Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-14, 10:35   #4291
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Hosenuś A może jeszcze uda mu się jakoś wyrwać albo może on coś dla Ciebie szykuje w tajemnicy?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 10:35   #4292
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
przykro mi tym bardziej, że tak się postarałaś żeby mu sprawić przyjemność
szkoda, że wcześniej nie zaplanowaliście tego dnia czy wieczoru, że będziecie go mieli dla siebie, uniknęlibyście takich nieporozumień..
myślę jednak, że gdybyś do niego wpadła, to nie dałby Ci wyjść po chwili, bo malowanie ważniejsze
Skoro tak bardzo woli malować, zwłaszcza, że jest niedziela i walentynki to niech sobie maluje. Skoro tak woli spędzić ten dzień to nie będe mu tej przyjemności odbierać.

Rozczarowałam się bardzo ...

Isa: napewno nie szykuje. A nawet jesli by tak było, to bardzo kiepski sposób by wybrał. Nie polece nagle do niego jak na skrzydłach. Mam inny plan na dzisiejszy dzień i wieczór.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-02-14 o 10:37
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 12:40   #4293
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Popytam w przychodni, jak się dowiem, jakie zabiegi mam brać. A i na basenie zapytam czy przypadkiem by nie dało rady wpuszczać mnie na zabiegi w ramach karty sportowej. Może by się do czegoś przydała jednak. Bo tam mają i krioterapię i różne inne.
EDIT: A co do lekarza to ortopeda-traumatolog dokładniej, czyli chirurg urazowy też i to najlepszy do jakiego mogłam tu trafić , więc przynajmniej o tyle jestem spokojna.
Wydaje mi się, że z tym pływaniem to może być całkiem dobry pomysł. Koniecznie pogadaj o tym z lekarzem.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Eh ... Jednak moje starania na nic. TŻ kończy dziś malować mieszkanie, powiedział, że się zobaczymy na chwilkę, na co powiedziałam, że "chwilka" mnie satysfakcjonuje zwłaszcza, że przez cały tydzień widzieliśmy się tylko w ciągu kilku minut rano i po pracy i że równie dobrze możemy nie widzieć się wcale.

Genialny dzien po prostu ...
Dziś tata ma urodziny więc podam to ciasto czekoladowe i likier.
Hosenko przykro mi.
Dziwny ten Twój TŻ, już nie ze względu na Walentynki, ale ze względu na to że praktycznie nie widzieliście się w tym tygodniu mógł Ci poświęcić więcej czasu niż tylko 'chwilkę'.
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Fuksjaa dasz przepis na tiramisu?
Uwielbiam, ale nie każde jest dobre, najlepsze o dziwo jadłam u mojego młodego sąsiada, ma chłopak talent
Jasne. Przepis nie jest autorski, a ściągnięty z neta:
http://www.gotujmy.pl/ciasto-tiramis...isy,31814.html
Robiłam je pierwszy raz (z tego przepisu), wieczorem będziemy z TŻem próbować.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 13:03   #4294
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ano na to wychodzi, że tylko Tobie się fuksnęło i dostałaś, co trzeba. Ale odczucia masz podobne do naszych, póki co.
Ja już kiedyś miałam ten FLE, który wy dostałyście i byłam bardzo niezadowolona. Nawet chyba mi się bardziej ten Lash Extension podoba teraz.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Byłam u ortopedy i w końcu dowiedziałam się co mi jest. I wcale się nie cieszę Wyciera mi się ta maź, co jest w kolanie i przez to rzepka zaczyna trzeć o kość. W związku z tym zakaz obciążania stawów, a więc mogę zapomnieć o stepie, nartach, chodzeniu po górach, rowerze itp. itd. I to jest zalecenie na całe życie, nie to, że na teraz tylko. Mam uważać i już, bo ta maź się praktycznie nie regeneruje, więc jak ją sobie całkiem wytrę, to będę chodzić jak stara babcia Póki co mam wziąć serię 3 zastrzyków z kwasem hialuronowym w kolano, żeby właśnie pobudzić trochę tą maź, a potem rehabilitacja. Jeszcze niewiadomo co konkretnie mi lekarz zaleci, ale wiem, że kasę już mogę do skarbonki wrzucać. Same te zastrzyki jakieś 400-500zł mnie wyjdą, a gdzie jeszcze zabiegi...
Oj współczuję bardzo mam nadzieję, że jakoś uda się spowolnić ten proces i wspomóc regenerację.


Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A Kasinę znasz? Może i krótki ale płaski mniej, no i od Twojej strony dobry dojazd
No tak Kasina jest ok, znam i lubię i tam w końcu chciałam TŻ wyciągnąć, ale stwierdził, że w sobotę to bez sensu bo będzie tłok i że pomyślimy w tygodniu.

W zamian za to pojechaliśmy do Ojcowa i brodziliśmy w lesie po kolana w śniegu było super, chociaż ciężko bo po tej słynnej klęsce żywiołowej szadzi i braku prądu w tamtych okolicach sporo drzew w lesie wyrwanych jest z korzeniami i ciężko przejść.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Eh ... Jednak moje starania na nic. TŻ kończy dziś malować mieszkanie, powiedział, że się zobaczymy na chwilkę, na co powiedziałam, że "chwilka" mnie satysfakcjonuje zwłaszcza, że przez cały tydzień widzieliśmy się tylko w ciągu kilku minut rano i po pracy i że równie dobrze możemy nie widzieć się wcale.

Genialny dzien po prostu ...
Dziś tata ma urodziny więc podam to ciasto czekoladowe i likier.
Współczuję Hosenko, tak się starałaś zrobić mu przyjemność i nic z tego, tylko masz zły humor.
My z TŻ nie obchodzimy walentynek wcale, ale jak rok temu w ten dzień sprzedawał samochód a potem odwoził koleżankę mamy do innego miasta i nie zdążył wrócić tak, żebyśmy się spotkali, to nie było mi wesoło i ryczałam całe popołudnie. Nie wiem czemu, ale chyba podświadomie chciałam być z TŻem w walentynki nawet jeżeli uważam je za bezsensowny wymysł.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 13:19   #4295
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Też byłam wczoraj na imprezie. Dawno się tak nie upiłam..
Ja też Ale było bardzo fajnie, bo impreza w gronie znajomych w mieszkaniu. Pośpiewaliśmy, potańczyliśmy i humor mi się poprawił. W sumie to było moje pierwsze wyjście od rozstania z exem, jakoś ostatnio mam bardzo marny humor.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Likier i ciasto czekoladowe wyszły tak: (na zdjęciu pisak czerwony wyszedł mało czerwono )
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Eh ... Jednak moje starania na nic. TŻ kończy dziś malować mieszkanie, powiedział, że się zobaczymy na chwilkę, na co powiedziałam, że "chwilka" mnie satysfakcjonuje zwłaszcza, że przez cały tydzień widzieliśmy się tylko w ciągu kilku minut rano i po pracy i że równie dobrze możemy nie widzieć się wcale.

Genialny dzien po prostu ...
Dziś tata ma urodziny więc podam to ciasto czekoladowe i likier.
Hosenko wspaniałe to wszystko przygotowałaś Przykro mi, że tak wyszło, nie smuć się. Mam nadzieję, że TŻ w najbliższym czasie się poprawi i odbijecie sobie ten wieczór.
Ja Walentynki spędzam sama, kartki nie dostałam, jakoś mnie to nie rusza. Jedynie ex przysłał mi niezbyt miłego smsa, ale darowałam sobie odpisywanie, bo szkoda mi na Niego nerwów i słów
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 15:14   #4296
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Ice: dla mnie walentynki to nic innego jak po prostu spędzenie wieczoru razem.
Wysłałam mu mmsa ze zdjęciem i napisałam, że zrobiłam to dla niego i że jest mi strasznie przykro - nie odpisał nic ...
Przez to cholerne mieszkanie przez cały poprzedni tydzień nie spędziliśmy ani pół godziny po południu ze sobą. Nie mówiłam nic, bo byłam przekonana, że w walentynki "nadrobimy" a tu
Jeśli on ma poświęcić mi "chwilkę" to bez łaski.
Ciasto już częściowo zjedzone a likier w połowie wypity.

