Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-22, 17:14   #4261
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez Zuzka1111 Pokaż wiadomość
Witam. W poprzednim miesiącu @ spóźniła mi się 5 dni. Moje cykle dotychczas byly zawsze regularnie 26-27 dnia, w tym miesiącu w dzień spodziewanej miesiączki dostalam plamienia było ono jednorazowe - brązowe, zaledwie kilka kropel na bieliźnie. Sądziłam, że to początek okresu lecz nic się więcej nie pojawilo. Bolal mnie przy tym lekko brzuch, ale potem przestał. 4 dnia czułam się jakbym miała okres, lecz lał się ze mnie przezroczysty śluz (był płynny, prawie jak woda -doświadczyłam tego pierwszy raz) Dzisiaj 5 dni po plamieniu dostalam @ jak zwykle bardzo bolesnej, ledwo podnoszę się z łóżka. Zastanawia mnie to plamienie i śluz, co to może oznaczać?
Prawdopodobnie był to śluz typu niepłodnego, który może się pojawić (nawet w dużych ilościach) pod koniec cyklu.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 17:37   #4262
Zuzka1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

A plamienie? Było to dosłownie pare kropelek, dokładnie w dniu, w którym miałam mieć @. Mogł być to wynik stresu?
Zuzka1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 17:47   #4263
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez Zuzka1111 Pokaż wiadomość
A plamienie? Było to dosłownie pare kropelek, dokładnie w dniu, w którym miałam mieć @. Mogł być to wynik stresu?
Pośrednio pewnie stres mógł na to wpłynąć. Jeśli Cię to stresuje, to idź do ginekologa.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 19:17   #4264
toothfairykrk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
ciąża?

Witam dziewczyny,
mam biały wodnisty sluz, podwyższona temp, zgage, ucisk w podbrzuszu na parę dni przed miesiączka, dodam że biorę luteine. Jest szansa ze jestem w ciąży? ?
toothfairykrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 19:42   #4265
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: ciąża?

Cytat:
Napisane przez toothfairykrk Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny,
mam biały wodnisty sluz, podwyższona temp, zgage, ucisk w podbrzuszu na parę dni przed miesiączka, dodam że biorę luteine. Jest szansa ze jestem w ciąży? ?
a z kuli mamy wywróżyć? test zrób. nawet nei wiemy czy współżyłaś.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 20:29   #4266
hellogoodbye
Raczkowanie
 
Avatar hellogoodbye
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 136
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cześć dziewczyny, potrzebuję małego uspokojenia
2 tygodnie temu miałam przepisany antybiotyk (który według tego co znalazłam może obniżać działanie tabletek antykoncepcyjnych). Antybiotyk zaczęłam brać 5 marca, brałam przez tydzień (skończyłam brać 12.03). 13 marca wzięłam ostatnią pigułkę i zaczęłam 7 dniową przerwę. Dostałam normalnego krwawienia z odstawienia, w czasie brania antybiotyku i tydzień po nie współżyłam (choroba, krwawienie wiadomo co i jak ). Wczoraj zaczęłam brać nowe opakowanie tabletek i doszło do współżycia. Czy jest jakaś minimalna szansa, że tabletki wciąż mogą działać nie tak, przez to, ze poprzednie opakowanie mogło być osłabione przez antybiotyk? Mineło już 10 dni od kiedy skonczylam go brać, jednak ciagle jestem niespokojna że coś może być nie tak, mimo że stosuję się wszystkich zaleceń ulotki i w sumie powinno być już bezpiecznie. Czy jest jakieś zagrożenie czy mogę być spokojna? Pomóżcie bo zeświruję zaraz:[
hellogoodbye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 20:51   #4267
ooolaaa9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Dziewczyny nie wiem co się dzieje... Krwawilam przez 3 tygodnie, 12.03 miałam robione usg endometrium 9 mm i 15.03 przestałam plamic. 13.03 odstawilam luteine i do dnia dzisiejszego nie dostałam @.. Gdyby to krwawienie 3tygodniowe to była normalna @ to endometrium by chyba nie wynosiło aż 9mm..? Pomocy

