Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10 - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-31, 11:58   #4231
jolta
Zadomowienie
 
Avatar jolta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 028
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

skarby
__________________
zakoralikowana
jolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 12:20   #4232
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Martiryb, piękne złotko i Pandorka
Sorina,
śliczne nowości
Trellemorele,
super początek

Cytat:
Napisane przez aliena7 Pokaż wiadomość
bierz wilka...bo moneta przed podwyżką była po 236 (wilk jest po 228) a nowa ceny monety to 336!!

cynn ja chcę drogę mleczną !!!
Ja też ... i Kwiat wiśni
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 12:20   #4233
nina90
Zadomowienie
 
Avatar nina90
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: tu i ówdzie ;]
Wiadomości: 1 920
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez sajf Pokaż wiadomość
Xnika cudny obfoć je


Ostatnia kompozycja
piękna

Cytat:
Napisane przez jolta Pokaż wiadomość
no i coz ja mam powiedziec... przeciez wiadomo ze cuuuudneeeee


dobierz takie kolorki zeby do pandorowej branso pasowaly... a masz duze pole do popisu bo do zlota i srebra pasuje wszystko
a z reszta fiolety z granatem i czernia sie wcale nie gryza i znając trolowe kurale to bedzie piknie


o to to
__________________
Moje uzależnienie:

charmsy
trollbeads




<----
nina90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 12:24   #4234
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Oj tam oj tam


Yyyyy.. Chyba ostatecznie dojrzalam do kupno Trolli i chce to zrobic jeszcze przed tymi okrutnymi podwyzkami i mam dylemat.. Przede wszystkim skorka czy branso nie wiem tez w
wez srebrną bransoletke, skórke zawsze mozesz wziąść kupując dwa korale z 1 grupy cenowej (wiekszosci tutaj skórki sie namnożyły w ten sposób )
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 13:01   #4235
sajf
Zakorzenienie
 
Avatar sajf
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 111
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

dzięki dziewczyny:ro za:
Lusia moja perła jest z Apart za 49 zł więc się nie zastanawiałam zbytnio a trollowa za mała- wolę 3 czarne perły kupić)))))))
__________________
Nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.



"Łódka płynie, Księżyc świeci, Trójgraniasty Groszek leci"

Edytowane przez sajf
Czas edycji: 2012-01-31 o 14:56
sajf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 15:09   #4236
paulina95
Wtajemniczenie
 
Avatar paulina95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

xnika super, piękny jest ten koral Czekam na fotki

sajf piękności

sorina


martiryb, bierz srebrną bransoletkę Trollową Ja zaczęłam Pandorę od skórki i to był błąd, bo korale mi się namnożyły i i tak musiałam kupić srebrną, więc w Trollach od razu wzięłam się za srebrną (a skórkę mam w planach) Co do korali to ja myślę, że wcale Ci nie muszą pasować do Pandory, bo w sumie trochę dziwnie by wyglądała Pandora i Trolle na jednym ręku, bo to zupełnie dwie inne historie, no przynajmniej dla mnie I myślę, że spokojnie możesz połączyć czarny z fioletem i niebieskim, bo Trolle są takie, że jak by ich nie połączył i tak będzie pięknie A te kolory, które wymieniłaś i tak są swoimi pochodnymi, więc jak dobrze dobierzesz odcieniami to będzie super
__________________
Świat należy do tych, którzy widzą jego potencjał.

paulina95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 15:17   #4237
jolta
Zadomowienie
 
Avatar jolta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 028
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez paulina95 Pokaż wiadomość
Co do korali to ja myślę, że wcale Ci nie muszą pasować do Pandory, bo w sumie trochę dziwnie by wyglądała Pandora i Trolle na jednym ręku, bo to zupełnie dwie inne historie, no przynajmniej dla mnie
o co to, to sie nie zgadzam.. martiryb ma pandore bez murano i uwazam ze idealnie bedzie pasowala do trolowej "kolorowej" bransoletki.
sama ostatnio nosze pandorowa bransoletke z trolami i jest fajnie oczywiscie wtedy pandore mam bez murano, bo tu sie zgodze ze szkiełka pandorowe i trolowe to inna bajka i sie troche gryzą
__________________
zakoralikowana

Edytowane przez jolta
Czas edycji: 2012-01-31 o 15:19
jolta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 15:30   #4238
nina90
Zadomowienie
 
