Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :) - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-18, 22:11   #4321
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Ze spodniami to chyba jest różnie, niezależnie od sklepu, przynajmniej w moim wypadku. Miałam raz spodnie z KappAhla, w których chodziłam chyba 2 lata, zanim zaczęły się przecierać. Kupiłam następne - po 2 miesiącach miałam już dziurę. Kolejne za to znowu były ok.
Ja najczęściej też kupuje w H&M albo C&A. Z Kappahla chyba jednak są najlepsze, genialne modele mają, ale ceny takie, że
__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 11:07   #4322
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez Azmika88 Pokaż wiadomość
A to nie fajnie. A reklamowałaś to u nich? Bo jeśli i tak się przecierają, to wolałabym pozostać przy sklepach, które uwzględniają takie reklamacje.


W Kappahl nigdy nie oglądałam spodni, miałam wrażenie, że chodzą tam po 200 zł. Hm... może by się znalazły jakieś tańsze, ale teraz pytanie: czy przecenione można reklamować? (Gdyby mi się jednak przetarły...)
A tak w ogóle dziewczyny reklamujcie wszystko, nie po to płacimy np. 100 zł, żeby po 4 miesiącach spodnie wyrzucać
Niech się marki odzieżowe nauczą robić porządniejsze rzeczy.

PS. Jedynymi spodniami, które nie przetarły mi się w kroku były szare rurki z second handu, dwa bite lata w nich chodziłam, aż z nich wyrosłam i były totalnie nietknięte. Niestety nie znam firmy, bo to było dawno...
rzadko kiedy reklamuję spodnie bo kupuję zwykle w c&a online i nie chce mi się zwykle po prostu tego odsyłać a nie wiem jaki będzie tego efekt prawdę mówiąc i czy nie stracę więcej niż te spodnie warte na wysyłkach rzeczoznawcach etc. Stacjonarny sklep to nie to samo co online niestety. I byłoby mi chyba przykro udowadniać, że to wina materiału a nie moich kg bo szczuplejsze dziewczyny jednak w 2 miesiące spodni nie przecierają nie oszukujmy się. Zobacz jeszcze w mango z serii violetta mam teraz dwie nowe pary i póki co(dwa miesiące) jest oki.
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..

Edytowane przez BlueSunshine
Czas edycji: 2015-01-19 o 11:09
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 13:06   #4323
magdula87
Rozeznanie
 
Avatar magdula87
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 600
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez BlueSunshine Pokaż wiadomość
rzadko kiedy reklamuję spodnie bo kupuję zwykle w c&a online i nie chce mi się zwykle po prostu tego odsyłać a nie wiem jaki będzie tego efekt prawdę mówiąc i czy nie stracę więcej niż te spodnie warte na wysyłkach rzeczoznawcach etc. Stacjonarny sklep to nie to samo co online niestety. I byłoby mi chyba przykro udowadniać, że to wina materiału a nie moich kg bo szczuplejsze dziewczyny jednak w 2 miesiące spodni nie przecierają nie oszukujmy się. Zobacz jeszcze w mango z serii violetta mam teraz dwie nowe pary i póki co(dwa miesiące) jest oki.
Ja też raczej nie poszłabym reklamować spodni znając życie powiedziano by mi "a co się Pani dziwi, skoro jest Pani gruba".

W kappahlu są ok spodnie, jedną parę, którą kupiłam kiedyś jak schudłam, a później znowu przytyłam dałam mamie i ona ma je w dalszym ciągu. Fakt mają drogie spodnie.
Spodnie z c&a w moim przypadku całkiem fajnie się sprawują, takie cienkie materiałowe straight fit mam ponad dwa lata i prócz tego że się obierają jak to czarne spodnie, to nic się z nimi nie dzieje.
__________________
miłość: wrzesień 2010
narzeczona: 22.12.2011
żona: 06.10.2012
II kreseczki: 06.03.2014
mama: 27.10.2014
magdula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 18:38   #4324
Azmika88
Zadomowienie
 
Avatar Azmika88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 107
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez magdula87 Pokaż wiadomość
Ja też raczej nie poszłabym reklamować spodni znając życie powiedziano by mi "a co się Pani dziwi, skoro jest Pani gruba".

