Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów! - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-01, 16:32   #4291
Riddim
Zadomowienie
 
Avatar Riddim
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ost
Wiadomości: 1 160
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
No to 0,2kg w jeden dzień to dużo, wychodzi 1,4kg na tydzień, więc dużo oby tak dalej
6kg już?! łaa, jak szybko i sprawnie Ci idzie

mhm, ja bym skupiała się głównie ma mięsie - żelazo bo nie warto sobie fundować anemii (a z tego co się orientuję, orzechy też możesz? no, to żelaza nie zabraknie )

dzielnie się trzymasz nie kusi Cię żaden grzeszek?
Niby tak, ale w porównaniu z tym co było podczas uderzeniowej to jest nic. Ostatniego dnia przecież poleciało -1,2kg... ALE rodzinka stwierdziła, że już widać efekty. Coś mnie podkusiło, żeby przymierzyć spodnie, których nie nosiłam, bo były takie niebardzo - i są dobre a nawet dobre z zapasem :P

Orzechów nie mogę, zawierają dużo tłuszczy. mięso raz dziennie zawsze jest

Oj kusi, kusi... dziś reszta miała na obiad jakieś mięsko zapiekane z serem i takie świeże bułki ...

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość
pogubiłam się już. to techniki są czy ?
Ja...nie wiem. Raczej nie. Już nie chcę o tym myśleć nawet..
__________________
wymieniam kosmetyki
Riddim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 16:47   #4292
chiddy
Zadomowienie
 
Avatar chiddy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 628
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość

przed chwilą zjadłam tescową czekoladę, dobra była.
biała z groszkami.
mniam
chiddy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 17:06   #4293
star15
Zakorzenienie
 
Avatar star15
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 483
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez Riddim Pokaż wiadomość
Niby tak, ale w porównaniu z tym co było podczas uderzeniowej to jest nic. Ostatniego dnia przecież poleciało -1,2kg... ALE rodzinka stwierdziła, że już widać efekty. Coś mnie podkusiło, żeby przymierzyć spodnie, których nie nosiłam, bo były takie niebardzo - i są dobre a nawet dobre z zapasem :P

Orzechów nie mogę, zawierają dużo tłuszczy. mięso raz dziennie zawsze jest

Oj kusi, kusi... dziś reszta miała na obiad jakieś mięsko zapiekane z serem i takie świeże bułki ...
Nie marudź, jest super świetnie nas tutaj motywujesz jesteś dumą naszego żbiczego narodu!
I wiem, jakie to cudowne uczucie wbić się w coś, co dotąd było za małe.. też się odchudzam, a co- dziś 1 lipca, w sam raz, by zacząć tak porządnie u mnie niestety dieta nie daje wielkich efektów, muszę mieć dużo ruchu i wtedy kilogramy lecą.

Oj, oj, niedługo i Ty będziesz mogła takie rzeczy jeść

Cytat:
Napisane przez chiddy Pokaż wiadomość
praca w progress way - szkolenia dla pracowników firm

a ja chleb b. rzadko a słodycze
Oo, świetnie i co, planujesz im pozytywnie odpowiedzieć?

Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość
nie przekonały Cię te uroki?

trzymam kciuki, żebyś dostała tę pracę.



przed chwilą zjadłam tescową czekoladę, dobra była.
biała z groszkami.
No jakoś niespecjalnie
Dziękuję, to staż, nie praca ale takie doświadczenie mi się baaardzo przyda, no i te ok.800zł (właśnie nie wiem dokładnie, muszę popatrzeć, jaka jest stawka za staż) na marne nie pójdzie,zwłaszcza, że..
Oni chcą osobę na pół roku! i ja tłumaczyłam, że niedługo wyjeżdżam do Warszawy i czy to nie będzie stanowiło problemu, że rzadko będę tutaj, na miejscu, a oni, że nie, że to nawet jeszcze lepiej, bo przyda im się taki 'powiew świeżości', a tam będę miała dostęp do ciekawych wydarzeń i tematów. No i dobre dofinansowanie do studenckiego życia, odciążenie taty
Oooby się udało, bo znowu się nakręciłam



---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Znalazłam informację, że dostaje się za staż 860zł/mies., tylko nie wiem, czy brutto, czy netto.
__________________
"Różne momenty wiszą w przestrzeni jak prześcieradła, jak ekrany, na których wyświetla się jakiś moment; świat składa się z takich nieruchomych momentów, wielkich metazdjęć, a my przeskakujemy z jednego na drugi."