Edytowane przez ooolaaa9
Czas edycji: 2015-03-22 o 20:52
ooolaaa9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-22, 21:13   #4268
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez hellogoodbye Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, potrzebuję małego uspokojenia
2 tygodnie temu miałam przepisany antybiotyk (który według tego co znalazłam może obniżać działanie tabletek antykoncepcyjnych). Antybiotyk zaczęłam brać 5 marca, brałam przez tydzień (skończyłam brać 12.03). 13 marca wzięłam ostatnią pigułkę i zaczęłam 7 dniową przerwę. Dostałam normalnego krwawienia z odstawienia, w czasie brania antybiotyku i tydzień po nie współżyłam (choroba, krwawienie wiadomo co i jak ). Wczoraj zaczęłam brać nowe opakowanie tabletek i doszło do współżycia. Czy jest jakaś minimalna szansa, że tabletki wciąż mogą działać nie tak, przez to, ze poprzednie opakowanie mogło być osłabione przez antybiotyk? Mineło już 10 dni od kiedy skonczylam go brać, jednak ciagle jestem niespokojna że coś może być nie tak, mimo że stosuję się wszystkich zaleceń ulotki i w sumie powinno być już bezpiecznie. Czy jest jakieś zagrożenie czy mogę być spokojna? Pomóżcie bo zeświruję zaraz:[
Nie ma powodu do niepokoju, jeśli bierzesz tabletki o czasie wyluzuj
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-22, 21:18   #4269
Agzon
Raczkowanie
 
Avatar Agzon
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cześć.
Mam taki problem. 18.03 zaczął mi się okres. Dziś jest już lekkie plamienie,ostatni dzień. Moje cykle trwają około 28-29 dni. Ta miesiączka była obfita przez pierwsze dwa dni,trzy było już lekko. W poprzednim miesiącu okres zaczął się 18.02 i trwał normalnie,tzn. cztery dni obficie,ostatni dzień lekkie krwawienie. Tydzień po lutowej miesiączce pojawił się ślub podbarwiony krwią. Było to dosłownie kilka kropelek. Od jakichś dwóch tygodni utrzymują się u mnie: napięte podbrzusze (po okresie powinno to ustąpić),zawroty głowy,parę razy wystąpiły mdłości,często bóle głowy. Na dodatek podbrzusze leciutko pobolewa,a to napięcie powoduje dyskomfort.
Uprawiam seks bez zabezpieczenia,staramy się o maluszka od dłuższego czasu,ale nic z tego nie wychodzi... Na wizytę do lekarza muszę poczekać. Czytałam gdzieś,że takie objawy mogą być objawami endometriozy.
Czy któraś z Was posiada jakąś większą wiedzę i mogłaby coś poradzić?
Agzon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 09:57   #4270
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez Agzon Pokaż wiadomość
Cześć.
Mam taki problem. 18.03 zaczął mi się okres. Dziś jest już lekkie plamienie,ostatni dzień. Moje cykle trwają około 28-29 dni. Ta miesiączka była obfita przez pierwsze dwa dni,trzy było już lekko. W poprzednim miesiącu okres zaczął się 18.02 i trwał normalnie,tzn. cztery dni obficie,ostatni dzień lekkie krwawienie. Tydzień po lutowej miesiączce pojawił się ślub podbarwiony krwią. Było to dosłownie kilka kropelek. Od jakichś dwóch tygodni utrzymują się u mnie: napięte podbrzusze (po okresie powinno to ustąpić),zawroty głowy,parę razy wystąpiły mdłości,często bóle głowy. Na dodatek podbrzusze leciutko pobolewa,a to napięcie powoduje dyskomfort.
Uprawiam seks bez zabezpieczenia,staramy się o maluszka od dłuższego czasu,ale nic z tego nie wychodzi... Na wizytę do lekarza muszę poczekać. Czytałam gdzieś,że takie objawy mogą być objawami endometriozy.
Czy któraś z Was posiada jakąś większą wiedzę i mogłaby coś poradzić?
Mogą być i nadżerką, torbielą, zmianami przy endo ale i..ciążą. Zrób test.
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 14:31   #4271
akanee28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 6
Dot.: beta-hcg a ciąża

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Raczej nie, trochę za wcześnie zrobiłaś tą bete, z tego co kojarzę najwcześniej po 10 dniach od stosunku, a najlepiej jeszcze później