W kappahlu są ok spodnie, jedną parę, którą kupiłam kiedyś jak schudłam, a później znowu przytyłam dałam mamie i ona ma je w dalszym ciągu. Fakt mają drogie spodnie.
Spodnie z c&a w moim przypadku całkiem fajnie się sprawują, takie cienkie materiałowe straight fit mam ponad dwa lata i prócz tego że się obierają jak to czarne spodnie, to nic się z nimi nie dzieje.
Ja zawsze reklamuję, jeszcze mi nikt nie powiedział nic na temat tego, że to przez to, że jestem gruba. Uważam, że mam prawo reklamować to reklamuję, nie ma się czego wstydzić. Jak noszę dwa miesiące spodnie za 100 zł to uważam, że jakość materiału jest kiepska i mogę reklamować. Chociaż wiadomo - gdybym była szczuplejsza, wytrzymałyby dłużej. Ale jak długo takie reklamacje przyjmują, tak długo będę reklamować. Nie stać mnie na wyrzucanie 100 zł co dwa miesiące na nowe spodnie, wolę sobie wymienić...
Podsumowując: najbardziej polecacie kappAhl i C&A, więc na pewno odwiedzę te sklepy.
W Mango widzę nawet fajne, ale boję się, że nie wejdę u nich w 44
Dzięki za podpowiedź dziewczyny. Czekam jeszcze tydzień na rozpatrzenie reklamacji w Cubusie i lecę z kaską na zakupy - 180 zł chcę wydać na spodnie. Mam nadzieję, że starczy mi na dwie pary
Azmika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 21:38   #4325
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Ja w weekend też chcę podjechać do galerii, zobacze czy coś w dżinsach się zmieniło bo pod koniec grudnia nic nie znalazłam ciekawego cenowo.

A widziałyście gdzieś fajne spódniczki na nas? Bo nie mam pojecia gdzie szukać oprócz lumpków, bo jedyne sklepy jakie znamz naszymi rozmiarami jakie mam wmiescie to H&M, KappAhl i C&A i patrzac po ich stronach, co najwyzej zwykła czarną spódnicę znajdę! A chciałabym coś fajniejszego...
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 21:50   #4326
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez synesthesia Pokaż wiadomość
Ja w weekend też chcę podjechać do galerii, zobacze czy coś w dżinsach się zmieniło bo pod koniec grudnia nic nie znalazłam ciekawego cenowo.

A widziałyście gdzieś fajne spódniczki na nas? Bo nie mam pojecia gdzie szukać oprócz lumpków, bo jedyne sklepy jakie znamz naszymi rozmiarami jakie mam wmiescie to H&M, KappAhl i C&A i patrzac po ich stronach, co najwyzej zwykła czarną spódnicę znajdę! A chciałabym coś fajniejszego...
ja często na Asosie kupuje

Dziewczyny znacie może jakieś ciekawe profile instagramowe? Chodzi mi oczywiście o osoby z jakimś stylizacjami w większych rozmiarach
__________________


Edytowane przez Ombligo
Czas edycji: 2015-01-19 o 21:52
Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 22:08   #4327
rachuciachu
Rozeznanie
 
Avatar rachuciachu
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 565
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Hej! A czy kupowała któraś z Was ubrania w Mango Online z tej serii Violeta?
Mają sporo świetnych rzeczy, ceny też są znośne (często promocje!) ale nie wiem jak jest z rozmiarówką- te tabele średnio mi pomagają. :/
Czy jeśli któraś z Was zamawiała to mogłaby powiedzieć jaki rozmiar brała tam, a jaki np. w F&F, C&A czy Kappahlu?

Jeśli chodzi o spodnie to kupuję je często w Kappahlu właśnie- są spoko, ale moim zdaniem nie wybijają się na tle innych aż tak bardzo. Dostaję od nich zniżki -25% i wtedy przeważnie je kupuję. Mam też spodnie z F&F, C&A i H&Mu i nie narzekam jak na razie- tak właściwie to nie widzę specjalnej różnicy między tymi firmami.
__________________

rachuciachu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-20, 16:08   #4328
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez Ombligo Pokaż wiadomość
ja często na Asosie kupuje

Dziewczyny znacie może jakieś ciekawe profile instagramowe? Chodzi mi oczywiście o osoby z jakimś stylizacjami w większych rozmiarach
Ja nie lubie ciuchów kupować w internecie Wiec kaput xd
Hmmm.... instagramowe... no to napewno blogerki modowe, zwłaszcza amerykanskie. Moge potem podrzucić kilka nazw

Cytat:
Napisane przez rachuciachu Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o spodnie to kupuję je często w Kappahlu właśnie- są spoko, ale moim zdaniem nie wybijają się na tle innych aż tak bardzo. Dostaję od nich zniżki -25% i wtedy przeważnie je kupuję. Mam też spodnie z F&F, C&A i H&Mu i nie narzekam jak na razie- tak właściwie to nie widzę specjalnej różnicy między tymi firmami.
No ja w Kappahlu wgl jeśli kupuję to na przecenach, ale spodnie to zawsze, bo nie mam 150+ zł na spodnie....

