Mamy wrześniowe 2018 ❤ cz. 2 - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-09-03, 07:31   #4321
gilmoregirl92
Wtajemniczenie
 
Avatar gilmoregirl92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 402
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez wicherek1989 Pokaż wiadomość
Mój też będzie krótki, mam trochę ubranek na 56 nam nadzieję że już z tych nie wypadnie a propo Lidla wczoraj tam wzięłam kocyk i matę na podłogę, nie mamy dywanów.
Nie śpię od 4.30 mega mnie swędzą dłonie i stopy, zmniejsza się trochę jak smaruję kremem tym samym co brzuch przeciw rozstępom, ale ledwo się wchłonie to znów się zaczyna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Moja mała urodziła się 55cm, ale przez niewielką wagę we wszystkim mi pływa, nawet 50cm, muszę rękawki kilka razy zawijać. Także jak słyszę, że dziewczyny nie kupują ubranek na 56cm "bo po co, zaraz wyrośnie" to mi się śmiać chce

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
I widzisz doczekalas się nawału a jak się sprawdzają te "miseczki" na mleko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:43 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

Wicherek powodzenia, oby nie trzeba było długo czekać

U nas pierwsza córka - powiedziałam że będzie Natalka zanim jeszcze tż zdążył coś powiedzieć zawsze marzyłam o córce o takim imieniu i nie wyobrażalam sobie innego. Sama na trzecie dałam sobie Natalia.

A druga- ja chciałam Sare, à on Emilie lub Alicję. On na Sare się nie chciał zgodzić, a ja na Emilie. Alicja bylaby spoko gdyby nie brzydkie zdrobnienia raz usłyszałam, jak jakaś dziewczynka wola pod blokiem swoją koleżankę "Alusiaaaa!" i jakoś tak mi się przestało podobac. Szukaliśmy imienia, które nie będzie miało zgrubien I będzie proste w wymowie za granicą. No więc stanęło koniec końców zgodnie na Martynie. Mąż jeszcze w między czasie wymyślił Emme, ale jednak odpadlo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Miseczki super zbierają mleko i piersi fajnie odpoczywają. Jedyny minus to taki, że te z Medeli mają na górze takie dziurki, żeby pierś oddychała. Często o tym zapominam i jak się nachylę, to wszystko mi się wylewa. Trzeba uważać na to.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem od 29.12.2011r.
Zaręczeni od 1.08.2014r.
Ślub - 27.08.2016r.

Czekamy na Natalkę (TP 29.08.2018) <3
gilmoregirl92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-03, 07:37   #4322
blackhaired_witch
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 866
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤ cz. 2

Mi zależało na imieniu, które nie będzie na górze listy popularności w swoim roczniku (sama mam bardzo popularne i nigdy go nie lubiłam). Jednocześnie lubię imiona z literką "r", więc będzie Eryk. Dziewczynka byłaby Kira.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
blackhaired_witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-03, 07:54   #4323
drocia
Zakorzenienie
 
Avatar drocia
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 354
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez blackhaired_witch Pokaż wiadomość
Mi zależało na imieniu, które nie będzie na górze listy popularności w swoim roczniku (sama mam bardzo popularne i nigdy go nie lubiłam). Jednocześnie lubię imiona z literką "r", więc będzie Eryk. Dziewczynka byłaby Kira.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Gorzej, jak dziecko nie bedzie wymawialo r i bedzie Ejik albo Elyk. u mnie r w imieniu (a do tego jeszcze i w nazwisku) bylo przeklenstwem w przedszkolu...


PS: mój telefon lepiej wie co autor tego posta miał na myśli, niż wiem to ja...
drocia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-03, 07:59   #4324
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez gilmoregirl92 Pokaż wiadomość
Moja mała urodziła się 55cm, ale przez niewielką wagę we wszystkim mi pływa, nawet 50cm, muszę rękawki kilka razy zawijać. Także jak słyszę, że dziewczyny nie kupują ubranek na 56cm "bo po co, zaraz wyrośnie" to mi się śmiać chce
No mi też mama wmawiała, że na co mi takie małe, ale kupiłam i tak po swojemu ostatnio sobie ładnie posortowałam tę moją wielką kupę na rozmiary i każdy do innej szuflady
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa-nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość!!"
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-03, 08:40   #4325
blackhaired_witch
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 866
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez drocia Pokaż wiadomość
Gorzej, jak dziecko nie bedzie wymawialo r i bedzie Ejik albo Elyk. u mnie r w imieniu (a do tego jeszcze i w nazwisku) bylo przeklenstwem w przedszkolu...


