Wszystko o Emu cz. 3 - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-04, 19:43   #4291
beakarp
Raczkowanie
 
Avatar beakarp
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Bialystok
Wiadomości: 427
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

na 100% sprawdzony sklep, w ub roku kupiłam tam swoje wallaby, no i rok rocznie kupuję buty ecco dla dziecia
beakarp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 11:12   #4292
atunia35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 16
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Hej, kupiłyście coś na tej przecenie? Jak zwykle się spóźniłam - nie ma już mojego rozmiaru czarnych mini stinger - orientujecie się, czy w ogóle był dostępny 35/36 i 37 w tym kolorze?

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

aaaaaaa i jeszcze jedno pytanie - który impregnat polecacie? Ten w opakowaniu niebieskim (do wszystkiego ), czy też brązowym (typowo do nubuku i zamszu)? Oczywiście, mam na myśli te z Deichmanna przez Was używane. Będę wdzięczna za pomoc!

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

aaaaaaa i jeszcze jedno pytanie - który impregnat polecacie? Ten w opakowaniu niebieskim (do wszystkiego ), czy też brązowym (typowo do nubuku i zamszu)? Oczywiście, mam na myśli te z Deichmanna przez Was używane. Będę wdzięczna za pomoc!
atunia35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 16:57   #4293
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez atunia35 Pokaż wiadomość
Hej, kupiłyście coś na tej przecenie? Jak zwykle się spóźniłam - nie ma już mojego rozmiaru czarnych mini stinger - orientujecie się, czy w ogóle był dostępny 35/36 i 37 w tym kolorze?

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

aaaaaaa i jeszcze jedno pytanie - który impregnat polecacie? Ten w opakowaniu niebieskim (do wszystkiego ), czy też brązowym (typowo do nubuku i zamszu)? Oczywiście, mam na myśli te z Deichmanna przez Was używane. Będę wdzięczna za pomoc!

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

aaaaaaa i jeszcze jedno pytanie - który impregnat polecacie? Ten w opakowaniu niebieskim (do wszystkiego ), czy też brązowym (typowo do nubuku i zamszu)? Oczywiście, mam na myśli te z Deichmanna przez Was używane. Będę wdzięczna za pomoc!
podpinam się pod pytanie ja 3 lata temu zapomniałam zaimpregnować moje emu chestnut i miała okropne zacieki...
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 17:47   #4294
pola1982
Rozeznanie
 
Avatar pola1982
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 607
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez atunia35 Pokaż wiadomość
Hej, kupiłyście coś na tej przecenie? Jak zwykle się spóźniłam - nie ma już mojego rozmiaru czarnych mini stinger - orientujecie się, czy w ogóle był dostępny 35/36 i 37 w tym kolorze?

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

aaaaaaa i jeszcze jedno pytanie - który impregnat polecacie? Ten w opakowaniu niebieskim (do wszystkiego ), czy też brązowym (typowo do nubuku i zamszu)? Oczywiście, mam na myśli te z Deichmanna przez Was używane. Będę wdzięczna za pomoc!

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

aaaaaaa i jeszcze jedno pytanie - który impregnat polecacie? Ten w opakowaniu niebieskim (do wszystkiego ), czy też brązowym (typowo do nubuku i zamszu)? Oczywiście, mam na myśli te z Deichmanna przez Was używane. Będę wdzięczna za pomoc!

Ja używam tego niebieskiego.
pola1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 07:39   #4295
atunia35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 16
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Dziękuję za odzew! Przy okazji chciałam się jeszcze zapytać, czy w przypadku czarnych emu te bezbarwne impregnaty nie zostawiają na powierzchni buta śladów/zacieków/przebarwień? Można je zupełnie bezpiecznie aplikować?
Będę baaaaaaaardzo wdzięczna za info!
atunia35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 09:01   #4296
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez atunia35 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odzew! Przy okazji chciałam się jeszcze zapytać, czy w przypadku czarnych emu te bezbarwne impregnaty nie zostawiają na powierzchni buta śladów/zacieków/przebarwień? Można je zupełnie bezpiecznie aplikować?
Będę baaaaaaaardzo wdzięczna za info!
Nie zostawiają ja mam nanospray od nich i tez jest super ale dodatkowo tez spryskujr czarnym zeby kolory nabrały


