Mamusie październik 2021. - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-06-03, 14:54   #4321
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Mamusie październik 2021.

Chyba bym się wściekła jakby obca osoba mnie po brzuchu macala!

Tez bym ja pomacala i zapytała się czy fajnie jął się z łapami tak pcha. Ale bezczelność.
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-03, 15:20   #4322
rumianek89
Raczkowanie
 
Avatar rumianek89
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 252
Dot.: Mamusie październik 2021.

Dziękuję dziewczyny za wszystkie gratulacje. Bardzo cieszymy się z córeczki, chociaż z drugiego chłopca też byśmy się cieszyli. Imienia nie mamy, to będzie ciężka przeprawa, bo mężowi podobają się całkiem inne niż mi. Ja wolę tradycyjne, a on bardziej oryginalne.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
rumianek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-03, 15:53   #4323
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021.

My w sobotę wyjeżdżamy i zaczynam się mega stresować. Nie wiem jak dam radę w ciąży i z tym stresem w podróży. Kurcze to chyba był zły pomysł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-03, 16:05   #4324
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Mamusie październik 2021.

My planów na weekend nie mamy poza składaniem mebli w pokoju małej
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-03, 16:33   #4325
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Mamusie październik 2021.

Cuddly Pani była naprawdę stareńka więc po prostu wstałam i poszłam sobie

Bonnie gdzie jedziecie? Urlop jakiś? nie stresuj się tylko ciesz odpoczynkiem
Mnie w sierpniu czeka podróż Slask-Nad morze to będzie hit.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-03, 16:57   #4326
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021.

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Cuddly Pani była naprawdę stareńka więc po prostu wstałam i poszłam sobie

Bonnie gdzie jedziecie? Urlop jakiś? nie stresuj się tylko ciesz odpoczynkiem
Mnie w sierpniu czeka podróż Slask-Nad morze to będzie hit.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
My jedziemy nad jezioro. Zarezerwowany domek. Moja siostra będzie z nami cały wyjazd ale będzie też pracować zdalnie. Na weekend jadą z nami teściowie a po kilku dniach przyjeżdża moja mama z partnerem. Ale ja od wielu lat mam właśnie taki stres przed podróżą i dopiero w sumie dwa lata temu połączyłam to z wydarzeniem z dzieciństwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-03, 17:12   #4327
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Mamusie październik 2021.

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Karla to ja zaraz czipsy odpalam
Ja w tej ciąży póki co spie jak zabita (poza wyjątkowymi sytuacjami).

Mam zakwasy po wczorajszym spacerze. No normalnie kpina jak nie wiem a dzisiaj na placu zabaw musiałam uciekać przed 87 letnia babcia. Najpierw stwierdziła że moje dziecko to takie biedne bo jedynak. Potem się dopatrzyła ciąży i mówi ale Pani chuda! Pani to jeść musi więcej! Ja myślała że to 3 miesiąc a nie 6! Więcej jeść! A potem weszła na tematy Boga wiary zbawienia błogosławieństwa itd to bym jeszcze przetrwała ale jak zaczęła mnie po brzuchu dotykać i niemalże obejmować to uciekłam. Bałam się potem wracać na ławkę bo krążyła jak sep i szukała kolejnej "ofiary"


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To ja taka miła nie jestem gdy mi starsza osoba pcha ręce do dzieci czy do mnie są jakieś granice. Najgorsza sytuacje to miałam kiedyś w kościele na Wielkanoc. Usiadła koło nas starsza pani wysmarkala nos i ta ręka chciała mi dziecko głaskać po głowie od razu zareagowałam.
Cytat:
Napisane przez bonnie_j Pokaż wiadomość
My w sobotę wyjeżdżamy i zaczynam się mega stresować. Nie wiem jak dam radę w ciąży i z tym stresem w podróży. Kurcze to chyba był zły pomysł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Będzie dobrze najwyżej zrobicie więcej przerw niż zwykle.

U nas weekend wygląda tak, że mąż dziś i jutro pracuje od 14-22 w sobotę idziemy na działkę i ma przyjechać kuzynka z rodziną a w niedzielę znowu działka ale bratanicy urodziny robimy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-03, 17:31   #4328
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021.

