Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-03, 23:29   #4231
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

[1=b8ae395ad20fac79699d786 016c1d68a9b01f66e_62eafdf 253efe;16929531]Myślicie że coś poprawiają w konstrukcji ?? Czy raz zrobili i lecą już cały czas na tym samym ?[/QUOTE]
myślę, że nic nie zmieniali. a co? coś z nimi nie tak?

Cytat:
Napisane przez numb05 Pokaż wiadomość
aaah!!! nie wiem jak to możliwe, ale obeszłam CAŁE moje miasto WSZYSTKIE sklepy z bielizną i NIC - w połowie zostałam jeszcze wyśmiana że rozmiar 60 to chyba dziecięcy () albo były same d i wyżej. nie spodziewałam się, że nawet tutaj wizaż okaże się RZĄDZIĆ. nie wiem jak to możliwe, że omijałam sklep w tak widocznym miejscu - a tu proszę, całkiem przypadkiem adres ... na wizażu, oczywiście. idę w poniedziałek szukać, a niech tylko nie będzie. wizaż rząąąądzi.
a jakiego rozmiaru szukasz? 60D to przecież bardzo mały rozmiar, ma miseczkę jak 70A.

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
A ma któras tak jak ja? Że po kupnie effuniaka nagle brytyjczyki zrobiły się be i jakieś takie niepasujące, nawet te kiedyś ulubione? Dopiero teraz widzę, jak one spłaszczają, jakie są zabudowane, jakie mają beznadziejne fiszbiny -szerokie, kłujące i wbijające się w mostek. Bo na lobby właśnie tak sobie dyskutuję, że effuniak nam w głowach poprzewracał. Ja w każdym razie już brytola chyba nie kupię, choćby najpiękniejszego. Tym bardziej, że po 2 latach od uświadomienia doszłam do tego(eureka!), że balkoniki to krój zdecydowanie nie dla mnie, że panache zdecydowanie nie dla mnie, że freya za droga i za brzydka, a z mniej popularnych firm jak na razie nic nie dopasowałam. I stan biustu mi się od effuniaka poprawił, a noszę go ledwo ze 2 miesiące. Cuda panie.
ja mam zupełnie inne wrażenia. dla mnie effuniak ma za wysokie boczki, za któtkie ramiączka(!), za ciasny obwód, niewymiarowe miseczki - jedna za duża, druga mała, fiszbiny też się wbijają, (podobno) kurczą się w praniu, kiepskie materiały. takie mam spostrzeżenia po przymiarkach, może po dłuższym użytkowaniu bym zmieniła zdanie. ja tam wolę brytyjczyki


Cytat:
Napisane przez Yaollinka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Czy mogłybyście mi coś poradzić? Zamówiłam swój pierwszy dobrze dobrany biustonosz w milenie, doszedł dzisiaj, tylko zupełnie inny model niż zamawiałam. Czy orientujecie się jak wygląda u nich reklamacja?
powinno być wszystko napisane na stronie. możesz też wysłać maila, ale nie zawsze odpisują.
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 07:31   #4232
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
myślę, że nic nie zmieniali. a co? coś z nimi nie tak?
Przede wszystkim mogliby zmienić trochę krój miski
Bo na mniejszym biuście (lżejszym) dół po lini prostej idzie do góry a potem robi na górze zaokrąglenie :P Wygląda to jak rożej trochę ...

no i pierdułki typu ciensze ramiączka, szersze gumy w obwodzie, i ta nieszczęsna koronka w thrill me