Avatar nina90
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: tu i ówdzie ;]
Wiadomości: 1 920
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

martiryb weź srebrną Zawsze jak coś , to jak będziesz chciała kupic korale z i gr, to kupisz skórkę ze zwykłym zapięciem i weźmiesz te korale w gratisie I będziesz mieć wtedy i taka i taką branso
__________________
Moje uzależnienie:

charmsy
trollbeads




<----
nina90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 15:33   #4239
sajf
Zakorzenienie
 
Avatar sajf
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 111
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

ja sobie nawet foto trollo pandoro zrobiłam ale tez mi nie pasi bo za duzo tego , natomiast gdyby było bez muran to mogłoby byc fajnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg troll i pando 016.jpg (34,4 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg xyz 003.jpg (41,4 KB, 67 załadowań)
__________________
Nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.



"Łódka płynie, Księżyc świeci, Trójgraniasty Groszek leci"

Edytowane przez sajf
Czas edycji: 2012-01-31 o 16:00
sajf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 15:39   #4240
paulina95
Wtajemniczenie
 
Avatar paulina95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez jolta Pokaż wiadomość
o co to, to sie nie zgadzam.. martiryb ma pandore bez murano i uwazam ze idealnie bedzie pasowala do trolowej "kolorowej" bransoletki.
sama ostatnio nosze pandorowa bransoletke z trolami i jest fajnie oczywiscie wtedy pandore mam bez murano, bo tu sie zgodze ze szkiełka pandorowe i trolowe to inna bajka i sie troche gryzą
No nie wiem, może i masz rację W każdym razie mi osobiście się to nie podoba, no ale nie zabraniam innym, żeby tak nosili
__________________
Świat należy do tych, którzy widzą jego potencjał.

paulina95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 15:46   #4241
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez paulina95 Pokaż wiadomość
martiryb, bierz srebrną bransoletkę Trollową Ja zaczęłam Pandorę od skórki i to był błąd, bo korale mi się namnożyły i i tak musiałam kupić srebrną, więc w Trollach od razu wzięłam się za srebrną (a skórkę mam w planach) Co do korali to ja myślę, że wcale Ci nie muszą pasować do Pandory, bo w sumie trochę dziwnie by wyglądała Pandora i Trolle na jednym ręku, bo to zupełnie dwie inne historie, no przynajmniej dla mnie
A według mnie jak najbardziej powinnaś łączyć koraliki z różnych firm na różnych bransoletkach Po co ograniczać się tylko do 1 firmy? Przez to powstają nudne, ciągle takie same kompozycje, a tak - stworzysz coś bardziej oryginalnego
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 15:53   #4242
jolta
Zadomowienie
 
Avatar jolta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 028
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
A według mnie jak najbardziej powinnaś łączyć koraliki z różnych firm na różnych bransoletkach
ja tam nie mam nic przeciwko łączeniu koralików.. jak pasują to czemu nie
ale jak kto lubi...
__________________
zakoralikowana
jolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 16:13   #4243
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Ja też sądzę, że powinno się łączyć koraliki z różnych marek. Noszenie w obrębie jednej marki tworzy wciąż nudne i takie same zestawy. KAŻDY może mieć taki zestaw. NUUUUUUDY!
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 16:21   #4244
sajf
Zakorzenienie
 
Avatar sajf
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 111
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Ja też sądzę, że powinno się łączyć koraliki z różnych marek. Noszenie w obrębie jednej marki tworzy wciąż nudne i takie same zestawy. KAŻDY może mieć taki zestaw. NUUUUUUDY!
tu nie chodzi o mixowanie korali róznych firm na jednej branso tylko o noszenie 2 bransolet modułowych np trolli i pandory na raz .
__________________
Nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.



"Łódka płynie, Księżyc świeci, Trójgraniasty Groszek leci"

Edytowane przez sajf
Czas edycji: 2012-01-31 o 16:22
sajf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 16:22   #4245
nina90
Zadomowienie
 
Avatar nina90
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: tu i ówdzie ;]
Wiadomości: 1 920
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez jagagaga Pokaż wiadomość
Ja też sądzę, że powinno się łączyć koraliki z różnych marek. Noszenie w obrębie jednej marki tworzy wciąż nudne i takie same zestawy. KAŻDY może mieć taki zestaw. NUUUUUUDY!
o jocie Jak to nudne? i te same? Czy ty widziałaś wybór korali w pandorze, trollach??? Ilość kombinacji, możliwość różnorodnych zestawó jest baaaaaaaardzo duza~! Ja osobiście nie widziałam, żeby którymś z dziewczyn zestawy (z tych samych marek koralików) się dublowały
A Ty widziałaś???