Studentka

Edytowane przez star15
Czas edycji: 2010-07-01 o 16:59
star15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 17:12   #4294
BeaS
Zakorzenienie
 
Avatar BeaS
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 4 855
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
Dziękuję, to staż, nie praca ale takie doświadczenie mi się baaardzo przyda, no i te ok.800zł (właśnie nie wiem dokładnie, muszę popatrzeć, jaka jest stawka za staż) na marne nie pójdzie,zwłaszcza, że..
Oni chcą osobę na pół roku! i ja tłumaczyłam, że niedługo wyjeżdżam do Warszawy i czy to nie będzie stanowiło problemu, że rzadko będę tutaj, na miejscu, a oni, że nie, że to nawet jeszcze lepiej, bo przyda im się taki 'powiew świeżości', a tam będę miała dostęp do ciekawych wydarzeń i tematów. No i dobre dofinansowanie do studenckiego życia, odciążenie taty
Oooby się udało, bo znowu się nakręciłam
Czyli 'staż na odległość' ? Świetnie!
A na czym miałoby polegać to, co będziesz robić i w jakiej częstotliwości?
Domyślam się, że na pisaniu, ale ile i czego?
__________________
"Jeśli chcesz zerwać owoc, musisz się wspiąć na drzewo."

~ Thomas Fuller ~
BeaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 17:21   #4295
star15
Zakorzenienie
 
Avatar star15
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 483
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość
Czyli 'staż na odległość' ? Świetnie!
A na czym miałoby polegać to, co będziesz robić i w jakiej częstotliwości?
Domyślam się, że na pisaniu, ale ile i czego?
Na początek 2-3 niewielkie artykuły dziennie. potem niewykluczone, że będę mogła napisać coś większego.
A czego? Tematy wymyślam sama; głównie o bieżących wydarzeniach, coś z polityki też może być (bo powiedziałam, że się tym interesuję), no swoboda, ogólnie raczej reportaże. Tyle, że ma się to nadawać, oni weryfikują, ale patrzyłam na str.internetowej, jak wyglądają ich artykuły i nie są jakichś strasznie wysokich lotów.
Poznam szczegóły, gdy napiszę artykuł i stwierdzą, że się nadaję. ;-)

Ogólnie nie ukrywam, że trochę to po znajomości, bo poszłam z Tżtem wyrobić mu wizytówki w tej redakcji (bo on tam prowadzi poddział na ich str.internetowej, współpracuje z nimi) i jakoś wyszedł temat stażu. Liczę, że się dostanę.
__________________
"Różne momenty wiszą w przestrzeni jak prześcieradła, jak ekrany, na których wyświetla się jakiś moment; świat składa się z takich nieruchomych momentów, wielkich metazdjęć, a my przeskakujemy z jednego na drugi."


Studentka

Edytowane przez star15
Czas edycji: 2010-07-01 o 17:27
star15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 18:06   #4296
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez Riddim Pokaż wiadomość
Opłata na Collegium Medicum wpłynęła. Zaczynam żałować, że zrezygnowałam z dietetyki tam.. eh.
Techniki dentystyczne tak mnie kręciły, ale po dzisiejszych nowinach odwidziało mi się totalnie. Może i dobrze.
ojejku jejku, czemu taka zmianaa decyzji?


Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
---

Boże, Żbiczki, to MÓJ dzień!
Jak dobrze pojdzie, dostanę staż w redakcji lokalnej gazety fak jea! Cały dzień mi pokolorowali mam napisać próbny artykuł i na 98% dostanę to!
ale by było super serio, zazdraszczam!
ale już się przestraszyłam, że później do Warszawy przyjedziecie
ale dobrze, że nie, w ogóle, napisz mi potem na gg, co z tym street fashion wyszło i w ogóle

Cytat:
Napisane przez chiddy Pokaż wiadomość
praca w progress way - szkolenia dla pracowników firm
o choroba, jesteś wielka
skąd wy bierzecie takie fajne oferty? idealne dla was?
ja dziś umarłam w tej mojej "pracy" naprawdę to NIE DLA MNIE.

Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość


Znalazłam informację, że dostaje się za staż 860zł/mies., tylko nie wiem, czy brutto, czy netto.




Justyna, szkoda bardzo, ale wiesz sama, jak to jest

Olga, kocham takich ludzi
dostaniesz się.
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 18:40   #4297
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez LittleStar Pokaż wiadomość
Na każdej uczelni znajdą się ci lepsi i gorsi wykładowcy, a na co się zdecydowałaś w Rzeszowie?
albo na grafikę komputerową w mediach (Dziennikarstwo i komunikacja społeczna) albo iberystyka
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 19:40   #4298
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 615
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez Claaire Pokaż wiadomość

Mój tato wpisał niechcący w przelewie internetowym Uniwersytet Jegielloński zamiast Jagielloński myślicie że mogą być jakieś problemy przez to?
pewnie nie zwrócą na to uwagi


Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
Niestety ósemkę zawaliłam czyli z serii "zawsze umiałam, a tu ups" nic, z tym A mi się jakoś nie spieszy, moto nie mam na razie, postaram się następnym razem, znalazłam inne OSK (gdzie nie ma takiego burdelu ), zapisałam na godzinę na plac przed samym egzaminem, żeby znowu dwa razy nie jeździć do zasranego Sieradza tylko ten termin, dopiero 12.07 na 6 osób 4 nie zdały na placu, dalej nie wiem
kurczę !/ ale masz rację, nie przejmuj się. rozwalisz ich następnym razem!


Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
witam,
widzę , że zadowolone jesteście z wyników matur a dzisiaj odebrałam i również jestem zadowolona ,
mam cholerny mętlik co do studiowania, ostatnio dużo myślałam o awf (nawet byłam na egzaminie sprawnościowym ) ze względu na to , że kocham ćwiczyć
to może spróbuj na awf


Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
No i postanowiłam się odchudzać- moim motywatorem są szorty, które kupiłam, w które ledwo się mieszczę
ja ostatnio przymierzałam takie fajne czerwone szorty i bardzoo malutko brakowało żebym się dopięła . chciałam je kupić właśnie żeby były motywacją,ale zrezygnowałam




Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
Laska na tym wątku sr.ających o samo... 80-90 mat, fiz, ang R i ona się boi, czy się nie dostanie na budownictwo na PK dobra, niech sobie piszą nawet, że im nie poszło, ale nie, że się boją
no nie mogę z tego


Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
Boże, Żbiczki, to MÓJ dzień!
Jak dobrze pojdzie, dostanę staż w redakcji lokalnej gazety fak jea! Cały dzień mi pokolorowali mam napisać próbny artykuł i na 98% dostanę to!
o jaa ! brawo Żbiku . przeglądając Twojego bloga to naprawdę zauważyłam że potrafisz pisać. powodzenia ! ;*


Cytat:
Napisane przez chiddy Pokaż wiadomość
ja przedwczoraj dostałam nową propozycję pracy



hej ;*.

dzisiaj pogoda już bardziej znośna była. w ogóle ciągle mam wrażenie ze dzisiaj sobota. i niewyspana jestem :ziewa:


edit: z tego co się dowiedziałam to u mnie w szkole nie zdała jedna osoba (chyba moja dawna przyjaciółka )a 5 osób będzie miało poprawkę. także w tym roku dobre wyniki

Edytowane przez 940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41
Czas edycji: 2010-07-01 o 20:02
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 20:09   #4299
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez czijo Pokaż wiadomość
Uwierz, że dla nas 100% to też szok. Choć po nim akurat się tego spodziewaliśmy ta matura była porąbana swoją drogą ta sprzed roku i sprzed 2 lat była o wiele łatwiejsza.
ja jak zobaczyłam wyniki mojej klasy to cyborgi są. Z tych co się na nk pochwalili to z matmy roz.są: 88% , 98%, 82% , 82%, 66% ( ale gośc idzie na historię ^^) 64% ( ale to mój :P) ,100% , 92%, 84%, 90%, 94% a reszta z tego co mi wiadomo nie gorzej, najniższy to chyba coś około 55% Fiza tak samo, ja ich nie mogę xD a kolega miał 99% z polaka, ciekawe na czym mu urwali.