PS: mój telefon lepiej wie co autor tego posta miał na myśli, niż wiem to ja...
No ale to niewymawianie raczej nie zostaje na stałe zresztą dzieci mają problemy przy przeróżnych literach - np.moj brat zamiast "s" wymawiał "f" Zresztą pożyjemy, zobaczymy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
blackhaired_witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-03, 09:09   #4326
rita_k
Zadomowienie
 
Avatar rita_k
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 448
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez blackhaired_witch Pokaż wiadomość
No ale to niewymawianie raczej nie zostaje na stałe zresztą dzieci mają problemy przy przeróżnych literach - np.moj brat zamiast "s" wymawiał "f" Zresztą pożyjemy, zobaczymy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja kuzynka zamiast k mowila t. A zamiast g mowila d. Wiec mi tez sie wydaje ze na to nie ma co patrzec.
Ja tez wybralam imie z r." Ernest" Nawet mi do glowy nie przyszlo zeby sugerowac sis potencjalną wadą wymowy

Co do ubranek tez nie ma co generalizowac. Moj sie urodzil 61 cm. Wiec 56 niektore są na styk a niektore juz za male.
Teraz moja kruszyna lezy na mnie i spi. To takie cudowne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rita_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-03, 09:45   #4327
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Mamy wrześniowe 2018 ❤ cz. 2

Dziewczyny! Urodziłam!
Co prawda trochę się nacierpiałam bo skurcze od 23, na IP byłam o 1:30, na porodówce o 2. Czekali czy się akcj rozwinie. Tylko jakaś pani rezydent mnie badała, bardzo boleśnie i chyba niedokładnie bo jak już zgłaszałam o 5 że nie dam rady bo boli mnie już bardzo to doszła do wniosku że nie ma postępu i od dwóch godzin rozwarcie na dwa palce. Piętnaście minut później przyszedł najwspanialszy pan doktor jakiego spotkałam i jak już mąż mu powiedział że prosi dla mnie chociaż o jakieś przeciwbólowe, zbadał mnie i się okazało że rozwarcie jednak na 4 palce...a że mialam zalecenie cc to szybką decyzja. O 6:15 podane znieczulenie o 6:25 mała już na świecie 38+2, 2670g, 10 punktów ❤️❤️
Teraz leżę i czekam aż mi ją w końcu przywioza bo 3h byłam na pooperacyjnej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez gazelamon
Czas edycji: 2018-09-03 o 09:46
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-03, 09:52   #4328
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤ cz. 2

Gazelamon, gratulacje że już po

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa-nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość!!"
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-03, 09:54   #4329
Neira
Raczkowanie
 
Avatar Neira
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 251
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤ cz. 2

gazelamon, gratuluję!! odpoczywaj jak tylko się będzie dało, dużo zdrówka dla Was ;*
Neira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-03, 10:11   #4330
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez gazelamon Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Urodziłam!
Co prawda trochę się nacierpiałam bo skurcze od 23, na IP byłam o 1:30, na porodówce o 2. Czekali czy się akcj rozwinie. Tylko jakaś pani rezydent mnie badała, bardzo boleśnie i chyba niedokładnie bo jak już zgłaszałam o 5 że nie dam rady bo boli mnie już bardzo to doszła do wniosku że nie ma postępu i od dwóch godzin rozwarcie na dwa palce. Piętnaście minut później przyszedł najwspanialszy pan doktor jakiego spotkałam i jak już mąż mu powiedział że prosi dla mnie chociaż o jakieś przeciwbólowe, zbadał mnie i się okazało że rozwarcie jednak na 4 palce...a że mialam zalecenie cc to szybką decyzja. O 6:15 podane znieczulenie o 6:25 mała już na świecie 38+2, 2670g, 10 punktów
Teraz leżę i czekam aż mi ją w końcu przywioza bo 3h byłam na pooperacyjnej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Gratulacje <3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-03, 10:14   #4331
rita_k
Zadomowienie
 
