Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2 - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-11-09, 17:37   #4261
zyjesiedalej
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 184
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Zmalowana ale za 2 tyg moze sie jeszcze wiele zdarzyć moze za tydzien bedziesz nam tu plakac juz,ze skurcze,pochwa boli itd. A pijesz te liscie maliny? Ja zamowilam,choc sceptycznie podchodze jakos. Takze trzeba czekac. Ale rozumiem doła ❤

Kurde, mialam jechac do laba na tego gbs w piatek bo muszę jechac do miasta i pomyslalam ze bedzie mniejszy ruch po święcie, ale przeciez to bedzie 2 dni do 35 tc...

Mamo,za niedlugi bedziemy rodzic!!

Czaroduszka, a jak twoj tz? Zaskoczony kopniakami?
__________________
Can anybody find me somebody to love?
zyjesiedalej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 17:38   #4262
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

[1=2ed2b7bd55856fc562a8a0f c0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b 8b5c69;88987482]A zapowiada się duży? W którym dokładnie jesteś tygodniu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Dzisiaj 37+6 ale z tej siatki centylowej wychodzi ze w 40 centylu więc średnio-mały. Ale już coś kręci lekarz głową że za 3 tyg może ważyć sporo plus margines błędu jeszcze :/
Starszego rodziłam w 41 tc i miał 3300g i mówił lekarz po porodzie ze większego bym nie urodziła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy. Jeśli ubrany, to tylko do połowy."


Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 17:47   #4263
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 826
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Zmalowana, i te 2900 to dużo jak na Twój tc? U mnie w piątek było 34+4 i mały wychodzi 2500, i lekarka nic nie mówiła, że to dużo. Masz jakieś przeciwwskazania, żeby większe dziecko urodzić? I czemu mają indukować? Sorry że tak pytam, ale mogłam coś przeoczyć na wątku




Eneajla, super że tak Ci się te sprawy poukładały. Do nowego nazwiska niedlugo tak się przyzwyczaisz, że będziesz się dziwić, ze wcześniej miałaś inne I po porodzie też łatwiej, bo nie trzeba będzie się bawić w jakieś uznawanie ojcostwa itd.



Ja to chyba nie doczekam się e-maila z pampersiakami. Ostatnio byłam na zakupach w rossku, akurat oliwka mi się kończyła, to poszłam po nową (mejla nie dostałam, że mam do odebrania), i znowu przy kasie naliczyło mi rabat, i po wyjściu ze sklepu wyświetliło się powiadomoienie, że mam do odebrania. Może za rzadko bywam w rossmanie? Może muszę jeszcze raz zakupy zrobić, żeby mi pampersy dodali? Poprzednio to chyba dopiero po urodzeniu córki dostałam.


Ja chciałam zaszczepić się na krztusiec, z córką się szczepiłam, ale raczej teraz tego nie ogarnę. To zbyt skomplikowana logistyka wyjść z domu w godzinach pracy przygodni, córki ze sobą nie wezmę, a nie mam z kim zostawić. :/


Monicka u nas akurat bez słoiczków, bo córka jest wybredna i co bym jej nie podała, to jak poczuje gotowca, to nie zje :P Jedyne słoiki jakie akceptuje, to weki od babci. Nad czym ubolewam, bo czasem chciałabym dać jej gotowy obiadek i mieć z głowy, a tak to zawsze muszę kombinować...



Anula, dzięki, to chyba też zacznę pić te liście malin.

Chciałabym zobaczyć, jak wchodzisz do tego laboratorium
U mnie na szczęście pielęgniarka sama od razu wywołuje ciężarne.
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 17:54   #4264
2ed2b7bd55856fc562a8a0fc0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b8b5c69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 406
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Zmalowana Pokaż wiadomość
Dzisiaj 37+6 ale z tej siatki centylowej wychodzi ze w 40 centylu więc średnio-mały. Ale już coś kręci lekarz głową że za 3 tyg może ważyć sporo plus margines błędu jeszcze :/
Starszego rodziłam w 41 tc i miał 3300g i mówił lekarz po porodzie ze większego bym nie urodziła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No, ja rodziłam dzieci ,jak to mój lekarz mówił prawie książkowo co ok 400 g większe. 2950,3250 ,3600 .3600 już nie dałam rady za duża ,było CC .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
2ed2b7bd55856fc562a8a0fc0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b8b5c69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 17:54   #4265
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Zmalowana, i te 2900 to dużo jak na Twój tc? U mnie w piątek było 34+4 i mały wychodzi 2500, i lekarka nic nie mówiła, że to dużo. Masz jakieś przeciwwskazania, żeby większe dziecko urodzić? I czemu mają indukować? Sorry że tak pytam, ale mogłam coś przeoczyć na wątku




Eneajla, super że tak Ci się te sprawy poukładały. Do nowego nazwiska niedlugo tak się przyzwyczaisz, że będziesz się dziwić, ze wcześniej miałaś inne I po porodzie też łatwiej, bo nie trzeba będzie się bawić w jakieś uznawanie ojcostwa itd.