Ale i tak go lubie

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
ja mam zupełnie inne wrażenia. dla mnie effuniak ma za wysokie boczki, za któtkie ramiączka(!), za ciasny obwód, niewymiarowe miseczki - jedna za duża, druga mała, fiszbiny też się wbijają, (podobno) kurczą się w praniu, kiepskie materiały. takie mam spostrzeżenia po przymiarkach, może po dłuższym użytkowaniu bym zmieniła zdanie. ja tam wolę brytyjczyki
Heh ja o ile starsze lubię effuniaki pomimo że cudów z biustem nie robią i dekoltem to nowe jakoś niezbyt mi podchodzą ;/ mam jednego i żałuję , jedynie ratuje go fajny dół ...
Czekam na te gupie halfy ale i tak pewnie mi nie podpasują fiszbiny
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 08:35   #4233
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

simeri, a ja od początku mam zastrzeżenie do zbyt niskich boczków- to jedyne, co mi trochę przeszkadza. Brytyjczyki mają je znacznie wyższe, a ja dużego rozmiaru u nich nie nosiłam (65FF-G). Z jakością to zobaczymy jak będzie- na razie mam go krótko i wygląda ciągle jak nówka, a noszę codziennie od rana do nocy i prawie codziennie piorę, bo chodzę tylko w nim. Wczoraj chciałam dać bidulkowi odpocząć, przymierzyłam wszystkie staniki, które mam, nie tylko brytyjczyki, ale też avocado i wróciłam potulnie do effuniaka. Teraz czekam na pas do pończoch do czarnego plisowanego i kupię sobie cały komplet, choć nie wiem, czy się w 70-tkę zapnę, bo czarne to podobno mega ściśliwce...
Wiadomo, nie każdemu będą pasować, ale ja się cieszę, że wreszcie mam swój ideał
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 09:51   #4234
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

velika, chyba nie mówimy o tym samym staniku żartuję, ale w takim razie effuniaki mają kolejny minus - małe rozmiary mają za wysokie boczki a duże za niskie, może wszystkie mają jednakowe? naprawdę effuniak miał najwyższe boczki ze wszystkich moich staników.
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 12:01   #4235
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

[1=b8ae395ad20fac79699d786 016c1d68a9b01f66e_62eafdf 253efe;16947861] i ta nieszczęsna koronka w thrill me

[/QUOTE]

Koronka w Thrill Me jest fajna Taka fikuśna, a pod dopasowanymi bluzkami zupełnie jej nie widać No i jest super wygodny, ja się zakochałam w tej nowej, jesiennej wersji wine - cudna tak mi się podoba, że muszę ją mieć wraz ze wszystkimi rodzajami gatek (a będą 3 - oprócz stringów i szortów będą też takie wyższe majtaski a la modelujące )
__________________

*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 15:44   #4236
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez *kasieńka* Pokaż wiadomość
Koronka w Thrill Me jest fajna Taka fikuśna, a pod dopasowanymi bluzkami zupełnie jej nie widać No i jest super wygodny, ja się zakochałam w tej nowej, jesiennej wersji wine - cudna tak mi się podoba, że muszę ją mieć wraz ze wszystkimi rodzajami gatek (a będą 3 - oprócz stringów i szortów będą też takie wyższe majtaski a la modelujące )
Ja nie lubie jak mi coś "deformuje" biust , a pod gładką bluzką bez dekoltu lekko luźniejszą tak to wygląda Ale w jesiennej kolekcji bardziej mi się tease me podobają :P Chociaz ogólnie te żywe kolory świetne
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 11:41   #4237
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cześć dziewczyny, nie chcialaby ktoras wymienic sie na komplecik ruby pink? mam nowiutki z metkami czarny komplet fif 28 dd + stringi rozm 10 (s).
Najchętniej wzięłabym inny czarny w rozmiarze 30 E.