Avatar rita_k
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 448
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤ cz. 2

Gazelamon gratuluje.
Btw A dlaczego czekaja z rozwinieciem akcji do cc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rita_k jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-03, 10:16   #4332
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Mamy wrześniowe 2018 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez rita_k Pokaż wiadomość
Gazelamon gratuluje.
Btw A dlaczego czekaja z rozwinieciem akcji do cc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Tamta pani doktor doszła do wniosku, że lepiej będzie jak już przyjdzie poranna zmiana i będzie więcej lekarzy...więc jeżeli nie ma postępów to można mnie przetrzymać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Dziękujemy wszystkim❤️



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-03, 10:33   #4333
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez gazelamon Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Urodziłam!
Co prawda trochę się nacierpiałam bo skurcze od 23, na IP byłam o 1:30, na porodówce o 2. Czekali czy się akcj rozwinie. Tylko jakaś pani rezydent mnie badała, bardzo boleśnie i chyba niedokładnie bo jak już zgłaszałam o 5 że nie dam rady bo boli mnie już bardzo to doszła do wniosku że nie ma postępu i od dwóch godzin rozwarcie na dwa palce. Piętnaście minut później przyszedł najwspanialszy pan doktor jakiego spotkałam i jak już mąż mu powiedział że prosi dla mnie chociaż o jakieś przeciwbólowe, zbadał mnie i się okazało że rozwarcie jednak na 4 palce...a że mialam zalecenie cc to szybką decyzja. O 6:15 podane znieczulenie o 6:25 mała już na świecie 38+2, 2670g, 10 punktów ❤️❤️
Teraz leżę i czekam aż mi ją w końcu przywioza bo 3h byłam na pooperacyjnej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Gratuluję!
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-03, 11:21   #4334
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤ cz. 2

gazelamon- gratulacje, dziwne,że trzymaja ze skurczami do cesarki

-dziewczyny, nie ważyłam się, ale ten mój synek i ta ciąża jest DZIWNA. Nie miałam diety NIGDY, wręcz przeciwnie i wiecie co..ja mam tak mały brzuch,że nikt nie wierzy,że w piątek rodziłam. jestem w szoku strasznym, urodziłam supermana oby jadł, był zdrów i robił kupy
- następnego dnia po porodzie pokazałam brzuch dla mamy, męża i sąsiadki z sali szpitalnej- nie jestem z tych chwalących się itp., ale ja jestem MOCNO ZDZIWIONA?, Dlaczego tak jest? ktoś ma teorię?
-po pierwszej ciąży- miałam traumę- brzuch raczej nieciekawy był

Edytowane przez Iwona 25
Czas edycji: 2018-09-03 o 11:23
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-03, 11:24   #4335
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
gazelamon- gratulacje, dziwne,że trzymaja ze skurczami do cesarki



-dziewczyny, nie ważyłam się, ale ten mój synek i ta ciąża jest DZIWNA. Nie miałam diety NIGDY, wręcz przeciwnie i wiecie co..ja mam tak mały brzuch,że nikt nie wierzy,że w piątek rodziłam. jestem w szoku strasznym, urodziłam supermana oby jadł, był zdrów i robił kupy


Też się zdziwiłam ale było minęło. Teraz już jest super

Co do brzucha to nic tylko się cieszyć mi wszyscy całą ciążę mówili, że mam mały brzuch - aż jestem ciekawa co teraz z niego zostało. Mam podejrzenie że w ciąży mały po ciąży gigant ale podnosić głowy jeszcze nie mogę to nic nie wiem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-03, 11:26   #4336
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤ cz. 2

U mnie dupa, KTG do powtórki słaba oscylacja. Jem piję chodzę i koło 13tej mam mieć znów KTG. Lekarz już pytał czy chce na obserwacji zostać, to mu mówię że niech on decyduje, ja się poddaję zaleceniom dla dobra dziecka niech robią co trzeba. Zobaczymy jak będzie po drugim badaniu, ale już jestem roztrzęsiona, poczułam kilka ruchów, ale to mnie nie uspokoiło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa-nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość!!"
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-03, 11:29   #4337
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez gazelamon Pokaż wiadomość
Też się zdziwiłam ale było minęło. Teraz już jest super