Ja to chyba nie doczekam się e-maila z pampersiakami. Ostatnio byłam na zakupach w rossku, akurat oliwka mi się kończyła, to poszłam po nową (mejla nie dostałam, że mam do odebrania), i znowu przy kasie naliczyło mi rabat, i po wyjściu ze sklepu wyświetliło się powiadomoienie, że mam do odebrania. Może za rzadko bywam w rossmanie? Może muszę jeszcze raz zakupy zrobić, żeby mi pampersy dodali? Poprzednio to chyba dopiero po urodzeniu córki dostałam.


Ja chciałam zaszczepić się na krztusiec, z córką się szczepiłam, ale raczej teraz tego nie ogarnę. To zbyt skomplikowana logistyka wyjść z domu w godzinach pracy przygodni, córki ze sobą nie wezmę, a nie mam z kim zostawić. :/


Monicka u nas akurat bez słoiczków, bo córka jest wybredna i co bym jej nie podała, to jak poczuje gotowca, to nie zje Jedyne słoiki jakie akceptuje, to weki od babci. Nad czym ubolewam, bo czasem chciałabym dać jej gotowy obiadek i mieć z głowy, a tak to zawsze muszę kombinować...



Anula, dzięki, to chyba też zacznę pić te liście malin.

Chciałabym zobaczyć, jak wchodzisz do tego laboratorium
U mnie na szczęście pielęgniarka sama od razu wywołuje ciężarne.
Ja jestem bardzo szczupła Patryka. Przy poprzednim porodzie mówili że większego bym nie dała rady urodzić. Za 2 tyg zobaczymy ile przybrał na wadze i mówił że będzie chyba chciał miednice mierzyć.
A jak się sam nie urodzi a będzie wagowo ok to w 41 tc biorą do szpitala już. Z poprzednim synem tak było. Miałam skierowanie do szpitala ale chyba że stresu noc wcześniej skurczy dostałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy. Jeśli ubrany, to tylko do połowy."


Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 18:02   #4266
2ed2b7bd55856fc562a8a0fc0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b8b5c69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 406
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Zmalowana Pokaż wiadomość
Ja jestem bardzo szczupła Patryka. Przy poprzednim porodzie mówili że większego bym nie dała rady urodzić. Za 2 tyg zobaczymy ile przybrał na wadze i mówił że będzie chyba chciał miednice mierzyć.
A jak się sam nie urodzi a będzie wagowo ok to w 41 tc biorą do szpitala już. Z poprzednim synem tak było. Miałam skierowanie do szpitala ale chyba że stresu noc wcześniej skurczy dostałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam mierzoną miednicę takimi kleszczami ,nic przyjemnego jak ci gnaty ściskają .
Nie straszę ,nie ,nie to po prostu nie przyjemne uczucie ,nie boli .

A jak dla mnie CC nie takie straszne .
Będzie dobrze ,nie załamuj się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
2ed2b7bd55856fc562a8a0fc0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b8b5c69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 18:22   #4267
maaalinowaaa
Zadomowienie
 
Avatar maaalinowaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 737
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Zmalowana może akurat za niedługo samo się rozkręci. Nam położna mówiła, że ostatnio jakoś te dzieci nie chcą wychodzić i rodzą się po terminie .
No mi też mówią, że urodzę do maks 3500g,a jeśli więcej to cc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie mogę wprawdzie powiedzieć, czy będzie lepiej, gdy będzie inaczej, ale tyle rzec mogę, iż mysi być inaczej, o ile ma być dobrze."
maaalinowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-09, 18:25   #4268
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

[1=2ed2b7bd55856fc562a8a0f c0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b 8b5c69;88987512]Ja miałam mierzoną miednicę takimi kleszczami ,nic przyjemnego jak ci gnaty ściskają .
Nie straszę ,nie ,nie to po prostu nie przyjemne uczucie ,nie boli .
[/QUOTE]

Ja też miałam mierzoną miednice takimi kleszczami, najpierw lekarz mnie mierzył A potem zapytał czy moga stażyści więc jeszcze kilka osób sobie pocwiczylo. Ale nie pamiętam, żeby to był jakiś dyskomfort. Bardziej taki, że tyle osob nago mnie oglądało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Filip
Moje trzy Aniołki: 31.03.2012 [8tc]
14.11.2015 [10tc]
29.12.2016 [9tc]
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 18:45   #4269
Eneajla
Zakorzenienie
 
Avatar Eneajla
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 974
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Kurcze, dzisiaj na wkładce zauważyłam takie różowawe zabarwienie, nie jest to jednoznacznie krew ale wkładka jest taka żółtawo-brązowawo-różowa i nie wiem czy martwić się. Może nocne igraszki z tż coś zrobiły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymiana wszystkowątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1268152
Eneajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 20:19   #4270
de2cb570b595f85b4f69fb0c20d3c79671712866_657ce8def25f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 638
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Cytat:
Napisane przez bojatoja Pokaż wiadomość




Mata taka piankowa? Ja korzystałam z niej od początku. Jak mlody byl maleńki kladlam go na brzuszek.