Na codzień noszę 65/30 E i wg obliczeń biustonosz z tego kompletu powinien być dobry (i dziewczyny z takim romiarem myślę, że mogłyby być zainteresowane) - i fakt, obwód się zgadza, miska niby też, ale niestety mój biust chyba nie jest kompatyblny z żadnymi balkonetkami :/

Jak nie znajdę kogoś na wymianę, to nie pozostanie mi nic innego jak wystawić na allegro, ale a nuż ma któraś jakiś podobnie nietrafiony komplet ;]
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-05, 12:37   #4238
greenaurie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 966
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Spróbuj napisać na balkonetce, tam na forum jest specjalny dział "bra swap" więc myślę, że znalazłoby się wiecej chętnych
Jadnakowoż miałam nadzieję, że zobaczę "wymienię czarna fifi 30ff"
__________________

"Żaden dzień nie jest podobny do drugiego, każde jutro kryje w sobie cud, magiczną chwilę, która burzy stare światy i tworzy nowe gwiazdy."
greenaurie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 15:01   #4239
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Złamanie zakazu sprzedaży / kupna
__________________
RAZEM

Edytowane przez Jelonek
Czas edycji: 2010-02-06 o 13:08
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 13:01   #4240
mała.mała
Raczkowanie
 
Avatar mała.mała
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: świat, w którym się zaplątałam
Wiadomości: 216
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Ja mam w biuście 94 mierzone bardzo luźno, a pod biustem 74 cm mierzone najciaśniej, jak to tylko możliwe (bez ściskania 78 cm). Noszę od jakiegoś czasu 70 DD lub 70E. Niestety od kilku lat mam buły i kompletnie nie wiem, co z nimi zrobić, bo od większego stanika jeszcze nie zniknęły. No i narzekam również na szeroki rozstaw. Nie mogę dobrać nic, co by zbierało piersi ładnie do środka. Macie może jakieś rady dla mnie?

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

P.S.: Buły podpachowe.
__________________
@^&#!@)$(@!*~_
mała.mała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 13:25   #4241
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez mała.mała Pokaż wiadomość
Ja mam w biuście 94 mierzone bardzo luźno, a pod biustem 74 cm mierzone najciaśniej, jak to tylko możliwe (bez ściskania 78 cm). Noszę od jakiegoś czasu 70 DD lub 70E. Niestety od kilku lat mam buły i kompletnie nie wiem, co z nimi zrobić, bo od większego stanika jeszcze nie zniknęły. No i narzekam również na szeroki rozstaw. Nie mogę dobrać nic, co by zbierało piersi ładnie do środka. Macie może jakieś rady dla mnie?

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

P.S.: Buły podpachowe.
od wygarniania buły podpachowe znikają oto dowód:
http://www.balkonetka.pl/katalog/bra...cleo-george-47
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-06, 13:27   #4242
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez mała.mała Pokaż wiadomość
Ja mam w biuście 94 mierzone bardzo luźno, a pod biustem 74 cm mierzone najciaśniej, jak to tylko możliwe (bez ściskania 78 cm). Noszę od jakiegoś czasu 70 DD lub 70E. Niestety od kilku lat mam buły i kompletnie nie wiem, co z nimi zrobić, bo od większego stanika jeszcze nie zniknęły. No i narzekam również na szeroki rozstaw. Nie mogę dobrać nic, co by zbierało piersi ładnie do środka. Macie może jakieś rady dla mnie?

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

P.S.: Buły podpachowe.
Masz buły, bo nosisz za małe miseczki... i biust z racji tego, że nie ma się gdzie mieścić to wychodzi pachami, plecami i wszędzie gdzie może... Poza tym przy zakładaniu staniki, trzeba to ciałko wygarniać. Wg mnie powinnaś celować w rozmiar 30FF z anglików. To 70DD lub 70E które nosisz to wg jakiej rozmiarówki piszesz??

