Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 23. - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-07, 15:37   #4231
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 23.

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Hej.

Stokrotko katar juz prawie sie skonczyl. Za to chyba snoeu dolegliwości zabkowe wracają bo uparcie drapie sobie dziasla.

U Nas po staremu. Tz jutro wyjeżdża na 3dni. No i ruszyła rekrutacja do zlobkow trzeba zanieść papiery.
Dobrze że katar minął. Czyli jednak coś męczy Marcela. Bartek też znowu marudniejszy, problem ma z zasypianiem na dżemki, ostatnio w wózku go usypiałam. A na dworze musi mieć budkę opuszczoną bo inaczej płacze, średnio to wygląda jak pada deszcz. Ciężko pewnie Ci bez tz, ja wczoraj byłam sama, spaliśmy w trójkę, raz jeden mnie budził a raz drugi. Łukasz przychodzi do nas w nocy i strasznie się rzuca, nogi mi na głowę zakłada 😉 a jak jedzenie? Coś oprócz marchewki jadł?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Mysia szybko rusza rekrutacja, u nas w kwietniu dopiero i w przedszkolu i w żłobku. Masz szansę na państwowe czy bardziej o prywatnym myślicie? Ja składam do panstwowego, nie wiem jak to będzie z odbieraniem dwójki bo i ja i tz pracujemy do 16-17 a dzieci i w przedszkolu i żłobku trzeba odebrać do 15.45 a dziadki coraz mniej siły mają

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-07, 20:18   #4232
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 23.

Czesc

U nas rekrutacja do żłobków trwa a do przedszkoli pod koniec marca rusza, ja Szymka do szkoły muszę zapisać a młody do przedszkola pójdzie,
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-08, 13:19   #4233
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 23.

Hej

Stokrotko składam do panstwowego zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak nic to prywatne.
Marcel pochłania wszystko co dostanie. Jadl juz ziemiaczka dynie brokuka jabłko sliwke i dzisiaj byla morela. Jemy tez kaszke jaglana. Mamy tez owsiana sprobujemy za kilka dni. Polecam Ci jak cos kaszki firmy helpa.
Przez to ze on taki zarty przytyl mi w 5dni 490gram!! Lekarz az oczy wywalil jak Go ważył
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3


Edytowane przez mysia1986
Czas edycji: 2017-03-08 o 13:21
mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 14:37   #4234
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 23.

Czesc

Co slychac dziewczyny?

U Nas ok. Marcel wyzdrowial, mieliśmy dzisisj fizjo i teraz dopier zamiesiac wizyty. Msmy ćwiczyć w domu. Poza tym czas mi ucieks przez palce przez to ze siedze w domu. Marcel A 2tydodnie konczy 7msc a ja nie wiem kiedy to zlecialo.
Ruszyliśmy juz z budowa. Stoi parter , w sobote zalewali strop.
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 05:48   #4235
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 23.

Hej hej

Mysia super, że budowa wystartowała! I dobrze, że Marcel wyzdrowiał

U nas ostatnio też gorący okres. Kupujemy domek i załatwiamy związane z tym wszystkie formalności Jak wszystko pójdzie po naszej myśli to na jesień będziemy już u siebie Taaak się cieszę i taaak długo na to czekałam
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 06:25   #4236
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 23.

Hej

Dodaja gratuluję! Bardzo sie cieszę ze sie wszystko uklada po Wszej mysli.
My też mamy plan ze październik/listopad juz tam będziemy
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 11:34   #4237
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 23.

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Hej

Dodaja gratuluję! Bardzo sie cieszę ze sie wszystko uklada po Wszej mysli.
My też mamy plan ze październik/listopad juz tam będziemy
Dziękuję
Ostatnio sporo się u nas dzieje. Mam tylko nadzieję, że bank wyda zgodę na kredyt, wtedy będę spokojnie myślała o urządzaniu się

Budujecie parterówkę? Wybacz jeśli już to pisałaś.
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-14, 16:01   #4238
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 23.

Dodaja budujemy piętrowy. Niestety projekt też inny ostatecznie niż wybraliśmy bo gmina okropnie nam narzucila co u jak ma wyglądać. Np. Nie moglismy zbudować domu z plaskim dachem. Podali nam zakres katu nachylenia i tego musieliśmy sie trzymać. I tak z innymi rzeczami tez. Straszne to ale nie do przeskoczenia niestety
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 07:26   #4239
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 23.

