Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-24, 12:06   #4231
raduska
Zakorzenienie
 
Avatar raduska
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 8 376
Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Gosia wg mnie nie jest tak zle z takim dojazdem masz godzine dla siebie tak naprawde ja kiedys dojeZdzalam 40km ale fatalna trasa wiec wychodziła tez godzina ,ale za kołkiem. Takze jak pracowałam do 22 plus godzina jazdy to niezbyt przyjemnie sie wracało miedzy lasami

Zuzolka ja bym nie szczepila razem.

My po sesji teraz czekam na efekty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
raduska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 13:15   #4232
Dracena79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 356
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Cytat:
Napisane przez Goosiaa Pokaż wiadomość
Ejda, super wieczór mieliście Rysio kilka razy spał u mojej mamy jak mieliśmy wychodne i za każdym razem walczyłam ze sobą zeby nie zostać w domu, zjeść pizze, pooglądać tv i iść spac

Podziwiam Was dziewczyny, które nie macie zadnej pomocy na codzien przy dzieciach. Byłoby mi tak bardzo cieżko, ale wiadomo, jak sie mieszka daleko od rodziny to tak musi być. Ja za to płace tez swoją cene, bo dojeżdżam daleko do pracy.
Ja mam całą rodzinę pod ręką a i tak nie mam pomocy
Ale są tego i plusy bo za równo ja jak i Igor jesteśmy do tego przyzwyczajeni i nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. A znam laski które same z dzieckiem nawet do lekarza nie pójdą.
Ostatnio udało mi się samej iść po większe zakupy do marketu i dopiero wtedy zdałam sobie sprawę jaki to jest komfort jak nie trzeba pchać dwóch wózków i co chwila schylać się do wyrzuconej zabawki i można się skupić tylko na tym co się chce kupić.

Nam dziś udało się zakończyć szczepienia z okresu niemowlęcego - uf.
Dostaliśmy skierowanie do laryngologa. Pediatra twierdzi, że zapaszek z ust może być od powiększonych migdałów.
Na szczęście nie mamy już anemii i możemy odstawić żelazo
Dracena79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 14:39   #4233
_bagheera_
Wtajemniczenie
 
Avatar _bagheera_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 2 884
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

O Ejda, mieliście wolny wieczór Fajnie tak czasem pobyć razem tak jak mówisz, jak para nastolatków

Raduska oby nebbud wystarczył i pomógł M. wyjść z choroby!

Zuzolka całe szczęście już się lepiej czujesz, też miałam angine tylko raz w zyciu i wspominam to okropnie...

Raduska pochwal się koniecznie potem zdjęciami

Dracena ciekawe czy to faktycznie migdały? Przynajmniej będziecie wiedzieć coś więcej. A jak z terminami, umawialas już was gdzieś?

Staśko dzisiaj dostał mnóstwo pochwal na rehabilitacji i bardzo chciał się z naszą Panią fizjo przytulać, jakby czuł, że to nasze ostatnie wspólne zajęcia. Teraz będziemy mieć z kim innym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.05.2012

Franio
Staś
_bagheera_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 15:00   #4234
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Raduska, racja, ta godzina w pociągu dla siebie, na czytanie czy internet jest fajna. Jakbym miała dodatkowo codziennie przejechać 100 km samochodem, to byłabym bardziej zmęczona. Ogólnie na dojazdy do tej pory nie narzekałam, ale teraz jak jest Rysio szkoda mi czasu. Bo godzina w pociągu + tramwaj, plus przejście na dworzec, pózniej na przystanek i do biura to sie w sumie robi prawie 2h w jedną stronę. Plus taki, ze od nowego roku przenosi sie moje biuro i będę miała bliżej.

Na miejscu mogłabym mieć prace, ale za 1/3 kwoty, która obecnie zarabiam... Teraz mamy taką sytuacje, ze prawdopodobnie tz bedzie siedział z Rysiem jak ja będę w pracy. Ma możliwość dorabiać w weekendy i w tygodniu, w te dni, kiedy Rysio bedzie mógł zostać z któraś babcią. Z dotychczasowej pracy zrezygnował i stwierdziliśmy, ze nie ma sensu, zeby szedł gdzies na etat, gdzie Rysio bedzie cały dzień z opiekunką i będziemy jej oddawać prawie całą tż pensje.

