Na Wspólnej część VI - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-21, 16:13   #4321
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Na wspólnej część VI

A co sądzicie o Kalinie ? Ta jest dopiero rąbnięta
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 16:19   #4322
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Na wspólnej część VI

nie lubię jej ale tak swoją drogą, do Norberta ładnie karma wróciła źle traktował dziewczyny i dostał za swoje
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 18:23   #4323
paint_it_black
Zadomowienie
 
Avatar paint_it_black
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 133
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
A co sądzicie o Kalinie ? Ta jest dopiero rąbnięta
Uwielbiam związki "dla dobra dziecka".
Chciała się ostatni raz pobzykać z młodym chłopakiem to mu nagadała bzdur, suczka
Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
nie lubię jej ale tak swoją drogą, do Norberta ładnie karma wróciła źle traktował dziewczyny i dostał za swoje
To swoją drogą teraz widzi, że to faktycznie może zaboleć. Może wydorośleje dzięki temu.
paint_it_black jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 19:13   #4324
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
A co sądzicie o Kalinie ? Ta jest dopiero rąbnięta
Szajbuska bez kręgosłupa i własnego zdania.
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 21:35   #4325
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Na wspólnej część VI

A mnie dziwi, że taki lowelas poleciał na taką Kalinę, ani ładna ani jakieś wow. No ale podobno miłość jest ślepa.

Ja tam lubię tego aplikanta, już w prawie Agaty mi się podobał. A jak szybko rozpiął bluzkę swojej szefowej.

Smolnego uwielbiam. Mam nadzieję, że dopnie swego. A że to Baliszewski go w robił to wiem już od dawna i dziwię się, że sam Smolnt tak późno to odkrył.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 21:43   #4326
paint_it_black
Zadomowienie
 
Avatar paint_it_black
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 133
Dot.: Na wspólnej część VI

Kalinie chciałabym zgolić brwi i namalować nowe. Nie mogłam się skupić na tym co mówi, patrzyłam na brwi i zabetonowaną twarz w jakiś zabieg nawilżający by mogła zainwestować
paint_it_black jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 09:37   #4327
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Na wspólnej część VI

o tak jeszcze akcja ze Smolnym jest dobra

a wczoraj jak mi szkoda tego Marcina bylo, ten ich wychowawca to jakieś naprawde bydle musi być i to cale zycie

Kalina, no coz, jak Norbert czytal list od niej, to mnie wzruszylo, ale tez mysle, ee, dziecko w koncu z domu pojdzie, a ona co, takie na sile zwiazki to chore, to juz zadnym bym wolala nie byc i tyle

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

i tez fajny wątek Moniki, jak to czlowiek w koncu jest niepotrzebny, ale mam nadzieje, ze ktos odwiedzi starszego pana z rodziny w koncu
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-22, 09:48   #4328
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Na wspólnej część VI

Co do wątku Moniki, to ja myślę, że dzieci tego starszego pana go nie odwiedzą, co jest cholernie smutne.
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 10:48   #4329
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
A mnie dziwi, że taki lowelas poleciał na taką Kalinę, ani ładna ani jakieś wow. No ale podobno miłość jest ślepa.

Ja tam lubię tego aplikanta, już w prawie Agaty mi się podobał. A jak szybko rozpiął bluzkę swojej szefowej.

Smolnego uwielbiam. Mam nadzieję, że dopnie swego. A że to Baliszewski go w robił to wiem już od dawna i dziwię się, że sam Smolnt tak późno to odkrył.
Ja też i powiem, że całkiem nieźle mu to wyszło

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
o tak jeszcze akcja ze Smolnym jest dobra

a wczoraj jak mi szkoda tego Marcina bylo, ten ich wychowawca to jakieś naprawde bydle musi być i to cale zycie

Kalina, no coz, jak Norbert czytal list od niej, to mnie wzruszylo, ale tez mysle, ee, dziecko w koncu z domu pojdzie, a ona co, takie na sile zwiazki to chore, to juz zadnym bym wolala nie byc i tyle

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

i tez fajny wątek Moniki, jak to czlowiek w koncu jest niepotrzebny, ale mam nadzieje, ze ktos odwiedzi starszego pana z rodziny w koncu
Dlaczego niepotrzebny? W końcu każdy ma swoje życie, on swoje przeżył, niech teraz da żyć swoim dzieciom. Poza tym nie wiadomo jaki to on "dobry" był dla tych swoich dzieci, a teraz zgorzkniały, że aż przykro patrzeć.
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 11:55   #4330
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Na wspólnej część VI

przykre to jest co innego, ale szkoda słow

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

a co do Smolnych to mam nadzieje, że Baśka w koncu mu uwierzy, bo ten jej szef mnie drażnic zaczał, jakis taki bez ikry
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 11:58   #4331
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
przykre to jest co innego, ale szkoda słow

