Żony 2014. Część II - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-18, 11:47   #4321
cude
Zadomowienie
 
Avatar cude
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Żony 2014. Część II

marlenqa22, większość już oglądałam, ale miałam na uwadze wiek Adaline - oczywiście wypadło mi z głowy. Dzięki
Wiesz, ja jakoś tego instynktu nie czuję, ale przyzwyczajam się do sytuacji Będę się starała wychować jak najlepiej i cóż, czekamy na Maluszka Chociaż jestem lekko przerażona faktem, że to już niedługo

Konkardia, czekamy aż się urodzi. Jeśli tego będą tylko imiona typu Bożydar, Sławomir (mi się podoba, ale Mężowi nie) itp., to będzie Piotrek

gornek, mi dziewczyny w pracy jeszcze mówiły, że ogólnie dobrze znoszę - pracuję, nie wymiotuj, itp., więc pewnie chłopak

say, kciuki będą

Wciąż mamy inwazję moli spożywczych. Na szczęście nie wewnątrz szafek. Łapią się na lepy na zewnątrz. Mąż mówi, że chyba z wentylacji... Nic mi do głowy nie przychodzi, bo:
- z podwórka nie przylatują (jak byliśmy na wakacjach, to okna były pozamykane, a jak wróciliśmy to lep pełen);
- w szafach ze spożywką lepy są puste + porozkładałam goździki;
- kilka sztuk łapie się na lepy w szafie z garnkami... wyczyściłam ją (inne szafki zresztą też + przegląd), nie było tam żadnych okruszków itp.
Może faktycznie z wentylacji, ale jak? Miałyście kiedyś taki problem?
cude jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 12:10   #4322
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Żony 2014. Część II

Say termin mi wypada w maju ja juz sie nie moge doczekać az minie ten 1 trymestr zeby troche odetchnąć. Lekarz mi mówił, ze po 8 tygodniu poronienie bądź jakies komplikacje spadają do 10 % ale ile sie naczytałam, ze ktoś usłyszał serduszko a w 10 tygodniu juz nic nie było słychać.
Nie nastawiam sie złe, bo wyniki wszystkie mam dobre i jestem pod kontrola lekarza co 2 tygodnie mam średnio wizytę.


Wysłane z iPad
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 19:29   #4323
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Żony 2014. Część II

Cude, my mamy zatrzęsienie moli teraz. Każda paczka żywności otworzona dłużej niż kilkanaście dni jest niezdatna do spożycia (mąki, kasze, makarony). Obrzydliwe. Wczoraj znalazłam w kostce rosołowej schowanej w szklanym, zakręconym słoiku. Niestety pozostaje sprzątanie, sprzątanie i... sprzątanie. Chyba będę spryskiwać kuchnię octem, bo już nie mam pomysłów

U nas od wczoraj leje, zimno i ponuro. Depresyjnie. Byłam z córą u znajomej, dziewczyny wybawiły się i na koniec nie mogło pożegnać, bo już za sobą tęsknią. Jutro na basen idziemy. We wtorek może na zumbę dla dzieci.

Edytowane przez Glodomorek
Czas edycji: 2016-09-18 o 19:30
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-18, 19:33   #4324
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Żony 2014. Część II

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Dziękuje, bardzo dobrze Praktycznie żadnych dolegliwości juz nie mam. Właśnie wracamy z półtora tygodniowych wakacji, oprócz zmęczenia nic mi nie dokuczało. W środę zaczynam 2. trymestr, a w przyszły poniedziałek idę na wizytę (trzymajcie kciuki).
Super czytać takie wiadomości! Już drugi trymestr u Ciebie, ale leci!

Cude ale macie fajny pomysł z imieniem! też słyszałam, że pary czasem wybierają imię, a później jak się dziecko urodzi to nagle to imię jakoś tak nie pasuje - wtedy przydatny jest kalendarz
Niestety z molami nie pomogę, bo u nas jak były to ewidentnie się zalęgły w tym co stało już dość długo w szafce :/



Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 08:29   #4325
cude
Zadomowienie
 
Avatar cude
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Żony 2014. Część II

Glodomorek, nie zazdroszczę. No ja u siebie jeszcze żadnego właśnie nie znalazłam, szafki wymyte, a one są i nie wiem skąd...