Co do brzucha to nic tylko się cieszyć mi wszyscy całą ciążę mówili, że mam mały brzuch - aż jestem ciekawa co teraz z niego zostało. Mam podejrzenie że w ciąży mały po ciąży gigant ale podnosić głowy jeszcze nie mogę to nic nie wiem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ojej, zapomniałam,że po cesarce trzeba leżeć. Moja sąsiadka miała spory brzuch, ale to normalne, położna mówiła,że zagazowane jelita są czy coś po cesarce. Moim zdaniem trzeba jak najszybciej wstawać, po 24h. i sie rozruszać, ponoć szwy ciągną i trzeba się prostować
wicherek i inne laski- rodzić proszę jak dzieciaczki gotowe już do wyjścia

Edytowane przez Iwona 25
Czas edycji: 2018-09-03 o 11:32
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-03, 11:32   #4338
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤ cz. 2

Teraz to dobrze by było jakbyś się nie denerwowała ale wiem, że to trudne. Pomyśl kiedy dzidzius zaczynał Ci się ruszać. Moja lubiła, albo właśnie nie lubiła jak ruszałam biodrami leżąc


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-03, 11:36   #4339
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤ cz. 2

mój ma 58cm, ale też pływa w ubrankach. Ma podkurczone nóżki i wszystkie ubranka za duże, nie myślę nawet o 62cm
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-03, 12:13   #4340
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez wicherek1989 Pokaż wiadomość
U mnie dupa, KTG do powtórki słaba oscylacja. Jem piję chodzę i koło 13tej mam mieć znów KTG. Lekarz już pytał czy chce na obserwacji zostać, to mu mówię że niech on decyduje, ja się poddaję zaleceniom dla dobra dziecka niech robią co trzeba. Zobaczymy jak będzie po drugim badaniu, ale już jestem roztrzęsiona, poczułam kilka ruchów, ale to mnie nie uspokoiło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmm a co ti znaczy że słaba oscylacja? Trzymam kciuki daj znać jak tam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-03, 12:35   #4341
gazelamon
Zadomowienie
 
Avatar gazelamon
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 083
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤ cz. 2

W końcu mi ją przynieśli ❤️ była w inkubatorze ze względu na niska wagę. Chciałam wstawić zdjęcie ale aplikacja wywala a no i bym zapniala. Mała dama ma na imię Kornelia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
gazelamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-03, 12:38   #4342
gilmoregirl92
Wtajemniczenie
 
Avatar gilmoregirl92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 402
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez gazelamon Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Urodziłam!
Co prawda trochę się nacierpiałam bo skurcze od 23, na IP byłam o 1:30, na porodówce o 2. Czekali czy się akcj rozwinie. Tylko jakaś pani rezydent mnie badała, bardzo boleśnie i chyba niedokładnie bo jak już zgłaszałam o 5 że nie dam rady bo boli mnie już bardzo to doszła do wniosku że nie ma postępu i od dwóch godzin rozwarcie na dwa palce. Piętnaście minut później przyszedł najwspanialszy pan doktor jakiego spotkałam i jak już mąż mu powiedział że prosi dla mnie chociaż o jakieś przeciwbólowe, zbadał mnie i się okazało że rozwarcie jednak na 4 palce...a że mialam zalecenie cc to szybką decyzja. O 6:15 podane znieczulenie o 6:25 mała już na świecie 38+2, 2670g, 10 punktów ❤️❤️
Teraz leżę i czekam aż mi ją w końcu przywioza bo 3h byłam na pooperacyjnej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ogromne gratulacje

Cytat:
Napisane przez gazelamon Pokaż wiadomość
Też się zdziwiłam ale było minęło. Teraz już jest super

Co do brzucha to nic tylko się cieszyć mi wszyscy całą ciążę mówili, że mam mały brzuch - aż jestem ciekawa co teraz z niego zostało. Mam podejrzenie że w ciąży mały po ciąży gigant ale podnosić głowy jeszcze nie mogę to nic nie wiem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja miałam dość duży brzuch jak na mnie (jestem szczupła), aktualnie jest 6. dzień po porodzie i 70% brzuszka nie ma Na wadze -7kg z 14kg które przybrałam. Dopinam się już w normalne spodnie, ale trochę mnie jednak cisną, więc chodzę w ciążowych.