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

a co do Smolnych to mam nadzieje, że Baśka w koncu mu uwierzy, bo ten jej szef mnie drażnic zaczał, jakis taki bez ikry
Co ?
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-22, 13:05   #4332
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Ja też i powiem, że całkiem nieźle mu to wyszło

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------



Dlaczego niepotrzebny? W końcu każdy ma swoje życie, on swoje przeżył, niech teraz da żyć swoim dzieciom. Poza tym nie wiadomo jaki to on "dobry" był dla tych swoich dzieci, a teraz zgorzkniały, że aż przykro patrzeć.



żartujesz prawda?
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 13:24   #4333
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Na wspólnej część VI

Silloe, jakie to puste i przykre co piszesz
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 15:36   #4334
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Na wspólnej część VI

jasne. ale nie wiadomo dlaczego tam trafił prawda? W ogóle nic o nim praktycznie nie wiadomo.
No ale skoro córka jest gdzieś w Kanadzie to co ma zrobić? Może chciała go zabrać do siebie, a on nie chciał? No też nie piszcie mi tu teraz, że miała zrezygnować jakby na to nie patrzeć ze swojego życia aby siedzieć z ojcem w Polsce, o którym tak naprawdę nic nie wiemy, bo przedstawiono jego życiorys bardzo powierzchownie. Nie wiecie jak traktował swoje dzieci kiedy był na tzw fleku i żyła jego żona, a teraz żal serce ściska, że nikt go nie odwiedza? Coś w tym musi być. Wszystko się wkrótce wyjaśni znając ten serial. Zauważcie jak on na dzień dobry potraktował Monike? Grzeczny to on na pewno nie był. Ale ok każdy ma swoje zdanie.

Edytowane przez Silloe
Czas edycji: 2016-07-22 o 15:40
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 16:27   #4335
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
jasne. ale nie wiadomo dlaczego tam trafił prawda? W ogóle nic o nim praktycznie nie wiadomo.
No ale skoro córka jest gdzieś w Kanadzie to co ma zrobić? Może chciała go zabrać do siebie, a on nie chciał? No też nie piszcie mi tu teraz, że miała zrezygnować jakby na to nie patrzeć ze swojego życia aby siedzieć z ojcem w Polsce, o którym tak naprawdę nic nie wiemy, bo przedstawiono jego życiorys bardzo powierzchownie. Nie wiecie jak traktował swoje dzieci kiedy był na tzw fleku i żyła jego żona, a teraz żal serce ściska, że nikt go nie odwiedza? Coś w tym musi być. Wszystko się wkrótce wyjaśni znając ten serial. Zauważcie jak on na dzień dobry potraktował Monike? Grzeczny to on na pewno nie był. Ale ok każdy ma swoje zdanie.
no tak, rzeczywiście, gdyby własna rodzina cię totalnie olewała i nie miałabyś z kim porozmawiać a jako prezenty dostawałabyś co roku sweter bo to praktyczne (a jak bierze pod uwagę gust solenizanta!) to też z pewnością byłabyś miła dla wszystkich
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 16:32   #4336
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
no tak, rzeczywiście, gdyby własna rodzina cię totalnie olewała i nie miałabyś z kim porozmawiać a jako prezenty dostawałabyś co roku sweter bo to praktyczne (a jak bierze pod uwagę gust solenizanta!) to też z pewnością byłabyś miła dla wszystkich
Dokładnie. To typowa reakcja obronna przecież widać, że to była tylko zgorzkniała maska samotnego człowieka.
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 16:36   #4337
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
no tak, rzeczywiście, gdyby własna rodzina cię totalnie olewała i nie miałabyś z kim porozmawiać a jako prezenty dostawałabyś co roku sweter bo to praktyczne (a jak bierze pod uwagę gust solenizanta!) to też z pewnością byłabyś miła dla wszystkich
Skoro rodzina go "olewa" to tym bardziej powinien być zadowolony, że chociaż ktoś do niego zawitał i miał okazję porozmawiać. Ale co Monika była winna, że rodzina ma go gdzieś? Ja byłabym zadowolona z tego, że chociaż ktoś mnie przyszedł odwiedzić No ale skoro tak się traktuje wolontariuszy to nic dziwnego, że tak mało ich chce się w to "bawić".
Co złe ciuszki mu przysłała? podobno liczy się pamięć a nie prezenty
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 16:46   #4338
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Skoro rodzina go "olewa" to tym bardziej powinien być zadowolony, że chociaż ktoś do niego zawitał i miał okazję porozmawiać. Ale co Monika była winna, że rodzina ma go gdzieś? Ja byłabym zadowolona z tego, że chociaż ktoś mnie przyszedł odwiedzić No ale skoro tak się traktuje wolontariuszy to nic dziwnego, że tak mało ich chce się w to "bawić".
Co złe ciuszki mu przysłała? podobno liczy się pamięć a nie prezenty
Zostawiły go dzieci, płacą więc mają spokój, a każdy w tym ośrodku traktował go jak kolejny obowiązek, taki sam, rutynowy przypadek do odbębnienia.