Po 14 dniach od stosunku zrobiłam pre-test i wyszedł negatywny, następnego dnia zrobiłam betę z krwi i wyszło <0,1 mlU/ml.
akanee28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-23, 15:06   #4272
ooolaaa9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Czy naprawdę nikt mi nie pomoże?
ooolaaa9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 16:55   #4273
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Ola - dostałaś odpowiedź jakie są przypuszczenia, ale nie jesteśmy ginekologami. Z resztą - nawet ginekolog by Cię nie zdiagnozował przez internet. Możemy sobie pogdybać, ale niczego się nie dowiesz bez wizyty u lekarza.
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 17:58   #4274
ewciol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 12
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cześć dziewczyny. I ja mam problem. Dotykałam się z chłopakiem, on doszedł, miał spermę na palcach, lecz wytarł ją dokładnie chusteczką. Mniej więcej po 15 minutach zaczął mnie dotykać, ale tylko i wyłącznie łechtaczki. Czy istnieje możliwość, abym była w ciąży?
ewciol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 18:14   #4275
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez ewciol Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. I ja mam problem. Dotykałam się z chłopakiem, on doszedł, miał spermę na palcach, lecz wytarł ją dokładnie chusteczką. Mniej więcej po 15 minutach zaczął mnie dotykać, ale tylko i wyłącznie łechtaczki. Czy istnieje możliwość, abym była w ciąży?
Żartujesz sobie, prawda?
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 18:16   #4276
ewciol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 12
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Spóźnia mi się okres, ale to chyba przez stres i sama zaczynam świrować już. Wiem, że to jest bardzo mało prawdopodobne, ale będę spokojniejsza, gdy ktoś to potwierdzi
ewciol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 18:18   #4277
ooolaaa9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 51
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Niestety nie dostałam odpowiedzi na mój post
ooolaaa9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 19:10   #4278
Sandwichh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 210
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Comiesięczne kilkudniowe krwawienia (a nie plamienia) około 11 dnia po pierwszym dniu okresu - planuję wizytę u ginekologa, oczywiście. Ale co to może być za objaw?
Sandwichh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 20:09   #4279
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez Sandwichh Pokaż wiadomość
Comiesięczne kilkudniowe krwawienia (a nie plamienia) około 11 dnia po pierwszym dniu okresu - planuję wizytę u ginekologa, oczywiście. Ale co to może być za objaw?
To może być wszystko. Nikt Ci nie wymyśli przez internet. Planujesz ginekologa? A czekaj aż Ci się zrobi jakieś badziewie i będzie problem z wyleczeniem.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-23, 21:55   #4280
ewciol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 12
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cześć dziewczyny. I ja mam problem. Dotykałam się z chłopakiem, on doszedł, miał spermę na palcach, lecz wytarł ją dokładnie chusteczką. Mniej więcej po 15 minutach zaczął mnie dotykać, ale tylko i wyłącznie łechtaczki. Czy istnieje możliwość, abym była w ciąży?

Przepraszam, że drugi raz, ale naprawdę zastanawiam się nad tym, bo słyszałam różne wersje.
ewciol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 22:30   #4281
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez ewciol Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. I ja mam problem. Dotykałam się z chłopakiem, on doszedł, miał spermę na palcach, lecz wytarł ją dokładnie chusteczką. Mniej więcej po 15 minutach zaczął mnie dotykać, ale tylko i wyłącznie łechtaczki. Czy istnieje możliwość, abym była w ciąży?

Przepraszam, że drugi raz, ale naprawdę zastanawiam się nad tym, bo słyszałam różne wersje.

Gratuluję, to trojaczki.

Nie, nie daje się zajść w ciążę dotykając łechtaczki palcem, na którym mogły być śladowe ilości wyschniętego nasienia.

Tak dla jasności, żeby doszło do zapłodnienia sperma musi znaleźć się w pochwie, możliwie głęboko, i trzeba trafić w owulację. Nie jest to wbrew pozorom takie proste. Jeśli panikujesz aż tak, to po wytrysku oboje, umyjcie ręce i wszystko na czym mogła znaleźć się sperma.
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-23, 22:49   #4282
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez ewciol Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. I ja mam problem. Dotykałam się z chłopakiem, on doszedł, miał spermę na palcach, lecz wytarł ją dokładnie chusteczką. Mniej więcej po 15 minutach zaczął mnie dotykać, ale tylko i wyłącznie łechtaczki. Czy istnieje możliwość, abym była w ciąży?

Przepraszam, że drugi raz, ale naprawdę zastanawiam się nad tym, bo słyszałam różne wersje.
Nie ma cienia szans. Plemniki aby przeżyły muszą mieć sprzyjające środowisko, inaczej giną bardzo szybko.

Nie wiem gdzie słyszałaś inną wersję, ale to kompletna bzdura.
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.


