerwca mogę poprawiać, a jeśli jeszcze wtedy nie pójdzie dobrze to we wrześniu. W ogóle odkąd rozstałam się z ex to nic mi nie wychodzi, nie potrafię się na niczym skupić, a przecież wcześniej nauka przychodziła mi bez problemu. Jedyna dobra rzecz, oprócz tego, że zostawiłam osobę, która nie była mi przeznaczona, to fakt że schudłam że stresu 4 kg. Właściwie jem tylko w weekendy w domu, a na studiach zapycham się jedną kanapką i litrami wody dziennie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agata180395 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-15, 21:52   #4239
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Agata, takim odżywianiem sobie szkodzisz, mogą się z tego brać różne problemy, np. z koncentracją, co utrudnia naukę. Więc postanów sobie, że od jutra wprowadzasz w życie lepsze nawyki dla samej siebie! Zobaczysz że to Ci wyjdzie na dobre pod każdym wzgledem
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-16, 06:40   #4240
Esia_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Esia_90
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 568
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Nie mam wolnych koleżanek, wszystkie spędzają dziś czas z partnerami, rodzinnie. Chciałam spotkać się z bratem, ale źle sie czuje i spotkanie nie wyszło.
Aspija, powodzenia na egzaminie!
U mnie bardzo podobnie. Przyjechałam do rodziców żeby nie siedzieć sama.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham książki
Esia_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-16, 06:46   #4241
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Witajcie Dziewczyny. Mogę dołączyć? Wczoraj rozstalam się ze swoim (chociaż jak się okazało miało go przez ten czas pewnie wiele) już byłym partnerem. Poziom obrzydzenia wobec tego człowieka (o ile w ogóle można go tak nazwac) przerosł wszelkie moje granice, do tego żeby było "śmieszniej' przez to jak mnie potraktował sama czuje się jak śmieć. Cała noc mi się to śniło, a teraz od rana leżę i płacze, dobrze że mam wolne. Czuję ,że to jakiś koszmar i tak bardzo chce się obudzić.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-16, 07:22   #4242
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Esia, a wiesz, że wczoraj o Tobie pomyślałam i właśnie tak mi się nasunęło, że pewnie pojechałaś do rodziców jak samopoczucie?


Księgowa, witaj i przytulam mocno. Domyślam się z opisu, że facet przyprawiał Ci rogi i to niejednokrotnie? przykro mi! Ty podjęłaś decyzję o rozstaniu? Gdybyś chciała więcej opowiedzieć czy po prostu się pożalić, to pisz tu do nas śmiało! Przesyłam uściski
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-16, 07:27   #4243
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Esia, a wiesz, że wczoraj o Tobie pomyślałam i właśnie tak mi się nasunęło, że pewnie pojechałaś do rodziców jak samopoczucie?


Księgowa, witaj i przytulam mocno. Domyślam się z opisu, że facet przyprawiał Ci rogi i to niejednokrotnie? przykro mi! Ty podjęłaś decyzję o rozstaniu? Gdybyś chciała więcej opowiedzieć czy po prostu się pożalić, to pisz tu do nas śmiało! Przesyłam uściski
Niestety przyprawial rogi, to jest mało powiedziane...wstyd jest mi nawet napisać w jaki sposób to robił...najgorsze jest to że cały czas się wypiera, chociaż mam dowody, mógłby chociaż się przyznać, a tak to jeszcze wiem że ma mnie za całkowita kretynke, której można wcisnąć ciężki kit. Nie mogę przestać płakać...