Gadałam wczoraj z panem B. mogłam przewidzec że mimo że się nie odzywał od miesiąca to o wyniki zapyta, i okazało się że łącznie z biolii i chemii mieliśmy tyle samo pkt, no ale ja nie startowałam w olimpiadzie z bioli Szkoda mi troche bo inkomu źle nie życzę, ale w jakiś sposób udowodniłam, że mimo iż nie byłam w bio-chem a do matury przygotowywałam się niecały rok, to mogłam napisac to na poziomie za który nie muszę się wstydzic


Cytowac nie cytowałam bo czytałam na raty. I z tego co pamiętam

Tobie Ola napisałam w klubie, zaraz zobaczę czy coś odpisałaś.

Olga, też nie znoszę takich ludzi

Justyna następnym razem się uda, ważne że się nie przejęłaś.


Wróciłam właśnie z roweru z panem G. Pogadaliśmy sobie i fajnie jest Chyba mi pomógł zdecydowac się na KrkEh przydaloby się porejestrowac dzisiaj
__________________
Czas i tak przeminie


01.06.2020
62 kg


01.01.2021
54 kg


cel: 46 kg
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 20:12   #4300
BeaS
Zakorzenienie
 
Avatar BeaS
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 4 855
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

http://komixxy.pl/162405 zobaczcie to, sikam.

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość

Wróciłam właśnie z roweru z panem G. Pogadaliśmy sobie i fajnie jest Chyba mi pomógł zdecydowac się na KrkEh przydaloby się porejestrowac dzisiaj
czyli jednak Kraków? na jaki kierunek? jak nie chcesz tu to w klubie napisz.
__________________
"Jeśli chcesz zerwać owoc, musisz się wspiąć na drzewo."

~ Thomas Fuller ~
BeaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 20:18   #4301
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość
http://komixxy.pl/162405 zobaczcie to, sikam.



czyli jednak Kraków? na jaki kierunek? jak nie chcesz tu to w klubie napisz.
Komixxy to ja lowe

Chemia na Uj Na położnictwo trzeba WOS więc odpada a na politechnike nie chcę bo mimo że technologia chemiczna to i tak nie wierzę w minimalną ilośc fizyki której nie znoszę ;P
__________________
Czas i tak przeminie


01.06.2020
62 kg


01.01.2021
54 kg


cel: 46 kg
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 20:31   #4302
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 615
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość
http://komixxy.pl/162405 zobaczcie to, sikam.
haha. ja też. !
dobre
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 20:45   #4303
nonsensical
Raczkowanie
 
Avatar nonsensical
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 195
GG do nonsensical Send a message via Skype™ to nonsensical
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
Chemia na Uj Na położnictwo trzeba WOS więc odpada a na politechnike nie chcę bo mimo że technologia chemiczna to i tak nie wierzę w minimalną ilośc fizyki której nie znoszę ;P
Ja tam się łudzę, że z fiz nie będzie źle, w końcu dla chcącego nic trudnego

a swoją drogą, jakie są progi na chemię na UJ?
__________________


Edytowane przez nonsensical
Czas edycji: 2010-07-01 o 20:50
nonsensical jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 20:53   #4304
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez nonsensical Pokaż wiadomość
Ja tam się łudzę, że z fiz nie będzie źle, w końcu dla chcącego nic trudnego

a swoją drogą, jakie są progi na chemię na UJ?
byłam w klasie z rozszerzoną fizyką i dla mnie to była 3-letnia męczarnia:p

Z tego co mi wiadomo to progów praktycznie nie ma, bo jest więcej miejsc niż kandydatów, no ale jakby nawet były to chemie mam dosyc dobrze napisana i problemu nie będę miec.
__________________
Czas i tak przeminie


01.06.2020
62 kg


01.01.2021
54 kg


cel: 46 kg
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 20:54   #4305
Claaire
Wtajemniczenie
 
Avatar Claaire
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 397
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
ja jak zobaczyłam wyniki mojej klasy to cyborgi są. Z tych co się na nk pochwalili to z matmy roz.są: 88% , 98%, 82% , 82%, 66% ( ale gośc idzie na historię ^^) 64% ( ale to mój :P) ,100% , 92%, 84%, 90%, 94% a reszta z tego co mi wiadomo nie gorzej, najniższy to chyba coś około 55% Fiza tak samo, ja ich nie mogę xD a kolega miał 99% z polaka, ciekawe na czym mu urwali.