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Dodaja budujemy piętrowy. Niestety projekt też inny ostatecznie niż wybraliśmy bo gmina okropnie nam narzucila co u jak ma wyglądać. Np. Nie moglismy zbudować domu z plaskim dachem. Podali nam zakres katu nachylenia i tego musieliśmy sie trzymać. I tak z innymi rzeczami tez. Straszne to ale nie do przeskoczenia niestety
Rozumiem

Dla mnie te wszystkie przepisy budowlane są archaiczne i kosmiczne Grunt to jakoś się z Nimi dogadać.

Ja muszę rozglądać się za drzwiami i kuchnią. Jakieś tam zamysły mam co bym chciała, ale trzeba to skonfrontować w rzeczywistością i finansami
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-15, 19:55   #4240
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 23.

Czesc

Mysia super,

Dodaja super super

Zazdroszczę Wam tych domków,
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 07:03   #4241
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 23.

Dodaja urzadanie srodka to najlepsza zabawa. Mnie budowa srednio interesuje, wole wykonczenie

Metko

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Cześć!!
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-21, 19:17   #4242
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 23.

Czesc

Będzie w końcu ciepło? Dziś wiało bardzo u nas,
Zamówiliśmy sobie nocleg na Słowacji przy basenach termalnych, jedziemy tydzień po świętach tak na 3 dni i nad tradycyjnie nad morzem latem pojedziemy, chcieliśmy gdzieś na zagraniczna wycieczkę ale niestety ceny za 4 osobowa rodzinę zapalają z nóg, przynajmniej nas
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 06:28   #4243
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 23.

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
Czesc

Będzie w końcu ciepło? Dziś wiało bardzo u nas,
Zamówiliśmy sobie nocleg na Słowacji przy basenach termalnych, jedziemy tydzień po świętach tak na 3 dni i nad tradycyjnie nad morzem latem pojedziemy, chcieliśmy gdzieś na zagraniczna wycieczkę ale niestety ceny za 4 osobowa rodzinę zapalają z nóg, przynajmniej nas
Też się zaczynam zastanawiać gdzie ta piękna wiosna... U nas dziś od rana leje, jest szaro i paskudnie W sobotę widziałam też jakiś śnieg

Ja muszę na wiosnę kupić trochę ciuchów, a przede wszystkim jakąś kurtkę, a nie mam weny łazić po sklepach, tak tego nie lubię

Ja za tydzień na weekend zamówiłam 'nasz' domek w Istebnej. Ostatnio tyle latania mamy, wciąż coś załatwiamy, u mnie w pracy bardzo średnio i stwierdziłam, że przyda nam się chwila luzu
Do term też bym się przejechała Tylko nie z tą figurą
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 19:09   #4244
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 23.

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Do term też bym się przejechała Tylko nie z tą figurą
Nie będę się wypowiadać jak ja wyglądam, od poniedziałku jestem na kolejnej diecie, wiem że cudów nie zdzialam ale ważne żeby chociaż troszkę lepiej wyglądac,

Fajnie z tym wyjazdem
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-22, 19:40   #4245
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 23.

Hej.

I ja nie wygladam tak jakbym chciala. Niby wrocilam do wagi sprzed ciąży ale cialo już nie te. Mialam cwiczyc ale nie mam sily. Moze jak sie cieplej zrobi.
Mielismy wczoraj kontrol bioder jest ok. W srode za tydzień kontrol u neonatologa.
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 13:31   #4246
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 23.

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Czesc

Co slychac dziewczyny?

U Nas ok. Marcel wyzdrowial, mieliśmy dzisisj fizjo i teraz dopier zamiesiac wizyty. Msmy ćwiczyć w domu. Poza tym czas mi ucieks przez palce przez to ze siedze w domu. Marcel A 2tydodnie konczy 7msc a ja nie wiem kiedy to zlecialo.
Ruszyliśmy juz z budowa. Stoi parter , w sobote zalewali strop.
super

Mój brat z moja mama na lato juz beda sie wprowadzac Ciesze sie mimo tego, ze bedzie jeszcze niezupelnie dokonczone, ale Seba bedzie miał tam zycie ...basen na podworku, las w okolo, na rowerze nad jezioro, na dzialke, bo tez w poblizu ...

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Hej hej

Mysia super, że budowa wystartowała! I dobrze, że Marcel wyzdrowiał

U nas ostatnio też gorący okres. Kupujemy domek i załatwiamy związane z tym wszystkie formalności Jak wszystko pójdzie po naszej myśli to na jesień będziemy już u siebie Taaak się cieszę i taaak długo na to czekałam
wow Dodaja gratulacje, super wiadomosc

Metka Ty to chyba szczuplutka jestes jak pamietam po zdjeciach


Czesc
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-23, 19:53   #4247
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 23.