Konkardia, a Wy wybraliście już imię, bo nie pamiętam
cude jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 08:35   #4326
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Żony 2014. Część II

Cude, nas też nawiedzają mole (a na pewno nie są "nasze"), podejrzewam, że od syfiastych sąsiadów z góry Co prawa nie spożywcze, tylko ubraniowe, więc poobwieszałam wszystkie szafy lawendą i regularnie robię przeszper czy nic się nie zalęgło. Więcej chyba nic nie da się zrobić.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 09:23   #4327
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Żony 2014. Część II

Cytat:
Napisane przez cude Pokaż wiadomość
Glodomorek, nie zazdroszczę. No ja u siebie jeszcze żadnego właśnie nie znalazłam, szafki wymyte, a one są i nie wiem skąd...

Konkardia, a Wy wybraliście już imię, bo nie pamiętam
No właśnie nie... Niby jakieś nam się podobają i może doszlibyśmy do porozumienia, ale jest jeszcze tyle czasu, że nam się pewnie pozmieniają preferencje... Po za tym niby tyle jest ładnych imion, a jak przychodzi co do czego to sobie myślisz, że przecież własnego dziecka tak nie nazwiesz i zabawa zaczyna się od początku

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 17:31   #4328
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Żony 2014. Część II

Cytat:
Napisane przez cude Pokaż wiadomość
Glodomorek, nie zazdroszczę. No ja u siebie jeszcze żadnego właśnie nie znalazłam, szafki wymyte, a one są i nie wiem skąd...
Niestety, ja też nie wiem skąd się biorą, bo mieliśmy długą przerwę, jakoś w zeszłym roku ostro walczyliśmy i długo był spokój. Może wentylacją wchodzą

Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość
No właśnie nie... Niby jakieś nam się podobają i może doszlibyśmy do porozumienia, ale jest jeszcze tyle czasu, że nam się pewnie pozmieniają preferencje... Po za tym niby tyle jest ładnych imion, a jak przychodzi co do czego to sobie myślisz, że przecież własnego dziecka tak nie nazwiesz i zabawa zaczyna się od początku
Tak, nawet jak tobie jakieś bardzo się spodoba to niekoniecznie mężowi i od nowa szukaj. Chyba łatwiej mają jak ktoś się dogada, że pierwsze dziecko nazywa żona, a drugie mąż

Jutro pierwszy raz idziemy z córką na zumbę tzn tata ją zabiera ja mam luz. Zła jestem na siebie, bo przegapiłam zapisy na naukę pływania i nie ma już miejsc.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 19:16   #4329
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Żony 2014. Część II

Say i Gornek wielkie gratulacje, aż łezka się w oku zakręciła

my kończymy urządzać mieszkanko, została sypialnia

u nas 2 cs, mam nadzieję, że teraz owocny
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-19, 22:34   #4330
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Żony 2014. Część II

Cytat:
Napisane przez cude Pokaż wiadomość
marlenqa22, większość już oglądałam, ale miałam na uwadze wiek Adaline - oczywiście wypadło mi z głowy. Dzięki
Wiesz, ja jakoś tego instynktu nie czuję, ale przyzwyczajam się do sytuacji Będę się starała wychować jak najlepiej i cóż, czekamy na Maluszka Chociaż jestem lekko przerażona faktem, że to już niedługo