Mam takie samo zdanie

Ja np.kupilam leżaczek, gdzie dziecko całkowicie leży na płasko, niekoniecznie przecież musi być w pozycji pollezącej..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam matę piankową.
Mam też taką z Canpol mata sensoryczna, to z tego co piszesz to tak myślę, że ta może od 2m-ca.
https://allegro.pl/oferta/canpol-mat...BoCUg0QAvD_BwE

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
E tam samochód. Moja koleżanka jeździła rowerem prawie do porodu :P
Odważna, ja rower w mieście odrzuciłam ze względów bezpieczeństwa.

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

[1=2ed2b7bd55856fc562a8a0f c0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b 8b5c69;88986766]Zmalowana dzisiaj masz chyba wizytę ?

A jak Wam idzie picie liści malin ?
Powiem Wam że mnie te liście malin uratowały w chorobie ,tak się po nich wypocilam że 2 razy musiałam pościel zmieniać. Czytalam że oprócz tego że posiadają one właściwości rozkurczające na mięśnie gładkie jelit, macicy i naczyń krwionośnych. mają właściwości przeciwzapalne i przeciwbakteryjne oraz napotne ,idealne na chorobę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

O warto wiedzieć o tych liściach malin, nie tylko w ciąży, ale i np. na umierającego faceta:P ja to jestem fanką malin z imbirem i miodem na przeziębienia, czy na zimne wieczory, czy na gorsze samopoczucie:P

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

[1=2ed2b7bd55856fc562a8a0f c0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b 8b5c69;88986829]Byłam dzisiaj w laboratorium (,u nas jest wywieszona kartka że kobiety w ciąży wchodzą poza kolejnością ) . Żebyście słyszały jak ludzie jękneli razem na mój widok 🤦,jak by co najmniej 6 ciężarnych weszło.Dwoch panów demonstracyjnie wstało i poszli zapalić ,bo przecież prędko nie wejdą 🥴masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Dzisiaj poszlam na pobranie, byłam na czas i Pani chciała jakiegoś kolesia brać, a było mi jakoś tak duszno, to zapytałam czy mogę najpierw, bo jestem w ciąży i mi dziś duszno, przyjęli mnie, potem posiedziałam tam na wszelki wypadek, napiłam się dużo wody...jakiś gorszy dzień miałam....a Ci ludzie się zachowują tak irytująco w stosunku do kobiet w ciąży, jakby sami z macicy nie wyszli...Ostatnio mówiłam koleżance, że nie chodzę do piekarni, bo nie wystoję w kolejce to się dziwiła, że nikt nie ustępuje miejsca...

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;88986853]Dziewczyny, ja się jeszcze wciąż zastanawiam nad szczepieniem na ten cały krztusiec. Która z was się zdecydowała, a która nie? Bo zaraz będzie ostatni gwizdek na to a ja nie wiem dalej czy się zdecydować.O knopersy też bym jadła cały czas, jeden jeszcze znalazłam w szafce, może i dobrze, że one takie małe :-DNo ja na razie wypowiadam się jakie mamy w tej chwili plany co do ewentualnego zakupu... a wiadomo, biorę pod uwagę, że jak będzie już bobas na świecie, to coś moze sie okazać w praktyce inne niż w założeniach.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Szczepiłam się na krztusiec, żadnych efektów ubocznych po szczepieniu nie miałam, dobrze się czułam.

Wiadomo, że w głowie się jakieś teorie na temat wychowania swojego dziecka rodzą, ale rzeczywistość wszystko zweryfikuje.
Słyszałam od osoby, co pracuje przy tych słoiczkach, że bardzo dbają o ich jakość.

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Wiedzminkaa Pokaż wiadomość
Dziecko mi się zmęczyło. Jak ja mam ją teraz wyjąć? Załącznik 7762230

Wysłane z mojego CPH1941 przy użyciu Tapatalka
Ja bym chyba moje tam zostawiła i poszła na spokojną kawkę

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Zmalowana Pokaż wiadomość
U mnie powtórka z wczoraj Załącznik 7762232

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zażyczyłabym sobie chyba gofrownicę na święta, ale czy przy dziecku będzie czas na gofry;P
de2cb570b595f85b4f69fb0c20d3c79671712866_657ce8def25f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 20:35   #4271
Wiedzminkaa
Rozeznanie
 
Avatar Wiedzminkaa
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 937
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Ja gofry robię z przepisu MPM. Różne przepisy testowałam i ten jest zdecydowanie najlepszy jak dla mnie. Gofrownice mam z Biedronki, ale te taką żółtą, na cztery gofry. Ma większą moc niż ta co zazwyczaj jest w gazetce. W sumie te żółtą tylko raz widziałam w Biedronce.