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-16, 07:40   #4244
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Księgowa, pewnie to tchórz i nie ma odwagi się przyznać. Płacz, płacz ile wlezie. Wypłacz te emocje
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-16, 07:43   #4245
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Księgowa, pewnie to tchórz i nie ma odwagi się przyznać. Płacz, płacz ile wlezie. Wypłacz te emocje
Ale czego miałby się bać? Przecież to i tak koniec, a ja mu scen nie zrobię, więc chociaż tyle mógłby zrobić żeby mi prosto w twarz nie kłamać.
Czuję się taką upokorzona

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-16, 07:50   #4246
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

no właśnie bać się choćby scen, które mogłabyś mu zrobić, bać się Twoich łez, bać się przyznać głośno że Cię skrzywdził. Łatwiej jest mu pewnie to od siebie odsuwać.
Kłamał już wcześniej, zdradzając się. Zamiast skupiać się na tym, że na koniec dalej kłamie i nie potrafi się przyznać, skup się na sobie teraz. Żebyś miała siłę przetrwać ten dzień i każdy kolejny
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-16, 08:11   #4247
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Ksiegowa85 - pozostaje się cieszyć, że masz z głowy takiego palanta
A uczucia zwykle są silne i skrajne po rozstaniu, doświadczasz naturalnych etapów. Nie daj im się.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-16, 08:20   #4248
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
no właśnie bać się choćby scen, które mogłabyś mu zrobić, bać się Twoich łez, bać się przyznać głośno że Cię skrzywdził. Łatwiej jest mu pewnie to od siebie odsuwać.
Kłamał już wcześniej, zdradzając się. Zamiast skupiać się na tym, że na koniec dalej kłamie i nie potrafi się przyznać, skup się na sobie teraz. Żebyś miała siłę przetrwać ten dzień i każdy kolejny
Szczerze nawet na wiem co mogę dla siebie, żeby lepiej się poczuć...udało mi się wstać wykąpać i umalować więc chociaż nie chodzę taka zamazana. Powinnam posprzątać mieszkanie bo jutro od rana przychodzi facet ocenić ile wyniesie remont, a mam wrażenie, że jest to ponad moje siły

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Ksiegowa85 - pozostaje się cieszyć, że masz z głowy takiego palanta
A uczucia zwykle są silne i skrajne po rozstaniu, doświadczasz naturalnych etapów. Nie daj im się.
Właśnie próbuję się nie dawać, ale chociaż już trochę udało mi zbudować fasade opamowania to w głowie czuje jakbym miała rój pszczół, roznosi mnie a jednocześnie nie mam na nic siły

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-16, 11:51   #4249
lovely_purple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 341
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Facet, ktory zdradza jest jedna wielka gnidą. Wiem, ze cierpisz, bo pewnie go kochałaś, ale postaraj się myśleć, że lepiej, że się to teraz wydało, niż później.. i płacz, to dużo daje. Troche minie czasu, zanim będzie okej, ale zaufaj mi ten czas przyjdzie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lovely_purple jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-16, 13:31   #4250
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez lovely_purple Pokaż wiadomość
Facet, ktory zdradza jest jedna wielka gnidą. Wiem, ze cierpisz, bo pewnie go kochałaś, ale postaraj się myśleć, że lepiej, że się to teraz wydało, niż później.. i płacz, to dużo daje. Troche minie czasu, zanim będzie okej, ale zaufaj mi ten czas przyjdzie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sama zdradę bym wybaczyła, ale to co on zrobił dla mnie jest tak obrzydliwe, że nie do przeskoczenia...oczywiści e cały czas się wypiera

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-16, 16:13   #4251
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Lovely_purple, a jak Ty się miewasz?
Księgowa, piszesz, że wybaczyłabyś zdradę... to mocne słowa. To co on takiego zrobił, że tego wybaczyć nie możesz i jest to nie do przeskoczenia? Oczywiście jeśli nie chcesz, to nie mów. A to, że on sie wypiera - to już nieważne. Z czasem będzie lepiej, musisz przetrwac ten pierwszy okres
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-16, 16:54   #4252
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Lovely_purple, a jak Ty się miewasz?
Księgowa, piszesz, że wybaczyłabyś zdradę... to mocne słowa. To co on takiego zrobił, że tego wybaczyć nie możesz i jest to nie do przeskoczenia? Oczywiście jeśli nie chcesz, to nie mów. A to, że on sie wypiera - to już nieważne. Z czasem będzie lepiej, musisz przetrwac ten pierwszy okres
Nie wiem czy chcecie czytać takie obrzydliwe rzeczy miał konto na seksportalu, przyszły na jego maila wiadomości z tamtąd, więc zmienilam mu hasło i weszłam na konto na tym portalu, a tam wiadomości do "panienek" , że szuka z przyjaciółką (z Roksy) dziewczyny do trójkąta. Że mają lokum do swoich zabaw (ciekawe, czy jej czy moje mieszkanie) i że chętnie by ją poznali.
On twierdzi, że to jakiś jego znajomy musiał mieć hasło do tego konta i sobie skorzystał, a on założył to konto nim się poznaliśmy(to akurat prawda,bo jest data).