Czesc

Blonde super,
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-01, 20:27   #4248
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 23.

Hej wszystkim!
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-03, 07:59   #4249
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 23.

Czesc

U Nas wszystko po staremu. Dzisiaj klada nam dach i zaraz beda wstawiac okna.
Marcel ma juz na stanie jednego zeba i zaraz bedzie drugi bo juz go widać przez dziasla.
Szalony zaczal ostatnio sie turlac po calym pokoju brzuch plecy brzuch plecy smieszne to jest bardzo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Co u Was opowiadać szybko ! 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-03, 11:37   #4250
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 23.

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Czesc

U Nas wszystko po staremu. Dzisiaj klada nam dach i zaraz beda wstawiac okna.
Marcel ma juz na stanie jednego zeba i zaraz bedzie drugi bo juz go widać przez dziasla.
Szalony zaczal ostatnio sie turlac po calym pokoju brzuch plecy brzuch plecy smieszne to jest bardzo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Co u Was opowiadać szybko ! 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
o już dach, super, kiedy macie plan się wprowadzać? Brawo za ząbka, u nas dalej się nie przebił. Super, że Marcel taki mobilny, zaraz będzie raczkował. A jak jedzonko, wszytsko mu podchodzi? Ile teraz waży?
Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Hej wszystkim!
Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
Czesc

Blonde super,
co u Was słychać?
Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
super

Mój brat z moja mama na lato juz beda sie wprowadzac Ciesze sie mimo tego, ze bedzie jeszcze niezupelnie dokonczone, ale Seba bedzie miał tam zycie ...basen na podworku, las w okolo, na rowerze nad jezioro, na dzialke, bo tez w poblizu ...


wow Dodaja gratulacje, super wiadomosc

Metka Ty to chyba szczuplutka jestes jak pamietam po zdjeciach


Czesc
super, fajnie mieć taki domek
Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Hej.

I ja nie wygladam tak jakbym chciala. Niby wrocilam do wagi sprzed ciąży ale cialo już nie te. Mialam cwiczyc ale nie mam sily. Moze jak sie cieplej zrobi.
Mielismy wczoraj kontrol bioder jest ok. W srode za tydzień kontrol u neonatologa.
i jak po kontroli? Ja trochę zaczęłam zrzucać ale jeszcze z 8 kg chciałabym zrzucić. Ale ja jestem leniem i nie chce mi się ćwiczyć

Dzisiaj mam dwójkę z domu, Łukasz się przeziębił i do lekarza idziemy dzisiaj. Bartuś śpi już 2 h więc mam czas dla Łukasza. Mam nadzieję, że lekarz nam na dwór pozwoli wychodzić. Bartek rośnie, niebawem pół roczku będzie miał, przewraca się na boczki i ładnie się bawi zabawkami.
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-03, 12:27   #4251
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 23.

Stokrotko plan jest taki zeby do pazdziernika tam juz mieszkac. Zobaczymy w praniu jak wyjdzie.
Marcel je wszyatko co dostanie az mu sie uszy trzęsą. Wazy teraz 7.600

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Kontola bioder ok. Mamy teraz przyjsc jak zacznie chodzic.
A co do cwiczen to sie zmobilizowalam i poszlam. Dziaiaj ide drugi raz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

No i drugiego zeba znalazlam wlasnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-03, 16:25   #4252
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 23.

Cześć kobietki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-03, 19:56   #4253
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 23.

Czesc,
w końcu coś się ruszyło

Mysia super,że tak szybko idzie budowa,
brawa za zabka,

Zaaaaabcia co u Was?

Stokrotka zdrowka dla synka, powodzenia w zrzucaniu zbędnych kg,

Madzia a u Ciebie co słychać?

Złożylam dziś podanie o przyjęcie Szum do zerówki, w środę mam wolne to zaniose podanie do przedszkola, idziemy też do alergologa i dentystę musimy odwiedzić,
w sobotę pomylam okna,
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-05, 06:58   #4254
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 23.

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
Czesc

Blonde super,


Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
Złożylam dziś podanie o przyjęcie Szum do zerówki, w środę mam wolne to zaniose podanie do przedszkola, idziemy też do alergologa i dentystę musimy odwiedzić,
w sobotę pomylam okna,
powodzenia


Czesc

Mialam wspanialych, rodzinnych kilka dni, niestety rodzina odleciała dzis rano Mi zostalo sprzatanie i po poludniu juz wracam do pracy po 1,5 tyg wolnego...eh...bedzie ciezko..., za 4 tyg nastepni goscie

---------- Dopisano o 06:58 ---------- Poprzedni post napisano o 06:56 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
[/COLOR]No i drugiego zeba znalazlam wlasnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mysia
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 15:10   #4255
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 23.