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Sorki, ze ja dziś tak tylko o sobie, ale czytam z doskoku, bo mam dziś gości i robiłam badania do pracy, wiec jestem w niedoczasie.
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 15:01   #4235
nowa92mama92
Zakorzenienie
 
Avatar nowa92mama92
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 116
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Gosia fajnie że się uda to jakoś pogodzić! Ja dzisiaj byłam na pierwszej rozmowie z urzędu chce wymazac ja z pamięci;D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01.2012 - Razem <3
20.06.2015 - Ślub
20.08.2016 - Dwie kreseczki
11.04.2017 - Mały cud <3
nowa92mama92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 16:23   #4236
raduska
Zakorzenienie
 
Avatar raduska
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 8 376
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Nowa dajesz !:d


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Dostałam zapowiedź sesji ,no coz ...juz sie nie moge doczekac zdjeć

Jeszcze marzy mi sie w tym roku sesja nad morzem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
raduska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 16:25   #4237
anemeon
Zakorzenienie
 
Avatar anemeon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 484
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Nowa opowiadaj!

Zuzolka ja bym nie szczepiła. My meningo będziemy dopiero po tej szczepionkę teraz (w czwartek mąż idzie z chlopcami), chyba za miesiąc lub dwa.

Raduska my 1 mają idziemy w końcu na sesję. Nie mogę się doczekać. Pochwalcie się potem efektami!

Ja mam ciąg dalszy telenoweli z uczniem, który uważa, że jestem niesprawiedliwa kiedy mu dziś powiedziałam, żeby wyjął z buzi nożyczki, bo są brudne, powiedział mi, że sama jestem brudna... i to nie pierwsza tego typu odzywka. W czwartek przychodzi mama...
Ale za to, pochwalę się, że jeden z moich uczniów, z orzeczeniem o kształceniu specjalnym, zrobił duże postępy i dziś mogłam mamie powiedzieć, że jestem z niego dumna. A mama podziękowała mi za wiarę w niego j mój wkład pracy... dla takich chwil warto być nauczycielem
__________________






anemeon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-24, 16:42   #4238
_bagheera_
Wtajemniczenie
 
Avatar _bagheera_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 2 884
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Gosia super, ze znalezliscie rozwiazanie jak pogodzic opieke nad Rysiem z praca

Nowa jakie hity, opowiadaj

Raduska to czekamy z Tobą na foteczki ☺

Anemeon dobrze, że w pracy nie tylko chwile zwątpienia, chce się potem żyć

Mi jakoś smutno, marzę już o wieczorku, bo mam ochotę na piwko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.05.2012

Franio
Staś
_bagheera_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 17:22   #4239
anemeon
Zakorzenienie
 
Avatar anemeon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 484
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Bagheera a Wy już po odstawieniu czy po prostu czasami pijesz piwo? Wybacz, być może coś mi umknęło.
Ja czasami pół szklanki piwa się napiję, czasami kilka łyków wina. Nie mam ochoty na nic więcej, więc nawet mi odpowiada ta sytuacja, że nikt mnie w towarzystwie na nic nie namawia ;-)
__________________






anemeon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 18:06   #4240
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Anemeon super, że zdarzają się takie chwile, które przypominają że to wszystko co robimy ma jakiś sens

Zuzolka oby coś wyszło z tych testów, bo ogromnie szkoda Natalki

Dziewczyny slyszalyscie o historii Alfiego? https://www.facebook.com/andrzejzblo...21150164889633
Ja wczoraj zobaczyłam przez przypadek kawałek transmisji live ze szpitala wrazliwcom w link wchodzić nie polecam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 18:36   #4241
raduska
Zakorzenienie
 
Avatar raduska
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 8 376
Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Midusia o matko co za straszna historia! Jak tak mozna w ogole..;( "podac
Srodek na uduszenie sie", nie podac tlenu ?! Nie pozwolić ojcu dotknąc dziecka?! Nie potrafię tego nawet skomentować. Zatkało mnie.