Cytat:
Napisane przez wicherek1989 Pokaż wiadomość
U mnie dupa, KTG do powtórki słaba oscylacja. Jem piję chodzę i koło 13tej mam mieć znów KTG. Lekarz już pytał czy chce na obserwacji zostać, to mu mówię że niech on decyduje, ja się poddaję zaleceniom dla dobra dziecka niech robią co trzeba. Zobaczymy jak będzie po drugim badaniu, ale już jestem roztrzęsiona, poczułam kilka ruchów, ale to mnie nie uspokoiło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ojej, trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze. Lekarze na pewno coś wymyślą, bądź dobrej myśli


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem od 29.12.2011r.
Zaręczeni od 1.08.2014r.
Ślub - 27.08.2016r.

Czekamy na Natalkę (TP 29.08.2018) <3
gilmoregirl92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-03, 12:43   #4343
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤ cz. 2

Ja z tym starym lozyskiem i możliwe że już nie wydała. Drugie ktg lepsze ale najadlam się słodkiego. No i na cholestazę krew pobrali, wyniki o 15tej, jadę po rzeczy na szpital bo debatowali czy zostaje. Miejsca oczywiście nie ma, jednej dzisiaj po ktg wody odeszły i zostaje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa-nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość!!"
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-03, 13:17   #4344
lupinka
Zadomowienie
 
Avatar lupinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 125
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤ cz. 2

Gazelamon - ogromne gratulacje! przeszlas swoje, dobrze, ze juz po teraz kciuki za pionizacje i powrot do sprawnosci po cesarce i faj e przybieranie Twojej Malej Kornelii

Wicherek - jestesmy z Toba no tak to juz jest na koncowce, scisla kontrola, wiem ze Ty jestes taka przymusowo "przesunieta" ale moze i lepiej, ze lekarze wszystko tak monitoruja. Powodzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The most courageous act is still to think for yourself. Aloud.
______________________
&
lupinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-03, 13:36   #4345
wicherek1989
Zakorzenienie
 
Avatar wicherek1989
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 177
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez lupinka Pokaż wiadomość
Wicherek - jestesmy z Toba no tak to juz jest na koncowce, scisla kontrola, wiem ze Ty jestes taka przymusowo "przesunieta" ale moze i lepiej, ze lekarze wszystko tak monitoruja. Powodzenia
Ja już mam dosyć, czuję się jakby ten ostatni miesiąc to był rok
Zgarnęłam torbę z mieszkania, zjadłam i spieprzam z powrotem na szpital. Jak się dowiem co i jak to dam znać.
__________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa-nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość!!"
wicherek1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-03, 14:40   #4346
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤ cz. 2

Wicherek niech tak lekarze debatują żeby było dobrze dla Was


Mała rano coś się nie chciała ruszać, zjadłam śniadanie, wypiłem sok i się Panienka moja obudziła i tak śmiesznie bo co mi się brzuch poruszył to czułam jakby napierała na pęcherz, przestała się ruszać to pęcherz też spokojny
Byłam dzisiaj odebrać wyniki, wyglądają okej, jutro rano wizyta u gin jak byłam w labo to zaczął mnie boleć ząb a wcześniej miałam zamiar sobie odpuścić tego dentystę, no ale jak już zabolał to stwierdziłam że lepiej teraz to zrobić na nfz niż płacić za miesiąc kilka stów za to kanałowe zadzwoniłam, od razu tam pojechałam, dał mi od razu znieczulenie bo powiedział że widział że mnie ostatnio bolało a taki skok adrenaliny jest dla dziecka niedobry teraz zatruł zęba a 17.09 mam przyjechać zrobić kanałowe więc termin kiedy Mała może wyjść wcześniej jeśli będzie chciała się cały czas przesuwa

Jak dobrze pamiętam to 25.09 jest pełnia, może wtedy nas ruszy, dziewczyny z tp na koniec miesiąca?

