Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszczamy! - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-14, 18:03   #4321
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Aktualizacja włosów:
https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=7387
Od ostatnich zdjęć podcinałam dwa razy, łącznie ok 7-8 cm.
Ostatnio podcinałam w środę, końcówki były w dobrym stanie, ale tak bardzo nie mogę się doczekać pozbycia tych jasnych żółtków że podcięłam je trochę
Piękne
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 18:03   #4322
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
A ja nawet nie wiem, bo loków nie robiłam od kiedy jestem wlosomaniaczką

No właśnie w tym problem, że one takie całkeim naturalne nie są, bo jednak ciepły odcień po szamponetce Marionu został Mimo dwukrotnej dekoloryzacji Chantalem

To jak się szybko prostują to nie wiem jaką inną fryzurę. W ogóle w kwestii fryzur nie mam zbyt wiele do powiedzenia Sama będę miała problem za 4 miesiące.
Ehh,a wydawaloby sie,ze szamponetka jest bezpieczna Mi kiedys perłowy blond z Joanny zrobil z wlosow totalne siano
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 18:07   #4323
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
Ehh,a wydawaloby sie,ze szamponetka jest bezpieczna Mi kiedys perłowy blond z Joanny zrobil z wlosow totalne siano
Też zauważyłam, że szamponetki Joanny robią siano, ale one przynajmniej się zmywały w 100%. Przynajmniej kiedyś, a Marion... no porażka

Kocur, dzięki
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 18:26   #4324
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Smerfetko - piękne są i jak szybko odrosły, już prawie nie ma "ombre"
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 19:06   #4325
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Smerfetko, przecudowne, piękne włosy

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Mam 3 babcie i 1 dziadka i co tydzień inne jest w szpitalu. Właśnie dziadka zabrali...
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 20:10   #4326
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Hej!
Matko, weekend już się skończył, a mam wrażenie,jakby dopiero się zaczął.
Tak to jest jak się łączy pracę ze szkołą, a ta druga jest co tydzień,a nie co dwa.
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 20:14   #4327
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Ja+ hantle

Jutro nie będę mogła iść do tablicy bo kredy nie podniosę
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-14, 20:28   #4328
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Ulka, napisze Ci pw jutro
Ekhm...no i?

Cytat:
Napisane przez patu323 Pokaż wiadomość
Dziękuję, mój Mati też cudowny dziś przyjeżdża na pół dnia, stanowczo to lubię

ja też nie mogłam się zmotywować do olejowania, ale przeczytałam na blogu fajny przepis, by do atomizera dać krem (Isana do ciała), olej(BD) i dopełnić wodą i takim miksem spryskać włosy. Zajmuje mniej czasu, łatwiej rozprowadzic po całych włosach, nie brudzi tak otoczenia, a i moje włosy bardziej to polubiły od zwykłego olejowania. pryskam przed snem jak wiem, że rano będę myła włosy, robię warkoczyk i tyle
I jak tam wam dzień minął?
My nie mamy zbyt wiele czasu dla siebie przez pracę i moją szkołę.
Ale nadrobimy to, w końcu się uda!

O tym sposobie z psikaczem gdzies czytalam - moze wyprobuje

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
a z rosyjskich to uwielbiam szampony i maske drozdzowa
Można prosić o jakąś szczegółową recenzję?

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
u mnie Garniery odpadają bo nie lubię tej firmy ja nic nowego nie mam, ale czaję się na tą maskę z efektem laminowania
Tak,ja też chcę wypróbować!


Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
http://www.ebay.com/itm/Girl-HOT-Ple...item5d3bd7528d
Kupiłam dziś taką bardzo podobną w lumpku za 9 zł
Kwiaaatki

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość




Którą serię masz na myśli? Miałam sporo rosyjskich szamponów Dla mnie te kosmetyki są fenomenem, zarówno do włosów jak i twarzy



Póki co jeszcze jestem w miarę spokojna. Bliżej ślubu zacznie się panika Podziwiam koleżankę, ja niestety tak nie potrafię Na szczęście póki co wszystko układa się tak jak chciałam - sala, orkiestra, kościół. Dzisiaj jedziemy do kamerzysty i fotografa. Wybraliśmy dwóch braci http://www.adimstudio.pl/ najbardziej trafiają w mój gust Widać, że znają się na rzeczy. Partactwa nie znoszę, wolałabym w ogóle nie brać.