Przypadek dziecka, które rodzice po prostu opłacają, nie poświęcają czasu, tylko kupują kolejne zabawki, podrzucają wcześnie rano do przedszkola i zbierają pod wieczór, a w tym przedszkolu z racji przeładowania, za dużych grup i wypalenie zawodowe nauczycieli, też traktowane jest jak przykry obowiązek, zawsze cholernie bulwersuje. No bo jak to tak, przecież to jest człowiek, potrzebuje czasu i miłości. A ten pan, bo jest stary, ma zostać pozostawiony samemu sobie i nikogo to nie rusza? Osoby starsze są równie bezbronne co kilkulatki. Co za znieczulica, w jakim my świecie żyjemy?
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 18:28   #4339
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Na wspólnej część VI

Ja w życiu nie zostawiłabym rodzica samego. Mając 19lat miałam okazję wyjechać na drugi koniec Polski i ustawić się do końca życia jako żona człowieka dość majętnego, którego kochałam. Zostałam bo Tata był chory. I nie żałuję decyzji. Spędziłam z Nim ostatnie lata Jego życia nigdy bym sobie nie wybaczyła gdyby mnie przy Nim wtedy nie było
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-22, 19:49   #4340
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez bandra Pokaż wiadomość
Zostawiły go dzieci, płacą więc mają spokój, a każdy w tym ośrodku traktował go jak kolejny obowiązek, taki sam, rutynowy przypadek do odbębnienia.

Przypadek dziecka, które rodzice po prostu opłacają, nie poświęcają czasu, tylko kupują kolejne zabawki, podrzucają wcześnie rano do przedszkola i zbierają pod wieczór, a w tym przedszkolu z racji przeładowania, za dużych grup i wypalenie zawodowe nauczycieli, też traktowane jest jak przykry obowiązek, zawsze cholernie bulwersuje. No bo jak to tak, przecież to jest człowiek, potrzebuje czasu i miłości. A ten pan, bo jest stary, ma zostać pozostawiony samemu sobie i nikogo to nie rusza? Osoby starsze są równie bezbronne co kilkulatki. Co za znieczulica, w jakim my świecie żyjemy?
Ok, ale nie wiemy gdzie jest reszta jego rodziny, co on żadnych znajomych nie miał? Tak naprawdę nic o nim nie wiemy.
Dobrze, że chociaż trafił do tego ośrodka, a nie został całkowicie pozbawiony dachu nad głową i trafił pod przysłowiowy most. Wtedy by to dopiero był dramat.
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 19:54   #4341
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez bandra Pokaż wiadomość
Zostawiły go dzieci, płacą więc mają spokój, a każdy w tym ośrodku traktował go jak kolejny obowiązek, taki sam, rutynowy przypadek do odbębnienia.