Konkardia, czekamy aż się urodzi. Jeśli tego będą tylko imiona typu Bożydar, Sławomir (mi się podoba, ale Mężowi nie) itp., to będzie Piotrek

gornek, mi dziewczyny w pracy jeszcze mówiły, że ogólnie dobrze znoszę - pracuję, nie wymiotuj, itp., więc pewnie chłopak

say, kciuki będą

Wciąż mamy inwazję moli spożywczych. Na szczęście nie wewnątrz szafek. Łapią się na lepy na zewnątrz. Mąż mówi, że chyba z wentylacji... Nic mi do głowy nie przychodzi, bo:
- z podwórka nie przylatują (jak byliśmy na wakacjach, to okna były pozamykane, a jak wróciliśmy to lep pełen);
- w szafach ze spożywką lepy są puste + porozkładałam goździki;
- kilka sztuk łapie się na lepy w szafie z garnkami... wyczyściłam ją (inne szafki zresztą też + przegląd), nie było tam żadnych okruszków itp.
Może faktycznie z wentylacji, ale jak? Miałyście kiedyś taki problem?
O ja, współczuję
Jeszcze z molami nie mialam do czynienia wiec nie mam pojecia jak postepowac.
Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Say termin mi wypada w maju ja juz sie nie moge doczekać az minie ten 1 trymestr zeby troche odetchnąć. Lekarz mi mówił, ze po 8 tygodniu poronienie bądź jakies komplikacje spadają do 10 % ale ile sie naczytałam, ze ktoś usłyszał serduszko a w 10 tygodniu juz nic nie było słychać.
Nie nastawiam sie złe, bo wyniki wszystkie mam dobre i jestem pod kontrola lekarza co 2 tygodnie mam średnio wizytę.


Wysłane z iPad
Jejku jak sie strasznie ciesze! Ciagle o Tobie myślę
Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość
No właśnie nie... Niby jakieś nam się podobają i może doszlibyśmy do porozumienia, ale jest jeszcze tyle czasu, że nam się pewnie pozmieniają preferencje... Po za tym niby tyle jest ładnych imion, a jak przychodzi co do czego to sobie myślisz, że przecież własnego dziecka tak nie nazwiesz i zabawa zaczyna się od początku

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka
My nie mielismy imienia do samego konca takze spokojnie, w koncu bedziecie zmuszeni wybrac i stanie sie

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Niestety, ja też nie wiem skąd się biorą, bo mieliśmy długą przerwę, jakoś w zeszłym roku ostro walczyliśmy i długo był spokój. Może wentylacją wchodzą


Tak, nawet jak tobie jakieś bardzo się spodoba to niekoniecznie mężowi i od nowa szukaj. Chyba łatwiej mają jak ktoś się dogada, że pierwsze dziecko nazywa żona, a drugie mąż

Jutro pierwszy raz idziemy z córką na zumbę tzn tata ją zabiera ja mam luz. Zła jestem na siebie, bo przegapiłam zapisy na naukę pływania i nie ma już miejsc.
I jak po zumbie?
Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Say i Gornek wielkie gratulacje, aż łezka się w oku zakręciła

my kończymy urządzać mieszkanko, została sypialnia

u nas 2 cs, mam nadzieję, że teraz owocny
Powodzenia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 09:07   #4331
cude
Zadomowienie
 
Avatar cude
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Żony 2014. Część II

Konkardia, imię w końcu przyjdzie, najważniejsze aby zdrowe było

Karolinusiaaa, powodzenia

Dziś wybieram się na warsztaty żywieniowe i będę musiała jechać autem sama... Trochę się dygam, dawno nie siedziałam za kółkiem
cude jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 12:32   #4332
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Żony 2014. Część II

U nas imie bylo wybrane zanim zaszlam w ciaze
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 13:18   #4333
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Żony 2014. Część II

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
EEEEEEjjj, wątek wymiera

Wiem, że trochę szybko, ale chyba zacznę się rozglądać za prezentami na Mikołaja dla dzieci (siostrzenic itp ) Bo potem jak mi się zwali wydać naraz tyle forsy to padnę
Ja się rozejrze w październiku. Ale koniec listopada i grudzień to jednak czas największych promocji...
Najmniejszy problem z rodzicami moimi, bo powiedzą, co chcą, tak samo się spytam szwagierki i jej męża i po sprawie. Oczywiście nie wiem, co kupić teściom, myślałam o wspólnym prezencie czyli kalendarzu ze zdjęciami, tylko szwagierka ma termin na początek stycznia i jej dziecko nie będzie uwzględnione... No i moim braciom, 7 i 14 lat...