Anemeon fajnie ze zostałaś doceniona

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez raduska
Czas edycji: 2018-04-24 o 18:42
raduska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-24, 18:43   #4242
Zuzolkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzolkaa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 758
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Gosia, rozumiem o co chodzi, fajnie, że nie musisz prowadzić samochodu i masz tą godzine dla siebie ale człowiek wolałby ten czas w domu spędzać. A już w zimie marznąć na przystankach to w ogóle. Chociaż latem też potrafi śmierdzieć potem i żulem w tramwaju.
A co do tego że będziesz miała bliżej to super, u mnie na odwrót, "biuro" przeniosło się dalej i wracam do nowego miejsca, nigdy mnie tam nie było.
A no i extra opcja z mężem, że może tak pracować że sobie poukładacie wszystko.

Anemeon, brawa dla Ciebie, miło się to czyta.

Dracena, ciekawa teoria, ale tak właściwie gdyby migdały były powiększone to i pediatra by to widziała?

Bagheera, to fajnie, że Staśko został pochwalony, jest za co

My dziś pobraliśmy w końcu krew, bidulka tak płakała, że po prostu masakra. Pobrali na te testy alergiczne, morfologię i crp.
A potem u lekarza rehabilitacji na kontroli i stwierdzil, że póki możemy przyjeżdżać 2 razy w tygodniu to żebyśmy przyjeżdżali, no a poza tym takie dziecko jeszcze w miarę ćwiczy, a starsze (np 2 letnie) już nie chcą i uciekają także żebyśmy korzystali. A że krzywi stopy a to na NFZ to korzystamy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Copy gdzieś zaginęła czy mi się wydaje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zuzolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 18:55   #4243
_bagheera_
Wtajemniczenie
 
Avatar _bagheera_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 2 884
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Anemeon tak, my już po odstawieniu ale powiem Tobie, że też mnie jakoś nie ciągnie do %, muszę mieć ochote

Zuzolka oby coś wam z tych testów wyszło i rozjasnilo o co chodzi, bo biedna Natalki skóra co do rehabilitacji to racja, żeby korzystać jak macie z NFZ! Nam dzisiaj Pani powiedziała, że możemy przyjeżdżać co dwa tygodnie, więc też fajnie, bo my chodzimy prywatnie też o Copy myślałam ostatnio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
25.05.2012

Franio
Staś
_bagheera_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 19:12   #4244
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Jestem i nawet podczytuje, ale nie mam jakos weny do pisania, no i staram sie tez ograniczać czas z telefonem. Jutro mamy kontrolę u lekarza rehabilitacji, ciekawe czy nam przedłuża...Ala od paru dni próbuje się podnosić przy czymś i nawet jest już w stanie trochę ustac, oczywiście przytrzymując sie. A w piątek idziemy na drugą dawkę meningo i bilans. Za tydzień w sobotę robimy "imprezę" roczkowa, tzn będzie tylko tort i jakaś kawa/drinki, nie widzi mi sie gotować dla kilkunastu osób ani wciagac w to mojej mamy
Zuzolka, fajnie ze wam przedluzyli rehabilitację i obyscie szybko sie uporaly ze zmianami skornymi
Gosia, super ze możecie tak sobie ustawic pracę z mężem u nas będzie podobnie, tylko jeszcze moja mama bedzie pomagać. Mam nadzieję ze uda nam się to ogarniac przez rok, a potem tak czy inaczej chcemy puscic Ale do żłobka

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 20:16   #4245
Dracena79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 356
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Nowa opowiadaj jestem bardzo ciekawa.
Ja codziennie przeglądam pracuj.pl i jestem załamana.

Zuzolka pediatra stwierdziła powiększone migdały i dlatego skierowała do diagnostyki. Dziś cały dzień wiszenia na telefonie, niestety nigdzie się nie dodzwoniłam.
Dziewczyny z Warszawy udało wam się dodzwonić na Niekłańską czy jeździłyście tam zapisać.