Mikuś -> właśnie nie wiem, używałaś szamponów? jeśli tak, to który polecasz?
Ogólnie - może byś mi poleciła jakiś szampon, coo? Ja już pozapominałam wszystko,za to kojarzę,że nasze włosy lubiły podobne kosmetyki.

A co do ślubu - dużo będziecie mieć gości? Takie huczne wesele,czy raczej kameralne?

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Ja z wasnego doswiadczenia polecam wszystkim Callan. Moze sa lepsze kursy i zapewne wiele drozsze, ale z takich normalnych to callan jest absolutnie najlepszy jesli ktos chce sie nauczyc mowiac, a nie rozwiazywac cwiczenia, co jest kompletna strata czasu i pieniedzy.

150zl za vero mode w outlecie??? Poszaleli chyba




Ja tez do Pameli mam daleko, a wiekszosc ciuchow jest wlasnie za malych w biuscie, a za duzych w talii



Np. banan, 3 lyzki platkow owsianych (ja mam akurat mieszane z kilku zboz), lyzka ziarenek mieszanych (ja mam slonecznik, dynia i orzeszki piniowe) 300 ml mleka sojowego i 2 lyzki protein grochowych. Wszystko razem blenduje blenderem.

albo zamiast banana truskawki.

zasem jej normalne sniadanie. To wtedy pije bardziej plynnego szejka proteinowego. Mleko sojowe, proteiny i kakao. Lub zamiast kakao kawa rozpuszczalna lub inka.

Kolejna opcja to "owsianka". Tu znow, ja uzywam mieszanych platkow. Do goracego mleka sojowego dodaje wiorki kokosowe, platki, suszone owoce, proteiny i troche syropu klonowego do poslodzenia. Czekam 5 minut, az namiekna i wcinam.
Kocurzyco - no to wbiłaś mi ćwieka.. Jakis czas temu rozważałam własnie ta metode (Callana), natomiast naczytałam sie,że to jest takie "wkuwanie na blachę' ijest to opcja odpowiednia raczej dla osób, które dopiero zaczynają się uczyć języka, a nie dla tych na wyższym poziomie zaawansowania. Co o tym sądzisz? Brednie? UCzyłaś się tą metodą?
Wybacz ilość pytań,ale zależy mi, by wybrać jak najlepiej.
Jutro jadę na bezpłatną konsultację z testem poziomującym, do tej szkoły z metodą dualną (lektor pl -> gramatyka, native speaker - konwersacje)

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Ja się bałam, ze w takich rozkloszownych będę wygladać śmiesznie, ale fajnie jest.
Czemu miałabyś wyglądać śmiesznie?

Ja ostatnio latałam właśnie za czarna, rozkloszowaną spódnicą. Nie brzmi to jak wyzwanie, ale wszędzie były albo ołówkowe (dla mnie to zbyt obcisle, nie pasuje mi), albo mega krótkie.
Ostatecznie kupiłam jedną w outlecie mohito, ale wciąż się zastanawiam,czy ją zostawić, czy zwrócić (bo jest jednak troszkę za mała, ale stweirdzilam,ze moze bedzie motywacja do odchudzania )


Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Umowa z kamerzystą i fotografem spisana Ceny mają niskie jak za taką jakość, kamerzysta 2100 zł (90 min. filmu w jakości HD, kamerują z dwóch albo trzech lustrzanek), fotograf też 2100 zł (około 400 zdjęć + 60 z pleneru). Jestem pod wrażeniem Pokazywali nam przykładowe filmy, coś pięknego
Super!

Już sobie wyobrażam... Piękna Miki, rozwiany włos i.. duże dłonie Mikusiowego TŻ, które to zapamiętałam z jednego ze zdjęć z wesela
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 20:35   #4329
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Bo wydawało się mi, ze w takim kroju wyglądają dobrze tylko bardzo drobne osoby .