Ja mając rozmiar 71 pod i 91 w biuście noszę 30F, a mam biust mniejszy od Twojego, ale nic mi pod pachami nie wyłazi. Spróbuj wygarniać i większą miskę.
__________________
NELSON-X

Edytowane przez Astro
Czas edycji: 2010-02-06 o 13:29
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 14:02   #4243
Gryzeldaa
Raczkowanie
 
Avatar Gryzeldaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 427
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Dziewczyny, czy CK princess to model duzomiseczkowy?
Gryzeldaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 14:26   #4244
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Masz buły, bo nosisz za małe miseczki... i biust z racji tego, że nie ma się gdzie mieścić to wychodzi pachami, plecami i wszędzie gdzie może... Poza tym przy zakładaniu staniki, trzeba to ciałko wygarniać. Wg mnie powinnaś celować w rozmiar 30FF z anglików. To 70DD lub 70E które nosisz to wg jakiej rozmiarówki piszesz??

Ja mając rozmiar 71 pod i 91 w biuście noszę 30F, a mam biust mniejszy od Twojego, ale nic mi pod pachami nie wyłazi. Spróbuj wygarniać i większą miskę.
przy 74 bardzo ciasno mierzonym żadne 30 chyba że chcesz dziewczynę udusić ale rzeczywiście z wymiarów wynika 32E i 70F/G. jeśli nosisz za małą miseczkę to nic dziwnego, że buły nie zniknęły. polecam też instrukcję Jak założyć stanik


Gryzeldaa, na pewno nie jest małomiseczkowa.
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 14:32   #4245
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
przy 74 bardzo ciasno mierzonym żadne 30 chyba że chcesz dziewczynę udusić ale rzeczywiście z wymiarów wynika 32E i 70F/G. jeśli nosisz za małą miseczkę to nic dziwnego, że buły nie zniknęły. polecam też instrukcję Jak założyć stanik


Gryzeldaa, na pewno nie jest małomiseczkowa.
Tak wychodzi z kalkulatora mariski, poza tym obwód zależy też od preferencji... Mi np. 65 mając 71 cm jakoś po jakimś czasie zaczynają podjeżdzać, natomiast mam 28G Tease Me które leży idealnie i lepiej się w nim czuję niż w niejednej 65-tce. Wiadome, że musi zmierzyć. W każdym bądź razie wygarnianie przy za małej misce nic jej nie da.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 14:53   #4246
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Tak wychodzi z kalkulatora mariski, poza tym obwód zależy też od preferencji... Mi np. 65 mając 71 cm jakoś po jakimś czasie zaczynają podjeżdzać, natomiast mam 28G Tease Me które leży idealnie i lepiej się w nim czuję niż w niejednej 65-tce. Wiadome, że musi zmierzyć. W każdym bądź razie wygarnianie przy za małej misce nic jej nie da.
a gdyby podała że ma 76 (uśrednione 74 i 78) to też byś radziła 30tkę? lepiej zaczynać od rozmiarów które mają większą szansę pasować.


a może ciasno mierzone masz mniej niż 71cm jeśli 65tki Ci podjeżdżają

Edytowane przez simeri
Czas edycji: 2010-02-06 o 14:56
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 16:09   #4247
melanie1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Hej! Trafiłam tu przez przypadek, ale widzę, że chyba możecie mi pomóc.
Mam bardzo mały biuścik
Otóż: 66cm pod biustem i 73cm w biuście. Wychodzi mi, że powinnam nosić 28A bądź 60A. Na każdym kalkulatorze inaczej. Zawsze nosiłam większe staniki, gdyż w moim mieście nie ma możliwości kupienia biustonosza w obwodzie60cm :/
Gdzie mogę więc kupić biustonosze w takim rozmiarze?
Mogłybyście podrzucić mi parę linków ze zdjęciami?
Byłabym baaardzo wdzięczna
melanie1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 16:21   #4248
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez melanie1 Pokaż wiadomość
Hej! Trafiłam tu przez przypadek, ale widzę, że chyba możecie mi pomóc.
Mam bardzo mały biuścik
Otóż: 66cm pod biustem i 73cm w biuście. Wychodzi mi, że powinnam nosić 28A bądź 60A. Na każdym kalkulatorze inaczej. Zawsze nosiłam większe staniki, gdyż w moim mieście nie ma możliwości kupienia biustonosza w obwodzie60cm :/
Gdzie mogę więc kupić biustonosze w takim rozmiarze?
Mogłybyście podrzucić mi parę linków ze zdjęciami?
Byłabym baaardzo wdzięczna
mierzyłaś się pod biustem bardzo bardzo ciasno i na wYdechu? a w biuście luźno z miarką poziomo w całym obwodzie? zmierz się jeszcze w biuście w pochyleniu czyli w tzw zwisie.