Anemeon chciałabym aby mój syn trafił kiedyś na takiego nauczyciela jak ty.
Dracena79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 22:15   #4246
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Dracena, ogólnie dodzwonić sie do jakiejkolwiek poradni nfz graniczy z cudem, ale na Nieklanskiej mi sie udało przynajmniej 2 razy. Ale tak czy inaczej musisz potem dowieźć skierowanie wiec równie dobrze można od razu jechać jak masz czas

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 04:48   #4247
Dracena79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 356
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Dracena, ogólnie dodzwonić sie do jakiejkolwiek poradni nfz graniczy z cudem, ale na Nieklanskiej mi sie udało przynajmniej 2 razy. Ale tak czy inaczej musisz potem dowieźć skierowanie wiec równie dobrze można od razu jechać jak masz czas

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Ja nigdy nie doworze tylko wysyłam pocztą.
Wiem, że wszędzie ciężko się dodzwonić, ale do Niekłańskiej mam wyjątkowego pecha. No nic dziś też jest dzień
Dracena79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 05:48   #4248
megi314
Wtajemniczenie
 
Avatar megi314
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 930
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Midusia patrzyłam w ten link... Boże jakie to smutne aż mi się wierzyć nie chce ze takie rzeczy dzieją się w Anglii


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 06:48 ---------- Poprzedni post napisano o 06:48 ----------

Nowa tez czekam na historie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
17.04.2017
It's a Boy
megi314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 08:27   #4249
Tusiaczek1
Rozeznanie
 
Avatar Tusiaczek1
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 930
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Zuzolka biedna Natalka. Oby coś konkretnego Wam powiedzieli po tych badaniach.

Midusia aż jestem w szoku po przeczytaniu tego linku. W tych czasach w cywilizowanym kraju takie rzeczy??? Aż strach pomyśleć w jakim stanie psychicznym są rodzice chłopczyka. Oby to się wszystko dobrze skończyło.

Nowa co tam na tej rozmowie???

Anemeon dla takich chwil warto żyć !! Ja tak samo jak dracena bardzo bym chciała by moje dziecko trafiło na takiego nauczyciela jak Ty!

Baghera super sobie Stas już radzi!! My dalej stoimy przy „gonitwie” koło mebli. Puszcza się i trzyma równowagę chwile ale nie bierze się za chodzenie bez trzymanki .

Gosia super, ze będziesz miała ciut bliżej do pracy!

Zuzolka biedactwo ale Cię ta angina przecierała. Dobrze, ze już po.

Nasz roczek się super udał - cieszę się ze w kameralnym gronie bo mała była wyluzowana i przeradosna . Kupiliśmy wózek parasolkę i mały gangster uwielbia w nim jeździć . Aż byłam wszoku! Teraz jak ładna pogoda to chodzimy po 3-4 razy na spacery .

Ja jeszcze karmie mała rano i po kąpieli, napije się czasem piwka albo winka wtedy gdy wiem ze przerwy będzie sporo . Ale tez jakoś mi średnio podchodzi. Byliśmy ostatnio na 30tce kuzynki (imprezka bez dzieci) teściowa została z małą. I piłam pierwszy raz od prawie 2 lat wódkę . Myślałam, ze mnie po odrobinie sponiewiera ale trzymałam fason. Oczywiście niczym Kopciuszek piłam do północy .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tusiaczek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-25, 10:09   #4250
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Kończymy rehabilitację dr stwierdziła że jak na swój wiek Ala ładnie się rozwija i nie ma co jej męczyć dłużej. Kontrola za pół roku

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 10:29   #4251
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Anemeon nie dziwię się że ci się miło zrobiło. Chyba takich rodziców jest zdecydowanie mniej od tych czepiających się.
Midusia ja gdzies urywek widziałam na fb ale nie chce nawet na to wchodzić. Nie znoszę fb za to i nie znoszę jak ludzie udostępniają filmiki jak katuja zwierzęta i one mi się gdzieś automatycznie otwierają jak przeglądam fb. Juz od jakiegoś czasu nie wchodzę na takie artykuły.
Copy super wiadomość !!!
Gosia zazdroszczę. My modlimy się żeby Jagoda dostała się do żłobka bo mi ciężko będzie ogarnąć zmiany moich rodziców i swoje bo mnie rano nigdy nie ma. Liczę ze mąż na swoim będzie zawozil dzieci do placówek jak moi rodzice nie będą mogli.
Zaczynam prace 02.05 a tak mi się nie chce .....