We wtorek Tż przyjdzie na obiad i zrobię makaron z fetą i szpinakiem. Biedak nie lubi szpinaku, ale zrobię na ostro i NAJWAŻNIEJSZE: nie powiem mu co to, to może polubi
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 20:44   #4330
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Ja lubię motyw kota Mam jedną bluzkę z kotem ale ma za dużo ozdobników jak dla mnie i rzado w niej chodze, jak już to po domu.
Ostatnio w sklepach widziałam sporo koszulek z motywem tygrysa

Jedna kiecka nawet mi się spodobała i myślę,czy po nią nie wrócić jakoś po wypłacie

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Czarny zawsze pasuje do wszystkiego


Też bym sobie kupiła jakieś spodnie. Dżinsowe by mi się przydały, do tego jakieś jaśniejsze, może szare.
Czarny Ja to bym mogła cała na czarno chodzić, jeden z moich ulubionych kolorów, a w ciuchach to zdecydowane podium.

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Tak móisz? To dobrze, bo kupiłąm sobie w lumpie koszulke w paseczki. Będę na czasie
A tak poważnie, to u mnie tej wiosny same gładkie pastele tak jest mdło i cukierkowo na wystawach. Kiedy będą modne takie kolory jak ja lubię
I krótkie bluzeczki. Takie zaraz pod cycki. Normalnie straszne.
Pastele, o matko, nie lubię
Na innych są okej, natomiast ja, moja bladość + pastele = koszmar.

Ja lubię albo (jak już wyżej wspomiałam) czarne ciuchy, albo w wyraźnych, nasyconych kolorach. I lubię połączenia np. czarny + czerwony, czarny + kobaltowy

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
butelkowa zieleń, mam i uwielbiam
Mam takie dzinsy, ale założyłam je może ze 3 razy
nie bardzo wiem z czym je łączyć - bo jak dla mnie to jeśli są one w takim wyrazistym kolorze to góra już może być tylko gładka (najchętniej czarna, ewentualnie czarna z zielonymi wstawkami )

Ja to najbardziej lubię czarne spodnie dżinsowe, dżins ciemny/sredni, czarne legginsy i sukienki. Aha i spódnice, ale rozkloszowane. W ołówkowych/obcisłych czuję się goło i głupio

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość

Aktualizacja włosów:
https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=7387


Astra, też byłabym za lokami, tylko właśnie z trwałością bywa różnie. O ile suche włosy dłużej się trzymają, tak zdrowe i zadbane krótko.

Cudowne!!!

Astro - też polecam loki. Sama miałam je na weselu we wrześniu, jak miałam już konkretny odrost. Tylko mi się niesamowicie szybko rozprostowały

Mi się niesamowicie podobaja takie grube loko-fale.. ach, cudowne marzenie

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Smerfi, jak wygląda teraz Twoja pielęgnacja?
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 00:07   #4331
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość
Kocurzyco - no to wbiłaś mi ćwieka.. Jakis czas temu rozważałam własnie ta metode (Callana), natomiast naczytałam sie,że to jest takie "wkuwanie na blachę' ijest to opcja odpowiednia raczej dla osób, które dopiero zaczynają się uczyć języka, a nie dla tych na wyższym poziomie zaawansowania. Co o tym sądzisz? Brednie? UCzyłaś się tą metodą?
Wybacz ilość pytań,ale zależy mi, by wybrać jak najlepiej.
Jutro jadę na bezpłatną konsultację z testem poziomującym, do tej szkoły z metodą dualną (lektor pl -> gramatyka, native speaker - konwersacje).
W Callanie w ogóle nie ma wkuwania
Jest zapamiętywanie przez wielokrotne powtarzanie. Nauka gramatyki odbywa się przez powtarzanie pytań i odpowiedzi. Jednocześnie uczysz się mówić i przy okazji gramatyka i regułki same wchodzą do głowy. Może na poziomie zupełnie początkującym tak jest. Nie wiem, bo ja nie zaczynałam od początku.