przy małym biuście możesz poszukać też ścisłych 65tke, np z brytyjskiej La senzy, albo polskiej Mileny.

zobacz też tutaj
http://www.balkonetka.pl/katalog/size/28c
http://www.balkonetka.pl/katalog/size/30b
http://www.balkonetka.pl/katalog/size/60b
http://www.balkonetka.pl/katalog/size/60c

edit:
wg tabelki na 73cm w biuście jest 60B, 60A będzie na bank za małe, możesz też spróbować 60C i 65A/B. rozmiar z tabelki jest tylko orientacyjny i najlepiej zmierzyć okoliczne rozmiary też

Edytowane przez simeri
Czas edycji: 2010-02-06 o 16:29
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 17:43   #4249
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
może poprostu jakiś model dużomiseczkowy mierzyłaś?
co dokładnie?

ja mam b. podobne wymiary do Twoich - 73/87 i noszę brytyjski 65dd, czasem 65e (zależy od modelu). Ale też nie ma co porównywać, bo dużo zależy od typu piersi, ich ułożenia itd. Skoro te rozmiary wydawały Ci się za duże, to mierzyłaś coś mniejszego?

jeśli byś mogła, to byłabym bardzo wdzięczna
Przepraszam, że dopieor teraz piszę ale gdzieś zapodział mi się centymetr krawiecki i nie miałam czym go zmierzyć. W spoczynku ma 60cm
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-06, 20:38   #4250
NiusiaZywiec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: żywieckie okolice < południowa kobietka:D >
Wiadomości: 66
GG do NiusiaZywiec
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Witam. Czy jeśli z typowych rozmiarów (polskic, nie bardzo rozciągliwych, ani też nie ściśliwców) pasuje mi rozmiar 70F to jeśli zmniejszę obwód do 65( chcę spróbować bo mam trochę ciałka...) to wtedy lepiej szukać ( w necie będę musieć ) z polskich 65G czy 65H ? A jeśli chodzi o angielską rozmiarówkę to jeszcze nie próbowałam Pozdrawiam
__________________
"Bez talentu, za pieniądze trudno jest opisać drobną muszkę, ale łatwo opluć prawdę."

www.pajacyk.pl --> klikać w brzusio pajacyka
NiusiaZywiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 22:07   #4251
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Czy Madison Masquarade i Masquarade Antoinette to małomiseczkowce? Nigdy nie kupowałam brytyjczyków, z polskich staników noszę 75E i nie wiem, czy z brytyjskich celować w 75E czy 75DD. Wg tabelki DD wypada za małe, a E może być ciut za duże
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 22:26   #4252
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Przepraszam, że dopieor teraz piszę ale gdzieś zapodział mi się centymetr krawiecki i nie miałam czym go zmierzyć. W spoczynku ma 60cm
Dzięki za zmierzenie, ale kupiłam już wcześniej tego Tease Me w rozmiarze 60E (normalnie jak już pisałam 65dd czyli kupiłam po przeliczeniu miseczkę mniejszą o rozmiar, obwód siłą rzeczy mniejszy niż zazwyczaj noszę, bo jak już wiemy nie produkują tak żeby było dobrze, więc trzeba sobie radzić - przedłużka konieczna )