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 11:05   #4252
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Malwiska, ja zaczynam 09.05, wiec piątka z tym, ze ja na razie 2 dni w tyg. Zazdrościć nie ma czego, będziemy w plecy z kasą Jakbyśmy mieli tu normalny żłobek to tez byśmy Rysia dali.

Mamy i my Rozmiar 19, chyba bedą zaraz za małe. Ale trudno, 119 zł nie majatek. Musiałam kupić, bo Rysio na zewnątrz nie jest w stanie usiedzieć w wozku czy na kolanach.ImageUploadedByWizaz Forum1524650732.043792.jpg
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 11:17   #4253
Dracena79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 356
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Po 50 próbie połączyłam się z automatem który poinformował mnie, że czas oczekiwania około 40 minut, ale spoko siedzę w domu z dzieckiem mam czas no i się udało wizyta już 5 grudnia A miało być tak pięknie przy sieci szpitali

To teraz zaczynam szukać prywatnie
Dracena79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 11:23   #4254
Zuzolkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzolkaa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 758
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Bagheera, ale ten czas leci, dopiero co pisałaś że Stasiek Tadek niejadek, tylko pierś je w ciągu dnia a Wy już odstawieni!!!
Copy, u Was tak samo, dopiero co czekałaś na rehabilitację, a juz sprawie

Malwiska, serio? Ja się cieszę na powrót do pracy a tyle muszę czekać tzn pracy nie lubię ale w końcu odpocznę

Gosia gdzie tak tanio dorwalas emelki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Tusiaczku, jaki wózek dorwaliście?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Tusiaczku, haha, ja 11 lat wódki w ustach nie miałam, tak mnie raz zniszczyła, że dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Dracena a nie masz w okolicy innego laryngologa na NFZ? Sprawdziłas na stronie nfzu czy faktycznie wykazują na grudzień tak jak Cie poinformowali?
A jak napisałaś o tym żelazie to nie wiem czemu jakoś mi się to połączyło z tym zapaszkiem z ust, może to on byl winowajcą? Hmmmm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Ja narazie mam wyniki morfologii i crp i wszystko spoko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zuzolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 11:28   #4255
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Zuzolkaa przy starszej wróciłam o miesiąc szybciej do pracy bo byłam "umeczona". Teraz jakoś podoba mi się w domu ale nie na tyle żeby w ogóle nie wracać. Mogłabym sobie jeszcze posiedzieć i wrócić po wakacjach może to też wynika z faktu ze widzę zachowanie mojej siostry i widzę że moja mama juz tez się zmęczona. Gdyby nie pracowała to nawet bym Jagody do żłobka nie posyłała.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 11:34   #4256
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Zuzolka, super ze wyniki ok

Emelki tak tanio w Grójcu, hurtownia Jowiś
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 11:35   #4257
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Ale dziś pogoda wracamy w końcu do siebie, przede mną tyyyle prania i ogarniania że szok
Jutro jeszcze musimy isc do banku sprawę ogarnąć. Podobno nie daliśmy jakiegoś oświadczenia do mdm. Poinformowali mnie o tym smsem. Kredyt braliśmy ponad 2 lata temu

Gosia, piękne buciki i super cena
My jutro chyba też skoczymy po emelki bo Maja wczoraj w kapciuchach chodziła po podwórku. Tzn sama nie chodziła tylko przy czymś bo póki co jeszcze nie jest taka odważna żeby sama. Czasami jak się zapomni to zrobi dwa kroki

Zuzolka, dobrze że wyniki ok

Dracena, nam kiedyś łatwo udało się połączyć z Niekłańska ale termin był bardzo odległy więc szukaliśmy gdzie indziej

Copykat, super że kończycie już rehabilitację

Tusiaczek, ja to wódkę tylko w drinie niedawno byłam w stanie wypić stara już jestem, z kieliszka chyba nie tkne już Jaki macie wózek?