Wysłane z mojego CPH1941 przy użyciu Tapatalka
Wiedzminkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-09, 20:44   #4272
maaalinowaaa
Zadomowienie
 
Avatar maaalinowaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 737
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Wiedzminkaa słodkie te Twoje dzieciaczki .
Położyłam się i strasznie zaczęło mnie ciągnąć podbrzusze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie mogę wprawdzie powiedzieć, czy będzie lepiej, gdy będzie inaczej, ale tyle rzec mogę, iż mysi być inaczej, o ile ma być dobrze."
maaalinowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 20:52   #4273
de2cb570b595f85b4f69fb0c20d3c79671712866_657ce8def25f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 638
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Cytat:
Napisane przez maaalinowaaa Pokaż wiadomość
Wiedzminkaa słodkie te Twoje dzieciaczki .
Położyłam się i strasznie zaczęło mnie ciągnąć podbrzusze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie kopie i rozpycha od wieczora w każdej pozycji, że od 20 leżę już po prysznicu, w łóżku, bo była nie do wytrzymania.
de2cb570b595f85b4f69fb0c20d3c79671712866_657ce8def25f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 21:27   #4274
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 826
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Zmalowana Pokaż wiadomość
Ja jestem bardzo szczupła Patryka. Przy poprzednim porodzie mówili że większego bym nie dała rady urodzić. Za 2 tyg zobaczymy ile przybrał na wadze i mówił że będzie chyba chciał miednice mierzyć.
A jak się sam nie urodzi a będzie wagowo ok to w 41 tc biorą do szpitala już. Z poprzednim synem tak było. Miałam skierowanie do szpitala ale chyba że stresu noc wcześniej skurczy dostałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko to nie o szczupłość chodzi, a o wymiar miednicy jednak, bo ja też jestem szczupła i raczej drobna. Moja poprzednia lekarka mówiła też, że nie urodzę naturalnie, i koniec końców miałam cc, ale nikt mnie nie mierzył, tylko tak "na oko"... Teraz nowa lekarka nie widzi przeciwwskazań do sn i nic nie mówiła o tym, jakobym miała nie dać rady sn. Mówiła, że mierzą w szpitalu przed porodem... A ja już chcę się z położną umawiać konkretnie i trochę denerwuje mnie ten temat, wolałabym mieć to z głowy to mierzenie już teraz. Ogólnie to im bliżej, tym bardziej panikuję, że nie dam rady sn


Anula, a jak to u Ciebie było, w trakcie porodu się okazało, że jednak za duże dziecko i zrobili cc, czy wcześniej wiedziałaś?
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 21:56   #4275
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Tylko to nie o szczupłość chodzi, a o wymiar miednicy jednak, bo ja też jestem szczupła i raczej drobna. Moja poprzednia lekarka mówiła też, że nie urodzę naturalnie, i koniec końców miałam cc, ale nikt mnie nie mierzył, tylko tak "na oko"... Teraz nowa lekarka nie widzi przeciwwskazań do sn i nic nie mówiła o tym, jakobym miała nie dać rady sn. Mówiła, że mierzą w szpitalu przed porodem... A ja już chcę się z położną umawiać konkretnie i trochę denerwuje mnie ten temat, wolałabym mieć to z głowy to mierzenie już teraz. Ogólnie to im bliżej, tym bardziej panikuję, że nie dam rady sn


Anula, a jak to u Ciebie było, w trakcie porodu się okazało, że jednak za duże dziecko i zrobili cc, czy wcześniej wiedziałaś?
U mnie przy pierwszym porodzie nie mierzyl lekarz i nawet nic nie mówił. A teraz ten lekarz mówi że będzie chyba mierzyl. Zobaczy ile Mały przybierze za 2 tyg jeszcze.
Ogólnie doluje mnie już takie wyczekiwanie. Chciałabym żeby się coś ruszyło. I TZ też trochę ma doła bo planował urlop od 15go albo max od 20go. A jak dopiero za 3 tyg urodzę to wskoczę na grudzień i jemu połowa urlopu przeleci


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy. Jeśli ubrany, to tylko do połowy."


Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-09, 22:15   #4276
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Zmalowana, i te 2900 to dużo jak na Twój tc? U mnie w piątek było 34+4 i mały wychodzi 2500, i lekarka nic nie mówiła, że to dużo. Masz jakieś przeciwwskazania, żeby większe dziecko urodzić? I czemu mają indukować? Sorry że tak pytam, ale mogłam coś przeoczyć na wątku




Eneajla, super że tak Ci się te sprawy poukładały. Do nowego nazwiska niedlugo tak się przyzwyczaisz, że będziesz się dziwić, ze wcześniej miałaś inne I po porodzie też łatwiej, bo nie trzeba będzie się bawić w jakieś uznawanie ojcostwa itd.



