Mamy sierpniowe 2018 cz.III - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-19, 13:07   #4321
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Brawo!

Chloestic
czekamy na relacje z wizyty

Yoona
kciuki żeby te bóle przeszły, nieciekawie! Trzymaj się!

U mnie zostało 38 dni do porodu, czyli trochę ponad miesiąc jeśli będzie terminowo. Masakra jakaś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystko oki, maly ma niecale 1800, 33 tydzien leci zdrowe serduszko, nerki, rusza sie szyjka 2,6 cm, kazal mnie spacerowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 13:09   #4322
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
Wszystko oki, maly ma niecale 1800, 33 tydzien leci zdrowe serduszko, nerki, rusza sie szyjka 2,6 cm, kazal mnie spacerowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super ze z malym w porzadku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 13:35   #4323
angelajnaaa
Rozeznanie
 
Avatar angelajnaaa
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 803
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
A czy te kokony są bezpieczne jeżeli chodzi o tą słynną śmierć łóżeczkową?
Wiesz co nie wiem, nie widziałam nic nigdzie na ten temat... ja ten kokon bardziej będę używała w ciągu dnia do leżakowania / drzemek. Jak np chciałabym rano wziąć do łóżka małą, to myślę że w tym kokonie będzie bezpieczniejsza :P

Cytat:
Napisane przez bambi1980 Pokaż wiadomość
Dziendoberek! Wita sie dogorywujaca Bambi . Jeszcze 3 tygodnie i 3 dni w pracy. Beczec sie chce.

Wczoraj mielismy usg trzeciego trymestru w szpitalu i nasza mala Ania ma 1950g . Wszystkie wymiary sie wyrownaly i to mnie bardzo uspokoilo. Nasza dzidzia po niecalych 4 tygodniach przybrala 250gram – to chyba normalnie? Juz jest glowka w dol, szyjka 3,6
Bambi biedaku głowa do góry ! już niedługo jednak w Polsce nie można narzekać na l4 w ciązy...

Super za na badaniach wszystko okej moja Majeczka też główką w dół :P

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość

Dziewczyny zabieracie ze sobą wszędzie lub na większe wyjazdy kartę ciąży? Bo ja do tej pory nie brałam, ale chyba zaczne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zawsze mam ze sobą, w sumie chyba po to jest żeby w razie czego wszystkie informacje były pod ręką i można było nam pomoc :P


Do mnie też kurier za kurierem puka, dziś przyszedł kokon śliczny jest wczoraj zamówiłam gemini więc pewnie będzie na dnaich , mam nadzieje bo dorzuciłam też do koszyka prenatal bo mi się kończy
Kojarzycie gdzie teraz w fajnej cenie jest lovela ?

Jeśli chodzi o babyboom to ogólnie jestem zadowolona ze wszystkiego poza ręcznikiem kąpielowym... wiem że któraś z Was jeszcze go ma (ze zwierzakami na kapturku za ok.40zł) jakościowo dla mnie taki byle jaki jest i brzydko wykończony.
Któraś z Was ma kocyk bambusowy z lullalove ? lub skąd polecacie ?

Dziś byłam u endo, mam pójść ostatni raz za 4 tygodnie tylko do innej przychodni bo moja lekarka ma urlop... a później już jestem zapisana na wrzesień do kontroli żeby sprawdzić czy muszę coś brać na tą tarczyce po porodzie... jutro przed ostatnie zajęcia szkoły rodzenia Wszystko się kończy... coraz bliżej do porodu
U mnie dziś 33 tydzień, mam wrażenie że czas zaczął pędzić

wyskoczyła mi opryszczka na ustach, to już drugi raz w ciąży - pozalepiałam się plastrami
angelajnaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 13:48   #4324
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

ANGE kupowałam z Tż 5l w tesco na promo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 14:04   #4325
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez malaa89 Pokaż wiadomość
Ale ten czas leci! Mam nadzieje, że poczekacie troche na mnie z przenosinami na wątek mam.