A że akurat jak kończyłam zajęcia to moja mama jechała do galerii naszej, to byłam z nią (akurat jest 10 minut spacerku od miejsca gdzie jezyki mam dziś ) Mama kupiłam soie w Kappahlu na przecenie bluzkę - chciałam pokazać zdjęcie ale na stronie nie ma.
A ja wynalazłam sobie w C&A spodnie. A raczej jegginsy. O dziwo z działu normalnego bo mają do rozmiaru 48! A że ostatnio scudłam i zeszłam o rozmiar w spodniach, to się w nie wbiłam A cena? 38 zł! Nie wiem czmeu,b o wszystkie po 40 zł były :P
http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/ko...-140289-1.html to chyba te, bo znaląłzma dwie niemal podobne pary na stronei do siebie, a nie chce mi sie porównyać z moimi :P
W kazdym razie najzwyklejzy sredni kolro dzinsowy lekko przetarty.... Na wiosnę idealne

I upatrzyłam sobie balerinki w Camaieu - kupowała kiedyś któraś u nich buty?
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 07:29   #4329
magdula87
Rozeznanie
 
Avatar magdula87
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 600
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Dziewczyny jak długo trwa realizacja zamówienia i dostawa z c&a? Nigdy nie zamawiałam online od nich, a moja mama poszukuje spodni tych "K" i tylko tam jest ten rozmiar
__________________
miłość: wrzesień 2010
narzeczona: 22.12.2011
żona: 06.10.2012
II kreseczki: 06.03.2014
mama: 27.10.2014
magdula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 14:41   #4330
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez magdula87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak długo trwa realizacja zamówienia i dostawa z c&a? Nigdy nie zamawiałam online od nich, a moja mama poszukuje spodni tych "K" i tylko tam jest ten rozmiar
Zamawiałam już baardzo dawno, więc nie pamiętam dokładnie, ale pamiętam, że długo nie czekałam, chyba koło 1,5 tyg od zamówienia . Ale może niech ktoś potwierdzi, bo strasznie dawno tam nie zamawiałam
__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 15:59   #4331
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez magdula87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak długo trwa realizacja zamówienia i dostawa z c&a? Nigdy nie zamawiałam online od nich, a moja mama poszukuje spodni tych "K" i tylko tam jest ten rozmiar
bardzo szybko
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-24, 12:28   #4332
Azmika88
Zadomowienie
 