W sumie zależy na jakim poziomie jest Twój angielski, bo callan jednak jest przed FC. Ale on właśnie skupia się na nauce mówienia, a nie wkuwaniu bezużytecznych pierdół.
Ja chodziłąm na callana i dzieki callanowi nauczyłąm się dobrze mówić. 8 lat rozwiązywania ćwiczeń i wkuwania nie dało mi nic.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-15, 05:56   #4332
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
We wtorek Tż przyjdzie na obiad i zrobię makaron z fetą i szpinakiem. Biedak nie lubi szpinaku, ale zrobię na ostro i NAJWAŻNIEJSZE: nie powiem mu co to, to może polubi
Myślisz, że się nie domyśli? Przecież szpinaku nie da się "ukryć" w takim daniu.
Zrób tak jak robią w przedszkolach - jak dają makaron ze szpinakiem to mówią, że to makaron Shreka - wszystkie dzieciaki wtedy zajadają.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 06:19   #4333
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Wiesz co, on nigdy nie jadł i nie widział szpinaku już po przyrządzeniu. Także liczę na to, ze spróbuje chociaż
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 07:51   #4334
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cześć!

Podczytywałam was w ciągu weekend-u . Chociaż nie miałam zbyt wiele czasu.

Kupiłam sobie kilka rzeczy na wiosnę.
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 09:11   #4335
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Wróciłam. Żyje. pędziłam 4 dni w słonecznej Wenecji. Niesamowite. Dalej w to nie wierzę
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 17:28   #4336
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Wróciłam. Żyje. pędziłam 4 dni w słonecznej Wenecji. Niesamowite. Dalej w to nie wierzę
Ale czad!

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

A ja kupiłam kolejne już w tym roku baleriny ale kosztowały tylko 19zł, żal było nie brać.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 18:09   #4337
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość
Smerfi, jak wygląda teraz Twoja pielęgnacja?
Jeśli chodzi o szampony to użyam albo biedronkowego litrowego pokrzywowego, albo Joanna Rzepa. Maski/odżywki - Scandic miód i mleko czy coś w ten deseń, Balea jakiś fioletowy, Aussie 3 minute reconstructor i chyba tyle. Olejowałam dość często różnymi olejami w tym alterra z granatem, rycynowy, kokosowy itp a także olejki GP. Na końcówki CHI. A na scalp jeszcze eliksir GP.

Teraz olejów chyba nie będę ze sobą brała
Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Wróciłam. Żyje. pędziłam 4 dni w słonecznej Wenecji. Niesamowite. Dalej w to nie wierzę
Super
Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
A ja kupiłam kolejne już w tym roku baleriny ale kosztowały tylko 19zł, żal było nie brać.
Kolejne do kolekcji
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 18:29   #4338
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Dopiero 5 w tym roku
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 18:37   #4339
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
We wtorek Tż przyjdzie na obiad i zrobię makaron z fetą i szpinakiem. Biedak nie lubi szpinaku, ale zrobię na ostro i NAJWAŻNIEJSZE: nie powiem mu co to, to może polubi
Pewnie polubi. Ja też "nie lubię szpinaku", ale takiego w postaci zielonej plajty wyglądającej jak krowia kupa. I kiedyś szpinak tylko z czymś takim mi się kojarzył.
A teraz wcinam szpinak, tylko w różnych innych postaciach. Plajty nie tykam.
Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Myślisz, że się nie domyśli? Przecież szpinaku nie da się "ukryć" w takim daniu.
Zrób tak jak robią w przedszkolach - jak dają makaron ze szpinakiem to mówią, że to makaron Shreka - wszystkie dzieciaki wtedy zajadają.

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Wróciłam. Żyje. pędziłam 4 dni w słonecznej Wenecji. Niesamowite. Dalej w to nie wierzę
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-15, 22:46   #4340
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc


ja czasu nie mam , urwanie głowy... ciągle coś
Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Mam 3 babcie i 1 dziadka i co tydzień inne jest w szpitalu. Właśnie dziadka zabrali...
oby szybko wrócił do zdrówka, jak i cała 3 pozostała
Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Wróciłam. Żyje. pędziłam 4 dni w słonecznej Wenecji. Niesamowite. Dalej w to nie wierzę
zazdro, pokazuj foty już!
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 07:50   #4341
Krasko1
Zakorzenienie
 
Avatar Krasko1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 198
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Wiesz co, on nigdy nie jadł i nie widział szpinaku już po przyrządzeniu. Także liczę na to, ze spróbuje chociaż
Podasz mi przepis? Brzmi pyyysznie

I witam się
__________________
Kto Ci powiedział, że jestem kobietą?