Ja to chyba nie doczekam się e-maila z pampersiakami. Ostatnio byłam na zakupach w rossku, akurat oliwka mi się kończyła, to poszłam po nową (mejla nie dostałam, że mam do odebrania), i znowu przy kasie naliczyło mi rabat, i po wyjściu ze sklepu wyświetliło się powiadomoienie, że mam do odebrania. Może za rzadko bywam w rossmanie? Może muszę jeszcze raz zakupy zrobić, żeby mi pampersy dodali? Poprzednio to chyba dopiero po urodzeniu córki dostałam.


Ja chciałam zaszczepić się na krztusiec, z córką się szczepiłam, ale raczej teraz tego nie ogarnę. To zbyt skomplikowana logistyka wyjść z domu w godzinach pracy przygodni, córki ze sobą nie wezmę, a nie mam z kim zostawić. :/


Monicka u nas akurat bez słoiczków, bo córka jest wybredna i co bym jej nie podała, to jak poczuje gotowca, to nie zje Jedyne słoiki jakie akceptuje, to weki od babci. Nad czym ubolewam, bo czasem chciałabym dać jej gotowy obiadek i mieć z głowy, a tak to zawsze muszę kombinować...



Anula, dzięki, to chyba też zacznę pić te liście malin.

Chciałabym zobaczyć, jak wchodzisz do tego laboratorium
U mnie na szczęście pielęgniarka sama od razu wywołuje ciężarne.
Kto mi powie, czym jest ta indukcja?
Jeśli chodzi o Rosska, to ja nie miałam wcześniej żadnych zakupów na koncie, dopiero założyłam tę kartę nowa w apce i wpisałam dane odnośnie tp. Masz wyrażona zgodę na newsletter na maila? Sprawdzałaś spam?
Cytat:
Napisane przez Zmalowana Pokaż wiadomość
Ja jestem bardzo szczupła Patryka. Przy poprzednim porodzie mówili że większego bym nie dała rady urodzić. Za 2 tyg zobaczymy ile przybrał na wadze i mówił że będzie chyba chciał miednice mierzyć.
A jak się sam nie urodzi a będzie wagowo ok to w 41 tc biorą do szpitala już. Z poprzednim synem tak było. Miałam skierowanie do szpitala ale chyba że stresu noc wcześniej skurczy dostałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lepiej żeby wzięli do szpitala, niż przenoszona ciąża, moja kuzynka tak miała przenoszoną i potem miała ciężki poród, jakieś małe komplikacje i zielone wody. Raczej chyba niepotrzebnie się wstrzymywali z cc.
Cytat:
Napisane przez Eneajla Pokaż wiadomość
Kurcze, dzisiaj na wkładce zauważyłam takie różowawe zabarwienie, nie jest to jednoznacznie krew ale wkładka jest taka żółtawo-brązowawo-różowa i nie wiem czy martwić się. Może nocne igraszki z tż coś zrobiły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja pisałam o tym kiedyś na naszym wątku, po "zabawach" miałam taką sytuację, ale na wcześniejszym etapie ciąży, wtedy lekarz mówił, że jak do jakiś 2 dni nie minie, to żeby przyjechać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-10, 01:25   #4277
Yaira35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 297
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Zmalowana ja miałam w 35w4 młodego na 2800 więc licząc tydzień 200g to dużo do porodu nie przykoksuje

Więc myślę że Twoje prawie 3kg a chyba masz już 37tydz jest prawidlowe

Nawet na mojej apce Leo idzie książkowo i na termin ma mieć max 3600 stąd się martwię czy nie mam za mało ubranek na 56

Jestem dumna z siebie połowę po prałam (więcej miejsca na suszarce nie mam)

Tylko ten wodny zapach mnie irytuje może jak młody skończy miesiąc będę używać taki sensitive żeby czymś pachnialo

Jutro jadę po żelazko co wymęczyłam Pana w sklepie dziś to moje

Do mówiłam koszule do karmienia a szlafrok z materiału jak ręczniki wciągające wodę drapnelam w lumpku co prawda wyglądam w nim jak nietoperz ale co zrobić.

Udało mi się kupić śpiworek hm do wózka ale 62 i teraz nie wiem czy kombinować i kupic ten 56 bo oni mają większe rozmiary hmm..