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Chciałam się podzielić nowinkami jak w nowej pracy jutro będę pracować 7 dzień, szybko. A dopiero co pisałam że dostałam pracę.
Ogólnie praca mi się podoba, szef i serwisanci są fajni, jak czegoś nie wiem chętnie pomagają. Ogólnie jakieś 70% rzeczy już umiem, zostały same drobiazgi. Cudownie jest kończyć o 16 a nie o 21, mieć wolne weekendy i wieczory dla siebie
Ale.. pewnie będziecie ze mnie się śmiać ale nie mogę się przyzwyczaić jeszcze że tutaj w tej pracy ja na wszystko mam czas. Pracując w galerii często nie miałam nawet jak pójść do toalety, a o jedzeniu to już nawet nie wspomnę. A tutaj na spokojnie, jednego dnia mam więcej pracy, a drugiego mniej i pół dnia nie mam co robić więc praktycznie nie jestem zmęczona jak wracam do domu.
Super, że takie luzy w pracy, korzystaj!!



Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie, jest mały pulsujący punkcik. Jestem mega szczęśliwa, oby teraz juz wszystko szło dobrze. Mam zwiekszona dawkę progesteronu czyli duphastonie, kolejna wizyta za 2 tygodnie


Wysłane z iPad
Gratuluję, super!!!

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Mi teraz juz strasznie wychodzą pryszcze, włosy sie przetłuszczają, ale mi mama mówiła, ze kiedyś cos takiego sie mówiło, ze dziewczynki odbierają urodę a chłopcy przeciwnie


Wysłane z iPad
Eee tam. W ciąży z Wiki miałam cudne paznokcie, ładną cerę, piękne włosy. Teraz np paznokcie to tragedia i włosy trochę wypadają, a będzie chłopiec. Szwagierka najpierw dziewczynka potem chłopiec a tak samo wygląda w obu. Także tego...

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Say i Gornek wielkie gratulacje, aż łezka się w oku zakręciła

my kończymy urządzać mieszkanko, została sypialnia

u nas 2 cs, mam nadzieję, że teraz owocny


U nas też remontowo w dalszym ciągu. Mimo terminu porodu na 8.11, raczej urodzę w październiku, ewentualnie sam początek listopada. W 38 tygodniu mam leżeć w szpitalu i po jakimś tyg jak nie urodzę, to pewnie wywołają poród, jak dziecko będzie gotowe. Krótką mam szyjkę, jeszcze w 36 tyg będzie usg i może nawet wtedy mnie już położą..

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 13:34   #4334
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Żony 2014. Część II

Jak to szybko przeleciało, juz zaraz będziesz w sumie rodzic ale życzę zeby poszło szybko i bez komplikacji.
Ja siedzę w domu na l4 i mimo, ze bym chciała cos porobić to mi Tz zabrania. A ze mi sie spać chce, to wychodzę tylko z psem i jem.


Wysłane z iPad
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 14:19   #4335
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Żony 2014. Część II

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Say i Gornek wielkie gratulacje, aż łezka się w oku zakręciła

my kończymy urządzać mieszkanko, została sypialnia

u nas 2 cs, mam nadzieję, że teraz owocny
Super!! I jak się czujecie na swoim? Trzymam kciuki za kolejny cykl!

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Jutro pierwszy raz idziemy z córką na zumbę tzn tata ją zabiera ja mam luz. Zła jestem na siebie, bo przegapiłam zapisy na naukę pływania i nie ma już miejsc.
wow! I jak zumba? Tata też się gimnastykował?
Cytat:
Napisane przez cude Pokaż wiadomość
Konkardia, imię w końcu przyjdzie, najważniejsze aby zdrowe było

Karolinusiaaa, powodzenia

Dziś wybieram się na warsztaty żywieniowe i będę musiała jechać autem sama... Trochę się dygam, dawno nie siedziałam za kółkiem
Tylko się za dużo nie stresuj, bo to niewskazane! powodzenia i miłych warsztatów.
Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
U nas imie bylo wybrane zanim zaszlam w ciaze
Może to jest najlepsza opcja?