Mnie osobiście nie podoba się łączenie np Trollbeads i Pandory - one są różne przeciez... Pandora - elegancka, a Trollbeads - mroczne i z jajem

Tak samo mając korale róznej marki KAŻDY może mieć tez taki sam zestaw. Jak sie ktoś uprze to co mu szkodzi połączyć dwie marki żeby mieć identyczną branso ? Nie wiem o co Ci chodzi
__________________
Moje uzależnienie:

charmsy
trollbeads




<----

Edytowane przez nina90
Czas edycji: 2012-01-31 o 16:24
nina90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 16:23   #4246
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez sajf Pokaż wiadomość
tu nie chodzi o mixowanie korali róznych firm na jednej branso tylko o noszenie 2 bransolet modułowych np trolli i pandory na raz .
Też bym nosiła
I zresztą noszę
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 16:35   #4247
paulina95
Wtajemniczenie
 
Avatar paulina95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

To wygląda na to, że jestem strasznie nudna, bo ja noszę Pandorowe korale tylko na Pandorowej bransoletce, a Trollowe na Trollowej i nigdy nie założę na jedną rękę Trolli i Pandory razem

Ale dobrze mi tak z tą swoją nudnością

Co do kompozycji, to ja jak jakąś noszę i potem ją rozwalę to zapominam jak wyglądała i nigdy nie zakładam takiej samej (no chyba że to tylko trzy korale) więc nie mam problemu z takimi samymi kompozycjami

Zresztą, nawet gdyby było inaczej to mi to nie robi, ważne, że mi się podoba i tyle
__________________
Świat należy do tych, którzy widzą jego potencjał.

paulina95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 16:37   #4248
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Dlaczego utarło się że pandora jest elegancka?? Dla mnie nie jest poza kilkoma kompozycjami ze złotem
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 17:18   #4249
jolta
Zadomowienie
 
Avatar jolta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 028
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

ja absolutnie nie uwazam ze kompozycje w obrebie jednej marki są nudne. oczywiscie czasem grzeszę i noszę pandorowe korale na trolowej branso czy naszyjniku...... bo najzwyczajniej w swiecie mam za mało troli na kolorowe kombinacje trolowa bransoletke nosze obok pandorowej i tez jest ok.
Na szczescie kazdy nosi co lubi, nikt nikogo za to tu nie bije i chwala za to

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez jagagaga Pokaż wiadomość
Też bym nosiła
I zresztą noszę
fotki prosimy
__________________
zakoralikowana
jolta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 17:33   #4250
patgozolek
Zadomowienie
 
Avatar patgozolek
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 251
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Dlaczego utarło się że pandora jest elegancka?? Dla mnie nie jest poza kilkoma kompozycjami ze złotem
Myślę że to z powodu tego że murana są prawie identyczne, natomiast trolle mają różne odcienie, wagi, grubości, wielkości. No i Pandore widać czasem na rękach na wyjścia u różnych osób, a Trolli nie wiem dlaczego nie widać
__________________
wszystko to tylko kwestia czasu

Affection, acceptance and unconditional love. We all want it. We all look for it. But, when we find it, it’s flat out terrifying.



Nie ma większego oszusta niż ten, kto oszukuje sam siebie.
patgozolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 17:41   #4251
sajf
Zakorzenienie
 
Avatar sajf
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 111
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

[QUOTE][/QUODlaczego utarło się że pandora jest elegancka?? Dla mnie nie jest poza kilkoma kompozycjami ze złotem TE]
ma swietnie wypolerowane elementy srebrne jest symetryczna ma równe murana i potwierdzam do garsonki pasuje zdecydowanie lepiej niz trolle.
Skoro trolle to magia to jakos magia z elegancja nie idzie w parze( rodząca wróżka , sex z ciężarną i trollowate pyszczki )
Na szczęscie ja lubię raz magicznie innym razem elegancko
__________________
Nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.



