Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-22, 21:42   #4321
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Potrzebuje wsparcia kupilam olej lniany z postanowieniem regularnego picia, tylko zapomnialam jakie to bylo wstretne... No i po prostu nie moge, no nie da rady, w piatek przelknelam, wczoraj rowniez, choc bylo zle, a dzisiaj nie dalam rady.

Ile Wam zajelo czasu przyzwyczajenie sie picia oleju? Z twarozkiem, jak zalecaja nie wymieszam, bo absolutnie nie moge produktow pochodzenia mlecznego.

Normalnie rzucilabym ten olej w diably, alebardzo mi sie alergie zaostrzyly i wiaze z nim duze nadzieje...
A z wodą + sok (np. z malin)?
Inne sposoby to : miód, sok z cytryny. Możesz też dodawać do posiłków - sałatek, kanapek.

Ja zazwyczaj po prostu popijam łyżeczkę oleju jakimś napojem, po kilku dniach smak jest mi obojętny.

Jeżeli faktycznie przyjmowanie oleju w takiej postaci to męka, może sięgnij po kapsułki? Działanie nie jest gorsze,zmienia się jedynie dawkowanie.

Edytowane przez Phoebee
Czas edycji: 2013-09-22 o 21:44
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-22, 23:59   #4322
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
A z wodą + sok (np. z malin)?
Inne sposoby to : miód, sok z cytryny. Możesz też dodawać do posiłków - sałatek, kanapek.

Ja zazwyczaj po prostu popijam łyżeczkę oleju jakimś napojem, po kilku dniach smak jest mi obojętny.

Jeżeli faktycznie przyjmowanie oleju w takiej postaci to męka, może sięgnij po kapsułki? Działanie nie jest gorsze,zmienia się jedynie dawkowanie.
Ja czasem lubię zamiast masła polać sobie pieczywo oliwą z oliwek, może spróbuj ją wymieszać z olejem? Uprzedzając pytania, nic mi po brodzie nie cieknie, czuć smak oliwy i kanapki są cacy
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 07:18   #4323
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
A z wodą + sok (np. z malin)?
Inne sposoby to : miód, sok z cytryny. Możesz też dodawać do posiłków - sałatek, kanapek.

Ja zazwyczaj po prostu popijam łyżeczkę oleju jakimś napojem, po kilku dniach smak jest mi obojętny.

Jeżeli faktycznie przyjmowanie oleju w takiej postaci to męka, może sięgnij po kapsułki? Działanie nie jest gorsze,zmienia się jedynie dawkowanie.
Dobra, przeszło dzisiaj z sokiem z grejpfruta różowego. Pieczywa nie jadam wcale, więc i opcja polewania kanapek odpada

Kupiłam litrową butlę z datą ważności do grudnia (budwigowy, on ma krótkie terminy), więc chciałabym ją wypić, a przynajmniej spróbować zanim przejdę na kapsułki
Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Ja czasem lubię zamiast masła polać sobie pieczywo oliwą z oliwek, może spróbuj ją wymieszać z olejem? Uprzedzając pytania, nic mi po brodzie nie cieknie, czuć smak oliwy i kanapki są cacy
Wiem, że niektórzy polewają oliwą chleb i tak jedzą, ale ja po prostu nie mogę
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 08:39   #4324
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Czy ktoras z Was posiada te botki z hm?

http://www.hm.com/pl/product/15632?a...rticle=15632-B

Przymierzalam je w sklepie i wydaja sie b.wygodne, ale zastanawiam sie jak jest z ich jakoscia?

I jeszcze jedno pytanie Poszukuje kaloszy - oficerek ( takie jak te np z decathlonu ) tylko zeby byly delikatnie lakierowane/blyszczace? Moze ktoras z Was zamawiala np na all i moglaby podrzucic jakis sprawdzony link ? W tamtym roku zamawialam na all wlasnie takie lakierowane ,ale je odeslalam - przyszly identyczne jak z decathlonu ...
__________________


Edytowane przez karoolaaa
Czas edycji: 2013-09-23 o 08:43
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 11:05   #4325
emely
Rozeznanie
 
Avatar emely
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 787
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Z Biodermy najbardziej kultowym produktem są płyny micelarne, ale to pewnie wiecie.
Szczerze mówiąc nie wiedziałam, jeszcze nic nie miałam z tej firmy, ale dziękuję, że napisałaś - teraz wiem w co się zaopatrzyć .