Panna Izabela ale to leci! Już niedługo przytulisz swojego synka! Trzymam wielkie kciuki! jak się czujesz?
Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Jak to szybko przeleciało, juz zaraz będziesz w sumie rodzic ale życzę zeby poszło szybko i bez komplikacji.
Ja siedzę w domu na l4 i mimo, ze bym chciała cos porobić to mi Tz zabrania. A ze mi sie spać chce, to wychodzę tylko z psem i jem.


Wysłane z iPad
I bardzo dobrze, że nic nie pozwala robić!

Nie wiem, czy pisałam ale my już jesteśmy na swoim nie mamy jeszcze wszystkich mebli ale to nam nie przeszkadza - ważne, że się powoli zadomowiamy właśnie dostałam L4 więc mam dużo czasu na sprzątanie

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 15:22   #4336
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Żony 2014. Część II

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
I jak po zumbie?
Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość
wow! I jak zumba? Tata też się gimnastykował?


Nie wiem, czy pisałam ale my już jesteśmy na swoim nie mamy jeszcze wszystkich mebli ale to nam nie przeszkadza - ważne, że się powoli zadomowiamy właśnie dostałam L4 więc mam dużo czasu na sprzątanie
Jeszcze nie wrócili, ale tańczą tylko dzieci.
Super, że już mieszkacie. Tylko nie przesadzaj ze sprzątaniem

cude, jak warsztaty?

Ja pozmywałam gary i mam chwilkę dla siebie. Zaczynam serial oglądać.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 15:40   #4337
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Żony 2014. Część II

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
W środę zaczynam 2. trymestr, a w przyszły poniedziałek idę na wizytę (trzymajcie kciuki)


Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy pisałam ale my już jesteśmy na swoim nie mamy jeszcze wszystkich mebli ale to nam nie przeszkadza - ważne, że się powoli zadomowiamy właśnie dostałam L4 więc mam dużo czasu na sprzątanie

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka
Gratulacje!


Ja dziś w końcu poszłam na badania, nie zrobiłam wszystkich bo 2 czy 3 nie robią akurat tu.. Ale 350zł poszło Teraz tylko próbować zgrać dzień wolny w pracy/uczelni z cyklem i kliniką i jechać na wizytę
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 15:49   #4338
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Żony 2014. Część II

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Ja dziś w końcu poszłam na badania, nie zrobiłam wszystkich bo 2 czy 3 nie robią akurat tu.. Ale 350zł poszło Teraz tylko próbować zgrać dzień wolny w pracy/uczelni z cyklem i kliniką i jechać na wizytę
Teraz jak wszystkie zaczną trzymać za Ciebie kciuki to nie może się nie udać! Taka moc z wizażu musi zadziałać


Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Jeszcze nie wrócili, ale tańczą tylko dzieci.
Super, że już mieszkacie. Tylko nie przesadzaj ze sprzątaniem

Ja pozmywałam gary i mam chwilkę dla siebie. Zaczynam serial oglądać.
eee nie mam zamiaru
Szkoda, że tylko dzieci tańczą

Ja chyba sobie top model załączę



Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 16:10   #4339
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Żony 2014. Część II

dziękuję
Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość



Gratulacje!


Ja dziś w końcu poszłam na badania, nie zrobiłam wszystkich bo 2 czy 3 nie robią akurat tu.. Ale 350zł poszło Teraz tylko próbować zgrać dzień wolny w pracy/uczelni z cyklem i kliniką i jechać na wizytę
niestety te badania i wizyty strasznie pożerają kasę.. Teraz odczuwam dużą ulgę finansową, a przecież prowadzę ciążę prywatnie.
Kciuki zaciśnięte !

Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy pisałam ale my już jesteśmy na swoim nie mamy jeszcze wszystkich mebli ale to nam nie przeszkadza - ważne, że się powoli zadomowiamy właśnie dostałam L4 więc mam dużo czasu na sprzątanie
Super! To jest piękny czas
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 16:44   #4340
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Żony 2014. Część II

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość






Gratulacje!