Ja nie jestem kobietą. Jestem ewenementem


28.05.12 podcięcie końcówek
12.07.12 podcięcie końcówek

Tż- Towarzysz Życia
Krasko1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 09:34   #4342
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość

Mam 3 babcie i 1 dziadka i co tydzień inne jest w szpitalu. Właśnie dziadka zabrali...
Przykro

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość

Mikuś -> właśnie nie wiem, używałaś szamponów? jeśli tak, to który polecasz?
Ogólnie - może byś mi poleciła jakiś szampon, coo? Ja już pozapominałam wszystko,za to kojarzę,że nasze włosy lubiły podobne kosmetyki.

A co do ślubu - dużo będziecie mieć gości? Takie huczne wesele,czy raczej kameralne?

Super!

Już sobie wyobrażam... Piękna Miki, rozwiany włos i.. duże dłonie Mikusiowego TŻ, które to zapamiętałam z jednego ze zdjęć z wesela
Mi najbardziej odpowiada szampon neutralny Natura Siberica, Love2mix z pomarańczą i papryczką chili (choć tego nie mogę używać codziennie, za intensywny dla mnie). Teraz testuję szampon Aleppo Planeta Organica i też wydaje się być świetny Nie pasował mi szampon na brzozowym propolisie Receptury Babuszki Agafii (sam szampon może byłby dobry, ale strasznie swędziała mnie po nim skóra), regenerujący Baikal Herbals też mnie nie zachwycił. Prawie w całości przerzuciłam się na rosyjskie kosmetyki. Od czasu do czasu myję jeszcze Selsun Blue i ze skórą nie zapeszając jest trochę lepiej.

Z odżywek/balsamów cudowny jest balsam na brzozowym propolisie, balsamy Planeta Organica (podejrzewam, że wszystkie. Póki co mam Aleppo i marokański ), maska z efektem laminowania Love2mix i maska drożdżowa.

Planujemy wesele na około 120 osób, ale pewnie spora część zrezygnuje. Z mojej strony będzie malutko, bo około 40 osób. Tż ma dużo większą rodzinę



Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość

Kupiłam sobie kilka rzeczy na wiosnę.
Co takiego kupiłaś?

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Wróciłam. Żyje. pędziłam 4 dni w słonecznej Wenecji. Niesamowite. Dalej w to nie wierzę
Tylko pozazdrościć Ale Ci niespodziankę zrobiły!


Jak ja się dzisiaj nie wyspałam. Chrześnica postawiła dom na nogi o 4.30 Obudziła się z zatkanym nosem i zaczęła wyć, że oddychać nie może. Później już nie usnęła. Czuję się tragicznie. Muszę iść do UP, jak dobrze że Tż ma drugą zmianę to mnie podwiezie.
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 09:47   #4343
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;4033033 0]
ja czasu nie mam , urwanie głowy... ciągle coś oby szybko wrócił do zdrówka, jak i cała 3 pozostała
[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Przykro
Niestety żaden z tych przypadków nie jest optymistyczny. Przeraża mnie to wszystko. Dziadek ma chyba raka jelita. Jeszcze dzisiaj ma mieć badanie. Przez kilka dni krwawił i się do tego nie przyznał. Mało tego, od grudnia jakoś zaczął się kiepsko czuć, od stycznia zaczął się leczyć na tarczycę i serce, a teraz to... Boję się strasznie