Hej

Blonde to gosci widze masz na biezaco. Fajnie. Jak Sebastian? Z uszami wszystko ok? A jak z mowa?

Pytanie mam. Czy dolegliwości jak juz zeby wyszly mijajaczy trwają do momentu az zeby wyjda cale?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Metko i my zlozylismy do dwoch panstwowych zlobkow. Wiecej u mnie nie ma. 16 maja sie okarze czy sie dostal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Madzia

Stokrotko co u Was? Zeby wyszly? Jak postepu Bartusia z obrotami? Moj oszalal pelza o obraca sie podnosi pupe.. Wyszlam na siku do lazienki ostatnio a on zeobil tyle obrotow ze zlecial z maty i dolecial do szafy uderzajac w nia glowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 15:55   #4256
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 23.

Czesc

U mnie w pracy mega zmiany, moja była kierowniczka będzie od poniedziałku ze mną w pokoju siedziala, masakra
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 16:27   #4257
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 23.

Dziewczyny chciałam was ponadrabiac, ale znowu mnie wcielo.

Metko oj, to chyba nie zbyt dobrze​?

Mysiu z tego co pamiętam, to najgorsze było jak się przebijały.

Dodaja brawo za budowę.

Blonde fajnie macie z tymi gośćmi. Nie ma czasu na nudę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 19:03   #4258
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 23.

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Hej

Blonde to gosci widze masz na biezaco. Fajnie. Jak Sebastian? Z uszami wszystko ok? A jak z mowa?

Pytanie mam. Czy dolegliwości jak juz zeby wyszly mijajaczy trwają do momentu az zeby wyjda cale?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Metko i my zlozylismy do dwoch panstwowych zlobkow. Wiecej u mnie nie ma. 16 maja sie okarze czy sie dostal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Madzia

Stokrotko co u Was? Zeby wyszly? Jak postepu Bartusia z obrotami? Moj oszalal pelza o obraca sie podnosi pupe.. Wyszlam na siku do lazienki ostatnio a on zeobil tyle obrotow ze zlecial z maty i dolecial do szafy uderzajac w nia glowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Z uszami a raczej uchem srednio- znowu niedawno zapalenie sie przyplatalo i to zawsze na to ucho w ktorym drenu juz nie ma ...jak bylam u lekarza to poprosilam o skierowanie do specjalisty (a wizyte mialam stosunkowo niedawno bo w styczniu a od stycznia 2 razy zapalenie), bo to chyba tak byc nie moze...eh..juz mam dosc...
Z mowa ok, perfekcyjna nie bedzie juz nawet z racji akcentu, ale po pl całkiem dobrze-- mowa jest zrozumiała a po ang lepiej niz dobrze, takze wg mnie, rodziny, nauczycieli ok...staramy sie uczyc czytac po pl, ale poki co opornie to idzie, czyta po ang np. ,,To'' jako ,,tu,, itp.
A oprócz mowy cwiczymy troche, mamy nadal prowadzic terapie SI, rózne cwiczenia i zabawy, wiec calkiem sporo tego jest lacznie z nauka ze szkoly.

Powodzenia ze zlobkiem.

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
Czesc

U mnie w pracy mega zmiany, moja była kierowniczka będzie od poniedziałku ze mną w pokoju siedziala, masakra
powodzenia!

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciałam was ponadrabiac, ale znowu mnie wcielo.

Metko oj, to chyba nie zbyt dobrze?

Mysiu z tego co pamiętam, to najgorsze było jak się przebijały.

Dodaja brawo za budowę.

Blonde fajnie macie z tymi gośćmi. Nie ma czasu na nudę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajnie fajnie Niebawem nastepni a w polowie czerwca moja mama z bratanica (pierwszy raz bedzie u Nas ) i zabieraja Sebe na wakacje a ja lece 11 sierpnia na 2 tyg


Jak samopoczucie? Widzialam brzuszek, ale jakos nie bardzo mialam czas by cos ,,skrobnąć,, .
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442

Edytowane przez blonde_hair
Czas edycji: 2017-04-07 o 19:06
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 20:17   #4259
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 23.

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
Fajnie fajnie Niebawem nastepni a w polowie czerwca moja mama z bratanica (pierwszy raz bedzie u Nas ) i zabieraja Sebe na wakacje a ja lece 11 sierpnia na 2 tyg


Jak samopoczucie? Widzialam brzuszek, ale jakos nie bardzo mialam czas by cos ,,skrobnąć,, .
Fajnie

Madzia jesteś w ciąży i się tutaj nie chwalisz?
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-07, 20:43   #4260
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 23.