Avatar Azmika88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 107
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Reklamacje się opłacają. Reklamowałam w Cubusie dwie pary spodni, które kupiłam w listopadzie w odstępie tygodnia i reklamację mi uwzględnili. Minus jest taki, że tę kasę muszę wydać u nich, bo zwrot nastąpił na kartę podarunkową. Zastanawiam się nad kupnem u nic dżinsów, bokilka znajomych chwaliło ich jakość. Miałyście kiedyś dżinsy z Cubusa? Bo generalnie ceny dżinsów u nich są wysokie i za tą kasę mogłabym kupić jedną parę... Z rozmiarówką też może być problem, bo mają max rozmiar 34 szerokości, a nie zawsze w dżinsowe 34 się mieszczę. A może polecacie jakieś inne ubrania dla XLek z Cubusa?
Azmika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 14:57   #4333
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Może mniej ciuchowo, ale słyszałam pochlebne słowa o stanikach od nich, mają rozmiarówkę do bodajże miseczki F w niektórych rozmiarach więc lepiej niż niektóre sieciówki, cenowo też nawet niedrogo, sama planuję na nie spojrzeć jak mi Cubusa otworzą
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 15:26   #4334
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez synesthesia Pokaż wiadomość
Może mniej ciuchowo, ale słyszałam pochlebne słowa o stanikach od nich, mają rozmiarówkę do bodajże miseczki F w niektórych rozmiarach więc lepiej niż niektóre sieciówki, cenowo też nawet niedrogo, sama planuję na nie spojrzeć jak mi Cubusa otworzą
A ja z kolei miałam chyba 3 staniki z Cubusa i z żadnego nie byłam zadowolona . Ostatnio uwielbiam staniki z F&F, genialne mają
__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 16:06   #4335
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez Ombligo Pokaż wiadomość
A ja z kolei miałam chyba 3 staniki z Cubusa i z żadnego nie byłam zadowolona . Ostatnio uwielbiam staniki z F&F, genialne mają
Też bym sobie ciuchy czy bielizne czy buty (mam jedne sandały z wyprz, mają ok 5 lat, nadal nosze, a kosztowąły mnie ok 20 zł ) kupowała z F&F, jakby ktoś mi zrobił porzadne Tesco w Toruniu.... takie dużo miasto, a w żadnym Tesco nie ma ciuchów, bo same małe lokale...
Kurcze, to już moja siostra pod warszawą ma takie tesco, rodzina z stargardu szczecińskiego ma... Ale prawie 200k Toruń nie ma, no WTF.
Niby jest F&F w necie, ale ja wolę iść do sklepu, przymierzyć, bez zabaw w odsyłanie....
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 16:09   #4336
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez synesthesia Pokaż wiadomość
Też bym sobie ciuchy czy bielizne czy buty (mam jedne sandały z wyprz, mają ok 5 lat, nadal nosze, a kosztowąły mnie ok 20 zł ) kupowała z F&F, jakby ktoś mi zrobił porzadne Tesco w Toruniu.... takie dużo miasto, a w żadnym Tesco nie ma ciuchów, bo same małe lokale...
Kurcze, to już moja siostra pod warszawą ma takie tesco, rodzina z stargardu szczecińskiego ma... Ale prawie 200k Toruń nie ma, no WTF.
Niby jest F&F w necie, ale ja wolę iść do sklepu, przymierzyć, bez zabaw w odsyłanie....
Jasne, a bieliznę to już w ogóle ciężko przez internet kupić . U mnie już parę lat temu wyremontowali tesco i zrobili ogromny dział ciuchowy. Ale wydaje mi się też (nie wiem czy słusznie), że od tego czasu obniżki już nie są takie ciekawe jak kiedyś
__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 16:13   #4337
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez Ombligo Pokaż wiadomość
Jasne, a bieliznę to już w ogóle ciężko przez internet kupić . U mnie już parę lat temu wyremontowali tesco i zrobili ogromny dział ciuchowy. Ale wydaje mi się też (nie wiem czy słusznie), że od tego czasu obniżki już nie są takie ciekawe jak kiedyś
Jedyne co kupuję przez neta, czasami, to torebki i biżuterię.
Bielizne to wiadomo - zwłaszcza jak się wydaję po stówę i więcej za stanik bo lepsiejszy....
spodnie bo rozmiar rozmiarowi nierówny - w grudniu pisałam jak to przymierzałam dwie pary dzinsów w C&A, ten sam rozmiar, jedne ok, drugie jakby były conjamniej 2-3 rozmiary za luźne xD, a nawet jak czlowiek trafi z rozmiarem to sie oakzuje ze troche tu albo tam dziwnie lezy, mimo dobrego rozmiaru....
jeszcze bluzki by uszły, ale też wolę przymierzyc, zobaczyc jak leżą...

Więc moje ciuchy z tesco to albo coś z lumpka, albo jedna bluzka i te sandałki sprzed 5 lat, i teraz w wakacje u siostry kupowałam czarne jegginsy.
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 16:31   #4338
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez synesthesia Pokaż wiadomość
Jedyne co kupuję przez neta, czasami, to torebki i biżuterię.
Bielizne to wiadomo - zwłaszcza jak się wydaję po stówę i więcej za stanik bo lepsiejszy....
spodnie bo rozmiar rozmiarowi nierówny - w grudniu pisałam jak to przymierzałam dwie pary dzinsów w C&A, ten sam rozmiar, jedne ok, drugie jakby były conjamniej 2-3 rozmiary za luźne xD, a nawet jak czlowiek trafi z rozmiarem to sie oakzuje ze troche tu albo tam dziwnie lezy, mimo dobrego rozmiaru....
jeszcze bluzki by uszły, ale też wolę przymierzyc, zobaczyc jak leżą...