Ja dziś w końcu poszłam na badania, nie zrobiłam wszystkich bo 2 czy 3 nie robią akurat tu.. Ale 350zł poszło Teraz tylko próbować zgrać dzień wolny w pracy/uczelni z cyklem i kliniką i jechać na wizytę


Trzymam kciuki, wiem ze badania i klinika to studnia bez dna ale czasem warto wydać tyle i pózniej patrzeć jak brzuch rośnie, ale nie od jedzenia.
Tez chodze cały czas do kliniki, wizyta 130zl ale chodze tez do luxmedu a tam mam wszystkie badania za darmo.

Konkardia gratuluje i nie szalej.

Ja to za jakis czas pewnie zapisze sie na basen, bo to jedyna aktywności która lubię


Wysłane z iPad
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 19:00   #4341
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Żony 2014. Część II

Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość
Teraz jak wszystkie zaczną trzymać za Ciebie kciuki to nie może się nie udać! Taka moc z wizażu musi zadziałać
Na pewno

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
niestety te badania i wizyty strasznie pożerają kasę.. Teraz odczuwam dużą ulgę finansową, a przecież prowadzę ciążę prywatnie.
Kciuki zaciśnięte !


Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki, wiem ze badania i klinika to studnia bez dna ale czasem warto wydać tyle i pózniej patrzeć jak brzuch rośnie, ale nie od jedzenia.
Coś za coś

Dzięki dziewczyny za kciuki
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-20, 21:13   #4342
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Żony 2014. Część II

Po zumbie młoda zadowolona, ja mniej. Kazali podpisać umowę już teraz bo potem się nie da. Abonament wysoki, a multisport kids mam od 1.10, więc wg nich powinnam zapłacic całość za październik, żeby zarezerwować miejsce. Nie uśmiecha mi sie płacić podwójnie: karnet i karta. Wrażenia jak z wyciągalni kasy. I ogromny nacisk na decyzję tu i teraz. Umowy nie podpisaliśmy oczywiscie, bo nienawidzimy presji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 08:13   #4343
cude
Zadomowienie
 
Avatar cude
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Żony 2014. Część II

Konkardia, tylko nie przesadzaj ze sprzątaniem i gratuluję Myśmy urządzili się na szybko Fajnie byłoby jeszcze dywany kupić, ale może innym razem. Na razie wózek i inne sprawy. Zaopatrujecie się już powoli?

Nemmireth_, będzie dobrze

Glodomorek, i dobrze. To jedyne miejsce w mieście, gdzie dzieciaki mogą tańczyć?

Iza, o kurczę, mnie też o krótkiej szyjce napomknęli, ale na razie luteina+nospa i tyle. Jutro mam mieć wizytę i może dowiem się co dalej. Może, bo nie wiadomo czy gin już wyzdrowiała i wizyty się odbędą. O szpitalu nic nie wspominali jeszcze... Nie powinni chyba wywoływać przed 40 tyg, czy się mylę?

Były prezentacje. Najpierw Panie z apteki o pielęgnacji ran i kikuta + prezentacje produktów, które można u nich są dostępne Potem znowu o karmieniu piersią i to było akurat fajne - trochę info sobie przypomniałam i nieco się jeszcze dowiedziałam
Zamówiłam też paczuszkę i planowany termin dostawy miał być jutro/pojutrze, a kurier był akurat wczoraj... Ale żadnego smsa, nawet email ze sklepu (że paczka nadana) przyszedł dopiero wieczorem. Także dziś spacerek do punktu odbioru, na szczęście nie strasznie daleko
Zimno u nas, jeszcze nie grzeją. Trzeba będzie zaopatrzyć się w takie coś, co się podkłada pod drzwi i inne szpary, aby chłód przez nie nie przenikał
Mieliśmy kupować łóżeczko od znajomej, ale nie mogliśmy jakoś się zdzwonić i umówić na oglądanie. Wczoraj wieczorem je nam przywiozła, kazała wziąć, obejrzeć i dać znać

Edytowane przez cude
Czas edycji: 2016-09-21 o 08:15
cude jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 09:15   #4344
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Żony 2014. Część II