To mieszkanie już mi bokiem wychodzi, a co dopiero jak się tam przeniesie.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 15:18   #4297
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Hosenuś Jego strata, skoro mieszkanie ważniejsze.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-14, 16:49   #4298
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
rzyrafko ciekawa jestem co tam znów zmalujesz
Ano niestety zdjęć ni8e miałam czasu zrobić, przepraszam Coprawda jeszcze go nie zmyłam ale już się zwinął więc fotografowanie nie ma sensu. Użyłam limonkowego perłowego Bell Planete, sypkiego Gosha Apple Jam oraz Greeny i rozdymiłam czarnym matem Inglota. Wyszło fajnie, nawet kilka komplementów usłyszałam z męskich ust o dziwo TŻtowych też (on zwykle narzeka jak mam mocny makijaż )
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Zapomniałam się pochwalić - udało mi się zużyć znienawidzony błyszczyk Cream Gloss Essence. Od razu luźniej się zrobiło.
W tym miesiącu z kolorówki zużyję jeszcze tusz Bell Push Up i błyszczyk z masłem kakaowym Ziai.
U mnie poszły żel FlosLEky do higieny intymnej i pomadka Bebe Sunny lips Wyciągnęłam z zapasów Laktacyd i Smackersa pink lemonade
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Likier i ciasto czekoladowe wyszły tak: (na zdjęciu pisak czerwony wyszedł mało czerwono )
super robota, szkoda tylko, że nie docenił. Te chłopy to sa momentami tak nie domyślne, że aż ręce opadają

A mnie TŻ wczoraj wkurzył na imprezie, wiem że zrobił to w trosce o mnie ale jeszcze nigdy w życiu nikt mną tak nie manipulował
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
a co do maliny.. z moim malinowym żelem TBS coś nie tak.. już nie pachnie tak intensywnie malinami, a plastikiem.. używam sporadycznie od prawie miesiąca, przechowuję prawidłowo, woda się do niego nie dostała, nie stał otwarty, a teraz maliny ledwo wyczuwam.. sam plastik, sztuczność :/
w zapasie mam jeszcze drugi, planowałam zakup kolejnego, bo wkrótce seria zniknie z półek, ale jeśli sytuacja miałaby się powtórzyć, to nie chcę
pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło..
A mi się nie podoba zapach marakujkowego żelu do mycia twarzy- jakiś taki kwaskowo-mdły, inny po połączeniu z wodą niż z butelki

Ale śliczności http://bjooti.net/?p=10725
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 20:08   #4299
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
MagJa o ten sklep to ten apmp natura Dzięki

A peeling to ten:
http://allegro.pl/item906111188_ziaj...szy_250ml.html

Współczuję z sytuacją z kolanami. A powiedz mi jakie miałaś objawy? Bo tego nie doczytałam. Też mam coś w sumie z kolanami. Już z 5 lat wybieram się do ortopedy i dotrzeć nie mogę.
Bossy Nie wiem czy już kliknęłaś, ale ja kupowałam swego czasu u tego Sprzedawcy-> http://www.allegro.pl/item921819843_...na_logona.html
Taniej nie da się znaleźć chyba, nie zdziera za przesyłkę, wszystko było w jak najlepszym porządku. Kontakt, szybkość wysyłki, jakość towaru itd.
Może link się przyda, bo widzę, że znów się pojawiły u niego, długo już nie wystawiał, a przynajmniej ja nie trafiłam jakoś ostatnio

Opis peelingu brzmi interesująco. Gdyby nie to, że ledwo rozpoczęłam "mikrodermabrazję" Daxa z serii Vulcanic Mat, bo miał prześwietne recenzje, na pewno bym się skusiła. A tak, 2 takie spore pojemności, przy moim zużywaniu Będzie musiał poczekać, ale odnotowane
Jak nowa praca, tak przy okazji?
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 20:20   #4300
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Bossy Nie wiem czy już kliknęłaś, ale ja kupowałam swego czasu u tego Sprzedawcy-> http://www.allegro.pl/item921819843_...na_logona.html
Taniej nie da się znaleźć chyba, nie zdziera za przesyłkę, wszystko było w jak najlepszym porządku. Kontakt, szybkość wysyłki, jakość towaru itd.
Może link się przyda, bo widzę, że znów się pojawiły u niego, długo już nie wystawiał, a przynajmniej ja nie trafiłam jakoś ostatnio

Opis peelingu brzmi interesująco. Gdyby nie to, że ledwo rozpoczęłam "mikrodermabrazję" Daxa z serii Vulcanic Mat, bo miał prześwietne recenzje, na pewno bym się skusiła. A tak, 2 takie spore pojemności, przy moim zużywaniu Będzie musiał poczekać, ale odnotowane
Jak nowa praca, tak przy okazji?
Nie kliknęłam jeszcze, bo dopiero kilka razy użyłam maskę oczyszczającą DDF, a nie chcę mieć 2 masek bo będę zużywać ponad rok Kupię logonę jak wykończę tę maskę
A peeling naprawdę jest warty użycia.