"Łódka płynie, Księżyc świeci, Trójgraniasty Groszek leci"

Edytowane przez sajf
Czas edycji: 2012-01-31 o 17:49
sajf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 17:41   #4252
patgozolek
Zadomowienie
 
Avatar patgozolek
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 251
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
A według mnie jak najbardziej powinnaś łączyć koraliki z różnych firm na różnych bransoletkach Po co ograniczać się tylko do 1 firmy? Przez to powstają nudne, ciągle takie same kompozycje, a tak - stworzysz coś bardziej oryginalnego
Jak dla mnie każda firma oferujące modułowe koraliki, ma w swojej ofercie tyle wyrobów by żadna kompozycja nie była nudna, może patrzysz ciągle na te same elementy, nie szukasz w całej gamie, a tylko w tych najpopularniejszych, a to błąd.
__________________
wszystko to tylko kwestia czasu

Affection, acceptance and unconditional love. We all want it. We all look for it. But, when we find it, it’s flat out terrifying.



Nie ma większego oszusta niż ten, kto oszukuje sam siebie.
patgozolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 17:44   #4253
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Dlaczego utarło się że pandora jest elegancka?? Dla mnie nie jest poza kilkoma kompozycjami ze złotem
Bo jest. Oczywiście jak jest zachowana regularność i powtarzalność w wyborze korali. I kompozycja jest przemyślana- także kolorystycznie. Jak np ta z okładki katalogu. Jak się nawali bez planu jakichś misiów i kotków i do tego upstrzy wszelkimi kolorami tęczy, to oczywiście do elegancji będzie daleko.

Trolle są jednak takie bardziej.. oryginalne i niebanalne, ale eleganckimi, to bym już ich nie nazwała.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pandyy.jpg (61,5 KB, 70 załadowań)
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 17:57   #4254
aliena7
Zadomowienie
 
Avatar aliena7
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 580
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Ja nie mieszam koralików.Nie lubię,jakoś mnie wkurzają.Za to nie mam nic przeciwko założeniu bransoletki trollowej razem z chamilią, o ile pasują do siebie kolorystycznie,z tym że ja nie noszę zapełnionych na full,więc to też inaczej jak mam dwie
__________________
Wszyscy jesteśmy bardzo dojrzali,dopóki ktoś nie przyniesie folii bąbelkowej
__________________

2011-01-02, 17:45 #2206
"idę popatrzeć na trolle i pandory TYLKO popatrzeć!" -----> 2013

__________________
-57-61-66-69-95...........efekt jo-jo...........117!

Edytowane przez aliena7
Czas edycji: 2012-01-31 o 17:59
aliena7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 18:42   #4255
LindenRathan
Raczkowanie
 
Avatar LindenRathan
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bursztyn :)
Wiadomości: 485
GG do LindenRathan
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
We Wrocławiu tez było spotkanie fanek Trolli i też w sobotę na 11

O mamy już nawet KLUBOWĄ godzinę ::
LindenRathan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 18:53   #4256
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez jolta Pokaż wiadomość
dobierz takie kolorki zeby do pandorowej branso pasowaly... a masz duze pole do popisu bo do zlota i srebra pasuje wszystko
a z reszta fiolety z granatem i czernia sie wcale nie gryza i znając trolowe kurale to bedzie piknie
tylko kurcze najgorzej, to takie kupowanie w necie w rzeczywistości wszystko pewnie będzie inaczej wyglądało.. a ja mam kiepską wyobraźnię i to czy coś do czegoś pasuje ocenię dopiero jak włożę na branso

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Martiryb, piękne złotko i Pandorka
dziękuję Myszko

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
wez srebrną bransoletke, skórke zawsze mozesz wziąść kupując dwa korale z 1 grupy cenowej (wiekszosci tutaj skórki sie namnożyły w ten sposób )
Cytat:
Napisane przez paulina95 Pokaż wiadomość
martiryb, bierz srebrną bransoletkę Trollową Ja zaczęłam Pandorę od skórki i to był błąd, bo korale mi się namnożyły i i tak musiałam kupić srebrną, więc w Trollach od razu wzięłam się za srebrną (a skórkę mam w planach) Co do korali to ja myślę, że wcale Ci nie muszą pasować do Pandory, bo w sumie trochę dziwnie by wyglądała Pandora i Trolle na jednym ręku, bo to zupełnie dwie inne historie, no przynajmniej dla mnie I myślę, że spokojnie możesz połączyć czarny z fioletem i niebieskim, bo Trolle są takie, że jak by ich nie połączył i tak będzie pięknie A te kolory, które wymieniłaś i tak są swoimi pochodnymi, więc jak dobrze dobierzesz odcieniami to będzie super
dzięki dziewczynki.. postanowione, biorę srebrną