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Po zumbie młoda zadowolona, ja mniej. Kazali podpisać umowę już teraz bo potem się nie da. Abonament wysoki, a multisport kids mam od 1.10, więc wg nich powinnam zapłacic całość za październik, żeby zarezerwować miejsce. Nie uśmiecha mi sie płacić podwójnie: karnet i karta. Wrażenia jak z wyciągalni kasy. I ogromny nacisk na decyzję tu i teraz. Umowy nie podpisaliśmy oczywiscie, bo nienawidzimy presji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak z ciekawości - czy to jakaś sieciowa siłka typu Pure?
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 09:31   #4345
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Żony 2014. Część II

Głodomorek kiepsko z tą umową! Mimo zadowolenia dziecka ja też bym nie podpisała - nie przepadam za taką "smyczą"... Najgorsze jest to, że jednak bazują na uczuciach i rodziców i dzieci

Cude naszym ostatnim zakupem byly lampy mała rzecz, a jak cieszy! Nie musimy siedzieć wieczorem w jednym pokoju przy lampce stojącej a do innych pomieszczeń udawać się z latarką niczym złodzieje teraz polujemy na jakąś kanapę do salonu, no i stół by się przydał...z krzesłami od razu ooo i karnisze też!

Dla dziecka mamy na razie tyllo kilka ciuszków i trochę nawilżanych chusteczek, bo kiedyś dostaliśmy cały wór. Łóżeczko obiecała nam siostra - zadeklarowała, że kupi jakieś przechodzone i je ładnie odnowi na taki kolor jaki chcemy a reszta...przecież jeszcze tyle czasu

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 12:01   #4346
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Żony 2014. Część II

Cytat:
Napisane przez Sziket Pokaż wiadomość
Tak z ciekawości - czy to jakaś sieciowa siłka typu Pure?
Sieciówka, ale typowa szkoła tańca.
Poczekamy na koniec miesiąca i wtedy zapiszemy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-22, 08:03   #4347
cude
Zadomowienie
 
Avatar cude
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 197
Dot.: Żony 2014. Część II

Konkardia, wszystko by się przydało My większość czasu spędziliśmy ze stołem i krzesłami, no i "amerykanką" (akurat zostawili ją nam właściciele). Wiesz, ja też mówiłam, że jeszcze tyyyle czasu, a teraz? Nie chce mi się łazić i jestem zmęczona. I chyba coś mnie bierze... Też mamy chusteczki i kilka ciuszków
cude jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-23, 10:17   #4348
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Żony 2014. Część II

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Jak to szybko przeleciało, juz zaraz będziesz w sumie rodzic ale życzę zeby poszło szybko i bez komplikacji.
Ja siedzę w domu na l4 i mimo, ze bym chciała cos porobić to mi Tz zabrania. A ze mi sie spać chce, to wychodzę tylko z psem i jem.


Wysłane z iPad
Mi tż też zabrania ale nie mam wyjścia, samo się nic w domu nie zrobi. Ale pomaga jak może.


Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość
Super!! I jak się czujecie na swoim? Trzymam kciuki za kolejny cykl!

wow! I jak zumba? Tata też się gimnastykował?

Tylko się za dużo nie stresuj, bo to niewskazane! powodzenia i miłych warsztatów.

Może to jest najlepsza opcja?

Panna Izabela ale to leci! Już niedługo przytulisz swojego synka! Trzymam wielkie kciuki! jak się czujesz?

I bardzo dobrze, że nic nie pozwala robić!

Nie wiem, czy pisałam ale my już jesteśmy na swoim nie mamy jeszcze wszystkich mebli ale to nam nie przeszkadza - ważne, że się powoli zadomowiamy właśnie dostałam L4 więc mam dużo czasu na sprzątanie

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka
Noo jeszcze miesiąc! Czuję się obolała, ciężka i zestresowana, ale cieszę się każdym ruchem, nawet tym bolesnym a takich coraz więcej nie mogę się już doczekać.
Gratuluję, my na swoim od 1.11 będziemy
Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Po zumbie młoda zadowolona, ja mniej. Kazali podpisać umowę już teraz bo potem się nie da. Abonament wysoki, a multisport kids mam od 1.10, więc wg nich powinnam zapłacic całość za październik, żeby zarezerwować miejsce. Nie uśmiecha mi sie płacić podwójnie: karnet i karta. Wrażenia jak z wyciągalni kasy. I ogromny nacisk na decyzję tu i teraz. Umowy nie podpisaliśmy oczywiscie, bo nienawidzimy presji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Śmierdzi wyciąganiem kasy

