Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013, cz.21! - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-30, 17:53   #4321
madi82
Zakorzenienie
 
Avatar madi82
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 858
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

Cytat:
Napisane przez domciatko Pokaż wiadomość
mała w gondoli nie lezy, tylko położe i już jej źle, za płasko dla niej chyba.
więc biorę wózek z fotelikiem samochodowym.
na 10 wyjśc połowa kończy sie płaczem, więc wyciągam z fotelika, ide chwilę, uspokajam i wkładam do fotelika na chwile, az znow zacznie plakac.
i takie to spacery u nas, az sie odechciewa(

coc dzis az 1 godzine byla w foteliku na spacerze i sie nie obudziła hura!!

ja chyba depresje powoli lapie
powaznie

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------


w gondoli wszystko probowalam, poduszka pod glowe, wozic wolno, szybko, bujac itp
nie lubi gondoli, nie bedzie lezec na plasko, zaraz glowa do tylu, zaraz sie napina, i placze.
gondoli mowimy nie

woze w foteliki samochodowym ostatecznie, jak zaczyna wyc bioe na rece, uspokajam, odkladam do fotelika ide dalej az znow zacznie plakac)

nie chodze daleko, ale dlugo nam schodzi taki spacer.
chyba z nich zrezygnuje:P

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------


ale czad!!!
super maleńka

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------


ale czad!!!
super maleńka
Próbuj ją w domu przyzwyczajać do wózka.
ja mojego jak widzę, ze zmęczony to do wózka wkładam...walczy,ale ostatnio siostra podpowiedziała mi by na oczka dać pieluszkę ...i wiecie co...daję tą pieluszkę, smok w buzię i jest good!
Pod materac dałam ręcznik coby nie było full płasko i nie jest źle
__________________
Moje szczęście


28.07.2013r.
madi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 17:55   #4322
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

EDIT: Domcia - zreszta u nas podobnie jest w lozeczku, tez Lilo spi NA kolderce, nie na samym materacu - ma taki swoj anatomiczny "dołek" i sie tam zagrzebuje wygodnie i spi, a najlepiej spi jesli ma dodatkowo za pleckami rozek zwiniety w rulon (lezac na boczku), albo w ogole super jesli ją ciasno owinę w kokon. Tak na plasko i na twardszym to zapomnij w ogole
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 18:26   #4323
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Odp: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013, c

Oli mój książę też śpi na podusi w wózku, a w lozeczku ma klin. Nienawidzi spać na płasko.
Przed spacerem też musi zjeść duzo.
U mnie na chrzcinach był tylko szampan.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 18:27   #4324
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Odp: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;42546193]oli mój książę też śpi na podusi w wózku, a w lozeczku ma klin. Nienawidzi spać na płasko.
Przed spacerem też musi zjeść duzo.
U mnie na chrzcinach był tylko szampan.
Wysłane z aplikacji mobilnej wizaz forum.[/quote]

__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 18:28   #4325
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

sarna zapomnialam pochwalic brzuszek - ladnie sie napina.
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 18:45   #4326
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

U mnie kiepsko dziewczyny psychicznie....hormony pewnie.
Dzisiaj byla u nas teściowa i wychodząc juz powiedziała żebym sie usmiechnela (w sumie cała wizytę siedzialam z kiepska mina) a ja wybieglam do drugiego pokoju i zaczęłam ryczec. Nie mogłam sie opanować. Wszystko jest nie tak jak chciałam. Źle mi z tym. Poza tym nie moge zapomnieć co przeszła moja maleńka w szpitalu, ciagle widze te obrazy i zaraz leca mi łzy jak grochy.

Moja Maja o 19:20 skończyła tydzień
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 18:54   #4327
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
U mnie kiepsko dziewczyny psychicznie....hormony pewnie.
Dzisiaj byla u nas teściowa i wychodząc juz powiedziała żebym sie usmiechnela (w sumie cała wizytę siedzialam z kiepska mina) a ja wybieglam do drugiego pokoju i zaczęłam ryczec. Nie mogłam sie opanować. Wszystko jest nie tak jak chciałam. Źle mi z tym. Poza tym nie moge zapomnieć co przeszła moja maleńka w szpitalu, ciagle widze te obrazy i zaraz leca mi łzy jak grochy.