A i ogarnęłam laktator elektryczny lovi ma dość dobre opinie a stan jak nowy

Kiedyś miałam avent ale ręczny i to było jak kara

Wiem że medela jest super ale nie planuje wiele nim ściągać.. A jak wyjdzie czas pokaze

Na wielkie spacery to ja jednak się już nie nadaje te 2 godz po sklepach dały mi w kosc po południu

Ciągną mnie te pachwiny jednak

Spr email apke i ja nawet info o oliwce nie mam nie mówiąc o pampersikach :/



Cicha żabka jak się czujesz?
Yaira35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-10, 07:03   #4278
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;88987949]Kto mi powie, czym jest ta indukcja?
Jeśli chodzi o Rosska, to ja nie miałam wcześniej żadnych zakupów na koncie, dopiero założyłam tę kartę nowa w apce i wpisałam dane odnośnie tp. Masz wyrażona zgodę na newsletter na maila? Sprawdzałaś spam?Lepiej żeby wzięli do szpitala, niż przenoszona ciąża, moja kuzynka tak miała przenoszoną i potem miała ciężki poród, jakieś małe komplikacje i zielone wody. Raczej chyba niepotrzebnie się wstrzymywali z cc.Ja pisałam o tym kiedyś na naszym wątku, po "zabawach" miałam taką sytuację, ale na wcześniejszym etapie ciąży, wtedy lekarz mówił, że jak do jakiś 2 dni nie minie, to żeby przyjechać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Indukcja to wywołanie porodu w skrócie. Albo jego przyspieszenie jak za wolno się dzieje. Np. balonik Foleya wkładają i oksytocyne podłączają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Yaira35 Pokaż wiadomość
Zmalowana ja miałam w 35w4 młodego na 2800 więc licząc tydzień 200g to dużo do porodu nie przykoksuje

Więc myślę że Twoje prawie 3kg a chyba masz już 37tydz jest prawidlowe

Nawet na mojej apce Leo idzie książkowo i na termin ma mieć max 3600 stąd się martwię czy nie mam za mało ubranek na 56

Jestem dumna z siebie połowę po prałam (więcej miejsca na suszarce nie mam)

Tylko ten wodny zapach mnie irytuje może jak młody skończy miesiąc będę używać taki sensitive żeby czymś pachnialo

Jutro jadę po żelazko co wymęczyłam Pana w sklepie dziś to moje

Do mówiłam koszule do karmienia a szlafrok z materiału jak ręczniki wciągające wodę drapnelam w lumpku co prawda wyglądam w nim jak nietoperz ale co zrobić.

Udało mi się kupić śpiworek hm do wózka ale 62 i teraz nie wiem czy kombinować i kupic ten 56 bo oni mają większe rozmiary hmm..

A i ogarnęłam laktator elektryczny lovi ma dość dobre opinie a stan jak nowy

Kiedyś miałam avent ale ręczny i to było jak kara

Wiem że medela jest super ale nie planuje wiele nim ściągać.. A jak wyjdzie czas pokaze

Na wielkie spacery to ja jednak się już nie nadaje te 2 godz po sklepach dały mi w kosc po południu

Ciągną mnie te pachwiny jednak

Spr email apke i ja nawet info o oliwce nie mam nie mówiąc o pampersikach :/



Cicha żabka jak się czujesz?
Dzisiaj 38+0. Więc też mam nadzieję że nie będzie za dużo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy. Jeśli ubrany, to tylko do połowy."


Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-10, 07:13   #4279
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Zmalowana jeszcze dużo się może zmienić przez 2 tygodnie

Yaira dzięki, jest ok. Powoli chyba zaczynam się godzić z sytuacją. Tzn nadal wam zazdroszczę problemów, że dziecko może być duże, no ale nic z tym nie zrobię.

Mąż ma spakować wszystko do porodu do jakiejś torby i mieć w aucie, bo decyzja może zapaść z dnia na dzień. Tak samo ma dać klucze przyjacielowi, żeby mógł wyjść z psem w razie czego. Na razie raczej zapowiada się cięcie, jak to zwykle przy wczesniaku, ale mam nadzieję, że mały będzie miał jak najbliżej 2kg, żeby jak najszybciej wyjść. W domu jednak będzie już inaczej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-10, 07:43   #4280
2ed2b7bd55856fc562a8a0fc0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b8b5c69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 406
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Tylko to nie o szczupłość chodzi, a o wymiar miednicy jednak, bo ja też jestem szczupła i raczej drobna. Moja poprzednia lekarka mówiła też, że nie urodzę naturalnie, i koniec końców miałam cc, ale nikt mnie nie mierzył, tylko tak "na oko"... Teraz nowa lekarka nie widzi przeciwwskazań do sn i nic nie mówiła o tym, jakobym miała nie dać rady sn. Mówiła, że mierzą w szpitalu przed porodem... A ja już chcę się z położną umawiać konkretnie i trochę denerwuje mnie ten temat, wolałabym mieć to z głowy to mierzenie już teraz. Ogólnie to im bliżej, tym bardziej panikuję, że nie dam rady sn


Anula, a jak to u Ciebie było, w trakcie porodu się okazało, że jednak za duże dziecko i zrobili cc, czy wcześniej wiedziałaś?
Ja pojechałam do szpitala z bokami co 4 min , na izbie zrobił lekarz USG , powiedział że mała będzie miała 3600 .Jak powiedziałam że mam zwężoną miednicę i ciężko mi było przy 3250 to powiedział że 3 dziecko może się uda .I po 2-3 godzinach męczarni ,gdzie ból był już ciągły . Położna mnie zbadała i poszła po lekarza i mu tłumaczy że dziecko nawet nie weszło w kanał ,a dobrego tentno zanika na ktg ,decyzja CC.