Yoona trzymam kciuki, żeby wszystko sie dobrze ułożyło. Uważaj na siebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie przenosimy się dopóki wszystkie nie urodzimy
Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
Wszystko oki, maly ma niecale 1800, 33 tydzien leci zdrowe serduszko, nerki, rusza sie szyjka 2,6 cm, kazal mnie spacerowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pięknie, gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 14:05   #4326
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez AndziaHa Pokaż wiadomość
Super ze z malym w porzadku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez sie ciesze, a czy szyjka 2,6 cm to zle? Lekarz powiedzial, ze jest zwarta ale na pograniczu. Kazal mi sie oszczedzac, ale ja nie wiem za bardzo co tzn, ja chyba nie umiem zyc na nizszych obrotach. Pytal sie czy duzo chodze...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 14:14   #4327
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
Tez sie ciesze, a czy szyjka 2,6 cm to zle? Lekarz powiedzial, ze jest zwarta ale na pograniczu. Kazal mi sie oszczedzac, ale ja nie wiem za bardzo co tzn, ja chyba nie umiem zyc na nizszych obrotach. Pytal sie czy duzo chodze...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mam pojęcia, niech wypowiedzą się doświadczone dziewczyny ale skoro lekarz kazal się oszczedzac to warto trochę zwolnić, są rzeczy wazne i wazniejsze duzo Ci nie zostało a dla małego warto

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-19, 14:23   #4328
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez angelajnaaa Pokaż wiadomość
Wiesz co nie wiem, nie widziałam nic nigdzie na ten temat... ja ten kokon bardziej będę używała w ciągu dnia do leżakowania / drzemek. Jak np chciałabym rano wziąć do łóżka małą, to myślę że w tym kokonie będzie bezpieczniejsza



Bambi biedaku głowa do góry ! już niedługo jednak w Polsce nie można narzekać na l4 w ciązy...

Super za na badaniach wszystko okej moja Majeczka też główką w dół



Ja zawsze mam ze sobą, w sumie chyba po to jest żeby w razie czego wszystkie informacje były pod ręką i można było nam pomoc


Do mnie też kurier za kurierem puka, dziś przyszedł kokon śliczny jest wczoraj zamówiłam gemini więc pewnie będzie na dnaich , mam nadzieje bo dorzuciłam też do koszyka prenatal bo mi się kończy
Kojarzycie gdzie teraz w fajnej cenie jest lovela ?

Jeśli chodzi o babyboom to ogólnie jestem zadowolona ze wszystkiego poza ręcznikiem kąpielowym... wiem że któraś z Was jeszcze go ma (ze zwierzakami na kapturku za ok.40zł) jakościowo dla mnie taki byle jaki jest i brzydko wykończony.
Któraś z Was ma kocyk bambusowy z lullalove ? lub skąd polecacie ?

Dziś byłam u endo, mam pójść ostatni raz za 4 tygodnie tylko do innej przychodni bo moja lekarka ma urlop... a później już jestem zapisana na wrzesień do kontroli żeby sprawdzić czy muszę coś brać na tą tarczyce po porodzie... jutro przed ostatnie zajęcia szkoły rodzenia Wszystko się kończy... coraz bliżej do porodu
U mnie dziś 33 tydzień, mam wrażenie że czas zaczął pędzić

wyskoczyła mi opryszczka na ustach, to już drugi raz w ciąży - pozalepiałam się plastrami
Ja zamowilam swietny kokon, zrobie Wam zaraz fotki i dam linka. Niektore maja taka poduszke dodatkowo, ale balam sie, ze moze sie przyczynic do czegos zlego i wybralam regulowany

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 14:28   #4329
Melka92
Wtajemniczenie
 
Avatar Melka92
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2 154
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
Hej ja też jakoś nie mam motywacji. Ale chyba siądę dzisiaj i pododaje do koszyka na Ali pieluchy, ręcznik do kampania itp bo tego nie mam po małej. Muszę jeszcze wózek uporać i łóżeczko o matko jak mi się nie chce. A słyszała którąś z was o wózku greentom tylko tym rozkładany bo ten co mam chce sprzedać po pół roku jak już w gondoli nie będzie jeździł i kupić mniejszą spacerowke bo ten bydlak mi się w samochód nie mieści ;(. Tamten wózek mi się podoba ale nie wiem jak w praktyce.