Midusia, od kilku dni wiem o tym chłopcu. Jeju jakie to przykre i niesprawiedliwe... Ze takie rzeczy się dzieją

Bagheera, to szybko poszło z odstawieniem! Super

Maja zaczęła mówić coś w stylu dziadzia na dziadka
Jak byliśmy u teściowej to się rozpłakała na jej widok moi rodzice z kolei jak Maja przyjechała to od razu wzięli ja na ręce i była zadowolona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez sunshine16
Czas edycji: 2018-04-25 o 11:37
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 12:09   #4258
Tusiaczek1
Rozeznanie
 
Avatar Tusiaczek1
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 930
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Gosia buciki super!

Sun nie dziwi nic z bankiem. My mieliśmy takie jazdy ze szkoda. Mój mąż się prawie wykończył przy tym. Mieliśmy już wypłacony kredyt, kupione mieszkanie i już nawet prawie wykończone a bank nagle zaczął robić schody i groziło nam cofnięcie kredytu....

Dziewczyny wózek wybrał tz (mnie jakoś ciągnęło do elodi ale uległam tez ze względu na cenę)
http://www.sklep-tosia.eu/cybex-callisto_p1369_k94_m41
bo znaleźliśmy go za niecałe 700zl.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Bagheera ja tez jestem w szoku ze u Was odstawienie tak poszło rach ciach .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Trochę Wam zazdroszczę powrotów do pracy. Ja zawiesiłam firmę. Próbowałam, ale praca w domu z małym dzieckiem jest dla mnie ponad siły. Musiałam pracować po nocach wiec potem byłam jak zombiak. Gdybym mogła pracować poza domem gdzie nie muszę ciagle doglądać młodej to byłoby super bo bardzo lubiłam swoja prace. Ale cóż, mam możliwość spędzać z dzieckiem tyle czasu wiec tez się cieszę ...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tusiaczek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 12:20   #4259
Ejda665
Wtajemniczenie
 
Avatar Ejda665
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 690
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Sun powodzenia z praniem wczoraj wieczorem prasowalam 2,5h bank ma widzę bardzo szybki przepływ informacji

Dziewczyny powodzenia w powrotach do pracy

Gosia śliczne emelki , a cena jeszcze lepsza ! Ja płaciłam 200.

Zuzolka dobrze , że wyniki dobre ! Na marne się Natalka nie męczyła .

Dracena termin na grudzień ?? Za co my te składki płacimy ja się pytam ...

Brawa dla Ali za koniec ćwiczeń

Tusiaczku ja wódki nie tknę ! Nawet w drinku mi nie smakuje

Historia tego chlopca z Anglii jest przerażająca... Tak jak Malwisce , ciężko mi czytać takie rzeczy .

Brawa dla Majki za nowe słowo

Mam dziś wolne i wzięłam się ostro za Frania - inhalacje , oklepywanko , siedzimy w domku i widzę , że jest poprawa - kaszlu juz prawie nie ma , za to gile lecą non stop ale takie wodniste więc się nie martwię . Zastanawiam się czy to nie związane z ząbkami bo 4 czwórki na raz idą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Ejda665
Czas edycji: 2018-04-25 o 12:22
Ejda665 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 12:23   #4260
megi314
Wtajemniczenie
 
Avatar megi314
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 930
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Gosia gdzie kupiłaś tak tanio ?
Ja w poniedziałek kupiłam sandałki Emilki za 190 i rozmiar 20 jest na styk w sumie.
Pewnie za miesiąc trzeba będzie nowe masakra


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
17.04.2017
It's a Boy
megi314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-05 12:32:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:30.