Cytat:
Napisane przez zubi89 Pokaż wiadomość
To ja taka miła nie jestem gdy mi starsza osoba pcha ręce do dzieci czy do mnie są jakieś granice. Najgorsza sytuacje to miałam kiedyś w kościele na Wielkanoc. Usiadła koło nas starsza pani wysmarkala nos i ta ręka chciała mi dziecko głaskać po głowie od razu zareagowałam. Będzie dobrze najwyżej zrobicie więcej przerw niż zwykle.

U nas weekend wygląda tak, że mąż dziś i jutro pracuje od 14-22 w sobotę idziemy na działkę i ma przyjechać kuzynka z rodziną a w niedzielę znowu działka ale bratanicy urodziny robimy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli idzie o te macanki ludzi do brzucha czy dziecka to u mnie na szczęście mam wieczna "resting bi*ch face" więc ludzie nie próbują nawet Ale np moja teściowa i mycie rąk to wieczny problem. Jak starsza się urodziła to musiałam jej za każdym razem przypominać, że musi umyć. Myślałam, że padnę jak mi powiedziała, że przecież nic nie dotyka w drodze do nas... Taaaa jasne klamki, domofon, drzwi, balustrada. Absolutnie nic
Zapomnialam wam napisać co znowu powiedziała. Tym razem mojemu mężowi. Aż go zatkało. Stwierdziła, że to jeszcze nie jest pewna sprawa, że będzie dziewczyna. Może jednak urodzi się chłopak... Mówią, że nadzieja umiera ostatnia 🤦
A co do wyjazdu no taki mam lęk irracjonalny. Najwyżej będą postoje na wymiotowanie 🤷 chociaż zwykle aż tak źle nie było. Powoli jest mi troszkę lepiej. Zobaczymy co będzie jutro.
Teraz czekam na mojego starszaka. Siedzi z babcią na działce od 13 stej Troszkę się stęskniłam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez bonnie_j
Czas edycji: 2021-06-03 o 17:32
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-03, 18:20   #4329
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Mamusie październik 2021.

Cytat:
Napisane przez bonnie_j Pokaż wiadomość
Jeśli idzie o te macanki ludzi do brzucha czy dziecka to u mnie na szczęście mam wieczna "resting bi*ch face" więc ludzie nie próbują nawet Ale np moja teściowa i mycie rąk to wieczny problem. Jak starsza się urodziła to musiałam jej za każdym razem przypominać, że musi umyć. Myślałam, że padnę jak mi powiedziała, że przecież nic nie dotyka w drodze do nas... Taaaa jasne klamki, domofon, drzwi, balustrada. Absolutnie nic
Zapomnialam wam napisać co znowu powiedziała. Tym razem mojemu mężowi. Aż go zatkało. Stwierdziła, że to jeszcze nie jest pewna sprawa, że będzie dziewczyna. Może jednak urodzi się chłopak... Mówią, że nadzieja umiera ostatnia 🤦
A co do wyjazdu no taki mam lęk irracjonalny. Najwyżej będą postoje na wymiotowanie 🤷 chociaż zwykle aż tak źle nie było. Powoli jest mi troszkę lepiej. Zobaczymy co będzie jutro.
Teraz czekam na mojego starszaka. Siedzi z babcią na działce od 13 stej Troszkę się stęskniłam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Doskonale cię rozumiem moja ledwo poszła na nockę do babci a ja już tęskniłam. Z rana od razu telefon jak tam nocka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-03, 18:33   #4330
justynka87
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 329
GG do justynka87
Dot.: Mamusie październik 2021.