No i klops. Okazał się nieco za mały, więc myślę że moja typowa miseczka byłaby dobra. Teraz będę celować w rozmiar większy. Mam nadzieję, że teraz będzie lepiej, bo tak mi się spodobał, że nie odpuszczę szybko
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 22:29   #4253
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
Dzięki za zmierzenie, ale kupiłam już wcześniej tego Tease Me w rozmiarze 60E (normalnie jak już pisałam 65dd czyli kupiłam po przeliczeniu miseczkę mniejszą o rozmiar, obwód siłą rzeczy mniejszy niż zazwyczaj noszę, bo jak już wiemy nie produkują tak żeby było dobrze, więc trzeba sobie radzić - przedłużka konieczna )

No i klops. Okazał się nieco za mały, więc myślę że moja typowa miseczka byłaby dobra. Teraz będę celować w rozmiar większy. Mam nadzieję, że teraz będzie lepiej, bo tak mi się spodobał, że nie odpuszczę szybko
Za mały? Popatrz a zastanawiałyśmy się, czy on za duży nie bedzie... Powodzenia w polowaniu!
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 22:47   #4254
freyah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 165
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Gryzeldaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy CK princess to model duzomiseczkowy?
Moim zdaniem tak: normalnie noszę ok. 28dd a w princess mam jeszcze luzy w miseczkach.
freyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 22:51   #4255
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Czy Madison Masquarade i Masquarade Antoinette to małomiseczkowce? Nigdy nie kupowałam brytyjczyków, z polskich staników noszę 75E i nie wiem, czy z brytyjskich celować w 75E czy 75DD. Wg tabelki DD wypada za małe, a E może być ciut za duże
polskie 75E praktycznie równa się brytyjskiemu 34DD (róznica 0,5 cm w biuście)
wg mnie wymienione staniki mają normalne, standardowe miski
jeśli ten polski rozmiar masz dobrze dobrany to bierz 34DD
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 23:13   #4256
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;17012990]polskie 75E praktycznie równa się brytyjskiemu 34DD (róznica 0,5 cm w biuście)
wg mnie wymienione staniki mają normalne, standardowe miski
jeśli ten polski rozmiar masz dobrze dobrany to bierz 34DD[/QUOTE]

Raczej dobrze, bo polskie 75F jest przyduże. Zaryzykuję chyba z tymi stanikami, bo są takie piękne - jedne z niewielu brytyjskich, które mi się podobają
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 00:37   #4257
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

dostałam maila z info :
SERDECZNIE ZAPRASZAMY
13 LUTEGO 2010
DO SKLEPU STACJONARNEGO DOPASOWANA W WARSZAWIE
NA SPOTKANIE ZE ZNANĄ PROJEKTANTKĄ I PRODUCENTKĄ BIELIZNY
EWĄ MICHALAK

NA MIEJSCU BĘDZIE MOŻNA DOBRAĆ POD OKIEM PANI EWY I ZAKUPIĆ NAJNOWSZE MODELE
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 07:30   #4258
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

wracam ze spuszczoną głową .. bo nie było mnie tu kawał czasu i lenistwo zazwyczaj prowadziło do zwykłego sklepu i kupowałam co wpadło w ręce
schudło mi się i od razu jest różnica w biuście
pod biustem jest 76-77
w biuście 94-95
zwis 98-99

na kalkulatorze pokazuje mi 70F
co o tym sądzicie?
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 08:00   #4259
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

dobrze, że trafiłam na ten wątek. Teraz sobie tylko subskrybuję, a jak będę miała więcej czasu to opiszę swój przypadek i się włączę
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 08:46   #4260
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. III

A ja od pewnego czasu mam kilka modeli z mileny, i tak sobie je noszę, i choć mam wątpliwości co do rozmiarów jeszcze... to o wiele lepiej się je nosi niż zwykłe staniki - w ogóle nie czuję, że mam coś na sobie, a i wygodniejsze są. No i jakieś większe te moje piersi się zrobiły nagle
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:54.