BTW: dziewczyny, czy któraś z Was jest posiadaczką cery naczyniowej i mogłaby mi polecić coś sprawdzonego, do codziennej pielęgnacji ? .
__________________

Edytowane przez emely
Czas edycji: 2013-09-23 o 11:07
emely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 11:29   #4326
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez emely Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nie wiedziałam, jeszcze nic nie miałam z tej firmy, ale dziękuję, że napisałaś - teraz wiem w co się zaopatrzyć .

BTW: dziewczyny, czy któraś z Was jest posiadaczką cery naczyniowej i mogłaby mi polecić coś sprawdzonego, do codziennej pielęgnacji ? .
Wszelkie produkty na bazie róży - damasceńskiej albo stulistnej. Chyba najbardziej polecałabym wypróbować hydrolat, na allegro dostaniesz też wodę rożaną z firmy Dabur, którą polecała tutaj błętkine_niebo
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 15:18   #4327
Bonjour_tristesse
Raczkowanie
 
Avatar Bonjour_tristesse
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 444
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Dobra, przeszło dzisiaj z sokiem z grejpfruta różowego. Pieczywa nie jadam wcale, więc i opcja polewania kanapek odpada

Kupiłam litrową butlę z datą ważności do grudnia (budwigowy, on ma krótkie terminy), więc chciałabym ją wypić, a przynajmniej spróbować zanim przejdę na kapsułki
Wiem, że niektórzy polewają oliwą chleb i tak jedzą, ale ja po prostu nie mogę
A próbowałaś na ciepło? Ja robię sobie grzanki, polewam oliwą i jem z czosnkiem, pomidorami i ziołami Mi bardzo smakuje
__________________
“the problem with the world is that the intelligent people are full of doubts while the stupid ones are full of confidence”


Mój blog minimalistyczno - modowy
Bonjour_tristesse jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-23, 16:02   #4328
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Dobra, przeszło dzisiaj z sokiem z grejpfruta różowego. Pieczywa nie jadam wcale, więc i opcja polewania kanapek odpada
No jasne, dasz radę! Trzymam kciuki. Może właśnie będzie pasowało Ci popijanie ( albo dolewanie?) jakimś napojem, taki sposób mi najbardziej odpowiada.
A jeśli będzie Ci naprawdę ciężko, pomyśl sobie o tych wszystkich dobroczynnych właściwościach... I o, o skórze!
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 18:09   #4329
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
No jasne, dasz radę! Trzymam kciuki. Może właśnie będzie pasowało Ci popijanie ( albo dolewanie?) jakimś napojem, taki sposób mi najbardziej odpowiada.
A jeśli będzie Ci naprawdę ciężko, pomyśl sobie o tych wszystkich dobroczynnych właściwościach... I o, o skórze!
Dzieki za wsparcie i podpowiedz z sokami, bez tego bym dzisiaj nawet nie probowala

a ostatecznie nie bylo tak dramatycznie wlasnie mysl o skorze sprawia, ze sie zaparlam i postanowilam przetrzymac ten najgorszy moment
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 18:36   #4330
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Dzieki za wsparcie i podpowiedz z sokami, bez tego bym dzisiaj nawet nie probowala

a ostatecznie nie bylo tak dramatycznie wlasnie mysl o skorze sprawia, ze sie zaparlam i postanowilam przetrzymac ten najgorszy moment
Popijając szybko naprawdę można to przetrwać. Jakby coś nie ten, zapraszam tutaj, wsparcie masz jak w banku.
Jestem dumna z siebie, ponieważ do kolejnego działania mogę dopisać wyeliminowanie problemu suchości oka - noszę soczewki i w pewnym momencie problem z wysuszaniem wyglądał bardzo kiepsko i było ogromnym utrapieniem. Ale oto nie potrzebuje już żadnych kropli i wszystko wróciło do normy.
C.d.n.