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-16, 17:06   #4253
lovely_purple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 341
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Milagros u mnie troche lepiej. Mam ostatnio duzo zajec, wiec mam malo czasu na myslenie. Ale wiem, ze bedzie lepiej. Jeszcze nie teraz, ale dla mnie wielkim postepem jest to, ze potrafie tak myslec.
Ksiegowa wiem ze to tak nieladnie byc wscibska, ale tez mnie tym zaintrygowalas. Wybaczylas zdrade? Boziu, to mozna cos gorszego?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Ksiegowa85 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy chcecie czytać takie obrzydliwe rzeczy miał konto na seksportalu, przyszły na jego maila wiadomości z tamtąd, więc zmienilam mu hasło i weszłam na konto na tym portalu, a tam wiadomości do "panienek" , że szuka z przyjaciółką (z Roksy) dziewczyny do trójkąta. Że mają lokum do swoich zabaw (ciekawe, czy jej czy moje mieszkanie) i że chętnie by ją poznali.
On twierdzi, że to jakiś jego znajomy musiał mieć hasło do tego konta i sobie skorzystał, a on założył to konto nim się poznaliśmy(to akurat prawda,bo jest data).

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

O ku.wa


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lovely_purple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-16, 17:15   #4254
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez lovely_purple Pokaż wiadomość
Milagros u mnie troche lepiej. Mam ostatnio duzo zajec, wiec mam malo czasu na myslenie. Ale wiem, ze bedzie lepiej. Jeszcze nie teraz, ale dla mnie wielkim postepem jest to, ze potrafie tak myslec.
Ksiegowa wiem ze to tak nieladnie byc wscibska, ale tez mnie tym zaintrygowalas. Wybaczylas zdrade? Boziu, to mozna cos gorszego?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------




O ku.wa


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
"Zwykła" jednorazowa zdradę bym wybaczyła, gdyby była szansa że to był ten jeden raz i że więcej się nie powtórzy, ale on, tak jak wyżej napisałam był w "przyjaźni" z prostytutka i jeszcze sobie dodatkowo szukali panienki do trójkąta, a to już jest dla mnie jakiś kosmiczny żart

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Takie coś znalazłam.http://cloud.tapatalk.com/s/594403b9...16_181142.jpg?


Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Najśmielsze w tym wszystkim jest to, że ja mam poczucie wstydu, że on mnie tak potraktował

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-16, 17:20   #4255
lovely_purple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 341
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

O matko... szczerze to mnie zatkalo i oprocz wyzwisk w jego strone to niezbyt wiele mi przychodzi na mysl...
Ty sie nie masz czego wstydzic! Tylko on... No po prostu brak mi slow.
Wspolczuje Ci strasznie... teraz moge sie domyslac jak Ci ciezko ale dobrze, ze to wyszlo. Bo tak.. pozniej by bolalo jeszcze bardziej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lovely_purple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-16, 17:31   #4256
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

co za.... brak słów. Strasznie Ci współczuję, Księgowa. Pozostaje się cieszyc, ze to wyszło teraz, a nie za XXX czasu.
I Ty on sie powinein wstydzić, nie Ty. Nie szukaj problemu w sobie. To on wystawił sobie wizytówkę. Jego czyny nie świadczą o Tobie i Twojej godności. Gdy minie pierwszy szok, mam nadzieję że to dostrzeżesz.

