Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-04, 19:48   #4261
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

powiem jakie maseczki mam,ale duzo tego nie ma ;P

ostatki maseczki z zieloną glinką nuno ziaja,taka z różową zakrętką
i teraz poszukałam i znalazłam z Oriflame "nawilżająca maseczka ogórkowo aloesowa"
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 20:02   #4262
Funiak
Rozeznanie
 
Avatar Funiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez cherry l Pokaż wiadomość
powiem jakie maseczki mam,ale duzo tego nie ma ;P

ostatki maseczki z zieloną glinką nuno ziaja,taka z różową zakrętką
i teraz poszukałam i znalazłam z Oriflame "nawilżająca maseczka ogórkowo aloesowa"
wydaje mi sie ze ta ogorkowo aloesowa moze byc dobra duzo dziewczyn chwali aloes za dzialanie lagodzace.

ja bym na Twoim miejscu pewnie zrobila sobie dzisiaj ta z zielona glinka a jutro rano maseczke z Oriflame, chociaz tak dzien przed to nie napalalabym sie na jakies wieksze efekty :/
__________________
And see the sun rises all the stars are gone...

50-49-48-47-46,5()-46-45 kg
Funiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 22:00   #4263
Craptastic
Przyczajenie
 
Avatar Craptastic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez Funiak Pokaż wiadomość
Craptastic najlepiej chyba wypadalo by sie przejsc do dermatolog. Z drugiej srtony wiek na ma az tak duzego wplywu, wiadomo, ze w okresie dojrzewania kiedy hormony szaleja moze byc zwiekszony wysyp roznych dziadostw, ale nawet mojej mamie sie zdarzy, ze cos jej wyjdzie, taka juz mamy cere

dziewczyny co tak cicho? chyba nie siedzicie przed lustrami i nie wyciskacie? juz mi sie tu meldowac
Funiak, dzięki za poradę, byłam u dermatologa, stwierdził "trądzik stresogenny" i dał skinoren. Chyba powinnam spróbować kogoś innego? Jak myślicie? Kaguya, jem jak zwykle, może troszkę mniej regularnie ale niczego czego normalnie bym nie jadła. Też najpierw myślałam, że to od odżywiania. Kurde nie myślałam, że jeszcze mi przyjdzie na stare lata z trądzikiem się zmagać... :/
Craptastic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 22:49   #4264
madzia38
Raczkowanie
 
Avatar madzia38
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 270
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Ajjjajaj . Szkoda Cherryl,że nie weszłam tu wczoraj. Znam trochę sposobów na domowe maseczki, pamietam jak kiedyś powyciskałam tak,ze masakra, aż żal było z domu wychodzić,a trzeba było. Zrobiłam chyba wszystko,co było w mojej mocy,na następny dzień wyglądałam niebo lepiej,choć nie tak,jakbym chciała.

A ja dalej nie wyciskam Melduje się Funiak, że wszystko ok ;]
__________________

And if You die
I wanna die with You



madzia38 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 22:55   #4265
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez madzia38 Pokaż wiadomość
Ajjjajaj . Szkoda Cherryl,że nie weszłam tu wczoraj. Znam trochę sposobów na domowe maseczki, pamietam jak kiedyś powyciskałam tak,ze masakra, aż żal było z domu wychodzić,a trzeba było. Zrobiłam chyba wszystko,co było w mojej mocy,na następny dzień wyglądałam niebo lepiej,choć nie tak,jakbym chciała.

A ja dalej nie wyciskam Melduje się Funiak, że wszystko ok ;]
ech no szkoda mam nadzieje,że fluid od kol choć minimalnie to zamaskuje..
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 07:06   #4266
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

wrrrr u mnie jakaś gula sie pojawia po lewej stronie brody, ale nic nie wiem, nie wyciskam
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 08:30   #4267
Funiak
Rozeznanie
 
Avatar Funiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

kaguya mi wczoraj tez cos zaczelo rosnac w tym samym miejscu ale dzisiaj jak sprawdzalam to juz mniejsze to cos i nie boli mysle ze to zasluga tego rossmanowskiego zelu punktowego, u mnie zawsze on dzialal

u mnie zmienilo sie tylko tyle jak narazie, ze nie szukam nowych wagrow, jedynie jak przyuwaze jakiegos skurczybyka na brodzie to go zlapie ale po takich wielkich to nawet slad nie zostaje jak posmaruje go potem czyms
__________________
And see the sun rises all the stars are gone...