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 09:14   #4297
atunia35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 16
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Przepięknie raz jeszcze dziękuję za pomoc. Sorki, że tak przynudzam w tym temacie impregnatowym, ale nie chciałabym zaszkodzić moim bucikom. Dowiedziałam się wczoraj w Deichmannie, że wszystkie impregnaty są bezbarwne, natomiast również w ofercie posiadają "odświeżacz koloru" np. czarny w takim opakowaniu z tworzywa zakończonym gąbeczką, ale pani sprzedająca twierdziła, że nie ma on absolutnie właściwości impregnujących.
Czyli, jeśli dobrze zrozumiałam, powinnam najpierw zastosować impregnat, a później potraktować emutki takim płynem podbijającym kolor, tak?
atunia35 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-08, 20:01   #4298
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

dotarły do mnie emusiaki z mivo wydaje mi się, że oryginały. tzn nie wiem jak wyglądają podróbki :P kolor bardzo mi się podoba (charcoal) będzie idealnie pasować do kurtki

Jeżeli chodzi o impregnat to polecacie w deichmanie, niebieski tak ? to jest do jakiej skóry ??

jak najlepiej je spsikać, i na ile odstawić ? sory za ilość pytań, ale swoich pierwszych emu nie zaimpregnowałam i miałam straszne plamy...
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 20:07   #4299
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
dotarły do mnie emusiaki z mivo wydaje mi się, że oryginały. tzn nie wiem jak wyglądają podróbki :P kolor bardzo mi się podoba (charcoal) będzie idealnie pasować do kurtki

Jeżeli chodzi o impregnat to polecacie w deichmanie, niebieski tak ? to jest do jakiej skóry ??

jak najlepiej je spsikać, i na ile odstawić ? sory za ilość pytań, ale swoich pierwszych emu nie zaimpregnowałam i miałam straszne plamy...

ja swoje pierwsze emu zaimpregnowałam i nie da się ich doczyścić już :P następnych nie będę impregnować...
dmii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 20:14   #4300
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
ja swoje pierwsze emu zaimpregnowałam i nie da się ich doczyścić już :P następnych nie będę impregnować...
i bądź tu człowieku mądry
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 20:19   #4301
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Dziewczyny, a zamawiała któraś z was na stronie butymarjo.pl ? Oni mają sklep stacjonarny w Lesznie(?) wiecie coś o tym sklepie?
dmii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 13:00   #4302
Dorjee90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 237
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

dziewczyny pomóżcie zrobiły mi się na jednym bucie takie paski i nie wiem co z tym zrobić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC09867.jpg (135,4 KB, 74 załadowań)
Dorjee90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 10:13   #4303
Cream
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 764
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Chyba juz wszyscy poprzeceniali EMU. Właśnie w ButSklepie widziałam przecenę o 30%!
Cream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 12:14   #4304
kariss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 12
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Właśnie przyszły do mnie Emu stinger r. 35/36 i przymierzyłam i wydają mi się ciasne :/ mój normalny rozmiar to 37, boję się że jednak źle zrobiłam i będę musiała zwrócić..
kariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 12:49   #4305
Cream
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 764
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez kariss Pokaż wiadomość
Właśnie przyszły do mnie Emu stinger r. 35/36 i przymierzyłam i wydają mi się ciasne :/ mój normalny rozmiar to 37, boję się że jednak źle zrobiłam i będę musiała zwrócić..
No ja bym Stingery wzięła w swoim rozmiarze. Jełśi odznacza Ci się palec to lepiej wymień na większe...
Cream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 12:51   #4306
lisbeth_wasp
Rozeznanie
 
Avatar lisbeth_wasp
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 599
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez kariss Pokaż wiadomość
Właśnie przyszły do mnie Emu stinger r. 35/36 i przymierzyłam i wydają mi się ciasne :/ mój normalny rozmiar to 37, boję się że jednak źle zrobiłam i będę musiała zwrócić..
Stingery raczej należy kupować w swoim rozmiarze
lisbeth_wasp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 13:07   #4307
PaulinaZw
Przyczajenie
 
Avatar PaulinaZw
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 14
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Hej

Od jakiegos tygodnia waham się, jaki rozmair stingerow wziac. Beda to moje pierwsze oryginalne emu, stad moja zagwozdka.

Mam stopę o dl. 23cm, zazwyczaj nosze r.36, obcasy zawsze r.35. I teraz nie wiem, jaki rozmiar bylby dla mnie odpowiedni- 35/36 czy moze 37??