Cytat:
Napisane przez karla906 Pokaż wiadomość
Hejka 🥰 my jesteśmy tak jakoś umeczeni intensywnym życiem że nie zrobiliśmy żadnych planów na weekend (poza jutrzejszymi polowkowymi), i dziś od rana na spokojnie. Ale zaczęłam coś dłubać na balkonie, a potem w pokoju małej, skończyło się na tym że niby święto, a my przerzucilismy wielki kartonowy domek z pokoju córki na balkon, uporządkowałam jej pokój, szuflady w łazience. Największa szufladę w pokoju córki przeznaczę na ubranka dla malutkiej, na pewno styknie tam miejsca ale teraz tam są jakieś pościele, kocyki, więc muszę to zwinąć stamtąd, najlepiej do takiej skrzyni pod lozkiem naszym w sypialni, więc zaczęłam odkopywac tą skrzynię i układać no wicie gniazda się zaczęło 🤣 ale mimo to odpoczywam przy tym w sobotę może się kopsniemy do rodzinnego domu męża i grilla strzelimy ja w pierwszej ciąży miałam zgagę w 8 miesiącu, potem już nie (no bo faktycznie w 9 msc brzuch leci w dół) i mam nadzieję że teraz też nie będzie szybciej bo to okropieństwo, zwłaszcza w nocy. Pozdrawiam z kanapy z tabliczką milki oreo 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też zjadam milkę oreo a mąż zaraz otwiera chipsy. Plan był, żeby zdrowi sie odżywiać w ciąży
Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Karla to ja zaraz czipsy odpalam
Ja w tej ciąży póki co spie jak zabita (poza wyjątkowymi sytuacjami).

Mam zakwasy po wczorajszym spacerze. No normalnie kpina jak nie wiem a dzisiaj na placu zabaw musiałam uciekać przed 87 letnia babcia. Najpierw stwierdziła że moje dziecko to takie biedne bo jedynak. Potem się dopatrzyła ciąży i mówi ale Pani chuda! Pani to jeść musi więcej! Ja myślała że to 3 miesiąc a nie 6! Więcej jeść! A potem weszła na tematy Boga wiary zbawienia błogosławieństwa itd to bym jeszcze przetrwała ale jak zaczęła mnie po brzuchu dotykać i niemalże obejmować to uciekłam. Bałam się potem wracać na ławkę bo krążyła jak sep i szukała kolejnej "ofiary"


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
OMG. Trafiłam ostatnio w autonbusie na podobną babcie. Pandemie mamy, a ta do mnie mówi kilka centymetrów od mojej twarzy i jeszcze dotyka mojego brzucha. Myślałam, że pogryzę....
Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Cuddly Pani była naprawdę stareńka więc po prostu wstałam i poszłam sobie

Bonnie gdzie jedziecie? Urlop jakiś? nie stresuj się tylko ciesz odpoczynkiem
Mnie w sierpniu czeka podróż Slask-Nad morze to będzie hit.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mam zawsze problem z takiemi stareńkami. Z tyłu głowy mam, że to może być z samotności.....


Ja dzisiaj spędziłam z Tż cały dzień na mieście. Brakowało mi tego. Starówka, kawiarnia, lody.... idealny dzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
justynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-03, 19:09   #4331
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021.

Cytat:
Napisane przez justynka87 Pokaż wiadomość
Też zjadam milkę oreo a mąż zaraz otwiera chipsy. Plan był, żeby zdrowi sie odżywiać w ciąży OMG. Trafiłam ostatnio w autonbusie na podobną babcie. Pandemie mamy, a ta do mnie mówi kilka centymetrów od mojej twarzy i jeszcze dotyka mojego brzucha. Myślałam, że pogryzę....Mam zawsze problem z takiemi stareńkami. Z tyłu głowy mam, że to może być z samotności.....


Ja dzisiaj spędziłam z Tż cały dzień na mieście. Brakowało mi tego. Starówka, kawiarnia, lody.... idealny dzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W pierwszej ciąży bardzo zdrowo się odżywiałam, ale było to też łatwe, bo nie miałam jakichś zachcianek i miałam ochotę na zdrowe jedzenie. Jadłam też normalnie. W tej ciąży już jest całkiem inaczej. Zachcianki są. A jak się robię głodna to muszę zjeść coś tu i teraz. Więc kupuje co jest. McDonald's też czasami zjem. Coli sie napiję. Wszystko z umiarem i rozsądnie 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-03, 19:40   #4332
justynka87
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 329
GG do justynka87
Dot.: Mamusie październik 2021.

