Ostatnio obejrzane filmy cz. IV - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-29, 10:41   #4231
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
"Nędznicy" 0-10 , bo własiciwie nie obejrzałam, po 3 piosence wymiękłam... Czemu mi nikt nie powiedział, ze to film spiewany, co za rozczarowanie, jak nigdy... a chciałam obejrzec, byleby nie spiewali, a mówili
też nie lubie miusicali i na początku nie wiedziałam, że to bedzie tego rodzaju film wiec odkladam obejrzenie na daleką przyszłość
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 10:42   #4232
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
"Nędznicy" 0-10 , bo własiciwie nie obejrzałam, po 3 piosence wymiękłam... Czemu mi nikt nie powiedział, ze to film spiewany, co za rozczarowanie, jak nigdy... a chciałam obejrzec, byleby nie spiewali, a mówili
Musical, no kto by pomyślał, że tam będą SPIEWAĆ?! Zbrodnia
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 10:49   #4233
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Musical, no kto by pomyślał, że tam będą SPIEWAĆ?! Zbrodnia
jak ktos nie widział trailera i nie doczytał to mogł się nie spodziewac ja w pierwszej chwili nie wiedziałam
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 11:03   #4234
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
też nie lubie miusicali i na początku nie wiedziałam, że to bedzie tego rodzaju film wiec odkladam obejrzenie na daleką przyszłość
Ja tez, na bardzo daleką, rozumiem, musical, ale nie piosenka za piosenką
Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Musical, no kto by pomyślał, że tam będą SPIEWAĆ?! Zbrodnia
No kto by pomyslał, ze to musical, ogladałam rekleme w telewizji i nawet się nie zająknęli, ze to tego typu film. No zbrodnia jak dla mnie zepsuc tak dobrze zapowiadający sie film.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 11:16   #4235
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
No kto by pomyslał, ze to musical, ogladałam rekleme w telewizji i nawet się nie zająknęli, ze to tego typu film. No zbrodnia jak dla mnie zepsuc tak dobrze zapowiadający sie film.
no to widziałyśmy inne reklamy bo ja za każdym razem słyszałam, że to musical
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 11:17   #4236
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Bez wstydu (2012) - 6/10.
Niezły film, dobrze zagrany, ale nie powalił mnie na kolana.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 11:27   #4237
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
no to widziałyśmy inne reklamy bo ja za każdym razem słyszałam, że to musical
Mnie trochę zdziwiło, że ktoś mógł w ogóle nie wiedzieć, że to musical Ale to może dlatego, że w ubiegłym roku byłam na "Les Miserables" w Romie i teraz mi się wyjątkowo musicalowo kojarzy: zdziwiłabym się, gdyby to nie był musical
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-29, 11:28   #4238
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość

No kto by pomyslał, ze to musical, ogladałam rekleme w telewizji i nawet się nie zająknęli, ze to tego typu film. No zbrodnia jak dla mnie zepsuc tak dobrze zapowiadający sie film.
Nie no bez przesady, przecież w trailerze wyraźnie widać co to za film. A że nie mam pojęcia, co Hugh tam robi, bo śpiewać to on zdecydowanie nie potrafi, to inna sprawa
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 11:47   #4239
EsTeLL25
Zakorzenienie
 
Avatar EsTeLL25
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9 340
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Klip - Dla mnie ten film to kompletne nieporozumienie.
Straszna historia dziewczyna zakochana w kimś kto ma ją zupełnie gdzieś jest mu potrzebna tylko po to by zaspokoić swoje potrzeby seksualne, do tego umierający na raka ojciec. Już nie mówiąc o tym, że ten koleś przez pół filmu nie robił nic tylko pokazywał swoje przyrodzenie, w pewnym momencie miałam już dość .Tż w pewnym momencie zaczął liczył ile razy to robił.
Film jak dla mnie beznadziejny 1/10.
__________________
Razem od 20.10.2010
Zaręczeni 06.12.2015