Dziękuję Praca jak narazie ok. W piątek oddałam szefom plan marketingowy ze swoimi pomysłami.. pewnie w poniedziałek powiedzą czy im się podoba czy nie..
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 20:35   #4301
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

To najważniejsze, żeby Ci się podobało A znając Twoje zacięcie i zapał do pracy, spodoba się Szefom z pewnością

Hosenko i jak tam, poprawił się Twój TŻ? Bo też tam pomyślałam, że pewnie nabiera Cię i szykuje niespodziankę Faceci mają czasem takie dziwne pomysły.

Ja nie obchodzę Walentynek, nie lubię komercji tego "święta", ale wszystkim celebrującym, udanej zabawy. Znikam na wieczór z winkiem. W końcu można i tak, byleby mieć połówkę, która ma podobne podejście w tej kwestii co my
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-14, 21:43   #4302
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Dzisiejszy dzień zaczął się dla mnie kiepsko, a tu niespodzianka, bo zakwalifikowałam się do testu MaxFactora. Z tego co widzę, to Em także.
Tak, ja też. Powinnam go mieć pod koniec tygodnia u siebie, i chyba dopiero wtedy dowiem się, który dostałam.

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Mam to samo a tak bardzo mi sie podobają nogi w szpilkach Też zastanawiam się jak w ogóle nauczyć się chodzić, skoro po 1 dniu na obcasach nie ma szans, abym na drugi założyła...
Mam tak samo, i chyba to przez moje płaskostopie.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Za to pięty mam jakieś nie wystające i wszystkie czółenka bez paseczka mi spadają - nawet za małe
To tak jak ja. Dlatego nigdy nie będę nosić balerinek.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Likier już rozlałam do butelki (tzn do butelek, bo starczyło mi na 2 półlitrowe butelki i jeszcze zostało troche) i prezent będzie skompletowany
A jaki likier zrobiłaś?

Pewnie 3/4 cytatów mi uciekło i nie wiem o czym miałam pisać.

Ciężko mi tu jest, dużo nauki, mnóstwo siedzenia w szkole, właśnie siedzę z nosem w słowniku i próbuję zrobić jedno z łatwiejszych zadań na jeden z łatwiejszych przedmiotów.

W ten weekend pochodziłam trochę po mieście, ale nie za dużo, bo dziś rozbrajali półtonową bombę w centrum i zamknęli z tej okazji pół miasta.

Jeśli chodzi o imprezy, to jestem naprawdę, dosłownie, załamana. Wiedziałam, że różnice kulturowe są duże, ale bez przesady, ja szanuję czyjąś kulturę, to niech on uszanuje moją. Zmyłam się po 1,5 h uciekania przed kolejnymi facetami, mającymi tylko jeden cel, wiadomo jaki. I mówili o tym wprost, zaraz po "Hi, how are you?". No nie wiem, mnie to nie bawi, choć niektórym dziewczynom się podobało. Ciekawe, czy zrobili sobie tam zbiorową orgię jak już poszłam do siebie.


Co do walentynek, to jak wiadomo, mam dokładnie zerowe szanse, żeby spędzić je z TŻem. Ale to nic, bo nie bardzo mnie kręci to święto, choć uważam, że jest w sumie całkiem sympatyczne.


__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 21:46   #4303
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 621
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A mnie TŻ wczoraj wkurzył na imprezie, wiem że zrobił to w trosce o mnie ale jeszcze nigdy w życiu nikt mną tak nie manipulował

A mi się nie podoba zapach marakujkowego żelu do mycia twarzy- jakiś taki kwaskowo-mdły, inny po połączeniu z wodą niż z butelki
faceci są czasem.. dziwni, delikatnie ujmując, i czasem trzeba brać na nich poprawkę

mój żel z kolei cały czas pachnie nieładnie, zupełnie nie ten zapach, który ubóstwiałam czy w kontakcie z wodą czy bez..
Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Hosenko i jak tam, poprawił się Twój TŻ? Bo też tam pomyślałam, że pewnie nabiera Cię i szykuje niespodziankę Faceci mają czasem takie dziwne pomysły.