Cytat:
Napisane przez jolta Pokaż wiadomość
o co to, to sie nie zgadzam.. martiryb ma pandore bez murano i uwazam ze idealnie bedzie pasowala do trolowej "kolorowej" bransoletki.
sama ostatnio nosze pandorowa bransoletke z trolami i jest fajnie oczywiscie wtedy pandore mam bez murano, bo tu sie zgodze ze szkiełka pandorowe i trolowe to inna bajka i sie troche gryzą
wyjdzie w praniu pewnie

Cytat:
Napisane przez nina90 Pokaż wiadomość
martiryb weź srebrną Zawsze jak coś , to jak będziesz chciała kupic korale z i gr, to kupisz skórkę ze zwykłym zapięciem i weźmiesz te korale w gratisie I będziesz mieć wtedy i taka i taką branso
tak właśnie zrobię

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
A według mnie jak najbardziej powinnaś łączyć koraliki z różnych firm na różnych bransoletkach Po co ograniczać się tylko do 1 firmy? Przez to powstają nudne, ciągle takie same kompozycje, a tak - stworzysz coś bardziej oryginalnego
no to jestem meega nudna, bo nie lubię mieszać koralików.. na Pandorze noszę Pandorę.. na Trollach będę nosić Trolle


większość dnia w pracy dzisiaj spędziłam na oglądaniu strony Trollkowej bardzo spodobał mi się Frędzelek Fioletowy Kwiat, choć na zdjęciu, to on na granatowy/chabrowy wygląda ale to nowa kolekcja, więc ceny ma już te wyższe, prawda? i najpierw lepiej kupić to co jest jeszcze w starej cenie.. więc z nim się wstrzymam tylko powiedzcie mi do kiedy ta kolekcja byłaby dostępna w sprzedaży

podpowiedzcie jeszcze jaki rozmiar branso mam wziąć? nadgarstek mam ok 16-16.5 cm.. na stronie jest napisane, że ma być 2 cm dłuższe niż nadgarstek.. ale mi się 2 cm wydają jakoś za mało Pandorę mam 20 lub 21.. poza tym nie mam pojęcia czy chcę całą branso mieć zapełnioną, czy raczej tylko kilka korali
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 19:02   #4257
nina90
Zadomowienie
 
Avatar nina90
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: tu i ówdzie ;]
Wiadomości: 1 920
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
podpowiedzcie jeszcze jaki rozmiar branso mam wziąć? nadgarstek mam ok 16-16.5 cm.. na stronie jest napisane, że ma być 2 cm dłuższe niż nadgarstek.. ale mi się 2 cm wydają jakoś za mało Pandorę mam 20 lub 21.. poza tym nie mam pojęcia czy chcę całą branso mieć zapełnioną, czy raczej tylko kilka korali
ja mam ok 15 cm nadgarstek i dziewczyny mi doradziły wziąć branso 18 cm Ale ja chcę całą zapełniona. Także jak długa branso potrzebujesz, to zalezy czy chcesz zapełnic całą czy nie
__________________
Moje uzależnienie:

charmsy
trollbeads




<----
nina90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 19:05   #4258
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość

większość dnia w pracy dzisiaj spędziłam na oglądaniu strony Trollkowej bardzo spodobał mi się Frędzelek Fioletowy Kwiat, choć na zdjęciu, to on na granatowy/chabrowy wygląda ale to nowa kolekcja, więc ceny ma już te wyższe, prawda? i najpierw lepiej kupić to co jest jeszcze w starej cenie.. więc z nim się wstrzymam tylko powiedzcie mi do kiedy ta kolekcja byłaby dostępna w sprzedaży