EsTeLL25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 11:50   #4240
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Nie no bez przesady, przecież w trailerze wyraźnie widać co to za film. A że nie mam pojęcia, co Hugh tam robi, bo śpiewać to on zdecydowanie nie potrafi, to inna sprawa
ja na początku myslałam, że to bedzie zwykły film potem przypadkiem przeczytałąm na filmwebie, że to też musical, a na koniec byłam w kinie na czymś i widziałam zapowiedź przed seansem co mnie ostatecznie zniechęciło jedyny musicalowy film który mi się spodobał to było "Nine" - piosnki były całkiem niezłe, nie było ich za dużo no i było na co popatrzeć ale jak to przy musicalach, w filmach gubi się fabuła, jest jakas porozrywana i niespójna - oczywiście nie wiem jak jest w "Nędznikach"
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 11:50   #4241
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
jak ktos nie widział trailera i nie doczytał to mogł się nie spodziewac ja w pierwszej chwili nie wiedziałam
Ja się dowiaduję o tym teraz .
I nie podoba mi się to .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-29, 11:53   #4242
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Niemożliwe 8/10

jak ktoś lubi popłakać na końcu filmu polecam
Znamię 8/10
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 11:57   #4243
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Ja się dowiaduję o tym teraz .
I nie podoba mi się to .
lepiej późno niż wcale kochana
co by było jakbyś się dowiedziała dopiero na seansie w kinie
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 12:06   #4244
Kurenai
Raczkowanie
 
Avatar Kurenai
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 179
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Obejrzałam ostatnio Wyśnione Miłości Xaviera Dolana. Męczyłam się strasznie podczas oglądania. Xavier zafundował nam ucztę wizualno-muzyczną i za to go podziwiam. Widać, że ma talent i chętnie dzisiaj się wezmę za jego Zabiłem swoją matkę. Niestety bohaterowie wydali mi się zbyt powierzchowni, fabuła była dość średnia, a ukazanie relacji pomiędzy tym całym trójkątem bardzo nijakie. Nie rozumiem tak wysokich ocen tego filmu. Ode mnie tylko 4/10

Co do Les Miserables, jako fanka musicali czekałam na niego prawie tak bardzo jak na Hobbita i w sumie nie zawiodłam się. Crowe i Jackson do wymiany (niestety), ale młodsza część obsady była naprawdę niezła. Helena nawet nie musiała nic mówić, sam jej widok mnie cieszył, Sacha też dawał radę. No, ale cały film jest śpiewany i prawie nie mają kwestii mówionych - mnie o cieszy, ale jeśli ktoś takiego gatunku nie lubi, to radzę nie sięgać

Jeszcze co do Django, nie oglądałam, ale akurat u Tarantino lubię tę zabawną krew tryskającą we wszystkich kierunkach. On już ma taki wyrazisty, przerysowany styl i ja to kupuję. Kill Bill na tej krwi zdecydowanie zyskał, nie wyobrażam go sobie bez niej. Co ś najwyraźniej ze mną nie tak :P
Kurenai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 12:09   #4245
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kurenai Pokaż wiadomość
Co do Les Miserables, jako fanka musicali czekałam na niego prawie tak bardzo jak na Hobbita i w sumie nie zawiodłam się. Crowe i Jackson do wymiany (niestety), ale młodsza część obsady była naprawdę niezła. Helena nawet nie musiała nic mówić, sam jej widok mnie cieszył, Sacha też dawał radę. No, ale cały film jest śpiewany i prawie nie mają kwestii mówionych - mnie o cieszy, ale jeśli ktoś takiego gatunku nie lubi, to radzę nie sięgać
aż tak?! to ja nigdy tego nie obejrze chyba
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 12:10   #4246
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
co by było jakbyś się dowiedziała dopiero na seansie w kinie
Wyszłabym? Nie, no, pewnie nie, bo jam prawdziwa Poznanianka - zapłaciłam za bilet, to wysiedzę swoje.

A tak poważnie zupełnie, to mogłoby mi się może i spodobać, bo jednak naprawdę mam sentyment do historii stanowiącej fabułę. Acz wolałabym wersję niemusicalową, to pewne.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 12:10   #4247
Kurenai
Raczkowanie
 