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość

Jak ja się dzisiaj nie wyspałam. Chrześnica postawiła dom na nogi o 4.30 Obudziła się z zatkanym nosem i zaczęła wyć, że oddychać nie może. Później już nie usnęła. Czuję się tragicznie. Muszę iść do UP, jak dobrze że Tż ma drugą zmianę to mnie podwiezie.
To nieźle... O kurcze, a jak ona się czuje po szpitalu?
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 09:54   #4344
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Niestety żaden z tych przypadków nie jest optymistyczny. Przeraża mnie to wszystko. Dziadek ma chyba raka jelita. Jeszcze dzisiaj ma mieć badanie. Przez kilka dni krwawił i się do tego nie przyznał. Mało tego, od grudnia jakoś zaczął się kiepsko czuć, od stycznia zaczął się leczyć na tarczycę i serce, a teraz to... Boję się strasznie



To nieźle... O kurcze, a jak ona się czuje po szpitalu?
Mam nadzieję, że będzie dobrze!

Tak sobie. Nadal ma katar i kaszle. Rano wstaje z zatkanym nosem, tak jak dzisiaj histeria, bo nie może oddychać. Ma jeszcze jakieś leki, ale średnio pomagają.

Siostra w szpitalu, nie wiadomo kiedy wyjdzie, bo jakieś skurcze się zaczęły i boją się wypuścić.
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 11:12   #4345
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc



Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Przykro



Mi najbardziej odpowiada szampon neutralny Natura Siberica, Love2mix z pomarańczą i papryczką chili (choć tego nie mogę używać codziennie, za intensywny dla mnie). Teraz testuję szampon Aleppo Planeta Organica i też wydaje się być świetny Nie pasował mi szampon na brzozowym propolisie Receptury Babuszki Agafii (sam szampon może byłby dobry, ale strasznie swędziała mnie po nim skóra), regenerujący Baikal Herbals też mnie nie zachwycił. Prawie w całości przerzuciłam się na rosyjskie kosmetyki. Od czasu do czasu myję jeszcze Selsun Blue i ze skórą nie zapeszając jest trochę lepiej.

Z odżywek/balsamów cudowny jest balsam na brzozowym propolisie, balsamy Planeta Organica (podejrzewam, że wszystkie. Póki co mam Aleppo i marokański ), maska z efektem laminowania Love2mix i maska drożdżowa.

Planujemy wesele na około 120 osób, ale pewnie spora część zrezygnuje. Z mojej strony będzie malutko, bo około 40 osób. Tż ma dużo większą rodzinę





Co takiego kupiłaś?



Tylko pozazdrościć Ale Ci niespodziankę zrobiły!


Jak ja się dzisiaj nie wyspałam. Chrześnica postawiła dom na nogi o 4.30 Obudziła się z zatkanym nosem i zaczęła wyć, że oddychać nie może. Później już nie usnęła. Czuję się tragicznie. Muszę iść do UP, jak dobrze że Tż ma drugą zmianę to mnie podwiezie.

Płaszczyk w H&M, buty http://www.deichmann.pl/PL/pl/shop/d...mskie-czolenka


I mnóstwo kosmetyków

Masło do ciała z granatem i figą z isany, antyperspirant FA, krem do rąk pory roku z witaminą F i olejem Canola, 3 odżywki do włosów: joanna do włosów ze skłonnością do wypadania, garnier z drożdżami piwnymi i gliss kur z kompleksem keratynowym, krem z garniera do twarzy na noc, krem dove i oliwa z oliwek i jeszcze wcierka z joanny


Edytowane przez 201612231846
Czas edycji: 2013-04-16 o 11:13
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 14:13   #4346
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że będzie dobrze!

Tak sobie. Nadal ma katar i kaszle. Rano wstaje z zatkanym nosem, tak jak dzisiaj histeria, bo nie może oddychać. Ma jeszcze jakieś leki, ale średnio pomagają.

Siostra w szpitalu, nie wiadomo kiedy wyjdzie, bo jakieś skurcze się zaczęły i boją się wypuścić.
No to widzę, że u Ciebie podobnie jak u mnie - za tydzień inna osoba w szpitalu Masakra totalna.
Bądźmy dobrej myśli
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 15:06   #4347
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Zrobiłam ten szpinak, ale mi wyszedł pyszny. Jednym słowem zayebisty . Co za pyszota, jak Tż nie będzie smakowało to ja zjem .
pieprz ziołowy, zwykły pieprz, chilli, bazylia, czosnek świeży i feta

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Celestynku

Moje babcie też ostatnio mają problemy ze zdrowiem. Jedna potrzebuje operacji, ale nie może mieć narkozy
Gdyby się tyle nie czekało to już dawno byłany po.