podpowiedzcie jeszcze jaki rozmiar branso mam wziąć? nadgarstek mam ok 16-16.5 cm.. na stronie jest napisane, że ma być 2 cm dłuższe niż nadgarstek.. ale mi się 2 cm wydają jakoś za mało Pandorę mam 20 lub 21.. poza tym nie mam pojęcia czy chcę całą branso mieć zapełnioną, czy raczej tylko kilka korali
kolekcja juz jest w sprzedaży, mozna brac ceny są wyzsze tylko w Polsce i to tylko do połowy lutego, potem wszystko sie wyrówna
branso bierz minimum 3 cm wiekszą niz masz nadgarstek
ja mam nadgartek ok 15cm i 18stka jest ok do kilku korali, jak mam całą zapełnioną to ubieram większe zapiecie co daje dodatkowy 1cm i wtedy jest ok
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 19:11   #4259
patgozolek
Zadomowienie
 
Avatar patgozolek
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 251
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
tylko kurcze najgorzej, to takie kupowanie w necie w rzeczywistości wszystko pewnie będzie inaczej wyglądało.. a ja mam kiepską wyobraźnię i to czy coś do czegoś pasuje ocenię dopiero jak włożę na branso


dziękuję Myszko




dzięki dziewczynki.. postanowione, biorę srebrną


wyjdzie w praniu pewnie


tak właśnie zrobię


no to jestem meega nudna, bo nie lubię mieszać koralików.. na Pandorze noszę Pandorę.. na Trollach będę nosić Trolle


większość dnia w pracy dzisiaj spędziłam na oglądaniu strony Trollkowej bardzo spodobał mi się Frędzelek Fioletowy Kwiat, choć na zdjęciu, to on na granatowy/chabrowy wygląda ale to nowa kolekcja, więc ceny ma już te wyższe, prawda? i najpierw lepiej kupić to co jest jeszcze w starej cenie.. więc z nim się wstrzymam tylko powiedzcie mi do kiedy ta kolekcja byłaby dostępna w sprzedaży

podpowiedzcie jeszcze jaki rozmiar branso mam wziąć? nadgarstek mam ok 16-16.5 cm.. na stronie jest napisane, że ma być 2 cm dłuższe niż nadgarstek.. ale mi się 2 cm wydają jakoś za mało Pandorę mam 20 lub 21.. poza tym nie mam pojęcia czy chcę całą branso mieć zapełnioną, czy raczej tylko kilka korali

Ja mam podobny nadgarstek i Pandorę całą zapełnioną 19cm, natomiast Trolle polecam wziąć 20cm jeśli chcesz pójść w większość szklanych, a 19cm jeśli bardziej w srebro/złoto
__________________
wszystko to tylko kwestia czasu

Affection, acceptance and unconditional love. We all want it. We all look for it. But, when we find it, it’s flat out terrifying.



Nie ma większego oszusta niż ten, kto oszukuje sam siebie.
patgozolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 19:25   #4260
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 10

Cytat:
Napisane przez nina90 Pokaż wiadomość
ja mam ok 15 cm nadgarstek i dziewczyny mi doradziły wziąć branso 18 cm Ale ja chcę całą zapełniona. Także jak długa branso potrzebujesz, to zalezy czy chcesz zapełnic całą czy nie
ale ja właśnie nie wiem tego wszystko zależy od stopnia wkręcenia

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
kolekcja juz jest w sprzedaży, mozna brac ceny są wyzsze tylko w Polsce i to tylko do połowy lutego, potem wszystko sie wyrówna
branso bierz minimum 3 cm wiekszą niz masz nadgarstek
ja mam nadgartek ok 15cm i 18stka jest ok do kilku korali, jak mam całą zapełnioną to ubieram większe zapiecie co daje dodatkowy 1cm i wtedy jest ok
wiem, że się wyrówna.. dlatego teraz lepiej jeszcze kupić coś co jest w starej cenie.. bo to co jest w nowej będzie kosztować tyle samo po 14tym, więc się nie pali

Cytat:
Napisane przez patgozolek Pokaż wiadomość
Ja mam podobny nadgarstek i Pandorę całą zapełnioną 19cm, natomiast Trolle polecam wziąć 20cm jeśli chcesz pójść w większość szklanych, a 19cm jeśli bardziej w srebro/złoto
raczej szklane.. jakieś sreberko też, ale pewnie ze 2, może 3 Pandorę mam 20 albo 21, kupioną do zapełnienia całości, ale bez murano.. a w Trollach chcę szkiełka, więc automatycznie musiałaby być większa chyba
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:54.