50-49-48-47-46,5()-46-45 kg
Funiak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-05, 08:41   #4268
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ja wągrów pozbywam się za pomocą maseczki Synergen i Benzacne
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 10:11   #4269
madzia38
Raczkowanie
 
Avatar madzia38
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 270
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Kurczę,wycisnęłam takie coś,ale tak malutko,ze chyba nawet ślad nie zostanie... mam wyrzuty sumienia,ale nie tak wielkie,bo wiem,ze to i tak postęp jest.Normalnie powyciskałabym calutką twarz,każdego małego skurczybyka,a nie zrobiłam tego Wiec to już i tak jest postęp,naprawdę ;] Siedzę z maseczką z zielonej glinki teraz.Mmm jak ja ja uwielbiam
__________________

And if You die
I wanna die with You



madzia38 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 10:22   #4270
ewzz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 51
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

No właśnie Madzia, co robic jak się już zrobi masakre??? Jakie są te Twoje sposoby na szybka poprawę???

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Chciałam jeszcze dodać, ze po tygodniu NIEWYCISKANIA dziś zrobiłam sobie taką małą masakrę(ale durna jestem)... a bylo juz tak dobrze, eh mam nadzieje, że sie zaraz nie rozprzestrzeni i nie zrobia mi sie podkórne bulwy. Umylam twarz szarym mydlem, przetarłam afronisem(w ramach dezynfekcji) posmaraowalam twarz kermem nawilżajaco-matującym AA a punktowo na rany powstale w wyniku masakry nalozylam tormentiol... moze do jutra bedzie lepiej

Edytowane przez ewzz
Czas edycji: 2010-02-05 o 10:23
ewzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 10:28   #4271
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

zazdroszcze wam, że możecie używać glinki i takich maseczek, u mnie mimo tłustej skóry od razu występuje ściągniecie i przesuszenie <mam odwodnioną cerę>
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-05, 10:52   #4272
madzia38
Raczkowanie
 
Avatar madzia38
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 270
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Nie wiem,czy spamiętałam wszystko,ale postaram się wypisać wszystkie moje sposoby.Oczywiście,robie wszystko w jednym dniu,może i ktoś mnie za to zjedzie,może się nie powinno tak robić,ale mi to pomaga,więc praktykuję takowy rytuał
Myłam twarz normalnym żelem, później mydłem siarkowym. Nakładałam fusy z zielonej herbaty na ok 15 minut,bo podobno wyciąga toksyny czy coś takiego,robiłam później zazwyczaj maseczkę drożdżową (ok 1/3 kostki drożdży + ok pół małej łyżeczki mleka) , ale z racji tego,że ostatnio takowych nie mam w domu, to ubijałam białko kurze i nakładałam na twarz w celu oczyszczenia.Nakładałam później cienką warstwę miodu,dla złagodzenia stanów zapalnych,maseczka z jabłek dla ogólnej poprawy stanu skóry (utarte jabłko+miód+żóltko kurze), na koniec nakładałam mleko,a na noc maść cynkową punktowo.

Nie jestem pewna,czy wymieniłam wszystko,co robiłam po takiej masakrze,bo dawno takiego czegoś nie robiłam,kiedyś robiłam gorsze rzeczy z twarzą niż teraz.. Ale nawet jeśli już tak nie jest,no na pewno warto sobie zafundować takie coś dla twarzy ;] Szczególnie,że zazwyczaj wszystkie składniki mam w domu ... Moja skóra była po tym odżywiona,świeższa i te stany zapalne jakoś lepiej wyglądały. Polecam ogólnie ;]
__________________

And if You die
I wanna die with You



madzia38 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 10:53   #4273
Funiak
Rozeznanie
 