Avatar Kurenai
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 179
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
aż tak?! to ja nigdy tego nie obejrze chyba
Jeśli widziałaś np. Upiora w Operze, to tam też mieli tylko kilka kwestii mówionych (albo nawet nie mieli żadnej). Tu to wygląda identycznie
Kurenai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 12:19   #4248
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
ja na początku myslałam, że to bedzie zwykły film potem przypadkiem przeczytałąm na filmwebie, że to też musical, a na koniec byłam w kinie na czymś i widziałam zapowiedź przed seansem co mnie ostatecznie zniechęciło jedyny musicalowy film który mi się spodobał to było "Nine" - piosnki były całkiem niezłe, nie było ich za dużo no i było na co popatrzeć ale jak to przy musicalach, w filmach gubi się fabuła, jest jakas porozrywana i niespójna - oczywiście nie wiem jak jest w "Nędznikach"
fabuła jest konsekwentna więc z tym nie ma problemu.
Mnie z musicali podobał się jeszcze "Sweeney Todd" z Johnnym Deppem i Heleną Bonham Carter
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 12:28   #4249
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez pinkswan Pokaż wiadomość
fabuła jest konsekwentna więc z tym nie ma problemu.
Mnie z musicali podobał się jeszcze "Sweeney Todd" z Johnnym Deppem i Heleną Bonham Carter
w "Nine" było kiepsko z fabułą, ciężko było czasem zrozumieć o co chodzi, a nic nie wytłumaczyli bo ciągle śpiewali
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-29, 12:41   #4250
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Mnie trochę zdziwiło, że ktoś mógł w ogóle nie wiedzieć, że to musical Ale to może dlatego, że w ubiegłym roku byłam na "Les Miserables" w Romie i teraz mi się wyjątkowo musicalowo kojarzy: zdziwiłabym się, gdyby to nie był musical
Mnie też zdziwiło, że ktoś mógł nie wiedzieć, że to musical grany zresztą na deskach teatralnych od ok. 30 lat.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 12:43   #4251
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

ja też wiedziałabym od razu, że musical Ale ogólnie rzecz biorąc też nie przepadam za musicalami
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 12:48   #4252
Kurenai
Raczkowanie
 
Avatar Kurenai
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 179
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
w "Nine" było kiepsko z fabułą, ciężko było czasem zrozumieć o co chodzi, a nic nie wytłumaczyli bo ciągle śpiewali
Nine miał taki problem, że miał za dobrą obsadę. Same znane gwiazdy i chcieli przyciągnąć ludzi nazwiskami. W takich wypadkach są tylko dwa wyjścia, albo film będzie arcydziełem, albo chłamem. Wyszło to drugie. Muzycznie słabo, wizualnie słabo, fabuła niewarta opisywania (chociaż dla mnie wszystko było dość jasne :P), ale o ile się orientuję Nine było (jest?) wystawiane na Broadwayu, dla porównania chętnie bym obejrzała tę wersję.

Ja z musicali kocham Sweeney Todda, Rocky Horror Picture Show, Chicago, Hair, Across the Universe, Upiór w Operze (i jego teatralną wersję na, bodajże, 10-tą rocznicę), Kabaret. Dużo jest fajnych tytułów, ale jednak ten gatunek trzeba lubić
Kurenai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 12:58   #4253
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
Mnie też zdziwiło, że ktoś mógł nie wiedzieć, że to musical grany zresztą na deskach teatralnych od ok. 30 lat.
ale nie jest to tylko musical grany w teatrze przecież początek ma w powieści, a ta raczej nie składa się z piosenek sądzę, że mało osób myslało o tym jako o musicalu przeniesionym na ekran, a raczej o ekranizacji powieści.

Zeszłej nocy (3/10) - nie dla mnie takie pitolenie obie aktorki odtwarzające dwie głowne role - do odstrzału, nie lubie ich ogólnie a w tym filmie to już w ogole nie mogłam patrzeć. Poza tym cały film te irytujące podchody Męczyłam się niemiłosiernie. Jakoś ostatnio nie trawie filmów nawiązujących do zdrady.

Edytowane przez evvelinek
Czas edycji: 2013-01-29 o 13:11
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 13:10   #4254
Kurenai
Raczkowanie
 