Ja nie obchodzę Walentynek, nie lubię komercji tego "święta", ale wszystkim celebrującym, udanej zabawy. Znikam na wieczór z winkiem. W końcu można i tak, byleby mieć połówkę, która ma podobne podejście w tej kwestii co my
ja też tak pomyślałam a jeśli nie, to może po tym mmsie się chłopak zreflektował

do walentynek ja mam stosunek właściwie nijaki - choć bardziej jestem na tak bo krzywdy nikomu nie robi, ale głównie to wszystko nakręcają producenci zupełnie niepotrzebnych pierdółek z napisem love czy tym podobnych.. jakoś mnie to nie przekonuje, choć bywa słodkie, nie powiem
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2010-02-14 o 21:50
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 22:17   #4304
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Aa, śniła mi się dziś Vibeska pokazująca mi swój nowo wybudowany dom. I wysyłałam jej pocztą cztery czarne cegły.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 23:04   #4305
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Hej

Hosenko, bardzo Ci współczuję Mam nadzieję, że TŻ jakoś ładnie Cię przeprosi. On na pewno nie wiedział, że tyle pracy włożyłas w zrobienie mu niespodzianki, ale jednak... ja też bym była zła w takiej sytuacji.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
My z TŻ nie obchodzimy walentynek wcale, ale jak rok temu w ten dzień sprzedawał samochód a potem odwoził koleżankę mamy do innego miasta i nie zdążył wrócić tak, żebyśmy się spotkali, to nie było mi wesoło i ryczałam całe popołudnie. Nie wiem czemu, ale chyba podświadomie chciałam być z TŻem w walentynki nawet jeżeli uważam je za bezsensowny wymysł.
Mam tak samo, mdli mnie od tego, że repertaur w kinie składał się dziś z "ciach" i "walentynek", nie znoszę serduszek, misiów z serduszkami, lizaków w kształcie serduszek itd... Niedługo pewnie środki czystości będą miały wersje limitowane walentynkowe To dobre święto dla ekstremalnie nieśmiałych - ale w sumie anonimowy liścik można wysłać każdego dnia
Ale jednak miło pobyć w ten dzień z tym kimś... Jak się go ma.
Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Ja Walentynki spędzam sama, kartki nie dostałam, jakoś mnie to nie rusza. Jedynie ex przysłał mi niezbyt miłego smsa, ale darowałam sobie odpisywanie, bo szkoda mi na Niego nerwów i słów
Fajnie, że humor Ci się poprawił Ja w zeszłym roku w walentynki też byłam sama i też jakoś nie przeżywałam tego w ten dzień jakoś szczególnie. Trzymaj się dzielnie, trzymam kciuki, żeby dobry humor wrócił na dobre
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
To mieszkanie już mi bokiem wychodzi, a co dopiero jak się tam przeniesie.
Będzie lepiej
Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Opis peelingu brzmi interesująco. Gdyby nie to, że ledwo rozpoczęłam "mikrodermabrazję" Daxa z serii Vulcanic Mat, bo miał prześwietne recenzje, na pewno bym się skusiła. A tak, 2 takie spore pojemności, przy moim zużywaniu Będzie musiał poczekać, ale odnotowane
Jak nowa praca, tak przy okazji?
I jak ta mikrodermabrazja się spisuje? Lubię maseczkę z tej serii, wiesz, może czy mają podobny zapach?
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ciężko mi tu jest
Em, współczuję, zwłaszcza zachowania facetów Może poznasz też innych ludzi Nauki masz dużo, ale na pewno nauczysz się języka super, kiedyś będziesz bardzo zadowolona z tego wyjazdu (jeszcze bardziej niż teraz)


Ja robię tiramisu z innego przepisu - z książki Pierre'a Hermes (to ten sam, z którym HR współpracowała nad ostatnią kolekcją Bardzo znany cukiernik francuski). Nawet raz się pokusił o zrobienie własnych biszkoptów - pracy nie ma wcale tak wiele, a efekt jest lepszy No i w "moim" przepisie dodaje się też białka - robi się z nich bezę z syropem i krem jest niesamowicie puszysty. Jutro mogę podać przepis, nie mam teraz siły na przepisywanie
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 07:12   #4306
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X