Edytowane przez Phoebee
Czas edycji: 2013-09-23 o 18:37
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 18:40   #4331
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Potrzebuje wsparcia kupilam olej lniany z postanowieniem regularnego picia, tylko zapomnialam jakie to bylo wstretne... No i po prostu nie moge, no nie da rady, w piatek przelknelam, wczoraj rowniez, choc bylo zle, a dzisiaj nie dalam rady.

Ile Wam zajelo czasu przyzwyczajenie sie picia oleju? Z twarozkiem, jak zalecaja nie wymieszam, bo absolutnie nie moge produktow pochodzenia mlecznego.

Normalnie rzucilabym ten olej w diably, alebardzo mi sie alergie zaostrzyly i wiaze z nim duze nadzieje...
u mnie to samo tylko z olejem z ogórecznika i aloes to samo
na razie od dwóch dni daję radę, ale prawie mam łzy w oczach jak mam się do tego zabrać
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-23, 19:18   #4332
deyminka
Zadomowienie
 
Avatar deyminka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 042
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;42919706]

A miałyście do czynienia z Cetaphilem lub Physiogelem? Jak wrażenia?[/QUOTE]
Witajcie
Ja wlasnie uzywam tych zeli, aktualnie mam physiogel, od lat nie uzywam niczego innego. Nie mam skory bardzo problemowej, jedynie troche sucha a te zele nie powoduja sciagniecia, wysuszenia skory, dobrze oczyszczaja (tylko ja nie uzywam podkladow). Polecam

Natomiast nie podzielam zachwytow nad micelem z biodermy, kilka razy robilam do niego podejscie (do rozowego), mam wrazenie sciagnietej skory...
Polecam plyn dwufazowy z ziaji, ktory bardzo dobrze zmywa oczy, nie szczypie, dla mnie rewelacja
__________________
10.08.2010-zdane prawko


deyminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 20:02   #4333
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Popijając szybko naprawdę można to przetrwać. Jakby coś nie ten, zapraszam tutaj, wsparcie masz jak w banku.
Jestem dumna z siebie, ponieważ do kolejnego działania mogę dopisać wyeliminowanie problemu suchości oka - noszę soczewki i w pewnym momencie problem z wysuszaniem wyglądał bardzo kiepsko i było ogromnym utrapieniem. Ale oto nie potrzebuje już żadnych kropli i wszystko wróciło do normy.
C.d.n.
czekam na ciag dalszy, bo moje alergiczne, wiecznie podraznione i suche oczy bardzo chetnie przeczytaja jak mozna im przyniesc ulge, bo czasami musze zrezygnowac z soczewek wlasnie z powodu zbyt suchego oka.

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
u mnie to samo tylko z olejem z ogórecznika i aloes to samo
na razie od dwóch dni daję radę, ale prawie mam łzy w oczach jak mam się do tego zabrać
oh jak ja Cie rozumiem... Jedyne co mnie trzyma przy tych olejach to wizja gladkiej, zdrowej i nieprzesuszonej skory ile kobieta jest w stanie zniesc, co nie?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 20:24   #4334
Fionaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Fionaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 363
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Dziewczyny, kiedyś na forum czytałam o serum z witaminą C, któraś może używa? Bo wolałabym teraz coś lżejszego do twarzy

Aaa, i czy hydrolat i woda różana to to samo? Właśnie nad tym się zastanawiam
Fionaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 11:46   #4335
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Ja kupiłam polecany tutaj olej z ogórecznika i dzielnie piję już jakiś tydzień Największy problem mam z tym, żeby o nim pamiętać ;P Z połknięciem nie mam problemów, tzn. nie należy do najprzyjemniejszych, ale znoszę to dzielnie.
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 16:14   #4336
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
czekam na ciag dalszy, bo moje alergiczne, wiecznie podraznione i suche oczy bardzo chetnie przeczytaja jak mozna im przyniesc ulge, bo czasami musze zrezygnowac z soczewek wlasnie z powodu zbyt suchego oka.
W zasadzie nic szczególnego,żadna sekretna profilaktyka. Zaczęłam pić więcej wody i wydaje mi się,ze to znowu sprawka oleju (zaczynam gadać jak maniaczka),ale naprawdę nie zrobiłam nic szczególnego, odstawiłam nawet wszystkie krople. Jedynie, zmiany przyszły po ok 1m-1,5miesiąca stosowania. Wiem,że często to podkreślam,ale efekty są dla mnie bardzo ważne. Minimalna chociaż różnica zachęca mnie do dalszego działania.