Czekam jeszcze chwilę aż będę mogła jeść i idę w nagrodę na lody

Mam pytanie do mamuś, bo sobie uświadomiłam że nie mamy żadnej zabawki dla Małej. Wiem że niemowlaki się niczym nie bawią i też nie można ich atakować za dużą ilością bodźców ale możecie powiedzieć z własnego doświadczenia co Wam się sprawdziło na początku? Miałyście jakieś grzechotki, szeleszczące materiały czy cokolwiek innego?
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-03, 14:44   #4347
sylwia7_89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤ cz. 2

My tez nie mamy zadnych zabawek tzn mamy tylko misia bialo czarnego i zabawke do wozka, mysle ze nie ma sensu za wiele kupowac na poczatek bo dziecko i tak tego nie ogarnia poza tym pewnie w prezentach goscie przyniosa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia7_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-03, 14:58   #4348
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤ cz. 2

Sylwia ma rację, na początku dziecko bawi się plastikowymi butelkami PET, kartonem- pod nadzorem itp.

-ja myślę,że po pierwszej ciąży tylko człowiek zmienia kształty, dziewczyny wieloródki- wypowiedzcie się na temat zmiany kształtów kobiecych po kolejnym porodzie
-PS.Położna po urodzeniu naciskała mi od żeber po krocze cały brzuch- wypłynęło dużo krwi, kiedys tego nie było. Wydaje mi się,że to nowa technika i mniej krwawię niż po pierwszym porodzie. Ja zużyję drugie opakowanie podkładów- tych podpasek gigantów i przechodze na podpaski. Kiedyś musiałam zużyć ok. 6 paczek podkładów
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-03, 14:58   #4349
rawka
Rozeznanie
 
Avatar rawka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 508
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤ cz. 2

Gazelamon gratulacje wielkie. Dobrze ze rano pojawił się lekarz który szybko i mądrze podjął decyzję.

Wicherek kciuki za ciebie i też umieli ogarnąć sytuacje i robili wszystko dla dobra twojego i dziecka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wierz mi – są dusze dla siebie stworzone.
Niech je w przeciwną los potrąci stronę,
One wbrew losom, w tym lub tamtym świecie,
Znajdą, przyciągną i złączą się przecie
.

9.05. 2014

15.10.2016

19.08.2017

16.09.2018
rawka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-09-03, 15:01   #4350
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Mamy wrześniowe 2018 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Wicherek niech tak lekarze debatują żeby było dobrze dla Was


Mała rano coś się nie chciała ruszać, zjadłam śniadanie, wypiłem sok i się Panienka moja obudziła i tak śmiesznie bo co mi się brzuch poruszył to czułam jakby napierała na pęcherz, przestała się ruszać to pęcherz też spokojny
Byłam dzisiaj odebrać wyniki, wyglądają okej, jutro rano wizyta u gin jak byłam w labo to zaczął mnie boleć ząb a wcześniej miałam zamiar sobie odpuścić tego dentystę, no ale jak już zabolał to stwierdziłam że lepiej teraz to zrobić na nfz niż płacić za miesiąc kilka stów za to kanałowe zadzwoniłam, od razu tam pojechałam, dał mi od razu znieczulenie bo powiedział że widział że mnie ostatnio bolało a taki skok adrenaliny jest dla dziecka niedobry teraz zatruł zęba a 17.09 mam przyjechać zrobić kanałowe więc termin kiedy Mała może wyjść wcześniej jeśli będzie chciała się cały czas przesuwa

Jak dobrze pamiętam to 25.09 jest pełnia, może wtedy nas ruszy, dziewczyny z tp na koniec miesiąca?

Czekam jeszcze chwilę aż będę mogła jeść i idę w nagrodę na lody

Mam pytanie do mamuś, bo sobie uświadomiłam że nie mamy żadnej zabawki dla Małej. Wiem że niemowlaki się niczym nie bawią i też nie można ich atakować za dużą ilością bodźców ale możecie powiedzieć z własnego doświadczenia co Wam się sprawdziło na początku? Miałyście jakieś grzechotki, szeleszczące materiały czy cokolwiek innego?
Na początku nic. Po ok 2 mc karuzela nad łóżeczko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-18 09:48:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.