Wróciłam właśnie z roweru z panem G. Pogadaliśmy sobie i fajnie jest Chyba mi pomógł zdecydowac się na KrkEh przydaloby się porejestrowac dzisiaj
Jakie wyniiiiki, ja nie wiem jak to się w ogóle da tak i to tyle osób z klasy na tyle %.

Kraków juhuu jak super
__________________
Stań się słońcem, a wszyscy Cię zobaczą.
F.Dostojewski
Claaire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 21:00   #4306
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez Claaire Pokaż wiadomość
Jakie wyniiiiki, ja nie wiem jak to się w ogóle da tak i to tyle osób z klasy na tyle %.

Kraków juhuu jak super
No ale co by nie mówic nauczyciela mieliśmy super Dużo na niego najeżdżałam i miałam za złe że nam kazął na 7 do szkoły latac na matmę i bałam się każdej lekcji niesamowicie, ale teraz jestem mu wdzięczna bo gdyby nie on nawet 20% bym nie miała]

No do zobaczenia ;D
Psst. Szukanie mieszkania i ewentualni współlokatorzy mnie przerażają
__________________
Czas i tak przeminie


01.06.2020
62 kg


01.01.2021
54 kg


cel: 46 kg
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 21:01   #4307
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

ja tak własciwie co chwile o cos pytam, wiec moze dolacze ?

poki co jestem cala w stresie bo nie ma odnotoania wplaty na moje konto UAM a termin mija jutro... ktos ma podobny kłopot? a pieniadze zostaly wyslane odrazu bo sie pytalam. wwiec sa juz na koncie uczelni...

Edytowane przez Cappuccino
Czas edycji: 2010-07-01 o 21:05
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 21:08   #4308
BeaS
Zakorzenienie
 
Avatar BeaS
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 4 855
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
Chemia na Uj Na położnictwo trzeba WOS więc odpada a na politechnike nie chcę bo mimo że technologia chemiczna to i tak nie wierzę w minimalną ilośc fizyki której nie znoszę ;P
a AGH? tam też jest technologia chemiczna, chciałam składać, ale mama mi nie pozwoliła. musiałam jej posłuchać, bo to ona płaciła opłaty rekrutacyjne.

cieszę się, że mnie namówiła, żebym złożyła na lekarski, bo sama bym tego nie zrobiła.
__________________
"Jeśli chcesz zerwać owoc, musisz się wspiąć na drzewo."

~ Thomas Fuller ~
BeaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 21:11   #4309
Claaire
Wtajemniczenie
 
Avatar Claaire
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 397
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
No ale co by nie mówic nauczyciela mieliśmy super Dużo na niego najeżdżałam i miałam za złe że nam kazął na 7 do szkoły latac na matmę i bałam się każdej lekcji niesamowicie, ale teraz jestem mu wdzięczna bo gdyby nie on nawet 20% bym nie miała]

No do zobaczenia ;D
Psst. Szukanie mieszkania i ewentualni współlokatorzy mnie przerażają
Oj, często właśnie tak jest, że narzekamy na nauczyciela, że taki wymagający itp., ale jednak wszystko wychodzi np. po wynikach maturalnych

A kiedy chcesz zacząć szukać jakiegoś mieszkania ?

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
ja tak własciwie co chwile o cos pytam, wiec moze dolacze ?

poki co jestem cala w stresie bo nie ma odnotoania wplaty na moje konto UAM a termin mija jutro... ktos ma podobny kłopot? a pieniadze zostaly wyslane odrazu bo sie pytalam. wwiec sa juz na koncie uczelni...
Hej

Na moich uczelniach też jeszcze nie ma potwierdzenia. Jeśli bardzo Cię to niepokoi, napisz do uczelni meila. Poproszą Cię np. o przesłanie im potwierdzenia
__________________
Stań się słońcem, a wszyscy Cię zobaczą.
F.Dostojewski
Claaire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 21:14   #4310
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez Claaire Pokaż wiadomość
Oj, często właśnie tak jest, że narzekamy na nauczyciela, że taki wymagający itp., ale jednak wszystko wychodzi np. po wynikach maturalnych

A kiedy chcesz zacząć szukać jakiegoś mieszkania ?