Moja Maja o 19:20 skończyła tydzień
trzymaj sie nie ma co sie smutac. Maja juz szczesliwa, bo z rodzicami w domku. Tesciowa chciala cie podniesc na duchu, a ty niestety mialas "gorszy" dzien, normalnie bys sie usmiechnela i juz. wszystko jest ok. Nie planuj za duzo, nie mysl na przod. Zyj chwila i dniem dzisiejszym. Maja bedzie szczesliwa jak i mama bedzie szczesliwa. Zawsze jak ci bedzie gorzej lub najda cie zle mysli, spojrz na nia i zobaczysz ze od razu zrobi ci sie lepiej.
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-30, 19:08   #4328
karolajn1987
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajn1987
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 378
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

Hejka
Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
U mnie kiepsko dziewczyny psychicznie....hormony pewnie.
Dzisiaj byla u nas teściowa i wychodząc juz powiedziała żebym sie usmiechnela (w sumie cała wizytę siedzialam z kiepska mina) a ja wybieglam do drugiego pokoju i zaczęłam ryczec. Nie mogłam sie opanować. Wszystko jest nie tak jak chciałam. Źle mi z tym. Poza tym nie moge zapomnieć co przeszła moja maleńka w szpitalu, ciagle widze te obrazy i zaraz leca mi łzy jak grochy.

Moja Maja o 19:20 skończyła tydzień


Cytat:
Napisane przez Charlize89 Pokaż wiadomość
Oj...grubszy portfel to mnie by się też przydał i to bardzo...
Kurczę, kupiłam sobie dzisiaj bluzke i sweterek, bo mam same ciuchy ciążowe a sprzed ciąży jeszcze za małe i mam takie wyrzuty sumienia, bo pieniędzy coraz mniej na koncie.



Jestem tak głodna, że chyba bym całą sałatkie zjadła SAMA!!!

Moja Anulka (P/S Kocham ją nad życie)
fajowa!
Cytat:
Napisane przez sarna405 Pokaż wiadomość
u mnie pomału się brzuszek napina moze urodzę na dniach jak nie to w poniedziałek mam isc po skierowanie i na szpital
A o to mój brzusio jak się przed chwilą napioł
ale już naciagnięty oby szybko poszło

Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
Ja też chcę takie zdjęcie z moim aniołkiem

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
Mój śmieszek-zacieszek (... najlepsze foty rozmazane, ale wazne, ze uchwycilam pyszczek rozradowany )

Za ten usmiech dalabym sie zabic normalnie
Pisałam już w Klubie. Cudowności

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Hej.

Bylam u gina. Czekalam ponad 30min. , ale uwielbiam mego gina. Nawet jakby tesknilam za nim
Rana goi sie super. Za 3-4tyg.bede mogla cwiczyc delikatnie i zrzucac kg
Kapy mi nie badal bo wciaz plamie i za 3tyg.mam znow przyjsc.
Pytal jaka antykoncepcje no to odp., ze gumki bo nie chce hormonow bo mialam problem zeby zajsc i powiedzial, ze dobry wybor.
I jak wszedl to spojrzal na Alexa i mowi Omg! Jaki fajny wyglada, ze jest gotowy na siostre czy brata. Ja mialam strach w oczach , a gin to widzac mowi, cos ty ja zartuje . Ladny zart


Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
dziewczyny dajcie linka do karpia na youtube bo nie moge znaleźć
http://www.youtube.com/watch?v=8GO66q_oFyQ
ten co ja miałam został usunięty. Tu masz mniej więcej to co tam było

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

tweed- mocne kciuki dalej, zeby w koncu się coś zaczęlo!!

powiem wam dziewczyny, że ten kto wymyslil Woombie jest super przychodzi godzina 19.30, dziecko wykapane, wkladam w to i odkladam do łozeczka. Oczy sie same zamykaja i w 2 minuty spi ( chyba, ze jelita pracuja to 5 )
przesypia tak do 1 bez problemu, niestety nad ranem mamy juz problemy brzuszkowe, kolki to raczej nie sa i koniec spania