Hihi, a żel z olejem aplikujesz też w okolice skóry oczu ?

Edytowane przez Phoebee
Czas edycji: 2013-09-24 o 17:46
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 17:40   #4337
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
oh jak ja Cie rozumiem... Jedyne co mnie trzyma przy tych olejach to wizja gladkiej, zdrowej i nieprzesuszonej skory ile kobieta jest w stanie zniesc, co nie?
dla efektów na jakie mam nadzieję warto cierpieć
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 18:07   #4338
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Jako że pora iście jesienna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4267db0bccf78f674891ccdcb1b59b7e.jpg (55,4 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3f057a54b127e8cc285c138a554a7991.jpg (61,6 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 140920132.jpg (94,6 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 22283e2aa024aa93143c35643746e99a.jpg (66,7 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b52e2cad011eb01bd199abbfb37690a4.jpg (16,8 KB, 85 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f57f0a924070ea609758f9295f87d147.jpg (90,8 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg street_style_de_la_semana_de_la_moda_de_nueva_york_septiembre_2013_375841794_800x.jpg (92,3 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zara-skirts-heels-wedges~look-main.jpg (68,2 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ce0180f061f279e2032b0a129911aa58.jpg (20,8 KB, 72 załadowań)
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 07:11   #4339
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Jako że pora iście jesienna.
Wszystkie stylizacje super!

U mnie dziś były tylko 3 stopnie! Strasznie zmarzłam :/
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 07:47   #4340
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
W zasadzie nic szczególnego,żadna sekretna profilaktyka. Zaczęłam pić więcej wody i wydaje mi się,ze to znowu sprawka oleju (zaczynam gadać jak maniaczka),ale naprawdę nie zrobiłam nic szczególnego, odstawiłam nawet wszystkie krople. Jedynie, zmiany przyszły po ok 1m-1,5miesiąca stosowania. Wiem,że często to podkreślam,ale efekty są dla mnie bardzo ważne. Minimalna chociaż różnica zachęca mnie do dalszego działania.

Hihi, a żel z olejem aplikujesz też w okolice skóry oczu ?
No ja kolejny dzień dałam radę wypić olej, więc może z czasem się przyzwyczaję i będę się zachwycać efektami

Owszem, mam takie olejki, które kładę z żelem w okolice oczu, co więcej, na powieki kładę! Ale jestem z tym ostrożna i nie robię tego ze wszystkimi, bo mam strasznie wrażliwą skórę skłonną do ostrych reakcji alergicznych, więc muszę uważać.

Wiem, że nie szkodzi mi arganowy, róża rdzawa z BU, kocanka i opuncja.

Teraz poszalałam i kupiłam cały stos olejków, w tym jojoba, makadamia, malina, ogórecznik, orzech włoski i planuję testować czy mogę je aplikować w okolice oczu.

Jojobę testowałam już wstępnie na twarz i byłam zachwycona efektem, bo skóra miękka, gładka, nawilżona i mam nadzieję, że będę mogła go kłaść w okolice oczu, gdzie mam, wiecznie przesuszoną, a wręcz odwodnioną skórę, i taka jojoba by mi mocno pomogła.

I wiążę duże nadzieje z ogórecznikiem naskórnie
Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
dla efektów na jakie mam nadzieję warto cierpieć
Oby! Oby!
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 08:43   #4341
Arinka_
Zakorzenienie
 
Avatar Arinka_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 454
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cześć Dziewczyny
Nie udzielam się u Was na wątku, a tylko podczytuję jak mi czas pozwala i stąd wiem, że macie pojecie na temat kosmetyków w czym ja w sumie jestem laikiem. Dlatego chciałam się Was polecić o jakiś krem w okolice oczu. Mam 24 lata i żadnych problemów ze skórą, jedynie w momencie kiedy się uśmiecham pod oczami robią mi się dwie poziome kreski, natomiast jedna pozioma zaczynająca się od kącika oka. I choć mam to już od dłuższego czasu, to patrząc na zdjęcie z wczoraj zaczęło mi to mocno przeszkadzać. Dodam, że moja mama ma tendencję do tego samego. Stąd pytanie, czy może mi któraś z Was polecić jakiś krem itp. Nie wiem, czy da się lekko zniwelować, czy tylko zapobiec pogorszaniu sytuacji. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie rady i wskazówki z Waszej strony
__________________
Uśmiechaj się zawsze - cuda są w drodze
Arinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 10:21   #4342
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Jako że pora iście jesienna.