Lovely, cieszę się, że u Ciebie lepiej!

Ostatnio zamilkły Dziewczyny, które tu były, gdy ja dołączyłam do wątku. Mam nadzieję, że to znak, że u nich poszło do przodu
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-16, 17:35   #4257
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez lovely_purple Pokaż wiadomość
O matko... szczerze to mnie zatkalo i oprocz wyzwisk w jego strone to niezbyt wiele mi przychodzi na mysl...
Ty sie nie masz czego wstydzic! Tylko on... No po prostu brak mi slow.
Wspolczuje Ci strasznie... teraz moge sie domyslac jak Ci ciezko ale dobrze, ze to wyszlo. Bo tak.. pozniej by bolalo jeszcze bardziej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi udało się nawet na niego nie bluznic, ba nawet głosu nie podniosłam...chciałam żeby się przyznał, chociaż tyle przyzwoitości mógłby mieć żeby nie robić ze mnie kretynki

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
co za.... brak słów. Strasznie Ci współczuję, Księgowa. Pozostaje się cieszyc, ze to wyszło teraz, a nie za XXX czasu.
I Ty on sie powinein wstydzić, nie Ty. Nie szukaj problemu w sobie. To on wystawił sobie wizytówkę. Jego czyny nie świadczą o Tobie i Twojej godności. Gdy minie pierwszy szok, mam nadzieję że to dostrzeżesz.

Lovely, cieszę się, że u Ciebie lepiej!

Ostatnio zamilkły Dziewczyny, które tu były, gdy ja dołączyłam do wątku. Mam nadzieję, że to znak, że u nich poszło do przodu
W pewnym sensie świadczą o mnie, dałam z siebie robić kretynke przez to że obdarzyłam go zaufaniem...czuję się przez to jak śmieć, chociaż niby wiem że wszystko ze mną ok

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-16, 18:10   #4258
aspija22222
Raczkowanie
 
Avatar aspija22222
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 44
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

W pewnym sensie świadczą o mnie, dałam z siebie robić kretynke przez to że obdarzyłam go zaufaniem...czuję się przez to jak śmieć, chociaż niby wiem że wszystko ze mną ok

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

To on jest śmieciem i kretynem. Nie miałaś wpływu na to co robił. Zauroczony/zakochany człowiek nie widzi pewnych rzeczy i ufa ślepo, aż nie doświadczy czegoś na własne oczy. Wtedy dostajemy jak wiadrem zimnej wody... Trzeba to jakoś przeboleć, lekarstwa nie ma, albo ja go jeszcze nie odkryłam
aspija22222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-16, 18:28   #4259
lovely_purple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 341
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Cytat:
Napisane przez Ksiegowa85 Pokaż wiadomość
W pewnym sensie świadczą o mnie, dałam z siebie robić kretynke przez to że obdarzyłam go zaufaniem...czuję się przez to jak śmieć, chociaż niby wiem że wszystko ze mną ok

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Nic nie swiadczy o Tobie. Bo byliscie w zwiazku, ufałaś mu. Pewnie się nawet nie spodziewałaś, że się rozstaniecie. A on to wykorzystał. I to źle świadczy o nim, nie o Tobie - pamietaj!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość

Lovely, cieszę się, że u Ciebie lepiej!

Ostatnio zamilkły Dziewczyny, które tu były, gdy ja dołączyłam do wątku. Mam nadzieję, że to znak, że u nich poszło do przodu

Nie zdziwię się, jak wiele dziewczyn czyta ten wątek jeszcze. Ja czytam regularnie, ale nie wypowiadam sie... wiadomo dlaczego.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lovely_purple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-06-16, 18:53   #4260
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVII

Pewnie macie rację dziewczyny, mam nadzieję że to negatywne uczucie wobec samej siebie minie...mam teraz takie głupie myśli, np który z jego kolegów wiedział (bo ktoś przecież musiał wiedział) i bez skrępowania podawał mi rękę

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-02 10:32:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:53.