Avatar Funiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Kagu~ nie przejmuj sie ja mam podobny problem, policzki mam zawsze suche a za to na brodzie, nosie i czole.. szkoda gadac, ktos chyba kiepsko rozplanowal moja cere na twarzy

Kasia zapomnialam zapytac, a czy jak nakladasz ta maseczke Synergen to tez czujesz na poczatku takie pieczenie? dzisiaj znowu ja nalozylam i znowu o malo co jej nie zmylam po 2 min. bo mialam wrazenie ze moja twarz sie pali doslownie i balam sie ze bede czerwona, jak ja zmyje, ale przemoglam sie i posiedzialam az 10min. no i fakt, troche zaczerwieniona jestem. az nie wiem czy ja dalej stosowac..

Madziu od tego posta bedziesz moja guru maseczek domowej roboty ja umiem tylko ta z drozdzy zrobic
__________________
And see the sun rises all the stars are gone...

50-49-48-47-46,5()-46-45 kg

Edytowane przez Funiak
Czas edycji: 2010-02-05 o 10:57
Funiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 10:58   #4274
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez Funiak Pokaż wiadomość
szkoda gadac, ktos chyba kiepsko rozplanowal moja cere na twarzy
padłam
ale to niesprawiedliwe!!!! mam taki płyn do cery problematycznej <nie jest napisane, ze dla tłustej>, pięknie łagodzi zaczerwienienia, skóra staje się czysta, ale... ściągnięta, więc nakładam krem z tej samej serii... i wtedy jest ok,. ale czy to ma sens?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 11:07   #4275
madzia38
Raczkowanie
 
Avatar madzia38
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 270
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Funiak , haha Tak apropos, znam jeszcze parę ;]
__________________

And if You die
I wanna die with You



madzia38 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 11:37   #4276
ewzz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 51
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Dzieki Madziu... Na noc sprobowalabym tego mleka, duzo pozytywnych opinii slyszalam na jego temat. A wy to mleko to wacikiem nakladacie jak tonik po umyciu twarzy, a pozniej krem???? czy jakos inaczej????
ewzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 11:43   #4277
madzia38
Raczkowanie
 
Avatar madzia38
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 270
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Ewzz ,po umyciu buzi,nakładam mleko wacikiem,czekam aż zaschnie i kładę się spać.Rano je myję i później nakładam kremik ;]
__________________

And if You die
I wanna die with You



madzia38 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 11:44   #4278
Funiak
Rozeznanie
 
Avatar Funiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez ewzz Pokaż wiadomość
Dzieki Madziu... Na noc sprobowalabym tego mleka, duzo pozytywnych opinii slyszalam na jego temat. A wy to mleko to wacikiem nakladacie jak tonik po umyciu twarzy, a pozniej krem???? czy jakos inaczej????
ja nakladalam przez 3 wieczory pod rzad samo mleko i zrezygnowalam z kremow i troche mi sie poprawilo teraz czekam z 1-2tyg i znowu bede nakladac przez ok 3dni. boje sie zeby mnie nie uczulilo czy cos, bo duzo dziewczyn na poczatku bylo zadowolonych a potem pisaly ze jakies kroski im wyskoczyly, wiec ja ostroznie do tego podchodze
__________________
And see the sun rises all the stars are gone...

50-49-48-47-46,5()-46-45 kg
Funiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 11:56   #4279
ewzz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 51
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

dzieki dzieczyny... Ja jeszcze dodam, ze kupilam ostatnio mydlo siarkowe, fakt, ze wysusza, ale pomaga, tylko trzeba kremik jakis nawilzajacy zastosowac... ale nie sadzilam, ze zaplace za nie prawie 10 zl, nie mowie, ze dycha to tak duzo, ale za mydlo... bez przesady. Użyje dziś tego mleka zamiast kremu, napisze jutro jak podzialalo.
ewzz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-05, 15:42   #4280
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

koniec pisania i wyciskania! ja tu chciałam zakladać wątek 'tych które przestały wyciskać' a Was kurna coraz więcej :p
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 16:26   #4281
zawirowana
Zadomowienie
 
Avatar zawirowana
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 365
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Dziewczynki;* ja też nie wyciskam (od 5 dni bodajże)jest znaczna poprawa,ale uwydatnia się inny problem.Blizny po wyciskaniu oraz przebarwienia(plamy) to jest mój najgorszy problem.Nie wiem jak pomóc sobie..różne pomysły w zwalczaniu tego nie pomagają.Czuję,że nikt nie poradzi sobie z tym tak jak kosmetyczka....Zapisałam się do dermatologa,ale czy on może mi pomóc?