Boszzzz....ile śniegu napadało To już na prawdę przestaje być zabawne. Poza tym rozumiem, że u mnie na wsi może być nieodśnieżone, ale żeby w Krakowie na chodnikach leżały wielkie zaspy śniegu? Szkoda gadać.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ano niestety zdjęć ni8e miałam czasu zrobić, przepraszam Coprawda jeszcze go nie zmyłam ale już się zwinął więc fotografowanie nie ma sensu. Użyłam limonkowego perłowego Bell Planete, sypkiego Gosha Apple Jam oraz Greeny i rozdymiłam czarnym matem Inglota. Wyszło fajnie, nawet kilka komplementów usłyszałam z męskich ust o dziwo TŻtowych też (on zwykle narzeka jak mam mocny makijaż )
Szkoda Ale następnym razem fotki mają być

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Aa, śniła mi się dziś Vibeska pokazująca mi swój nowo wybudowany dom. I wysyłałam jej pocztą cztery czarne cegły.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 08:05   #4307
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 621
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Mam tak samo, mdli mnie od tego, że repertaur w kinie składał się dziś z "ciach" i "walentynek", nie znoszę serduszek, misiów z serduszkami, lizaków w kształcie serduszek itd... Niedługo pewnie środki czystości będą miały wersje limitowane walentynkowe To dobre święto dla ekstremalnie nieśmiałych - ale w sumie anonimowy liścik można wysłać każdego dnia
Ale jednak miło pobyć w ten dzień z tym kimś... Jak się go ma.
Czymś to jest spowodowane.. partnerzy wyciągają swoje partnerki najczęściej właśnie do kin, 14 lutego trudno kupić bilet, bo wszyscy zaplanowali takie spędzenie czasu, więc pod nich tworzony jest repertuar, chętnych nie zabraknie
poza tym nikt nie każe iść na ciacho czy inne randki wybór jest
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 08:15   #4308
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Kochanie, czekam też na przepis na Tiramisu!

Em, takie zachowanie facetów tylko potwierdza przysłowie, ze facet to świnia! Ale u nas chyba jednak aż tak swobodnie sie nie czują. Przynajmniej większość, bo na pewno zdarzają się i tacy...

Ile mam roboty i nauki przez najbliższe 12 dni W dodatku we wtorek idę na spotkanie z dyrektorką odnośnie praktyk w gimnazjum :strach: muszę sie wziąć od dzisiaj, nie przesiadywać całymi dniami na komputerze.

Promotorka kazała mi już napisać trochę pracy mgr, żeby zobaczyła jak piszę Tylko mnie na seminarium(mamy tylko 5 osób) pewnie dlatego, ze w miarę sprecyzowałam jej temat.
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 08:24   #4309
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Czymś to jest spowodowane.. partnerzy wyciągają swoje partnerki najczęściej właśnie do kin, 14 lutego trudno kupić bilet, bo wszyscy zaplanowali takie spędzenie czasu, więc pod nich tworzony jest repertuar, chętnych nie zabraknie
poza tym nikt nie każe iść na ciacho czy inne randki wybór jest
No pewnie - można zostać w domu i obejrzeć dokładnie to, co się lubi Mi nie przeszkadza fakt, że są filmy walentynowe w Walentynki ale producenci mogliby być trochę bardziej ambitni, zwłaszcza twórcy tych polskich koszmarków... Widziałam reklamę ciacha i ten no...
Wiem, że to komercyjne święto, nastawione na zysk ze wszystkiego - filmy też są niskich lotów, ale przynoszą pieniądze. I o to chodzi, nie
(dlatego to nie dla mnie, przejmuję się trochę stanem kina, uwielbiam oglądać dobre filmy i przykro patrzeć, że aktorzy się tak marnują).