Przypadek dziecka, które rodzice po prostu opłacają, nie poświęcają czasu, tylko kupują kolejne zabawki, podrzucają wcześnie rano do przedszkola i zbierają pod wieczór, a w tym przedszkolu z racji przeładowania, za dużych grup i wypalenie zawodowe nauczycieli, też traktowane jest jak przykry obowiązek, zawsze cholernie bulwersuje. No bo jak to tak, przecież to jest człowiek, potrzebuje czasu i miłości. A ten pan, bo jest stary, ma zostać pozostawiony samemu sobie i nikogo to nie rusza? Osoby starsze są równie bezbronne co kilkulatki. Co za znieczulica, w jakim my świecie żyjemy?
Podpisuję się pod tym.
Jeszcze Monika mogła się bulerwsować itd. ale własna córka zostawia ojca i przesyłając mu dwa/trzy razy do roku prezent myśli, że wszystko jest ok? kurde, wychował ją, dbał, opiekował się, a teraz kiedy on potrzebuje trochę troski ona ma mieć go gdzieś, tylko dlatego, że ma prawo żyć swoim życiem, no ludzie. Mi się to w głowie nie mieści, nigdy bym rodziców tak nie zostawiła i tu nie ma żadnych wymówek moim zdaniem, tyle.
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2016-07-22 o 19:55
leille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 20:12   #4342
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Podpisuję się pod tym.
Jeszcze Monika mogła się bulerwsować itd. ale własna córka zostawia ojca i przesyłając mu dwa/trzy razy do roku prezent myśli, że wszystko jest ok? kurde, wychował ją, dbał, opiekował się, a teraz kiedy on potrzebuje trochę troski ona ma mieć go gdzieś, tylko dlatego, że ma prawo żyć swoim życiem, no ludzie. Mi się to w głowie nie mieści, nigdy bym rodziców tak nie zostawiła i tu nie ma żadnych wymówek moim zdaniem, tyle.
O tym nie wspominali
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 20:25   #4343
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
O tym nie wspominali
A to muszą wspominać? jakoś nie chcę mi się wierzyć, że miał swoje dzieci w nosie. Jego zachowanie wygląda na taką obronę, jest samotny długi okres czasu i przybiera maskę. Wydaje mi się, że pod tym wszystkim kryje się może specyficzny, ale przyjemny człowiek, ale ok - zobaczymy jak to się rozwiąże o ile się rozwiąże. Ja tylko mówię, że tak bym nie postąpiła, a na pewno nie szukałabym wymówek typu "teraz muszę żyć swoim życiem, więc nie mam czasu dla rodziców i proszę nie mieć pretensji."

A tak odbiegając od tematu.. Michaś to jakoś mi tyje w oczach.
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2016-07-22 o 20:27
leille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 20:33   #4344
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
A to muszą wspominać? jakoś nie chcę mi się wierzyć, że miał swoje dzieci w nosie. Jego zachowanie wygląda na taką obronę, jest samotny długi okres czasu i przybiera maskę. Wydaje mi się, że pod tym wszystkim kryje się może specyficzny, ale przyjemny człowiek, ale ok - zobaczymy jak to się rozwiąże o ile się rozwiąże. Ja tylko mówię, że tak bym nie postąpiła, a na pewno nie szukałabym wymówek typu "teraz muszę żyć swoim życiem, więc nie mam czasu dla rodziców i proszę nie mieć pretensji."

A tak odbiegając od tematu.. Michaś to jakoś mi tyje w oczach.
Mogliby wspomnieć, bo wygląda na to, że dziadek jest aniołem a dzieci w Waszych oczach jakimiś potworami, a tak naprawdę nie wiadomo co się stało, że jest jak jest i tyle. Tylko i wyłącznie o to mi chodzi.



O tym Januszu też pewnie nikt by złego słowa nie powiedział, a co wyczyniał będąc wychowawcą w domu dziecka ? Jak postępował z tymi biednymi dziećmi ...
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 20:41   #4345
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Mogliby wspomnieć, bo wygląda na to, że dziadek jest aniołem a dzieci w Waszych oczach jakimiś potworami, a tak naprawdę nie wiadomo co się stało, że jest jak jest i tyle. Tylko i wyłącznie o to mi chodzi.
Ok, dowiemy się.

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
O tym Januszu też pewnie nikt by złego słowa nie powiedział, a co wyczyniał będąc wychowawcą w domu dziecka ? Jak postępował z tymi biednymi dziećmi ...
Na początku, ale szybko można było się zorientować.. wystarczyło, że Michał wyprowadził go z równowagi, a ten do dorosłego chłopa z gębą "Ty gówniarzu", włącza się zielona lampka i wiadomo, że z kolesiem coś nie halo.
Ciekawe jakie podejście ma do swoich dzieci, ale chyba w porządku, skoro tak do niego lgną.
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2016-07-22 o 20:42
leille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 20:46   #4346
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Mogliby wspomnieć, bo wygląda na to, że dziadek jest aniołem a dzieci w Waszych oczach jakimiś potworami, a tak naprawdę nie wiadomo co się stało, że jest jak jest i tyle. Tylko i wyłącznie o to mi chodzi.