Dodam, ze z racji tego, ze mam mala stopę, zastanawiam się nad modelem wallaby (czyli emu stinger dla dzieci), ale w kazdym sklepie sprzedawcy podają rozne dlugosci wkladek- raz 22cm, raz 23cm, inni 22.5cm i badz tu madry:P

Doardzcie mi cos proszę, bo przewertowalam tyle forow/artykulow i mam wiekszy metlik w gloiwe niz przed:P

_____________________
Mój blog:
http://all-ab0ut-me.blogspot.com/
PaulinaZw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 13:17   #4308
kariss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 12
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez lisbeth_wasp Pokaż wiadomość
Stingery raczej należy kupować w swoim rozmiarze
Tak też właśnie tutaj wyczytałam, chociaż są dziewczyny, które piszę że mają mniejsze i się rozeszły ale boję się, że aż tak się nie rozejdą :/
kariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 13:43   #4309
PaulinaZw
Przyczajenie
 
Avatar PaulinaZw
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 14
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez lisbeth_wasp Pokaż wiadomość
Stingery raczej należy kupować w swoim rozmiarze
Ja z kolei boję się, że będą ciut za małe i że mi paluch będzie się odznaczał, tak jak pisały inne dziewczyny, które brały rozmiar mniejsze niż zazwyczaj noszą. A ja mam taki rozmiar ze jak wezmę 35/36 (czyli taki jaki zazwyczaj noszę) to że mimo tego i tak będą za małe;/
PaulinaZw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 14:26   #4310
kariss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 12
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Jak nosisz taki rozmiar to wątpię, że będą za małe
kariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 14:28   #4311
PaulinaZw
Przyczajenie
 
Avatar PaulinaZw
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 14
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez kariss Pokaż wiadomość
Jak nosisz taki rozmiar to wątpię, że będą za małe
Tylko że na plasko moja stopa ma 23cm, a roznie podaja na stronach dl. wkladki- 22 lub 22.5 lub 23. Ale dzis okazalo sie, ze u mnie w miescie maja ostatni rozmiar 35/36, wiec pojdę sobie zmierzyc i moze moje watpliwosci zostana rozwiane

_________________
http://all-ab0ut-me.blogspot.com/
PaulinaZw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 15:11   #4312
Cream
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 764
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez PaulinaZw Pokaż wiadomość
Tylko że na plasko moja stopa ma 23cm, a roznie podaja na stronach dl. wkladki- 22 lub 22.5 lub 23. Ale dzis okazalo sie, ze u mnie w miescie maja ostatni rozmiar 35/36, wiec pojdę sobie zmierzyc i moze moje watpliwosci zostana rozwiane
Bo to chyba zależy jak są mierzone i pewnie niektórzy dodają ten centymetr długości po ubiciu futra. Ja bym na Twoim miejscu przymierzyła, albo zadzwoniła do sklepu i poprosiła o zmierzenie wkładki.
Cream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 16:16   #4313
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

W końcu zamówiłam upragnione emu PATERSON! Tylko mam trochę wątpliwości co do rozmiaru, bo mierzyłam 37 i 38 w sklepie, 37 były bardziej takie "obcisłe" i węższe w cholewce, a 38 trochę większe, ale boję się, że mi się rozbiją i będą mi ciapać tak jak moje emu inverlock (w których mi się zdarło futerko na piętach:/)
dmii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 17:42   #4314
iguanaiguana
Zadomowienie
 
Avatar iguanaiguana
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 890
GG do iguanaiguana
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Ja kupiłam ostatnio 2 pary wallaby w rozmiarze 36.Normalnie noszę też 36.Jednak po 2 tygodniowym noszeniu i ubiciu futerka 35 też by były dobre.
To były moje pierwsze emu więc wolałam nie ryzykować wystającym paluchem i kupiłam 36.
iguanaiguana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 18:00   #4315
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

PaulinaZw miałam dokładnie taki sam problem. Noszę 35 w szpikach i 36 w normalnych butach. Moje pierwsze emu strasznie się rozdeptały i przestała w nich chodzić a były w rozmiarze 36. Tej zimy znów chciałam emu i zamówiłam na allegro 34 wallaby i okazały się za małe. Odesłałam,poprosiłam o 35 i sa idealne.
czarne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 23:15   #4316
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez PaulinaZw Pokaż wiadomość
Hej

Od jakiegos tygodnia waham się, jaki rozmair stingerow wziac. Beda to moje pierwsze oryginalne emu, stad moja zagwozdka.