A wracając do przyjemniejszych tematów - skończyłam wczoraj dwa kremy: HOL Avene i miniaturę Galenica Jeszcze jedna rzecz i w lutym będzie już 10
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)


Edytowane przez kochanie
Czas edycji: 2010-02-15 o 08:26
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-15, 08:49   #4310
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

A jednak była niespodzianka

Po moim mmsie ze zdjęciem odezwał się dopiero przed 19 pisząc, żebym wyszła za chwilę pod klatkę bo musimy porozmawiać.
Byłam już w nerwach, że pewnie chce się rozstać, bo nie dogadywaliśmy się ostatnio, od piątku dziwnie się zachowywał jakby mu nie zależało.
Wyszłam więc, wściekła a jednoczesnie przestraszona. Czekałam chwilę na niego. W końcu przyszedł, elegancko ubrany, z różą – przytulił mnie i powiedział: wszystkiego najlepszego kochanie. Patrzyłam na niego jak wryta, zaczął się więc śmiać, że o to własnie chodziło, żebym pomyślała jaki to on niedobry jest. Zapytałam jak malowanie mieszkania, a on się znowu roześmiał i zapytał kto normalny maluje mieszkanie w niedziele i w dodatku w walentynki.
Miałam ochotę go udusić. Az mi łzy w oczach stanęły.
Miałam chwilkę na zebranie się i pojechaliśmy na kolacje.

Powiedziałam mu żeby nie robił mi już takich „niespodzianek” bo to nie było dla mnie zabawne. I zapytałam tez, czy często miewa takie „genialne” pomysły”.

Ostatecznie walentynki były bardzo udane a na wyszeptane na koniec „kocham cię skarbie” do teraz mam mega uśmiech.


Co do samych walentynek - dla mnie są raczej neutralne. Nie musze ich jakoś hucznie obchodzić (bo niby jak), ale najwazniejsze żeby spędzić je z drugą osób - w sumie jak w kazdy inny dzień. Na moje wczorajsze nerwy złożyło się nie tyle to ze to "przeciez walentynki" itp, ale że przez cały tydzien widzieliśmy się tylko tyle co w drodze do pracy i z pracy, w sobotę w ogóle, a tu jeszcze wyskoczyl z tym malowaniem
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 08:53   #4311
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 621
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
ale producenci mogliby być trochę bardziej ambitni, zwłaszcza twórcy tych polskich koszmarków... Widziałam reklamę ciacha i ten no...
pewnie, że mogliby ale skoro i na to jest popyt, to po co się trudzić
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A jednak była niespodzianka
no widzisz a Ty tak wykluczałaś niespodziankę bardzo się cieszę
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 08:58   #4312
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

A widzisz Hosenko, dobre miałam przeczucie, że on coś może szykować dla Ciebie

Choć nie ukrywam, że ja też takich niespodzianek nie lubię i pewnie na Twoim miejscu najpierw bym faceta udusiła a potem może się zaczęłabym z tego śmiać.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 09:03   #4313
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A jednak była niespodzianka
Też się cieszę I cieszę się, że mój TŻ nie robi mi niespodzianek
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
pewnie, że mogliby ale skoro i na to jest popyt, to po co się trudzić
Racja... ale i tak szkoda



A. Byłam wczoraj w New Look - całkiem fajne rzeczy, gdyby nie to, że ostatnio poszalałam z zakupami, to pewnie coś bym wyniosła Niby dosyć mały ten sklep (w porównaniu z HM czy Zarą), ale wszystko w nim jest - fajnie, że są takie kąciki tematyczne, łatwo wszystko znaleźć. A ceny nie są zbyt wysokie. No i jest jasno i niegłośno, jak to w niektórych sklepach bywa. Podoba mi się, muszę kiedyś wrócić po sweterek marynarski
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 09:04   #4314
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Też nie lubie takich niespodzianek, o czym od razu go poinformowałam.
Bronił się twierdząc, że gdybym od rana czy od poprzedniego dnia wiedziala, to bym to traktowała tak normalnie.