Więc moje ciuchy z tesco to albo coś z lumpka, albo jedna bluzka i te sandałki sprzed 5 lat, i teraz w wakacje u siostry kupowałam czarne jegginsy.
Ja bieliznę tylko stacjonarnie, a resztę ciuchów - kiedyś duuużo kupowałam online, aktualnie tylko jak mi się coś bardzo spodoba, bo przez internet zwykle coś źle leżało, albo po prostu źle się w czymś czułam, oddać nie mogłam albo nie chciałam i tylko tak w szafie wisiało i zabierało miejsce
Ale co do tych rozmiarów to święta racja mierzyłam ostatnio w kiku spodnie i 46 były większe od 48. Czegoś takiego jeszcze nie widziałam
__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 20:25   #4339
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez synesthesia Pokaż wiadomość
Nigdy spodni nie reklamowałam, wgl z ciuchów tylko buty reklamuje i staniki Więc nie mam pojecia, ale w sumie z tego co wiem to reklamować mozna bo rpzeciez nie saa one przeceniane z powodu wady, tylko po prostu stara kolekcja
No te Kappahlowe dzinsy to zazwyczaj ksoztuja te 160 zł, czasem ponad 200, czasem sie trafia troche taniej. Ale ja kupuje jak jest taniej, te szare co teraz męczę były przecenione z 160 na 100. Na stronie widziałam nawet jakieś modele z wyprz poniżej 100 zł, ale nigdy w sklepie nie trafiłam :P
Z tym że mówie tu o dziale plus size ktory z reguły jest drozszy :P

Moja siostra, tez kragła ale jednak z tych chudszych, kupuje jegginsy w Kappahlu ze zwykłego działu, płaci chyba ok 80 zł bez przecen, jest zadowolona

A w lumpeksach własnie nie moge dorwac spodni.... udaje mi sie cos trafic dosłownie raz na 5 lat, teraz kupiłam zima jedne, musze tylko zwezic troche nogawke jeszcze tak od połowy łydki w dół bo sa mi za szerokie, i źle to wyglada, zbytnio do rurek jestem przyzwyczajona.
Też uważam,że Kappahl ma fajne spodnie,ale nie najtańsze.
W tej samej cenie udało mi się ustrzelić Levisy klasyczne,nie rurki na wyprzedaży
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-25, 07:17   #4340
Azmika88
Zadomowienie
 
Avatar Azmika88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 107
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez synesthesia Pokaż wiadomość
Może mniej ciuchowo, ale słyszałam pochlebne słowa o stanikach od nich, mają rozmiarówkę do bodajże miseczki F w niektórych rozmiarach więc lepiej niż niektóre sieciówki, cenowo też nawet niedrogo, sama planuję na nie spojrzeć jak mi Cubusa otworzą
Noszę 80h także na 100% nie będą mieć mojego rozmiaru. Chyba kupię sobie u nichkilka par cienkich legginsów do chodzenia po domu po prostu.
Bo np. jakieś bluzki, t-shirty mają do rozmiaru xl... Chyba że będzie coś w kroju oversize.
Ostatnio kupiłam przez neta 5 bluzek i jestem zadowolona - dawałam nawet linki kilka postów wyżej. Ale kupiłam też kurtkę, króra okazała się za mała, bo w tabeli rozmiarowej podali: wymiar w biuście i był w sam raz, wymiar na samym dole (w połowie ud) też w sam raz ale nie podali wymiaru w pasie i w talii - itu niestety była za mała. Gdyby podali ten wymiar to bym wiedziała wcześniej, że tak będzie.
Biutonosze kupowałam przez internet, ale z jednej firmy, z której znam mój rozmiar. Właściwienoszę tylko jedną firmę, bo z niczym innym mój biust niejest kompatybilny.
Azmika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 04:34   #4341
magdula87
Rozeznanie
 
Avatar magdula87
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 600
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Zamówiłam w pt wieczorem z c&a online, dzisiaj paczka ma być u mamy ale będzie miała niespodziankę
__________________
miłość: wrzesień 2010
narzeczona: 22.12.2011
żona: 06.10.2012
II kreseczki: 06.03.2014
mama: 27.10.2014
magdula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 20:47   #4342
marilyn monroe
Zadomowienie
 