Edytowane przez bandra
Czas edycji: 2015-03-23 o 22:51
bandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 07:06   #4283
13playlife
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Wrócę do wątkuz piątku beta hcg piątkowe 592,30 po72 h beta hcg 2280 no to chyba to ciąża no alelekarz za 1,5 tygodnia. czy to nie za szybki przyrost HCG? kurcze ale nerwy ....
13playlife jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 07:52   #4284
toothfairykrk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

lekarz przepisał mi luteine od 16 do 25 dnia cyklu, obecnie jestem w 23 dniu cyklu, test ciążowy wyszedł pozytywnie, do lekarza idę dopiero 31.03 i nie wiem czy brac dalej tą luteinę do wizyty czy przerwać tak jak powiedział lekarz? czy przerwanie w 25 dniu cyklu może spowodować pronienie w związku ze spadkiem progesteronu?
toothfairykrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 11:16   #4285
peggyolsen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 17
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

toothfairy, mi lekarz kazał brać dalej duphaston (a to to samo praktycznie co luteina) jeśli by wyszło, że jestem w ciąży. Jak to możliwe, że już w 23 dc wyszedł ci pozytywny test? W którym dniu masz owulację?

To mój 10 dzień po owulacji i niby jutro powinnam mieć okres. Od paru dni pobolewa mnie podbrzusze, piersi bolą, ale mniej i krócej niż normalnie przed okresem, Ciekawa jestem czy to efekty uboczne duphastonu czy jednak możliwe, że zaszliśmy Dopiero w niedzielę zrobię test, bo teraz to i tak bez sensu. Ciekawość mnie zżera!
peggyolsen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 13:48   #4286
Sandwichh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 210
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
To może być wszystko. Nikt Ci nie wymyśli przez internet. Planujesz ginekologa? A czekaj aż Ci się zrobi jakieś badziewie i będzie problem z wyleczeniem.

Tak, planowałam. Już dzwoniłam, umówiłam się na wizytę. Nie trzeba od razu wyskakiwać z taką "wredotą" - pytałam tylko o możliwe przyczyny krwawienia
Sandwichh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 23:18   #4287
Agnieszka_6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Witam
kieruję się do was z dość dziwną sprawą dotyczącą mojej miesiączki.
Zawsze była ona bolesna, 3-4 dni, ciemna krew, wzdęcia, biegunka, mdłości czasem itp. Od dwóch miesięcy (2 miesiączka) nieco się zmieniła, jest dużo bardziej wodnista, pierwsza była bardziej delikatna natomiast dziś dostałam kolejną (obie przesunęły się o tydzień choć zawsze było regularnie) i jest bolesna ale nadal wodnista Czy może być to związane ze zmianą trybu życia? Od około dwóch miesięcy ćwiczę, zdrowiej jem, dużo piję, ogólnie spędzam czas aktywnie, schudłam 5kg, dużo egzaminów, sesja (studentka). I czy mogę być w ciąży? szczerze wątpię, bo wygląda to na normalną miesiączkę, wzdęcia, biegunka jak zawsze. Ten miesiąc wykluczam całkowicie, luty no nie wiem (stosunek przerywany około 7 i 8 dni przed miesiączką) styczeń też całkowicie(no chyba, że sylwester).
Do ginekologa idę dopiero 9 kwietnia więc przy okazji na pewno o to zapytam.
zapomniałam dodać, że wzięłam opakowanie natamycyny w styczniu

Ktoś się wypowie na ten temat ?

Edytowane przez Agnieszka_6
Czas edycji: 2015-03-25 o 23:27
Agnieszka_6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 11:51   #4288
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Przecież sama sobie odpowiedziałaś
Ja stawiam na zmianę trybu życia - trudno żeby organizm nie zareagował na takie zmiany
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 12:53   #4289
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. X

Agnieszka_6 - według mnie nie ma szansna to, byś była w ciąży. Zwłaszcza, jeśli krwawienie jest obfite. To nic, że trochę zmienił się "wygląd" miesiączki. Zmiana trybu życia jak najbardziej mogła się do tego przyczynić, mogła również rozregulować do tej pory idealnie regularne cykle.
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-26, 20:59   #4290
ooolaaa9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 51
Blada druga kreska na teście

Cześć. Zrobiłam test ciążowy, druga kreska po 3-4 min wyszła bardzo blada widać ją tylko przy ostrym świetle. Czy to możliwe że jestem w ciąży? 2 tygodnie temu odstawilam luteine i nie dostałam okresu, miałam wówczas wykonane usg endometrium 9 mm. Czy bardzo blada druga kreska może oznaczać ciaze???
ooolaaa9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-04 13:53:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:24.