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

A jeszcze mam. Pytanie mieszka którąś z was w Anglii po ile są tam te wózki? Bo mam znajomą i mogłaby mi wysłać mogłaby mi którąś z was tam mieszkających sprawdzić .. ����������
ja mieszkam w uk, napisz mi jakie wózki sprawdzić. nowe czy używane?
Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Yoona wszystko będzie dobrze zobaczysz. Najważniejsze żebyście jeszcze trochę wytrzymali w dwupaku. Mam nadzieje, że wypuszczą Cię do domu, ale nawet jeśli odpukać nie to będziesz przede wszystkim pod stałą i fachową opieką. Sciskam Cię mocno

Dziewczyny zabieracie ze sobą wszędzie lub na większe wyjazdy kartę ciąży? Bo ja do tej pory nie brałam, ale chyba zaczne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zabieram ze sobą tylko na wyjazdy. moja karta ciąży to jest wielka teczka a4. nie zmieści mi się do mojej małej torebki.
Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
mam jeszcze pytanko, jakie i gdzie kupujecie kolderki i poduszki?




tak, w ogole, balam sie zatwardzen, a chodze po 2-3 razy dziennie do toalety....jak facet
ja kupiłam w la millou
Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
Zaczelo bolec mnie krzyz jak na okres.
Dziewczyny ja tu zwariuje ze strachu.
Aisza,moje krzyzowe porodowe to tez juz pewniak niestet(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oszczedzaj sie! trzymam kciuki za Was!!
Cytat:
Napisane przez Bitamina Pokaż wiadomość
Dzień dobry w koejny gorący dzień

Yoona trzymam kciuki, żeby się ten brzuszek tak nie stawiał i wszystko wróciło do normy.
Bambi współczuję - ja mam czasami wrażenie, że nie mam siły leżeć, pracowanie jeszcze z Twoimi problemami ze zdrowiem to niemiły żart. Dobrze, że ci goście chociaż wyjechali.
Chlo super, że miłe masz teraz wrażenia z relacji z Twoim facetem, bo pamiętam, że przy tej burzy hormonów różnie z tym bywało. Fajnie, że dobrze się z nim czujesz - oby tak było zawsze!

Zakupów udanych wszystkim dziewcynom gratuluję, Gosiu brawo za kolejny tydzień do przodu. Już naprawdę mało czasu zostało
Ja dzisiaj po wizycie - mała uparcie w poprzek, mój gin kazał się nie przejmować, że jeszcze czas (33+2), no ale jeśli w ciągu 2 tygodni nic się nie zmieni to będę musiała odwiedzić szpital i zaplanować cesarę :/ Stella zapisałabyś mi wizytę na 02.07 kolejną? Będę wdzięczna.

Dla rozluźnienia teksty mojego tż z wczorajszej szkoły rodzenia:

Ja: Paweł, a Ty byś chciał przeciąć pępowinę?
Paweł: Nie, ale mogę zjeść łożysko.

***
Położna: Fajnym patentem jest wspólna kąpiel z dzieckiem.
Paweł: Ale ja się przecież nie zmieszczę do niemowlęcej wanienki.

oby mala się przekrecila! a teksty Twojego Tz mnie rozbawiły
Cytat:
Napisane przez zielinka_87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a macie już rożki? Możecie któreś konkretnie polecić? Ja póki co mam jeden typowo bawełniany bo jednak minky grzeją bardziej mimo że wydają się być cieńsze i szukam jeszcze jakiegoś na zmianę ale jednak chciałbym coś jeszcze cieńszego niż też co mam teraz. Jakieś firmy konkretnie, stronki?

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
ja kupiłam cienki bawełniany rożek w galerii na stoisku za 40 zl.
Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
Wszystko oki, maly ma niecale 1800, 33 tydzien leci zdrowe serduszko, nerki, rusza sie szyjka 2,6 cm, kazal mnie spacerowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
super, że wszystko w porządku z synkiem