Aczkolwiek wiecie co ?cieszę się z tego że uporałam się z wyciskaniem,trzeba w tym wszystkim szukać dobrych stron.;D
__________________
So take a dirty picture for me
zawirowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 16:32   #4282
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

A ja wycisakm nadal...
Wczoraj miałam wągra nad ustami, dokładnie na lini ust i go dociskałam i dziś obudziłam się, to delikatnie wycisłam i wyszedł taki suchy, gruby...
I rodziców namówiłam, abyśmy poszli do dermatologa!
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 16:40   #4283
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
A ja wycisakm nadal...
Wczoraj miałam wągra nad ustami, dokładnie na lini ust i go dociskałam i dziś obudziłam się, to delikatnie wycisłam i wyszedł taki suchy, gruby...
I rodziców namówiłam, abyśmy poszli do dermatologa!
ja miałam dwa razy wągry nad linią ust i wycisnęłam i jak razie ich nie a minęło już około dwóch miesięcy
ja miałam iść do dermatologa ale jak usłuchałam się jaka pani dermatolog w moim mieście jest to podziękowałam, wolę na własną rękę pozbywać się zaskórników
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 16:48   #4284
zawirowana
Zadomowienie
 
Avatar zawirowana
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 365
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
A ja wycisakm nadal...
Wczoraj miałam wągra nad ustami, dokładnie na lini ust i go dociskałam i dziś obudziłam się, to delikatnie wycisłam i wyszedł taki suchy, gruby...
I rodziców namówiłam, abyśmy poszli do dermatologa!
nie wyciskaj,wiem to trudne tego nie zrobić kiedy widzisz jak coś Ci rośnie na buzi a ty z tym nie możesz nic zrobić,bo wydusisz i będzie ślad,a jak tego nie zrobisz to będziesz z tym chodzić,a w końcu za pomocą maści/maseczkę zaleczy Ci się to a może nawet i samo Ci wyjdzie...Gdybym jak byłam 'młodsza' kiedy zaczynało mi się paprać na buzi powstrzymałabym się może teraz mogłam mieć ładną cerę bez przebarwień czy blizn..Ale mimo przestrog 'nie duś,zostaw' myślałam że byłam mądrzejsza od rodziców i to robiłam i teraz mam to co (nie)chciałam.Znajdź sposób żeby temu zaradzić,ja np.jak zmyje puder staram sie nie przyglądać twarzy tak jak bym szukała co na niej się pojawiło 'od rana', czy 'od wczoraj' i pomaga.
Ja tez tak nie od razu przestałam dusić,robiłam 3 podejścia i jak narazie się trzymam.
Tyle dziewczyn daje radę więc Tobie też się do uda.;**
__________________
So take a dirty picture for me
zawirowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 17:19   #4285
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez Funiak Pokaż wiadomość
kaguya mi wczoraj tez cos zaczelo rosnac w tym samym miejscu ale dzisiaj jak sprawdzalam to juz mniejsze to cos i nie boli mysle ze to zasluga tego rossmanowskiego zelu punktowego, u mnie zawsze on dzialal