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Jak mu nie będzie smakowało to nie wiem, chyba jednak nie zostanie moim mężem.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 15:36   #4348
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Zrobiłam ten szpinak, ale mi wyszedł pyszny. Jednym słowem zayebisty . Co za pyszota, jak Tż nie będzie smakowało to ja zjem .
pieprz ziołowy, zwykły pieprz, chilli, bazylia, czosnek świeży i feta
Celestynku

Moje babcie też ostatnio mają problemy ze zdrowiem. Jedna potrzebuje operacji, ale nie może mieć narkozy
Gdyby się tyle nie czekało to już dawno byłany po.

Jak mu nie będzie smakowało to nie wiem, chyba jednak nie zostanie moim mężem.
Tak chyba musi być, to przecież nie młodość. Dla mnie to całkiem nowa sytuacja, bo obie babcie i dziadek są straszliwie pracowici, do tej pory ogarniali takie gospodarstwo, a przecież nie dość, że w młodości pracowali normalnie zatrudnieni, to jeszcze kawał pola i hodowla zwierząt i wychowanie, dzieci, wnuków... I teraz jak tak nagle pole zarasta, krowa zostaje sprzedana to człowiek zastanawia się, jak będzie to wszystko dalej wyglądać. Dziadka wszędzie było pełno, to był człowiek, który wszystko robił szybko, zawsze rozkazywał, był "szefem" każdej roboty, a teraz...

Najgorsze, że oni stają się gorsi, niż dzieci. Np. moja babcia miała ostatnio paraliż jednej strony spowodowany kłopotami z sercem i teraz zapomina, bo krew nie dochodzi do mózgu i nie pracuje tak, jak dawniej. Po wyjściu ze szpitala już inna kobieta... ostatnio gazu nie zakręciła, bo coś tam gotowała i zapomniała. A dziadek miał krwotok przez kilka dni i się nie przyznał (drugiej) babci...

Bell, będzie dobrze Skoro tak zachwalasz na pewno mu posmakuje
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 17:58   #4349
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Hej

Śpiąca jestem niesamowicie..

Ale pogoda ładna, ptaszki śpiewają

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Mikuś i Smerfi - dzięki za listę używanych przez Was włosowych kosmetyków

Ja muszę sobie coś sprawić, ale to w przyszłym miesiącu.

Ostatnio ponownie bliżej się zaprzyjaźniłam z odżywką bananową TBS. Używałyście?

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Celestynku - trzymam kciuki za dziadka i życzę dużo zdrowia.

Domi - fajne buty, w moim stylu, chociaż obcas mógłby być trochę inny. Ale i tak pewnie zwróciłabym na nie uwagę. Niestety, Deichmann to nie dla mnie, wszystkie buty są za duże, nie ma mojego rozmiaru. (tzn.czasami jest, ale rzadko, a jak już się znajdzie to i tak bywa zbyt duży )
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 18:10   #4350
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość
Hej

Śpiąca jestem niesamowicie..

Ale pogoda ładna, ptaszki śpiewają

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Mikuś i Smerfi - dzięki za listę używanych przez Was włosowych kosmetyków

Ja muszę sobie coś sprawić, ale to w przyszłym miesiącu.

Ostatnio ponownie bliżej się zaprzyjaźniłam z odżywką bananową TBS. Używałyście?

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Celestynku - trzymam kciuki za dziadka i życzę dużo zdrowia.

Domi - fajne buty, w moim stylu, chociaż obcas mógłby być trochę inny. Ale i tak pewnie zwróciłabym na nie uwagę. Niestety, Deichmann to nie dla mnie, wszystkie buty są za duże, nie ma mojego rozmiaru. (tzn.czasami jest, ale rzadko, a jak już się znajdzie to i tak bywa zbyt duży )
Dziękuję

Jaki masz nr buta?
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.