O tym Januszu też pewnie nikt by złego słowa nie powiedział, a co wyczyniał będąc wychowawcą w domu dziecka ? Jak postępował z tymi biednymi dziećmi ...
Ale mt nikogo nie wybielamy i nie robimy z nikogo potworów. Ja prywatnie twierdzę, że taka starość jest smutna i bezapelacyjnie tłumaczy gorycz w zachowaniu tego człowieka. A tekst o tym, żeby pozwolić żyć dzieciom ich życiem - no potwornie przykre i umówmy się, że nikt nie mówi jednocześnie o zupełnym poświęceniu swojego życia dla rodzica, nie popadajmy w skrajności po prostu.

Jeśli, hipotetycznie, miałeś/ miałaś szczęśliwe dzieciństwo, dach nad głową, ciepły obiad, bajkę na dobranoc, opatrzone kolano, to daj swojemu rodzicowi na starość chociaż cząstkę tego - odrobinę swojego czasu, chwilę rozmowy, uśmiech, a nie sweter trzy razy w roku.
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 21:11   #4347
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez bandra Pokaż wiadomość
Ale mt nikogo nie wybielamy i nie robimy z nikogo potworów. Ja prywatnie twierdzę, że taka starość jest smutna i bezapelacyjnie tłumaczy gorycz w zachowaniu tego człowieka. A tekst o tym, żeby pozwolić żyć dzieciom ich życiem - no potwornie przykre i umówmy się, że nikt nie mówi jednocześnie o zupełnym poświęceniu swojego życia dla rodzica, nie popadajmy w skrajności po prostu.

Jeśli, hipotetycznie, miałeś/ miałaś szczęśliwe dzieciństwo, dach nad głową, ciepły obiad, bajkę na dobranoc, opatrzone kolano, to daj swojemu rodzicowi na starość chociaż cząstkę tego - odrobinę swojego czasu, chwilę rozmowy, uśmiech, a nie sweter trzy razy w roku.

Były tam też koszule

Powtarzam, że akurat tutaj nie wiemy, czy było to "szczęśliwe dzieciństwo"
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 22:33   #4348
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
O tym nie wspominali
może się mylę, ale córka jakoś nie wygląda na skrzywdzoną przez tatusia jest zadowolona z życia, i nie burzy się i nie wzdryga na samą wzmiankę o ojcu. Co zatem pozostaje? Czysty egoizm. Więc tak, odnosząc się do ostatniego twojego postu, nie myślę, żeby czyjeś dzieciństwo było doszczętnie zrujnowane.
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-22, 22:39   #4349
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
może się mylę, ale córka jakoś nie wygląda na skrzywdzoną przez tatusia jest zadowolona z życia, i nie burzy się i nie wzdryga na samą wzmiankę o ojcu. Co zatem pozostaje? Czysty egoizm. Więc tak, odnosząc się do ostatniego twojego postu, nie myślę, żeby czyjeś dzieciństwo było doszczętnie zrujnowane.
Dokładnie tak.

Ja wiem, że to serial, ale kurczę - co musiałoby się stać żeby przyjechali? Musiałby umrzeć lub mieć jakiś tragiczny wypadek? Wtedy, kiedy nie byłoby po co przyjeżdżać?
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-23, 13:43   #4350
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Na wspólnej część VI

Cytat:
Napisane przez lwia paszcza Pokaż wiadomość
może się mylę, ale córka jakoś nie wygląda na skrzywdzoną przez tatusia jest zadowolona z życia, i nie burzy się i nie wzdryga na samą wzmiankę o ojcu. Co zatem pozostaje? Czysty egoizm. Więc tak, odnosząc się do ostatniego twojego postu, nie myślę, żeby czyjeś dzieciństwo było doszczętnie zrujnowane.
Cytat:
Napisane przez bandra Pokaż wiadomość
Dokładnie tak.

Ja wiem, że to serial, ale kurczę - co musiałoby się stać żeby przyjechali? Musiałby umrzeć lub mieć jakiś tragiczny wypadek? Wtedy, kiedy nie byłoby po co przyjeżdżać?
Może córka nie jest znowu taka najgorsza. Egoizm byłby gdyby w ogóle się nim nie interesowała, jakby tak było to nie zadzwoniła do Moniki- jednak tego nie zrobiła. A tak poza tym z tego co wiemy, jest jeszcze syn i mieszka bliżej bo w Anglii. A podobno syn to duma ojca, więc co z nim ?
Wszystko na pewno niedługo się wyjaśni.


bandra, na bank musiałoby się stać to najgorsze, wtedy by się wszyscy zjawili, nie tylko dzieci, ale także i cała rodzina i znajomi.
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-15 22:38:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.