Hej

Na moich uczelniach też jeszcze nie ma potwierdzenia. Jeśli bardzo Cię to niepokoi, napisz do uczelni meila. Poproszą Cię np. o przesłanie im potwierdzenia
rozumeim ze tez skladalas na UAM? czyli termin do jutra dla wszystkich..chyba ze to zalezy od kierunku.

wlasciwie moze napisze cos o sobie. Alicja,skladam papiery na komunikacje europejska zapisalam sie tez na kulturoznastwo ale zrezygnowalam poniewaz oczekiwalam od tego kierunku czegos innego...

a jesli chodzi o mature to jestem zadowolona. wrecz sie nie spodziewalam tak wysokich wynikow

Edytowane przez Cappuccino
Czas edycji: 2010-07-01 o 21:20
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 21:17   #4311
Claaire
Wtajemniczenie
 
Avatar Claaire
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 397
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
rozumeim ze tez skladalas na UAM? czyli termin do jutra dla wszystkich..chyba ze to zalezy od kierunku.

wlasciwie moze sie przedstawie, Alicja skladam papiery na komunikacje europejska zapisalam sie tez na kulturoznastwo ale zrezygnowalam poniewaz oczekiwalam od tego kierunku czegos innego...
Nie nie Ja składałam do Krakowa, tyle że tam też trzeba czekać pare dni na to, aż oni to sobie potwierdzą.

Jesteś moją imienniczką
__________________
Stań się słońcem, a wszyscy Cię zobaczą.
F.Dostojewski
Claaire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 21:20   #4312
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez kamcia199 Pokaż wiadomość
Hejo
Pochwale się swoimi wynikami
Polski 87%
Matma 90%
Angol 92%
Gegra PR 62%
Matma PR 44%
ladnie!

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
ja też
najgorsze w tym jest to, że ogranicza mnie ten mój głupi wynik
mnie tez . zdaje sie, ze napisalam swoja mature wsrod znajomych najgorzej.. bardzo mnie to martwi, bo przeciez inni nigdy nie wykazywali sie blyskotliwoscia.. . nawalilam na calej linii.
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 21:26   #4313
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość
a AGH? tam też jest technologia chemiczna, chciałam składać, ale mama mi nie pozwoliła. musiałam jej posłuchać, bo to ona płaciła opłaty rekrutacyjne.

cieszę się, że mnie namówiła, żebym złożyła na lekarski, bo sama bym tego nie zrobiła.
No ale tam też jest w ciula fizy chyba No a Twoją mamę rozumiem, z takimi wynikami, moja cały czas pyta czy jednak by mnie w ostatecznosci przynajmniej na farmę nie wzięli

No właśnie mówiłaś że masz wątpliwości, mam nadzieję że Ci się spodoba i będziesz opisywac wrażenia

Ali mi nie zacytowało
Poczekam aż będę miała pewnośc że się dostałam i nie mam pojęcia jak to będzie bo moja M. skopała maturę strasznie i nie dostanie się do Krk raczej. I już nie mam z kim mieszkac
__________________
Czas i tak przeminie


01.06.2020
62 kg


01.01.2021
54 kg


cel: 46 kg
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 21:39   #4314
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
Komixxy to ja lowe

Chemia na Uj Na położnictwo trzeba WOS więc odpada a na politechnike nie chcę bo mimo że technologia chemiczna to i tak nie wierzę w minimalną ilośc fizyki której nie znoszę ;P
ale i tak Kraków to świetny wybór!!!