Także 2 porody w jednym

Ale to była nocna zmiana i od razu widać inne podejście, wcześniej rodziłam rano ,to i miednicę mi mierzyły i co chwilę rozwarcie .Sprawdzały czy główka przejdzie ,a w nocy poinformowałam ich że miednica zwężoną i tyle z ich strony.

Edytowane przez 2ed2b7bd55856fc562a8a0fc0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b8b5c69
Czas edycji: 2021-11-10 o 07:49
2ed2b7bd55856fc562a8a0fc0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b8b5c69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-10, 08:04   #4281
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

[1=2ed2b7bd55856fc562a8a0f c0dc3e3bb1aeadf57_657ce8b 8b5c69;88988176]Ja pojechałam do szpitala z bokami co 4 min , na izbie zrobił lekarz USG , powiedział że mała będzie miała 3600 .Jak powiedziałam że mam zwężoną miednicę i ciężko mi było przy 3250 to powiedział że 3 dziecko może się uda .I po 2-3 godzinach męczarni ,gdzie ból był już ciągły . Położna mnie zbadała i poszła po lekarza i mu tłumaczy że dziecko nawet nie weszło w kanał ,a dobrego tentno zanika na ktg ,decyzja CC.

Także 2 porody w jednym

Ale to była nocna zmiana i od razu widać inne podejście, wcześniej rodziłam rano ,to i miednicę mi mierzyły i co chwilę rozwarcie .Sprawdzały czy główka przejdzie ,a w nocy poinformowałam ich że miednica zwężoną i tyle z ich strony.[/QUOTE]Widać że zależy na jaką zmianę się trafi :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Ja chyba po schodach zacznę latać w tą i spowrotem

U mnie równo 14 dni do tp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy. Jeśli ubrany, to tylko do połowy."


Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-10, 08:19   #4282
czaroduszka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 504
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Przeczytałam zaległości

Żyjesiedalej tz patrzy, głaszcze i pyta czy się rusza
czaroduszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-10, 08:42   #4283
de2cb570b595f85b4f69fb0c20d3c79671712866_657ce8def25f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 638
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Yaira35 Pokaż wiadomość
Zmalowana ja miałam w 35w4 młodego na 2800 więc licząc tydzień 200g to dużo do porodu nie przykoksuje

Więc myślę że Twoje prawie 3kg a chyba masz już 37tydz jest prawidlowe

Nawet na mojej apce Leo idzie książkowo i na termin ma mieć max 3600 stąd się martwię czy nie mam za mało ubranek na 56

Jestem dumna z siebie połowę po prałam (więcej miejsca na suszarce nie mam)

Tylko ten wodny zapach mnie irytuje może jak młody skończy miesiąc będę używać taki sensitive żeby czymś pachnialo

Jutro jadę po żelazko co wymęczyłam Pana w sklepie dziś to moje

Do mówiłam koszule do karmienia a szlafrok z materiału jak ręczniki wciągające wodę drapnelam w lumpku co prawda wyglądam w nim jak nietoperz ale co zrobić.

Udało mi się kupić śpiworek hm do wózka ale 62 i teraz nie wiem czy kombinować i kupic ten 56 bo oni mają większe rozmiary hmm..

A i ogarnęłam laktator elektryczny lovi ma dość dobre opinie a stan jak nowy

Kiedyś miałam avent ale ręczny i to było jak kara

Wiem że medela jest super ale nie planuje wiele nim ściągać.. A jak wyjdzie czas pokaze

Na wielkie spacery to ja jednak się już nie nadaje te 2 godz po sklepach dały mi w kosc po południu

Ciągną mnie te pachwiny jednak

Spr email apke i ja nawet info o oliwce nie mam nie mówiąc o pampersikach :/



Cicha żabka jak się czujesz?
Koleżanka ma lovi i zadowolona, madela jest droga, a też o niej dużo dobrego słyszałam. Szkoda mi trochę inwestować, jak nie wiem nawet czy będę miała pokarm.
Na razie chcę kupić tzw. magiczną butelkę.

Jest u nas dziś 5 raz facet od sufitu, założyłam słuchawki i słucham muzyki, bo już mnie denerwuje jego mamroczenie pod nosem jak to się nie da zrobić gładkiego sufitu.

O i wczoraj mam kolejne info o oliwce za 1gr, akurat mi się skończyła.

Jak moja 2.11 miała 2kg, a to był 34 tydzień, to też koksa się nie spodziewam, a mam mało takich maleńkich półśpiochów i spodenek, chyba z 4 pary.