Przyszla moja mata z FP i Hania dostaje na niej histerii chyba jeszcze za malutka i za duzo bodzcow.
W Klubie zaraz suprajs
__________________
23.06.2013
Hanulka
karolajn1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 19:08   #4329
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
trzymaj sie nie ma co sie smutac. Maja juz szczesliwa, bo z rodzicami w domku. Tesciowa chciala cie podniesc na duchu, a ty niestety mialas "gorszy" dzien, normalnie bys sie usmiechnela i juz. wszystko jest ok. Nie planuj za duzo, nie mysl na przod. Zyj chwila i dniem dzisiejszym. Maja bedzie szczesliwa jak i mama bedzie szczesliwa. Zawsze jak ci bedzie gorzej lub najda cie zle mysli, spojrz na nia i zobaczysz ze od razu zrobi ci sie lepiej.
dziękuje ci bardzo za te słowa. Masz racje z teściowa, chciała dobrze. Potem przyszła mnie przytulić.
Mam nadzieje że szybko mina mi te dołki
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 19:15   #4330
mela1234
Zakorzenienie
 
Avatar mela1234
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pabianice/k. Łodzi
Wiadomości: 4 957
Odp: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013, c

I po dentyscie. Miał mi usuwać ropien, okazało się że to jednak nie to i oby to była torbiel. W pon spotkanie z chirurgiem. Okazało się że mój dentysta zna mojego gina i to z nim konsultował mój antybiotyk.
Siedzę właśnie z laktatorem z lewej sciagnelam 150 ml i do zlewu, z prawej 150 ml i do zlewu. Aż żal, tym bardziej że nadal leci. Oby tylko utrzymać ta laktacje.
Byłyśmy dziś u mojego brata i bratowa i ich półroczny syn zasypia z posłucha na twarzy. Wypróbowałam to właśnie na Alicji. Zajęło jej całe 3 min żeby zasnąć mimo czkawki.
Moje slonko kochane

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mela1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 19:18   #4331
Ghia
Zadomowienie
 
Avatar Ghia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 362
GG do Ghia
Odp: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013, c

Perse a co to za klin do lozeczka masz??
Misiaczka to hormony ja tez ryczalam juz kilka razy po porodzie, wszystko nie tak bylo. To minie.

Ja sie witam tylko bo dzis mocno z refluksem walczylismy. Dopoludnia masakra po poludniu duzo lepiej. No i zawsze zbawienny spacerek wystarczy Antka za drzwi wystawic i juz spi a jak spacerujemy to jest w siodmym niebie nie mowiac o jezdzie autem wtedy to juz do Chin moglibysmy jechac
Tz na szkoleniu wraca jutro. Smutno nam bez niego.
Zmykam. Przepraszam ze tak tylko o sobie. Postaram sie jutro nadrobic zaleglosci. Buziolki dla wszystkich

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Antoś
Ghia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-30, 19:35   #4332
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

Liliana w klubie

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
U mnie kiepsko dziewczyny psychicznie....hormony pewnie.
Dzisiaj byla u nas teściowa i wychodząc juz powiedziała żebym sie usmiechnela (w sumie cała wizytę siedzialam z kiepska mina) a ja wybieglam do drugiego pokoju i zaczęłam ryczec. Nie mogłam sie opanować. Wszystko jest nie tak jak chciałam. Źle mi z tym. Poza tym nie moge zapomnieć co przeszła moja maleńka w szpitalu, ciagle widze te obrazy i zaraz leca mi łzy jak grochy.

Moja Maja o 19:20 skończyła tydzień
Hormony szybko opadną i wrócisz do formy i nie będziesz już taka rozlazła :glasiu. Maja ma już tydzień, jak ten czas szybko leci, wydaje mi się, że dopiero wczoraj urodziłaś

Cytat:
Napisane przez Ghia Pokaż wiadomość
Perse a co to za klin do lozeczka masz??
Misiaczka to hormony ja tez ryczalam juz kilka razy po porodzie, wszystko nie tak bylo. To minie.