Mam stopę o dl. 23cm, zazwyczaj nosze r.36, obcasy zawsze r.35. I teraz nie wiem, jaki rozmiar bylby dla mnie odpowiedni- 35/36 czy moze 37??

Dodam, ze z racji tego, ze mam mala stopę, zastanawiam się nad modelem wallaby (czyli emu stinger dla dzieci), ale w kazdym sklepie sprzedawcy podają rozne dlugosci wkladek- raz 22cm, raz 23cm, inni 22.5cm i badz tu madry:P

Doardzcie mi cos proszę, bo przewertowalam tyle forow/artykulow i mam wiekszy metlik w gloiwe niz przed:P

_____________________
Mój blog:
http://all-ab0ut-me.blogspot.com/
weź 35/36, na pewno nie 37
Cytat:
Napisane przez iguanaiguana Pokaż wiadomość
Ja kupiłam ostatnio 2 pary wallaby w rozmiarze 36.Normalnie noszę też 36.Jednak po 2 tygodniowym noszeniu i ubiciu futerka 35 też by były dobre.
To były moje pierwsze emu więc wolałam nie ryzykować wystającym paluchem i kupiłam 36.
futerko by Ci się ubiło i... prawdopodobnie wytarło jak dla mnie nie ma co ryzykować
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 11:05   #4317
PaulinaZw
Przyczajenie
 
Avatar PaulinaZw
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 14
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
PaulinaZw miałam dokładnie taki sam problem. Noszę 35 w szpikach i 36 w normalnych butach. Moje pierwsze emu strasznie się rozdeptały i przestała w nich chodzić a były w rozmiarze 36. Tej zimy znów chciałam emu i zamówiłam na allegro 34 wallaby i okazały się za małe. Odesłałam,poprosiłam o 35 i sa idealne.
Zamówiłam jednak wallaby w r.36 Byłam wczoraj w sklepie przymierzyć stingery 35/36 i okazało się, że mnie trochę cisną, nie wiem na ile się rozejdą, więc wolę nie ryzykować. A wallaby są połowę tansze niz stinger, wiec jak cos, to nie bedzie tak bardzo szkoda. Poza tym nigdzie na necie nie ma stingerow 35/36 w kolorze czarnym w przystepnej cenie;/ A nie chcę zamawiac z zagranicznych sklepow, poniewaz nie lubię czekac tyle na buty
PaulinaZw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 13:34   #4318
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez PaulinaZw Pokaż wiadomość
Zamówiłam jednak wallaby w r.36 Byłam wczoraj w sklepie przymierzyć stingery 35/36 i okazało się, że mnie trochę cisną, nie wiem na ile się rozejdą, więc wolę nie ryzykować. A wallaby są połowę tansze niz stinger, wiec jak cos, to nie bedzie tak bardzo szkoda. Poza tym nigdzie na necie nie ma stingerow 35/36 w kolorze czarnym w przystepnej cenie;/ A nie chcę zamawiac z zagranicznych sklepow, poniewaz nie lubię czekac tyle na buty
no i dobrze,najażniejsze żeby było Ci wygodnie
czarne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 14:07   #4319
kasztanek56
Raczkowanie
 
Avatar kasztanek56
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 34
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Wkurzyłam się . Chyba byłam za bardzo zadowolona że emu się nie powyginały i są ładne po tych 2 pierwszych miesiącach noszenia ... Wczoraj złapał mnie deszcz , czubki zmokły ale nie przeciekły . Tylko że dziś po 20 godzinach buty są obrzydliwe . Dołączam taki załącznik objaśniający bo nie mam aktualnie aparatu . Wierzch buta jest już dawno suchy . To był tylko deszcz , czemu one tak wyglądają .
W końcu to stingery .. śnieg też by je zmoczył .. Jak je wyczyścić ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg i-emu-stinger-mini-w10003-25531.jpg (53,1 KB, 105 załadowań)

Edytowane przez kasztanek56
Czas edycji: 2014-01-11 o 14:10
kasztanek56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-12, 11:09   #4320
casilda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 7
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

dokładnie to samo robi mi się na czekoladowych stingerach. Ja poczekałam aż wszystko wyschnie potem lekko wilgotną szmatką z samą wodą przecieram je po całej powierzchni (tam gdzie cholewka to już nie) i jak wyschną są ok. Jeden but doszedł do siebie od razu a drugi po dwukrotnym takim zabiegu też jest ok.
casilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-28 14:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:54.