Edytowane przez de2cb570b595f85b4f69fb0c20d3c79671712866_657ce8def25f6
Czas edycji: 2021-11-10 o 09:07
de2cb570b595f85b4f69fb0c20d3c79671712866_657ce8def25f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-10, 09:28   #4284
maaalinowaaa
Zadomowienie
 
Avatar maaalinowaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 737
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Mój TŻ stwierdził dzis, że mocno mi się brzuch obniżył


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie mogę wprawdzie powiedzieć, czy będzie lepiej, gdy będzie inaczej, ale tyle rzec mogę, iż mysi być inaczej, o ile ma być dobrze."
maaalinowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-10, 09:43   #4285
068f17c74a689af16414de99cf46e6ba382cfcbb_626f10f213472
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Ja bylam dzis na wizycie maly ma 2250, to i tak wiecej niz jak ja sie urodzilam. Jesli oczywiscie wierzyc usg, choc moj lekarz przy pierwszym dziecku co do grama wyliczyl.

Po ciazy bede musiala isc do onkologa, gin powiedzial, ze zmiany na zewnatrz pochwy moga byc onkologiczne. Nadal mnie swedzi a probowalam juz wielu lekow. Chcial dac sterydy, ale boje sie brac.

Nie dal mi wcale skierowania na mocz ani krew, pewnie zapomnial.



Czaroduszka jak uzywalas sody oczyszczonej na infekcje? robilas papke z woda? jesli tak to w jakiej proporcji. Uzywalam kropelek drzewa herbacianego, ale nie pomaga.
068f17c74a689af16414de99cf46e6ba382cfcbb_626f10f213472 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-10, 09:57   #4286
Zmalowana
Zakorzenienie
 
Avatar Zmalowana
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 3 507
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

[1=068f17c74a689af16414de9 9cf46e6ba382cfcbb_626f10f 213472;88988362]Ja bylam dzis na wizycie maly ma 2250, to i tak wiecej niz jak ja sie urodzilam. Jesli oczywiscie wierzyc usg, choc moj lekarz przy pierwszym dziecku co do grama wyliczyl.

Po ciazy bede musiala isc do onkologa, gin powiedzial, ze zmiany na zewnatrz pochwy moga byc onkologiczne. Nadal mnie swedzi a probowalam juz wielu lekow. Chcial dac sterydy, ale boje sie brac.

Nie dal mi wcale skierowania na mocz ani krew, pewnie zapomnial.



Czaroduszka jak uzywalas sody oczyszczonej na infekcje? robilas papke z woda? jesli tak to w jakiej proporcji. Uzywalam kropelek drzewa herbacianego, ale nie pomaga.[/QUOTE]Coś powaznego? Mam nadzieję że nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli u mnie zasypiasz, to tylko w kącie mojej głowy. Jeśli ubrany, to tylko do połowy."


Zmalowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-10, 10:04   #4287
068f17c74a689af16414de99cf46e6ba382cfcbb_626f10f213472
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Zmalowana wlasnie lekarz nie wie, bo zapisal mi duzo lekow w tym tez antybiotyki i nie pomoglo na to swedzenie a co za tym idzie zmiany skorne na zewnatrz pochwy. Kazal podejsc za 2 tyg do szpitala, aby to zobaczyl inny lekarz, ale na razie wycinkow do badania onkol. w ciazy nie beda pobierac.
Z posiewu pochwy 2x wyszedl gronkowiec, ale nie wiem czy to jest polaczone.

Edytowane przez 068f17c74a689af16414de99cf46e6ba382cfcbb_626f10f213472
Czas edycji: 2021-11-10 o 10:08
068f17c74a689af16414de99cf46e6ba382cfcbb_626f10f213472 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-10, 10:07   #4288
Eneajla
Zakorzenienie
 
Avatar Eneajla
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 974
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Konwalia a czym się tam myjesz? Może w składzie dużo podrażniających detergentów, slsy, perfumy...

Będziesz jeszcze raz iść po skierowanie na krew i mocz?


Przeszły mi te różowawe kolory, kurcze jednak trzeba ostrożnie w łóżku, bez szaleństw...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymiana wszystkowątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1268152
Eneajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-10, 10:28   #4289
068f17c74a689af16414de99cf46e6ba382cfcbb_626f10f213472
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Eneajla, mam sylveco zel do higieny intymnej. Malo tego uzywam badz sama woda.


Mocz i krew bez skierowania zrobie, ale z 2 tyg poczekam czy Tardyferon cos da.


Kiedy teraz masz wizyte?
068f17c74a689af16414de99cf46e6ba382cfcbb_626f10f213472 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-10, 10:54   #4290
czaroduszka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 504
Dot.: Mamy grudniowe 2021 🤩 cz. 2

Sypalam sodę na rękę troszkę i papkę i 3 krople olejku na wkładkę.

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Tez dziś prawie zwymiotowalam , poprosiłam tz żeby mi zrobił herbatę. Zdobił z dwóch torebek w małym kubku i ich nie wyjął. Nigdy nie piłam takie mocnej🤮
czaroduszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-20 07:34:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:33.