Ja sie witam tylko bo dzis mocno z refluksem walczylismy. Dopoludnia masakra po poludniu duzo lepiej. No i zawsze zbawienny spacerek wystarczy Antka za drzwi wystawic i juz spi a jak spacerujemy to jest w siodmym niebie nie mowiac o jezdzie autem wtedy to juz do Chin moglibysmy jechac
Tz na szkoleniu wraca jutro. Smutno nam bez niego.
Zmykam. Przepraszam ze tak tylko o sobie. Postaram sie jutro nadrobic zaleglosci. Buziolki dla wszystkich

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Próbowałaś już podać to mleczko AR?
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 19:52   #4333
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
Próbowałaś już podać to mleczko AR?
O - ja daję Bebilon AR Lili
Fajny, troszke jak rzadsza kaszka ryzowa
Nie chcial plynac przez smoczek avent 1 musialysmy przeciac kreseczke i teraz butla znika w 45 sekund
Lila po tym nie ulewa nawet kiedy beka ani kiedy ja przewijam tuz po karmieniu na przyklad

Duzo bym dala, zeby w ogole nie musiec podawac MM MELA KOCHANIE, MIALAM NAPISAC, JAK BARDZO CI WSPOLCZUJE!! Twarda badz, sciagaj i wracaj do KP szczesliwie!

Tort w lodowce, naczynia mi sie WYSYPUJA ze zlewozmywaka
Dzieci nie wykapane jeszcze.
Ale obiad byl tak smaczny, ze maz druga dokladke wcina
Jutro tylko tort udekoruje i wieczorkiem moge sie bawic.
No i zgryza mam, bo stoi przede mna 0,7 l. Malibu na imprezke, i juz marzę o WHITE RUSSIA
Bosz, bede sobie tylko ciuteczke lac do mleka, tak na samo dno
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek

Edytowane przez Oliath
Czas edycji: 2013-08-30 o 19:56
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 19:53   #4334
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

Ghia sprobuj na ten refluks dac mleczko AR tez bedzie ulewal ale mniej - moja Marysia jadla je do 8-9 miesiaca i byla poprawa. My uzywalismy Enfamil AR (ja kupowalam w aptece internetowej okolo 26 zl za puszke), ale tez bebilon jest i chyba Nan widzialam.
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 20:00   #4335
magdalennne
Wtajemniczenie
 
Avatar magdalennne
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 623
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

Domcia szkoda, że tak się wam nie układają spacery Mimo wszystko to powinna być przyjemność dla was obu. Trzymam żeby Sara się przekonała do gondoli.

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
U mnie kiepsko dziewczyny psychicznie....hormony pewnie.
Dzisiaj byla u nas teściowa i wychodząc juz powiedziała żebym sie usmiechnela (w sumie cała wizytę siedzialam z kiepska mina) a ja wybieglam do drugiego pokoju i zaczęłam ryczec. Nie mogłam sie opanować. Wszystko jest nie tak jak chciałam. Źle mi z tym. Poza tym nie moge zapomnieć co przeszła moja maleńka w szpitalu, ciagle widze te obrazy i zaraz leca mi łzy jak grochy.

Moja Maja o 19:20 skończyła tydzień
Przytulam mocno Pomyśl, że będzie coraz lepiej.


Dziewczyny czy powinnam panikować? Dzisiaj przy 2 poleciała mi krew z odbytu Dodam, że z kapy już nie krwawię, tylko śluz jest już prawie bezbarwny.
magdalennne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 20:13   #4336
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Odp: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013, c

Magda a może to dziad? Jeśli krew była jasna, to ja bym na to stawiała. Ja niestety również miewam...

Ghia klin to taka twarda poduszka do lozeczka, przy refluksie bardzo polecana. Mój Mały woli spać na takim spadzie niż na płasko

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 20:15   #4337
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

mojemu Tztowi wyskoczyla sarna przed auto właśnie mój tata jechał go holować bo podobno pekła chłodnica
jak nie urok to s.raczka
wczoraj odebrał auto od mechanika zabulił 270 zł a dzisiaj znowu coś z tym gratem dziadoskim
to auto miało wytrzymac jeszcze rok bo nei stac nas na nowsze a kupic kolejnego staruszka sie nie oplaca

normalnie siedze i płacze
no i Zuzia wyjatkowo dzisiaj pierwszy raz od 7 tygodni nie spi jeszcze
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 20:16   #4338
domciatko
Zakorzenienie
 