Bambi i za Twoją wizytę

przyszly mi staniki do karmienia z H&M fajne są - polecam

jutro idziemy na szkołę rodzenia.
Wczoraj mały mi chyba rękę wpychal bardzo nisko koło krocza , bolało jak cholera, dziwne uczucie. Wolę zdecydowanie kopniaki pod zebrami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Antoni
Melka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 14:34   #4330
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Yoona dotrzymam ci towarzystwa na odległość. Znów mi wyszło lipne ktg i dostałam skierowanie do szpitala na obserwację Na dwóch ktg młoda spała, a na usg tak się wierciła, że ciężko było ją zmierzyć. Zaraz was będę nadrabiać, bo siedzę dopiero pół godziny a już mam dość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 14:36   #4331
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez sylwia1906 Pokaż wiadomość
Yoona dotrzymam ci towarzystwa na odległość. Znów mi wyszło lipne ktg i dostałam skierowanie do szpitala na obserwację Na dwóch ktg młoda spała, a na usg tak się wierciła, że ciężko było ją zmierzyć. Zaraz was będę nadrabiać, bo siedzę dopiero pół godziny a już mam dość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O nie ale w sumie niech Was dobrze poobserwują, będziesz spokojniejsza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-19, 14:47   #4332
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez krolewna1986 Pokaż wiadomość
Dziewczynki macie jakieś sprawdzone przepisy na sałatkę z makaronem?

Ja mam jedną rzecz z głowy, kupiliśmy wózek uffffffff Jedo Trim
A no i zrobiłam pierwsze zamówienie ciuszkow w smyku, także mam już co nieco dla synka


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Makaron (daje z zupki chińskiej), szynka konserwowa, ser żółty, ogorek, papryka, jajko, majonez, przyprawy.

Makaron( tylko drobny jakiś) kabanos w drobne kostki, papryka, ogórek, majonez, przyprawy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 14:47   #4333
zielinka_87
Zakorzenienie
 
Avatar zielinka_87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 6 295
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Melka92 Pokaż wiadomość
ja mieszkam w uk, napisz mi jakie wózki sprawdzić. nowe czy używane? zabieram ze sobą tylko na wyjazdy. moja karta ciąży to jest wielka teczka a4. nie zmieści mi się do mojej małej torebki.ja kupiłam w la millou oszczedzaj sie! trzymam kciuki za Was!!oby mala się przekrecila! a teksty Twojego Tz mnie rozbawiły ja kupiłam cienki bawełniany rożek w galerii na stoisku za 40 zl. super, że wszystko w porządku z synkiem

Bambi i za Twoją wizytę

przyszly mi staniki do karmienia z H&M fajne są - polecam

jutro idziemy na szkołę rodzenia.
Wczoraj mały mi chyba rękę wpychal bardzo nisko koło krocza , bolało jak cholera, dziwne uczucie. Wolę zdecydowanie kopniaki pod zebrami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja też bym chętnie skorzystała jakbyś mogła sprawdzić wózek mountain buggy podwójny z jedną gondola i jakiś i-candy też ma opcję dla dwójki. Podobno te mountain są tańsze w UK a i-candy to w ogóle głównie tam dostępne

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Endozołzo, nie wygrasz
LUF

18cs, 5cs po laparo
szczęście trwało za krótko (8tc)

I ivf
II ivf Beta 9dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1244



zielinka_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 14:53   #4334
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez sylwia1906 Pokaż wiadomość
Yoona dotrzymam ci towarzystwa na odległość. Znów mi wyszło lipne ktg i dostałam skierowanie do szpitala na obserwację Na dwóch ktg młoda spała, a na usg tak się wierciła, że ciężko było ją zmierzyć. Zaraz was będę nadrabiać, bo siedzę dopiero pół godziny a już mam dość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymaj się!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 14:56   #4335
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomości: 1 411
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Sylvia, wspolczuje Ci stresow! Na jak dlugo Cie zatrzymuja?

Krolewna
, ja mam taki bardzo prosty przepis, ktory we Wloszech czesto zdaje egzamin (na cieple dni): makaron, pomidorki koktajlowe , mozzarellki kuleczki, oliwki czarne i bazylia. Mozna tez wzbogacic o pesto no i przyprawic olejem z oliwek.
Ja dodaje jeszcze orzeszki pinoli.
bambi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 15:13   #4336
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
mam jeszcze pytanko, jakie i gdzie kupujecie kolderki i poduszki?