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Stokrotko plan jest taki zeby do pazdziernika tam juz mieszkac. Zobaczymy w praniu jak wyjdzie.
Marcel je wszyatko co dostanie az mu sie uszy trzęsą. Wazy teraz 7.600

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Kontola bioder ok. Mamy teraz przyjsc jak zacznie chodzic.
A co do cwiczen to sie zmobilizowalam i poszlam. Dziaiaj ide drugi raz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

No i drugiego zeba znalazlam wlasnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fajnie, że będziecie już w tym roku w swoim domku, gratuluję drugiego ząbka.Brawo za ćwiczenia, pewnie jak się wkręcisz to już pójdzie i będziesz chodzić. Ja też bym chętnie na jakąś zumbę poszła ale o 19 u mnie jest to nie ma szans na wyjście

Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
Czesc,
w końcu coś się ruszyło

Mysia super,że tak szybko idzie budowa,
brawa za zabka,

Zaaaaabcia co u Was?

Stokrotka zdrowka dla synka, powodzenia w zrzucaniu zbędnych kg,

Madzia a u Ciebie co słychać?

Złożylam dziś podanie o przyjęcie Szum do zerówki, w środę mam wolne to zaniose podanie do przedszkola, idziemy też do alergologa i dentystę musimy odwiedzić,
w sobotę pomylam okna,
to powodzenia oby rekrutacja sprawnie poszła i chłopaki się dostali. Ja też niebawem składam. Brawo za okna, mi jedno zostało ale obaj chłopcy w domu więc nie ma jak n razie
Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość




powodzenia


Czesc

Mialam wspanialych, rodzinnych kilka dni, niestety rodzina odleciała dzis rano Mi zostalo sprzatanie i po poludniu juz wracam do pracy po 1,5 tyg wolnego...eh...bedzie ciezko..., za 4 tyg nastepni goscie

---------- Dopisano o 06:58 ---------- Poprzedni post napisano o 06:56 ----------



Mysia
pewnie powrót ciężki do pracy to takich miłych dniach
Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Hej

Blonde to gosci widze masz na biezaco. Fajnie. Jak Sebastian? Z uszami wszystko ok? A jak z mowa?

Pytanie mam. Czy dolegliwości jak juz zeby wyszly mijajaczy trwają do momentu az zeby wyjda cale?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Metko i my zlozylismy do dwoch panstwowych zlobkow. Wiecej u mnie nie ma. 16 maja sie okarze czy sie dostal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Madzia

Stokrotko co u Was? Zeby wyszly? Jak postepu Bartusia z obrotami? Moj oszalal pelza o obraca sie podnosi pupe.. Wyszlam na siku do lazienki ostatnio a on zeobil tyle obrotow ze zlecial z maty i dolecial do szafy uderzajac w nia glowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u łukasza mijały wraz z przebiciem, zresztą on najgorsze miał jak zęby schodziły tak z miesiąc przed. A jak Marcel przeszedł te dwa pierwsze ząbki, gorączkował, ciężko było? U bartka jeszcze się nie przebiły. Już się obraca z brzuszka na plecy i z pleców na brzuch też tylko rzadziej. Marcel widać wysportowany już, biedny z tą główką no ale co zrobić akrobata mały. Pewnie niebawem będzie pełzać albo raczkować. Bartek ogólnie nie jest jakiś bardzo ruchliwy, bawi się w miejscu raczej, gada jak na jęty i ogólnie bardzo pogodny jest. Jedynie teraz problem z zasypianiem jest bo kiedyś sam zasypiał a teraz cyc albo bójanie w wózku. A Marcel jak zasypia.
Cytat:
Napisane przez metkaa Pokaż wiadomość
Czesc

U mnie w pracy mega zmiany, moja była kierowniczka będzie od poniedziałku ze mną w pokoju siedziala, masakra
nie za dobre miałaś z nią stosunki?

Łukasz od poniedziałku w domu, jelitówka i kaszel. Jeszcze chyba posiedzi. Dzisiaj Bartek zaczął pokaszliwać, osłuchowo czysty na szczęście ale trochę gardło i migdałki ma czerwone. Na razie syrop mamy dawać a w razie czego receptę na antybiotyk dostaliśmy.Wczoraj i dzisiaj Bartek dostał pierwszą marchewkę, zdziwiony był strasznie co to za jedzenie, ale ładnie jadł, ręce też musiały do buzi trafiać oczywiście.
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-15 22:05:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:01.