Cytat:
Napisane przez bonnie_j Pokaż wiadomość
W pierwszej ciąży bardzo zdrowo się odżywiałam, ale było to też łatwe, bo nie miałam jakichś zachcianek i miałam ochotę na zdrowe jedzenie. Jadłam też normalnie. W tej ciąży już jest całkiem inaczej. Zachcianki są. A jak się robię głodna to muszę zjeść coś tu i teraz. Więc kupuje co jest. McDonald's też czasami zjem. Coli sie napiję. Wszystko z umiarem i rozsądnie 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam takie samo zdanie. Z umiarem i rozsądnie. Jednak ostatnio u mnie umiar,to pojęcie względne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
justynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-03, 20:51   #4333
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Mamusie październik 2021.

Ja jem na co mam ochotę ale tez na szczęście nie tylko na słodkie i śmieciowe żarcie mnie ciągnie.
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-03, 21:08   #4334
A_Lios92
Zadomowienie
 
Avatar A_Lios92
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamusie październik 2021.

Nienawidzę jak mnie ktoś dotyka po brzuchu. Nieważne czy obca osoba (to mi się chyba akurat nigdy nie zdarzyło), czy ktoś z rodziny. Mąż wiadomo spoko, ale wszystkie pociotki mnie irytują niesamowicie. Cała aż sztywnieję, bo to naruszanie mojej strefy prywatności. Ja w ogóle jestem raczej z tych, co nie lubią bliskiego kontaktu fizycznego typu przytulanie i całuski na przywitanie i pożegnanie.

bonnie_j, Twoja teściowa to po prostu... brak słów. Już wiem skąd się biorą dowcipy o teściowych. Cieszę się, że moja jest spoko, nawet jeśli czasem mnie wkurza.

Miłego urlopu! Oby do Waszego wyjazdu się trochę rozluźniło, bo na długi weekend jest u nas maaaaaaaaaaasa ludzi. Dziś się ledwo z córką do jeziora dopchałyśmy. Zaparkować nie ma gdzie, wszędzie kilometrowe kolejki. Normalnie sezon pełną parą.
A_Lios92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-04, 05:30   #4335
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021.

Cytat:
Napisane przez A_Lios92 Pokaż wiadomość
Nienawidzę jak mnie ktoś dotyka po brzuchu. Nieważne czy obca osoba (to mi się chyba akurat nigdy nie zdarzyło), czy ktoś z rodziny. Mąż wiadomo spoko, ale wszystkie pociotki mnie irytują niesamowicie. Cała aż sztywnieję, bo to naruszanie mojej strefy prywatności. Ja w ogóle jestem raczej z tych, co nie lubią bliskiego kontaktu fizycznego typu przytulanie i całuski na przywitanie i pożegnanie.

bonnie_j, Twoja teściowa to po prostu... brak słów. Już wiem skąd się biorą dowcipy o teściowych. Cieszę się, że moja jest spoko, nawet jeśli czasem mnie wkurza.

Miłego urlopu! Oby do Waszego wyjazdu się trochę rozluźniło, bo na długi weekend jest u nas maaaaaaaaaaasa ludzi. Dziś się ledwo z córką do jeziora dopchałyśmy. Zaparkować nie ma gdzie, wszędzie kilometrowe kolejki. Normalnie sezon pełną parą.
Ja też z tych nietykalskich. Widzę, jak teściowa chce dotknąć brzuch i poczuć ruchy. Tylko czeka i pyta czy się rusza. A ja takie nieee. Chłop to co innego. Jest tylko kilka osób którym bym pozwoliła. Ale ogólnie dla mnie to też moja przestrzeń osobista i już.
A teściowa no cóż jest jaka jest Teraz już zostaje mi się tylko śmiać z jej tekstów
Ja się cieszę, że domek który wynajęliśmy ma własne wyjście nad jezioro i prywatny pomost. Ogólnie takie spokojniejsze miejsce więc nie spodziewam się ludu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-04, 05:52   #4336
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Mamusie październik 2021.