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
No ale tam też jest w ciula fizy chyba No a Twoją mamę rozumiem, z takimi wynikami, moja cały czas pyta czy jednak by mnie w ostatecznosci przynajmniej na farmę nie wzięli
e tam, w ciula to nie :P
na ja agieh na tch i przeglądałam właśnie pod katem fizyki i jakoś dużo tego nie ma
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 22:00   #4315
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość
ale i tak Kraków to świetny wybór!!!


e tam, w ciula to nie :P
na ja agieh na tch i przeglądałam właśnie pod katem fizyki i jakoś dużo tego nie ma
Mam nadzieję ;D

Ale jakaś tam jest
__________________
Czas i tak przeminie


01.06.2020
62 kg


01.01.2021
54 kg


cel: 46 kg
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 22:07   #4316
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję ;D

Ale jakaś tam jest
a na chemii na UJ nie ma elementów fizyki ;>

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

znalazłam hit jeśli chodzi o mieszkania do wynajęcia

Cytat:
Ilość miejsc: 1998
Ilość pokoi: 2
Pokój 1: miejsc: 999, wolnych miejsc: , metraż: 17 m2
Pokój 2: miejsc: 999, wolnych miejsc: , metraż: 10 m2
: hahaha:
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)

Edytowane przez KaasiaaK
Czas edycji: 2010-07-01 o 22:15
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 22:12   #4317
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość
a na chemii na UJ nie ma elementów fizyki ;>

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

znalazłam hit jeśli chodzi o mieszkania do wynajęcia
no na pewno są ale w mniejszej ilości

łaaa
__________________
Czas i tak przeminie


01.06.2020
62 kg


01.01.2021
54 kg


cel: 46 kg
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 22:16   #4318
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
no na pewno są ale w mniejszej ilości

łaaa
no, pewnie tak


to co laski! te które idą na studia do Krk, bierzemy?! wychodzi niecała złotówka na osobę i w centrum!!
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 22:30   #4319
Claaire
Wtajemniczenie
 
Avatar Claaire
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 397
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
Ali mi nie zacytowało
Poczekam aż będę miała pewnośc że się dostałam i nie mam pojęcia jak to będzie bo moja M. skopała maturę strasznie i nie dostanie się do Krk raczej. I już nie mam z kim mieszkac
Najważniejsze to się dostać, a z mieszkaniem to już się coś wymyśli


Ale oglądam program na National Geographic jakiś z serii dziwnych zwyczajów.
Teraz jest o Kamerunie i zwyczaju 'prasowania piersi' . Jak dziewczynki mają kilkanaście lat to ich matki/babcia biorą rozżarzony kij i im tak uciskają żeby były całkowicie płaskie :| i tak codziennie.
__________________
Stań się słońcem, a wszyscy Cię zobaczą.
F.Dostojewski
Claaire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 22:31   #4320
chiddy
Zadomowienie
 
Avatar chiddy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 628
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VIII- w powodzi procentów!

Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
Na początek 2-3 niewielkie artykuły dziennie. potem niewykluczone, że będę mogła napisać coś większego.
A czego? Tematy wymyślam sama; głównie o bieżących wydarzeniach, coś z polityki też może być (bo powiedziałam, że się tym interesuję), no swoboda, ogólnie raczej reportaże. Tyle, że ma się to nadawać, oni weryfikują, ale patrzyłam na str.internetowej, jak wyglądają ich artykuły i nie są jakichś strasznie wysokich lotów.
Poznam szczegóły, gdy napiszę artykuł i stwierdzą, że się nadaję. ;-)

Ogólnie nie ukrywam, że trochę to po znajomości, bo poszłam z Tżtem wyrobić mu wizytówki w tej redakcji (bo on tam prowadzi poddział na ich str.internetowej, współpracuje z nimi) i jakoś wyszedł temat stażu. Liczę, że się dostanę.
super !!
dasz sobie radę ;*

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość

o choroba, jesteś wielka
skąd wy bierzecie takie fajne oferty? idealne dla was?
ja dziś umarłam w tej mojej "pracy" naprawdę to NIE DLA MNIE.
e tam wielka

sami do mnie zadzwonili z propozycją pracy
znaleźli mnie na stronie dla lektorów na której jestem zarejestrowana

od września zaczynam drugą pracę

Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość
to co laski! te które idą na studia do Krk, bierzemy?! wychodzi niecała złotówka na osobę i w centrum!!
oferta nie do odrzucenia
chiddy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.