Avatar Kurenai
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 179
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
ale nie jest to tylko musical grany w teatrze przecież początek ma w powieści, a ta raczej nie składa się z piosenek sądzę, że mało osób myslało o tym jako o musicalu przeniesionym na ekran, a raczej o ekranizacji powieści.
Dziwne, jakby Hugo pisał piosenkami. Musiałby wydać tomik z wierszami , a nie powieść :P Jego Katedra... też została przerobiona na musical. Les Miserables to nie tyle ekranizacja powieści, co musicalu. Poza tym, po samym tytule można się było domyślić, że to taki gatunek. Les Miserables nie tłumaczą na inne języki, a przy 'normalnym' filmie spokojnie mogliby go nazwać po prostu 'Nędznicy'. Nawet po trailerze było widać, że to musical. Skąd by się tam wzięły "On my own", "I Dreamed a Dream" i inne.
Kurenai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 13:21   #4255
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kurenai Pokaż wiadomość
Dziwne, jakby Hugo pisał piosenkami. Musiałby wydać tomik z wierszami , a nie powieść :P Jego Katedra... też została przerobiona na musical. Les Miserables to nie tyle ekranizacja powieści, co musicalu. Poza tym, po samym tytule można się było domyślić, że to taki gatunek. Les Miserables nie tłumaczą na inne języki, a przy 'normalnym' filmie spokojnie mogliby go nazwać po prostu 'Nędznicy'. Nawet po trailerze było widać, że to musical. Skąd by się tam wzięły "On my own", "I Dreamed a Dream" i inne.
no tak, tylko jak człowiek rzuci okiem, że bedzie taki film i leci dalej bo sie nazbyt tym nie interesuje to nie przyjdzie do niego taka rozkmina
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 15:16   #4256
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kurenai Pokaż wiadomość
Nine miał taki problem, że miał za dobrą obsadę. Same znane gwiazdy i chcieli przyciągnąć ludzi nazwiskami. W takich wypadkach są tylko dwa wyjścia, albo film będzie arcydziełem, albo chłamem. Wyszło to drugie. Muzycznie słabo, wizualnie słabo, fabuła niewarta opisywania (chociaż dla mnie wszystko było dość jasne :P), ale o ile się orientuję Nine było (jest?) wystawiane na Broadwayu, dla porównania chętnie bym obejrzała tę wersję.

Ja z musicali kocham Sweeney Todda, Rocky Horror Picture Show, Chicago, Hair, Across the Universe, Upiór w Operze (i jego teatralną wersję na, bodajże, 10-tą rocznicę), Kabaret. Dużo jest fajnych tytułów, ale jednak ten gatunek trzeba lubić
Mam identyczne zdanie co do "Nine" I kocham wszystkie wymienione przez Ciebie musicale, może tylko "Kabaret" nie zdobył mojego serca. Ale ogólnie musicale uwielbiam

Cytat:
Napisane przez Kurenai Pokaż wiadomość
Les Miserables to nie tyle ekranizacja powieści, co musicalu. Poza tym, po samym tytule można się było domyślić, że to taki gatunek. Les Miserables nie tłumaczą na inne języki, a przy 'normalnym' filmie spokojnie mogliby go nazwać po prostu 'Nędznicy'.
Dokładnie Sam tytuł wyraźnie wskazywał, że to ekranizacja właśnie musicalu.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 15:20   #4257
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Mam identyczne zdanie co do "Nine" I kocham wszystkie wymienione przez Ciebie musicale, może tylko "Kabaret" nie zdobył mojego serca. Ale ogólnie musicale uwielbiam



Dokładnie Sam tytuł wyraźnie wskazywał, że to ekranizacja właśnie musicalu.
jakby zrobili sonde wsród ludzi to 98% powiedziałąby, że to ekranizacja powieści
dziwi mnie wasze zdziwnienie, że nie wszyscy z miejsca byli świadomi że to musical
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 15:24   #4258
Kurenai
Raczkowanie
 
Avatar Kurenai
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 179
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Mam identyczne zdanie co do "Nine" I kocham wszystkie wymienione przez Ciebie musicale, może tylko "Kabaret" nie zdobył mojego serca. Ale ogólnie musicale uwielbiam
Mi Kabaret się spodobał dopiero za drugim razem. Jakoś się przemogłam do ponownego obejrzenia i opłaciło się
Kurenai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 17:36   #4259
iixi
Zakorzenienie
 
Avatar iixi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12 293
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Ja oglądałam wczoraj Przed Świtem. Część 2 i jakoś mnie nie dziwi dlaczego ten film dostał tyle nominacji do Złotych Malin.. W pełni zasługuje. Tak samo jak Edward i Bella bo na ich krzywe twarze to już patrzeć nie szło.. Dobrze , że to już ostatnia część.. I swoją drogą wg mnie zdecydowanie najgorsza ze wszystkich. 4/10
__________________
„Kiedy masz jeden z tych dni, w czasie których czujesz się, jakbyś miał jakiś ciężar na barkach….
zacznij robić przysiady!”

BLOG

iixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 17:42   #4260
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Widziałam "Zero Dark Thirty" - nie będę pisać o filmie, który całkowicie mi się nie podobał, okropna amerykańska propaganda i lizanie się po oraz pokazanie całemu światu swojej wielkości
Ale nie rozumiem w ogóle dyskusji, czy Oscara powinna dostać Lawrence czy Chastain Riva zagrała od obu o niebo lepiej (z filmów nominowanych nie widziałam tylko Naomi Watts), chociaż moim zdaniem (tutaj następuje mało popularna opinia ) Jennifer zaprezentowała się lepiej niż Jessica
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:32.