Cytat:
Napisane przez bonnie_j Pokaż wiadomość
W pierwszej ciąży bardzo zdrowo się odżywiałam, ale było to też łatwe, bo nie miałam jakichś zachcianek i miałam ochotę na zdrowe jedzenie. Jadłam też normalnie. W tej ciąży już jest całkiem inaczej. Zachcianki są. A jak się robię głodna to muszę zjeść coś tu i teraz. Więc kupuje co jest. McDonald's też czasami zjem. Coli sie napiję. Wszystko z umiarem i rozsądnie 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To u mnie na odwrót w pierwszej ciąży jadłam głównie niezdrowe rzeczy bo tak mnie ciągnęło dopiero w tej jest lepiej.

Mamy z mężem termin szczepienia na ten czwartek oby już nic nie wypadło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-04, 07:37   #4337
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamusie październik 2021.

Dobry. Moje dziecko dzisiaj wstało o 5. Ja nie wiem po co te dzieci tak wcześnie wstają, jakby je nie wiadomo co miało ominąć :p. Tyle wygrać, że wczoraj padł przed 19 po całym dniu na działce, no ale wciąż... U nas się lato pełną gębą zrobiło, a mi już jest za ciepło Zbieram się zaraz do Pepco bo całkiem fajne przewijaki miały być i chce zobaczyć czy to mi się nada.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-04, 08:01   #4338
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021.

Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Dobry. Moje dziecko dzisiaj wstało o 5. Ja nie wiem po co te dzieci tak wcześnie wstają, jakby je nie wiadomo co miało ominąć :p. Tyle wygrać, że wczoraj padł przed 19 po całym dniu na działce, no ale wciąż... U nas się lato pełną gębą zrobiło, a mi już jest za ciepło Zbieram się zaraz do Pepco bo całkiem fajne przewijaki miały być i chce zobaczyć czy to mi się nada.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Moja bardzo podobnie Cały dzień na działce. Zasnęła przed 19, ale wstała o 6 na szczęście Ale ja za to bym spać poszła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-04, 08:59   #4339
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Mamusie październik 2021.

Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Dobry. Moje dziecko dzisiaj wstało o 5. Ja nie wiem po co te dzieci tak wcześnie wstają, jakby je nie wiadomo co miało ominąć :p. Tyle wygrać, że wczoraj padł przed 19 po całym dniu na działce, no ale wciąż... U nas się lato pełną gębą zrobiło, a mi już jest za ciepło Zbieram się zaraz do Pepco bo całkiem fajne przewijaki miały być i chce zobaczyć czy to mi się nada.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Moje tak samo wcześnie wstają a później marudzą ehh.

Jesteśmy po prenatalnych wszystko super. Synek bez zmian waży 332g zaraz będę obczjac ile ważyło rodzeństwo xp znowu mam brać dupka bo te bóle na @ mu się nie podobają a raczej ich ilość i intensywność. Udało mi się wejść 15 minut wcześniej bo jakaś pacjentka nie przyszła. A i sprawdził szyjkę przez USG długa 4cm i zamknięta uff z synem na tym etapie zaczynała się skracać miałam wtedy poniżej 3cm.

Biorę je na działkę niech się wybiegają...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-04, 09:01   #4340
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Mamusie październik 2021.

Ja zaczęłam właśnie prace, pije kawę i odliczam do 17.30

Chce już weekend bo będziemy składać puzzle z ikei do małej do pokoju
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-04, 09:04   #4341
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Mamusie październik 2021.

Jeszcze miałam napisać, że od poprzedniej wizyty mam na plusie 700g xp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-04, 09:08   #4342
karla906
Wtajemniczenie
 
Avatar karla906
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 254
Dot.: Mamusie październik 2021.