Avatar domciatko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 030
GG do domciatko
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

chwilowo Sara śpi w koszyku.

położyłam ja na poduszcze tak jak Oliath mówiła.
nie na samym materacu, ale pod całą długość koszyka dałam taka sflaczałą poduszkę, ona daje miękkość.
uśpiłam mała na rękach po karmieniu i odłożyłam na tą poduszkę i już z 3 minut śpi i śpi i nie ryczy))
mam nadzieję, że nie zmasakruję jej kręgosłupa.
ale z drugiej strony śpiąc u mnie na rekach czy brzuchu też nie ma prostego kręgosłupa.

nie chce zapeszać, ale modlę się aby to było rozwiązanie
__________________
handmade by Domcia - tu tworzę
MAMA W UK- tu piszę

domciatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 20:23   #4339
Charlize89
Rozeznanie
 
Avatar Charlize89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kaszuby
Wiadomości: 705
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
EDIT: Domcia - zreszta u nas podobnie jest w lozeczku, tez Lilo spi NA kolderce, nie na samym materacu - ma taki swoj anatomiczny "dołek" i sie tam zagrzebuje wygodnie i spi, a najlepiej spi jesli ma dodatkowo za pleckami rozek zwiniety w rulon (lezac na boczku), albo w ogole super jesli ją ciasno owinę w kokon. Tak na plasko i na twardszym to zapomnij w ogole
Spróbuj tak jak dziewczyny radzą. Może Sara chce mieć miękko pod pleckami i główką. Moja Anulka ma poduszeczkę i kołderkę w wózku i na nią ją kładę i przekrywam kocykiem. Na spacerkach (zawsze po karmieniu) śpi jak bąk. W łózeczku śpi w rożku, a pod spodem ma miękką kołderkę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00856.jpg (60,7 KB, 37 załadowań)
__________________
10.12.2009 Razem
22.05.2010 Narzeczeni
01.10.2011 "Mężu przyjmij tę obrączkę..."
15.06.2012 Straciliśmy Naszego Aniołka (14tc)
30.07.2013 Narodziny Anulki
Charlize89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-30, 20:28   #4340
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

Moja Maja też jeszcze nie śpi. Jest już po kąpieli i bajeczce. Wypila mleczko i spora cześć zwymiotowala nie wiem co robię źle bo to juz drugi raz przed snem. Potem ma problemy z zasnieciem.
Teraz siedzi z nią moja mama...
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 20:28   #4341
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

Cytat:
Napisane przez domciatko Pokaż wiadomość
chwilowo Sara śpi w koszyku.

położyłam ja na poduszcze tak jak Oliath mówiła.
nie na samym materacu, ale pod całą długość koszyka dałam taka sflaczałą poduszkę, ona daje miękkość.
uśpiłam mała na rękach po karmieniu i odłożyłam na tą poduszkę i już z 3 minut śpi i śpi i nie ryczy))
mam nadzieję, że nie zmasakruję jej kręgosłupa.
ale z drugiej strony śpiąc u mnie na rekach czy brzuchu też nie ma prostego kręgosłupa.

nie chce zapeszać, ale modlę się aby to było rozwiązanie
No to
Sara i Anulka - Lilo wita w klubie Ksiezniczek Na Ziarnku Grochu

Domi - bez bicia sie przyznam, ze ja mam taka wlasnie sflaczala lekko poduszke 40x60 cm, ktorej uzywam do karmienia zawsze - i niezliczona ilosc razy odkladalam Lilo razem z ta poduszka do spania, jesli byla niespokojna albo ja mialam slabszy dzien i nie chcialam ryzykowac, ze sie wybudzi.
Poduszkę mamy obleczoną w bawelnino-koronkowa poszewke i Lilo sobie spi na niej jak prawdziwa krolewna.
Kregoslupowi szkodzi nie tyle miekkosc podloza, co krzywienie odcinka szyjnego jesli dziecko spi glowka na poduszce.
Wiec flaczkowata poducha pod calym cialkiem nie jest taka straszna
A poza tym, PROSTY kregoslup jak struna to NIE jest anatomiczny ksztalt kregoslupa przeciez :P
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek

Edytowane przez Oliath
Czas edycji: 2013-08-30 o 20:37
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 20:31   #4342
katarzynkajg
Zadomowienie
 
Avatar katarzynkajg
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 1 628
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość

wogole mam chec isc na jakies party..potanczyc poruszav sie wkoncu-bez brzucha..brzuch zostal by wkoncu w domu hahah...
Ja tez mam ochote na party, moja przyjaciółka ma urodziny pod koniec wrzesnia i zawsze chodziliśmy potańczyć na dyskotekę, lecz w tym roku organizujemy domówkę ale i tak juz się nie moge doczekać, bede szaleć po takiej długiej przerwie nie picia alko wypije 2 piwka i bede pozamiatana

Cytat:
Napisane przez domciatko Pokaż wiadomość
Fiazo powodzenia, bo u mnie spacer tylko na rękach, bo przecież gwiazda nie bedzie leżeć na płasko.
Po co ja wozek kupowalam.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To tak jak u nas, gdy Szymek był młodszy (jak to brzmi ) to spacery trwały nawet do 3 godzin i spał ładniutko a teraz to jest lipa, nie chce jeżdzić w wózku, płacze, chce na ręce ale ja się nie poddaje nie po to kupowałam wózek by go teraz nosić, i tak udało mi się wypracować że nawet przysypia w wózku i udaje się spacer do godziny czasu bez noszenia na rękach
Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość


Super! My tez wygralysmy karuzele, bo ta zdobyczna co mamy srednio mi soe widzi, ciezka i srednio bezpieczne mocowanie (ale za to wlacza sie sama na dzwiek placzu niemowlecia ) - wiec wygralysmy za 5 dycha pałąk +m mechanizm Mamas&Papas, a reszta - sówki - to rękodzieło
Cudna, nie?
Śliczna ta karuzela, a sówki to twoje dzieło?
__________________
Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta...


10.07.2013
Szymuś

Razem od 2003 roku
katarzynkajg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 20:31   #4343
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

dom duzo dzieci spi na takim lekko podwyzszonym...tzn niby na plaskim ale jednak nie..mysle ze o kregoslup trzeba sie martwic jak by bylo zaduzo stopni pod katem mi polozna mowila ze do 30stppni to jest nawet wskazane..

a te ar sa na ulewanie i na cos jeszcze?z bebilonu ar jestescie zadowolone?

tz poszedl do kolegow niunia spi a ja relax przed tv lol czyli zaraz kima hahaha...

mela a czemu nie mrozisz tego mleka?przeciez jak wrocicie do cycolenia to bedzie jak znalazl jak bd gdzies chciala isc czy cos a zawsze pozniej mozna wyrzucic...

a jak to jest jak sie przechodzi na mm...mieszanie az wkoncu wiecej mm niz cyca? i co wtedy z cyckami eksploduja? pokarm zanika czy jak?
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 20:34   #4344
Guuusiaa
Zadomowienie
 
Avatar Guuusiaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 531
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,



Cytat:
Napisane przez sarna405 Pokaż wiadomość
u mnie pomału się brzuszek napina moze urodzę na dniach jak nie to w poniedziałek mam isc po skierowanie i na szpital
A o to mój brzusio jak się przed chwilą napioł
za porodzik
Jaki masz piękny brzuszek ja już nie pamiętam jak to jest mieć brzuch

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
Ja znów przelotem, bo zaraz kumpel do nas wpada.

Przetestujcie swoje mięśnie kegla
Moje nie dały rady przyznaje bez bicia
http://www.youtube.com/watch?v=aQeIDhz-_eg

Koniecznie włączcie głos!


Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
A juz myslalam, ze jestem jakas inna i niedzisiejsza

U nas tez zadnego alko

************************* ******************
Mój śmieszek-zacieszek (... najlepsze foty rozmazane, ale wazne, ze uchwycilam pyszczek rozradowany )

Za ten usmiech dalabym sie zabic normalnie
__________________

08.08.2013 r. Nasze Życie Nabrało Sensu Synuś


Rośnij kruszynko rośnij





Guuusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 20:34   #4345
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

katarzynka-to jest strasznie ekonomiczne hahah 2piwka lub drink i po nas hahha


mialam robic paznokcie u nog..ale niemam sily...:-P

tzn mam ale mi sie nie chce..

kejt i jak zadowolona z navingtona?ja bardzo.
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 20:35   #4346
mela1234
Zakorzenienie
 
Avatar mela1234
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pabianice/k. Łodzi
Wiadomości: 4 957
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość

Duzo bym dala, zeby w ogole nie musiec podawac MM MELA KOCHANIE, MIALAM NAPISAC, JAK BARDZO CI WSPOLCZUJE!! Twarda badz, sciagaj i wracaj do KP szczesliwie!
Dam radę, byle tylko tej torbieli się pozbyć i będzie lepiej.
Ty też byś dała radę więc przestań dokarmiać! Doświadczona matka jesteś i czemu miałabyś nie dać rady? Jedz, pij odpoczywaj (mnie się udaje nawet więc tobie też się uda), dużo się uśmiechaj i karm

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
Moja Maja też jeszcze nie śpi. Jest już po kąpieli i bajeczce. Wypila mleczko i spora cześć zwymiotowala nie wiem co robię źle bo to juz drugi raz przed snem. Potem ma problemy z zasnieciem.
Teraz siedzi z nią moja mama...
Połóż jej pieluchę na oczkach, może na nią też podziała.
mela1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 20:39   #4347
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

dotka mela nie karmi piersia bo bierze antybiotyk,ktory przenika do mleka, wiec nie moze go podac malej dlatego go wylewa. Ja jak przeszlam na mm to poprostu podawalam mm i tyle ile sciagnelam z piersi. A ze bylo niewiele to max na 2 karmienia starczylo, az zanikl pokarm.

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Oliath wlasnie czemu ty dokarmiasz MM? bo jakos mi umknelo, ja myslalam ze ty tylko KP.
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 20:40   #4348
malinka0525
Zadomowienie
 
Avatar malinka0525
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

Misiaczka ja też to przechodziłam. Płakałam i wściekałam się z byle powodu. Niestety hormony tak na nas działają po porodzie. Ale pocieszę Cię kochana, że niedługo to minie

Cytat:
Napisane przez magdalennne Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy powinnam panikować? Dzisiaj przy 2 poleciała mi krew z odbytu Dodam, że z kapy już nie krwawię, tylko śluz jest już prawie bezbarwny.
Może to dziad. Mi jakiś czas po porodzie wyskoczył i też przy 2 leciała krew czasami i bolało Z początku w strachu byłam bo nie wiedziałam o co chodzi, a to się okazało że to wstręciuch dziad. Przeszło po tabletkach Procto-hemolan control.

Dwupaczki kochane dla was abyście lada chwila urodziły. Ciekawe która urodzi ostatnia

Dziewczyny nie polecam herbatki Hipp ułatwiającej trawienie Moja mała dostała po niej uczulenia Byłam z nią dziś u pediatry, ale tylko ją wyoglądała i kazała odstawić tą herbatkę (taką diagnozę to sama mogłam postawić). Oby szybko samo przeszło bo mi małej szkoda i boję się, że ta wysypka ją swędzi
__________________
Jesteśmy Małżeństwem!

Milenka
malinka0525 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 20:40   #4349
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

Cytat:
Napisane przez Charlize89 Pokaż wiadomość
Spróbuj tak jak dziewczyny radzą. Może Sara chce mieć miękko pod pleckami i główką. Moja Anulka ma poduszeczkę i kołderkę w wózku i na nią ją kładę i przekrywam kocykiem. Na spacerkach (zawsze po karmieniu) śpi jak bąk. W łózeczku śpi w rożku, a pod spodem ma miękką kołderkę.
Jak slodko zakopana Anulka
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 20:41   #4350
katarzynkajg
Zadomowienie
 
Avatar katarzynkajg
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 1 628
Dot.: Rozpakowywania ciąg dalszy! Finałowy wątek poczekalniany wakacyjnych Mam 2013,

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
katarzynka-to jest strasznie ekonomiczne hahah 2piwka lub drink i po nas hahha
.
dokładnie, o tym nie pomyślałam
__________________
Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta...


10.07.2013
Szymuś

Razem od 2003 roku
katarzynkajg jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:58.