Oby jesień była ciepła i słoneczna
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 10:29   #4343
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość


Teraz poszalałam i kupiłam cały stos olejków, w tym jojoba, makadamia, malina, ogórecznik, orzech włoski i planuję testować czy mogę je aplikować w okolice oczu.

Jojobę testowałam już wstępnie na twarz i byłam zachwycona efektem, bo skóra miękka, gładka, nawilżona i mam nadzieję, że będę mogła go kłaść w okolice oczu, gdzie mam, wiecznie przesuszoną, a wręcz odwodnioną skórę, i taka jojoba by mi mocno pomogła.

I wiążę duże nadzieje z ogórecznikiem naskórnie

Oby! Oby!
Ale szał olejkowy

Też wiążę nadzieje z ogórecznikiem

Tak w ogóle to jestem póki co zadowolona z OCM. Szkoda, że wcześniej nie wypróbowałam tej metody. Mam nadzieję, że czekają mnie jeszcze lepsze efekty

Cytat:
Napisane przez Arinka_ Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Nie udzielam się u Was na wątku, a tylko podczytuję jak mi czas pozwala i stąd wiem, że macie pojecie na temat kosmetyków w czym ja w sumie jestem laikiem. Dlatego chciałam się Was polecić o jakiś krem w okolice oczu. Mam 24 lata i żadnych problemów ze skórą, jedynie w momencie kiedy się uśmiecham pod oczami robią mi się dwie poziome kreski, natomiast jedna pozioma zaczynająca się od kącika oka. I choć mam to już od dłuższego czasu, to patrząc na zdjęcie z wczoraj zaczęło mi to mocno przeszkadzać. Dodam, że moja mama ma tendencję do tego samego. Stąd pytanie, czy może mi któraś z Was polecić jakiś krem itp. Nie wiem, czy da się lekko zniwelować, czy tylko zapobiec pogorszaniu sytuacji. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie rady i wskazówki z Waszej strony
Ja pod oczy używam kremu AA, ale nie jest to jakaś rewelacja dlatego też chętnie poczytam wskazówki dziewczyn



Dziewczęta, mam pytanie: może któraś z Was zna (albo zna kogoś kto zna) język włoski biegle? Muszę przetłumaczyć tekst (artykuł naukowy), a tłumacz chce bardzo dużo pieniędzy za to :/ Póki co nie stać mnie na taki wydatek. Może znacie kogoś kto podjąłby się tego za jakieś rozsądzniejsze pieniądze?
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 11:40   #4344
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Arinka_ Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Nie udzielam się u Was na wątku, a tylko podczytuję jak mi czas pozwala i stąd wiem, że macie pojecie na temat kosmetyków w czym ja w sumie jestem laikiem. Dlatego chciałam się Was polecić o jakiś krem w okolice oczu. Mam 24 lata i żadnych problemów ze skórą, jedynie w momencie kiedy się uśmiecham pod oczami robią mi się dwie poziome kreski, natomiast jedna pozioma zaczynająca się od kącika oka. I choć mam to już od dłuższego czasu, to patrząc na zdjęcie z wczoraj zaczęło mi to mocno przeszkadzać. Dodam, że moja mama ma tendencję do tego samego. Stąd pytanie, czy może mi któraś z Was polecić jakiś krem itp. Nie wiem, czy da się lekko zniwelować, czy tylko zapobiec pogorszaniu sytuacji. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie rady i wskazówki z Waszej strony
Polecam Ci serum z BU, oczywiście nie tylko pod oczy. Tanie jak barszcz, skóra po nim wygląda lepiej no i zbawienna witamina C. Świetny produkt i przede wszystkim wiesz, co nakładasz na skórę.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 12:13   #4345
Arinka_
Zakorzenienie
 