Moja spała do 8.30 aleee od 22.20 ale to na nasze życzenie, jak mamy wolne to z automatu dajemy jej jakaś drzemkę popołudniu czy coś bo wtedy wieczory z nią są miłe a nie zrzedne i dzięki temu w dzień wolny nie musimy właśnie wstać o chorej godzinie. Ale pozwalamy sobie na to bo ona bez problemu się przestawia też w druga stronę My dziś jedziemy do obi, Jakiegos Lidla z zakupami i popołudniu mam połówkowe. Tak to chill. Od wczoraj przeglądam Gemini, dział dla dziecka ma tam u mnie 243 strony, jestem na 60 🤣 ale ciążowy cały przejrzany. Mam w koszyku 40 rzeczy na razie ale wiele się duplikuje bo np mam podkłady takiej i takiej firmy i jak skończę to będę w koszyku wybierać co lepsze/fajniej się opłaca. Nie ukrywam że podoba mi się to skrolowanie 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karla906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-04, 09:18   #4343
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Mamusie październik 2021.

Cytat:
Napisane przez zubi89 Pokaż wiadomość
Moje tak samo wcześnie wstają a później marudzą ehh.

Jesteśmy po prenatalnych wszystko super. Synek bez zmian waży 332g zaraz będę obczjac ile ważyło rodzeństwo xp znowu mam brać dupka bo te bóle na @ mu się nie podobają a raczej ich ilość i intensywność. Udało mi się wejść 15 minut wcześniej bo jakaś pacjentka nie przyszła. A i sprawdził szyjkę przez USG długa 4cm i zamknięta uff z synem na tym etapie zaczynała się skracać miałam wtedy poniżej 3cm.

Biorę je na działkę niech się wybiegają...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Super ze wszystko w porządku obu pogoda wam dopisała

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez karla906 Pokaż wiadomość
Moja spała do 8.30 aleee od 22.20 ale to na nasze życzenie, jak mamy wolne to z automatu dajemy jej jakaś drzemkę popołudniu czy coś bo wtedy wieczory z nią są miłe a nie zrzedne i dzięki temu w dzień wolny nie musimy właśnie wstać o chorej godzinie. Ale pozwalamy sobie na to bo ona bez problemu się przestawia też w druga stronę My dziś jedziemy do obi, Jakiegos Lidla z zakupami i popołudniu mam połówkowe. Tak to chill. Od wczoraj przeglądam Gemini, dział dla dziecka ma tam u mnie 243 strony, jestem na 60 ale ciążowy cały przejrzany. Mam w koszyku 40 rzeczy na razie ale wiele się duplikuje bo np mam podkłady takiej i takiej firmy i jak skończę to będę w koszyku wybierać co lepsze/fajniej się opłaca. Nie ukrywam że podoba mi się to skrolowanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Tez mam taki plan na weekend przeglądać i zrobić listę co do szpitala i torby spakowac, zamowic i mieć z głowy.
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-04, 09:23   #4344
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021.

Cytat:
Napisane przez karla906 Pokaż wiadomość
Moja spała do 8.30 aleee od 22.20 ale to na nasze życzenie, jak mamy wolne to z automatu dajemy jej jakaś drzemkę popołudniu czy coś bo wtedy wieczory z nią są miłe a nie zrzedne i dzięki temu w dzień wolny nie musimy właśnie wstać o chorej godzinie. Ale pozwalamy sobie na to bo ona bez problemu się przestawia też w druga stronę My dziś jedziemy do obi, Jakiegos Lidla z zakupami i popołudniu mam połówkowe. Tak to chill. Od wczoraj przeglądam Gemini, dział dla dziecka ma tam u mnie 243 strony, jestem na 60 🤣 ale ciążowy cały przejrzany. Mam w koszyku 40 rzeczy na razie ale wiele się duplikuje bo np mam podkłady takiej i takiej firmy i jak skończę to będę w koszyku wybierać co lepsze/fajniej się opłaca. Nie ukrywam że podoba mi się to skrolowanie 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja jak idzie późno spać to samo zebranie jej do spania to seria płaczu wszyscy jesteśmy wściekli 🤦a następnego dnia wcale nie śpi do późniejszej godziny. Nawet przeciwnie potrafi wstać o 5 Muszę zerknąć na Gemini w poprzedniej trochę tam kupowałam. Teraz zamawiałam rzeczy z melissy i zamówiłam już kilka takich porodowych lub dla dziecka.
Cytat:
Napisane przez zubi89 Pokaż wiadomość
Moje tak samo wcześnie wstają a później marudzą ehh.