u mnie zmienilo sie tylko tyle jak narazie, ze nie szukam nowych wagrow, jedynie jak przyuwaze jakiegos skurczybyka na brodzie to go zlapie ale po takich wielkich to nawet slad nie zostaje jak posmaruje go potem czyms
co to za zel? ;>
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 17:40   #4286
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Niewyciskanie jest strasznie trudne :/ Ja jak przychodzę ze szkoły i nigdzie nie zamierzam iść to myję twarz i nakładam punktowo pastę cynkową i wtedy nie muszę patrzeć na pryszcze. Najgorsze jest to, że jak coś mi wyskoczy, to cholernie to widać...Doprowadziłam twarz do dość ładnego stanu, jest jasna i gładka, ale te kilka pryszczy które mam wygląda okropnie! Nawet jak je zatuszuję to rzucają się w oczy...
No i jeszcze coś: stare, zaleczone pryszcze po ktorych została mi tylko blizna zaczynają się "odradzać" :/ O co chodzi? Tzn zniknął mi parę miesięcy temu, było zaczerwienione i dziś zauważyłam zgrubienie i większe zaczerwienienie :/
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 18:13   #4287
MiaVall
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 65
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

a moja twarz jest dzisiaj całkowicie POWYCISKANA!!!! i jeszcze się z tego ciesze, hi
byłam u swojej kosmetyczni na oczyszczaniu poza tym pogadałam tez z nia troche o kwasach i niedługo bedziemy sie szykowac na pierwsza dawke.
MiaVall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 18:14   #4288
nierealnaaa
Zakorzenienie
 
Avatar nierealnaaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jamaica
Wiadomości: 4 402
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Nie wyciskałam od tygodnia jednak wczoraj uległam i dobrałam się do mojego czoła. o.o ale nie jest źlee. ;D
nierealnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 23:26   #4289
feniiis96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 37
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
ja miałam iść do dermatologa ale jak usłuchałam się jaka pani dermatolog w moim mieście jest to podziękowałam, wolę na własną rękę pozbywać się zaskórników
Ja też mam taki problem... m.in. dlatego również powiedziałam dziękuję... pani doktor...

Aaa... ja też wyciskam tylko tak umiarkowanie...powiedział am sobie 1 dziennie no chyba, że jakiś niezidentyfikowany obiekt ogromnych rozmiarów gdzieś wyskoczy no to więcej
I staram się unikać lustra ^^ widuję go rano i wieczorkiem obowiązkowo i parę razy dziennie aby skontrolować stan mejjjkapuuu
Muszę wam powiedzieć, że jak na razie to stan mojej buźki się stanowczo poprawił jest bardziej gładka, z każdą minutą coraz mniej prycholów, nawet wągrów na nosie i tych okropnych zaskórników i wcale nie jest przesuszona, tak jak się to działo po innych typowo anty kremach jeeeju obym się tylko nie pochwaliła w złą godzinę
Widzę dziewczyny, że wiele z nas twardo postanowiło nie wyciskać Trzymam kciuki !
Dla mnie rekordem niewyciskania było...yyy..no ja wiem 3 dni w porywach do 3 dni i pół dnia^^
Ale całe szczęście teraz jakieś dobre dni mam i wogóle wszystko znika oby na stałe, bo już nie chcę patrzeć w lustro i znów się załamać
__________________
Gdy się zobaczyło tylko raz
piękno szczęścia na twarzy ukochanej osoby,
wiadomo już, że dla człowieka
nie może być innego powołania,
jak wzbudzanie tego światła
na twarzach otaczających nas ludzi.
Albert Camus

feniiis96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 23:34   #4290
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Ja pryszczy już praktycznie nie mam. Sporadycznie wyskoczy mi coś przed okresem.
Ogólnie kiedyś dużo więcej wyiskałam, teraz się chamuję bo wiem, że do niczego dobrego to nie prowadzi. Najbardziej denerwują mnie teraz rozszerzone pory i zaskórniki.
I tak od prawie roku stosuję brevoxyl- na pryszcze mi pomógł, ale zaskórniki są.
Teraz 2 razy w tygodniu robię peeling (synergen z Rossmana-do wrażliwej skóry) i maseczkę nakładam też tą synergena i kupiłam taką z ziaji nun0 z zieloną glinką zobaczymy czy mi pomoże.

Dziewczyny mam wątpliwości: Kończymy mi się brevoxyl i nie wiem czy kupić drugie opakowanie, zrobić przerwę czy kupić coś innego, nie wiem może Acne-derm. Chodzi mi o te zaskorniki i rozszczerzone pory, żeby teraz zym zrobić ład i porządek .
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:00.