tak, w ogole, balam sie zatwardzen, a chodze po 2-3 razy dziennie do toalety....jak facet
Ja nie kupuję teraz, bo poduszkę dopiero po roku się używa, a zamiast kołderki będzie najpierw rożek, a potem śpiworek (kupiłam w smyku) i kocyk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
Wszystko oki, maly ma niecale 1800, 33 tydzien leci zdrowe serduszko, nerki, rusza sie szyjka 2,6 cm, kazal mnie spacerowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ten lekarz też ci sugerował cc, czy nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Lekarz mówił dzień dwa, ale z tego co wiem NFZ płaci szpitalowi za 3 doby minimum więc nie wiem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 15:13   #4337
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez sylwia1906 Pokaż wiadomość
Ja nie kupuję teraz, bo poduszkę dopiero po roku się używa, a zamiast kołderki będzie najpierw rożek, a potem śpiworek (kupiłam w smyku) i kocyk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

A ten lekarz też ci sugerował cc, czy nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ah oki, bo ja mam rozek, spiworki i kokon. Czyli kolderki i podusi teraz nie kupowac?

Moj lekarz nic nie sugerowal. Ale jesli nie musze to nie chce ciąć mięśni brzucha, wiec zrobie tak jak natura zadecyduje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 15:14   #4338
forester
Zadomowienie
 
Avatar forester
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Z lasu :)// Poznań
Wiadomości: 1 156
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez sylwia1906 Pokaż wiadomość
Yoona dotrzymam ci towarzystwa na odległość. Znów mi wyszło lipne ktg i dostałam skierowanie do szpitala na obserwację Na dwóch ktg młoda spała, a na usg tak się wierciła, że ciężko było ją zmierzyć. Zaraz was będę nadrabiać, bo siedzę dopiero pół godziny a już mam dość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuje, ale wierzę, że lepiej poleżeć i być pod obserwacją niż coś przegapić.

Yoona kręgosłup może boleć od leżenia. Spokojnie, jesteś pod opieką!

Co do poduszek i kołderek nie kupuje na razie. Będzie kokon i kocyk i tyle.

Bambi pocieszę Cię, że ja też ciągle pracuje i mam już dość, trzymaj się! gratuluje udanej wizyty

Cholestic Tobie też gratuluje udanej wizyty.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
11.11.2007 razem
23.06.2012 ślub
10.01.2014 Marysia
forester jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 15:20   #4339
krolewna1986
Wtajemniczenie
 
Avatar krolewna1986
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 638
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Melka pokaż jakie staniki

Sylwia o nie :/ dziękuję za przepisy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mężuś

Juliś 

Aniołek[*]30tc
krolewna1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-19, 15:20   #4340
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Czy tylko moje dziecko nie będzie miało kokona? 3 lata temu nawet nie istniały teraz widzę są bardzo na topie. A mi się wydaje całkiem zbędny, wolę kupić leżaczek rozkładany na płasko który będzie służyć dłużej niż kokon.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 15:21   #4341
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Czy tylko moje dziecko nie będzie miało kokona? 3 lata temu nawet nie istniały teraz widzę są bardzo na topie. A mi się wydaje całkiem zbędny, wolę kupić leżaczek rozkładany na płasko który będzie służyć dłużej niż kokon.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moje też nie będzie miało, nie mam miejsca ani nie czuje potrzeby posiadania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 15:28   #4342
limonka84
limonka84
 
Avatar limonka84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 627
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Bitamina Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj po wizycie - mała uparcie w poprzek, mój gin kazał się nie przejmować, że jeszcze czas (33+2), no ale jeśli w ciągu 2 tygodni nic się nie zmieni to będę musiała odwiedzić szpital i zaplanować cesarę :/ Stella zapisałabyś mi wizytę na 02.07 kolejną? Będę wdzięczna.

Dla rozluźnienia teksty mojego tż z wczorajszej szkoły rodzenia:

Ja: Paweł, a Ty byś chciał przeciąć pępowinę?
Paweł: Nie, ale mogę zjeść łożysko.

***
Położna: Fajnym patentem jest wspólna kąpiel z dzieckiem.
Paweł: Ale ja się przecież nie zmieszczę do niemowlęcej wanienki.

Hehe niezłe teksty ma Twój tż muszę przyznać, że tego typu żarty świetnie rozładowują atmosferę i u nas w szkole rodzenia położna non stop między dość stresującymi tematami wplatała zabawne anegdoty z porodówki. Będę przez to bardzo miło wspominać te zajęcia Trzymam kciuki za położenie główkowe!