Jesteśmy po prenatalnych wszystko super. Synek bez zmian waży 332g zaraz będę obczjac ile ważyło rodzeństwo xp znowu mam brać dupka bo te bóle na @ mu się nie podobają a raczej ich ilość i intensywność. Udało mi się wejść 15 minut wcześniej bo jakaś pacjentka nie przyszła. A i sprawdził szyjkę przez USG długa 4cm i zamknięta uff z synem na tym etapie zaczynała się skracać miałam wtedy poniżej 3cm.

Biorę je na działkę niech się wybiegają...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ważne, że wszystko dobrze. Dupek no cóż lepsze to niż ta skracająca się szyjką. W sumie to tylko na zaś masz co też nie jest złe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-04, 09:24   #4345
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Mamusie październik 2021.

Zubi super ze wszystko ok

Ja wizyta we wtorek.. Mówiłam już że schizuje?dobrze chociaż że Mała kopie prawie cały czas.

Ci to to Gemini? Ciągle o tym mówicie - jakąś galeria czy co?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-04, 09:31   #4346
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021.

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Zubi super ze wszystko ok

Ja wizyta we wtorek.. Mówiłam już że schizuje?dobrze chociaż że Mała kopie prawie cały czas.

Ci to to Gemini? Ciągle o tym mówicie - jakąś galeria czy co?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Apteka internetowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-04, 09:38   #4347
A_Lios92
Zadomowienie
 
Avatar A_Lios92
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamusie październik 2021.

U mnie córka wstała dziś w dobrym humorze o 8.00, do 8.30 zajmowała się śpiewaniem w swoim łóżeczku, a mi dała się trochę powylegiwać. no ale wczoraj zasnęła dopiero o 21. Usypialiśmy ją razem i oboje nas wykończyła (dzień wcześniej mieliśmy gości do późna i się nie wyspaliśmy). Zazwyczaj usypiamy ją w pojedynkę, bo jak się kładziemy wszyscy razem do łóżka to jej się włącza tryb zabawy nawet jak jest bardzo zmęczona.

Przyszła mi w końcu komoda i stwierdziłam, że taki kącik młodszej zrobię jednak na dole. Mam tu wolny pokój (za parę lat ma być naszą sypialnią), w którym zazwyczaj bawi się starsza. Większość dnia spędzamy na dole, więc przyda mi się tu przewijak, łóżeczko i komoda. Mam nadzieję, że uda nam się to dziś skręcić, wtedy będę mogła już tam poukładać ubranka (wszystkie do rozmiaru 68 mam już uprane i poprasowane - dumna z siebie jestem! ) i zwolnić miejsce w komodzie starszej, bo zrobił się tam straszny bałagan.

Z rzeczy aptecznych już chyba też wszystko mam - podkładów higienicznych, poporodowych i majtek z siateczki cały wagon. Jeszcze jakieś małe zamówienie z rossmanna i chyba jestem gotowa na wrzesień 😂
A_Lios92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-04, 09:40   #4348
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Mamusie październik 2021.

Cytat:
Napisane przez karla906 Pokaż wiadomość
Moja spała do 8.30 aleee od 22.20 ale to na nasze życzenie, jak mamy wolne to z automatu dajemy jej jakaś drzemkę popołudniu czy coś bo wtedy wieczory z nią są miłe a nie zrzedne i dzięki temu w dzień wolny nie musimy właśnie wstać o chorej godzinie. Ale pozwalamy sobie na to bo ona bez problemu się przestawia też w druga stronę My dziś jedziemy do obi, Jakiegos Lidla z zakupami i popołudniu mam połówkowe. Tak to chill. Od wczoraj przeglądam Gemini, dział dla dziecka ma tam u mnie 243 strony, jestem na 60 🤣 ale ciążowy cały przejrzany. Mam w koszyku 40 rzeczy na razie ale wiele się duplikuje bo np mam podkłady takiej i takiej firmy i jak skończę to będę w koszyku wybierać co lepsze/fajniej się opłaca. Nie ukrywam że podoba mi się to skrolowanie 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja robię tak samo fajnie, że można sobie to zapisać. Dlatego lubię tam zamawiać.[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;88742937]Super ze wszystko w porządku obu pogoda wam dopisała