Cytat:
Napisane przez cude Pokaż wiadomość
Konkardia, tylko nie przesadzaj ze sprzątaniem i gratuluję Myśmy urządzili się na szybko Fajnie byłoby jeszcze dywany kupić, ale może innym razem. Na razie wózek i inne sprawy. Zaopatrujecie się już powoli?

Nemmireth_, będzie dobrze

Glodomorek, i dobrze. To jedyne miejsce w mieście, gdzie dzieciaki mogą tańczyć?

Iza, o kurczę, mnie też o krótkiej szyjce napomknęli, ale na razie luteina+nospa i tyle. Jutro mam mieć wizytę i może dowiem się co dalej. Może, bo nie wiadomo czy gin już wyzdrowiała i wizyty się odbędą. O szpitalu nic nie wspominali jeszcze... Nie powinni chyba wywoływać przed 40 tyg, czy się mylę?

Były prezentacje. Najpierw Panie z apteki o pielęgnacji ran i kikuta + prezentacje produktów, które można u nich są dostępne Potem znowu o karmieniu piersią i to było akurat fajne - trochę info sobie przypomniałam i nieco się jeszcze dowiedziałam
Zamówiłam też paczuszkę i planowany termin dostawy miał być jutro/pojutrze, a kurier był akurat wczoraj... Ale żadnego smsa, nawet email ze sklepu (że paczka nadana) przyszedł dopiero wieczorem. Także dziś spacerek do punktu odbioru, na szczęście nie strasznie daleko
Zimno u nas, jeszcze nie grzeją. Trzeba będzie zaopatrzyć się w takie coś, co się podkłada pod drzwi i inne szpary, aby chłód przez nie nie przenikał
Mieliśmy kupować łóżeczko od znajomej, ale nie mogliśmy jakoś się zdzwonić i umówić na oglądanie. Wczoraj wieczorem je nam przywiozła, kazała wziąć, obejrzeć i dać znać

Ja też póki co tylko luteina, magnez i w razie bólu nospa. Wiesz, normalnie nie powinni, ale w mojej sytuacji lepiej żeby wywołali wcześniej trochę, jak tylko dziecko będzie gotowe. Lepiej tak, niż żeby znów coś miało być nie tak i żeby było za późno na reakcję.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-23, 10:25   #4349
Konkardia
Wtajemniczenie
 
Avatar Konkardia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 141
Dot.: Żony 2014. Część II

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Noo jeszcze miesiąc! Czuję się obolała, ciężka i zestresowana, ale cieszę się każdym ruchem, nawet tym bolesnym a takich coraz więcej nie mogę się już doczekać.
Gratuluję, my na swoim od 1.11 będziemy
No to też już mega blisko do tego!! Super! To teraz ogarniasz nowy dom, czy jeszcze stary? w ciąży trochę ciężko z ogarnianiem tak ogólnie, a dwa domy to już w ogóle



Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka
__________________
If you walk in the sun
I will be your shadow
2015: 15; 2016: 19; 2017: 21
2018: 29; 2019: 9; 2020: 20; 2021: 6
Konkardia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-23, 10:27   #4350
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Żony 2014. Część II

Cytat:
Napisane przez Konkardia Pokaż wiadomość
No to też już mega blisko do tego!! Super! To teraz ogarniasz nowy dom, czy jeszcze stary? w ciąży trochę ciężko z ogarnianiem tak ogólnie, a dwa domy to już w ogóle



Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka
W nowym jeszcze nie ma podłóg ani ścian, więc tam to robię tylko zakupy. Pakuje w obecnym mieszkaniu co tylko mogę i odbieram zamówienia i sprzątam.. N

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-14 22:41:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:43.