Cytat:
Napisane przez AndziaHa Pokaż wiadomość
29.06, dzisiaj 32+2
Kurcze caly czas mysle o spakowaniu tej torby, ale wydaje mi sie ze jeszcze jest tyyyyle czasu
Podobno kobiety z cukrzycą ciążową częściej rodzą przed terminem, także tego pakuj się Kochana! Ja musiałam przepakować torbę na ten pobyt w szpitalu i już mam stresa.

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
Wszystko oki, maly ma niecale 1800, 33 tydzien leci zdrowe serduszko, nerki, rusza sie szyjka 2,6 cm, kazal mnie spacerowac
Super że maluch zdrowo rośnie! a szyjka rzeczywiście krótka, chyba musisz trochę ograniczyć spacery.
Cytat:
Napisane przez angelajnaaa Pokaż wiadomość
Któraś z Was ma kocyk bambusowy z lullalove ? lub skąd polecacie ?
Dołączam się do pytania

Wiem że dostanę od znajomej otulacz bambusowy, ale nie mam pojęcia jaki, od drugiej kocyk, ale też nie wiem co kupi i waham się czy sama nie kupić w razie czego.... Z drugiej strony to może aż tyle się tego nie używa? Myślicie że po jednym starczy? Nie mam też śpiworka żadnego, sprawdził się u Was? Mam dwa rożki, ale nie wiem zupełnie czy nadają się na ciepły sierpień i wrzesień
Cytat:
Napisane przez sylwia1906 Pokaż wiadomość
Yoona dotrzymam ci towarzystwa na odległość. Znów mi wyszło lipne ktg i dostałam skierowanie do szpitala na obserwację Na dwóch ktg młoda spała, a na usg tak się wierciła, że ciężko było ją zmierzyć. Zaraz was będę nadrabiać, bo siedzę dopiero pół godziny a już mam dość.
Biedna, nie martw się, zawsze lepiej być pod fachową opieką. A czujesz ruchy córci często w ciągu dnia? Kiedy idziesz do szpitala?


Przetrwałam dentystę bez znieczulenia! Powiedziała, że jak mój ginekolog wyrazi jutro zgodę to następnym razem będzie ze znieczuleniem... bo mam jeszcze jeden ubytek w ósemce, ale dziś już nie było na niego czasu. W sumie jak chcę znieść poród to borowanie muszę tym bardziej. Tż się śmieje, że moja mania mycia zębów po każdym posiłku i tak mnie przed leczeniem nie uchroniła
limonka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 15:31   #4343
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Limonka toś mnie pocieszyła i zmotywowała!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 15:31   #4344
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomości: 1 411
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Te kokony sa po to aby zredukowac przestrzen lozeczka czy kolyski. Stworzone sa po to by dac poczucie bezpieczenstwa, do ktorego dzidzius byl przyzwyczajony w brzuszku u mamy. Oprocz kokonow wymyslaja tez inne cuda aby wlasnie imitowac srodowisko macicy. Wiem ze jest cos takiego jak cocoonababy. Dzieci w takim srodowisku podobno sa spokojniejsze.
bambi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 15:43   #4345
Fiolla
Raczkowanie
 
Avatar Fiolla
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Ja nie mam kokonu ani rożka.
Jak mała okaże się nieodkładalna, to i tak będę ją nosić w chuście.
Fiolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 15:46   #4346
limonka84
limonka84
 
Avatar limonka84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 627
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Myślę, że kokony są bezpieczne, pod warunkiem, że kontrolujemy sen dziecka w takim kokonie, czyli najlepiej używać go w ciągu dnia. W necie jest dużo na temat śmierci łóżeczkowej, ale tak naprawdę to nie ma do końca dowodów na to, że kokony się do niej przyczyniają. Ogólnie podobno im mniej tym lepiej, więc żadnych kołderek, poduszek, maskotek, ochraniaczy w łóżeczku niemowlaka.
limonka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 15:52   #4347
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Czy tylko moje dziecko nie będzie miało kokona? 3 lata temu nawet nie istniały teraz widzę są bardzo na topie. A mi się wydaje całkiem zbędny, wolę kupić leżaczek rozkładany na płasko który będzie służyć dłużej niż kokon.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