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------





Tez mam taki plan na weekend przeglądać i zrobić listę co do szpitala i torby spakowac, zamowic i mieć z głowy.[/QUOTE]U nas pogoda cudna 25 stopni śmigam od kilku dni w sukience ma teraz być tak cały czas. Na prawdę całe lato mogłoby tak wyglądać.
Cytat:
Napisane przez bonnie_j Pokaż wiadomość
Moja jak idzie późno spać to samo zebranie jej do spania to seria płaczu wszyscy jesteśmy wściekli 🤦a następnego dnia wcale nie śpi do późniejszej godziny. Nawet przeciwnie potrafi wstać o 5 Muszę zerknąć na Gemini w poprzedniej trochę tam kupowałam. Teraz zamawiałam rzeczy z melissy i zamówiłam już kilka takich porodowych lub dla dziecka. Ważne, że wszystko dobrze. Dupek no cóż lepsze to niż ta skracająca się szyjką. W sumie to tylko na zaś masz co też nie jest złe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas tak samo jak się późno położą to i tak wstają szybko. Na drzemki nie chodzą od kiedy skończyły 2 latka...
Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Zubi super ze wszystko ok

Ja wizyta we wtorek.. Mówiłam już że schizuje?dobrze chociaż że Mała kopie prawie cały czas.

Ci to to Gemini? Ciągle o tym mówicie - jakąś galeria czy co?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mówiłaś i nie dziwię ci się ja dziś nie spałam od 5:40 śniło mi się, że zapomniałam wziąć zdjęcie od lekarza xp na szczęście nie zapomniałam hehe. Ja mam jeszcze te właściwe prenatalne w poniedziałek w innym mieście więc zaliczymy z tatem maczka

Jesteś tak długo na wizażu i nie znasz Gemini ? Jakim cudem !!! Toż to na wizażu Gemini zrobiło się popularne i polecane xp i to 8 lat temu.

Mój synek ułożony jest pośladkowo tak też podejrzewałam bo nagle czuję ruchy na samym dole a do tej pory były głównie pod pępkiem i z prawej strony.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-04, 09:55   #4349
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Mamusie październik 2021.

Ja z gemini dwa razy robiłam zamówienia na 400-500 zł jak jechałam na urlop w Pl i mimo ze zamawiałam 3-4 tyg przed to miałam pecha i nigdy zamówienia nie doszły do mnie na dodatek musiałam się kłócić o kasę bo oni nie mogli dojść gdzie paczka jest nawet.
Dałam dwie szanse i pewnie miałam pecha ale już nie, nigdy więcej

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

U nas tez fajna pogoda ostatni tydzien wreszcie i tez śmigam w sukienkach wygoda.
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-06-04, 09:55   #4350
justynka87
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 329
GG do justynka87
Dot.: Mamusie październik 2021.

Ja dzisiaj zadzwoniłam do lekarski swojej. Niestety wyjechała na długi weekend więc mnie dzisiaj nie przyjmie. Wypytała co się dzieje i bardzo mnie uspokoiła. Zaznaczyła, że mam jeszcze czas żeby poczuć pierwsze ruchy. Ciąża czasami też jest młodsza niż wskazune data z @. Ja zaczełam wczoraj 21 tydzień a ruchy mogą się pojawić dopiero 24. Usg robione niecałe 2 tygodnie temu było idealne( zalogowała się do sytemu i rozmawiajac ze mna patrzyła na moje dokumenty). Powiedziała, że drogi są dwie. Przyjmie mnie w poniedziałek z samego rana, albo mam się udać do najbliższego szpitala. Tutaj zasugerowała, że mogą robić problem więc, żeby być nieugiętym. I sama nie wiem.... ja tylko nie czuje ruchów. Tak jest wszystko książkowo. Trochę boję się w pandemi bez potrzeby chodzić po szpitalach. Tymbardziej, że jestem świeżo po chorobie. Chyba poczekam do poniedziałku.... ale tylko chyba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
justynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-17 16:10:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.