Avatar marilyn monroe
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

ja po przeczytaniu Waszych opinii byłam dzisiaj w c&a i kupiłam jedną parę jegginsów i jedną normalnych jeansów. po świętach kupiłam sobie z ff jeansy i po 3 założeniach tak się rozbiły, że mogę je zdejmować bez rozpinania
mam nadzieje, że te dzisiejsze dłużej mi posłużą
__________________
70/48





marilyn monroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 14:29   #4343
xxx3anahi3xxx
Zadomowienie
 
Avatar xxx3anahi3xxx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 892
GG do xxx3anahi3xxx
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Witajcie dziewczyny,
postanowiłam "pochwalić się " moimi ostatnimi zdobyczami
Mam nadzieje, że mnie tutaj przyjmiecie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled-2.jpg (120,3 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitled-4.jpg (144,9 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitled-24.jpg (73,0 KB, 53 załadowań)
__________________
2012- Egipt
2013 - Tunezja zima i lato
2014- Egipt
2015- Tunezja
2016 - Tunezja
2017 - Tunezja maj i październik! czekaaaaaam
xxx3anahi3xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 18:19   #4344
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Witajcie Dziewczyny

Wracam do was po miesięcznej przerwie..początek roku nie był dla mnie udany...ale już Luty wiec mysle ze tylko będę mieć dobre dni
tymczasem sprobuje was nadrobić.

i już mam pytanie podacie mi Laseczki link do Blogu Stefanotelli czy jakos tak pisze się jej nazwe??

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Cytat:
Napisane przez xxx3anahi3xxx Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny,
postanowiłam "pochwalić się " moimi ostatnimi zdobyczami
Mam nadzieje, że mnie tutaj przyjmiecie
Bardzo fajne Sukienki
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 19:02   #4345
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny

Wracam do was po miesięcznej przerwie..początek roku nie był dla mnie udany...ale już Luty wiec mysle ze tylko będę mieć dobre dni
tymczasem sprobuje was nadrobić.

i już mam pytanie podacie mi Laseczki link do Blogu Stefanotelli czy jakos tak pisze się jej nazwe??

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------



Bardzo fajne Sukienki
o to ci chodzi http://steffanolaa.blogspot.com/
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 20:09   #4346
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
tak ten dziekuje bardzo bo mi przegladarka siadla i się skasowalo
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 22:46   #4347
xxx3anahi3xxx
Zadomowienie
 
Avatar xxx3anahi3xxx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 892
GG do xxx3anahi3xxx
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Dziewczyny, nie wiem czy macie u siebie sklep Szachownica ale złapałam tam ostatnio trzy pary spodni, mega tanio i naprawde super, w rozmiarze 48 a były do rozm. 50

Jak zrobie zdjęcia to wam wrzuce
__________________
2012- Egipt
2013 - Tunezja zima i lato
2014- Egipt
2015- Tunezja
2016 - Tunezja
2017 - Tunezja maj i październik! czekaaaaaam
xxx3anahi3xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 17:20   #4348
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez xxx3anahi3xxx Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiem czy macie u siebie sklep Szachownica ale złapałam tam ostatnio trzy pary spodni, mega tanio i naprawde super, w rozmiarze 48 a były do rozm. 50

Jak zrobie zdjęcia to wam wrzuce
ojj nigdy o tym sklepie nie slyszalam
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 17:27   #4349
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez xxx3anahi3xxx Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie wiem czy macie u siebie sklep Szachownica ale złapałam tam ostatnio trzy pary spodni, mega tanio i naprawde super, w rozmiarze 48 a były do rozm. 50

Jak zrobie zdjęcia to wam wrzuce
Tak mi się wydawało, że gdzieś ten sklep widziałam i po sprawdzeniu widzę, że jest w moim tesco. Nigdy tam nie zaglądałam, jak będę następnym razem to na pewno odwiedzę
__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 19:17   #4350
steffanolaa
Przyczajenie
 
Avatar steffanolaa
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 19
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
i już mam pytanie podacie mi Laseczki link do Blogu Stefanotelli czy jakos tak pisze się jej nazwe??

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Oj Stefanotella Jeszcze tak mnie nikt nie nazwał hihi Kiedyś byłam tutaj pod innym Nickiem, ale tamto konto założyłam będąc dzieciakiem, więc postanowiłam ogarnąć nowe. Mam nadzieję, że będę się tu w miarę często udzielać
__________________
mój blog plus size

www.steffanolaa.blogspot. com
steffanolaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-01 21:20:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:18.