ja kupilam wszystko, poniewaz sie nie znam, nie mam doswiadczenia i chce zobaczyc co bedzie dla mnie przydatne, chce wszystko przetestowac


ten kokon wydaje mi sie bardzo uzyteczny, by moc dziecko polozyc na kanapie sobie, tymbardziej jak mam dwa pietra, nie chce chodzic ze wszystkim gora-dol


lezaczek bede miala na dole, z kokonem moge sobie chodzic

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Cytat:
Napisane przez limonka84 Pokaż wiadomość
Hehe niezłe teksty ma Twój tż muszę przyznać, że tego typu żarty świetnie rozładowują atmosferę i u nas w szkole rodzenia położna non stop między dość stresującymi tematami wplatała zabawne anegdoty z porodówki. Będę przez to bardzo miło wspominać te zajęcia Trzymam kciuki za położenie główkowe!




Podobno kobiety z cukrzycą ciążową częściej rodzą przed terminem, także tego pakuj się Kochana! Ja musiałam przepakować torbę na ten pobyt w szpitalu i już mam stresa.


Super że maluch zdrowo rośnie! a szyjka rzeczywiście krótka, chyba musisz trochę ograniczyć spacery.

Dołączam się do pytania

Wiem że dostanę od znajomej otulacz bambusowy, ale nie mam pojęcia jaki, od drugiej kocyk, ale też nie wiem co kupi i waham się czy sama nie kupić w razie czego.... Z drugiej strony to może aż tyle się tego nie używa? Myślicie że po jednym starczy? Nie mam też śpiworka żadnego, sprawdził się u Was? Mam dwa rożki, ale nie wiem zupełnie czy nadają się na ciepły sierpień i wrzesień

Biedna, nie martw się, zawsze lepiej być pod fachową opieką. A czujesz ruchy córci często w ciągu dnia? Kiedy idziesz do szpitala?


Przetrwałam dentystę bez znieczulenia! Powiedziała, że jak mój ginekolog wyrazi jutro zgodę to następnym razem będzie ze znieczuleniem... bo mam jeszcze jeden ubytek w ósemce, ale dziś już nie było na niego czasu. W sumie jak chcę znieść poród to borowanie muszę tym bardziej. Tż się śmieje, że moja mania mycia zębów po każdym posiłku i tak mnie przed leczeniem nie uchroniła

a miesiac temu byla 3,7 cm chyba, ogranicze te godzinne spacery po lesie moze, teraz mam wizyte za 3 tyg


STELLA, prosze o wpisanie 12,07 troche dlugo czekania, myslalam, ze po 2 tyg bedzie
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 15:58   #4348
sylwia1906
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 504
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Limonka, już koczuję, chociaż dzisiaj to pewnie nic już mi nie zrobią, dopiero jutro.
Czuję ruchy regularnie kilka razy w ciągu dnia. Na ktg śpi a na usg szaleje...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sylwia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 16:10   #4349
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez sylwia1906 Pokaż wiadomość
Yoona dotrzymam ci towarzystwa na odległość. Znów mi wyszło lipne ktg i dostałam skierowanie do szpitala na obserwację Na dwóch ktg młoda spała, a na usg tak się wierciła, że ciężko było ją zmierzyć. Zaraz was będę nadrabiać, bo siedzę dopiero pół godziny a już mam dość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jednak :-( oby nic złego nie zaobserwowali jednak i szybko Cię wypuścili
Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Czy tylko moje dziecko nie będzie miało kokona? 3 lata temu nawet nie istniały teraz widzę są bardzo na topie. A mi się wydaje całkiem zbędny, wolę kupić leżaczek rozkładany na płasko który będzie służyć dłużej niż kokon.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też nie mam i nie kupuję ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 16:53   #4350
aga_89_4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 252
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Czy tylko moje dziecko nie będzie miało kokona? 3 lata temu nawet nie istniały teraz widzę są bardzo na topie. A mi się wydaje całkiem zbędny, wolę kupić leżaczek rozkładany na płasko który będzie służyć dłużej niż kokon.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też nie planuję kokona, a właśnie leżaczek
aga_89_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-23 21:03:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.