Obiecał, że już niedługo będziemy mieć więcej czsau dla siebie, że miał nadzieję, że do walentynek upora się z mieszkaniem, dlatego tak długo codziennie pracował z braćmi i kolegami no ale się nie udało ...
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-02-15 o 09:08
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 09:21   #4315
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 621
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A. Byłam wczoraj w New Look - całkiem fajne rzeczy, gdyby nie to, że ostatnio poszalałam z zakupami, to pewnie coś bym wyniosła Niby dosyć mały ten sklep (w porównaniu z HM czy Zarą), ale wszystko w nim jest - fajnie, że są takie kąciki tematyczne, łatwo wszystko znaleźć. A ceny nie są zbyt wysokie. No i jest jasno i niegłośno, jak to w niektórych sklepach bywa. Podoba mi się, muszę kiedyś wrócić po sweterek marynarski
o, muszę się wybrać, skoro taki fajny choć po zdjęciach najnowszej kolekcji nic mnie nie zainteresowało ale pewnie w sklepie okaże się, że mają inne ciekawe ciuchy
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Też nie lubie takich niespodzianek, o czym od razu go poinformowałam.
w sumie skąd miał wiedzieć jeszcze się dotrzecie w niejednej kwestii
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 09:52   #4316
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Em: pytałaś jaki to likier - krówkowy. W sumie to mało krówkowo czuć, bardziej jest kawowo-mleczny.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-02-15 o 09:53
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 10:18   #4317
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Wszystkie jesteście tak na nie z niespodziankami.
Zaczynam się zastanawiać, czy nie poinformować TŻa o mojej. (przylatuję do Polski w marcu i będziemy mieli pięć dni dla siebie ; wtedy i tak muszę przylecieć, ale on myśli, że będę te 5 dni później i oboje będziemy wtedy zajęci, ale udało mi się kupić wcześniejsze bilety i urwać się ze szkoły )
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 10:43   #4318
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 621
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Wszystkie jesteście tak na nie z niespodziankami.
Zaczynam się zastanawiać, czy nie poinformować TŻa o mojej. (przylatuję do Polski w marcu i będziemy mieli pięć dni dla siebie ; wtedy i tak muszę przylecieć, ale on myśli, że będę te 5 dni później i oboje będziemy wtedy zajęci, ale udało mi się kupić wcześniejsze bilety i urwać się ze szkoły )
przeciw takim, które najpierw kogoś zasmucają.. jeżeli od początku do końca jest to zaskoczenie i nie powoduje żadnych przykrości, to ja jestem na tak
Twoja na pewno od razu ucieszy


tak mi się nie chce iść do szkoły jednak człowiek szybko przyzwyczaja się do dobrego
jeszcze plan na dziś mam bardziej popołudniowo-wieczorowy, na szczęście odwołano drugi wykład i nie będę siedzieć tam do 19, uch
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2010-02-15 o 10:49
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 10:57   #4319
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
I jak ta mikrodermabrazja się spisuje? Lubię maseczkę z tej serii, wiesz, może czy mają podobny zapach?
Maseczki nie miałam, więc zapachu nie porównam Szczerze mówiąc nawet nie wiem jak pachnie ten peeling, więc chyba niezbyt nachalnie skoro mój wrażliwy nos nie protestuje
Dla mnie to zwykły peeling, z mnóstwem maleńkich ziarenek (jak piasek na plaży ), dobrze poleruje, nie podrażnia, jak każdy inny. Plusem jest duża pojemność, ale żeby powalał na kolana to nie powiedziałabym Chociaż trzeba wziąć pod uwagę to, że ja raczej niezbyt entuzjastycznie do peelingów podchodzę, żaden mnie nie zachwycił, ten też jest po prostu bardzo dobry i tyle
Ps. Zaczęłam drugie opakowanie kremu na zaczerwienienia, kolejne czeka w zapasach, to znak, że baaardzo się polubiliśmy

Wiedziałam, że Hosenkowy TŻ kombinuje
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 10:59   #4320
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
przeciw takim, które najpierw kogoś zasmucają.. jeżeli od początku do końca jest to zaskoczenie i nie powoduje żadnych przykrości, to ja jestem na tak
Twoja na pewno od razu ucieszy
Hm ... znając moją złośliwa naturę to pewnie bym zezłościła taką niespodzianką Tzn jeśli bym sobie zaplanowała czas tak, żeby w dni w które spodziewam się wizyty miec wiecej luzu i czasu dla TŻ to wtedy bym nie byla zachwycona Chciałabym wtedy uporać się ze sprawami wczesniej, więc gdyby zjawił się w samym środku młynu to

Ale jesli masz pewność, że tych swoich spraw nei przełoży na wczesniej to napewno się ucieszy

Jelonku: ja z reguły zawsze biorę tą "gorszą" ewentualność pod uwage. Tak teraz myślę, że TŻ chciał mi te utrzeć nosa za moje złości, bo zawsze twierdził, że za szybko się denerwuję.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-02-15 o 11:02
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.