Avatar Arinka_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 454
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Polecam Ci serum z BU, oczywiście nie tylko pod oczy. Tanie jak barszcz, skóra po nim wygląda lepiej no i zbawienna witamina C. Świetny produkt i przede wszystkim wiesz, co nakładasz na skórę.
Dziękuję serdecznie za poradę Szczerze mówiąc pierwszy raz o tym słyszę, ale tak jak wspominałam jestem totalnym laikiem
__________________
Uśmiechaj się zawsze - cuda są w drodze
Arinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 12:25   #4346
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Dziewczyny, chcę kupić olej do włosów, myślałam nad arganowym. Czy mogę go używać na twarz w sensie w okolice oczu? Domyślam się, że da mi ładne nawilżenie i czy to działa przeciwzmarszczkowo? Dużo się denerwuję, uśmiecham, więc się boję kurzych lapek i tak dalej... Czy profilaktycznie mogę tego używać żeby zmniejszyć ryzyko wielkich zmarszczek w przyszłości?
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 12:32   #4347
Fionaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Fionaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 363
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chcę kupić olej do włosów, myślałam nad arganowym. Czy mogę go używać na twarz w sensie w okolice oczu? Domyślam się, że da mi ładne nawilżenie i czy to działa przeciwzmarszczkowo? Dużo się denerwuję, uśmiecham, więc się boję kurzych lapek i tak dalej... Czy profilaktycznie mogę tego używać żeby zmniejszyć ryzyko wielkich zmarszczek w przyszłości?
Nadaje się idealnie, bo arganowy właśnie ma działanie przeciwzmarszczkowe. Ja niestety na razie musiałam go odstawić (używałam od pół roku), bo chyba zaczął mnie zapychać nieco, muszę to sprawdzić. Szkoda, bo naprawdę świetnie nawilżał, zawsze miałam problemy z suchą skórą, ale dzięki niemu to się zmieniło. Jeszcze co do zmarszczek - profilaktyka nie zaszkodzi
Fionaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 16:08   #4348
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
No ja kolejny dzień dałam radę wypić olej, więc może z czasem się przyzwyczaję i będę się zachwycać efektami

Owszem, mam takie olejki, które kładę z żelem w okolice oczu, co więcej, na powieki kładę! Ale jestem z tym ostrożna i nie robię tego ze wszystkimi, bo mam strasznie wrażliwą skórę skłonną do ostrych reakcji alergicznych, więc muszę uważać.

Wiem, że nie szkodzi mi arganowy, róża rdzawa z BU, kocanka i opuncja.

Teraz poszalałam i kupiłam cały stos olejków, w tym jojoba, makadamia, malina, ogórecznik, orzech włoski i planuję testować czy mogę je aplikować w okolice oczu.

Jojobę testowałam już wstępnie na twarz i byłam zachwycona efektem, bo skóra miękka, gładka, nawilżona i mam nadzieję, że będę mogła go kłaść w okolice oczu, gdzie mam, wiecznie przesuszoną, a wręcz odwodnioną skórę, i taka jojoba by mi mocno pomogła.

I wiążę duże nadzieje z ogórecznikiem naskórnie
Wierzę w Ciebie. Jojoba to moja miłość od pierwszego posmarowania. Ją akurat nakładam na skórę oczu i powieki, doskonale nawilża. Jak dla mnie to jest specyfik niealergiczny, masz moją rekomendację. Ile olejów Będziesz miała co testować! Ja pod oczami miałam jedynie makadamię, nie wywołała u mnie żadnej negatywnej reakcji.
Ogórecznik naskórnie jest niezły, ale u mnie i tak wygrywa tamanu ( punktowo- jedna noc i po wyprysku).
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 16:29   #4349
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Mnie też się wydaje, że arganowy zapycha mnie na twarzy, ale pod oczy jest fantastyczny. Za to na twarz polecam olej z pestek malin i róży piżmowej, używam już od wielu, wielu miesięcy i jestem niezmiennie zachwycona.
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 17:36   #4350
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część IV

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Mnie też się wydaje, że arganowy zapycha mnie na twarzy, ale pod oczy jest fantastyczny. Za to na twarz polecam olej z pestek malin i róży piżmowej, używam już od wielu, wielu miesięcy i jestem niezmiennie zachwycona.
Jakie ma działanie ?
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.